Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20301) tolvaj! válasza nobela (#20299) üzenetére


tolvaj!
őstag

Ha van egy külső merevlemezed, esetleg egy 16+-os pendriveod akkor megcsinálja a win 10 a frissítést elméletileg. Egy cikk is volt róla.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#20302) tomboy0013 válasza Pityu89 (#20262) üzenetére


tomboy0013
veterán

Csak a nosztalgia kedvéért :) nincs rá megoldás?

(#20303) nobela válasza tolvaj! (#20301) üzenetére


nobela
senior tag

Ugyanazon a vinyón másik partíción van hely... Azt nem lehet megadni neki?

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#20304) Qwen válasza nobela (#20303) üzenetére


Qwen
tag

De meglehet,én is úgy csináltam.

(#20305) Krisz26


Krisz26
tag

Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem. Adott egy Dell XPS 15 L501X gép egy Win7 home oem verzióval. Frissítettem Win 10-re és most nem kara működni. Pontosabban látszólag normálisan települt a windows, de az asztalt és az ikonokat nem tudja betölteni. Kb.: 5 másodpercenként minden eltűnik, villan a képernyő és aztán újra. Az ikonoknak csak egy része látszik, a többinél csak fehér szimbólum van. Semmi nem érhető el, csak a feladatkezelő, annál nincs ez a villogás, ha teljes képernyőre tesztem. Mi lehet a gond? Próbáltam utólag videókártyát frissíteni, Nvidia gt420m, de nem változott a helyzet. Annyit tapasztaltam még, hogy egy idő elteltével a rendszerhűtőt iszonyúan pörgeti, és elég meleg levegőt fúj ki. Win 7-nél eddig nem volt ilyen gond. Mi lehet a probléma? Segítséget előre is köszi! A másik kérdésem, hogy így, hogyan lehet visszaállítani a win 7-et, hogy gyakorlatilag a feladatkezelőn és a lekapcsoláson kívül semmi sem működik.

(#20306) ΞΔGLΞ válasza LasseFriden (#20288) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tegnap, gondoltam adok egy esélyt neki. Frissítettem...
Képernyő kalibráció nem megy, Intel VGA "mittomén" milyen hiba miatt nem települ.
Sony Vegas mielőtt betöltődne leáll, Alvó és hibernációba küldve perceket gondolkozott, mielőtt leállt.
Az újraindítás kb olyan volt, (de az maradt olyan, nem is értem), mintha valami dög lassú HDD lenne a gépben. Az eseménynaplóban "egymillió" hiba!

Volt még több hiba is, de úgy döntöttem visszarakom a 8.1-et mentett képből.
Persze egy rakás kérdés, hogy miért, minek, mi a gond etc... Le is írtam, aztán visszaállítás.

Visszaállítottam a 8.1-et, de ezek a hibák ugyanúgy! megmaradtak. Ekkor már nagyon pipa voltam.

Ok, akkor speckó indítás és egy mentett képből rakok vissza egy teljesen tökéletes kész rendszert.
Ami idáig simán ment, mert már jó párszor visszaállottam a win-t erre a mentett "kép file-ra", most azonnal elszállt egy meghatározhatatlan hiba miatt.

Kb úgy éreztem ekkor, mintha nem szeretné a microsoft, hogy a nagy "TÍZről" visszalépj.
A következő lépés az volt. hogy töröltem az egész SSD-t és felraktam egy szűz 8.1-et, amikor az felment, semmi driver telepítés meg ilyesmi nem volt, hanem rögtön a speciális indításra mentem és akkor sikerült visszaállítanom a rendszert. Ami, mint írtam eddig tökéletesen sikerült.

De ez sem olyan lett, mint volt. Egy rakás dolgot be kellett állítanom rajta, amit idáig nem kellett, sőt elsőre fel sem ismerte, hogy ez aktivált. Csak pár újraindítás után tért magához, de így is bekerült a naplóba több hiba, ami előtte nem is volt, hiszen az összeset kijavítottam és úgy mentettem el a képet.

De fogjuk rá, hogy elbaxva rá a tegnap estét, meg a mai délelőttöt, kb megint van egy jól működő win 8.1-em.

Pedig a laposom nem éppen egy átlagkategória, inkább a csúcsok közé tartozik...

(#20307) Clemi


Clemi
veterán

Nem tudom más hogy van vele, vagy csak én bénázok el valamit, de ez így nagyon gáz!!! :W :W
A naptár nagyon csicsa, :C meg jól néz ki, csak épp az ebben a naptárban létrehozott eseményeket szigorúan megtartja magának. :((( Se a WP8.1 Lumia telefonra, sem pedig az eredeti windows live naptárral nem szinkronizál felfelé. Le irányba szinkronizál, vagyis a másik helyeken létrehozott eseményeket megjeleníti, de fordítva nem.
Valamit én qrtam el, vagy másnál is ilyen gázos ez? Ha igen, akkor mi a fene funkciója van így naptárnak? Írtam feedback-et és ha másnál is ilyen szar, akkor toljátok meg pár szavazattal.

(#20308) BIZ0906 válasza ignisz (#20295) üzenetére


BIZ0906
aktív tag

Én még csak most ismerem ki a Win10 igen furcsa frissítési szokását így hagyom had tegye amit akar ha majd hibát találok fel teszem a hivatalosat.

(#20309) nobela válasza Clemi (#20307) üzenetére


nobela
senior tag

MS naptár sucks :K
Még egy normális színkódolást is képtelenek megcsinálni.

Másfél évig kínlódtam vele, mindig volt valamiféle szinkronizációs problémám.

Végre kidobtam a Lumiámat, innentől csak Google Calendart vagyok hajlandó használni. Ez végre hibátlanul működik.

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#20310) Colos1 válasza adamkaa777 (#20271) üzenetére


Colos1
őstag

Igen, de nem kell ahhoz kiírni, nem a telepítő médiától függ a licenc.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#20311) TRob1 válasza Clemi (#20307) üzenetére


TRob1
veterán

Nálam szinkronizál oda-vissza Android telefonnal. És ha azzal igen, akkor sztem egy Lumia-val is kellene... Mikor létrehozod az eseményt, jó mélcímet/naptárat választasz?

¤ R'n'R ¤

(#20312) Voice24


Voice24
őstag

Valaki erre ? Nem döföm mellbe magamat miatta, de azért érdekelne.

(#20313) ksanc válasza tolvaj! (#20296) üzenetére


ksanc
őstag

van egy 450 MB-os partíció

Na ez az egyetlen ok, amiért én is mérges vagyok a win10-re. Kapásból 3 elsődleges partíció. MBR rendszerű lemezen jó is ez. Kösz.
Ezért én még a frissítés előtt megnöveltem a 100 MB-os rendszerpartíciót 500-ra, így nem hozta létre külön.
Utólag is meg lehet próbálni, nem tudom, mennyire intelligensen kezelné le, de engem is érdekelne.

(#20314) [CS]Blade2 válasza BiP (#20292) üzenetére


[CS]Blade2
addikt

[link] - Marha jó, mert beteszi a gyári helyére, és vissza is lehet csinálni a későbbiekben.

(#20315) vigyori78


vigyori78
őstag

Sziasztok.
Illesztőprogram letöltés ki van kapcsolva ma mégis letöltött valami AMD drivert , catalyst ,fuel stb... :F
Miért :W

(#20316) bon válasza nobela (#20309) üzenetére


bon
őstag

Hibátlanul üzemel a Microsoft naptárja, pedig jó pár éve nyúzom 5 email címmel. 3 éve Windows Phone-on is. Persze Outllook és Office365 fiókokkal.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#20317) Sungoo válasza Clemi (#20307) üzenetére


Sungoo
addikt

Kipróbáltam, nekem sem megy. Lumia van nekem is, és bármelyiken hozok létre eseményt, semmi.

(#20318) Zsoleszhun válasza Sungoo (#20317) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Várjatok egy órát kb. Nekem működik, csak iszonyat lassan szinkronizál.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#20319) TRob1 válasza Zsoleszhun (#20318) üzenetére


TRob1
veterán

Nemá... létrehoztam egy eseményt és mire a telefonra néztem, ott volt. Most pár mp-e is.

¤ R'n'R ¤

(#20320) Colos1 válasza Voice24 (#20233) üzenetére


Colos1
őstag

Ez nálam is így volt, de nem igazán tudom, mitől javult meg :DDD Igazából eleinte nem is ment.

Próbáld meg azt, hogy zárolod a gépet. Asszem nálam is az volt, hogy zároltam, visszaléptem, és attól javult meg. Utána megjegyezte a 10 percet.

Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

(#20321) nobela válasza bon (#20316) üzenetére


nobela
senior tag

Neked igen, nekem nem.

Tele van a net olyanokkal, akiknek pont ugyanolyan problémáik voltak mint nekem.

pld: WLM - Lumia - Outlook webes naptár - ugyanazt a calendart következetesen más színben jelenítik meg.

pld: Lumia visszamenőlegesen csak egy hónap bejegyzéseit szinkronizálja, ha régebbi bejegyzést keresek bárhogy állítom be nincs benne.

Sorolhatnám még napestig, és ezek nem egyedi problémák.

[ Szerkesztve ]

ÁRESÉS !!! Sennheiser HD 650 (szinte teljesen új) magyar garanciával, akár ezüstözött szimmetrikus kábellel is eladó 119.900.- Ft

(#20322) kisapa válasza Sungoo (#20317) üzenetére


kisapa
senior tag

Én eddig a pc-n beírva még nem próbáltam de működik szinte azonnal. Épphogy bezártam az alkalmazást a gépen rögtön utána néztem a telefonon és már látszott is.

(#20323) Zsoleszhun válasza kisapa (#20322) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Asztali 8.1-el azonnal láttam de a 10-et most próbáltam ki mert a wp topikban jelezték, hogy nem működik.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#20324) kenyesan válasza Clemi (#20307) üzenetére


kenyesan
csendes tag

Szia,

működik rendesen, de a naptár is a postával szinkronizálódik. Ha azonnal akarod látni, akkor manuálisan kell szinkronizálni a postát, egyébként a levelezőben beállított ciklusok szerint fog szinkronizálódni.
Nálam legalábbis így működik.

(#20325) tolvaj! válasza ksanc (#20313) üzenetére


tolvaj!
őstag

Megvan a válasz. Live linux ( esetemben linux mint ), gparted, merevlemez végére áthelyeztem és semmi baj. a lemez közepén támadt űrt egybenyitottam a rendszer partícióval és most van egy "teljes" merevlemezem. mbr(100MB), rendszer(465GB), helyreállítási pont(450MB)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#20326) Clemi válasza kisapa (#20322) üzenetére


Clemi
veterán

Tehát a félreértések elkerülése végett: A MS naptár működik, korrekten szinkronizál azonnal, vagyis amit a neten beírok, az azonnal megjelenik a telefonon és fordítva. DE az új W10-el érkezett "asztali" naptárba hiába írok be új eseményt, azt NEM szinkronizálja a szerverrel, mert a webes felületű naptárban nem jelenik meg, bár most amit ma beírtam a "https://bay02.calendar.live.com/calendar/calendar.aspx" címen lévő MS naptárba, az nem jelent meg az "asztali" W10-es naptárban, csak a telefonon lévő naptár alkalmazásban.

Igen, közben a mail alkalmazásban lévő szinkronizálás után megjelent a webes felületen ma délelőtt beírt program, de hiába nyomogatom az outlook fiókra a szinkronizálást, amit az asztali naptárban beírtam elfoglaltságot, az a weben nem jelenik meg továbbra sem, pedig azt már délelőtt beírtam :(

Az persze már csak hab a tortán, hogy az asztali alkalmazásban az sem állítható be, hogy hol és milyen értesítés jelenjen meg (eszközön, emailben és milyen email címre menjen az értesítés) illetve a többszörös értesítés, ami a webes naptárban tökéletesen jól működik. Persze ez kb ugyanolyan hanyagság miatti program hiba lehet, mint az, hogy az "asztali" mail programban nem lehet csoportosan levelet kijelölni, hanem egyenként kell törölgetni. Ezek a hibák már a 8.1 alatti "Metrós" programban is megvoltak, bár most próbáltam a nejem gépén (azon 8.1 fut még) és azon a "Metrós" naptár szinkronizál a webes felületen lévő naptárral.

Maga az alap rendszer nekem tényleg jól működik, mint ahogy a Lumiám is pöpecül röccenés mentesen fut. A hibák az alkalmazásoknál vannak, amiket vagy nem tesztelnek, vagy tojnak rá, hogy csak félig látják el a feladatukat, illetve tele vannak apró bosszantó hibákkal, pedig ezek nem is 3rd alkalmazások, hanem az alap rendszer mellé adott programok, és ugyanez a hülyeség folyik a WP rendszeren is.

[ Szerkesztve ]

(#20327) Clemi válasza Clemi (#20326) üzenetére


Clemi
veterán

Bocs, közben a naptár "nem szinkronizálást" megoldottam. Mindenütt átállítottam az outlook fiók szinkronizálási ütemezését "elemek érkezésekor"-ra így azonnal megjelenik minden eszközön az új esemény, mindegy melyiken illetve milyen felületen hozom létre,

(#20328) karldergroße válasza Clemi (#20326) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nekem sem jelenik meg a Google-naptárban az, amit a gépen írok be. Ráadásul a windowsos calendar egy ratyi: sem drag&drop-ot nem tud, sem pedig eseménymásolásra nem képes. Ez pedig az én esetemben egy nagy nulla, mert én egy konkrét esemény végén tudom meg, mikor lesz abból az esemenyből a következő, tehát legkönnyebben úgy oldom meg, hogy az androidos telefonomon egyszerűen "athúzom" a következő időpontra és odacopyzom. Röhej, hogy a világ vezető operációs rendszerének fő naptára ezt nem tudja.

(#20329) Kernel válasza ksanc (#20313) üzenetére


Kernel
nagyúr

Ezt csak akkor csinálja a Windows 7 is, amikor particionálatlan lemezt adsz a telepítőnek. Ha előre megcsinálod a partíciókat (nem a telepítővel), akkor arra megy fel. 100 MB méretű bootpartíció sem keletkezik, ha nem tud. De MBR-lemezen ezt később is el lehet távolítani, ha valakit zavar, csak bootjavítást kell csinálni a telepítővel, a Windows partícióra.

GPT vagy MBR azon múlik, hogy a EFI-boot van beállítva vagy hagyományos. Utóbbi esetben viszont kell neki a többi partíció is, ezért vagy üres lemezt igényel, vagy amelyiken már adott a megfelelő elrendezés.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#20330) deadwing


deadwing
addikt

Érdekes problémám adódott.
Adott 2 ssd, egyiken win7pro, másikon win10pro. Mindkettő aktivált, de nem ugyanazzal a kulccsal. Az a bajom, hogyha felváltva használom őket, minden egyes alkalommal file konzisztencia ellenőrzést hajtanak végre a 3. meghajtón. Annak neve D: és egy sima vinyó, tárolásra van. A 2 ssd nincs egyszerre a rendszerben, mert egymással is ezt csinálták.
Az ellenőrzést hagyom végigmenni, utána nincs is baj, addig a pontig, amikor váltok a 2 win között. Akkor ismét ellenőriz, isten tudja valami 300.000 file-t, bajt nem talál, nem is javít, de bosszantó már ez.
Valakinek van tippje? Más indexelési eljárást használ esetleg a 2 windows, azért lehet ez? Ha így van, az elég gáz, mert emiatt nem tudom benne hagyni mindkettő ssd-t a gépben egy időben...

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#20331) Kernel válasza deadwing (#20330) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nekem nem csinálja, bár a hibernálást eleve tiltani szoktam, de azelőtt sem. Win8-nál előfordult ilyen.

De rákerestem, ezt ajánlják:

http://www.pagestart.com/win8dbchkdsk121912.html

http://www.eightforums.com/tutorials/6320-fast-startup-turn-off-windows-8-a.html

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#20332) deadwing válasza Kernel (#20331) üzenetére


deadwing
addikt

Köszi, ránézek! :R

Hibernálás nálam is ki van kapcsolva, ez szokott lenni az első, viszont win10 alatt még mindig ott a hiberfile.sys, ezt win7 alól is csak a powercfg -h off-al tudtam kiirtani, parancssorból...
Annyi van most, hogy a konzisztencia ellenőrzést csak a win7 csinálja, a win10 jelenleg nem.
Lapozófile is ki van kapcsolva win7 alatt, de nem hiszem hogy ez számítana. Sok a RAM-om, gondoltam nincs rá szükség, nem is szokott emiatt baj lenni.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#20333) emiki6


emiki6
veterán

Szevasztok!

Én is lefrissítettem és annyit szeretnék kérdezni, hogy a Windows.old mappa törölhető e?
Valamint mi a $Windows.~BT mappa és törölhető e? :DDD

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#20334) FollowTheORI válasza emiki6 (#20333) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem akarsz visszatérni akkor a lemezkarbantartóban "törölhető".

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#20335) Kernel válasza deadwing (#20332) üzenetére


Kernel
nagyúr

Igen, én is szintén parancssorból, csak nem akartam jobban részletezni.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#20336) emiki6 válasza FollowTheORI (#20334) üzenetére


emiki6
veterán

Köszi! Felszabadult 13 giga, ami SSD-n igen sok. :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég.

(#20337) ksanc válasza Kernel (#20329) üzenetére


ksanc
őstag

Kernel: Így van, ahogy írod, csak itt alapból frissítésről beszélünk, adott partíciókiosztással. Amit ugyan külső progival szintén úgy variálsz, ahogy akarsz, pláne, ha a rendszerbeállítások és megfelelően változnak, de ez azért nem átlag ténykedés.
Az EFI nagyszerű dolog, már ha ilyen alaplapod van és nem a klasszikus. Mint nekem :D
De már folyamatban van a fejlesztés ;)

(#20338) daimonion


daimonion
senior tag

A Windows 10 naptár alakalmazása tökéletesen szinkronizál gyakorlatilag valós időben.Oda vissza megy a szinkronizáció.Ez azt jelenti, hogy asztalon létrehozott esemény szinte azonnal megjelenik a MS Lumia 535 -ös telefon naptár alaklamzásban és visszafele is müködik a dolog..Lumia 535-ön létrehozott esemény megjelenik az asztali naptár alkalmazásban.
Akinek nem müködik annak tanácsolnám, hogy tiszta telepítés semmi buhera tweak és egyéb mahináció nélkül az összes feltelepített frissítés után probálkozzon.

(#20339) Clemi válasza daimonion (#20338) üzenetére


Clemi
veterán

Akinek nem müködik annak tanácsolnám, hogy tiszta telepítés semmi buhera tweak és egyéb mahináció nélkül az összes feltelepített frissítés után probálkozzon.

A naptár szinkronizációs gagyiságot az alapértelmezett frissítési beállítás okozta, legalábbis nálam. Alapból "Fiók használat alapján" volt a beállítás, és abban a módban nem igazán vándoroltak az adatok. Amint átállítottam "Elemek érkezésekor"-ra máris helyreállt a rend. Persze az nem tudom miért és hol lenne logikus, hogy ezt a frissítési módot a naptárhoz is hozzá kell kötni, amit ráadásul csak az email fiók beállításainál, a gyári levelező programban lehet megtalálni. Ezek, az ilyen bosszantó apró tök logikátlan baromságok amiket sose fogok tudni megérteni, hogy miért úgy találták ki.
Gondolom aki folyamatosan használja a MS fiókhoz tartozó outlook vagy hotmail email fiókot, annál a fiók használat alapján egy idő után gyakrabban, vagy folyamatosan szinkronizál, de mivel én egyáltalán nem használom az outlook email címem, így annak a szinkronizálása az alapértelmezett beállítás alapján szinte csak manuálisan történt.

(#20340) aram01


aram01
nagyúr

ne cinkeljetek de valami nem kerek, gyári 8 van a notimon. Azt feltoltam 8.1-re és azt 10-re. (Közben észre vettem hogy félig lekopott a matrica az aljáról). na most ha besz@rik az op, recovery és kezdem előlről? ha a vinyó hal meg szedjek valami virágboltit és azt frissítsem? :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20341) Snip3r_HUN válasza aram01 (#20340) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Ha egyszer le lett frissítve win7-ről vagy 8.1-ről a 10-esre,akkor a legközelebbi tiszta telepítésnél a kulcs aktiválás részt át kell lépni,és ha lesz internetkapcsolat autómatán beaktiválja magát,mivel a serial az alaplapi biosban eltárolódik.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#20342) karldergroße válasza Clemi (#20339) üzenetére


karldergroße
senior tag

Nem teljesen értem, hol kellene beállítani. Az ugyancsak szar e-mail programban, vagy esetleg az általam soha nem használt Outlook-ban? Bár majdnem mindegy, ez a fapados naptár használhatatlan, akár szinkronizál, akár nem.

(#20343) RaZroX


RaZroX
addikt

10525-re hogyan lehet frissíteni ?

This is the way

(#20344) aram01 válasza Snip3r_HUN (#20341) üzenetére


aram01
nagyúr

Így más, akkor megnyugodtam köszi

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20345) Joker88


Joker88
őstag

ma barangoltam a Gépházban.. Ez mi akar lenni ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#20346) Adamis válasza RaZroX (#20343) üzenetére


Adamis
őstag

Insider programban benne vagy? Mert akkor alapból frissül, mint ahogy nekem is!

Mondjuk azt nem értem, hogy a vízjel már megint minek jelent meg a jobb alsó sarokban... :(((

[ Szerkesztve ]

(#20347) RaZroX válasza Adamis (#20346) üzenetére


RaZroX
addikt

Szerintem nem. Pontosan mi a menete ?

This is the way

(#20348) #41133696


#41133696
törölt tag

Kíváncsi vagyok, hogy nem e a régebbit teszi e vissza...

A jelenlegi verzió:

[ Szerkesztve ]

(#20349) #41133696 válasza #41133696 (#20348) üzenetére


#41133696
törölt tag

Szerencsére:

Tényleg frissebb :)

(#20350) #98452736


#98452736
törölt tag

Üdv a kedves fórumozóknak! :)
Problémám akadt az OS-szel, letöröltem számomra felesleges appokat a start menüből, majd a "maradék" programnak kerestem az Áruházban frissítéseket. Na itt jön a baj. Az áruház újra feltelepíti azokat az alkalmazásokat is amelyeket letöröltem előzőleg. Ezt nem lehet valahogy kikapcsolni, hogy csak azokat frissítse, amiket meghagytam? A másik az, hogy a naptár, kapcsolatok, időjárás app nektek sem törölhető? Nem lenne rá szükségem de marad ha nem lehet törölni :)
Előre is köszönöm a segítő kommenteket. Szép estét! Üdv: Columbo

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.