Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57201) vilmaboy válasza Zoz (#57189) üzenetére


vilmaboy
őstag

:R

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#57202) Voice24


Voice24
őstag

Hali! Olyan dolog történt, hogy délután egy játék leállítása után nem teljesen, de kb. 80%.ban lefagyott a rendszer. Sok mindenre nem reagált, amire meg igen, arra is csigalassúsággal. Le akartam állítani, de azt több próbálkozásra kezdte el, és bár a monitort már lekapcsolta, teljesen nem volt hajlandó leállni, a gombbal kellett befejeznem. Ezután már normálisan, a megszokott sebességgel indult újra, és rendben mūködik is, azonban az asztal alaphelyzetbe állt vissza, pl. eltūnt a sajátgép ikon, és mindent beömlesztett balra, holott előtte én rendszereztem a saját igényem szerint az ikonokat. Mi történhetett a rendszerrel? Egy nem aktivált win10 pro az os.

(#57203) zapikanka


zapikanka
tag

Sziasztok,

Windows 10 vásárlására szánnám magam, mert eddig az egyetemi Education verziót használtam, de megszűnt a jogviszonyom és így kell vennem egyet. iPon-on néztem, de ott 50ezer, annyit sajnos nem tudok rászánni, van esetleg alternatív megoldás, ahol tudok a Microsoft-tól vagy valahonnan kulcsot venni?

Köszi előre is.

Üdv,
z

(#57204) vigyori78 válasza zapikanka (#57203) üzenetére


vigyori78
őstag

Dobozos HOME esetleg ?

+ megy PÜ is.

[ Szerkesztve ]

(#57205) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Hali. Valaki megtudna mondani,hogy önállóan is telepíthető lesz e az alkotói frissítés, úgy mint a redstone, vagy az annyversary update?

(#57206) vlevi válasza Ga3rieL (#57205) üzenetére


vlevi
nagyúr

Természetesen. Amint megjekenik, azután nesokkal a Media Creation tollat is lcserélik, és már az újat fogja tölteni.

(#57207) Ga3rieL válasza vlevi (#57206) üzenetére


Ga3rieL
senior tag

Nagyszerű, bíztam bennük, hogy így lesz. :C Köszi szépen az infót. :R

(#57208) Angel2014 válasza vlevi (#57206) üzenetére


Angel2014
addikt

Gondolom a buildot is vele együtt.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#57209) movax válasza JSaN (#57200) üzenetére


movax
őstag

(#57210) Skynet258


Skynet258
veterán

Sziasztok,

a Win 10-es rendszeremen egy ideje erősen csökken a szabad hely (a rendszer egy 250GB-os Samsung SSD-n van). Nem is nagyon foglalkoztam vele, de most már odáig fajult a dolog, hogy a rendszer beszól, miszerint elfogyott a hely, szóval kapjam össze magam.
Nem nagyon hittem neki, így első körben megnéztem az Intézőben a dolgot (a rejtett mappák is listázva vannak):

Amint látható, 122GB-nyi adat foglalja a helyet a 250-es vinyón. Itt már ugye fura a dolog, mert kéne lennie szabadon cirka mint 100GB-nyi adatnak, de legalábbis nem kéne nyavalyognia, hogy elfogyott a hely... :F

Ezzel szemben az alábbi képen az látható, hogy a C meghajtón 207GB foglalt, és 13GB van szabadon (most épp, törölgettem ezt/azt, hogy ne legyen csontra 0MB).

Mivel itt eddig jutottam, letöltöttem a WinDirStat nevű programot, ami pár perc tekerés után ki is dobta, hogy van egy <Ismeretlen> mappa (?) amivel viszont nem tudok semmit csinálni (törölni, megnyitni, akármi), azonban elfoglal épp 91GB-nyi helyet, ami majdnem az egész SSD-m tárhelyének a fele.

Szóval el is jutottunk a kérdésemhez: mi a jó franc ez, és hogyan szabaduljak meg töle? Nem partíció, mert már azt is néztem. Ez egy... valami, ami valahol van, és elfoglal valamennyi tárhelyet.

Segítsetek légyszi, hogy ez ne így legyen... :R

https://geekpulse.hu

(#57211) Angel2014 válasza movax (#57209) üzenetére


Angel2014
addikt

83 k ért árulják a win 10 prot amit tulajdonképp mi raktunk össze... :((( és ami mellesleg ingyen letölthető.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#57212) Imco válasza Skynet258 (#57210) üzenetére


Imco
őstag

Pl. ez.
Vagy valamilyen linux-dos-live rendszert inditani és abból próbáld meg törölni.
250-es ssd-n 100-on lakok most. :)

Üdv! Imco

(#57213) Skynet258 válasza Imco (#57212) üzenetére


Skynet258
veterán

Na annyi még plusz adalék, hogy az Ashampoo Win Optimizer 14 szerint ez a mappa nem más, mint a System Volume Information.

Megnyitni persze ott sem engedi, és a mappa mérete sem egyezik, de tuti ez lesz a ludas a maga 113GB-os méretével... Viszont ezt meg gondolom nem tanácsos csak úgy törölgetni, hátha nem indul el a rendszer a következő restart alkalmával. :DDD Viszont semmiképp sem normális, hogy ennyi helyet foglal, mi lehet ez, vagy mivel tudnám rendberakni? Win újrarakás csak legvégső esetben lenne, sem időm sem kedvem hozzá (maximum ha megmaradna minden adat, ha jól tudom a Win 10 erre ad lehetőséget, bár még nem csináltam sosem ezt a fajta frissítést).

https://geekpulse.hu

(#57214) TRob1 válasza Skynet258 (#57213) üzenetére


TRob1
veterán

Első körben futtatnék egy Lemezkarbantartót, hátha lesz egy csomó törölnivaló.
Aztán egy Malwarebytes-t vagy Kaspersky Removal Tool-t... ki tudja.

¤ R'n'R ¤

(#57215) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Bocsánat, de ez most egy kicsit OFF téma lesz :F írtam ahova ez tartozik, de ahogy látom szinte zéró abban a topikban a forgalom, így hát itt tenném fele a kérdést, és itt is biztos lesz valaki hozzáértő,aki megtudja mondani,vagy megcáfolni,amit én állítok,gondolok.

Nos, van e értelme feltelepíteni a Realtek HD audio drivert? Én szinte semmit nem állítok benne, csak sztereóra teszem ,, meg a stúdió minőséget állítom a legnagyobb hz-ra. De lehet észre sem venni őket, vagy valamit igen? És a sztereót, amit most nemtudok pontosan, azt is lehet állítani alapból a rendszerbe. Mert ha igen, és tényleg semmit nem venni észre,akkor tök fölös feltennem. Előre is köszi a segítő válaszokat mindenkinek. :R

[ Szerkesztve ]

(#57216) _ ĐanieL™ válasza vilmaboy (#57177) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Itt ahogy nezem egesz jol le van irva: [link]

(#57217) netpeti98 válasza Skynet258 (#57213) üzenetére


netpeti98
addikt

Nézd meg a vezérlőpultban, hogy hány százalék van engedve a rendszer-visszaállításnak:[link]

[ Szerkesztve ]

(#57218) Imco válasza Skynet258 (#57213) üzenetére


Imco
őstag

Nálam az összes meghajtón 0 a mérete. /gyanús az a 20000 mappa 9000 fájlnak./

Abba a win 10-es rendrakásba nem biznék.
Ha van is, olyan mint a helyreállítás: ha szükség van rá, tuti nem működik. :)

Várj egy kicsit talán nálam okosabb is érkezik. :)

Én törölném simán. Ha fontos a win kijavítja vagy helyreállítja. Esetleg -lehetőség szerint- csinálnék egy lemezképet.
Ez a nem hivatalos véleményem.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#57219) DonMarco


DonMarco
aktív tag

[link] Valaki ?

[ Szerkesztve ]

(#57220) Skynet258


Skynet258
veterán

Köszi srácok! :R Közben bújom a netet, rátaláltam én is arra, hogy itt tárolódnak a restore point-ok. Csakhogy nálam ez teljesen ki van kapcsolva... Találtam olyan tippet, hogy kapcsoljam be, adjak meg pár százalékot, aztán kiderül, a rendszer ilyenkor teljesen kiírtja az előző mentéseket. Belőttem valami 4GB körülire, semmi változás, mármint elmenti meg minden, de a mappa marad továbbra is gigászi. Kikapcsoltam, ugyanaz.
Lemezkarbantartás már lefutott rég, az volt az első, csak elfelejtettem írni.

Kaspersky removal tool most fut, hátha...

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#57221) Ga3rieL


Ga3rieL
senior tag

Esetleg erre valaki? (#57215)

(#57222) tatararpad válasza Skynet258 (#57220) üzenetére


tatararpad
őstag

Szerintem egyszerűbb ha csinálsz majd egy tiszta telepítést mikor ráérsz.

(#57223) vlevi válasza Angel2014 (#57208) üzenetére


vlevi
nagyúr

Természetesen majd iso-ban is letölthető lesz, mint ahogy most is letöltheto az mct-vel a 1607.14393, és annak iso-ja is, ugyanigy le lehet majd tölteni a 1703.15xxx va!amiyen verziós mct-t, és iso-t.

(#57224) Zoz válasza Skynet258 (#57220) üzenetére


Zoz
őstag

Lemezkarbantartó, rendszerfájlok törlése, és aztán a második oldalon a helyreállítási pontok törlése.

(#57225) Skynet258 válasza Zoz (#57224) üzenetére


Skynet258
veterán

Megvolt... de mint írtam is, nem volt bekapcsolva a helyreállítási pontok létrehozása sem... :(

https://geekpulse.hu

(#57226) vigyori78 válasza Skynet258 (#57225) üzenetére


vigyori78
őstag

1:
Ezek törlése illetve újraindítás gondolom már megvolt :

C:\Users\neved\AppData\Local\Temp
C:\Windows\Temp

A rendszer összes visszaállítási pontjának törlése: KÉP

2:
Local Computer Policy -> Computer Configuration -> Administrative Templates -> System -> System Restore -> Turn off System Restore -> Enabled

Local Computer Policy -> Computer Configuration -> Administrative Templates -> Windows Components -> Windows Installer -> Turn off creation of System Restore checkpoints -> Enabled

Restart the computer.

3:
LINK

[ Szerkesztve ]

(#57227) svgyula válasza Skynet258 (#57225) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Esetleg a lemezkezelőben? A rendszerfile torlés, ott az előumények.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#57228) pendre54 válasza Ga3rieL (#57215) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Nos valószínű, hogy azért nem kaptál eddig választ, mert kissé zavarosan, érdemi infók nélkül kérdeztél. Feltételezem, hogy csak az alaplapod hangkeltőjét használod, és nincs külön belső, vagy esetleg külső diszkrét hangkártyád.
Ebben az esetben én az alaplapod honlapjáról szedném le, a szükséges drivert.
Nekem ugyan van egy külső, USB-s DAC-om, egy TEAC UD-301,[link] amit elsősorban zenehallgatáshoz használok, ettől függetlenül telepítettem az alaplapom audio driverét, mert a mikrofonra szükségem van a játékoknál, a TS3-on.
Elfér egymás mellett a két driver, nincs ezzel gond.

A Realtek beállításával kapcsolatosan meg általánosságban azt tudom javasolni, hogy a tulajdonságoknál, a jelszintet mindenképp húzd fel 100%-ra, a speciális beállításoknál meg alapból lődd be így:

Lehet persze próbálgatni más mintavételezéseket is beállítani, de ha csak nincs egy prémium kategóriás alaplapod, meg normálisabb fejesed, vagy hangszóród/hangfalad, nem nagyon fogsz a hangminőségben nagy különbségeket hallani.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#57229) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!
Nem tudom ez a legmegfelelőbb topic, de hálózatban kellene egy kis segítség. Jobban mondva egy pár napja észrevettem, hogy ha megy a torrent, akkor a rendszer képes megröccenni, ami a hang pillanatnyi recsegésében nyilvánul meg leginkább, de rosszabb esetben még az egérmozgáson is lehet látni, hogy nem teljesen folyamatos. Félek, hogy a márciusi windows 10 updatek tehetnek róla, mert gyanúsan azóta produkálja ezt, és korábban nem tapasztaltam ezt. Kicsit utánaolvastam, és találtam egy-két programot, ami a rendszer késleltetését méri (dpclat, latencymon). Ezekkel vizsgálva a latency értékek szinte egyenes arányban növekednek az adatforgalom sebességével, de általában 1500 és 15000µs között mozog, de láttam már 60k fölötti értéket is.
Latencymon szerint a tcpip.sys és ndis okozza a legnagyobb gondot. De hiába próbáltam utánaolvasni, nem találtam semmi okosságot, hogy mit lehetne ezekkel kezdeni. Driverek frissek, biost már nem tudom frissíteni újabbra, hangkártyának nincs köze hozzá, sem a hálókártyának (alaplapi ethernettel, és wifi adapterrel is tökéletesen megegyező tünetek vannak).
Megpróbáltam már a tcpip-t is resetelni netsh int ip reset-tel, bár ettől én sem vártam sokat.

Ezen jól látszik, hogy mikor zártam be a torrentet. Egyébként most minimális feltöltés volt csak, pár tíz/száz kB, letöltés szinte semmi, csak a netrádió ment közben még.
Vírusírtó/tűzfal jelenléte érdektelen, azok kikapcsolt állapotában is ugyanez van.

Latencymon lényegét megpróbálom bemásolni:
SYSTEM INFORMATION
_________________________________________________________________________________________________________
Computer name: DESKTOP-G5OP4TF
OS version: Windows 10 , 10.0, build: 14393 (x64)
Hardware: ASRock, H61M-DG3/USB3
CPU: GenuineIntel Intel(R) Core(TM) i5-2400 CPU @ 3.10GHz
Logical processors: 4
Processor groups: 1
RAM: 16338 MB total
_________________________________________________________________________________________________________
CPU SPEED
_________________________________________________________________________________________________________
Reported CPU speed: 3093 MHz
Measured CPU speed: 1 MHz (approx.)
Note: reported execution times may be calculated based on a fixed reported CPU speed. Disable variable speed settings like Intel Speed Step and AMD Cool N Quiet in the BIOS setup for more accurate results.
WARNING: the CPU speed that was measured is only a fraction of the CPU speed reported. Your CPUs may be throttled back due to variable speed settings and thermal issues. It is suggested that you run a utility which reports your actual CPU frequency and temperature.
_________________________________________________________________________________________________________
MEASURED INTERRUPT TO USER PROCESS LATENCIES
_________________________________________________________________________________________________________
The interrupt to process latency reflects the measured interval that a usermode process needed to respond to a hardware request from the moment the interrupt service routine started execution. This includes the scheduling and execution of a DPC routine, the signaling of an event and the waking up of a usermode thread from an idle wait state in response to that event.
Highest measured interrupt to process latency (µs): 13620,007131
Average measured interrupt to process latency (µs): 19,793529
Highest measured interrupt to DPC latency (µs): 13603,784560
Average measured interrupt to DPC latency (µs): 12,959061
_________________________________________________________________________________________________________
REPORTED ISRs
_________________________________________________________________________________________________________
Interrupt service routines are routines installed by the OS and device drivers that execute in response to a hardware interrupt signal.
Highest ISR routine execution time (µs): 89,9570
Driver with highest ISR routine execution time: USBPORT.SYS - USB 1.1 2.0 portillesztőprogram, Microsoft Corporation
Highest reported total ISR routine time (%): 0,034170
Driver with highest ISR total time: USBPORT.SYS - USB 1.1 2.0 portillesztőprogram, Microsoft Corporation
Total time spent in ISRs (%) 0,04220
ISR count (execution time <250 µs): 39385
ISR count (execution time 250-500 µs): 0
ISR count (execution time 500-999 µs): 0
ISR count (execution time 1000-1999 µs): 0
ISR count (execution time 2000-3999 µs): 0
ISR count (execution time >=4000 µs): 0
_________________________________________________________________________________________________________
REPORTED DPCs
_________________________________________________________________________________________________________
DPC routines are part of the interrupt servicing dispatch mechanism and disable the possibility for a process to utilize the CPU while it is interrupted until the DPC has finished execution.
Highest DPC routine execution time (µs): 12708,826382
Driver with highest DPC routine execution time: ndis.sys - NDIS (Network Driver Interface Specification), Microsoft Corporation
Highest reported total DPC routine time (%): 0,608556
Driver with highest DPC total execution time: tcpip.sys - TCP/IP-illesztőprogram, Microsoft Corporation
Total time spent in DPCs (%) 1,944169
DPC count (execution time <250 µs): 533218
DPC count (execution time 250-500 µs): 0
DPC count (execution time 500-999 µs): 529
DPC count (execution time 1000-1999 µs): 818
DPC count (execution time 2000-3999 µs): 303
DPC count (execution time >=4000 µs): 0

Korábban már feltettem ezt a kérdést más topicokban is, torrent kliens beállításra pl. kaptam egy-pár tippet, amitől úgy tűnt javult a helyzet, de a helyzet még bonyolultabb és érthetetlenebb lett számomra.
Azt vettem ugyanis észre, hogy többnyire ha frissen indítom a rendszert vagy restartolok, akkor jellemzően még maxon pörgő torrent mellett is tökéletesen jó latency értékeket kapok, viszont egy idő után elkezd romlani a helyzet, míg végül ezt kapom adott esetben.

Na, most ilyenkor már szinte semmit nem lehet csinálni a géppel nyilvánvalóan amíg fut a torrent, ami nevetséges.
Egyszerűen nem tudom merre induljak még. WireSharkkal talán ki lehetne bányászni még valamit, de ahhoz nem nagyon értek.
Szóval, valakinek van esetleg ötlete, hogy mit lehetne tenni?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#57230) raidx válasza gabber01 (#57229) üzenetére


raidx
őstag

Nem win hiba. A torrented felzabálja a gépet. Milyen klienst használsz? Az biztos, nagyon rosszul van beállítva.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#57231) gabber01 válasza raidx (#57230) üzenetére


gabber01
addikt

Lehet, hogy nem volt teljesen egyértelmű, de írtam, hogy akkor is ez van, ha semmit nem forgalmaz a torrent, tehát 0/0.
És azt is említettem, hogy kliensfüggetlen, meg azt is, hogy korábban nem volt ezzel gond. El tudom képzelni, hogy torrent kliens beállításon múlhat, de az előbbiek alapján nem nagyon értem hogy miért.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#57232) raidx válasza gabber01 (#57231) üzenetére


raidx
őstag

Cseréld le a klienst! Valószinűleg bitcoint bányászik. Utorrentből a 2.21 amit még felszabad rakni! Tiltsd le a frissítését is!

[ Szerkesztve ]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#57233) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!

Megpróbáltam mér mindent, de nem tudtam végérvényesen rábírni a defendert, hogy kizárólag a háttérben frissítsem. MIndig felbukkan, mikor frissít. Nem lehet valahogy megoldani ezt? Köszi szépen!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#57234) gabber01 válasza raidx (#57232) üzenetére


gabber01
addikt

Basszus, ez elképzelhető mondjuk. Éppen qBittorrentet használok. Annak van ajánlott verziója? Vagy hagyjam a fenébe, és próbáljam a µtorrent ezen verzióját?

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#57235) movax válasza teo77 (#57233) üzenetére


movax
őstag

Eltávolítod a Defendert (Defender Uninstallerrel), felteszel mondjuk egy ingyenes Avirát és elfelejted az egész affért. :) Nem lesz semmi baj (sőt), tapasztalatból tanúsíthatom.

(#57236) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Na a múltkor volt egy gondom,a meghajtókkal fájlkezelőben ha lenyitom a ez a gép fület ott van a c és a d meg hajtó de viszont alatta ott van még egyszer a d meghajtó ,nos azt már tudom,hogyan lehetne eltüntetni,de tegnap meg jelent a lenti d maghajtó felett a c meghajtó is és így az ez a gép fület nem nyitottam le,mert lent ott volt c/d meghajtó,mára meg megint csak a d meghajtó van ott.Ez mitől lehet?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#57237) teo77 válasza movax (#57235) üzenetére


teo77
őstag

Köszi szépen! Ha más járható út nincs, így fogok tenni.

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#57238) raidx válasza gabber01 (#57234) üzenetére


raidx
őstag

Én az utorrent 2.21 verzióját használom azon felül már mindenféle nyalánksággal megpatkolták. A frissítést feltétlen kapcsold ki. Én már szívtam miatta. Ha nincs jól beállítva, mindegyik képes felzabálni az erőforrásokat.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#57239) Xelo


Xelo
addikt

üdv! friss, eredetin win 10 pro telepités, a következő hibával küzdök:

próbáltam Win 10-es hibaelháritást futtatni, nem segitett, meg futattam a wsreset.exe-t is hogy törölje az áruház cache-ét a windows de most se engedi ezt a két alkalmazást frissiteni. lehet hogy nem az én készülékemben van a hiba hanem a microsoft szervereivel? :F

(#57240) _ ĐanieL™ válasza raidx (#57238) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Nekem folyamatosan frissíti magát a uTorrent.. és még soha semmi gond nem volt vele.

(#57241) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ezt [link] érdemes lehet megpróbálni a plusz meghajtó kijelzés végett?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#57242) movax válasza _ ĐanieL™ (#57240) üzenetére


movax
őstag

Dettó, qBittorrent, nem eszi az erőforrást. Korábban az uTorrent sem.

[ Szerkesztve ]

(#57243) vg válasza gabber01 (#57229) üzenetére


vg
addikt

próbálj meg ősrégi utorrent klienst használni, oldversion.com oldalon vannak

(#57244) Rimuru válasza Syl (#57185) üzenetére


Rimuru
veterán

En meg azt is utalom hogy ha valtok a groupok kozott akkor az ablakok sorrendjet random megvaltoztatja (es csoportositja) a panelen.

Vigyázat, csalok!

(#57245) ph2012


ph2012
senior tag

Ehhez a zenéket tartalmazó mappához tartozó lemezborító képet hogy lehet törölni: [link]?

Egy mp3 zenei fájlt másoltam ebbe a mappába. A Windows Media Player lemezborítót keresett hozzá. Ez lett a mappa képe. A zenét töröltem a mappából, de a zene borító képe megmaradt. Ezt szeretném törölni.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#57246) Bjørgersson válasza ph2012 (#57245) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elérhetővé teszed a rejtett fájlokat, majd törlöd a mappából a rejtett .jpg-ket.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#57247) ph2012 válasza Bjørgersson (#57246) üzenetére


ph2012
senior tag

Hogy kell a mappában a rejtett fájlokat megjeleníteni? Keresgéltem a tulajdonságokban de nem találom.

Köszi.

(#57248) Bjørgersson válasza ph2012 (#57247) üzenetére


Bjørgersson
félisten

:)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#57249) raidx válasza _ ĐanieL™ (#57240) üzenetére


raidx
őstag

Igen. Van akit nem idegesítenek a reklámok. :C

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#57250) _ ĐanieL™ válasza raidx (#57249) üzenetére


_ ĐanieL™
tag

Pont nem erdekelnek.. nem szoktam a torrent ablakot nezegetni. Elinditom es lekuldom talcara...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.