Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) xSide válasza tarnagy (#15200) üzenetére


xSide
őstag

Van és létezik Androidra gyári Google féle, csak épp nálunk nem elérhető a play-ről!
Az xda és számos főzött rom alapból tartalmazza...
Voice Dialer

[ Szerkesztve ]

(#15202) zho-lee válasza dokee78 (#15115) üzenetére


zho-lee
addikt

Hetente, van hogy 2x is frissítem.
(#15116) tomy86: köszi, meg is nézem!

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#15203) psg5


psg5
veterán

Olyan alkalmazás vagy egyszerre több, ahol egy excelben képletként hivatkozás mutat egy másik excelben szereplő adatokra, ezeket behívja ebbe az excelbe egy keresőfüggfénnyel és az alapadatot amire keres ne kelljen beírni, hanem pl vonalkódolvasós androidos alkalmazással beolvasni?

F.K.T.

(#15204) Oldman2 válasza psg5 (#15203) üzenetére


Oldman2
veterán

Valójában mit szerettél volna kérdezni?

(#15205) lalakov


lalakov
senior tag

Most készülök Samsung Smart tv-t venni.
1. Tudnátok hasznos programokat ajánlani?
2. Ezekhez mit szóltok? imediashare lite, samsung tv media player, smart tv remote

Köszönöm.

(#15206) raziel01


raziel01
veterán

Zöld droidos beállítás a menüben honnan jött? Mert tegnap még nem volt az tuti.

(#15207) xSide válasza raziel01 (#15206) üzenetére


xSide
őstag

Google Play Services avagy a Google Play Szolgáltatások frissítése okozta, a g+-al lesz/van összefüggésben és különböző bejelentkezési, api kezelési okok miatt hozta létre a Google. Enélkül pl. a Youtube app sem enged bejelentkezni a csatornádra, a Play-en letiltása vagy nem léte esetén nem hibátlan a vélemény nyilvánítás.
Az újonnan bevezetett funkciókkal a google/g+ fiók hozzáféréseket és egyéb beállításokat lehet kezelni.

(#15208) Oldman2 válasza xSide (#15207) üzenetére


Oldman2
veterán

Érdekes, hogy szinte ugyanaezek a lehetőségek vannak a Rendszerbeállítások/Fiókok/Google/Adatvédelem blokkban.
:-)

[ Szerkesztve ]

(#15209) LámaZ


LámaZ
addikt

Pusztába kiáltott szó:
Miért van az, hogy a teló kapcsolódik a Bluetooth fülhallgatóhoz, a zenét (média) átviszi, de a telefonos beszélgetéseket már nem? Régen tudta ezt.

Legyen minden jó!

(#15210) xSide válasza Oldman2 (#15208) üzenetére


xSide
őstag

Az pedig még érdekesebb, hogy anno észrevétlenül települt mindenkinél :D

(#15211) bkercso válasza LámaZ (#15209) üzenetére


bkercso
nagyúr

Biztos frissítettél egy ehhez amúgy nem kapcsolódó appot és attól. ;]

OFF-ba talán belefér a véleményem: 1 hónapja van androidom, de ekkora trehányságot, ami itt az appok terén művelődik még nem láttam. Jó, hogy gyorsan fejlődnek, de akkor is... Mondjuk már a rendszer is össze van tákolva és telehagyták gyerekbetegséggel, innentől mit várunk. :(((

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15212) Walkmanfon


Walkmanfon
aktív tag

Tudnátok nekem olyan videólejátszót mondani ami támogatja a feliratokat ?ú
Wardemi: Androidra van VLC ? nem is tudtam THX! a Helpet.

[ Szerkesztve ]

Sose lopj olyantól, aki gyorsabban fut nálad. "Love is trash, b*tches need cash. "-Gandhi

(#15213) wardemi válasza Walkmanfon (#15212) üzenetére


wardemi
senior tag

vlc pl :)

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#15214) pepe091 válasza Walkmanfon (#15212) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Én is VLC-t használok, de rengetegen dicsérik az MX Player-t

(#15215) dokee78 válasza Walkmanfon (#15212) üzenetére


dokee78
félisten

Így van jól mondja pepe091 MXPlayer örök kedvenc,kezdetektől használom.
Volt kilengés Dice Player,Vplayer,BSPlayer,de 1 napokig tudtam őket használni,mindig visszatértem az MX-hez.

(#15216) Jadro válasza dokee78 (#15191) üzenetére


Jadro
veterán

Jé tényleg. Legalábbis most, hogy ráfrissítettem, megmagyarodott. Ami sokkal jobb, hog visszakerült alulra a vezérlés. (EQ, hangerő, lejátszóra váltás) Így szoktam meg, aztán az egyik frissítés után felülre került. Baromi sokáig keresgettem, hogy vissza tudjam tenni alulra, de nem találtam ilyen beállítást. Az idő megoldotta. :D

Az MX playert viszont most cseréltem le. Eddig nagyon tetszett, de valamit variáltak a folder kezelésén és feleslegesen sok macera belőni, hogy csak egyetlen folderből nézze az oda bemásolt videókat. Igazából gyorsan kellett használnom és mivel ez felcseszte az agyam, lecseréltem. :) BSplayer váltotta.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15217) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sygic-et használók!
Valahol meg lehet nézni a térkép verzióját? Nagyon bejönne, csak van néhány "apróság".
Szombathelyen meg Győrben mászkáltam vele, hát....Egyirányú utcákba akart beküldeni, az út közepén akarta, hogy megforduljak stb...

(#15218) tomy86 válasza jackbacsi87 (#15217) üzenetére


tomy86
addikt

Sygic már másfél éve is csinált ilyeneket Magyarországon, ezek szerint nem sokat fejlődtek a kelet-európai térképei (talán Teleatlas térképeket használ?).

[ Szerkesztve ]

(#15219) Bal406


Bal406
csendes tag

Sziasztok!
Az androidos telefonok tudják az időzített ki és bekapcsolást?
Sok mindent olvastam, hogy tudnak automatikusan, de erről nem igazán találtam semmit.

(#15220) dokee78 válasza Bal406 (#15219) üzenetére


dokee78
félisten

A kikapcsolást esetleg,de bekapcsolást NEM.

(#15221) Bal406 válasza dokee78 (#15220) üzenetére


Bal406
csendes tag

Köszönöm.
Én is ettől féltem.

(#15222) iguana válasza dokee78 (#15220) üzenetére


iguana
őstag

azért vannak "egzotikus" kínai telefonok, amik tudják az időzített ki és bekapcsolást. pl. az oppo finder is.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#15223) Oldman2 válasza dokee78 (#15220) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez így "am blokk" nem igaz.

Állítólag több kínai telefon tudja az időzített bekapcsolást is! Ezeken kikapcsolt állapotból megy az ébresztő funkció is!

(#15224) ux1 válasza Oldman2 (#15223) üzenetére


ux1
addikt

pl. g300 is...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#15225) petipetya válasza ux1 (#15224) üzenetére


petipetya
nagyúr

Az csak hibernálás és nem kikapcsolás.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#15226) Foose


Foose
addikt

Sziasztok! Használ valaki twittert mobilon? Most speciel egy olyan kérdésem lenne,hogy pl a TweetCaster appban nem lehet valahogy megoldani,hogy amikor nézem a tweeteket,ne csak olyan pici képet lássak,ha valaki képet osztott meg? (az oké ha rábökök akkor nagyobb a kép,de nem akarok minden képet megnézni nagyban,hogy tudjam érdekel-e) Mert alapból apró kép jelenik csak meg a timeline-on :( Jó lenne a Twidere app is,de azzal csak az a bajom,hogy nincs beépített böngésző funkciója,ergo ha egy tweetben link van,akkor azt csak külső böngészővel tudja megnyitni. Szóval tud valaki valami okosat? :U

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15227) dokee78 válasza Foose (#15226) üzenetére


dokee78
félisten

Taptut használom twiterre is.

(#15228) air válasza bkercso (#15211) üzenetére


air
nagyúr

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de az egy hónapos tapasztalatod alapján alkotott véleményed nem mérvadó. Ráadásul túlságosan általánosító.

(#15218) tomy86
Navteq-et használ, ami szerintem az egyik legjobb (Google Maps-nél mindenképpen jobb) magyarországi úthálózatot tartalmazza.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15229) twine válasza air (#15228) üzenetére


twine
addikt

Hagyd..valószínűleg ő úgy született, hogy mindent átlát azonnal,,, és a "hiba" nem lehet önmagában,hiszen "a rendszer úgy ahogy van rossz,tákolt"...
Tehát lehetetlen, hogy esetleg ő nem látja még át, vagy nem ismeri eléggé...hiszen egy hónap az azért mégis egy hónap.... ;] :U

[ Szerkesztve ]

(#15230) fatal` válasza bkercso (#15211) üzenetére


fatal`
titán

1 hónap után nem túl mérvadó a véleményed. :) Ráadásul ingyenes a fejlesztőeszköz, nosza rajta :) Szemét appok az összes rendszerre vannak, PC-n is, nem az lesz a mérvadó.

(#15231) Foose válasza dokee78 (#15227) üzenetére


Foose
addikt

nem is tudtam hogy van twitter fiókod,pedig anno többször is kérdeztem egy hozzászólással FB-on mindenkitől. Oké,de az azért más mint egy twitter app. És én most nem olyat keresek. Egyébként nemrég a twittert próbáltam Flipboard-al is,egész jó az is.

[ Szerkesztve ]

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#15232) balewi válasza iguana (#15222) üzenetére


balewi
aktív tag

A Huawei és a Xiaomi is tudja ...

X13 << Mate20Pro << Honor8 << MI2S << MotoDefy

(#15233) katalin888 válasza tomy86 (#10855) üzenetére


katalin888
aktív tag

Egy megbizhato hivasrogzito erdekelne ami jo minosegben vesz fel es nem csipog!

[ Szerkesztve ]

(#15234) dokee78 válasza Foose (#15231) üzenetére


dokee78
félisten

Van bizony. :K

(#15235) bkercso válasza twine (#15229) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nem az a baj, hogy nem látom át, hanem hogy
- ugyan az az alkalmazás az egyik gépen kiváló, a másikon sok hibát produkál
- frissítenek egy alkalmazást, új funkciót kap, mire az eddig jól működő funkciók hülyéskedni kezdenek
- fagy az android (nem gyakran, de akkor is).
- a tárcsázó ékezetes nevekre nem keres, ezeket a telefonkönyvből kell hívnom
- sok helyen érzem, hohgy kevesebb kattintásból is meg lehetne oldani, ha akarnák
- java alapú az oprendszer, így fölöslegesen sok erőforrást fogyaszt
- minden este eldobja a mobilnetet. Az előző (Symbian) nem csinálta, így nem a szolgáltató hibája.
- ...
- ...

Miért kell egyből lehülyézni az embert? Én nem emlékszem, hogy lehülyéztem volna valakit, mióta PH!-s vagyok...

Ne vegyétek a szívetekre, Excel 2010-ről hasonló a véleményem, azt 2010 óta használom. :DDD

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15236) dokee78 válasza bkercso (#15235) üzenetére


dokee78
félisten

- a tárcsázó ékezetes nevekre nem keres, ezeket a telefonkönyvből kell hívnom
Attól még más készülékben kereshet ékezetre is.
- minden este eldobja a mobilnetet. Az előző (Symbian) nem csinálta, így nem a szolgáltató hibája.
Nekem nem dobja el,ergo nálad van a gond.Igaz nem tudom,milyen készüléked van.

(#15237) R2D20208 válasza katalin888 (#15233) üzenetére


R2D20208
addikt

Hahó ! Mit tudnátok ajánlani nekem photowall progit, vagy vmi ilyesmit amivel 4x4 es fotókat / albumokat tudnék kirakni az asztalomra ? :R

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#15238) air válasza bkercso (#15235) üzenetére


air
nagyúr

- fagy az android (nem gyakran, de akkor is).

Erre kíváncsi lennék. Én még sosem láttam Androidot lefagyni.

- a tárcsázó ékezetes nevekre nem keres, ezeket a telefonkönyvből kell hívnom

De keres. Milyen készüléked van? Milyen tárcsázót használsz?

- minden este eldobja a mobilnetet. Az előző (Symbian) nem csinálta, így nem a szolgáltató hibája.

Mi az hogy eldobja?

Miért kell egyből lehülyézni az embert? Én nem emlékszem, hogy lehülyéztem volna valakit, mióta PH!-s vagyok...

Ki hülyézett le? Én nem olvastam ilyet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15239) NGA válasza air (#15238) üzenetére


NGA
addikt

"Erre kíváncsi lennék. Én még sosem láttam Androidot lefagyni."

Asus táblagép: Kb hetente 1x újra kell indítani, hogy fussanak rendesen az alkalmazások. Ha nem teszem, befagy. Gyári droid

(#15240) goom válasza bkercso (#15235) üzenetére


goom
senior tag

- ugyan az az alkalmazás az egyik gépen kiváló, a másikon sok hibát produkál
- hat-hét készülékkel volt már dolgom, és egyiken sem tapasztaltam ilyent
- frissítenek egy alkalmazást, új funkciót kap, mire az eddig jól működő funkciók hülyéskedni kezdenek
- eddig egyetlen ilyennel találkoztam: nálam ez erősen kevés az általánosításhoz
- fagy az android (nem gyakran, de akkor is)
- hat-hét készülékkel volt már dolgom, és egyiken sem tapasztaltam ilyent
- a tárcsázó ékezetes nevekre nem keres, ezeket a telefonkönyvből kell hívnom
- exDialer-t használok régóta: nem tapasztaltam ilyent
- sok helyen érzem, hogy kevesebb kattintásból is meg lehetne oldani, ha akarnák
- nem tudok ilyenre most hirtelen példát, de lehetséges - a "sok helyen" szerintem mindenképpen túlzó
- minden este eldobja a mobilnetet. Az előző (Symbian) nem csinálta, így nem a szolgáltató hibája.
- hat-hét készülékkel volt már dolgom, és egyiken sem tapasztaltam ilyent
- miért kell egyből lehülyézni az embert?
- sehol nem olvastam ilyent.

[ Szerkesztve ]

(#15241) NGA válasza bkercso (#15235) üzenetére


NGA
addikt

- ugyan az az alkalmazás az egyik gépen kiváló, a másikon sok hibát produkál
Ez jogos, elég végigolvasni a Google Play minősítéseit. De személyes tapasztalat is ez.
- frissítenek egy alkalmazást, új funkciót kap, mire az eddig jól működő funkciók hülyéskedni kezdenek
Lásd előző pont, ugyanaz.
- fagy az android (nem gyakran, de akkor is).
Ez igy van. Hetente min. egyszer újra kell indítani.

(#15242) Mr X válasza NGA (#15241) üzenetére


Mr X
veterán

A magya Play-értékeléseket inkább ne említsük. Mintha csupa kisegítő iskolás írná őket, akik csak találták a telefonjukat.

(#15243) bkercso válasza air (#15238) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nálam Grand X IN kb. hetente fagy. Alap ICS 4.0.4 tárcsázóját használom. Nem nyomom tele a kütyüt appokkal, csak amire szükség van, a többiből gyárit használok. Root sincs. Mégis minden este újra kell indítani, mert elveszti a netet és nem találja meg újra.

Olvasgattam a google play-en a véleményeket, és azokból az jön le, hogy nem egységes a rendszer, nagyon készülékfüggő. 60k alatti készülékekre nem is nagyon szoktak optimalizálni, nincs lelkiismeretesen megcsinálva és letesztelve.

Persze senki nem írt sértőt, a "lehülyézés" túlzó volt (poénból írtam), de miért kell azt feltételezni, hogy az én tapasztalatlanságom az oka, ha elégedetlen vagyok. 50k adtam a telefonért, 0,3-3-at az appokért és azt tapasztalom, hogy igénytelenség van. Ez van. :)

Eddig csak 2 Symbianos telefonom volt, de azoknál soha nem volt nemhogy gond, de szerencsétlenkedés sem. Azt éreztem, hogy stabil, átgondolt eszközöm van.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#15244) R2D20208 válasza NGA (#15241) üzenetére


R2D20208
addikt

Kinek milyen készüléke van. Ha nem az enyémből, hanem a pároméból indulok ki ( alsó középkategória ) sem áll helyt amit írsz. Nem fagy. Ha nem inítja újra , sem fagy. Ez nagyon készülékfüggő és nem oprendszerfüggő dolog. Nekem symbian fagyott. De nem a symbian ,hanem az én készülékem ! Meg a másik fele. Mindenki tanulja meg kezelni a telefonjat mielott szidja.

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#15245) tomy86 válasza air (#15228) üzenetére


tomy86
addikt

Lehet, hogy az úthálózat rendben van, viszont engem is akart egyirányú utcába szemből beküldeni (nem akkoriban lett egyirányú), mást meg megfordulásra biztatott a Blaha Lujza téren :) . Németországban viszont jó volt. Mások is panaszkodtak a magyar (kelet-európai) térképeire. Mondjuk nem sokáig használtam, uninstall lett belőle. Azóta mást használok ..... Egyébként a weboldaluk szerint TeleAtlas térképet használnak, a play szerint meg TomTom

(#15233) katalin888: a privátra válaszoltam. Én nem találtam ilyet. Vagy kínai telefon kell hozzá (ahol nem fektetnek különösebb hangsúlyt a személyiségi jogokra) vagy olyan rom/kernel ami támogatja, különben pocsék minőségben veszi a másik felet. Kipróbáltam jó pár programot, de egyik sem vált be (ráadásul én olyat kerestem, ami nem rögzít automatikusan).

[ Szerkesztve ]

(#15246) R2D20208


R2D20208
addikt

Válts vissza igényes symbianra. kkkkkk

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#15247) NGA válasza R2D20208 (#15244) üzenetére


NGA
addikt

Asus tablet, TF 101 2 magos, 1 giga ram, gyári ICS. Úgygondolom ez nem annyira gagyi. Sok esetben kifagy a GTA, de sokszor a térkép is visszadob, aztán a levelezés is. Majd rebút és kész, jó.

15248: Na ezért nincs droidos telom, megőrülnék tőle.

[ Szerkesztve ]

(#15248) wardemi válasza NGA (#15241) üzenetére


wardemi
senior tag

Szerintem meg tök felesleges ennyire általánosítani könyörgöm.. akár készülék, akár app, akár rendszer. Érdekes nekem sose fagy le a telefonom, ha normálisan minősített app-ot rakok fel vagy ne adj isten kipróbálok egy adott témában 5-öt pl és kiválasztom a legjobbat és vidáman elindulgat :D. Amúgy is pl a többi rendszerhez képest sem nagyon kéne méregetni a dolgokat mert amíg pl a szifonokra a dolgokat X darabra kell optimalizálni addig android alapú telefon kis millió és egy fajta van, kijelző stb, a kis ócsó kínaitól kezdve a 5"+ kijelzőjű 4+4 magú hiperekig. Ahogy minden eszközön itt is olyan a dolog ha gyenge a masina lassú és lefagyhat ha erős nem hinném vagy ott valami szar app bekavar vagy szarul van használva az eszköz ennyi :). Mindig az USER a buta ^^. És igen vannak gané appok vagy nem kiforrottak mert bárki fejleszthet és ez nem baj mert ettől pörög az egész android, hogy bárkinek van valami ötlete megcsinálja és vagy el hal vagy életben marad és mások tovább viszik és csiszolják.
Tény, hogy nem minden embernek való a droid aki pl lusta keresgélni próbálgatni ne ilyen rendszert vegyen, vegyen wp-t vagy ios-t és fele ennyi kehe nem lesz :).

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#15249) R2D20208 válasza NGA (#15247) üzenetére


R2D20208
addikt

Direkt írtam , hogy nem gagyiság kérdése. Párom galaxy ace - e sosem fagyott még. Az eddigi készülékeim sem. Mindenki mást, és máshogy használ, és más igényei vannak. Nekem fagyna ? Hú de fájna egy restart gomb nyomása ! :- D

[ Szerkesztve ]

★ ★ ★ Nexus 4 by LG ★ ★ ★

(#15250) Narxis


Narxis
nagyúr

Bad Piggies 1.2.0

In this massive update to IGN’s 2012 game of the year, the Bad Piggies are on the move, and they’ve managed to hang on to the eggs so far! But watch out – you need to sneak past the napping Angry Birds, and they’re sleeping with one eye open! Navigate through 30 new Flight in the Night Levels but don’t make too much noise, or you’ll wake up some seriously furious birds! Also make sure to check out the new “Road Hogs” time trials: can you beat the clock with your crazy contraption?

Thanos was right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.