Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121657) MuNy3Z


MuNy3Z
csendes tag

Sziasztok!

Nem biztos, hogy jó helyen teszem fel a kérdésem, de mivel konkrétan nem tudom mi a probléma, ezért megpróbálok itt segítséget kérni.
2 napja mikor használtam a gépet, hibátlanul működött minden. Kikapcsoltam majd pár óra múlva bekapcsolás után irgalmatlan lassú minden, sz egész windows 10. Az asztaltól kezdve a fájlkezelőig minden. Ez mellé társul egy recsegő hang is. Nem tudok megnézni egy filmet, se youtube-n se VLC-n. Pár hónapja ugyanez volt, akkor nem jöttem rá, így újra telepítettem a windows-t, és eddig hibátlanul ment minden. Most 2 napja csak az nvidia driver frissített, de azt is már letöröltem, újra telepítettem, de semmi. Azonkívül windows frissítés nem volt, a vírusirtó se jelzett semmit. Annyi észrevétel még, hogy ha lassan húzom az egeret arra normálisan reagál nem szaggat, pl. a tálcán. Ha gyorsan húzom akkor elkezd szaggatni. Videólejátszásnál ha lassú mozgású filmet nézek kevés és lassú beszéddel, akkor nem annyira észrevehető, hogy szaggatna a film, és a hang se recseg, de ha felgyorsul a kép és a hang akkor szaggatni és recsegni kezd. (4k Gamer pc)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.