Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143651) crok válasza Dr.NX (#143650) üzenetére


crok
Topikgazda

Persze, a Signal is jó és létezik iPhone app - csak ahhoz nem írtam még és keveset is kell használnom.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143652) atomstefi válasza crok (#143643) üzenetére


atomstefi
csendes tag

köszönöm, megnézem :R :R :R

(#143653) iceQ! válasza zeon.hu (#143625) üzenetére


iceQ!
addikt

Jött frissítéssel a javítás, apk mirror oldalon töltsd le az apk-t tedd fel. Force close és újra tudsz megosztani. Teszteltem. Működik.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#143654) WhiteWalker válasza iceQ! (#143653) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt nem a hivatalos oldalnak kellene javítania egy frissítéssel? :U
Mi ez , hogy egy külső forrás APK fájl javítja est a hibát?

(#143655) crok válasza WhiteWalker (#143654) üzenetére


crok
Topikgazda

Szo nincs arrol amit irsz.
Meg fog jelenni Play-ben is ha kitoljak arra a keszulekre is amit hasznalsz.

Ha nem akarod megvarni telepited kezzel apk-bol, az alairasa ugyis ellenorizve van es ha nem a Facebook hivatalos appja lenne sirna a keszulek hogy nem okos es nem tudod feltelepiteni frissiteskent (egyezo nev - nem egyezo alairas > nem lesz telepitve). Ezert mukodik pl. a zipsign ha valamit nem akarsz frissiteni.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143656) WhiteWalker válasza crok (#143655) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor másképp mondom.
Előbb kellett volna megjelenni a playen a javító frissítésnek , mintsem külső forrásból kell tölteni.
Azért ez elég nonszensz. :(((

Ebből látszódik mennyire kul@znak az egészre.

[ Szerkesztve ]

(#143657) crok válasza WhiteWalker (#143656) üzenetére


crok
Topikgazda

A Play Store / Play Services is ugyanigy van altalaban, akkor? Az is s.*r? Nem, csak ez nem igy mukodik, nem feltetlen lehet egyszerre mindenre kiereszteni egy frissitest mert lepusztulnanak a szerverek.. elosztjak. Az apk gyujto appok meg scannelnek es begyujtenek mindent, kategorizaljak es letoltheted.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143658) WhiteWalker válasza crok (#143657) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akárhogy is csavarjuk , a hivatalos frissítési forrás a play áruház.
Ráadásul egy igen fontos funkció lett hazavágva.
Igenis legyen ott a javító frissítés a hivatalos helyen , ha már külső forrásból is elérhető.
Az hogy a szerverük túlterhelődik , kevésbé érdekel. Legfeljebb nem 20mp alatt jön le , hanem mondjuk 2 perc .

No offense , csupán bosszant , hogy nincs frissítés , mert azért azt valljuk be , hogy rengeteg user fog szívni ez miatt . Én is csak azért tudom , hogy lehet ezt a problémát orvosolni , mert nézem pl: a ph! fórumot...

(#143659) Bozek válasza WhiteWalker (#143658) üzenetére


Bozek
nagyúr

"a hivatalos frissítési forrás a play áruház"

Ott is van, csak a te telefonodra még nem elérhető. Ennyi. Szerinted az APKMirror honnan szedi ezeket? Pont a Play Áruházból.

(#143660) crok válasza WhiteWalker (#143658) üzenetére


crok
Topikgazda

Latom a halozatokhoz, szerverekhez nincs sok kozod, nem a letoltes lassabb hanem nem tudsz kapcsolodni se. Ezt igy csinaljak 10 eve (+ a milliard otthon ulni kenyszerulo felhasznalo hirtelen, a semmibol megnovekedett igenyet SE szamolod bele, sosem latott kiugras van a vilag osszes IX-eben!), te meg most kezdesz forrongani hogy meg nem kaptad meg, de ha forrongas helyett siman kivarod mig kitoljak a keszulekedre is akkor megsporolsz magadnak egy csomo felesleges idegeskedest a semmin.

FYI a problema pl. Viberre meg egy csomo mas appra is ugyanugy fennall mert ugyanazt a lib-et hasznalta az is (logcat-bol megneztem privatban iceQ-nak), arra is kedjunk akkor fujni hogy miert nincs meg frissites? Utolso update Marcius 18, csak lehet valakinek mar kiment, valakinek nem, a friss telepitesek pl. mar siman lehetnek jok.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143661) zeon.hu válasza iceQ! (#143653) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

A beta működik, thx!

#?*@&!

(#143662) bigrock


bigrock
addikt

Jelenleg Samsung emlékeztetőt használok, Samsung levelező klienssel.
Tud-e valaki olyan párost, ahol ha a levelező kliensben megnyitok egy emailt, amit fontosnak találok, azt megjelölve azonnal átteszi az emlékeztető app-ba, és ott látom megoldandó feladatként ?
Szerk: ha még PC-n is menne a szinkron, az volna a nonpluszultra.

[ Szerkesztve ]

(#143663) eclipse19


eclipse19
senior tag

Üdv!

(Nem tudom, hogy készülék, Android verzió vagy alkalmazás specifikus-e a probléma, ezért több helyen is posztolom, elnézést, ha nem először látod. )

Google Duo-t akartam elkezdeni használni, de a telefonszám regisztrálásánál ez jelenik meg:

- SIM kártya van benne, működik.
- Internet van, minden internetes alkalmazás megy, Viber is.
- Előbb Duo cache, majd adattörlés is megvolt, nem segített.
- Frissítések eltávolítása majd legfrissebb verzió telepítése megvolt, nem segített.

Több ötletem nincs.

Ha valaki látott már ilyet, netán a megoldást is tudja, megköszönném.

(Xiaomi Mi A1, Gyári Android 8.1, 2018 November)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#143664) Viktor0610 válasza eclipse19 (#143663) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem Telenor nettel és Digi wifivel működött.
Próbáld meg esetleg wifiről.
Samsung Galaxy S8, droid 9.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#143665) Somatom válasza Viktor0610 (#143664) üzenetére


Somatom
veterán

Samud van? Dobtad a MIUI -t? Pedig az neked bejött.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#143666) Viktor0610 válasza Somatom (#143665) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem műxik megbízhatóan a Redmi Note 5 kijelzője, és még nem jelent meg olyan teló, amire cserélnék. Így most egy tartalék S8-ba költöztem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#143667) attiati


attiati
veterán

Opera Mini

Nem jön be pár oldal: (prohardver, stb...) : weboldal nem található

A többi oldal bejön.
Többi böngészőben minden oldal bejön.

Ez mitől lehet?

Sokáig azt hittem, hogy a netkapcsolatommal van a gond (xiaomi mi 8-on) és mindig ki/be kapcsoltam az adatforgalmat / repülő üzemmódot.
De most az sem segít.
És így, hogy a többi böngészőben bejön minden, így az opera lehet a ludas.

(#143668) crok válasza attiati (#143667) üzenetére


crok
Topikgazda

Opera VPN be van kapcsolva? AdBlocker app van esetleg hasznalatban?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143669) Aurig@


Aurig@
őstag

Üdv!
Van arra lehetőség, hogy gyári nem használatos alkalmazásokat töröljek a telefonról root nélkül, gyári rendszeren?
Pl.: galéria, fotók, duo, netflix, számológép, gmail, google play zene és filmek, naptár, youtube, élő háttér, hangfelvevő, game space és társaik.

Vagy ehhez mindenképpen root jogosultság kell?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#143670) crok válasza Aurig@ (#143669) üzenetére


crok
Topikgazda

ADB-vel root nelkul letilthatoak teljesen, szerintem ebbol mind.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143671) iceQ! válasza crok (#143660) üzenetére


iceQ!
addikt

Jó nagy "ganét" hagytam itt :DDD :D :DD

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#143672) Roxkex


Roxkex
senior tag

Sziasztok !
Egy Xiaomi Redmi Note 7 alá keresnék egy video editort !
Méghozzá egy olyasmi kéne ami hasonlít a video leaphoz, ami ios alá van.
Mindenképpen olyan program kéne ami ingyenes, nincsen benne szerkesztő vízjel, nincsenek benne olyan korlátozások, hogy XY hossznál nagyobb videót nem vág meg, és tud legalább 1080pbe de lehetőleg max felbontásban kirenderelni videót.

Redmi Note 7 MIUI 12 Stable - Xiaomi.eu "Én nem akarok se iOS-t , se Androidot Én egy jó okostelefont akarok!"

(#143673) Aurig@ válasza crok (#143670) üzenetére


Aurig@
őstag

:R

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#143674) WhiteWalker válasza Bozek (#143659) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

és croc:

Mond azoknak akik nem értenek hozzá és téged kérdeznek , hogy miért nem megy a megosztás...

" De hát a APK mirror oldalon fent van"

:U

Nem forrongok , az nem így hangzana , a másik lásd fentebb. A mezei user ki tudja mikor kapja meg , azok nem járnak tech oldalt olvasni.
De látom átjött a mondanom lényege. :U

[ Szerkesztve ]

(#143675) pube111 válasza bigrock (#143662) üzenetére


pube111
senior tag

Talán megfelel. Gmail appban van halasztás. Halasztod a levelet, és a beállított időpontban újra jelez, mintha most érkezett volna.
Gmail ben a halasztotak között is látod.
Kép
Pc is, mobil is.

[ Szerkesztve ]

(#143676) re-d-evil válasza WhiteWalker (#143674) üzenetére


re-d-evil
tag

Nem is értem miért kell ezt ennyire megvariálni? El kell távolítani az alkalmazást, majd újra feltenni Play-ről. És már müködik is. Persze én előtte törölném a cash-t és az alkalmazás adatokat. Legalább az app mérete is visszaáll egy kicsit.

(#143677) crok válasza WhiteWalker (#143674) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem, bocs de ez még így se jött át, hiába forgatod a szemed. El lett tolva egy funkció..? El.. Ki lesz javítva..? Ki.. Van rá esetleg SLA amit a fejlesztőknek vagy a cégnek be kellene tartani hogy hogy és mikorra kell megoldania? Nem tudok róla. Akkor mi ez az egész jajszegényR1usernemkapazonnalfrissitest dolog pontosan? Nem, költői kérdés volt, nem kell válaszolni. Megint leírom: elcseszték, javítják, meg lesz oldva. Ha valakinek a hivatalos útnál hamarabb kell.. hát járjon utána. Nem ért hozzá? Így járt, kérdezzen körbe, ne éljen szatyorban ha ennyire haklis, más appokban is vannak bugok, más fejlesztők is pontosan ugyanígy járnak el. Engedjük el ezt így szépen.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143678) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

Credit kártya tartós tokom van a telefonomon, eddig nem csinálta, de pár napja elkezdte, hogy "Nincs támogatott alkalmazás ehhez az NFC-címkéhez" Akkor csinálja amikor feloldom a telót, felugrik egy üzenet!

Érdekes, hogy eddig ne mcsinálta, nfc be van kapcsolva csak akkor, akarja olvasni a kártya adatokat, esetleg ki lehet ezt kapcsolni valahol mármint nem az NFC-t ha nem ezt a kártya olvasási funkciót!

Teló s20+

Köszi

(#143679) crok válasza re-d-evil (#143676) üzenetére


crok
Topikgazda

Jelen problémára ennek amit írsz zéró ráhatása lesz ha cache-t törölgetsz meg app adatot törölgetsz mert az app maga volt/van elírva. Visszatelepítve se biztos, hogy az új verziót fogod "visszakapni".

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143680) Viktor0610 válasza sittes79 (#143678) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem nem, mert az NFC miatt érzékeli a kártyát.
Ha teheted, "digitalizáld" a kártyád. (Ha van a bankodnak appja, akkor azzal.)

Samsung Galaxy A54

(#143681) re-d-evil válasza crok (#143679) üzenetére


re-d-evil
tag

A feleségem tableten kipróbáltam. Előtte nem működött a megosztás, utána meg igen. (Én nem használok ilyen gagyi programokat) Szóval próba szerencse. Ha nem jön be, még mindig lehet alternatív megoldások után nézni.

(#143682) sittes79 válasza Viktor0610 (#143680) üzenetére


sittes79
addikt

Annyi volt, hogy országot váltottam pár napja play áruházban és utána kezdte el, nem tudom van e köze hozzá?

(#143683) WhiteWalker válasza crok (#143677) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Akkor ezt úgy ahogy van , copy paste , majd olvasd fel Marika néninek , hogy miért nem tudja a receptet elküldeni reggel , amit este még tudott használni és ezzel elindul a panasz lavina.
De gondolom a környezetedben mindenki high tech guru.

Ezért forgatom a szemem , mert nekem egyértelmű amit mondasz , és tisztába vagyok vele , sőt tojok rá magasról ha valami este működött reggel pedig egy frissítés elcseszi.
Vállat vonok már ezeken , de lásd a fenti bekezdést.

Ez bajom.
OFF vége részemről

(#143684) galervin93


galervin93
őstag

Messengerben van egy olyan problémám, hogy egy bizonyos ember nem látja az üzeneteimet. Akár egy több fős csoportba, akár csak ha neki küldöm, csak üres mezőt lát. Képet viszont tudok küldeni, azt látja. FB reg nélküli júzer vagyok, de másnál még nem jelentkezett ilyen probléma, csak ennél az egy embernél, szóval gyanítom nála lehet a gond, de mégis merre kellene keresni azt?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#143685) crok válasza WhiteWalker (#143683) üzenetére


crok
Topikgazda

Nalunk pl. most jott a frissites, egy nappal kesobb FYI.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143686) nightzone


nightzone
aktív tag

Sziasztok! Egy olyan app vagy megoldás kellene amivel egy .vcf file-ból tudnám inportálni a névjegyeket, de csak azokat a nvjegyeket amiket kiválasztok. Kb 2000 névjegyem van jelenleg és ennek csak egy részét szeretném megtartani. Van erre bevállt megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#143687) #40047616 válasza #40047616 (#143584) üzenetére


#40047616
törölt tag

Visszatérve az edge böngészőre most már rendesen a downloads mappába menti a letöltött képeket. Frissítés nem jött rá pedig. Ki érti ezt :)

[ Szerkesztve ]

(#143688) IT user válasza nightzone (#143686) üzenetére


IT user
tag

A webes Gmail Címtár tud vcf fájlból importálni.

(#143689) mobilizmo válasza nightzone (#143686) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Én a google névjegyeket mondanám a legtökéletesebb megoldásnak erre. Ha nincs felhőben, felszinkronizálod és ott egyszer rendbe kell rakni őket. Ha nagyon nem tetszik a felület, exportálhatod excelbe, ott rendbe rakod és import vissza a névjegyekbe.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#143690) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!
Samsung telefont használok és elkezdtem használni a SamsungcPass appot, ami bejelentkezések után megkérdezi, hogy mentheti-e az adatokat és a jövőben - mentést követően - amikor az oldalra megyek egyből kéri az ujjlenyomatom és utánacbejelentkezik az oldalra. Ez nagyon hasznos dolog, kb. nem tudom eddig hogy éltem enélkül. Most olyan kérdésem lenne, hogy erre a megoldásra melyik appot ajánljátok, mert lehet telefont cserélek és az nem Samu lesz.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#143691) Bozek válasza MikeWazowski (#143690) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én a SafeInCloud-ot használom, 2 hétig ki tudod próbálni a Pro funkciókat. Hogy melyik megy simán az ingyenesben, azt nem tudom, nekem a Pro verzió van meg, egyből megvehető az is.

Van hozzá Chrome beépülő Windows alá is, így tökéletesen működik ott is a bejelentkezés.

(#143692) iceQ! válasza Bozek (#143691) üzenetére


iceQ!
addikt

Azt nem tudod esetleg, hogy lehet e Chrome-bol importálni ebbe az appba jelszavakat?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#143693) TODI1111 válasza iceQ! (#143692) üzenetére


TODI1111
addikt

Ezt a jelszókezelőt használom én is. ( SafeInCloud ) A gépemre is le van töltve az asztali verzió. Ha beállítod a felhő szinkront akkor a gépen és a telefonon is meglesz minden. Az asztali verziónál biztosan lehet importálni a chrome-ból.

(#143694) daninet


daninet
veterán

Sziasztok
Olyan video lejátszót keresek androidra ami:
-tud helyi smb hálózatról lejátszani
-támogatja a chromecast lejátszást
-támogatja a feliratot chromecast-on

Amit eddig próbáltam:vlc, xm player, bs player

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#143695) D1L1ZS válasza #40047616 (#143687) üzenetére


D1L1ZS
őstag

Szia!

Nálam a mobilos Edge nem szinkronizálja a kedvenceket, könyvjelzőket stb az asztali verzióval!

Te PC-n melyiket használod? Chromium alapú vagy a Windowsban épített verziót?

Neked szinkronizált rendesen?

Előre is köszi a választ!

Xiaomi 11T 8/128 # Xbox Series X #

(#143696) Somatom válasza daninet (#143694) üzenetére


Somatom
veterán

CC feliratokhoz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#143697) Ceree


Ceree
senior tag

sziasztok,

olyan videótelefon alkalmazást tudtok esetleg javasolni, amellyel lehet a kihangosított hang hangerejét is módosítani (csökkenteni)? Nagyon idegesítő, hogy max. közeli hangon vonyít bármit is teszek skype vagy hangouts alatt. Otthonra beszorulva még hangsúlyosabb lett a távol élőkkel való kapcsolattartás miatt a videocall, és Huawei P10-en (EMUI 9.1) nem, míg egy iphone-on simán lehet ezt a hangerőt is állítani magában az oprendszerben. Mivel ez az opció androidon csak néhány kivételes SW-ben van benne, ezért kéne egy videocall app / egy működő "kihangosítási" hangerő módosító app.

Köszi!

Másolat_eredetije

(#143698) junior11 válasza D1L1ZS (#143695) üzenetére


junior11
veterán

A chromium alapú Edge teljes szinkronizációja még messze nincs kész. Mobilon be lehet állítani hogy a régi vagy az új legyen szinkronizálva, a chromium Edge esetén oda van írva, hogy egyelőre mit szinkronizál az asztali verzióval (ha jól rémlik most hirtelen, még csak a kedvenceket) - ahol még szintén nincs teljesen kész a szinkronizáció. A pletykák szerint idén valamikor nyáron várható, hogy kész lesz, de Microsoftéknál senki sem tudja :D

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#143699) iceQ! válasza TODI1111 (#143693) üzenetére


iceQ!
addikt

Oh szuper köszi. :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#143700) #40047616 válasza D1L1ZS (#143695) üzenetére


#40047616
törölt tag

Nekem szinkronizál szinte azonnal. Ugye itt a kedvencek a könyvjelzők. Az újabbat használom. A microsoft oldaláról töltöttem le. 80.0.361.69 a verziószáma.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.