Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15501) zorromoto válasza choco01 (#15490) üzenetére


zorromoto
senior tag

Én a dolphint tudom ajánlani. Eddig azt gondoltam hogy chrome rulez ,de megdőlni látszik

(#15502) vadászcsiga válasza choco01 (#15499) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az én mostani tabomon magasan a Dolphin vezet. Majdnem tökéletes a gyári is de sajnos minden letöltést fc-vel hálál meg.

...elkéstem

[ Szerkesztve ]

(#15503) dokee78


dokee78
félisten

Dolphin Mini vs. Boat Mini?
Aki mindkettőt próbálta melyiket használja és míért azt?

(#15504) choco01


choco01
addikt

Köszi mindenkinek,kipróbálom a Dolphint!!!! :DD

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#15505) tomy86 válasza LonGleY (#15498) üzenetére


tomy86
addikt

Másfél éve próbáltam a Droidstatsot, de most próbaképp újra telepítettem. Lehet, hogy felületesen néztem, de én továbbra sem látom, hogy hol tudom beállítani a perc és sms díjakat, ha azok változóak attól függően, hogy hálózaton belülre vagy kívülre küldöm (arról nem is beszélve, ha külföldre) vagy például azt, ha a olyan a díjcsomag, ahol a hívás első 30 másodperce ingyenes. Vagy ha x számot 50% kedvezménnyel hívhatok. Az én díjcsomagom is leforgalmazható, de ebbe pl. nem tartozik bele a külföldre küldött sms. A CM3G a külföldre küldött üzeneteimet hozzáadja a számlához, hiába nem értem el a leforgalmazható havidíj összegét. Ezt sem tudom, hogy a Droidstasban meg lehet-e oldani. Maradva az üzeneteknél, ha az előfizetésedhez jár x sms, amit ingyen küldhetsz, de csak hálózaton belüli irányba, akkor ezzel is gondban leszel a Droidstatsnál, ha jól láttam. Hirtelen ezek jutnak eszembe. Ha ezek közül valamelyik mégis megoldható, akkor bocs, de csak gyorsan átfutottam a beállításokat.

[ Szerkesztve ]

(#15506) LonGleY válasza tomy86 (#15505) üzenetére


LonGleY
veterán

Értem. Nálam pont lefedett mindent a Droid. Akkor e kettő kerül majd be az ajánlóba, egyértelműen jelezve, melyik a komolyabb.

(#15507) tomy86 válasza LonGleY (#15506) üzenetére


tomy86
addikt

Nyilván van olyan tarifacsomag, amihez megfelel a Droidstast. Eszembe jutott még egy-két dolog. A beállítások exportja/importja csak a Pro verzióban lehetséges a Droidstatsnál, míg a Call Meter 3G esetén ez ingyenesen elérhető. Ráadásul a CM3G-be mostanra elég sok magyar tarifacsomag beállításait tudod importálni a program netes adatbázisából. Bárki elküldheti a beállításait a fejlesztőnek és így mások számára is elérhető. Nem tudom, hogy a Droidstatsnál van-e ilyen lehetőség.

(#15508) LonGleY: szerintem ne hagyd ki, mert akinek nem kellenek részletes adatok vagy olyan a díjcsomagja, ami nincs agyonbonyolítva, arra egyszerűbben beállítható a DroidStats vagy pl. a Call Meter NG.

[ Szerkesztve ]

(#15508) LonGleY válasza tomy86 (#15507) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt most hirtelen én sem tudom, de akkor lehet a DS
kimarad a szórásból. :] Bár alternatívák nem ártanak,
igazad van.

Ezt kéne elkövetni minden témakörrel, haladunk-haladunk.. :)

[ Szerkesztve ]

(#15509) róland válasza LonGleY (#15506) üzenetére


róland
veterán

Wacom Bamboo Paper a SkethBook mellé.
Menetrend Droid a TElvira mellé.

CallTrack - hívásnapló
Carcassone - jó kis társasjáték
Cool Reader
Dropbox
Evernote
Flipboard
g:hu - geocaching
GPS Stétusz és Toolbox
Mindjet Maps
Polaris Officew (bár ez lehet, hogy Samsung exclusive)
Google Reader
Shazam és/vagy Sound Hound és/vagy TrackID
SMS Backup+
SPB TV
TuneIn Radio (Pro)
Viber

Hirtelen pár ajánlat.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#15510) dokee78 válasza róland (#15509) üzenetére


dokee78
félisten

Shazam és/vagy Sound Hound és/vagy TrackID
Ezekről valaki összedobhatna egy összehasonlító cikket.

Nálam a Dropbox klienst lassan leváltja a Total Commander+TotalBox for Total Commander

(#15511) goom válasza dokee78 (#15510) üzenetére


goom
senior tag

Miben tartod jobbnak a TC-s megoldást? Nem próbáltam még, azért kérdezem.

(#15512) dokee78 válasza goom (#15511) üzenetére


dokee78
félisten

Például több fájlt is tudsz mozgatni.

(#15513) Bozek válasza ferrari1 (#15482) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az Accuweather tudja, abban biztos vagyok. A többiről nem tudok nyilatkozni.

(#15514) róland válasza dokee78 (#15510) üzenetére


róland
veterán

Most talán a Shazam a nyerő, mellette a TrackID-t használom.

Sound Hound nagy előnye, hogy dúdolást képes lehet felismerni.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#15515) róland válasza ferrari1 (#15482) üzenetére


róland
veterán

Accuweather Quick.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#15516) Bozek válasza róland (#15509) üzenetére


Bozek
nagyúr

Google Reader helyett a gReader-t használom, mivel ott van offline szinkronizáció. Amit még én ajánlok, az a Solid Explorer. Ott is 2 panel van és simán kezeli a népszerű felhő tárhelyeket (Box, Dropbox, Google Drive, SkyDrive, SugarSync). Na meg én SMB-re is használom, mivel sokszor nincs kedvem előszedni az USB kábelt.

(#15517) LonGleY válasza róland (#15509) üzenetére


LonGleY
veterán

Köszi, fel fogom dolgozni, és a többiek reakcióját is.

(#15518) goom válasza dokee78 (#15512) üzenetére


goom
senior tag

Köszönöm, kipróbálom!

(#15519) Fandango válasza LonGleY (#15517) üzenetére


Fandango
veterán

Igaz en csak a Shazamot hasznalom, de eddig mindent felismert amit probaltam vele (meg irodaban a plafonhangszorobol is ugy hogy kozbe beszeltek tobben korulottem)

(#15520) fatal` válasza Bozek (#15516) üzenetére


fatal`
titán

Google Reader helyett én meg a Taptut használom.

SMB-t és FTP-t kezel a tc is, a többi felhőt nem.

(#15521) LonGleY válasza dokee78 (#15510) üzenetére


LonGleY
veterán

Nálam a teljes verziós Solid Explorer váltotta, kipakolt Dropbox-ra mutató parancsikonnal. Jobbat nehéz elképzelni nála. Az a durva egyébként, hogy ha telefonon (a Solidban) töltök a drop tárhelyre, nem akad le kb. 1 megánként az adatforgalom, mint az asztali kliensben (hiába van kikapcsolva a feltöltéslimit), hanem teljes erőből küldi fel az anyagokat. Átnevezés, keresés, áthelyezgetés azon belül... Egész jó lehet az API-ja.

***

Tyú, beindultatok, lesz mit jegyzetelnem. :]

[ Szerkesztve ]

(#15522) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! Real Racing 2-ben hogy tudom beállítani hogy külső nézetből nézzem a kocsit ?

This is the way

(#15523) LonGleY válasza RaZroX (#15522) üzenetére


LonGleY
veterán

Ha itt nem kapnál választ: Android játékok topicja

(#15524) RaZroX válasza LonGleY (#15523) üzenetére


RaZroX
addikt

:R

This is the way

(#15525) Bozek válasza LonGleY (#15521) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nálam az SMB megosztásnál szórakozott az ES File Explorer még régebben. Sokszor belassult ilyen 10-20 kbps-re, néha meg le is állt. Volt, hogy USB OTG-n keresztül akartam vele másolni pendriver-ról SD-re (kellett az USB töltéshez később), de felénél szétkapcsolt. Amikor rátaláltam a Solid-ra, kipróbáltam és nem volt ilyen gondom, úgyhogy meg is vettem. SMB-s megosztásnál múltkor 2 Mbps-re is felment, amikor közvetlenül a gép WiFi adapteréhez csatlakoztam.

(#15526) vadászcsiga válasza LonGleY (#15521) üzenetére


vadászcsiga
félisten

En is a Solid Explorer-t használom mióta felfedeztem. Tabra az osztott ablakok miatt különösen praktikus.

[ Szerkesztve ]

(#15527) dbilas válasza RaZroX (#15522) üzenetére


dbilas
tag

Szia!

Jobb felső sarok a nézet...

(#15528) .:LoMAX:.


.:LoMAX:.
aktív tag

Örök téma, hogy iGO-ról nem lehet beszélni itt, de ha legálisan akar valaki hozzá jutni, akkor lesz lehetőség, persze géppel együtt (OEM), és nem app-ként :)

iGO + Android = Navon Platinum Explorer (7"-os tab, 800x480)
http://totalcar.hu/magazin/technika/2013/03/01/navon_platinum_explorer/

Árak, ha valaki a cikket nem akarja végig olvasni:
[...] Ami az árakat illeti, a készüléket már említettem, ugyanez Magyarország-térképpel, egy év frissítéssel nagyjából 37 ezerbe kerül. Teljes Európát egy évnyi frissítéssel egy tízessel adják drágábban, a legdrágább személyautós változat az Európa+élettartam frissítés kombó, 60 ezerért. A teherautósok EU-s szoftvere, egy évnyi frissítéssel 70 ezer forint körüli áron kapható meg. [...]

Gép adatai:
Jellemzők:
Beépített GPS vevő
FM Transmitter
7” Kapacitív, multitouch
5x multitouch érintőképernyő
800 x 480 felbontás
ARM Cortex A8 1,2GHz
512MB RAM
MALI 400 3D Grafikai gyorsító
8 GB Beépített memória
Android 4.0 ICS
1,3 MP Előlapi kamera
Micro USB 2.0
Micro SDHC
WiFi 802.11 b/g/n
beépített hangszórók
elforgatásérzékelő (G) szenzor
akkumulátor:2900 mAh
Működési idő töltés nélkül akár 4 óra
Bővíthetőség Micro-SD, 32GB-ig

Doboz tartalma:
Autós szivargyujtó-töltő
tapadókorongos autós tartó
USB kábel
Felhasználói útmutató

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 3 || OnePlus 2 ||

(#15529) mouzrr válasza half333 (#15400) üzenetére


mouzrr
őstag

Én jártam, 1-2 nap múlva újra próbáltam és minden rendben volt.

(#15530) RaZroX


RaZroX
addikt

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudom webkamerának használni a telefont ha rákötöm gépre USB kábellel ?

This is the way

(#15531) Mika1227


Mika1227
őstag

Szeretném beállítani, hogy bizonyos karakterre nyiljon fel a lezárt teló de PIN kódot kér hozzá. De olyan régi a sim kártyám, hogy nem tudom már. Hogyan lehet megtudni vagy úgy beállítani, hogy ne kérje a PIN kódot!
Lg Optimus Black 4.0.4-es szoftver. A gyári képernyőzárnál szeretném ezt beállítani.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#15532) vgyuri válasza Mika1227 (#15531) üzenetére


vgyuri
őstag

Ha Telenor-os vagy, akkor Telenor Online-on megtalálod a PUK1 kódodat, ami 3x-i rossz pin kód után kér a sim.

(#15533) dokee78 válasza Mika1227 (#15531) üzenetére


dokee78
félisten

Tiéd egyáltalán a telefon?
Találtad?A mások tippem ki sem merem írni.

Mert nem hiszem,hogy olyan rég óta ne lett volna ujrainditva a telefon,hogy elfelejtenéd a PIN kódot!

(#15534) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!

Legújabb K9 mailben hová tűnt el a "Fiók beállításai" opció?
Most váltottam X8 2.1-ről Xperia Mini 4.0.4-re, és nem találom sehol a programban a fiók beállításait. Itt lehetett megadni például, hogy milyen színnel villogjon a LED és hasonlók.

Beauty is pain

(#15535) Mika1227 válasza vgyuri (#15532) üzenetére


Mika1227
őstag

T-mobilos vagyok.

dokee78: alapból ki van kapcsolva a pin.

[ Szerkesztve ]

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#15536) siofok válasza dokee78 (#15533) üzenetére


siofok
őstag

Énsem emlékszem már a pinemre,4 éve kb. nem használom.Ha nem találom meg a papírt,bajba lennék. :)

OnePlus nord 2t

(#15537) basaja válasza RaZroX (#15530) üzenetére


basaja
senior tag

Hali!
Én a DroidCamX nevű app Pro verzióját használom,tökéletesen müxik :)
Lehet USB,wifi csatlakozást választani,felbontással variálni.Hetente skypeolok egy szegedi barátommal,gond még soha nem volt vele.

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15538) Outlander válasza dokee78 (#15533) üzenetére


Outlander
őstag

Én sem tudom a PIN2-öt! Pedig 11 éve ez a számom.

De a PIN2-re még nem volt szükségem..

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15539) havri1


havri1
félisten

Helló!

Segítsetek pls!
Playen tele vagyok már "szemetekkel". Tehát az összes appot, amit valaha kipróbbáltam, ugye feltünteti, és minden rom cserénél válogatni kell..ezt ki lehet valahogy pucolni? (Tehát amikre nem lesz szükségem, a telepítési előzményekbe se jelenjen meg).
Aztán..
Olyat szeretnék csinálni (amit 1x már valahogy sikerült, csak nem tudom hogyan), ha új rendszert húzok, első indításnál megkérdezi a droid, hogy készítsünk e biztonsági mentést..és néha felajánlja, hogy helyre is állítsuk e a készüléket.. Na ebben az esetben, valahonnan egy mentést előszed, és a playről egyből le is kapja az abban tartalmazott appokat.
Ezen a vonalon kindulva : Rendbetenném a programjaim, és azt az állapotot lementeném, hogy legközelebb ezeket az appokat magától újrahúzza.
Mi a menete ennek?
Titanium backupot nem szeretném használni, bár megvan a pro, de félek, rom cserénél ezek az app mentések amiket a TB csinál, nem lesz bugmentes.

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

havri

(#15540) petipetya


petipetya
nagyúr

YouTube

1:10-nél látszanak az olvasatlan Gmail és olvasatlan Gtalk üzenetek. Tudja valaki, hogy az melyik widget? :R

"nincs rá lezsóidő"

(#15541) basaja


basaja
senior tag

Két kérdésem lenne:
1.A Solid Explorer miben tud többet az Es-nél?
2.A Pro verza mitől több a simánál?
Köszönöm a segítséget:)

EDC: Xiaomi13,Leatherman Wave,T-rex,Giantmouse Ace Riv

(#15542) ferrari1 válasza Bozek (#15513) üzenetére


ferrari1
őstag

Bozek, róland: Köszönöm mindkettőtöknek. :R

(#15543) DS39 válasza Mika1227 (#15531) üzenetére


DS39
nagyúr

vedd ki a sim kártyát. Egy okos teló anélkül is megy. A képernyőzár pint meg te adhatod meg, az nem függ össze a simessel.

[ Szerkesztve ]

(#15544) punky10 válasza havri1 (#15539) üzenetére


punky10
addikt

Play-saját alkalmazások - összes. Itt ami nem kell azt kijelölöd(az ikont kell, nem a sor végén a törlést, és akkor többet lehet egyszerre) majd a kijelölteket törlöd.
2-ra:talán ha a beállitásoknál a biztonsági mentés alatt az adatok mentése és az automatikus visszaállitás is be van pipálva, akkor gy müködik, de ezt még nem próbáltam.
Bár szerintem a telepitést manuálisan kell igy is elinditani, csak az alkalmazások beállításait teszi vissza...

[ Szerkesztve ]

/Honor 20 Pro/Huawei Matepad 11,Samsung Xcover6 Pr0

(#15545) havri1 válasza punky10 (#15544) üzenetére


havri1
félisten

Köszi, máris kipucoltam, nagy segítség volt :R Volt vagy 300 app benne..mazsolázni állandóan.. :W
A beállításokat már lestem, de nem történik semmi. Hiába csinál mentést így, köv romnál nincs "helyreállítás". Amúgy ha van ilyen opció az indulásnaál, akkor egyből felpakolja az appokat, nem kell egyesével jelölgetni. Igen hasznos (persze akkor, ha azok az appok vannak a mentésben, amik hasznosak :) )

havri

(#15546) dokee78 válasza Outlander (#15538) üzenetére


dokee78
félisten

Azt sem tudom mire jó a PIN2 kód. :(

(#15547) petipetya válasza dokee78 (#15546) üzenetére


petipetya
nagyúr

A fix hívólistához kell megadni.

"nincs rá lezsóidő"

(#15548) Outlander válasza dokee78 (#15546) üzenetére


Outlander
őstag

Pont ilyen alkalmakkor kéri a telefon... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#15549) LonGleY válasza basaja (#15541) üzenetére


LonGleY
veterán

- A Solid Explorer sokkal összeszedettebb az ES-nél. A sokszor említett két részre osztás úgy, mintha főképernyők lennének, amik közt gesztusérintéssel váltasz, nagyon jól használhatóvá teszi. Nincs benne annyi felesleges segédprogram, mint ami az ES-sel települ, pár beépített nézegetővel rendelkezik csupán szöveges és képtartalmakhoz.

- Az egyik legszebb Androidos program, látszik, hogy grafika-közeli ember is foglalkozott vele, nem úgy, mint az ES-sel és az otromba ikonjával.

- Parancsikonokat hozhatsz létre a speciális tárhelyeidről (FTP, Dropbox), így egyből oda navigál, ha ezekkel indítod.

- Az online tárhelyeken belül is képes mappaadatok listázására, fájlkeresésre!

Nincs egyébként Pro verzió. Van az időlimites (full feature) próbaverzió, és az Unlocker, ami teljes verzióssá teszi.

Az ES File Exlorer is használható, de a Solid azért egy egészen más minőségi szintet képvisel.

[ Szerkesztve ]

(#15550) BoB válasza Outlander (#15548) üzenetére


BoB
veterán

Ahogy mar irtak a lezaro kepernyo PIN kodjanak semmi koze a SIM kartya akarmelyik PIN kodjahoz ugyhogy ilyen esetben egyaltalan nem keri.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.