Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14201) pikszel válasza air (#14200) üzenetére


pikszel
őstag

A Smart Keyboardban van ilyen lehetőség.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#14202) bubi92 válasza air (#14200) üzenetére


bubi92
őstag

swiftkey-ben asszem belehet állítani, hogy legyenek kurzormozgató billentyük!!! :P

[ Szerkesztve ]

(#14203) kymco válasza bubi92 (#14202) üzenetére


kymco
veterán

Igen, be lehet..

www.refujvaros.hu

(#14204) bubi92 válasza petipetya (#14188) üzenetére


bubi92
őstag

felrakod, aztán ráguglizol hogy anki english cards, letöltöd azt berakod a progiba. utána :F
én gépen használom:D:D mert ott van tanulóprogram. de nekem is itt ajánlották a topikba, szóval lehet leírta már valaki. keress rá, esetleg youtube :U

(#14205) goom válasza air (#14200) üzenetére


goom
senior tag

Én a SwiftKey3 appot használom. Nagyon szeretem, mert igen "okos". Úgy látom, van Tablet version is - szerintem tégy vele egy próbát (Tablet Free version).

Upsz, megelőztek páran...

[ Szerkesztve ]

(#14206) bkercso válasza air (#14200) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az Anysoft keyboard-ban is vannak kurzormozgatók, csak meg kell nyomni a számbill-re váltást 2x.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14207) maross


maross
veterán

Hogy tudok jobb klikket varazsolni blade3-ra? egy applikacion kellene megnyomni (steam), siman tartom a touchpaden, nem jon fel ilyen. Nem is biztos hogy lesz benne...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#14208) air


air
nagyúr

Köszi mindenkinek. A Swiftet még nem próbáltam eddig, most vetek rá egy pillantást.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14209) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

ha carbon-nal lementem a progikat, akkor azok apk formátumban lesznek? tehát telepítéshez nem kell majd a progi? (csak ha az adatokat is vissza akarom állítani)

(#14210) wardemi


wardemi
senior tag

Taptuval kapcsolatban lenne egy két kérdésem. Egyértelműen best of app gReader-t le is cseréltem rá, viszont van 2 dolog ami zavar, vagy nem találtam még meg eddig. Az egyik hogy van e lehetőség olyanra hogy az összes hírt olvasottként jelöli egy gombnyomással? Másik pedig, hogy a wiedgeteknél én eddig olyan opciót nem találtam, hogy ömlesztbe mutatná az rss-eket hanem mindig csak 1 csatornát mutat, ez megoldható lenne valahogy? Még max annyi lenne hogy automatikusan frissítsen és üzenjen hány hírem van stb., bár ez nem létszükséglet az is elég jó mód, hogy megnyitáskor tegye ezt, úgy is csak akkor olvasom ha meg is nyitom az appot :).
Amúgy tényleg best of eddig a sim böngészője is nagyon korrekt, szimultán használom ha gépen vagyok stb. ott is az egygombos olvasást hiányolom csak.

iphone 5c | Nexus 7 (2013) | Samsung Galaxy Nexus | PW3

(#14211) pepe091 válasza bubi92 (#14183) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Köszönöm, elsőre még én sem tudom, mit hogyan kell(ene), de majda google.. :)

(#14212) bkercso


bkercso
nagyúr

Csak az én AnySoft Keyboard-omon nincs pontosvessző? :F

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14213) punky10 válasza bkercso (#14212) üzenetére


punky10
addikt

Lehet.Nálam van.Magyar(qwertz) beállitás,és a szóköztől balra,a vessző hosszú nyomására jön elő.
Ime:
;;;;;;;;;;;
:)

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#14214) Freiherr


Freiherr
őstag

Lenne egy láma kérdésem.Youtube videó lejátszásánál hogy tudom változtatni a videó felbontását?Ha rákattintok,egyből elkezdi a lejátszást,és ott már nem tudok változtatni.(4.0.3 Ice Cream Sandwich)

XXX

(#14215) bubi92 válasza Freiherr (#14214) üzenetére


bubi92
őstag

böksz egyet a képre és bal alsó sarokban lesz egy HQ gomb.

(#14216) bkercso válasza punky10 (#14213) üzenetére


bkercso
nagyúr

Köszi, megvan!
És olyan témát hogy állítok be, hogy mutassa a másodlagos billentyűket?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14217) Freiherr válasza bubi92 (#14215) üzenetére


Freiherr
őstag

Ez sajnos nem nyert,nem jelenik meg semmi ilyesmi. :(
Esetleg mas otlet?

XXX

(#14218) twine


twine
addikt

Sziasztok,,felcsaptam a keresőt,de sajnos nem jártam sikerrel :(
(pedig ahogy láttam már felvetődött a múltban hasonló kérdés)
Android Beam lenne a téma,,,
Segítséget kérnék hogyan,mivel lehet "bármit"(adatot) küldeni :F
Tegnap kísérletezgettem egy haver készülékével,,,képek/videók/youtube csont nélkül vándoroltak a telefonok között...
De zenét,file-t egyéb adatot nem tudtam rájönni hogyan küldhetnék, mivel az épp megnyitott alkalmazást szerette volna "logikusan" közvetíteni play-en keresztül, és nem magát a file-t...
Hogyan, mivel lehet bármit küldeni? :F
Köszönettel :R

[ Szerkesztve ]

(#14219) dokee78 válasza dokee78 (#14191) üzenetére


dokee78
félisten

"Új nekem ez a Llama felület.
Régebben mikor használtam nem így nézett ki.
Hol tudok beállítani eseményeket a helyekhez?
Most otthon vagyok ez a profil fut.
Események fülön adok hozzá.
De munka profilhoz,hogyan tudok adni eseményt?"

Hogyan tudom beállítani,hogy ha elmegyek otthonról akkor kikapcsolja a wifit?

(#14220) St3ven


St3ven
addikt

Van ötletetek arra, hogyan lehetne a komplett, gmailben meglévő címtárat egy ez egyben átmenteni egy régi, S40-es Nokiára?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#14221) pikszel válasza dokee78 (#14219) üzenetére


pikszel
őstag

Create the two events:

Event Name: Home (Arrive)
Condition: Enter Area -> Home (need to define your "Home" in area)
Action: Toggle Wifi -> On (I also set to Profile "loud")

Even Name: Home (Leave)
Condition: Leave Area -> Home
Action: Toggle Wifi -> Off (I also set to Profile "normal")

forrás

A Smart Wi.Fi Toggler nem jött be?

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#14222) dokee78 válasza pikszel (#14221) üzenetére


dokee78
félisten

Smart nem jött be.

Újabb a Llama felülete,régen sikerül megcsinálni,most nem találom.
A forrás régi.

Megtaláltam. :K

[ Szerkesztve ]

(#14223) bkercso válasza St3ven (#14220) üzenetére


bkercso
nagyúr

Exportáld .vcf-be, azt talán importálja az S40. :F

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#14224) pikszel válasza dokee78 (#14222) üzenetére


pikszel
őstag

Mi a gond a vele? Mármint a Smart Wi-Fi Toggler-rel.

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#14225) dokee78 válasza pikszel (#14224) üzenetére


dokee78
félisten

Nem cellainfo alapján kapcsol.
"Felébreszti a telefont, hogy megvizsgálja van-e közelben betanult hotspot"

[ Szerkesztve ]

(#14226) pikszel válasza dokee78 (#14225) üzenetére


pikszel
őstag

Ha ez számít...mint írtam nálam nem vehető észre akkuidőben, hogy dolgozik.
Viszont ránéztem a Llama-ra. Van benne egy előre létrehozott esemény, név szerint: Otthonról el. Pötty, majd művelet hozzáadása > WiFi > ...

[ Szerkesztve ]

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#14227) dokee78 válasza pikszel (#14226) üzenetére


dokee78
félisten

Az alapból beállított dolgokat mind töröltem,mert valamelyik mindig lenémította itthon a telot.

(#14228) pikszel válasza dokee78 (#14227) üzenetére


pikszel
őstag

Létrehozol akkor egy új területet. Legyen pl. otthon, majd ezt betanítod neki (cellainfo). Ezután kell egy esemény, amiben hozzáadod azt a feltételt, hogy Terület elhagyása > Otthon > Művelet hozzáadása > WiFi > ...

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#14229) dokee78 válasza pikszel (#14228) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,írtam is korábban megtaláltam már a beállítást.

(#14230) pepe091 válasza bubi92 (#14204) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Arra rájöttem közben, hogy valami .apkg fájlt kellene letölteni, hogy beimportálhassam ,de sehol nem találok, ilyet ahol le lehetne tölteni.. :D
Valaki talált esetleg?

(#14231) aakosch


aakosch
tag

Olyan appot keresek, ami tudja számolni a hívásokat úgy, hogy egységet adok meg neki és az egységeket számolja. Pl.: havi 100 ingyen perc és azt szeretném, hogy a perceket számolja, mivel perc alapú számlázás van.

(#14232) pepe091 válasza aakosch (#14231) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

(#14233) nagyArc válasza aakosch (#14231) üzenetére


nagyArc
tag

(#14234) LámaZ válasza w.miki (#14074) üzenetére


LámaZ
addikt

Mi a különbség Opera Mini és Mobil között?

Apropó, ne higyjetek azoknak, akik szerint a XiiA Live on-line rádiós app jobb, mint a Tunein. Szerintem marketingesek.

A legjobb off-line angol-magyar szótár szerintem a TinyAppWorks-é.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#14235) DS39 válasza LámaZ (#14234) üzenetére


DS39
nagyúr

az hogy a Mini egy szerveren keresztül tölti át a weboldalakat, és így tömörítve kapod, a Mobile egy "rendes" böngésző, ott helyben a telefonodon rendereli a weboldalakat. lényegében a Mobile az ami olyan mint a PC-s Opera kicsinyített mása, olyan webes tulajdonságokkal bír, a másik ehhez képest butított.

(#14236) #40351744


#40351744
törölt tag

Tudtok olyan SMS alkalmazást mondani nekem, amiben külön lehet állítani a szolgáltató sms központjának a számát, mármint hogy mit használjon? Handcent SMS, és a stock valamiért nem akarja elküldeni az SMS-eket, ellenben a GO SMS igen, dehát az....*#&¤** :DDD

(#14237) aakosch válasza nagyArc (#14233) üzenetére


aakosch
tag

Köszi ez jónak tűnik. Ha perc alapú számlázás van a számlázási egységet mire kell állítani? 60/60?

(#14238) hr2 válasza aakosch (#14237) üzenetére


hr2
őstag

:K

(#14239) rjg válasza Orlin (#14170) üzenetére


rjg
őstag

MoonReader. Ha támogatni akarod a fejlesztőt, most féláron van a MoonReaderPro, szerintem érdemes megvenni. A leírása szerint nem olvas prc fájlokat, a megoldás a prc kiterjesztés átírása mobi-ra. A Cool Reader-rel párhuzamosan használtam régebben, de nálam Moon nyert. Elsőre kicsit macerásabb beállítani - alapban több profilja van, nem csak nappali - éjszakai - de utána már csak használni kell.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#14240) LámaZ válasza ux1 (#14123) üzenetére


LámaZ
addikt

Hogyne lenne fontos a szabad RAM?
Mert ha valami állandóan benne van, a többiek nem férnek oda bele.

Legyen minden jó!

(#14241) LámaZ válasza air (#14148) üzenetére


LámaZ
addikt

Akkor most én kiabálok:

On-line téren szerintem a waze a legjobb.

[ Módosította: mukibuci ]

Legyen minden jó!

(#14242) -PLevi- válasza LámaZ (#14240) üzenetére


-PLevi-
senior tag

De odaférnek. A rendszer automatikusan kidobja a gyorsítótárazott alkalmazásokat.

(#14243) LámaZ válasza bkercso (#14212) üzenetére


LámaZ
addikt

Ne kínlódjatok az AnySoft-tal, a MultiLing jobb!

Legyen minden jó!

(#14244) rjg válasza -PLevi- (#14242) üzenetére


rjg
őstag

A baj pont az automatikussal van. Engem speciel zavar, hogyha a böngészőt vagy az e-book olvasómat zárja be, ha több alkalmazásom fut és nem a Notes vagy más, számomra kevésbé fontos alkalmazásokat. Ezért mondjuk többen, hogy kevés az Android alapértelmezett "intelligenciája", a felhasználó kezébe kellene adni, hogy melyik app, milyen prioritással fusson.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#14245) Richee11


Richee11
senior tag

sziasztok!
légyszíves mondjatok egy megfelelő Office alkalmazást, a lényeg , hogy tudjon szavakat tördelni, és gyors legyen! Előre is köszi :)

(#14246) csmat


csmat
senior tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek, amivel egy felhőbe pl dropboxba tudom felmásolni az appokat, adatokat, biztonsági mentéseket.

Remélem van valakinek ötlete..

Köszi

(#14247) -PLevi- válasza rjg (#14244) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Hát igen az tényleg bosszantó. De neked csak nem lehet gondod az 1GB RAM-mal. :)

(#14248) S e t h válasza csibe1 (#14198) üzenetére


S e t h
nagyúr

Köszi, ki fogom próbálni azokon a prc fileokon, amivel a cool reader nem boldogult.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#14249) csibe1 válasza S e t h (#14248) üzenetére


csibe1
addikt

Szívesen.Egypárat kipróbáltam mire meglett.Nem tudom mi lehetett a gond azzal a pár prc-vel.
A másik progit feltettem,de szét volt csúszva az egész,le is szedtem.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#14250) St3ven válasza bkercso (#14223) üzenetére


St3ven
addikt

Megpróbáltam, de sajna azt írja a telóm, hogy "Nem támogatott fájltípus". :(

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.