Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33851) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Üdv!
Egy már win8-on is tapasztalt probléma visszatért másik gépen win10-ben is.
Néha (pl youtube videolejátszásnál, de vlc-ben is) nem jön hang. Ha felerősítem a hangerőt, akkor megjön, ls lehalkítva is működik. Az érdekes dolog, hogy a gépez külön adott és bedugott mélynyomó működik mindig. :F
Máskor meg sokkal hangosabban kezd el hangot adni, itt szintén egy hangerőváltás zökkenti vissza a rendes helyre.
Valakinek van ötlete mitől lehetnek ezek?

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#33852) vlevi


vlevi
nagyúr

Futó programot nem lehet kitenni a startmenübe?
A taskbaron lévő, éppen futó progi ikonjára kattintok jobbegérrel, és csak tálcára tudom tűzni, startmenübe nem. Tényleg ki kell keresnem a világ végéről, és ott jobbegér, kitűzés a startmenübe? Mert ez pl. egy olyan program, ami nincs telepítve, csak az exe-je van meg valahol, most hirtelen nem is tudom hol van, csak itt van az ikonja a taskbaron.

(#33853) Gedeonbátyó válasza lck (#33848) üzenetére


Gedeonbátyó
újonc

Megcsinaltam es a gephazban inaktiv lett, kezzel nem lehet bekapcsolni, gondolom akkor mas modon sem, szoval fasza :)
Kossz!

(#33854) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Szeretem ezt a Win 10-et..

Win 8.1-ről frissítettem fel, akkor a legelső verzió(ami hivatalosan megjelent) kivételével az összes frissítés után előjött a probléma az egérrel(és touchpad-el), miszerint random elkezdett akadni. Sehogy sem tudtam megoldani.

Most szereztem egy SSD-t a laposba, és gondoltam akkor már 0-ról felpakolom, hátha megoldja a dolgokat(meg amúgy is ráfért már). Hát.. Az egér azóta nem akadt még, viszont mostmeg 10-ből 9x nem tud lemenni sleep-be, mert felénél befagy és csak a reset segít. Korábban semmi baja nem volt ezzel.

Van valakinek ötlete, mi okozhatja? :U

Everybody lies.

(#33855) #56474624 válasza Barthezz2 (#33854) üzenetére


#56474624
törölt tag

Érdekes, nálam most kivételesen egész tűrhetően muzsikál a 10-es, leszámítva pár élő csempe halott állapotát. De néhány hete már be van készítve pendrivera a 8.1, ha úgy adódna. :))

Mondjuk a 8.1 sem hibátlan, ott meg állandóan azzal küzdök, hogy az SD-kártyákat hajlandó legyen beolvasni, mindig trükköznöm kell, hogy a rejtett meghajtót láthatóvá teszem, aztán már tudomást vesz róla, hogy az SD-kártyát kéne olvasni.

(#33856) CirrMee


CirrMee
addikt

A gyári kotla ócskaware' cuccokat (movie player app, stb) le lehet irtani valahogy?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#33857) Gedeonbátyó válasza lck (#33848) üzenetére


Gedeonbátyó
újonc

Mennyire hatekony ez a windows defender? Erdemes telepiteni valami mas vedelmi programot vagy eleg a defender?

En evek ota kasperskyt hasznalok, de ez a win10-re valo verzioja mar egyaltalan nem tetszik, nem is telepitettem most, csak a defender van, de ha ajanlott, akkor telepitem.

[ Szerkesztve ]

(#33858) this is life válasza CirrMee (#33856) üzenetére


this is life
Ármester

igy ☺ vagy kulso appal destroy windows spying

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#33859) westlake válasza Gedeonbátyó (#33857) üzenetére


westlake
félisten

Sok-sok gépen használom már jó ideje.

#33860: Én sosem szerettem a WD-t. De ez én vagyok.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#33860) Gedeonbátyó válasza westlake (#33859) üzenetére


Gedeonbátyó
újonc

Kossz!
Engem inkabb az erdekelne, hogy a defender eleg hatekony, vagy ajanlott valami mast hasznalni. Ha nem muszaj, akkor inkabb nem telepitenek erre a celra plusz programot

(#33861) t72killer válasza Gedeonbátyó (#33860) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A defender a leggagyibb kártevővédelem, de a gépet józanul használó usernek elég lehet. Mindenképp kell mellé egy biztonságosra konfigolt böngésző, ahol nem szaladgálnak huncut iframe-ek meg scriptek miközben a bőkebelű hölgyeményeket csodáljuk/beszerezzük a warezravalót.

SzVSz egy avira v avast free lényegesen több biztonságot nyújt, én böngészővédelemre hitman pro alertet is fel szoktam tenni, nem kér enni.:K

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#33862) petfoto válasza Barthezz2 (#33854) üzenetére


petfoto
tag

Acer lapos?

(#33863) vlevi válasza #56474624 (#33855) üzenetére


vlevi
nagyúr

Usb kezelés nálam is érdekesen alakul néha.
Ha eltávolitom az usb pendriveot, de később ujra visszadugom, mert kell még róla valami, akkor másodikra, harmadikra nem biztos, hogy ujra felismeri. Csak a rwstart (vagy eszközkezelőben tiltás, engedélyezés segít)
Ez is egy olyan dolog, amit win10 előtt soha nem láttam, de a mult héten többször is előfordult.

(#33864) hunluki


hunluki
senior tag

Tanulságképpen a rövid történetem a 10-essel:
Első insidertől kezdve használtam, kisebb-nagyobb hibákkal egész jól ment, aztán 10240-től kezdve jött a móka és kacagás, start menü és cortana nem válaszol, totál lehaló UI, modern programok meghaltak, és a kedvenc: tiltás ellenére hajnali 3-kor felkelt frissítéseket telepíteni, és utána kékre halt. Itt egy "picit meguntam", de mivel szerencsétlen kocka vagyok aki szeretné felfedezni az új dolgokat ezért kb 3 hónapja amikor jött valami update akkor kapott egy újabb esélyt, és meglepően pozitívan csalódtam benne, teljesen jól működött, gyors volt, igaz egyszer szétesett az egész amikor online multiztam, meg 3 hónap alatt volt 2 darab random kékhalálom az otthagyott idle-ben lévő gépen, de ezen felül relatíve jól ment a cucc.
Tegnapi frissítés hatására már leírtam hogy milyen szinten winME kategóriásra váltott a gépem, előjöttek a régi hibák: Hajnali 3-kor ismét magához tért, és max venti fordulattal közölte hogy ő most szomorú. Ekkor pattant el nálam valami, rufus elő, elkezdtem csinálni a W7 telepítő pendrive-ot, kb 70%-nál megint eldobta magát kéken. Egy másik gépen megcsináltam a telepítőt, visszavágtam a W7 pro-t, azóta megint stabilan működik a gépem (jó, mondjuk megy 3 órája, de eddig nem kékült hogy HW hibája lenne). Tesztképpen ugyanazon az USB porton csináltam egy rufus-os telepítőt, gond nélkül megcsinálta, és a mass effect is működik, csak a mentésemet buktam el (fuuuu pedig steam-es...). Ja és végre jól néz ki a gépem, kajak hiányzott az aero.

Szép volt, jó volt, elég volt. Bő fél éve van kint a rendszer, ennyi idő alatt már illett volna helyrepofozni a dolgot, de ez még nagyon gyerekcipőben van. Az egész rendszerről süt hogy béta, ráadásul most jön majd a kötelező update, ha mások is hasonlókat tapasztalnak a dologgal kapcsolatban akkor iszonyat pofára esés várható redmondban.

[ Szerkesztve ]

(#33865) Elektrikus válasza hunluki (#33864) üzenetére


Elektrikus
csendes tag

Szia!

Én is hasonlóképen szenvedtem a tízessel, szerencsére nálam csak kisebb hibák jöttek elő.

A 10240-nél én is elakadtam, majd ISO-val frissítettem (tiszta telepítésről szó se lehet nálam! (beleőszülnék)

Szerencsére a legújabb build már egészen jól müködik! (nálam)

Csak telepítés közben dobott kék halált driver hiba miatt valószínűleg...

Ui:

Lassan közeleg a 07. 16. dátum, kíváncsi vagyok rá hogy mi lesz akkortájt! :)

[ Szerkesztve ]

(#33866) SybenX válasza hunluki (#33864) üzenetére


SybenX
őstag

Tegnap én is leváltottam a win 10-et 8.1-re ,mert játékok alatt fps drop volt.Majd 2-3 hónap múlva meglátom,hogy visszaváltok-e.

(#33867) Barthezz2 válasza petfoto (#33862) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Az. Miért?

Everybody lies.

(#33868) Werkly


Werkly
őstag

Törlök háttérképeket a Windows/WEB mappából de gépházban mégis megjelenik sőt kiválasztható a kép. Hol tárolja még, hogy végleg törölni tudjam és ne jelenjen meg gépházban már? Kösz!

(#33869) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Mint már a tegnapi frissítések kapcsán is jeleztem, hogy nálam még mindig a 10240-es verzió van a gépen, és mivel szerencsére atomstabil minden téren, mint pl. játékok, zenehallgatás, ezért egyelőre nem is óhajtom lecserélni.
Ezért felmerült bennem egy kérdés, hogy van-e lehetőség arra, hogy valahonnan az MS bugyraiból leszedjek egy tiszta 10240-es ISO-t, és azt kiírjam Rufussal pendrivre, és ha valami miatt tisztán újra akarnám rakni a rendszert, akkor az a 10240-es legyen? Ezen az oldalon[link], csak a legutolsó verziót lehet leszedni, én korábbi verziókat nem találtam, persze lehet, hogy csak nem látom a fától az erdőt. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#33870) zoo8800 válasza pendre54 (#33869) üzenetére


zoo8800
veterán

Miből gondolod, hogy később nem fogja lefrissíteni magát a Win a 10586-osra vagy az azután következő verzióra?

rip and tear, until it is done

(#33871) pendre54 válasza zoo8800 (#33870) üzenetére


pendre54
addikt

Nyilván nem gondolom, hogy az idők végezetéig a 10240-es cuccot fogom tudni használni, de átmenetileg megoldás lehet. Azt ugyan nem írtam, de nagyon a körmömre kezd már égni az SSD cseréje, egy 60 GB-os 4 éves Samsung 830-ast kellene lecserélnem egy 240 GB-osra, és arra tiszta telepítéssel egyelőre ezt a verziót szeretném felrakni.
Szóval, a kérdés továbbra is az, hogy beszerezhető-e valahonnan a 10240-es ISO?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#33872) #56474624 válasza Werkly (#33868) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nálam akkor tűnik el, miután töröltem/áthelyeztem, majd beléptem a Gépházba/Személyre Szabásba.

(#33873) Morzsibácsi válasza hunluki (#33864) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Hasonló a helyzet nálam is.Elejétől használom.Az előző frissítésig,nem volt semmi különösebb gond.Azóta viszont viszonylagos rendszerességgel kék halál,nem működik a start menü,nem reagál a fájlkezelő,néha nem indulnak egyes programok.Én még várok picit,nem teszek vissza másik oprendszert.

(#33874) Pierre75 válasza raidx (#33805) üzenetére


Pierre75
senior tag

Mindezt úgy művelte frissítés után a w10, hogy alapértelmezett volt a Potplayer. Visszaállítottam, most békén hagyta.

(#33875) kengyel válasza Morzsibácsi (#33873) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ugyan ezt csinálja nálam is, most csináltam egy rendszertakarítást, most egyenlőre oké. Az hogy meddig marad így nem tudom, egyenlőre így hagyom.

Ez a tegnapi update, betett a rendszernek rendesen.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#33876) Morzsibácsi válasza kengyel (#33875) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Rendszertakarítást csináltam többször.Meg túl vagyok már "tiszta újratelepítésen" is De változás egyenlőre nem nagyon van.Bosszantó,de egyenlőre marad.

(#33877) hunluki válasza pendre54 (#33869) üzenetére


hunluki
senior tag

Nemrég valaki másolt be egy linket hogy az MS két verziót tart kint, a 10240-et, és a legfrissebbet. Gondolom idővel majd frissítik ezt is, akkor meg a mostani verzión ragasztják a nép egy részét. Public fast/slowring szerűen.

Amúgy hogy honnan lehetne ilyen ISO-t leszedni... passz... harr-harr boltok?

(#33878) Morzsibácsi válasza pendre54 (#33871) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Hát ha nem is MS bugyraiból,de megvannak azok a helyek,ahol szépen sorjában fent vannak a verziók.Csak gondolom ez itt tiltott téma.

(#33879) GeorgeV


GeorgeV
aktív tag

Tudja valaki, hogy miként lehet kivarázsolni ebből a gyökér Microsoft Edge böngészőből, hogy minden indulás után NE valahol máshol és más méretben jelenjen meg a képernyőn?

Más programok megbírják tartani a helyzetüket.

Ez a Windows 10 még erősen béta fázisban leledzik. Gondolok itt a laggolásokra is, időnként képes másodperceket gondolkodni, mire hajlandó odébb mászni.

(#33880) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Aktívan használom a onedrive-ot. Azonban az a gondom, hogy amiket feltöltök neten a fiókomba az azonnal letöltődik a gépemre, és ott foglalja a helyet. Holott pont azt szeretném, hogy a felhős tárhely teljen ne a gép. Ezt be lehet állítani, hogy a gépre ne töltődjenek le a tartalmak csak legyenek beindexelve, hogy ha kell valami azt le tudja tölteni?

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#33881) steele80


steele80
senior tag

Hét ez egyre szarabb lesz. Végül is valószínűleg ezért van ingyen mert aki telepíti béta tesztelővé válik. Nem tudom, hogy lesz-e ez a rendszer olyan stabil mint a 8.1?!

(#33882) Lanash


Lanash
aktív tag

Üdv!
Segítséget szeretnék kérni. Amióta W10-re frissítettem minden indulásnál bekapcsol a beragadó bill. és sípol ha megnyomom a shit-et. Újra telepítettem a wint hátha az lehet a baj, de megint azt csinálja. Váltottam billentyűzetet és még mindig. Hiába kapcsolom ki a Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Kezeléstechnikai központ -ban, ugyan úgy megjelenik.
Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet vagy mit csinálhatok, hogy ne legyen?

(#33883) vlevi válasza adamssss (#33880) üzenetére


vlevi
nagyúr

nekem is ugyanez a problémám, volt ilyen lehetőség a Win8-ban, de a 10-esben lévő Onedrive ezt nem tudja.
Azt nem tudom beállítani, hogy csak néhány mappát szinkronizáljon, mert elvétve azért sok helyről kell 1-1 file. Jellemzően néhány tucat kb-os doksik, amikből viszont rengeteg van. Meg a kameraképek, satöbbi, szóval van rajta bőven.
Ha viszont a teljes Onedrive szinkront kérem, akkor épphogy elfér a rendszer a kisméretű SSD-n.
Ezért, át kell rakni az egészed a D meghajtóra, HDD-re.
Akkor viszont percekig fogja a gépet bejelentkezés után, mire a tizenbizbaszezer file-t egyesével végigtúrja, hogy kell-e frissítenie vagy sem.

Wolt valami a Win8-ban, ami nygaon jól működött, erre nem kivették? :O

(#33884) nonsen5e válasza GeorgeV (#33879) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nálam build 10586 van (tudomásom szerint ez a legfrissebb stable, pár napja frissített a gép) asztali gépen és laptopon is.

Nem tapasztaltam semmi különösebb gondolkodást az SSD-s asztali gépen. Laptopon az 5200-as HDD-vel is csak pont annyit mint a régebbi Windows verziókkal.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#33885) Draken


Draken
őstag

Nálam nem tudom melyik frissítés tett be a rendszernek, de kb 2hete áll fenn a probléma, azt megelőzően tökéletesen futott minden. Próbálkoztam különféle nv driverekkel, telepítés után minden szép és jó, viszont ahogy leállítom, majd újra bekapcsolom, jön a probléma, nem tölt be az nv driver, avagy video internal management error kék halállal elszáll...Próbáltam visszaállni alapra, majd újratelepíteni, nyilván ezek után is ugyanazt produkálj. Laptopról van szó, az asztali gépnek semmi baja, igaz, elég ritkán is használom.

[ Szerkesztve ]

(#33886) ignisz


ignisz
senior tag

A legújabb frissítés is fent van. Folyamatosan minden frissítés megy fel. Semmi gondom a windowssal.Működik a start menű, nem használom az edget. egy tv és egy monitor működik egyszerre. Ja, asztali gépről van szó.

(#33887) adamssss válasza vlevi (#33883) üzenetére


adamssss
veterán

Valahogy tuti meg lehet oldani, mert így semmi értelme nem lenne a onedrive-nak. Végső esetben letörlöm már ha lehet, de biztosan van más szofisztikáltabb megoldás is.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#33888) havri1


havri1
félisten

Helló!

Tálcán a jobb oldali kis ikonokat hogyan tudom kilistáztatni véglegesen? Pontosabban megjeleníteni?
Jobbklikkre régen volt lehetőség, hogy "összes ikon megjelenítése" vagy valami hasonló..

:R

havri

(#33889) Воланд válasza adamssss (#33887) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet. max felcsatolod halozati meghajtonak.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33890) zazira2


zazira2
tag

Win 7ről elkezdtem frissíteni a gépet. Amint elindult a frissítés otthagytam a gépet. Kb 1 óra eltelt, csak annyit látok hogy a fekete képernyő közepén ott van a win jel. Mi a tehendő?

(#33891) senki66


senki66
senior tag

Hiába csatlakoztam az Insider programhoz, hetekig nem kaptam semmilyen frissítést, csak a legutóbbi általánost, ezért űgy döntöttem kilépek.(bár szívesen teszteltem volna, de ha nem kapok semmit, akkor kár a plussz információ kiadás) Nagy nehezen (Insider oldalon leiratkozás, WU állítgatás, 3x újraindítás) elvileg kiléptem a programból, bár tartok tőle mivel az Insider programhoz csak Microsoft accal lehetett csatlakozni, azt már bevésték és összekötötték a lokális accal , seriallal, IP, mac, stb. Kiváncsi lennék valójában, működik ez az Insider-es frissítés küldés, vagy ez is teljesen véletlenszerű - illetve le lehet valahonnan szedni az Insideres frissítéseket. Ha a hivatalos úton nem működik, akkor szerintem nem igazán "warez", ha szeretnéd kipróbálni!?
Verzió: 1511 Build: 10586.104 -en vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#33892) Morzsibácsi válasza zazira2 (#33890) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Szerintem egyenlőre semmi.Nem tudom milyen géped van,milyen neted van.El szokott telni egy kis idő.

(#33893) zazira2 válasza Morzsibácsi (#33892) üzenetére


zazira2
tag

Frissítés előtt letöltötte a programot, utánna is tölt még?
A gép 4 magos 4gb ram sata2 winyo, 10 megás adsl net, de csak 5mbit/s megy
Eltelt még 1 fél óra, semmi változás.
A gépen található piros lámpa nem dolgozik.

[ Szerkesztve ]

(#33894) Morzsibácsi válasza zazira2 (#33893) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Hivatalosan az MS ezt írja:
"Mennyi időt vesz igénybe?
A frissítés időtartama a számítógép teljesítményétől eltérően változhat. A modernebb és korszerűbb számítógépekkel akár kevesebb mint 20 perc alatt, a korábbi idősebb gépeken 1 órát is igénybe vehet. Mindebben nem szerepel a letöltéssel járó idő, amely szintén sok tényezőn múlhat."

(#33895) 30z.Samu válasza steele80 (#33881) üzenetére


30z.Samu
félisten

Idővel biztosan. Igazából nekem semmi bajom a rendszerrel, volt ez a hang torzulásos dolog. Este csinált egy frissítést, azóta nem jelentkezett a gond. Ma visszaraktam a Win 7-et, ami volt a géphez, kíváncsi voltam hogy mennek a játékok. Van játék, ami ugyanúgy megy, ha van is eltérés, csak negatív irányba. Szóval frissítettem vissza a 10-re. Jó ez így.

U.i.: A hang torzítás tableten volt, azt frissítette egyszer, azóta nem csinálta (kop kop).

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#33896) zazira2 válasza Morzsibácsi (#33894) üzenetére


zazira2
tag

Ezt már én is olvastam. Normális hogy csak a win jelet látom? Legálabb írná ki mit csinál vagy hány % tart.

(#33897) havri1 válasza havri1 (#33888) üzenetére


havri1
félisten

Ha esetleg más se találná:

Gépház/Rendszer/Értesítések és műveletek/tálcán megjelenítendő ikonok kiválasztása/ Ki-Be

havri

(#33898) Morzsibácsi válasza zazira2 (#33896) üzenetére


Morzsibácsi
tag

Nem tudom.Lehet neki kéne ugrani még egyszer.

(#33899) petfoto válasza Barthezz2 (#33867) üzenetére


petfoto
tag

Én egy Acer R 3-nál jártam így, a gyári rendszer, tele gyári appal, lefogta úgy a rendszert, hogy az egér csak szakaszosan tudott menni. Tiszta telepítés oldotta meg az Ms oldaláról. Utána nem volt alvó mód, Acer oldaláról a Power management telepítése rendbe is rakta, már tud aludni. :-)

[ Szerkesztve ]

(#33900) pendre54 válasza pendre54 (#33871) üzenetére


pendre54
addikt

HEURÉKA!!
Aki keres az talál. Előbányásztam az egyik pendrive-ot a fiókomból, amire még augusztusban mentettem egy-két dolgot, amikor frissítettem Win 7-ről a 10-esre, és találtam rajta egy ilyet:

[/L]

Egye fene gondoltam, elindítom, majd meglátjuk, hogy milyen ISO-t szed le. Én 99 %-ban biztos voltam benne, hogy a legújabbat, és jött a meglepi, mert amikor leszedte, és megnéztem a verzió számát, ezt láttam:

Szóval, most van egy 2015-ös augusztusi 10240-es verziójú telepítő ISO-m. Mondjuk az még a jövő zenéje, ha ezzel telepítem majd a Wint, a frissítések keresése során mi fog történni, az e ami most van nálam, hogy nem települt fel a TH2, csak a frissítések jöttek, vagy azonnal frissíti majd a legújabb verzióra.

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.