Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33689) Deer76


Deer76
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Acer One 522 netbookom, amihez Windows 7 Startert adtak. Megjelent rá a Windows 10 frissítés, de nem akart feltelepülni, mondjuk más frissítés sem, mert csak tekert-tekert, de nem ment fel semmi, maximum hibajelzés jött. Nos, leszedtem a Windows media creation tool-t és kiírtam rá a Windows 10-et. Termékkulcs nélkül feltettem, úgy, hogy meghagytam a régi rendszert, bár nem frissítés volt, majd installálás után mivel nem volt aktiválva, megadtam a Windows 7 Starter termékkulcsát, ekkor kiírta, hogy aktiválva van. Ezután teljesen friss telepítéssel újratettem a Windows 10-et, akkor már install után aktiválva volt a rendszer. Akkor gondolom ez így rendben van, mert ha baja lenne, eleve nem aktiválta volna. Mindenesetre jó, hogy egy ilyen régi laptophoz van minden driver , ami kell. Mondjuk adtak hozzá egy MS Office 10 Startert is, de azt nem tudom visszatenni.

A fény azt hiszi, gyorsabb mindennél, de téved. Mindegy, milyen sebesen száguld a fény, mindig azt fogja találni a végén, hogy a sötétség ért oda elsőnek és rá vár.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.