Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37353) alfa20


alfa20
senior tag

Tegnap nem egy IT barát nap volt, tipikus az a nap mikor semmit sem kellett volna bekapcsolni :(

röviden:
mivel újabban SWTOR alatt elkezdte a W10 a VGA drivert ki és bekapcsolgatni, gondoltam a TdrDelay-t át állítom regeditben 0-ról 2-re, újra indítottam, csak hogy biztos legyen. semmi gond, OK akkor frissítsük NV drivert és itt kezdődött a probléma, 20 perc rendszer vizsgálat után kifagyott semmire nem reagált, vártam még 5-10 percet hátha... de nem így kikapcsoltam, ezután már nem áll fel a win, de sajnos a csökkentett mód sem jön be, az indítás javítása meg nem tudja kijavítani magát.
Ott tartok, hogy a javítások közt a parancssort elérem, így adatokat ki tudnám menteni, ráadásul van egy 02.28.-i rendszer mentés, de parancssorból kimenteni az adatokat nem épp túl izgalmas.

van megoldási javaslat rendszer helyre tételére, hogy ne kelljen menteni és visszaállítani?

érdekes, hogy tesztprogramok alatt egyszer sem dobta el a meghajtó programot, de játék alatt meg igen..

[ Szerkesztve ]

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.