Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36501) jegenye77 válasza raidx (#36499) üzenetére


jegenye77
addikt

:R köszönöm.Sikerült.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#36502) cigam válasza Doctor46 (#36500) üzenetére


cigam
félisten

Első körben nem próbáltad a különböző kompatibilitás kapcsolókkal beröffenteni 10 alatt? Melyik ez a program?

Ha még ráhúzol egy W7-et, arra figyelj, hogy külön partícióra telepítsd.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#36503) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Eddig különösen nagy gondom nem volt a Win10-zel, tegnap viszont frissített egy nagyot, volt vagy 20-25 perc, és még "old mappát" is létrehozott...Elkövettem azt a hibát, gondolván minden rendben lesz, hogy az old mappát letöröltem fél nap múlva, természetesen utána tapasztaltam a hibát...

A hibám a következő:

Kék halál -> PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA

Annyit már kimatekoztam hogy csak torrent letöltés közbe jön elő, és csak akkor ha a gép WiFin van (kábeles letöltéssel semmi gond). Így ugye ebből következik hogy a WiFi driver a ludas...Láttam az is frissült, viszont ha visszarakom az előző drivert nem oldja meg a helyzetet...

Ötlet? (amúgy a gép egy notebook Dell Latitude E6540-es, Dell DW1530-as WiFi kártyával)

(#36504) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok.

Frissítettem win10-re. Viszont azóta olyan lassú a netezés hogy borzasztó. Firefoxot használok de a ph vagy egy google keresés is egy rakás töltéssel jár. Másik gépen és telón meg van a szokásos sebesség. Nem szereti a vörös rókát vagy valami fogja a netet amit ki kéne kapcsolnom?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#36505) diegho válasza diegho (#36496) üzenetére


diegho
nagyúr

Fejlemény. 6-os gépen létrehoztam 2 másik felhasználót, 1-es gép most sem tud belépni egyik felhasználóval sem, mindegyikre azt kapom, hogy rossz felh név vagy jelszó, a többi 4 gép mindegyikkel belép. Mi a franc ez?

(#36506) Dumi86 válasza olivera88 (#36469) üzenetére


Dumi86
senior tag

Nyomd a Shift billentyűt miközben egérrel rányomsz az újrainditás gombra és ott előhoz több választási lehetőséget majd :R

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#36507) bryant56 válasza norti (#36465) üzenetére


bryant56
aktív tag

Átállítottam angolra a billentyűzetet, a nyelvet, a régió meg US. De így se akar frissülni.

(#36508) Doctor46 válasza cigam (#36502) üzenetére


Doctor46
csendes tag

PowerMILL 2012-es változatát akarom feltenni de már a telepítésnél is gond volt. :(

(#36509) VGYke válasza Fire/SOUL/CD (#36342) üzenetére


VGYke
addikt

Bocs, most néztem utána amit írtál (Edge, Kedvencek). Nekem a megadott útvonalon: C:\Users\Név\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe\AC\MicrosoftEdge\User\Default\Favorites nem a kedvencek vannak (ennyi van):

A kedvencekben meg ez:

Amit persze "kézzel" TC alól szerkesztenék, adnék hozzá könyvtárakat, URL-t, stb.
Keresem én ezerrel hol van, de nem találom :F

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#36510) Rivaul


Rivaul
addikt

Ismét megkérdezném hogy mitől lehet ilyen retkes lassú a net win10-en? Lassan kibaxom az egész gépet az ablakon. A rendszer gyors és a ffox vagy edge ablak is gyorsan nyílik de egy nyüves oldalt percekig tölt. Google-be ha beírom akkor nem egyedüli a gondom de nem értem a válaszokat mert angolul vannak általában. Így használhatatlan a gép.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#36511) cigam válasza Rivaul (#36510) üzenetére


cigam
félisten

kábeles, vagy wifi? Milyen router? Milyen gép(hálókártya)? Speedetest szerin megvan a sebesség?
Melyik szolgáltató? Gyári állapotú, vagy van rajta runing? Live linux-al is hasonlóan lassan jönnek be az oldalak?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#36512) Rivaul válasza cigam (#36511) üzenetére


Rivaul
addikt

Wifi upc 30-as. Tp link usb vevő van a gépben tl 422g. Speedtest oldala nem megy de másik szerint rendben van a sebesség.. A gép egy c2d 2,4 intel 2gb ddr2. Alap tegnapi rendszer. Frissítés előtt ment szépen minden, ahogy felkerült a 10 azonnal lebutult. Telefonon szépen megy azóta is. Feladatkezelőbe semmit nem látok. Egyedül a keresés fut valamiért folyamatosan memóriahasználattal de lelőhetetlen.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#36513) cigam válasza Rivaul (#36512) üzenetére


cigam
félisten

Próbáld ki kábellel.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#36514) TBMC


TBMC
addikt

microsoft xml parser 4.0 nem található.

ennek installálásában tud valaki segíteni?
- nem vagyok egy windows zseni. egy röntgen felvételt szeretnék lejátszani. a microsoft oldaláról letöltve, csak .msi fileok vannak, illetve exe ami kicsomagol 3db .msi filet. nem tudom mit kellene kezdeni velük.

előre is köszönöm segítségeteket! nagyon fontos lenne

:R

markbellus.hu 

(#36515) cigam válasza TBMC (#36514) üzenetére


cigam
félisten

No és mi az msi-k a neve? Az msi is egy "ugyanolyan" telepítő, mint a setup.exe. Elindítod, és települ.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#36516) TBMC válasza cigam (#36515) üzenetére


TBMC
addikt

próbáltam. de egyből az áruházban keresne hozzá alkalmazást mert nem tudja mivel megnyitni :U (windows 10)

markbellus.hu 

(#36517) ro_bert17 válasza Popes (#36477) üzenetére


ro_bert17
őstag

Akkor ha jól értem akkor mondjuk egy notebook gyári jogtiszta windows7-el bármikor frissíthető windows10-re, ha már egyszer volt rajta windows10 aktiválva? Nem kell feltétlen júliusig átállni rá?
Viszont a július után windows10 telepítést nem lehet majd w7 licenc számsorral aktiválni?

(#36518) viktorhu válasza B-L-A-C-K (#36503) üzenetére


viktorhu
veterán

Nekem ilyet egy Asus router nyomtatómegosztó programja csinált :) Volt amelyik gépen Win 8.1-től, volt, amelyiken nem olyan régi frissítéstől kezdve. Amúgy a Windows nem szereti, ha az old mappákat kézzel töröljük, van rá külön programja (Disk Cleanup).

(#36519) B-L-A-C-K válasza viktorhu (#36518) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Asus routerem van nekem is, ez is okozhatná, mert nemrég vettem, viszont ezt kizártam mivel frissítés előtt semmi gond nem volt ezzel, amúgy semmilyen router program nincs rajta.

Old mappát windows leírásának megfelelően töröltem (vagyis igaz nem lehetett teljesen egy kis dolog benne maradt)

Csak a Wifi driverre gyanakodtam, de már 3 fajtát is ráraktam, és mindig csinálja, így ezt is ki kell zárnom. Chipset driver-t is frissítettem...Új torrent klienst is raktam fel...Már ott tartok nincs mese újrarakom az egészet, de ezt most nagyon nem akartam. Várok még kicsit hátha valaki mond valami okosat, vagy akár ha neked van valami más ötletet szívesen meghallgatott.

[ Szerkesztve ]

(#36520) mazza


mazza
tag

Sziasztok!

Windows 10 alatt mit keressek abban az esetben, ha pl a prohardveren már látom, hogy sötétebb a kijelző, olyan zavaróan szürkébb a fehér, amint átváltok a google kezdőlapra fokozatosan kifehéredik. Olyan, mint amikor a windows phone telefonomon az automatikus fényerő lenne beállítva, de végig 100%-t mutat a tálcán.

(#36521) energomatt


energomatt
senior tag

A Samsung AllShare program egy ideig működött, majd egy probléma miatt uninstalláltam. Nem engedi újra telepíteni:
A rendszergazda megtiltotta a program futtatását.
(A programot letiltották, mert tudottan megbízhatatlan. A program futtatásával kapcsolatban a rendszergazdához kell fordulnia.)

A felhasználói fiók egyébként rendszegazda jogosultságú és a futtatást is rendszergazdaként próbáltam. Telepíthetó valahogy? Megjegyzem, hogy az "átvitel eszközre" win 10 funció is csak esetlegesen működik, ezért szükséges az allshare.

(#36522) Werkly


Werkly
őstag

Win7 kinézetűre varázsolható a menü valahogyan programmal?

(#36523) bobalazs válasza mazza (#36520) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Monitorodon keressél energiatakarékosság menüt, kapcsold ki.

(#36524) Racecam válasza Werkly (#36522) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Igen.

Na jó, beírom. :P Classic Shell

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#36525) Popes válasza ro_bert17 (#36517) üzenetére


Popes
őstag

Tudomásom szerint igen. :K
A win7 kulcs beírásra meg már nem is lenne szükséged mivel ha már aktivált volt a win10 akkor már az MS hardver ID alapján aktivál. A lényeg hogy mielőtt lejár az ingyenes frissítési lehetőség legyen beaktiválva a win10, utána bármikor felrakhatod ugyan arra a hardverre.

Deus ex machina

(#36526) MaCS_70 válasza Racecam (#36524) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szerintem is a legjobban összeszedett, túlzásokba nem eső, de nagyon jól konfigurálható StartMenü-program a ClassicShell.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#36527) ro_bert17 válasza Popes (#36525) üzenetére


ro_bert17
őstag

Köszi! :R

(#36528) Janika-1982 válasza mazza (#36520) üzenetére


Janika-1982
tag

Szia,energiatakarékossági opciót keressél a kijelződnél,vedd ki belőle a pipát. :K
Utána már jónak kell lennie. :DD

(#36529) Werkly


Werkly
őstag

Win 10 Games mappába van olyan parancsikon ami csak bennt van a játék nevével de nem képet ad és nem tudom törölni! Jobb klikkre sem ad semmit! Hogyan távolítható el?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#36530) zalderan válasza Rivaul (#36510) üzenetére


zalderan
csendes tag

gépház-frissítés-egyéb beállítások vagy valami hasonló,(nincs most előttem)ki kell venni a hálózaton levő gépekről, vagy saját hálózaton keresse a frissítést.

(#36531) #78032384 válasza B-L-A-C-K (#36519) üzenetére


#78032384
törölt tag

Bármi eséllyel a rendszer visszaállítási pont dolog be van kapcsolva nálad? Ha igen visszamenni a frissítés előtti dátumra. Vagy engedi a program eltávolításnál az utolsó pár frissítést eltávolítani és nekifutni újra hogy telepítse. Így fejből nem is tudom milyen frissítés csinálhat old mappát a 8.1-ről 10-re váltás után, csak most ért el hozzád a nagy novemberi win10 update? Lehet valami process még keresné amit közben töröltél, nem rövid olvasmány link. Admin parancssorba sfc /scannow is egy próba, ártani nem árt. Eszközkezelőben videókártya, wifi drivert a Windows-nak hagytad hogy keresse vagy próbáltad újból a Delltől letölteni? Az is lehet a legfrissebb helyett egy régebbi driver a megoldás, van ilyen néha hogy az új rosszabb. Virtuális memória beállítás hogy van nálad a Windows kezelje? Torrent kliens melyik? Én qBittorrentet használok, nekem az vált be. Szar ügy az ilyen, ha az adataidról van backup külső winchesteren akkor lehet hamarabb megvan egy Windows reinstall mint nyomozni napokig. Reset this PC funkció vagy pendrive-ról újratenni. Ki tudja lehet akkor is előjön egyszer ismét a hiba. Sajnos a Win10 és a különféle laptopok driverei nincsenek mindig jóban, legalábbis ismerősi körben feltűnő a panaszkodás 7-hez, 8.1-hez képest.

(#36532) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Van egy win10 és egy 2GB-os mobilnet. Kerestem, hogy hogyan lehet beállítani, hogy a mobilnetet fizetősként kezelje, tehát ne akarjon mindenáron sok100 megát letölteni frissítéskor, vagy "csak úgy". A stick a saját programjával kapcsolódik fel a hálóra, kapcsolódás után egyből megindul a követhetetlen adatáramlás.

Találtam ezt a cikket, ez alapján megpróbáltam átállítani a hálózatot, de csak a wifit engedélyezte. Ha a parancssoros megoldást próbáltam, akkor közölte, hogy a wwansvc nem fut (és tényleg), viszont nem találtam meg a módját, hogy külő eszköz esetén életre lehet-e kelteni, és ha igen, akkor hogyan.

A MS saját útmutatójában emlegetett mobil adatátvitel akkor se jelent meg sehol, ha a win kezelte közvetlenül a sticket.

Az automatikus frissítéseket elvileg ez alapján kikapcsoltam, pontosabban elvileg szól a letöltés előtt, de így is elég jelentős forgalmat generál.

Attól tartok, hogy egyszer nem fogom lekapcsolni a mobilnetet egy estére és szép csendesen elhasználja az összes keretet :( Hogyan tudnám visszafogni az étvágyát, és követni, hogy mi tölt le adatot?

(#36533) B-L-A-C-K válasza #78032384 (#36531) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Előtte való héten töröltem ki a visszaállítási pontokat, megadtam egy akkor egy újat, de azt most nem találta. Gondolom ez valami nagy frissítés lehetett azért is csinált Win old mappát, abból vissza lehetett volna rakni, de így sima visszaállítási ponttal nem, azért nem is találtam amit elmentettem.

Azt a linket majd átnézem köszi.

VGA driver csere nem volt még, nem hinném az okozza, WiFi drivert próbáltam mindenhogy, régit, újat, sajátot, magától keresettet, mindegyiknél ez a hiba.
Virtuális memória automatára van állítva.
Torrent kliens uTorrent, próbáltam több verziót is, ugyan az a hiba, azaz elkezdek tölteni, 5-10 perc kék halál, de csak WiFin, az is mind1 2,4Ghz, vagy 5Ghz-es hálózaton vagyok, kábelen ugye semmi, illetve ha nem megy a torrent és WiFin vagyok akkor sincs hiba.

Ma cserélem egy gyorsabbra a WiFi kártyát a notiba (nem ezért, tervebe volt már régebben is), nem sok az esélyre, de hátha megoldja a gondot. Ha semmi sem segít hétvégén újra rakom, szerencsére az adataimat rendszeresen mentem 2 helyre is, így azokkal nem kell szarakodnom. Viszont Win10-em nincs az a gond, eredeti Win7-em van, így elsőnek azt kell megint felraknom hogy felajánlja a Win10-et... Amúgy az a legidegesítőbb hogy eddig semmi baja nem volt a gépnek Win10-zel, gyors volt, semmi kék halál, semmi behülyülés, erre ez a frissítés elcseszte kicsit.

(#36534) #78032384 válasza B-L-A-C-K (#36533) üzenetére


#78032384
törölt tag

Ha újratelepítésre kerül sor, elvileg amikor 7-ről 10-re frissítettél az MS már megjegyezte magának a géped aktiválási kulcsát. Ha most Win10 alól Reset this PC módon csinálod úgy nem is kéri azt hiszem, ha clean install úgy meg ki lehet hagyni közben a kulcsbeírást és amikor bejelentkezel MS fiókkal már aktiválja magától. És hogy tényleg ne kelljen aggódni november óta már a Win10 telepítő is elfogadja a 7-es kulcsot is, pont hogy ne kelljen először a régi oprendszert felrakni, mehet egyből a 10. Erről itt olvashatsz media creation tool
(utorrentet én nagyon utálom évek óta amióta telerakták minden szarral és egyre bugosabb, a deluge, qbittorrent stb. legalább tiszták, nem fogják a gépet)

(#36535) B-L-A-C-K válasza #78032384 (#36534) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sose használok fiókot (ki lehet hagyni ugye), így nekem nem is tudta megjegyezni.. Viszont hogy a Win7 kulcs is jó hozzá ezt nem tudtam, köszi az infót. :)

[ Szerkesztve ]

(#36536) rgeorge válasza B-L-A-C-K (#36535) üzenetére


rgeorge
addikt

Az aktiválás tényét egy adott hardverazonosítóhoz nem a fiókhoz kapcsolva tárolja a Microsoft.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#36537) interstate76


interstate76
addikt

Sziasztok!

Belefutottam egy olyanba egy Windows 10-et futtató Wintel W8 mini PC-n, hogy csináltam rá az enyémen kívül még 2 accountot (az egyik felnőtt, a másik gyerek), és bármelyikkel lépek be, egyik sem látja a Kodit és a Tixatit (nincsenek ott a programok között a start menüben, és filekezelőből pl. a Kodi indítható, de a gyári beállításokkal indul, a telepített kiegészítők nélkül - gondolom az én dokumentumaim közé menti a beállításokat, ami mások számára nem hozzáférhető). Install közben egyik említett program sem kérdez rá, hogy mindenki számára telepítem-e, ill. a "Manage family settings online" menüpontban hiába oldottam fel mindenféle korlátozást, nem segített.

Mit tudok tenni az ügyben? Semmiképpen nem szeretnék bejelentkezve maradni egy közösen használt gépen, ugyanakkor fontos lenne, hogy a Tixati folyamatosan fusson, a Kodi pedig bármikor indítható legyen, amikor valaki használná.

Kösz előre is!

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast tabletek (M50, P26T és P40HD) és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#36538) Rivaul válasza zalderan (#36530) üzenetére


Rivaul
addikt

Mindent kikapcsoltam arra amit láttam. Még mindig erősen kompromisszumokra hajaz a dolog de lényegesen jobb lett ahogy újraindítottam a gépet. nem egy élmény de már használható a sebesség. Köszönöm!

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#36539) raidx válasza B-L-A-C-K (#36535) üzenetére


raidx
őstag

Igaz, ha van fiókod és legalább egyszer bejelentkezel oda is eltárolja de egyébként sz MS erre a célra fenntartott szerverein van eltárolva a géped ujlenyomata és az alapján ismételten megkapod az aktiválást.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#36540) raidx válasza #78032384 (#36534) üzenetére


raidx
őstag

Utorrentből a 2.2.1-et használom mert abba még nincs semmi kacat. A fissebbek csak a bosszantókkal tudnak többet.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#36541) mazza válasza Janika-1982 (#36528) üzenetére


mazza
tag

Egyelőre nem találom, ezek a beállítások pedig nem használtak: [link] [link]

(#36542) #78032384 válasza raidx (#36540) üzenetére


#78032384
törölt tag

Nekem mindegy ki mit használ, de az meg 5 éves kliens. Van min. 4-5 nyílt, modern, támogatott kliens. Pár hónapja volt nálam egy laptop újratelepítésre, ez most csak utorrent 2.2.1-ről ugrott be volt rajta: nero, winamp, winrar, irfanview, utorrent, nem regisztrált total commander (csak másolásra használják, ami intézőben is egyszerű) tök olyan volt mint egy időutazás, csak a real playert hiányoltam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#36543) Rivaul válasza #78032384 (#36542) üzenetére


Rivaul
addikt

Pl az u-torrent 1.6 sztem mai napig a legjobb. Az hogy valami modernebb nem azt jelenti hogy jobb is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#36544) raidx válasza #78032384 (#36542) üzenetére


raidx
őstag

Igaz, hogy régi de a Win 10 megörökölte és rendben működik na meg reklámmentes, stb.

Valamikor még Win 7 x32 alatt felraktam az egyik HDD-re portable módban azóta volt két alaplap csere és két oprendszercsere ő meg működik rendesen. Miért is cseréljem le?

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#36545) pjen válasza raidx (#36544) üzenetére


pjen
félisten

Üdv Urak.Szerintetek hogy csináljam?Van egy Asus laposom Win 7 home pró van rajta,gondolom OM.Az alján ott van a matrica a kulcsal és az azonosítóval.Kétszer felajánlotta a win10 et,de azóta nem.Megnéztem a MS oldalán, Win 10 hom ra frissíti.Szerintetek működne?leszedek egy Win 10 hom ot az MS ről,Rufussal csinálok egy telepítőt,felrakom és a win 7 kulcsot beírom?koszi.

(#36546) B-L-A-C-K válasza pjen (#36545) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Nekem most ajánlották itt, így csináljam, nemrég csináltam meg Win7 Pro-val, minden rendben volt.

(#36547) pjen válasza B-L-A-C-K (#36546) üzenetére


pjen
félisten

Aktiválni kellett?

(#36548) B-L-A-C-K válasza pjen (#36547) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Másik kóddal telepítettem, kíváncsi voltam elfogadja e, nem néztem aktiválás nélkül ment volna, de gondolom igen.

(#36549) Magnum_ válasza pjen (#36545) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ne upgradelj, jó az elgondolás, clean installt csinálj. én is így csináltam most a napokban meg többször is, több gépen, hogy W7 lincence matrica a lapos alján, MS oldaláról W10 leszed, install, kulcs, öröm.

I humbly and respectfully decline™

(#36550) Bodz


Bodz
nagyúr

Ez eddig is ilyen volt, vagy csak nekem tűnt fel most? :D A tetejét nézzétek.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.