Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143901) spe88


spe88
senior tag

Ha csinálok a telómon egy gyári visszaállítást, akkor a Gmailbe mentett kontaktok nem törlődnek, ugye? Hiszen azt is egyfajta felhőben tárolt adatként kezel a rendszer. Logikusan belegondolva biztos nem törlődik, de azért rákérdezek, mert azt írja ki hogy minden adat törlődik a telórol beleértve a névjegyeket is, de gondolom a telóra mentett névjegyekre gondol ilyen esetben, nem pedig a Gmailbe mentettekre.

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#143902) g_g_g válasza spe88 (#143901) üzenetére


g_g_g
őstag

Jól gondolod, azok a Google felhőben vannak tárolva.
Ha újra belépsz majd a Google fiókodba szinkronizálni fogja a névjegyzéket.

(#143903) mobilizmo válasza crok (#143900) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

YT rögtön reklámmal indult, de azóta nem volt egy sem.
Kérdés: így a tv fogja látni a NAS-on a dlna-t?

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#143904) crok válasza mobilizmo (#143903) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem ismerem a setup-od de hacsak a routerbe nem volt belepatkolva a bármi DNS bejegyzés a NAS-ról.. de kizártnak tartom.. a DLNA-val uPnP-n megy a felderítés ami helyben (egyazon alhálóban) SSDP-t használ multicast-al amiben pont az a lényeg hogy nem kell hozzá DNS, HTTP-n csak az adatfolyam megy, DNS teljesen opcionális, helyi hálón úgyis SSDP lesz csak ahhoz meg nem kell a DNS szerver. Úgyhogy ja, kéne neki.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143905) buherton


buherton
őstag

Sziasztok!

Van olyan app amivel, ha az egyik telefono kerestek, vagy smst küldtek, akkor arról küld egy másik telefonra smst vagy valamilyen formában értesít?

A céges telefont nem akarom magammal vinni, de jó lenne tudni, ha kerestek. Hívásátirányítás nem játszik.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#143906) zeon.hu válasza buherton (#143905) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sms to phone, tud emailt küldeni üzenetről, benne a feladó és a szöveg.
Automatizáló (pl Macrodroid) nem fogadott hívásról küld emailt nekem a céges telefonról.

#?*@&!

(#143907) buherton válasza zeon.hu (#143906) üzenetére


buherton
őstag

Köszi! Reménykedtem benne, hogy van lesz egy specifikus app, ami mindent megold. Sebaj, csak működjön!

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#143908) Viktor0610 válasza buherton (#143907) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha elég a nem fogadott hívás, akkor a Join is beállítható ezekre.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#143909) #07746304


#07746304
törölt tag

Üdv, a HD Widgets Pro, miért tűnt el a Google Playből?

(#143910) Bozek válasza Viktor0610 (#143908) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt most nem értem? A Join nem csak nem fogadott hívásról értesít. Ugyanúgy átküldi az SMS-t és bármelyik alkalmazás értesítéseit, amelyiket kiválasztod. Én így küldöm át a céges telefonról a GMail és a Hangouts értesítéseit is a sajátomra. És persze sokszor a sajáton látom, hogy épp hívnak a cégesen, ezért még odaérek, hogy felvegyem. A sajátról meg PC-re az AquaMail, a Messenger és a SofaScore (bár erre most sajnos nincs szükség) értesítések mennek.

[ Szerkesztve ]

(#143911) Viktor0610 válasza Bozek (#143910) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, nem voltam egyértelmű. :D
Úgy van, ahogy írtad.

Samsung Galaxy A54

(#143912) Bozek válasza Viktor0610 (#143911) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mondjuk az értesítéseken kívül még van pár jó funkciója, főleg, ha PC-t is használ az ember. A Chrome kiegészítő segítségével akár weboldal linkjét (akár direktbe megnyitva), képet, stb. át lehet küldeni az egyik eszközről a másikra. Simán keresek egy képet PC-n, majd beállítom háttérképnek a telefonon anélkül, hogy ez utóbbihoz hozzányúlnék. :)

(#143913) Viktor0610 válasza Bozek (#143912) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tuuuuudom, csak a kérdezőnek ezekre nem volt szüksége. ;)

Samsung Galaxy A54

(#143914) g_g_g


g_g_g
őstag

Két kérdésem lenne a YouTube Vanced-del kapcsolatban.
A "Megtekintés tévén" menűben a tévé kétszer szerepel.
Törlés opciót nem találok.
És mindkettőnél működik a videó kiküldése.
Hogy lehetne az egyiket eltávolítani?
Nem őrültes probléma, de ha lenne rá megoldás, az jó lenne
kép

Mintha létezne olyan beállítás, hogy mikor belépek az appba az első videót elkezdi játszani (előnézet szerűség).
Nem teljes képernyőn, csak kicsiben.
Tovább haladok és aztán csinálja a következővel.
Ki lehet ezt kapcsolni?

Köszönöm.

(#143915) Fall-N válasza mobilizmo (#143892) üzenetére


Fall-N
veterán

Netflixet én is előfizetem, HBO GO-t tervezem majd, de inkább ki sem próbálom mert úgyis kellene, de viszont annyi időm úgysincs, hogy Netflixet kívűl még azt is nézzem. YT-t meg egyre kevesebbet nézem, így arra fölösleges. Androidos TV-n az sYoutube megy (hasonló reklámmentes YT kliens, mint a Vanced), mobilon meg Vanced.

(#143916) buherton válasza Viktor0610 (#143908) üzenetére


buherton
őstag

Köszi!

(#143913) Viktor0610: így van, ezekre tényleg nincs szükségem, csak a SIM kártyához köthető dolgokra: hívás és SMS.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#143917) mobilizmo válasza Fall-N (#143915) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Csak nekem sajnos nem android-os a tv. De közben úgy tűnik megvan a megoldás, a custom DNS-el.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#143918) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#143908) üzenetére


DrBubo77
addikt

Erről a Join-ról található valahol részletes leírás, lehetőleg magyarul?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#143919) Somatom válasza DrBubo77 (#143918) üzenetére


Somatom
veterán

Nem hiszem. Mármint Magyarul. Egyébként profi fejlesztő munkája. Ugyanaz fejleszti, aki régebben Tasker beépülőket készített (a Join is az), majd pedig magának a Taskernek a fejlesztését is átvette.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#143920) DrBubo77 válasza Somatom (#143919) üzenetére


DrBubo77
addikt

Azt láttam. :) A Tasker ott figyel a telefonomon egy ideje.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#143921) Tetsuo válasza crok (#143877) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Köszi!

(#143922) Somatom válasza DrBubo77 (#143920) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor tudhatod, hogy ezekhez nem nagyon van Magyar nyelvű help.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#143923) alex devil


alex devil
senior tag

Szevasztok,
Online póker alkalmazások közül melyiket ajánlanátok?

S23

(#143924) OmniaI900 válasza OmniaI900 (#143834) üzenetére


OmniaI900
tag

Erre valaki esetleg??

(#143925) Petrónius


Petrónius
aktív tag

Sziasztok
Ajánlanátok nekem olyan kamera alkalmazást ami rögzíti a videó esetleg a fénykép készültekor lévő időt?

(#143926) WhiteWalker válasza Petrónius (#143925) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerintem a legtöbb gyári kamera app rögzíti.
Nálam úgy menti el a videót/fényképét hogy "VID/IMG_datum_percmasodperc"

(#143927) Petrónius válasza WhiteWalker (#143926) üzenetére


Petrónius
aktív tag

Bocsánat. :B Rosszul fogalmaztam. Nekem olyan app kell ami a felvételen is kiírja a dátumot, időt.

(#143928) csipuka


csipuka
senior tag

Eddig a Teamviewer Quicksupport-tal segitettem tavolrol joanyamat, ha elakadt a telefonjan. Mostanaban nem mukodott, felraktam az egyemre, arra se birok csatlakozni. Ki kell, hogy kukazzam.
Tudnatok ajanlani androidra kepernyo megoszto alkalmazast, ami mukodik megbizhatoan?

(#143929) ignisz válasza ignisz (#143836) üzenetére


ignisz
senior tag

Erre valaki. Még annyit. A régi tabon 7-es, az újon 8-as, a telefonon 10-es android, a pc-n win 10 van.

(#143930) Somatom válasza ignisz (#143929) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint általában a többi oldallal nincs gond, vagy a PH lapcsalád többi oldalával? Ha az előbbi, akkor próbáld ki a logouton! Ha azon megy, akkor jelezd a problémát a PH -nak!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#143931) ignisz válasza Somatom (#143930) üzenetére


ignisz
senior tag

Más oldalak ( pl. egészségpénztár) rákattintok az ikonra és beteszi a felhasználó nevet, jelszót. A mobilarenánál kiírja ez az oldal nem rendelkezik beviteli mezővel.

(#143932) Somatom válasza ignisz (#143931) üzenetére


Somatom
veterán

Azért írtam a logoutot, mert az is PH, de még a régi felületet használja. Ha azon működik, akkor az új, reszponzív felület miatt lehet nálad a hiba.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#143933) iceQ! válasza csipuka (#143928) üzenetére


iceQ!
addikt

Ez engem is érdekelne

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#143934) Astery válasza csipuka (#143928) üzenetére


Astery
senior tag

Én az AnyDesk-et használom. Nekem az bevált.

(#143935) paolinho


paolinho
őstag

Tudnátok ajánlani egy megbízható applikáció-zárat (az külön jó lenne, ha tudna magyarul), ami nincs teleszemetelve reklámmal. Igazából csak egy applikációt szeretnék vele védeni, amibe az összes jelszavam szerepel.
Előre is köszi.

(#143936) csipuka válasza Astery (#143934) üzenetére


csipuka
senior tag

Koszi, kiprobaltam, eleg biztatonak tunik, nalam kiprobaltam.
Kovetkezo lepes, hogy joanyamnal is telepitem majd messzirol ha tudom.

(#143937) Viktor0610 válasza paolinho (#143935) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem a jelszókezelő appot cseréld le, ha az nem védi magát eléggé.

Én annó elég sok app lock progit kipróbáltam (bolti demó telefonok védelme), egyik sem védett 100%-ban.

Samsung Galaxy A54

(#143938) Astery válasza paolinho (#143935) üzenetére


Astery
senior tag

Ahogy a kolléga írta ... miért nem használt olyan alkalmazást a jelszavaid kezelésére ami arra lett kitalálva. Azok képesek jelszóval védeni a jelszavakat.

(#143939) egykori válasza paolinho (#143935) üzenetére


egykori
őstag

Én a Norton Password Managert használom már a telefonon is, PC-n meg már tizenéve. Szinkronizálódik, szuper. Szerintem kipróbálható, nekem nem volt eddig megbízhatósági kételyem.

(#143940) #30610944


#30610944
törölt tag

Tud valaki valam franko jatekot 2 evesnek? Ha lehet olyat amiben nincs jatekon beluli fizetes.
Ha van ilyen egyaltalan. :U

(#143941) Astery válasza #30610944 (#143940) üzenetére


Astery
senior tag

Annak ellenére, hogy nem gondolnám, hogy két éves gyereknek ilyennel kéne játszania ... pl. nézd meg ezt.

(#143942) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv!
A telefonra szánt Edge böngészőben is van Felolvasás, mint a PC változatban?

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#143943) zsoltzsolt válasza egykori (#143939) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez amúgy ingyenes? Mert ha laptopról belépek, akkor ezt írja:
PRÓBA-ELŐFIZETÉS: AKTÍV

(#143944) karldergroße válasza #30610944 (#143940) üzenetére


karldergroße
senior tag

Jézus.
Olvass inkább neki meséket szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#143945) #30610944 válasza karldergroße (#143944) üzenetére


#30610944
törölt tag

Koszi a tanacsot erre nem is gondoltam...

(#143946) paolinho válasza Viktor0610 (#143937) üzenetére


paolinho
őstag

A ColorNote-ba írogatok (egy S9+ -om van). Mire gondolsz jelszókezelő app gyanánt?

(#143938) Astery: Hát nagyjából ehhez kérnék segítséget. Tudnál valami ötletet adni?

(#143939) egykori: Köszi, megnézem, hogy mit nyújt a progi. :R

(#143947) Viktor0610 válasza paolinho (#143946) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ejj-ejj. :P
Összefoglaló?
Jelszókezelő:
SafeInCloud
LastPass
Keepass2Android

Samsung Galaxy A54

(#143948) Viktor0610 válasza tknof1871 (#143942) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Menüpont van, de nálam a magyarra nem támogatott nyelvet írt.

Samsung Galaxy A54

(#143949) #30610944 válasza paolinho (#143946) üzenetére


#30610944
törölt tag

Jo jelszokezelo appok:
Keepass DX
Bitwarden
Ezek Open source appok voltak
De jo meg a SafeInCloud Pro (egyszer kell csak fizetni erte de megeri, ja meg meg egyszer windows 10-en ha akarod haszanlni windows hello-nal)
vagy az EnPass. Az EnPass PC-n ingyenes telon nem de nagyon jo.
Az EnPass-nal tudsz altalad kivalasztott felhobe menteni (itt Nextcloud-ot javaslom, mivel open source es ingyenes is egy bizonyos kapacitasig)
SafeInCloud-nal is tudsz felhobe menteni.
Bitwarden a sajat felhojet hasznalja, mig a KeepassDX a telora vagy PC ment.
A fentiek kozul az EnPass es a KeepassDXX nem tartalmaz tracker-eket ExodusPrivacy szerint, a tobbi igen, de ha offline hasznalod oket akkor mind biztonsagos.
Mas jelszokezelot nem ajanlok, ha a biztonsag fontos neked.

(#143950) egykori válasza zsoltzsolt (#143943) üzenetére


egykori
őstag

Mi az a Norton Password Manager?
A Norton Password Manager egy ingyenes jelszó- és hitelkártya-kezelő, amely a Norton Password Manager-adatok biztonságos tárolását, rendszerezését és elérését teszi lehetővé.

Nekem Norton Security van, aminek az NPM alapból része. Nem tudom, nem-e N360-nal együtt telepítetted, azért ír próba előfizetést. Az NPM csak egy accountot kér. Mobolra a Play-ből simán le lehet tölteni. Mobilon én is csak féléve használom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.