Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-01 09:57:43

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143551) Jim74 válasza D1L1ZS (#143550) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm, megnézem.
Az nem túl overkill csak levelezésre használva?

(#143552) darvinya


darvinya
titán

Nem is tudtam, hogy Gboard-ban lévő szótár részében manuális mentés van.
Ez váltotta fel a fiókot, így bárhova menthető.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#143553) kmarci25 válasza Jim74 (#143549) üzenetére


kmarci25
veterán

Én "másodlagos" email címek kezelésére ezt használom: Email - Lightning Fast & Secure Mail. Egyszerű, nekem bevált.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#143554) Jim74 válasza kmarci25 (#143553) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#143555) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Az OTP bank appba ki lehet nyomtatni a bankszámla kivonatot vagy esetleg PDF-be lementeni?
Én egyiket se találtam :F

(#143556) crok válasza kmarci25 (#143553) üzenetére


crok
Topikgazda

Annyi emailklienst átnéztem már, FOSS és nem FOSS, de hogy nem találok egy olyat amiben be lehet állítani hogy egy linket magában az appon belül nyisson meg WebView-val.. Mind külső alkalmazásban akarja megnyitni. Egyedül a GMail-ben van - amit néztem - hogy beállítható hogy appon belül nyissa meg. Egyszerűbb lenne nekem mert így a PH! értesítéseket megnyithatnám appon belül és nem kéne zárogatni a böngészőablakokat (nincs default browser mert egyik-másik dolgot máshonnan megnyitva meg kell hogy tudja választani). Pedig a bejárt út nem rövid: K-9, K9 Material, Edison Email, Blue mail, Aqua, Simple mail (FOSS), Fair mail, TOH Email pro, TOH Email for GMail (ami amúgy ugyanaz mint az előző csak pepitában - de amúgy is levették Play-ről), TypeApp mail, myMail, Newton mail, Universal email app, Spark, a LineageOS sajátja, sőt, rápróbáltam a MIUI Mi Mail-re is.. talán az Outlook maradt ki meg a Yahoo ami még kezel GMail-t is? Nem tudom.. nincs valakinek első kézből ötlete? Lehet átsiklottam a sok appban a menüpont felett de mindet átnyomkodtam az utolsó menüpontig.. szerintem..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143557) Somatom válasza crok (#143556) üzenetére


Somatom
veterán

PH app?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#143558) crok válasza Somatom (#143557) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem szeretném használni, igen, használtam sokáig de nem szeretném, megvan az okom, a saját "hülyeségem" de a reszponzív oldallal jóban vagyok mobilon is, azzal nincs bajom, csak az értesítőmailből könnyebb volna megnyitni a linket és a hsz-re ugrani, 1st word problem nagyon, tudom. :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143559) Somatom válasza crok (#143558) üzenetére


Somatom
veterán

Jó neked. Én nem boldogulok a reszponzívval. Gyűlölöm. Logoutról fórumozok.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#143560) user01 válasza crok (#143556) üzenetére


user01
aktív tag

ProfiMail Go: [link]
Beállítás nélkül, appon belül nyitja meg a linkeket.

(#143561) crok válasza user01 (#143560) üzenetére


crok
Topikgazda

Basszus, a Lonely Cat.. pedig az X-Plore-t is megvettem / használom tőle, retro kinézet, frankó lenne :D Köszi!!

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143562) Tökimanó válasza darvinya (#143552) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Megosztanád velem is a mentés módját?

(#143563) dbius válasza crok (#143561) üzenetére


dbius
veterán

Pedig aquamailben is működik (pro verzióban biztosan), nekem nem külső böngészőben nyitja meg a hivatkozásokat.

Beállítások - Üzenet nézet, majd azon belül: a weblinkek megnyitása aqua mailben, valamint képek megnyitása aqua mailben.

(#143564) pube111 válasza WhiteWalker (#143555) üzenetére


pube111
senior tag

Nem lehet. Telón úgy tudod hogy böngészőn asztali módot állítasz, és ott lépsz be az otp birektbe.

(#143565) WhiteWalker válasza pube111 (#143564) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi :R
Hogy ezt miért nem csinálták meg eddig , rejtély :U

(#143566) pube111 válasza WhiteWalker (#143565) üzenetére


pube111
senior tag

Azt sem tudják megoldani, hogy amikor a direktben üzeneted érkezik, akkor kapjál róla egy mail értesítést. Erre azt mondták, azért mert a mail nem biztonságos. Én meg mondtam, hogy az ügyfélkapu is küld mailt amikor üzeneted érkezik. Akkor az sem biztonságos?
Borzalmasan lassan fejlődnek. :DDD

(#143567) WhiteWalker válasza pube111 (#143566) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah igen , szenzációs. Lejárt múltkor a webkártyám , telefonáltam , vagy talán még be is mentem személyesen egy bank fiókba ,mikor közlik , hogy levélben , az appban van van értesítés az új kártya adatairól.
Azt nem is nézem , mert kb 1x , vagy 2x lépek be az appba utalaskor. Kutya se figyeli egyébként. Kicsit megszivattak ezzel , hogy csak oda küldtek. :(((

[ Szerkesztve ]

(#143568) darvinya válasza Tökimanó (#143562) üzenetére


darvinya
titán

GBorad-Beállítások-Szótár-Sajátszavak-Nyelv(Magyar)-jobb felül 3 pötty-Exportálás-kiválasztani valamelyik felhőtárat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#143569) Tökimanó válasza darvinya (#143568) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszönöm! Még egy kérdésem lenne. Felraktam a Google Drivera,és a Megába is. Rendben felmentek de minden szó után ott van hogy : hu . Jól van ez így? Úgy értem ha esetleg vissza kell raknom a telefonra a szótárt ,akkor így ,hu-val együtt tölti fel? Mert az gáz volna.

[ Szerkesztve ]

(#143570) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!
Note 9 droid 10. Az android autot hogy lehet működésre bírni? A beállítások --> alkalmazások között fel van sorolva, de elindítani nem tudom...

A kocsi 2107-es Octavia, támogatott az android auto honlapja szerint.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#143571) darvinya válasza Tökimanó (#143569) üzenetére


darvinya
titán

Ez a nyelvi azonosítás, amit GBoard beazonosít.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#143572) tibi-d


tibi-d
tag

Sziasztok!
Android 8.1 gyári hangrögzítővel készített felvétel leállítása után nem nyomtam mentés gombot. Hogy lehetne visszaszerezni a hangfelvételt?
Köszi a tippeket.
(Armor 3)

(#143573) csipuka válasza petymeg (#143570) üzenetére


csipuka
senior tag

A 10-esen mar nem tudod elinditani az AAt a telon.
ra kell dugni a kocsira, es akkor a kocsi kijelzojen fog megjelenni az AA.
Nezd meg melyik fejegyseg van a kocsiban es hogy az tamogatja-e az AAt.
Nekem mas kocsim van, ott pl a beallitasokban ki/be lehet kapcsolni az AAt es az apple carplay-t. Lehet, hogy csak ki van kapcsolva?

(#143574) svgyula válasza tibi-d (#143572) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Nálam automatikusan ment! Tehát próbáld megkeresni a gyökér-Sound/CallRecord könyvtárban

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#143575) #40047616


#40047616
törölt tag

Az edge böngésző hova menti a letöltött képeket? Sehol nem találom a telefonon őket.

(#143576) Viktor0610 válasza #40047616 (#143575) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem meglepő módon a belső memória/Download mappába. ;]

Samsung Galaxy A54

(#143577) Kumblee88 válasza Viktor0610 (#143576) üzenetére


Kumblee88
csendes tag

Sajnos nem oda menti! Nekem is keresgelnem kellett android/data/microsoft edge ide es a jo ég tudja miért

(#143578) crok válasza Kumblee88 (#143577) üzenetére


crok
Topikgazda

A miértre a válasz az egyszerű: mert a [belső tár]/android/data/[app neve] az appok filetárolásra kijelölt helye amihez nem kell engedély (app private storage). Csak ritkán használják az appok ezt olyan dolgok tárolására amik uninstall után is kellhetnek (tipikusan pl. egy letöltött file) ugyanis ezt a könyvtárat az app uninstall alatt a package manager törli egy az egyben. Viszont ahhoz, hogy a [belső tár]/Downloads -ba vagy bárhova máshova tudjon menteni valamit egy app ahhoz engedélyt kell kérjen és kapjon (Storage Access Framework). Úgyhogy vagy állítsd át vagy másold át onnan a letöltéseket ha uninstall után azt akarod hogy megmaradjanak.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143579) Viktor0610 válasza Kumblee88 (#143577) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez érdekes, mert most töltöttem le a appot, és egy képet próbából lementettem, és az alapértelmezett letöltési mappába tette.
Samsungon és Xiaomin egyaránt (mindkettő droid 9) a belső memória Download mappája volt a mentés helye.
Amit te írsz, az inkább a megnyitott fájlok helye vagy valami készülék-specifikus, esetleg tévesen beállított letöltési hely. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#143580) crok válasza Viktor0610 (#143579) üzenetére


crok
Topikgazda

Vagy meg nem adott jogosultság miatt nem tudja máshova menteni..

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143581) Viktor0610 válasza crok (#143580) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most ezt is kipróbáltam.
Addig, míg nem adtam meg az engedélyt az appnak, nem töltött le semmit.

Samsung Galaxy A54

(#143582) crok válasza Viktor0610 (#143581) üzenetére


crok
Topikgazda

Az meg azért érdekes, mert most feltettem és nálam oda ment, és minden babrálás nélkül is csinált egy [belső tár]/Android/data/com.microsoft.emmx/files/Downloads könyvtárat.

Szerk: amúgy bakker, 81MB az APK, telepítés után 280+ MB maga az app, még első indítás előtt.. tud ez az Edge ennyivel többet mint bármi?

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143583) rjg válasza crok (#143582) üzenetére


rjg
őstag

Lehet, hogy a telemetria adatok gyűjtéséhez kell a plusz hely :)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#143584) #40047616 válasza Kumblee88 (#143577) üzenetére


#40047616
törölt tag

Köszi! Ha jól néztem meg sem lehet változtatni a letöltések helyét. A huawei gyári galériája nem is mutatja automatikusan a képeket amiket letöltök vele. Mindegy, legalább már tudom hogy hol keressem.

(#143585) petymeg válasza csipuka (#143573) üzenetére


petymeg
addikt

Céges kocsi és a flottakezelő letiltotta a Smartlinket... nem lehet használni. :((

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#143586) S e t h válasza darvinya (#143568) üzenetére


S e t h
nagyúr

Hasznos info, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#143587) WhiteWalker válasza #40047616 (#143584) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Miért nem állítod át az Edgebe a letöltés mappa helyét? :U
Vagy nincs benne ilyen lehetőség?

(#143588) MADcat válasza dbius (#143563) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nekem is. Néztem nagyot, amikor írta, hogy nem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#143589) Fall-N válasza crok (#143556) üzenetére


Fall-N
veterán

AquaMail tudja amit akarsz. Chrome Custom Tabbal nyitja meg a linkeket.

(#143590) crok válasza Fall-N (#143589) üzenetére


crok
Topikgazda

Jaja, láttam-láttam (: Köszi-köszi mindenkinek, ezt benéztem, nem vettem észre (:
Csak borsos kicsit az ára csak azért hogy egyben nyissa meg :D megveszem ami tetszik és látom is értelmét, de csak ezért.. meg hogy eltűnjön a reklám meg hogy ne legyen Aquamail aláírás a küldött mail-ekben (ami önreklám).. esetleg egy 50%-os promónál.

De a Lonely Cat-es ProfiMail meg még tetszik is az elcseszett ízlésemnek :D
Amúgy is csípem az arcot aki mögötte van.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#143591) Fall-N válasza crok (#143590) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem túl retro a Holo design, meg amúgy is többet tud az AquaMail. Én is 50 %-os leárazásnál vettem meg.

X-Plore sem jön be. Solid, MiX jobb.

(#143592) Tetsuo


Tetsuo
aktív tag

A Viberen lévő kamerakép nem teljesen jelenik meg a túloldalon, vagyis annál, akivel beszélgetek legalább 1/3-a hiányzik, de nekem ezt semmi nem jelzi.
1. Miért van ez?
2. Hogy lehet ezt kijavítani? Vagyis hogy oldhatom meg azt, hogy pontosan azt lássam én a telefonomon, amit a másik fél?
(3. Hol lehet állítani az élőkép méretét, látószögét?)

Android 9, Huawei P 30 Lite.
.

(#143593) #40047616 válasza WhiteWalker (#143587) üzenetére


#40047616
törölt tag

Pont ezt írtam hogy nem lehet

(#143594) WhiteWalker válasza #40047616 (#143593) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R
Nálam ezért simán csere érett lenne ;]

(#143595) Fr@nkieWilde


Fr@nkieWilde
senior tag

Helló!

Newpipe-ba hol lehet bejelentkezni?

Nem lehet nékem nagyobb tolvajom, mint aki az én időmet eltolvajolja!

(#143596) #40047616 válasza WhiteWalker (#143594) üzenetére


#40047616
törölt tag

Elgondolkodtam rajta de brutál gyors úgyhogy még marad egy darabig.

(#143597) Viktor0610 válasza Tetsuo (#143592) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Miért van ez?
Mert a Viber sz.. ilyen?
2. Hogy lehet ezt kijavítani? Vagyis hogy oldhatom meg azt, hogy pontosan azt lássam én a telefonomon, amit a másik fél?
Miből gondolod, hogy lehet? Az ilyen appok nem szoktak erre lehetőséget biztosítani.
(3. Hol lehet állítani az élőkép méretét, látószögét?)
Ld. kettes pont.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#143598) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok!

Úgy tűnik tönkrement a telefonom usb portja, ráadásul valamiért a wireless töltés sem akar működni.

Milyen programmal tudom lemásolni az adatokat róla közvetlenül pcre kábel nélkül? 30% van még hátra...

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#143599) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,.ki tudja hogy ez a hiba miért van? Chrome-bol nem tudok megosztani semmit, visszadob, mint ahogy a videóban is látszik.
Többi alkalmazásnál rendben működik.

https://photos.app.goo.gl/m2cZvbaEkpivQbMT [link]

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#143600) Somatom válasza Bdanyy (#143598) üzenetére


Somatom
veterán

Bármelyik normális fájlkezelő tud SMB szerverhez (alias Windows megosztáshoz) kapcsolódni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.