Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83156) Z10N


Z10N
veterán

Ugy latom a windows 10 harmadjara is megbukott hdd kezelesben. Ugy latszik ilyen alap dolgok nem mennek...

Eset: 20GB adat lett egy kulso usb hdd-re masolva (win10), majd egy masik win10 alatt eloszor mindent szepen latott, de az ures hely nem csokkent annyival amennyit ramasoltam. Az adatokat (video fileok) lejatszani nem lehet, de F3-ra olvashatoak, viszont (Shift+)Alt+Enter meret kijelzesre nem jelenit meg semmit. Ezert csinaltam egy hiba ellenorzest. Eloszor belefagyott majd masodjara korruptak lettek az adatok. Valamelyiket megtalalta, valamelyiket athelyezte a found.000-ba. Ezutan mar csak rendszergazdakent engedte a hozzaferest. Ezutan atvittem egy harmadik win10 gepre, ahol vegigengedtem rajta a chkdsk-t, de nem talalt hibat. Ekozben az ures hely valahogy megis elkezdett csokkeni. Kivancsisag keppen, mivel az sfv/md5 cheksumot nem futtatja le hozzaferesi hiba miatt, elovettem a torrent fileokat, de azt sem engedte. Kiveve amit a found.000-bol banyasztam vissza, ez viszont korrupt lett. Kezdem azt hinni, hogy ez az egesz jogusultsagi rendszer el van b@szva rendesen.

Szumma-szuumarum: Egy kalap fos a win10.

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.