Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58101) hackeeeee válasza CPT.Pirk (#58092) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez nem bug, ez fícsör.

Jah, látom vótmá. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#58102) Pityu. válasza Arpee78 (#58097) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Tegnap én is bele futottam egy vagy 10 perces blokkolásba a c meghajtó százon pörgött de az istenért sem találtam meg mi a tököm ha valamire rá nyomtam vagy nem érzékelte vagy csak időkéséssel nyitott meg a windows bármi dolgot,aztán ez le ment.Aztán jött a következő anomália firefox alatt meg nyitottam jó pár lapot mint eddig is és el kezdett pörögni a proci lehet hibásan megírt oldalak vagy nem tudom és a memória használat fel ment 4,3gb ig amúgy 16gb van a gépben a végén meg kiírta,hogy el fogyott a memória.Ma meg minden rendben,nem értem én sem :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#58103) csacsa01


csacsa01
tag

Sziasztok
A probléma továbbra is fennáll, nem megy fel a Creators.
4x próbáltam, 4x dobta el.
Alábbiakban a folyamat.
Minden segítséget köszönettel veszek.

[ Szerkesztve ]

(#58104) #86564352


#86564352
törölt tag

Akinek nem megy fel a Creators örüljön. Egy rakás hulladék ez a build! Csak újabb eltávolíthatatlan szemetek kerülnek a start menübe, még powershell trükkökkel sem lehet mindet kiirtani.

Start menü laggol és az Edge is instabilabb. Háromból kétszer garantáltan kifagy, ha megnyitsz egy inkognitó ablakot majd bezárod és a normál ablak ott marad kifagyva.

A gaming mode csak parasztvakítás. Night light funkció jó lenne, kiderült ez is bugos: altatni szoktam a gépet éjjelre, tegnap kivételesen leállításra mentem, erre reggel 9-kor is az esti sárgás képernyővel fogadott pedig be volt állítva az ütemezés. Tippem szerint az esti leállításkor a fast boot miatt ahogy hibernálta a kernelt az esti színnel együtt és reggel ahogy folytatta maradt ugyanúgy.

(#58105) hackeeeee válasza csacsa01 (#58103) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Sajna van ilyen.

Majd valamikor tiszta telepítés, és úgy fel fog menni.

Véleményem szubjektív...

(#58106) edari válasza #86564352 (#58104) üzenetére


edari
őstag

Nekem laptopon (8460p) szerintem jobb a creators, mint az előző build. Eddig ha lezártam a gépet ctr+l-el, akkor elkezdte maxon pörgetni a procit. Most csönd van. Úgy összességében kevesebb hardvert eszik. Edge nálam jó.

Gaming mode-ot nem tudom milyen, laposon nem játszok, asztalin meg eszembe sincs használni, mivel nincs rá szükség.

Nem tiszta telepítés volt, hanem update.

(#58107) undercover


undercover
senior tag

Lehet én is a ritka kivételek egyike vagyok, de semmi gondom nincs az új updatel.

Nincs kifagyás, bugok semmi. Nem telepített fel plusz programokat sem a start menüben és nem eszik több erőforrást sem. Abban egyetértek, hogy a game mode nem igazán jó semmire (sőt még néha gépigényesebb is mert csak a game dvd-el együtt lehet használni) de amugy minden okés.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#58108) junior11 válasza quailstorm (#58100) üzenetére


junior11
veterán

A Creators update tiszta telepítése után a Windows először telepítette magától a drivereket automatikusan, én felraktam a Geforce experience progit az Nvidia oldaláról és a legújabb drivert is vele, de továbbra is Video TDR Failure BSOD van néha (amúgy ez a dolog a Win10 kezdete óta megvan ezen a gépen). Most az eszközkezelőn keresztül eltávolítottam és az Nvidia oldaláról ismét felraktam tiszta telepítéssel a legújabb drivert (de amíg én ezt csináltam, addig a Windows a WU-n keresztül megint felrakta a drivert, nem tudom, ez bekavarhatott-e most).

Ezt a Legacy driver dolgot nem ismerem. Mit rakjak még fel?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58109) quailstorm válasza junior11 (#58108) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Semmit, mert csak azt tudod. A Windows updaten keresztül jövő szart viszont jó lenne letiltani. [link] [link]

Ha mindig is megvolt, akkor viszont passz, lehet mégis HW hiba, nekem most nincs DX10-es nV-m, egy Quadrot teszteltem legutóbb. Mennie kéne.

(#58110) tordaitibi válasza #86564352 (#58104) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Kedves twofatcat, jöjjön dőljön le ide... Kényelmes a kanapé? Lazítson és beszélje ki magából azt a csúnya windows updatet. Utána higyje el könnyebb lesz :) ;)

Idézném magam egy korábbi hsz-ból,

"Morfondir
A topik kb. 80%-a a frissitesekrol szol, ennek a kb. szinten 80%-a arrol, hogy az updatek szarok, szetcseszik a jo rendszert etc.
Ennek ellenere mindenki ugy varja a frissiteseket mint szaharai szomjazo a szentkiralyi lajtoskocsit."

Tartom.. :D És marad amivel vettem a gépet egyelőre az AU. Majd kicsit később talán.

[ Szerkesztve ]

(#58111) junior11 válasza quailstorm (#58109) üzenetére


junior11
veterán

Szerintem vmi driverhiba lehet a Win10 alatt, mert korábban a Win7 és 8.1 során egyszer sem volt ilyen jellegű hibám, de ha lehet, megtartanám a Win10-et, mert nagyon jól megy amúgy még ezen a régi gépen is. Hát az update pár perc után magától felrakja a drivert én már magamtól megint csak utánna tudtam elvégezni, most hagyom, mi lesz, ha még mindig kékhalálozik letiltom a WU-n és ismét felrakom én, hátha bejön, köszi.

Amúgy a neten ezt a cikket találtam még [link] - mit gondolsz, segíthet?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58112) quailstorm válasza junior11 (#58111) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Olvastam, a driver reinstallnak meg kellene oldania.
Azon kívül hogy különböző verziószámú drivereket kipróbálsz, nem tudok mit mondani.

(#58113) junior11 válasza quailstorm (#58112) üzenetére


junior11
veterán

Driver reinstall megvolt, bár nem csökkentett módban, mert elfelejtettem, remélem, ez nem lett gond. Ha továbbra is fennáll a probléma, gondolkodom, hogy egy kis időre ne rakjam-e vissza a Win8.1-et, hogy jelentkezik-e a probléma vagy sem, aztán végül tiszta telepítéssel visszaraknám a Win10et, remélem ilyenkor automatikusan fog ismét aktiválódni a rendszer és nem kér kulcsot, itt a fórumon írták, hogy nem gond.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#58114) #86564352 válasza tordaitibi (#58110) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nagyon poénos vagy, mit vársz dobjak kekszet? Win10 szakmai topikban a legfrissebb valós CU bugokról beszélünk, tapasztalatok megosztása, te meg itt kárörvendesz ebben a gagyi modoros stílusban. A te logikáddal miért nem Win7-en maradtál, az még az AU verziónál is kiforrottabb. Képzeld, ha akarnám 20-30 perc alatt visszaállhatnék az előző buildre, de akármilyen hihetetlennek tűnik számodra, vannak akik kíváncsiak az új funkciókra.

(#58115) wwenigma válasza #86564352 (#58114) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Az elmult 42 napban tett 17 szakmai hozzászólásod bizony sokat tehetett a témához.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#58116) Viktor77 válasza wwenigma (#58115) üzenetére


Viktor77
titán

Attól még igaza van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#58117) wwenigma válasza Viktor77 (#58116) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha a #58104-et nem irta volna le, egyet is ertenek vele.

Hol itt a szemét? (a hianyzo dolgok adatvédelmi okokbol lettek kivagva) Meg pl. egy szakmai hozzaallas szamomra azt jelentené hogy kulon tudja valasztani azt hogy szamara mia a hulladék és más számára mi lehet, uj funkciokat lehuzni ami neki nem tetszik, az szép dolog.

A masik amin rohogok napok ota a memoriahasznalat, sokan remegnek mert jajj, 150 process 2G ram ot eszik. Ezeknek az embereknek mennyi memoria van a gépében? Az ures ram pazarlás, aztan meg majd sirnak hogy kattintanak és 3 sec amig megnyit valamit...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#58118) Viktor77 válasza wwenigma (#58117) üzenetére


Viktor77
titán

Mert? Feltette a frissítést, és problémákat okozott nála? Ez újdonság Windows esetében?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#58119) TRob1 válasza Viktor77 (#58116) üzenetére


TRob1
veterán

Kibaszottul nincs igaza, mert csak rinyál a 2 hetes "másod? vagy előzőleg tiltott? mert tuti nem újarc) regjével, ráadásul nem is valós dolgokról. Nagyon sokaknál még jobb lett minden. Másoknál meg kb. maradt amilyen volt... de hogy rosszabb, lett, az nem kicsit túlzás. Max nála... meg még 1-2 "mindent eltávolítok ami nekem nem tetszik" emberkénél. Azért mert folyamat teleböfögi a topikot ahelyett hogy visszaállna egy neki tetsző rendszerre?
Szerintem meg eddig is jó volt, most meg még jobb lett a rendszer. Ennyi. Na bumm.

Start menü laggol... Edge instabil... Még jó hogy fixen használom 2 gépen is, és semmi ilyesmit nem tapasztalok. Az hogy mi a szemét és mi nem, meg mi kell a rendszernek és mi nem, azt meg nehogy egy ilyen folyamatosan siránkozó kislány döntse el. Maximum magának, a saját gépén, szépen csendben. És elég ha egyszer elsírja a nyilvánsosságnak is, akkor is "felfogjuk".

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#58120) wwenigma válasza Viktor77 (#58118) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Itt vannak a hozzaszolasai: [link] Nem okozott problémát neki semmi csak köpködte mert neki nem tetszik. BTW egyetlen szakmai hsz-t lattam tole, a powersehll dolgot, de az meg nem nagy kunszt, itt van minden rola ha valaki beepitett appot szeretne leszedni belole.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#58121) #86564352 válasza wwenigma (#58115) üzenetére


#86564352
törölt tag

Vagy esetleg volt régi nickem magasabb ranggal, csak ilyen személyeskedő hülyeségek miatt és aláírást apróhirdetésnek nézők miatt meguntam a fórumot... de most más miatt visszajöttem. Ebbe a topikba nem kellett volna talán...

(#58122) Viktor77 válasza TRob1 (#58119) üzenetére


Viktor77
titán

De, "kibaszottul" igaza van. Nem ő az egyetlen a topicban, és a világon sem, akinek gondot okozott ez az update. Tudom, tudom, mind user error, hiszen a Win tökéletes.

Nem is értem, minek vitatkozok. Befejeztem.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#58123) TRob1 válasza Viktor77 (#58122) üzenetére


TRob1
veterán

Tudod mit? Aki a rendszerből bármit is eltávolít/letilt/mókol, meg mindent leszemetez, az meg is érdemli hogy szar legyen a rendszere. De ilyenkor tényleg nem értem miért kell x alkalommal leszarozni, miért nem elég egyszer elsírni a panaszát, aztán ráállni arra a rendszerre ami megfelel az igényeinek, elvárásainak?

(#58124) Viktor77 :
Csak épp addig még van pár éved/évetek, addig is mindek kínlódni? 2 év múlva újra rá kell próbálni, hátha addigra kellemes meglepetés ér. :)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#58124) Viktor77 válasza TRob1 (#58123) üzenetére


Viktor77
titán

Te is tudod miért nem. Én is szívesebben használnék 7-est, de mivel úgyis rá leszek kényszerítve a váltásra, így inkább szokom most.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#58125) csgabee


csgabee
tag

Egyszer már kérdeztem,de megismétlem.

Létezik olyan lépés,hogy a rendszer beállításokat(crome,stb) D partícióra mentsem?És új rendszer feltételekor úgy induljon,mintha csak újra indítottam volna?Az összes jelszót -mindent elég rossz visszaírni örökké.
Valakitől hallottam,hogy van ,gondoltam Ti döbbet tudtok róla......

(#58126) #86564352 válasza TRob1 (#58119) üzenetére


#86564352
törölt tag

Nem is tudom kettőnk közül ki rinyál. Valós bugokat írtam, redditet is linkeltem jelezve nem én találom ki a problémát, hogy az Edge hiába gyorsabb picit ha instabilabb, a Mixed Reality Portal tényleg semmit nem csinál a start menüben se elindítani, se eltávolítani nem lehet. 3D appokat is csak powershellből.

De azért én böfögök? Képzeld nem voltam tiltva régen, csak meguntam az ilyen offoló személyeskedőket mint ti. Gondoltam most a CU miatt újra írok ide is. Baszki bocsánat Win10 topikban a Win10-ről mertem beszélni.

"Szerintem meg eddig is jó volt, most meg még jobb lett a rendszer."

"Nekem jó" Hát ez egy óriási szakmai hozzászólás, tényszerű konkrétumokkal. Egy szakértő vagy! :R

(#58127) wwenigma válasza #86564352 (#58121) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Duplareg tiltott a fórumon.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#58128) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Creators update feltelepítése után kikapcsoltam az elején minden "kémkedő" beállítást, viszont az Insider programnak ez nem tetszik:

Meg a Kaspersky sem jó barátja egyelőre:

Gondoltam frissítés előtt állóknak érdekes lehet.

Everybody lies.

(#58129) raidx válasza csgabee (#58125) üzenetére


raidx
őstag

Nincs olyan lehetőség.Új rendszer új beállítások. Egyedül frissítéskor marad meg nagyvonalakba a régi beállítás de nem minden akkor sem.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#58130) csgabee válasza raidx (#58129) üzenetére


csgabee
tag

köszi.
És,ha a chrome-ot mondjuk a d-re telepítem?
Akkor se lehetséges?

(#58131) #86564352 válasza Viktor77 (#58122) üzenetére


#86564352
törölt tag

Az a vicc most jönnek azzal én szarom el a rendszert. Mikor azzal kezdtem direkt clean install után nézegettem milyen, alapértelmezetten mit ad a Microsoft. De azért megmagyarázzák egy meg sem nyíló, eltávolíthatatlan app, a nem működő lock screen, start lag, a beragadó night light, az ütemezhetetlen quiet hours, a bugos Cortana, kiakadó UWP appok, Edge címsor bug többek közt, összevissza design és egyebek nem is hiba. Mintha a gyereküket szidnám olyan sértve érzik magukat. Kötekedni tudnak, de konkrét felvetésemre nem válaszolnak, annyi a szakmai hozzászólásuk hogy nekik jó. Gondolom nekik még a Candy Crush is virít a start menüben mert hát "a rendszer része". :D

(#58132) Viktor77 válasza csgabee (#58130) üzenetére


Viktor77
titán

A Chrome minden beállítást felszinkronizál, ha be vagy jelentkezve. Jelszavak, könyvjelzők, kinézet, addonok, mindent. Win újratelepítésnél ugyanazt kapod vissza.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#58133) labeda válasza labeda (#58091) üzenetére


labeda
aktív tag

Estleg erre valaki? Köszönöm!

(#58134) #86564352 válasza Barthezz2 (#58128) üzenetére


#86564352
törölt tag

Ebben nincs semmi furcsa. Természetes az insider még több információt kér. Ez a tesztelés lényege.

(#58135) quailstorm válasza labeda (#58133) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Elvileg a BIOS-ban tárolt termékazonosítóhoz van kötve az online aktiváció, tehát egy másik Home-ot gond nélkül kell aktiválnia. Meghajtóbetűjel ritkán keveredik el, de ha nagyon biztosra akarsz menni, akkor telepítés idejére vedd ki a HDD-t és csak az SSD legyen benn.

(#58136) Barthezz2 válasza #86564352 (#58134) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, de eddig ez nem volt, csak jelzem, hogy mostantól igen. ;)

Everybody lies.

(#58137) Syl válasza Barthezz2 (#58136) üzenetére


Syl
nagyúr

Addig nincs baj, amíg a rendszer mondjuk egy alkalmazás telepítését meg nem tagadja ugyanezzel az indokkal... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#58138) tordaitibi válasza #86564352 (#58114) üzenetére


tordaitibi
veterán
LOGOUT blog

Jöhet a keksz, de csak csokis! :)

Basszus én kérek ünnepélyesen Tőled, és a topictársaktól elnézést, ha valakinek ENNYI humorérzéke sincs, akkor szánom-bánom minden bűnöm, bocsánat!!!!!

Múltkor engem lamocskosállatozott egy kedves fórumtárs, azonnal levettem,
rögtön beugrott a Reszkessetek betörők, meg is néztem, és nem kekszet akartam neki dobálni.

Amúgy otthon Milleniumot használok, a másod tartalék op.rendszerem W98.
Nem teszek smileyt, úgyse esik le...

A "tapasztalat megosztása" kifejezés számomra nem azt jelenti, AHOGY Te leírtad az észrevételeidet.

Befejeztem, mégegyszer elnézést.

(#58139) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Üdv
A következő a gond: a noti a bekapcs gombbal nem kapcsol ki. Kicsit majdnem olyan mintha aludna. A status ledek égnek, a képernyő fekete, de semmire se reagál. Pedig az energiabeállításoknál ez van neki beállítva. Telepítés után jó ideig ment is így. Ha a start menü leállításra megyek akkor rendesen kikapcsol. Én valami frissítésre gyanakszok.
Problémát megoldotta egy rendszer visszaállítás.
Remélem így is marad.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#58140) raidx válasza csgabee (#58130) üzenetére


raidx
őstag

Amennyiben portable módba tudod telepíteni akkor megmaradnak a beállításai, stb. Akkor nem kell újra telepíteni csak visszamásolni. Én Operát használok. Annak van beépített lehetősége a portable telepítésre de ha nyitok egy fiókot az Opera erre fenttartott szerverén. Odamentődik és visszaállítható majdnem minden akár másik gépre is.

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#58141) csgabee válasza raidx (#58140) üzenetére


csgabee
tag

köszi szépen, megoldódott.

(#58142) Picturemaker


Picturemaker
őstag

Üdv!

A Live Mail 2012-őt le lehet még tölteni valahonnan?

Ebből lettek a levelek, fiókok exportálva és ezt is kéne visszatenni, de az MS-nél már nem találom.

Köszi.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#58143) quailstorm válasza Picturemaker (#58142) üzenetére


quailstorm
nagyúr

csak angolt tudok adni

megszűnt a támogatása

(#58144) labeda válasza quailstorm (#58135) üzenetére


labeda
aktív tag

Köszönöm!

(#58145) Barthezz2 válasza Syl (#58137) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért az csúnya lenne..

Everybody lies.

(#58146) csacsa01 válasza hackeeeee (#58105) üzenetére


csacsa01
tag

Komolyan csak ennyi? Semmi ok, semmi lehetséges probléma, semmi lehetséges megoldás, csak húzzam újra a rendszert? Nálam sokkal nagyobb tudású fórum tagok írnak ebbe a topicba, talán van szakmaibb megoldás.

(#58147) Ringman


Ringman
nagyúr

feltettem a win10 frissítést - buildszám 15063.13

a színekkel mi történt? miért van az, hogy a beállított szürke színhez fekete betűket rendel a rendszer: [link]

konkrétan olvashatatlan.

szerk:
átváltottam kontrasztos megjelenítésre, aztán vissza -> megjavult, fehérek a betűk megint.

[ Szerkesztve ]

(#58148) Cr00py válasza csacsa01 (#58146) üzenetére


Cr00py
senior tag

Eseménynapló mit ír?

(#58149) utomi


utomi
senior tag

Biztos volt már de itt is rákérdezek! Feltettem a CU-t ami egyébként szerintem sokkal jobb lett mint volt és stabil is. A Realtek HD esetében a DTS és Dolby Digital eltűnt. Egyrészt a driver reinstall semmit sem old meg, másrészt meg még fagy is. Na most ugye én optikán szeretném kiküldeni a DTS vagy DD jelet de ugye ezt nem lehet mert valamilyen oknál fogva a CU szerint a hangkártyám nem kompatibilis ezekkel. Természetesen Google keresés megvolt és leginkább csak panaszok látszanak ez ügyben megoldás sehol. Valakinek van hasonló tapasztalata esetleg megoldása a dologra? Köszönöm.

(#58150) Grafirka


Grafirka
őstag

Sziasztok,

Frissen telepitett eredeti win10 Pro az 1060GTX kartyamhoz egy tobb honapos meghajtot pakolt fel (376.52 ).El nem tudom kepzleni milyen megfontolasbol tette ezt. Nem update volt win7 rol hanem formatC

Megprobaltam feltelepitni a legfrissebb drivert, ugy, hogy elozoleg eltavolitottam a regi drivert , majd restart es probaltam telepiteni az ujat de itt kezdodtek a gondok. Meg mielott barmit is tehettem volna a gep ismet makacsul feltelepitette a 376.52 majd mikor az ujat probaltam a legkulonfelebb hibauzenteket kuldte.

- inkompatibilis hardver (VGA )
- a software telepitese sikertelen
- masik telepites fut a hatterben , stb

a vga topikban azt a valaszt kaptam , hogy ne toroljem a regi drivert csak inditsam el a friss meghajto setupjat.

Kerdesem az lenne , hogy ezentul tenyleg igy mukodik? Az osszes szemet megmarad es minden alkalommal csak folulir egy adag ujat ? Nem letezik tobbe lehetoseg a regi teljes kipucolasare es egy szuz telepitesre? DDU /stop automatic driver install / friss meghajto telepitese... ez mind nem letezik tobbe ?

Mondjatok valami biztatot...a hajra Sari neni-n kivul ...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.