Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143151) Rigormortiis válasza hangyász2 (#143150) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Ez volt a megoldás, köszönöm szépen! :R

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#143152) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, az utóbbi időben a Google maps-ben nem tudom frissíteni az offline térképeket, ha rányomok, szépen elkezdi, mire befejezné 100% után állandóan sikertelen frissítést jelez, hiába töröltem, ugyanaz a helyzet. Semmit nem változtattam a beállításokban, ha továbbra is fenáll, nem tudom, mire váltsak, pedig ezt már megszoktam. Vmi tipp, ötlet, mi lehet a gubanc? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#143153) crok válasza crok (#141056) üzenetére


crok
Topikgazda

Aki használja a Simple Gallery Pro-t F-Droid-ról vagy Google Play-ről annak írom, hogy jött ki frissítés.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143154) eclipse19 válasza Rigormortiis (#143149) üzenetére


eclipse19
senior tag

"kikapcsolni, hogy ha ..., akkor ne nyissa meg"
dupla tagadás, ami azt jelenti: ha ..., akkor nyissa meg!
:)

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#143155) Aurig@ válasza crok (#143153) üzenetére


Aurig@
őstag

Van frissebb is. Nekem tegnap frissített a pro verzió 6.13.3-ra.

<<- OnePlus 7 „8/256” Android 12 ->>

(#143156) Viktor0610 válasza crok (#143153) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt nekem a Google Play magától frissíti. ;]

Samsung Galaxy A54

(#143157) Bozek válasza eclipse19 (#143154) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nesze, kapsz egy kitűzőt. :D

(#143158) hangyász2 válasza Bozek (#143157) üzenetére


hangyász2
aktív tag

Ne adj neki, mert a nyelv nem is így műxik, nem kétbites.

"Alig várom..."
"Nem bírtam megállni, hogy ne egyem meg."
"Nem bírtam megállni, hogy megegyem."
Stb.-stb.

(#143159) Rigormortiis válasza eclipse19 (#143154) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Még szerencse, hogy a kolléga így is értette, mi a gondom, és megoldást is tudott rá. :)

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#143160) w751230 válasza Viktor0610 (#143136) üzenetére


w751230
tag

Köszi mindenkinek :)

(#143161) dokee78


dokee78
félisten

Nem tudom ismeritek-e a Serviio PC programot.
Olyan alkalmazást keresek amelyikkel szervert lehet csinálni és látja az okos TV!

(#143162) Bozek válasza dokee78 (#143161) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mi a cél pontosan? Mit tud az okos TV? Ha a Serviio-hoz hasonló kell, akkor van pár DLNA szerver.

(#143163) Nettiiii


Nettiiii
friss újonc

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, hogy telefonálás közben a kamera mellett bal oldalt másnak is villog egy kis fény, kis kör alakban? Előszőr azt hittem pixel hiba..(nem vagyok telefonguru,gondolom vmi beépített cucc) De semmi beállítást nem találok rá,és zavar :D

(#143164) Viktor0610 válasza Nettiiii (#143163) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen telefon?

Pont tegnap olvastam az S20-szériáról, hogy a közelségérzékelő hívás közben úgy világít kb. mint egy pixel.

Samsung Galaxy A54

(#143165) Nettiiii


Nettiiii
friss újonc

Jajj bocsi lemaradt :D samsung galaxy a71

(#143166) Viktor0610 válasza Nettiiii (#143165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor szerintem ott ez lesz a szitu.

Samsung Galaxy A54

(#143167) spiderpig820 válasza dokee78 (#143161) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Ismerem, használom.
Samsung smart tv felismeri a források között, wifin a lejátszás is megy.

4B

(#143168) eclipse19 válasza Rigormortiis (#143159) üzenetére


eclipse19
senior tag

Annyian használják helytelenül, hogy én is értettem, de attól még nem helyes.
Valamit és annak az ellenkezőjét tenni/akarni/csinálni nyilván nem ugyanaz.

[ x ] Jelenítsd meg A-t
[ ] Jelenítsd meg B-t
[ x ] Ne jelenítsd meg C-t
[ ] Ne jelenítsd meg D-t

A D
:R

[ Szerkesztve ]

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#143169) eclipse19 válasza Bozek (#143157) üzenetére


eclipse19
senior tag

Ha azt mondom
"Nem szeretném tudni, hogy ez mit jelent"
vagy ha azt
"Nem szeretném nem tudni, hogy ez mit jelent"
az ugyanaz?
:F

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#143170) lovi27 válasza eclipse19 (#143169) üzenetére


lovi27
addikt

"Szeretném kikapcsolni, hogy... akkor ne nyissa meg..."
Ez nem dupla tagadás, hanem kettős tagadás! A magyar nyelv egyik szép sajátossága. Helyes és mindenki ugyanazt érti alatta. Sajnos, így a kapott plecsnit vissza kell adnod. :D

"A virágnak megtiltani nem lehet, hogy ne nyíljék, ha jő a szép kikelet" - Petőfi.

(#143171) zeon.hu válasza lovi27 (#143170) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

"Az angol nyelvtanár előadást tart:
- Nos, azt biztosan tudják, hogy az angolban a dupla tagadás helyeslést jelent. Sok nyelvben (a magyar is ilyen) a dupla tagadás ugyanúgy tagadást jelent. Viszont egyetlen olyan nyelv sincsen, ahol a dupla helyeslés tagadást jelentene.
Ekkor hátul megszólal valaki:
- Aha, persze..."

:D

#?*@&!

(#143172) nyisziati válasza zeon.hu (#143171) üzenetére


nyisziati
veterán

:C :DDD :DDD :DDD

(#143173) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Tudtok olyan alkalmazást, ami billentyűzetként viselkedik, de a kamerával vonal és QR kódot olvas be tetszőleges alkalmazásba? Az se baj, ha fizetős, de legalább engedje magát kipróbálni. Vagy 4 félét telepítettem, de egy se csinált semmit, pedig engedélyeket is adtam és be is lettek állítva elsődleges billentyűzetnek.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#143174) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Üdv!
Használja valaki az Android lost nevű appot? Olyasmi mint a Find my phone, csak sok hasznos extra funkcióval.
Hosszú évek óta fent van, nem keltett bennem extra adatvédelmi aggályokat, de mára ki lett tiltva a play storeból és pontenciálisan veszélyesnek jelzi a Protect, le akarja töröltetni velem.

Van hasonlóan ingyenes, sok funkcióval bíró alternatívája?

[ Szerkesztve ]

(#143175) dzsordzs69


dzsordzs69
senior tag

Sziasztok!
A régi telefonom is használtam a Total Commanderhez a Drive plugint. Most hiába próbálom, nem jó. Rábökök az <add Google account>-ra és semmi nem történik. Ha újra bökök, azt írja várják, már fut egy folyamat a háttérben. De semmi nem történik percek alatt sem. Mi lehet a baj, hogy tudnám életre kelteni a dolgot?
Köszönöm

(#143176) kmarci25 válasza dzsordzs69 (#143175) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem ez a probléma, de TC gondjaim nekem is voltak (LAN, FTP pluginnel). Nekem megoldást jelentett, hogy a béta verziót tettem fel a TC-ből is, és a pluginekből is. Próbáld ki Te is, hátha segít.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#143177) E.Kaufmann válasza E.Kaufmann (#143173) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Az én kérdésemre valaki?

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#143178) junior11 válasza junior11 (#143152) üzenetére


junior11
veterán

Erre senki?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#143179) E.Kaufmann válasza junior11 (#143178) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Nem kevés a szabad hely vagy régi a gugli Maps és frissíteni kellene?

Az enyémre valaki?
[link]
;]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#143180) junior11 válasza E.Kaufmann (#143179) üzenetére


junior11
veterán

Legújabb verzió van telepítve (már hetek óta ezt csinálja), és az offline térképeket az SD kártyára mentette korábban is, ahol bőven van hely. Lefrissíti 100%-ig, aztán a végén mindig pirossal kiírja, hogy nem sikerült. Eléggé bosszantó.

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#143181) nyisziati válasza junior11 (#143180) üzenetére


nyisziati
veterán

Ezt nekem is csinálta régebben, ha jól emlékszem valami írási hiba lett a vége, az SD-n. Azóta nem is használok, mindent a telóra mentek. Drasztikusan leromlott az SD-k minősége az utóbbi években. :(

(#143182) junior11 válasza nyisziati (#143181) üzenetére


junior11
veterán

Viszont minden más működik az SD kártyán (Samsung Evo plus, kb. 2 éves múlott) csak a Térképek nem tud rá frissíteni?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#143183) nyisziati válasza junior11 (#143182) üzenetére


nyisziati
veterán

Esetleg próbáld meg mobilnetről, ne wifiről. Azzal is volt már problémám.

(#143184) dzsordzs69 válasza kmarci25 (#143176) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Köszi, megpróbálom, de pluginból hol találok bétát?

Szerk: igazából mindegy is, mert a beta tc-vel működik. Köszönöm szépen! :R

[ Szerkesztve ]

(#143185) svgyula válasza zeon.hu (#143171) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Viccnek jó de a szarkazmus nem tagadás :N :D

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#143186) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Kerékpáros útvonaltervezőt keresek. Jelenleg Bike citizen van a telefonomon, de először mindig a merretekerjek.hu oldalon nézek szét, és BC más irányba vinne, mint amerre a nekem is szimpatikusabb említett oldal. Átböngésztem a fórumot és, amit leginkább itt találtam az az Osmand és Map.me appok. Azt szeretném kérdezni, hogy még mindig ezek a leginkább ajánlott appok?
Városban bicikliznék, elsősorban kerékpárúton, és csak nagyon muszáj esetben, de akkor is csak kisebb utcákon.
Első melóba tekerésem is vicces volt, mert folyton néztem a merrretekerjek oldalát böngészőben, közben Google Térképen próbáltam kitalálni, hogy hol is vagyok adott helyen, de nem tudtam, hogy milyen lehetőségeim vannak. Nem értek ezekhez az appokhoz, így azt is szeretném megkérdezni, hogy ha lementem az útvonalat GPX fájlba (vagy amibe kell átkonvertálom), és utána importálom a fájlt az appba, akkor az fog jelezni, ha rossz helyen vagyok? Kiabál, hogy újratervezés? Vagy az csak akkor, ha nem offline a térkép? Felőlem egyébként eheti a netet, ha az kell a pontosabb navihoz. Köszönöm a segítséget, és ha van tanacsotok, akkor azt is szívesen veszem. Szép estét :) 🤗

(#143187) junior11 válasza nyisziati (#143183) üzenetére


junior11
veterán

Na kipróbáltam mindent, gyorsítótár és adatok törlése, újból beállítottam, belső és külső tárhelyre is sikertelen az offline térképek letöltése, elindul és mikor már befejezné, kiírja pirossal, hogy nem sikerült, rejtély, miért. Pár hete kezdte minden ok nélkül ezt a bosszantó dolgot...

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#143188) crok válasza junior11 (#143187) üzenetére


crok
Topikgazda

Használsz több Google account-ot a készüléken?
Ha igen válts át másikra Maps-ben.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143189) junior11 válasza crok (#143188) üzenetére


junior11
veterán

Nem, csak egyet.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#143190) vinpilu válasza E.Kaufmann (#143173) üzenetére


vinpilu
senior tag

Szia, ez beépül a gyári billentyűzetbe, ha írásnál feljön a billentyűzet, akkor a vonalkód ikonra bökve indul a kamera a beolvasáshoz.

Barcode/NFC/OCR Scanner Keyboard

Nem tudom ilyenre gondoltál-e.

(#143191) vinpilu válasza vinpilu (#143190) üzenetére


vinpilu
senior tag

Mondjuk QR kódot nem tud, e felett átsiklottam.

(#143192) Viktor0610 válasza vinpilu (#143191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De. ;)

Samsung Galaxy A54

(#143193) vinpilu válasza Viktor0610 (#143192) üzenetére


vinpilu
senior tag

LOL, a képeket nem is néztem. Pár éve használtam, mikor a technikusok mobil alkalmazását teszteltem, hogy ne kelljen a cikkszámokat kézzel bepötyögni. Aztán oda elég volt a vonalkód olvasás, most meg megijedtem, hogy ennek a QR kód nem megy...

(#143194) nyisziati válasza junior11 (#143187) üzenetére


nyisziati
veterán

Próbáld meg újra fölvenni azt a területet.

(#143195) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet kikapcsolni, hogy a Messenger ne jelenítse meg kis kör alakban az éppen aktív beszélgetéseket?

Bőven elég, ha az értesítősávban megjelenik.

Azt hittem, hogy az "aktív chat fejek" az, de nem.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#143196) Viktor0610 válasza Rigormortiis (#143195) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben ezt szeretnéd kikapcsolni:

Ahhoz az appon belül kell kikapcsolni a Chat-fejek opciót:

Samsung Galaxy A54

(#143197) kmarci25 válasza dzsordzs69 (#143184) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem mindenből van béta, lehet abból pont nincs.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#143198) Rigormortiis válasza Viktor0610 (#143196) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Köszönöm!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#143199) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok!

A Nine email, naptár alkalmazásban hogyan tudom a naptárban több fiók naptárbejegyzéseit megjeleníteni?
Köszönöm

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#143200) karldergroße válasza sharp4 (#143199) üzenetére


karldergroße
senior tag

Megkérdezhetem, hogy ez az email alkalmazás mennyiben jobb, mint a Gmail vagy a Google-naptár?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.