Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38901) #78032384 válasza vlevi (#38893) üzenetére


#78032384
törölt tag

Bal hamburger, jobb pöttyök, bal alsó fogaskerék jobb panel, van itt minden mint a búcsúban. :)

Alapvetően a beépített megoldásokat szeretném használni, nem az a fajta vagyok aki Win install után rögtön teszi fel a Total Commander-Irfanview-Classic start-CCleaner négyest. Hiába adnám meg az esélyt az új appoknak, valami alapvető dolog miatt mind csalódás. Nem tudom ti hány appot használtok elégedetten, nálam pocsék az arány: 10-20 kipróbáltból 1-2 ami tetszik, 1-2 szódával elmegy, a többi egyenesen kuka.
3-4 darabot ha használok talán: Weather és a csempéje jól működik amire kell, Photos és Calculator már nem vagyok elégedett de egye-fene használom. OneNote-ból is jobb az asztali. Mail nagyon gyenge UI és béna szinkron miatt kapásból elvérzett, simán az outlook.com gyorsabb és többet tud.
Facebook is végre elkészült, de nem győzött meg, olyan lassan tölt be addig böngészőben háromszor bejelentkezek. A csempéje pixeles képet mutat úgy mi értelme, érdekes 2-3 éve 8-8.1 alatt a people app működött, kitűztem belőle pár kedvenc személyt és gond nélkül frissítette a csempén a képeket, infokat. Gondoltam akkor legalább értesítés miatt azért meghagyom a Facebook appot. Erre fantom értesítésekkel spammelt, jelzett 2 új belépek semmi, megnézem böngészőből is semmi. Messengert használni jobb egy fokkal, de a csempéje annak is bugos, régi üzenetet mutat és szintén pixeles képet.

Telefonon (még 8.1) tetszett a Readit nevű reddit kliens, hát itt UWP formában nem tudom miért olyan szőrösek a betűk, inkább redditezek böngészőből.
MyTube telefonon szuper, számítógépen passz ennél se értem a 8.1 telefonos app tökéletesen azonnal értesít, gépen a Win10 változat napokkal később összevissza. Az appot megnyitom és nem tudok rögtön gépelni, böngészőben rögtön kereshet az ember.

Groove szóra sem érdemes, a Film lejátszóról csak azért nem tudok rosszat mondani, mert anno 5 perc után kiderült alapértelmezettnek használni keveset tud. Az UWP Skype meglátjuk, most a OneDrive nem győzött meg. Viszont a Redstone utáni Edge-ben bízom még, az jónak ígérkezik persze arra is egy évet kellett várni.

Egyszerűen az új modern appok képtelenek kiváltani a régi win32 programokat vagy a weblapokat.

(#38895) Polllen

Hát vicces lenne még külön pénzt kérne az MS ezekért a félkész appokért. :) Különben aki új Windows-t vesz 40-80 ezerért elég bosszantó lehet még kigyomlálni ezeket a vackokat és visszamókolni a régi gyors képnézőt például.

(#38898) karak_22

Igen ez szép leírás, már a Metro bemutatkozás is szép volt és sok mindenért lehetett szidni a 8-as Metro újítást, de az legalább egységes design volt. Tudtad a beállításokhoz jobb oldalt mindig megtaláltad a charm bar-on. Most Win10 és UWP alatt userként 5 féle menü, ikon stb. típussal találkozhatsz. Meglepetés mi hol és hogyan jelenik meg, legalább az MS saját cuccai legyenek egységesek.

[ Szerkesztve ]

(#38902) #58000384 válasza vlevi (#38900) üzenetére


#58000384
törölt tag

Nyilván a külsőre és annak felépítésére céloztam :) A Microsoft nem mondja meg senkinek, hogy melyik elemnek hol kell lennie, ez a fejlesztőtől és az elképzeléseitől függ. Vannak útmutatók, de azokat nem kell követni (és bizonyos esetekben nem is lehet, ha az app máshogy épül fel), esetenként még példákat is mutatnak, hogy mi nem javasolt (mint a színátmenetes gombok), ennek ellenére bármit bárhogyan meg lehet írni. Ha meg beleszólnának az ilyen dolgokba, akkor az lenne a baj, hogy XY dolgot nem lehet így megoldani, vagy hülyén néz ki az appon belül, stb. Jobb ez így.

Kronk: Beragadhatott egy frissítésed. Először nézd meg ezt.

iwroteapoem: Vicces, mert a charm bar volt az egyik legutáltabb UI elem a 8-on :) Szerintem is jó volt úgy, de azt is megértem, hogy miért lett ennyire szabad az egész. Attól is függ a különböző elemek helyzete, hogy mekkora az ablak mérete (vagy a felbontás), ez az egyik legfontosabb újítás.

(#38903) Kronk válasza #58000384 (#38902) üzenetére


Kronk
őstag

Sajnos nem segített :(

http://totesz.myminicity.com/

(#38904) D@niel


D@niel
addikt

hát, vannak bajok ...

2 napja ment fel a leg frissebb win10, frissítve 7-ről (amit csak fel dobtam nem is használtam), aktiválva van. most kezdtek elő jönni a problémák.

1) egyik pillanatról a másikra ez a hiba üzenet fogad, ha rá mentem a start menüre:

ugyan ez történik, ha a windows logó gombot nyomtam meg. kijelentkezésnél nem változott semmi.

volt újra indítás, nem is egyszer, azóta nem történik semmi, még a hibát se dobja fel.

2) a marketplace is becrashelt, azt vettem észre először is, hogy nem vagyok bejelentkezve. ha erre kísérletet teszek nem történik semmi.

a letöltött appok egyébként el sem indulnak azóta, sőt, ha rá kattintok valamelyikre egy idő után el is tűnik a tálcáról.

3) az értesítő központ nem ugrik fel, a dátumot sem hozza elő, wifi és a hangerő ikonra szintén nem történik semmi.

van ezekre megoldás? így ebben a formában nem igazán használható.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#38905) Gyick


Gyick
őstag

üdv!

Az miért van hogy mostanában a laptomom ha nem nyulok hozzá 2 percig olyan mintha átmenne egy pillanatra alvo állapotra majd bejön a zárolási képernyö és be kell ujra logolnoom.Az energia bállitásoknál minden 30 percen van

(#38906) vigyori78 válasza D@niel (#38904) üzenetére


vigyori78
őstag

LINK

Valamit nagyon elb@sztak MS-ék :U

(#38907) #58000384 válasza Kronk (#38903) üzenetére


#58000384
törölt tag

Még ezt írták megoldásnak:
Rendszergazdai parancssorba írd be, hogy
net stop wuauserv
net stop bits

Utána töröld a C:\Windows\SoftwareDistribution mappa tartalmát (ha gondolod, előtte kimentheted valahova), aztán megint parancssor:
net start wuauserv
net start bits

Ezután próbáld újra.

vigyori78: De még ha valami harmadik féltől származó program is okozza ezt, elég gáz, hogy egyáltalán el lehet tüntetni a felület egy részét... Egyébként még erre is van hibakereső.

D@niel: Csak kíváncsiságból, milyen víruskergetőt használsz? Van telepítve valamilyen takarítóprogram (vagy optimalizáló), esetleg használtál Powershelles scripteket, tiltottál le valamit a rendszerben?

(#38908) #78032384 válasza #58000384 (#38902) üzenetére


#78032384
törölt tag

Hogy a charm bar jó volt vagy sem véleményes igaz, én aki a tálcát is elrejti szeretem azt az irányt ami nem kell nem muszáj állandóan szem előtt, de könnyű legyen hozzáférni. Ez mellékes most, legalább a szerencsétlen charm bar és a jobb oldali panel egységes működés volt, nem öt féle mint most. Erre akartam célozni. A 8 inkább azért volt sokkoló mert a teljes képernyős appokat és startot erőltették. Visszatáncoltak belőle, csak most meg böngészni vagy képeket nézegetni nem tudsz full screen. Nincs átgondolva semmi sajnos. Na mindegy én már két dolognak örülni fogok 1. ha Redstone-nal az Edge-t kipofozzák bár ott is vannak olyan alapvető UI hülyeségek hogy sikítani lehetne. 2. És bugmentesítsék a rendszert, aztán az UWP WTF appokat igyekszem kikerülni.

(#38909) vigyori78 válasza #58000384 (#38907) üzenetére


vigyori78
őstag

De még ha valami harmadik féltől származó program is okozza ezt : sajnos nem :( ezt is ingyen kapod az MS-től :D

[ Szerkesztve ]

(#38910) D@niel válasza vigyori78 (#38906) üzenetére


D@niel
addikt

köszönöm, az első művelettel egyből jó lett a dolog.

vírusírtó nincs, azt hiszem ma dobtam fel az ashampoo winoptimizer 12-es verziót, ott be kapcsoltam a live tunner-t, semmi más komolyabbat nem csináltam.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#38911) D@niel válasza D@niel (#38910) üzenetére


D@niel
addikt

@karak_22: winoptimizer nem ment végig a telepítés után ahol az netes szemetet törölné ki -kb 3/4-edig ment csak, ott megállt- úgyhogy le szedtem, meg próbáltam a 11-es verzióval de azzal se lett jó, ment is az uninstall.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#38912) Toby888


Toby888
senior tag

Sziasztok srácok.Win10 nél hol lehet kikapcsolni a dinamikus kijelzővilágítást ?? szóval ha megnyitok egy sötétebb oldalt, pl : Darkorbit, és utánna meg egy google-t aminek ugye tök fehér a háttere, látszik hogy gyengéb a világítás, és szépen felerősödik

(#38913) vigyori78 válasza Toby888 (#38912) üzenetére


vigyori78
őstag

Gondolom laposról van szó : KÉP

(#38914) Toby888 válasza vigyori78 (#38913) üzenetére


Toby888
senior tag

igen, lapos, dee kivan kapcsolva az adaptív fényerő

(#38915) #36268800 válasza #36268800 (#38799) üzenetére


#36268800
törölt tag

Esetleg valakinek van ötlete ezekre? Köszi! :R

(#38916) Shing válasza #36268800 (#38915) üzenetére


Shing
őstag

Futtasd le ezeket az összeszedett szemetek ellen. [link] [link]
Közvetlenül a C partícióra már 8.1-nél sem lehetett fájlokat menteni, ezzel együtt kell élni.
Nézz újabb driverek után, lehetőleg a laptop hivatalos oldaláról.
Parancssorba pedig írd be, hogy sfc /scannow hibajavításhoz.

(#38917) etejedu


etejedu
őstag

Hali!
Tegnap frissítettem win 8.1 pro -ról és ma már teljesen összeomlott. :D
Igaz már ott is akadt pár gubanc; lehet fertőzött lett a gép és a "jó tulajdonságokat" megörökölhette a Windows 10 is.
Most szeretném kiírni a fényképeimet, videóimat dvd-re, hogy újratelepítsem az egész rendszert!
Melyik dvd író programmal működik a win 10?

(#38918) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Ez a BT ikon miért jelenik meg időnként? Nincsen BT eszközöm...

(#38919) PuMbA válasza etejedu (#38917) üzenetére


PuMbA
titán

A Windows 10-ben van DVD író program, ugyanúgy, ahogy a Windows 8.1-ben volt. Belemásolod a fájlokat a DVD meghajtóra :) Egyébként bármilyen program jó, amihez írják, hogy Windows 10 kompatibilis: Burnaware, Ashampoo Free például.

Egyébként 4000Ft-ért lehet venni 320GB-os vinyót, amit beraksz egy USB-s keretbe és nem kell lassú és hangos DVD-kkel foglalkozni, amik 1-2 év után már nem biztos, hogy működnek :)

[ Szerkesztve ]

(#38920) Pokesz007 válasza etejedu (#38917) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Nekem Nero van fent.
Friss telepìtést ajànlok.
Előtte féreg ìrtàs.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#38921) etejedu válasza Pokesz007 (#38920) üzenetére


etejedu
őstag

Köszi!
(#38919) PuMbA: Háát.. tudtommal egy mai dvd is kibirja 10 évig ha szépen el van rakva. Sok dvd irtam ki, eddig egyik sem adta be az unalmast. Van amit 3x kiirtam már 5 év alatt a biztonság kedvéért, persze egy armageddon azt is elpusztítja... a rokonokkal együtt akinek mutogathatnám. ;)

Ja. probáltam az sajna nem mukodott!

[ Szerkesztve ]

(#38922) junior11 válasza zzola (#38918) üzenetére


junior11
veterán

Párszor már nekem is megjelent az asztali gépen, szintén nincs bt-m... Továbbá a notebookon a tavalyi novemberi frissítés óta minden egyes bekapcsolás után aktív csempenként jelenik meg a repülő üzemmód, de valójában nincs is aktiválva... Vannak itt érthetetlen dógok...

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#38923) netpeti98 válasza zzola (#38918) üzenetére


netpeti98
addikt

Grafikai bug, csak a csempe jelenik meg. Egy kis idő múlva el is tűnik általában.

(#38924) air


air
nagyúr

Sziasztok!
Egy kis segitsegre lenne szuksegem.
Ugyanis hiaba van magyar nyelv a gepemen, megsem tudok magyarul gepelni.


Mint a 2. kepen latszik, nem tudok magyar nyelvet valasztani.
Mitol lehet ez?

Az angol beallitasokat hiaba probalom torolni, nem lehet. Pedig egyik sem alapertelmezett. A magyar az alapertelmezett, megsem tudok ugy gepelni. Kezd az oruletbe kergetni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38925) #20221952


#20221952
törölt tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, én sajnos nem találtam rá megoldást.

A számítógépen Windows 10 fut és bekapcsolás után gyorsan elindul és problémamentesen működik.
Azonban, ha újraindításra kerül sor (pl. új program telepítése, vagy frissítések letöltése és telepítése), akkor jóval lassabban tölt be és a programok sem működnek megfelelően (több memóriát is használ, mint amikor nem újraindítva van). Ha ilyenkor normálisan leállítom, vagy rögtön azonnal bekapcsolom megint tökéletesen működik.

Természetesen meg tudom csinálni, hogy nem indítom újra, hanem leállítom és aztán újból bekapcsolom, de mégiscsak érdekelne, hogy ez miért van?
A válaszokat előre is köszönöm!

KissA

(#38926) zzola


zzola
félisten

Köszi srácok! Akko' a winfos méltó a nevéhez! :DDD

(#38927) netpeti98 válasza air (#38924) üzenetére


netpeti98
addikt

A magyaron belül add hozzá a billentyűzetet is:

(#38928) pc360


pc360
addikt

Egy laptop (Win 7-ről 10-re frissítve) látja ugyan a wifi hálózatokat, de a szokásoshoz nem tud csatlakozni, a kódot nem kéri újra. 15 percig dönnyög magában, aztán közli a rossz hírt.

Sajnos most nincs nálam a gép, és net nélkül a távirányítás sem adja, ráadásul sürgős is lenne a dolog. Mivel próbálkozhatnánk? Van erre valami bevett megoldás?

[ Szerkesztve ]

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#38929) #58000384 válasza #78032384 (#38908) üzenetére


#58000384
törölt tag

Tableten használom az Edge-et, és az egyik legzavaróbb része az apró X a füleken a képernyő tetején, ebben a 8-as IE jobb volt. Elvileg a bővítmények mellett úton van a gesztusvezérlés is, szóval jó irányba halad. Az UWP meg még mindig elég friss, idő kell neki.

(#38911) D@niel: Szerintem töröld le, és használd ilyen programok nélkül a rendszert. Néhány vírusirtó mellett ezek is bezavarhatnak, így az a biztos, ha telepítve sincsenek (egyébként a rendszer elég jól karbantartja magát amúgy is, a registry pedig egyáltalán nem befolyásolja a teljesítményt).

(#38919) PuMbA: Márkától és tárolástól függ, de egyes becslések alapján akár 30 évig is olvashatóak maradnak a DVD-k. Otthoni körülmények között nyilván nem eddig, de az 1-2 év nagyon mellé ment :) A Blu-ray lemezek meg felépítésükből adódóan strapabíróbbak (konkrétan karcolni kell őket valamivel, meg ezt jobban is tűrik az olvasók), de DVD-ből és BD-ből is vannak extra erősek (M-Disc), amik lazán túlélnek bármilyen merevlemezt. Azok archiválásra vannak, okkal.

(#38930) air válasza netpeti98 (#38927) üzenetére


air
nagyúr

Termeszetesen hozza van adva:

Ezert orjit meg. :W

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38931) D@niel válasza vigyori78 (#38906) üzenetére


D@niel
addikt

közben kiderült, hogy ccleaner is hasonló problémát okoz, mint az előbbi optimalizáló.

valaki elmagyarázná, hogy mit akar elérni az ms?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#38932) smallmer


smallmer
őstag

Sziasztok,

van egy Asus k53e laptopom amire windows 10-et raktam. az miért lehet, hogy majdnem mindig 100% megy a merevlemez? Igazából annyira lassú, hogy megőszülök.Valami tippet tudnátok adni?
köszi

(#38933) King Unique válasza smallmer (#38932) üzenetére


King Unique
titán

Nem lehet, hogy frissítéseket keres / telepít és az pörgeti? Amúgy, ha megnyitod a feladatkezelőt, akkor az megmutatja mi használja.

(#38934) Popes válasza smallmer (#38932) üzenetére


Popes
őstag

Ahogy King Unique is írja, feladatkezelő(erőforrás figyelő) megmutatja mi pörgeti a gépet.(az alapján lehet mondani valamit rá)

Deus ex machina

(#38935) Apaxp


Apaxp
senior tag

Sziasztok!
Adott egy win7-ről 10-re frissített laptop. A dxdiag elindítása után kiírja hogy directx 10-es verzió. A kérdés hogy a frissítés miért nem dobta fel a win10 directx 12-es verzióját, illetve hogy lehet frissíteni?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#38936) PuMbA válasza Apaxp (#38935) üzenetére


PuMbA
titán

Mert a laptop videokártyája nem tudja a DirectX 12-t :) Gondolom nem egy mai szerkezet, ha Windows 7-tel adták.

[ Szerkesztve ]

(#38937) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

WinSxS tisztítás parancs: (rendszergazdai parancssor)

Dism /Online /Cleanup-Image /AnalyzeComponentStore
Dism /Online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase

Mindkettőt lefuttattam, szépen elcsorgott 100 %-ig és nem történt semmi.

Más: Spybot-S&D -t hogy lehet törölni?
Törlöm és minden indítás után újra akarja magát telepíteni vírus lett?

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#38938) Popes válasza Sztlaci (#38937) üzenetére


Popes
őstag

Mekorra a WinSxS mappád? Ez akkor hoz látványos eredményt ha sok programot telepítettél és távolítottál el utána. Ha valakinek nincs teleszemetelve a rendszere akkor nincs mit eltávolítani.(az első parancs megmutatja hogy kell-e a cleanup)
Nekem most 5.83Gb a WinSxS, viszont még a 8.1-en volt 16GB-is amit szépen kitakarított.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#38939) Sztlaci válasza Popes (#38938) üzenetére


Sztlaci
aktív tag

9,6 Gb
Spybot mappát töröltem, most nyugton van.
[ A régi dologban sem lehet már bízni :( ]

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#38940) Sztlaci


Sztlaci
aktív tag

ESD mappa fontos? Ha jól látom Win telepítő van benne.
Install mappa is közel 10 gigás. Lehet takarítani, vagy félévente ezt is újra kell húzni.
(Fogy a helyem.)
Valamint egyre lassabban bootol.

Acer Aspire A317-51G-77QX 17,3"; i7-10510U, 8GB, 512GB SSD

(#38941) Popes válasza Sztlaci (#38939) üzenetére


Popes
őstag

Én csináltam egy ilyen .bat fájlt ezzel a tartalommal mikor a laptopom atom lassan indult, azóta is használom.

@echo off
del /s /f /q c:\windows\temp\*.*
rd /s /q c:\windows\temp
md c:\windows\temp
del /s /f /q C:\WINDOWS\Prefetch
del /s /f /q %temp%\*.*
rd /s /q %temp%
md %temp%
deltree /y c:\windows\tempor~1
deltree /y c:\windows\temp
deltree /y c:\windows\tmp
deltree /y c:\windows\ff*.tmp
deltree /y c:\windows\prefetch
deltree /y c:\windows\history
deltree /y c:\windows\cookies
deltree /y c:\windows\recent
deltree /y c:\windows\spool\printers
cls

Deus ex machina

(#38942) Apaxp válasza PuMbA (#38936) üzenetére


Apaxp
senior tag

Köszönöm a választ. Valóban nem fiatal darab :) acer aspire 5730z. Ezután már felvetődik még egy kérdés. Mi lesz akkor ha a jelenlegi rendszert egy tiszta telepítésre cserélem? Akkor a telepítő csak a dx10-et rakja fel?

Samsung A52s 5g dual sim, Acer E5-573G win10+linux mint

(#38943) PuMbA válasza Apaxp (#38942) üzenetére


PuMbA
titán

Fent van a DirectX 12 minden Windows 10-es gépen, most is fent van a gépeden, de mivel a videokártya nem támogatja, így nem lehet használni, ezért ír ki DirectX 10-et, mert az a legújabb, amit használni tud :)

Igen, ez a laptop már van vagy 8 éves, az a csoda, hogy még működik és lehet rajta valahogy internetezni :)

[ Szerkesztve ]

(#38944) vigyori78 válasza air (#38924) üzenetére


vigyori78
őstag

Rossz helyen kutakodsz ;]

1: nyelv

2: speciális beállítások, a bekarikázott rész így legyen beállítva

Kereső: nyelv , billentyűzet nyelve, magyar

[ Szerkesztve ]

(#38945) zzola


zzola
félisten

Mai w10 story: indítás után nincsen egér, restart után meg kiírta, hogy ismeretlen USB eszköz, majd 2-3 újraindítás után felismerte... :W

(#38946) air válasza vigyori78 (#38944) üzenetére


air
nagyúr

Sajnos itt is minden így volt beállítva, és az angol opciókat hiába töröltem, kilépés visszalépés után újra ott volt.
Meguntam, hogy egyáltalán nem működött, és csináltam egy visszaállítást a gyári állapotra. Most jó, de rakhatok vissza mindent.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#38947) pc360 válasza pc360 (#38928) üzenetére


pc360
addikt

Na jó, visszaállításra került a win 7...

Válogatott, rendszeresen frissített programok ► neszetools.hu

(#38948) Döglött Róka válasza pc360 (#38947) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Torlod az adott wifit az ismert halozatok kozul.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#38949) shaggy


shaggy
aktív tag

Hol lehet a jelszót kivenni?

Eddig amikor bekapcsoltam a gépet nem kért jelszót. De amióta beléptem az x-box alkalmazásba kéri abból már kijeletkeztem de még mindig kéri. És minden alvó állapotból való felébresztésnél is. Nem lehet ezt valahogy kiszedni?

(#38950) bobalazs válasza shaggy (#38949) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

(#38844)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.