Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) Nagymelák válasza Vadászmenyét (#20397) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Próbáld meg ha magyar nyelven használod,állíts vissza mindent angolra,talán az segít rajta.

(#20402) Vadászmenyét válasza Nagymelák (#20401) üzenetére


Vadászmenyét
aktív tag

Angolon használom. Azt szeretném még kérdezni, hogy van-e lehetőség Education-ról Pro-ra váltani? Ugye az egyetemtől csak 1-et kaptam, szóval a pro-t nem tudom már letölteni.

(#20403) mumtaz


mumtaz
senior tag

Lenne egy kis gondom a 10-el. Win7-et frissítettem 10-re. 7 alatt el tudtam érni SMB-n a gépem meghajtóit Androidos telóról pl. Es File Explorer-el, de a frissítés óta semmi. Kilistázza a meghajtókat, de nem tudok tallózni, mert "A fiók nem rendelkezik a szükséges engedélyekkel" üzenetet kapok. Win7 óta nem változtattam a jogosultságokon. Win7-re frissítettem rá és nem változtattam semmin. Rendszergazdaként jelentketek be. Bejelentkezés nélkül a meghajtókat sem látnám. A Users mappábban a saját könyvtáramba be tudok lépni.

-=- ASUS TUF B450-PRO GAMING - AMD Ryzen 7 1700X - G.Skill Aegis 2x8 GB DDR4@3200MHz - Sapphire RX 5700XT Nitro+ 8GB - ASUS ROG Strix Flare HU - REVOLTEC FightMouse ELITE - RIOTORO ENIGMA G2 850W Gold - Cooler Master MasterCase MC500Mt -=-

(#20404) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Most mi a helyzet a két böngészővel? Illetve azok könyvjelzőivel, kedvencekkel?
Ugye mobilon még IE van és a gépem azzal szinkronizál.
Ha megjön a win10 mobilra is, akkor az Edge is szinkronizálni fog?
Tehát az érdekel, hogy a kedvenceim mindenhol megtaláljam, ez most az IE segítségével működik. Ha jól tudom...

(#20405) Nagymelák válasza Vadászmenyét (#20402) üzenetére


Nagymelák
aktív tag

Miért akarsz Insiderre váltani? A 10525-el sok jót nem kaptunk. Chrome x64 csak mókolás után működik,nincs magyar nyelv,ismét kaptunk vízjelet (igaz ezt el lehet tüntetni).
Nekem van legális 8.1-em,de egyenlőre nem volt szívem feláldozni a Win 10-ért ezért maradtam insiderben.

(#20406) trance89 válasza sagit (#20393) üzenetére


trance89
őstag

feltéve ha az a win7 már telepítve és aktiválva van a gépen (ugyanis annak a kulcsa csakis 7-hez jó):
első lépésként leszeded a magyar nyelvű win10-et ezzel a tool-al: https://www.microsoft.com/hu-hu/software-download/windows10
a win10 aktiváció nincs nyelvhez kötve, így ha pl egy magyar win10-et akarsz egy német win7-ről upgradelni simán lehet
második lépésként csinálsz egy upgrade-et, tökmindegy hogy megtartod e a beállításokat vagy nem
harmadik lépésként pedig (opcionális de nagyon ajánlott) simán újrahúzod a 10-est teljes win partíció formatálással, ez a legtisztább módszer
telepítéskor nem írsz be semmilyen kulcsot mivel upgrade-kor az alaplapodhoz kötötte a win10 licenszet a MS így reinstall után amint netet érzékel a win beaktiválja magát az adott gépen

[ Szerkesztve ]

(#20407) BiP válasza Vadászmenyét (#20397) üzenetére


BiP
nagyúr

Gyanítom azért, mert az Insider programban Pro-k vannak, ill. Insider kulcs kell hozzá, nem RTM kulcs. Szerintem.

(#20402) Vadászmenyét: Ha mindenképp Insidert szeretnél, én feltennék egy kulcs nélküli Pro-t, ilyet lehet szerezni, és szerintem arra felmenne a 10525.

[ Szerkesztve ]

(#20408) Downsampling


Downsampling
senior tag

Sziasztok!

Anno a laptopomat (egy HP) még Win 8.1-gyel vettem, így nem rég én is frissíthettem 10-re. Minden rendben lezajlott, semmi gond nem volt a frissítéssel. Csakhogy azóta egy csomó minden másképp működik.
Ami jelenleg leginkább zavar, hogy eltűnt az UAC, vagyis nem tudom megadni, hogy milyen szintű védelmet kérek. S ami ennél is rosszabb, hogy a korábbi mappáimba nem enged írni új fájlokat, nem engedi módosítani őket, mindenre azt írja, hogy rendszergazdai jogok szükségesek (holott rendszergazdaként vagyok bejelentkezve). Ez így iszonyat! Ha pedig leveszem egy adott mappáról az írásvédettséget, akkor ugyan megcsinálja mindezt, de később ugyanúgy minden írásvédett lesz.
Mit kellene beállítanom és hol? Vagy tudtok adni egy linket, ahol nagyon részletesen leírják a Win10 működését, újításait?

Köszi!

(u.i.: az lehet, hogy romlott a hangminőség? Szerintem sokkal vacakabbul szólnak a gépen lévő zenék, pedig ugyanúgy a Foobar-t használom. A másik, hogy a gépemben van egy nVidia VGA is, 2 GB-s, amin elég jól futott egy-két játék (nem igazán játszom, csak ezzel az egy-két régebbi, nem igazán hardverigényessel), de most akadozik minden. Azt is látom, hogy van egy csomó alkalmazás, ami fut a háttérben, ezek korábban nem voltak. Ezek legtöbbjét letiltottam, de így is lassabb lett a gép minden tekintetben...)

(#20410) Dtomka válasza Downsampling (#20408) üzenetére


Dtomka
veterán

"Szerintem sokkal vacakabbul szólnak a gépen lévő zenék, pedig ugyanúgy a Foobar-t használom."
Én ezt nem tapasztaltam

A másik, hogy a gépemben van egy nVidia VGA is, 2 GB-s, amin elég jól futott egy-két játék (nem igazán játszom, csak ezzel az egy-két régebbi, nem igazán hardverigényessel), de most akadozik minden

A win 10 hez van driver, azt telepítetted?

" Ezek legtöbbjét letiltottam, de így is lassabb lett a gép minden tekintetben...)"
Egy SSD sokat (nagyon sokat) segít...

(#20411) trance89 válasza Downsampling (#20408) üzenetére


trance89
őstag

tiszta win10 install kell mint ahogy nem sokkal feletted írtam, az upgrade szarrá szemeteli a partíciót

(#20412) raidx


raidx
őstag

Mivel mostanában többször volt olyan kék halálom, hogy bevillant a teleírt kék képernyő de már el is tűnt és újra indult a rendszer. Az IObit Driver Boostere olyan drivereket frissített amikről eddig nem is hallottam. Viszont azóta megszűnt a kék halál Még a driver frissítés történt nem is figyeltem csak a végén vettem észre, hogy letöltötte az IObit startmenüjét és telepítette. Egész jó néz ki. Nem is tudom, visszaálljak e az eredetire. Egy menüpont alatt megtalálhatók a Modern Alkalmazások (appok) is.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#20414) Downsampling válasza Dtomka (#20410) üzenetére


Downsampling
senior tag

Igen, felraktam az nvidia legújabb, win10-es driverét.

SSD van a gépemben... :)

(#20415) vigyori78 válasza vigyori78 (#20315) üzenetére


vigyori78
őstag

15.200.1062.1004-re frissítette.
Ezek szerint b@szhatom ha kivan kapcsolva hogy illesztőprogramokat töltsön le ha van benne valami hibajavítás fix akkor letölti. Ez egyenlőre nagyon nem tetszik :(((

(#20416) Downsampling válasza trance89 (#20411) üzenetére


Downsampling
senior tag

Oké, hogy szarrá szemeteli (persze, nem oké, csak nem tudok most mást tenni), de ez nem indok arra, hogy nincs jogosultságom a mappák tartalmának a módosítására, nem? :F
Sajnos most nagyon korlátozott netem van, a hónap végéig csupán 1 GB, így esélyem sincs letölteni a telepítőkészletet... :( De ettől szerintem még működni kellene, hogy legyenek rendes rendszergazdai jogaim, s ne állítson le mindent azzal, hogy ehhez rendszergazdai engedély kell!
A többire (lassabb, akadozik, stb.) magyarázat lehet, amit írsz... De ezt majd később tudom csak megoldani... :R

(#20417) Feri1977 válasza Downsampling (#20416) üzenetére


Feri1977
senior tag

De most mit nem lehet érteni, és csodálkozni kell..a régi oprendszereknél is ez volt, ha feltettél egy újjat, a régit old-ba rakta, és ahhoz nem lehetett hozzáférni, csak ha saját tulajdonba vételbe raktad vagy bármi. Amit meg használsz zenelejátszót életemben nem hallottam róla, winamp forever azt jónapot. +ha akadozik most minden neked, az driver probléma lesz lehet.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#20418) #98452736


#98452736
törölt tag

(#20419) bzoley válasza Feri1977 (#20417) üzenetére


bzoley
veterán

Te okoskodni, és értetlenkedni jársz ide? Mert ha igen, ne tedd, nincs rá szükség.
Ha a Foobar-ral szemben a Winampot hozod fel, akkor pláne nem.

(#20420) Garf.


Garf.
tag

A progress bar lehet valahogyan változtatni mint Win7 alatt?

(#20421) Kernel válasza Feri1977 (#20384) üzenetére


Kernel
nagyúr

Régebbi alaplapokhoz EFI-módban nem jó az NTFS pendrive, csak ilyen esetben kellett FAT32. Amúgy mindegy.

Valamint a Win7 telepítőnél kellett egy kis módosítást végezni, ha EFI-telepítőt szeretnénk. Win8 után már erre sincs szükség.

A kis módosításhoz elterjedt, hogy a Rufus nevű programmal csinálják a lustábbak, vagy gondolkodni nem akarók, holott ehhez is felesleges a Rufus. De most már a Rufust ajánlják mindenhez, Win10 ISO --> pendrive készítéshez is, de ez már tényleg az értelmetlenség netovábbja.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#20422) Audison válasza Feri1977 (#20417) üzenetére


Audison
senior tag

A Winamp ideje már lejárt... :P

[ Szerkesztve ]

(#20423) pendre54 válasza Feri1977 (#20417) üzenetére


pendre54
addikt

Már nem azért, de zenehallgatáshoz Winampot ajánlani hááát, még egy alaplapi borzalomhoz is inkább egy AIMP3. A Foobar2000-nek meg nézz utána, nagyon nem egy ligában játszik a kettő, és ha már szóba került a Foobar2000, én is csak azt tudom írni, hogy semmivel se szól rosszabbul nálam, mint Win 7 alatt.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20424) Feri1977


Feri1977
senior tag

Nem tudom mi a bajotok a winamppal, 15 éve ezt használom! Az online adók már nem jönnek be igaz, de rengeteg anno lementett online adót hallgatok rajta, meg ami van neten, azt ebbe töltöm be+hangminőségbe ha mp3-at hallgatok rajta, semmi különbség nincs egy mostani lejátszó és a winamp között! A winamp nagyon is jó mai napig! A többi se szól tisztábban! Teszteltem ugyanazokkal a zenékkel az aimp foobar és winampot, ha semmi csicsa nincs bekapcsolva hanem alapból játszanak zenét, ugyanolyan tiszta mind a három, ennyi!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#20425) Downsampling válasza pendre54 (#20423) üzenetére


Downsampling
senior tag

...hm, ez tényleg egy nagyon okos hsz volt az illető részéről...
Én külső DAC-ot (nem egyszerűen hangkari, teljesen kilövi a laptop hangrendszerét, még hangerőt sem lehet állítani, s hát nagyon nem egy ligában játszik a szokásos hangkarikkal, még az Asus Sonarokat is magasan veri) használok a laptop hangkarija helyett. S ez a DAC csakis a Foobar2000-el, illetve az AIMP3-mal működik együtt (nem véletlen - vagyis ezek bár nem olyan csicsásak mint a winamp, de sokkal jobban szólnak, pláne .flac formátummal). Szóval én pont egy hete frissítettem win10-re, addig elégedett voltam a DAC hangjával, azóta viszont az a tapasztalatom, hogy eltűntek a mélyek, s erősen magasba húz a hangkép. A DAC-hoz már win 8.1 alatt sem kellett külön driver, tehát ez biztosan nem oka...
de nem is ez bosszant leginkább, hanem az, hogy mindenféle rendszergazdai jogokat kér a mappák módosításához, s ez azért fura, mert rendszergazdaként vagyok belépve, s semmit nem hajlandó módosítani. A Képek mappában nem tudok létrehozni új mappát, vagy egy új fotót elmenteni, pl.

(#20426) Downsampling válasza Feri1977 (#20424) üzenetére


Downsampling
senior tag

...ha használnál külső DAC-ot hangkari helyett, akkor:
1. máris hallanád a különbséget,
2. a winamppal meg sem szólal a DAC (nem véletlenül),
3. aki megelégszik az mp3 minőséggel, annak tényleg mindegy, milyen progit használ...
4. valószínűleg fogalmad sincs olyan fogalmakról, mint "audiofil hangzás", "veszteség nélküli hangformátum", stb.

[ Szerkesztve ]

(#20427) Feri1977


Feri1977
senior tag

Még mindíg nem értem, mi a bajotok a winamp-al?! A hangkártya van beállítva az output-jánál, tökéletesen szól! Mindhárom zene lejátszóval próbáltam, semmi különbség nincs hangzásban, pedig nekem vájtfülem van, mert zenélek 8 éves korom óta!

Van egy steinberg ur 22-es zenész hangkártyám, azon keresztül jön a hang azt jónapot! Az mp3-at meg többségünk hallgatja mai napig, valaki ennél szarabbakat is youtubeon hallgat zenét, na akkor mivan?! Nem mindenkinek van ezer terrás winyóka, a szaros flac-ek mérete miatt, és ne minden van meg flac-ben a neten fent, ennyi! Többségünk (95%) Nem használ dac-ot! Van fogalmam ról a hidd el, de az emberek többsége ismétlem nem használ ilyet!

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#20428) Downsampling válasza Feri1977 (#20427) üzenetére


Downsampling
senior tag

...hagyjuk...

(#20429) Mate válasza Feri1977 (#20427) üzenetére


Mate
nagyúr

Az offolásnak véget vethetnénk.

(#20430) Audison válasza Feri1977 (#20427) üzenetére


Audison
senior tag

Csak arra akartunk kilyukadni, hogy az igényesebb zenehallgatók már nem winampot használnak...és pont. :)

[ Szerkesztve ]

(#20431) Feri1977 válasza Mate (#20429) üzenetére


Feri1977
senior tag

Nincs ebben semmi off, a véleményem írtam le, ennyi.

Audison: és indokold már meg miért nem. Ugyanaz a minőség alapból mind a három lejátszónál. Nincs különbség ha online adókat hallgatsz, vagy mp3-at.

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#20432) pendre54 válasza Feri1977 (#20427) üzenetére


pendre54
addikt

Akkor még egyszer, alaplapi cucchoz, biztos megfelel, de aki egy kicsit szeretne igényesebb zenehallgatást, ahhoz egy Winamp az már fakírság. Nálam ezek a cuccok vannak, DAC [link], fejhallgató [link], plussz egy ilyen digitális USB kábel [link]

Szóval, ha az ember már kiadott ennyi pénzt erre, akkor már illik egy normális zenelejátszó programot használni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20433) ux1 válasza Feri1977 (#20427) üzenetére


ux1
addikt

Mondjuk mert 10 éve hozzá se nyúltak...

-=[ 乂丨卂ㄖ爪丨 ]=-= [ 卩ㄖ匚ㄖ 千1 ]=-

(#20434) Colos1 válasza Feri1977 (#20431) üzenetére


Colos1
őstag

De az igényes zenehallgatók nem hallgatnak online adókat meg mp3 -at. És most ez nem bántás akart lenni az mp3 és online rádió hallgatóknak. Nekem is van mp3, amnit nem tudtam FLAC -ban megszerezni. De 128 kbps vagy az alatt egyszerűen bántja a fülemet.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#20435) Feri1977


Feri1977
senior tag

1. Az igényes dac-os zenehallgatók pár százaléka azoknak akik otthon zenét hallgatnak! 2. Én csak 192 kb/s feletti mp3-akat hallgatok. 3. Letöltöttem a footbart, atomronda, mezei mint a faék. 4. Beletöltöttem egy 320-as progressive house számot ebbe, meg a winampba is. 5. Elindítottam vagy 20-szor, felváltva hallgattam őket előlről és előlről, és: SEMMI különbség nincs a kettő közt! Törlöm is le. Ennyi (ismétlem nem dac-ozok, és az emberek többsége se dac-ozik, csak pár százalék, így alap zenehallgatásra marad a winamp, az legalább tud online zeneadókat is kezelni, nem úgy mint ez a szerencsétlen szürke footbar!)

[ Szerkesztve ]

Asus M5A97 R2.0, AMD FX-6300, 8Gb Kingston HyperX DDR3 1600MHz CL9 XMP Blu, Asus Geforce Gtx 650TI!

(#20436) ksanc


ksanc
őstag

Hangtechnika, audiofil, digitális-analóg átalakító...
Ha ez nem offtopic, akkor nem tudom mi.
Akkor beszéljünk arról, hogy milyen hardvert és szoftvert használunk egy színházban. Jaaa, azt nem kezeli ez a fooakármi, szóval egy szar az is...
Mellesleg de furi, hogy én előadásoknál bejátszáshoz a volt melóhelyemen a Winampot használtam. Persze nem az analóg kimeneten, hanem SPDIF-en.
Valahogy jó volt. Nem kell minden szart felrakni, amit ajánl, a lite kell, nem a full, na meg érteni kell hozzá oszt kész.
Ha valaki különbséget hall ugyanazon a hardveren más-más szoftverrel, ugyanolyan paraméterek mellett, akkor vagy nem ért a szoftverhez, vagy sok volt az anyag, nem kéne annyit szívni...
Nesze neked, offtopik.

[ Szerkesztve ]

(#20437) pendre54 válasza Downsampling (#20425) üzenetére


pendre54
addikt

A DAC esetében én is tartottam driver ügyileg a Win 10-től, mert a cég magyarországi képviselője is megerősítette, hogy nincs még ehhez driver. Azután a frissítés után azonnal megszólalt, egyébként a Win 10-es mappáknál látszik, hogy a Win 7-ből átemelte a drivert, még a dátum is az amikor felraktam 2014-ben a drivert. Azon már én is elgondolkoztam persze, hogy ha egy tiszta telepítés után raknám fel a jelenlegi drivert, akkor is így muzsikálna-e.
A mappa témához, sajna én is minden gépújraindítás után eljátszom, hogy bizonyos mappákat tulajdonba kell vennem(pl. a Képek), mert egyébként nem tudok addig semmit se kezdeni. A bosszantó inkább az, hogy nem jegyzi meg a beállítást.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20438) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Akkor az offot kérem befejezni, innentől törölni és szankcionálni fogom! Köszönöm.

(#20439) Warter válasza pendre54 (#20437) üzenetére


Warter
őstag

Ha csinálsz egy új mappát és átmozgatod oda a fájlokat, akkor is szar reboot után?

(#20441) pendre54 válasza Warter (#20439) üzenetére


pendre54
addikt

Akkor egy kicsit részletesebben, hogy mi okozta a problémát. Amikor frissítettem a 10-esre, az ismerkedés során megnyitottam egy olyan programot, amihez kérte az MS fiókom jelszavát, amit én balga módon meg is adtam. Ennek az lett a folyománya, hogy a következő újraindításkor már jelszót kért, holott soha nem használtam addig. Ezt a jelszókérést sikerült kilőni, viszont létrejött egy új tulajdonos, egy HomeUsers(outlookos). A mappák hozzáféréséhez ez kavar be állandó jelleggel, mert géprestart után, minden alkalommal be kell pipálnom a Teljes hozzáférés opciót, mert egyébként semmit nem tudok a mappával kezdeni, hiába vagyok teljes jogú tulajként jelen rendszergazdaként.

Itt már az az állapot látszik, miután megadtam a teljes hozzáférést, és próbáltam már egy másik, új mappába átmásolni képeket, ott is ez a helyzet. Szóval egyelőre marad a beállígatás minden restartkor, remélem, hogy egy tiszta telepítés majd később megoldja. Javasolták már, hogy távolítsam el ezt a HomeUsert, mint tulajt, de egyelőre nem kisérletezgetek, mert mi van, ha utána meg végleg nem tudok hozzáférni.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#20442) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

Windows 8.1 alól Media Creation Toollal gond nélkül upgradelt Windows 10 Pro-ra a rendszer. Most viszont szeretnék egy clean installt csinálni pendrive-ról, ha lehetséges. Hogyan tudom ezt megtenni? Media Creation Toollal nekem kicsit gyanús az a menüpont, amiben a telepítő pendrive készítése lehetséges, pontosabban a megnevezés, hogy másik gépet szeretnék frissíteni Win 10-re, és ehhez készít pendrive-ot. Honnan tudhatom meg a telepítéshez a Windows 10 kulcsomat? Vagy a Win 8-as seriallal lehet telepíteni?

Előre is köszönöm a választ!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#20443) Воланд válasza Burki (#20442) üzenetére


Воланд
titán

nem kell megadni semmilyen kulcsot, eleg telepiteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20444) Burki válasza Воланд (#20443) üzenetére


Burki
aktív tag

És mindezt csinálhatom úgy is,hogy a pendrive-ról bootol be, és a partíciót formázom, amire utána telepíteni szeretném? Vagy Windows 10 alól kell a telepítést indítani?

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#20445) Воланд válasza Burki (#20444) üzenetére


Воланд
titán

csinalhatod ugy is, hogy pendrive-rol boot-olsz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20446) Burki válasza Воланд (#20445) üzenetére


Burki
aktív tag

Nagyon köszönöm a segítséget!

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#20447) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Hogyan lehetne ( Meglehet? ) megváltoztatni a rendszergazda fiók nevét?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#20448) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok
ha most átírom a reg-et hogy ne jelentsen állandóan hogy telepítsem a 10-et ,majd valamikor tavasszal ráérnék,amire kiforrja magát kicsit...akkor utána már nem is ajánlja fel többet?
hogyan tudom majd frissíteni rá?
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#20449) embe válasza silvergod (#20448) üzenetére


embe
nagyúr

Szedd le ezt! Van 64 bites verzióban is. Lecsekkolja a rendszered, és felajánlja a frissítést, vagy készít egy telepítőt. Hivatalos MS program.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#20450) t72killer válasza silvergod (#20448) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Letöltesz majd egy iso-t és azzal simán frissítesz.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.