Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57720) daimonion válasza vlevi (#57717) üzenetére


daimonion
senior tag

Egyedül amire figyelni kell / mármint annak aki erre háklis / az az adatvédelem fül megnövekedett mivolta. Ott aki erre háklis el tud lenni pár percet mire kikapcsolgatja a neki nem tetsző dolgokat. Egyébként minden ugyanaz mint eddig, ha nem tetszenek a gyári appok le lehet törölni Őket és már jött is egy kumulatív frissítés és így már a verziószám is. 1703 15063.11 a 15063.00 helyett. Egyébként nagyon pofás lett a Windows Defender biztonsági központ és a motorháztető alatt is igen sok dolog változott .
Lehet sokan nem lesznek elájulva tőle de a paint 3D alkalmazást érdemes kipróbálni. Jól el lehet szórakozni vele ::)
De akinek pro verziója van és megnyitja a gpedit.msc -t akkor elmegy a Windows Defender fülre ott is sok dolgot felfedezhet.DE végre fejlesztették az Edge-t is úgy néz ki most már használhatóbb. Meglett az userek kívánsága lehet exportálni a könyvjelzőket. Ha bár a felhősödés és szinkronizáció időszakában ezt Én nem értem, Én jobban szeretném ha végre megvalósulna egy olyan dolog hogy bármelyik böngésző kezelne bármilyen fiókot és akkor a fiókba szinkronizált könyvjelzőket bármilyen böngészőből el lehetne érni. Mert most mi is van? A google is csak a saját fiok az MS is saját fiók meg mindenki saját fiók. Így ha valaki androidot használ és Windowst már kettő fiókot kell fenntartania.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.