Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-31 14:25:16

LOGOUT.hu

Mielőtt kommentelsz, olvasd el az Összefoglalót!
(Frissítve: 2020.05.31.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103451) S-IW válasza ph2012 (#103448) üzenetére


S-IW
tag

Lemezkarbantartóval törölheted.
Rendszerfájlok törlése-katt.

(#103452) King Unique válasza ph2012 (#103448) üzenetére


King Unique
titán

Ez teljesen normális, ilyenkor létrejön a C-n a Windows.old mappa, hogy szükség esetén 1:1-ben visszaállítható legyen a korábbi Windows 10-verzió, amiről az upgrade történt. De ez egyrészt csak átmenetileg érvényes, mivel 10 nap után automatikusan törlődik, vagyis nem fogja a végtelenségig foglalni a tárhelyet. Másrészt manuálisan akármikor törölheted a lemezkarbantartóval, vagy a mellékelt screenshoton lévő tárterületsegéddel, ha biztosan nem akarsz visszaállni az előző verzióra.

(#103453) CsengődiGeri


CsengődiGeri
tag

Tud valaki segíteni, hogy illetve hol lehet ezt a rengeteg logólást kikapcsolni. Ez kb 15 perc alatt jött össze, egy nap alatt 500 - 700 MB is összejön, rongálja a SSD-met fogyassza a helyemet.

(#103454) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Feleslegesség vált idehaza egy régebbi SSD és szeretném egy régi laptopba berakni és a win7-et win10-re cserélni. Először is azt kéne megtudnom, hogy a Lenovo G565 laptophoz van-e 10-es driver csomag? Én legfrissebbnek csak win7-re találok, de lehet nem kerestem kitartóan. Ha esetleg csak win7 szoftverek vannak, azzal használható-e normálisan?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103455) King Unique válasza CsengődiGeri (#103453) üzenetére


King Unique
titán

Hát az SSD felesleges agyonkímélése miatt aztán pont nincs semmi értelme bármi ehhez köthetőt kikapcsolni... Az az 500-700 MB kb. semmi, ha naponta 50-70 GB írás menne rá, az már inkább, de még úgyis évek kellenének mire elérné a TBW limitet. Meg további évek mire a tényleges írásterhelhetősége határát, ami általában nem egyenlő a TBW-vel, az utóbbi elérésénél / túllépésnél rendszerint csak a garancia ugrik, nem az SSD megy tönkre.
Aztán ha tárhelyproblémád van, akkor ott a lemezkarbantartó, tárterületsegéd stb. a tárhely felszabadításához. De pl. nálam nincs a Temp mappa tartalma úgymond lekorlátozva, mégsem generálódik ott évek óta akkora adatmennyiség, ami tárhelyproblémát okozna.

(#103456) Cs1csó válasza dethroner (#103454) üzenetére


Cs1csó
félisten

Csinálj egy pendrive-ra egy Windows 10 1903-as telepítőt és telepítsd fel, ez egy kb. 9 éves noti lehet, én telepítettem már 2007-es notira is és egy kb. 2003-as asztali PC-re és vígan fut.

Feltelepíted és a telepítés végén látni fogod, hogy mi működik és mi nem.

(#103457) Bertiee


Bertiee
aktív tag

Sziasztok! Az Ati uninstal utilty profit szerettem volna indítani amely kérte, hogy csökkentett módban indítsam újra a wint. (Alapból 4 számjegyű pin kóddal képek be) Újraindult a gép internet kapcsolat nélkül bejelentkező ablak jelszót kér. Beírom a pin kódot, de azt írja téves jelszó. Viszont a jelszavamra amit valamikor a win telepítéskor generáltak nem emlékszem. Felmentem a live account oldalra, telón keresztül meg is változtattam a jelszómat, de a gépet hiába indítom újra, makacsul a hálózat nélküli bejelentkező ablakkal indul és mi el nincs hálózat, "ő" nem tud a megváltoztatott új jelszóról, tehát nem enged be.
Hogyan tudnék ebből a patthelyzetből kilépni. Már az is jó lenne ha a netes bejelentkező ablak előjönnek, vagy még jobban a normál mód.

(#103458) King Unique válasza dethroner (#103454) üzenetére


King Unique
titán

Nekem is van még egy régi G580-asom, ahhoz sem voltak hivatalosan a gyártó weboldalán W10 driverek, de nem is nagyon kellett. Ugyanis egyrészt telepítés után a Windows Update automatikusan leszedte és telepítette, amit kb. kellett. Másrészt a driverek egy része W10-ben eleve inbox volt, nem kellett mindenhez külön drivert felrakni, mint a W7-nél. Harmadrészt néhány spéci driverből (pl. Lenovo Energy Management) jó volt hozzá a W8.1-hez való is.

De egyébként meg kipróbálod, aztán kiderül. :))

[ Szerkesztve ]

(#103459) philoxenia válasza KISDUCK (#103450) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Elvileg igen, ez a dobozos verzió. Nem géphez kötött. Azonban, ha esetleg megszűnik a 10 mint rendszer, akkor elfogyhat a támogatás. Nem mindegy hány évre gondolsz. A 7 kb. tíz évet élt. A 10-ről azt állítják, hogy örökre megmarad, de ki tudja mit hoz a jövő.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#103460) dethroner válasza Cs1csó (#103456) üzenetére


dethroner
veterán

Most biztos nagyon hülyéknek fogsz nézni, de hogy csináljak? Ezt a telepítőt csak meglévő, hivatalos telepítőből lehet elérni, vagy mi módon? Sose volt még dolgom ilyennel, mindkét régi rendszert (xp és win7) telepítőlemezről raktam fel korábbiakban.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103461) fgeth válasza King Unique (#103447) üzenetére


fgeth
csendes tag

Rendben, köszönöm szépen.
Annyira nincs kedvem windows-t installálni, ha hazamegyek, de muszáj lesz...

(#103462) philoxenia válasza Cs1csó (#103456) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A BIOS-nak támogatnia kell az USB telepítést...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#103463) King Unique válasza dethroner (#103460) üzenetére


King Unique
titán

Letöltöd a Microsoft weboldaláról az ISO-fájlt direktben, vagy ott az alábbi képen alul szemléltetett MCT-vel, ahol az utóbbi egyben tud telepítési adathordozó is készíteni pendrive-ra. De pl. a népszerű Rufus is megoldja mind a kettőt, mármint a 3.5-ös verziótól kezdve már nemcsak kiírni, hanem letölteni is tudja a Windows 8.1 és 10 ISO-kat.

(#103464) dethroner válasza King Unique (#103463) üzenetére


dethroner
veterán

Vagyis csak akkor derül ki hogy minden működik vagy sem, ha fel van telepítve az SSD-re? Nem lehet egy pendrive-ra csinálni egy futtatható rendszert? Nem szeretném törölni a jól működő win7 rendszert, ha ez a win10 mégse menne rajta.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103465) philoxenia válasza dethroner (#103464) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Amin megy a win7 azon megy a 10 is. Az a gép amiről most írok tíz éves és simán megy, pedig a HD4850-hez már ATI driver sincs, úgy kellett gereblyézni egy drivert hozzá.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#103466) Geth válasza philoxenia (#103465) üzenetére


Geth
addikt

Ez így ebben a formában erős túlzás :)

(#103467) Cs1csó válasza dethroner (#103460) üzenetére


Cs1csó
félisten

Lemezről már nem szokás, mivel a gyári lemezen jellemzően már elavult verzió van.
Kell egy 8GB-os pendrive, és erről az oldalról: [link] kattints arra, hogy ESZKÖZ LETÖLTÉSE majd az így letöltött fájlt ( Media Creation Tool-nak hívják ezt az eszközt) futtasd, a gépbe legyen bedugva a pendrive.

Ekkor rákérdez a program, hogy hozzon létre egy ISO fájlt vagy a bedugott pendrive-ra hozzon létre egy telepítőt, válaszd ezt az utóbbit ekkor ez a kis program a netről letölti a Windows 10-et és készít a pendrive-ra egy telepítőt ami jó lesz a gépedhez, ezután erről a pendrive-ról kell boot-olni és indulhat a telepítés itt van pár videó: [link], [link]

Az aktuális rendszeredről készíthetsz egy mentést Macrium Reflect Free-vel, majd mehet a WIndows 10 ahogya videókban van vagy ahogy King Unique írja.

philoxenia

A noti amiról szó van 2010-es, mint írtam telepítettem már 2007-es és 2003-as gépre is, persze lehet, hogy a BIOS-ban nincs engedélyezve de linkeltem olyan videót ami a BIOS-ban történő beállításokat is végig veszi.

[ Szerkesztve ]

(#103468) King Unique válasza dethroner (#103464) üzenetére


King Unique
titán

Hát nyilván úgy derülhet ki 100%-os bizonyossággal, ha kipróbálod. Laptopoknál meg pláne az egyes spéci driverek miatt, működni fog-e pl. a TouchPad stb. Ha az SSD-re nem akarod a szimpla kipróbálás miatt élesen felrakni, akkor telepíthető Windows To Go megoldással USB-s tárolóeszközre is, ami lehet megfelelő tárolókapacitású (min. 32 GB) és sebességű pendrive, valamint külső HDD és SSD egyaránt. A létrehozás pedig megoldható pl. a Rufus használatával, mivel a W7 amúgy sem tudja.

Vagy másik lehetőség, hogy csinálsz az SSD-ről, illetve az azon lévő W7-ről egy komplett rendszermentést lemezképfájlba, amit utólag 1:1-ben vissza lehet állítani. Ez a W7-nél is megoldható helyileg, valamint Macrium Reflect és társai külső programokkal egyaránt.

[ Szerkesztve ]

(#103469) dethroner válasza Cs1csó (#103467) üzenetére


dethroner
veterán

Ok, letöltöttem, megcsinálta a telepítőt, de közben gondolkodtam hogy én ezt a rendszert most csak kipróbálni szeretném, megnézni hogy minden (kamera, mikrofon, hangszóró, usb és kártyaolvasó stb) mennek.e gond nélkül és ha a gép nem lesz dadogósabb mint jelenleg, akkor tenném fel élesben csak. Addig nem akarom legyalulni a mostani win7-et.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103470) Bertiee válasza Bertiee (#103457) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Valaki erre? (Telóról írok, azért a sok elütés, helyesírási hiba)

Hogyan lehet átlépni az offline bejelentkezési ablakból online ablakba, ha nem tudom a jelszót, illetve az új jelszót már tudom, de a gép még nem, mert offline ... :F

[ Szerkesztve ]

(#103471) bon válasza Bertiee (#103470) üzenetére


bon
őstag

Csatlakoztasd az internethez.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#103472) Bertiee válasza bon (#103471) üzenetére


Bertiee
aktív tag

Dróton van.

(#103473) KISDUCK válasza philoxenia (#103459) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi az infót! :R
Ja hát ki tudja, hogy mit hoz a jövő. Most vettem új gépet OS nélkül és hát kéne rá egy win, eddig OEM-t néztem 33k volt ha jól emlékszek, a microsoftnál pedig ez lenne 45k. A gépemre van 36 hónap garancia és valószínű hogy ezt is haláláig használnám (kivéve, ha lesz akkora tudományos fejlődés, pár év múlva hogy egy kenyérpirító is erősebb lesz hardverben). Lehet hogy inkább a microsoftos változatot választom, csak 12k-val drágább, de hurcolható liszensz.

[ Szerkesztve ]

(#103474) dethroner válasza King Unique (#103468) üzenetére


dethroner
veterán

Hát lefosom a bokám. Leszedtem a legújabb Rufust, leszedtem korábbiakat, 2.9 és 2.10 és 2.8, de egyikbe sincs benne Windows To Go. Melyikben van akkor benne? Sőt, a 3-as verziótól már nem is tud bootolhatót csinálni.

[ Szerkesztve ]

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103475) Taci válasza Bertiee (#103472) üzenetére


Taci
addikt

A fotón az látszik, hogy nem kapcsolódik hálózathoz.

De amúgy van megoldás, ha azóta sem sikerült bejelentkezned.

(#103476) Taci válasza bazsi83vp (#103446) üzenetére


Taci
addikt

Próbáltabb újabb/régebbi Asus-driverrel? Vagy csak simán a Microsoft-os driverrel?

(#103477) King Unique válasza dethroner (#103474) üzenetére


King Unique
titán

A régebbi verzióknál az lesz a gond, hogy az MCT-vel letöltött W10 ESD ISO-knál nem támogatják a WTG-t, hanem csak a normál ISO-knál. Viszont ha megnézed a changelogot, akkor ez a 3,5-ös verziónál már változott, attól kezdve az ESD ISO-knál is támogatott a WTG, ahogyan ebből adódóan az aktuális 3.6-os verziónál nyilván szintén. Az pedig az alábbi screenshoton egyértelműen látszik, hol kell kiválasztani a legördülő menüben a Windows To Go lehetőséget. Plusz még mielőtt kérdés lenne, esetedben vsz jó lesz a screenshoton lévő beállítás (MBR-BIOS/UEFI) akkor, ha csak BIOS only a régi laptop és csak legacy (CSM) szerint tud boootolni. A GPT séma az UEFI only telepítéshez való. A bootolható eszköz készítése meg nyilván alap a 2.X és 3.X verzióknál egyaránt, szóval ott is inkább elnézhettél valamit, vagy nem megfelelően csináltad, nem jó séma szerint.

[ Szerkesztve ]

(#103478) Bertiee válasza Taci (#103475) üzenetére


Bertiee
aktív tag

A kábel a helyén van lenni kell netnek. Nem változott semmi az előzmények óta.

Most a LAN kábelt átdugtam a laptopba, jó a net, ergó jó a kábel.

[ Szerkesztve ]

(#103479) dethroner válasza King Unique (#103477) üzenetére


dethroner
veterán

Hát, akkor hol van ez a Windows To Go ?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103480) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egy kis gyors segítséget kérek: letöltöttem a 1903x64 angol ISO-t a M$ oldaláról, viszont hibaüzit kapok("invalid MS-DOS function"), amikor másolni akarom a tartalmát.

SHA-1 hash-e: f78d83262bf19e9fbf07a12fa6c1bc3e8f7b8330, mérete: 4 447 485 952 byte <-hibás lenne/elcsesződött, amikor usb winyóra másoltam:F?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#103481) King Unique válasza dethroner (#103479) üzenetére


King Unique
titán

De hisz ott van világosan a 3.4-es verzióval szemléltetve, hogy a kép tulajdonságainál lehet kiválasztani a Windows To Go lehetőséget, nem a Boot kiválasztásánál... Az utóbbinál alapesetben a betallózott ISO-fájl nevének kell szerepelnie, ami esetedben gondolom a Windows.iso. Plusz az gondolom csak megvan, hogy ehhez nyilván kell egy letöltött W10 ISO, vagyis nem az MCT által kreált pendrive-ról kell neki betallózni fájlonként a telepítőt, meg ugyanarra visszaírni. Valamint a Rufus esetében a WTG-hez használható normál ISO is, illetve annál pl. Home, Pro stb. kiadásoknál is engedi létrehozni. Ellenben a beépített eszköz csak Enterprise-nál támogatja, de ez nem meglepő, hivatalosan eleve arra a kiadásra épül, annál támogatott.

[ Szerkesztve ]

(#103482) csixy válasza dethroner (#103479) üzenetére


csixy
addikt

Szerintem már sehol. Az Aomei Partition Asistant Standard Editon 7-es , vagy régebbi demó verziójával meg tudod csinálni.

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#103483) Kékes525 válasza t72killer (#103480) üzenetére


Kékes525
félisten

Invalid MS-DOS Function Error in Windows 10 [SOLVED]

Invalid MS-DOS function while copying files (Solved)

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#103484) Sátán44 válasza Gyick (#102001) üzenetére


Sátán44
addikt

Munkahelyi gépemen dettó ez a hibajelenség. Találtál rá megoldást?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#103485) Pano


Pano
addikt

Sziasztok!

Remélem valaki tud segíteni, hátha.
Az új 1903-as update sajnos sok teljesítménygondot okoz a notimon. Sokkal lassabb lett, itt-ott aránytalanul sokat gondolkozik a műveleteken. Csináltam friss telepítést, próbáltam gyári majd WU driverekkel is, de egyszerűen nem javít rajta semmi.

Letöltöttem a 1809-es iso-t Microsofttól, hogy visszarakom. Újratelepítés ezzel a lemezképpel és azzal minden a legnagyobb rendben működik, de már magától felfrissít ugyan úgy a 1903-ra :W
Meg lehet valahogy oldani, hogy a biztonségi és egyéb frissítéseket a frissen telepített 1809-re ugyanúgy fel tudjam rakni, anélkül, hogy fel akarná upgradelni?
Tudom, hogy Pro alatt ez megoldható elhalasztással, de nekem a Home-hoz van licenszem.

(#103486) cooi11 válasza Taci (#103418) üzenetére


cooi11
senior tag

Szia!
Hol találom a beépülők pluginokat?

(#103487) Taci válasza Bertiee (#103478) üzenetére


Taci
addikt

Értem én, az előzményeket is olvastam, viszont a fotón amit küldtél azt jelzi a rendszer, hogy nincs netkapcsolat.
Lehet, hogy a kábel jó, de lehet, hogy a LAN portod már nem. Vagy baj van a driver-ével (le lett tiltva az eszköz, uninstallálva a driver stb.). Vagy az eszközzel magával.

Szóval a "maradék megoldás":
Bebootolni a gépet mondjuk a telepítő lemezről, a kisegítő lehetőségeknél előhozni a parancssort. (ha grafikus felületet akarsz, indíts egy notepad.exe-t, ott Fájl menü, megnyitás, és megjelenő ablakot tudod használni fájlműveletekre is, csak alul a txt kiterjesztést állítsd át *.*-ra)
Ki kell cserélni a System32 mappában lévő sethc.exe és/vagy osk.exe fájlokat az ugyanott található cmd.exe fáljra. (cmd.exe másolás, beillesztés, átnevezés, felülírás)
Ha ez megvan, indítsd el az eredeti rendszert. A bejelentkező képernyőn kezdd el simán csak a Shift billentyűt nyomogatni, pár leütés után előjön a parancssor (ez a sethc.exe-t indítaná, de mivel kicserélted a cmd.exe-re (átnevezve), így azt indítja. A bejelentkező képernyőn Rendszer-jogosultságokkal fog futni a cmd, szóval megtehetsz bármit.
Indítsd el az mmc parancsot. Ha megnyílt, Ctrl + M, válaszd ki a Helyi felhasználókat és csoportokat, töltsd be. Azt lenyitva a felhasználók alatt fogod találni a felhasználókat (nyilván :D ). Itt tudsz új felhasználót hozzáadni (admint is, csak azt a usert később kell felvenni az Administators csoportba), illetve a már meglévőkkel pár műveletet végezni.
Szóval itt amit tehetsz, hogy létrehozol egy új felhasználót, beállítod, hogy ne járjon le a jelszava, beállítasz egy jelszót, és leokézod. Ha megvan, dupla katt rá, és hozzáadod az Administrators csoporthoz.
Ezután újraindítás, és már be tudsz jelentkezni az új admin userrel, amivel eléred minden fájlodat.
Ha pedig bent vagy, nézz rá az Eszközkezelőre és a hálózati kapcsolatokra is, mert szinte biztos, hogy az a baj, hogy nincs netkapcsolatod.

Bocs, hogy nem sikerült túl tagoltan, csak munkából írok.

(#103488) Taci válasza cooi11 (#103486) üzenetére


Taci
addikt

1. On your computer, open Chrome Chrome.
2. At the top right, click More More and then More tools and then Extensions.

Magyarul talán Eszközök (vagy További eszközök) > Beépülők. (De lehet más hasonló.)

(#103489) cooi11 válasza Taci (#103488) üzenetére


cooi11
senior tag

Csak a uBlock Origin és a fordító van.
Kipróbáltam kikapcsolva de akkor is 4 másodperc.
Az Edge gyors.

[ Szerkesztve ]

(#103490) andreas49 válasza King Unique (#103463) üzenetére


andreas49
senior tag

Nálam magyar nyelvű (v3.6) van fenn, de a kiválasztásnál nincs legördülő menü, ahonnan el tudnám indítani a letöltést. Ez csak eredeti nyelven működik, vagy csak béta verzióban?

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#103491) Taci válasza cooi11 (#103489) üzenetére


Taci
addikt

Ezeket a lépéseket próbáld még meg esetleg.

(#103492) King Unique válasza Pano (#103485) üzenetére


King Unique
titán

Akár a Home kiadásnál is megoldható a funkciófrissítés halasztása, ha megnézed pl. ezen leírás második felét. Valamint ingyenes külső programmal szintén (példa).

(#103493) King Unique válasza andreas49 (#103490) üzenetére


King Unique
titán

A linkelt leírás elég egyértelmű, az ott lévő screenshoton pedig világosan látszik, hogy hol és mit kell kiválasztani az ISO-k letöltéséhez. Ez a funkció pedig nyilván nemcsak a béta verziónál működött, hanem a végleges 3.5-ös, valamint az aktuális 3.6-os verziónál is működik, próbáltam már többször. Valamint nem is nyelvfüggő, a program magyar nyelvű változatánál is nyilván használható.

(#103494) Pano válasza King Unique (#103492) üzenetére


Pano
addikt

Köszönöm szépen!

(#103495) cooi11 válasza Taci (#103491) üzenetére


cooi11
senior tag

Köszönöm!
Az esővel 1 másodpercre csökkent a kezdőlap betöltése.
Az Edge amúgy gyorsabban jön be?

(#103496) dethroner válasza King Unique (#103481) üzenetére


dethroner
veterán

Mielőtt teljesen leoltasz, tedd már meg hogy te is letöltöd a rufus-t és az iso-t, aztán megmutatod saját képernyőmentéssel hogy hol is van. Mert nincs olyan legördülő, hogy kép tulajdonságai. Igen, le van töltve a W10 iso. Én is látom a képet amivel szemlélteti, sőt, néztem youtube videót is, amiben benne volt a Windows to go, de már nincs benne.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#103497) #86564352 válasza dethroner (#103496) üzenetére


#86564352
törölt tag

Azt írják Win7 alól a Rufus csak Win7 ToGo-t tud csinálni. Rufus helyett egy másik programmal próbálkozz. [link]

(#103498) Doky586 válasza dethroner (#103496) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem lépj túl ezen a wintogo dolgon, mindenképp csalódást okozna.
A másik módszert használd: mentés Macriummal ahogy már írták, majd rendes telepítés. Blogomban ott a módszer hogy hogyan telepíts. Lehetőleg bekapcsolt ahci-vel uefi módban.

[ Szerkesztve ]

(#103499) andreas49 válasza King Unique (#103493) üzenetére


andreas49
senior tag

Nálam a legújabb verzió ilyen:

Próbáltam a 3.5 és 3.6 beta verziót is. Sehol legördülő menü.
Na mind1

[ Szerkesztve ]

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#103500) dethroner válasza Doky586 (#103498) üzenetére


dethroner
veterán

Na most ha nagy marhaságot kérdezek, akkor csak halkan röhögni :B Ezzel a módszerrel, hogy a microsoft oldaláról letöltöm a MediaCreationTool1903-t, és utána mondjuk pendriveról telepítem, azzal egy teljes értékű, jogtiszta és ingyenes win10-em lesz?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 10 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.