Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99245) DDA40X válasza viktorhu (#99186) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Ez a fantasztikus válasz jött:
"Tisztelt ------ Úr, kedves Levélíró!

Köszönjük, hogy felkereste ügyfélszolgálatunkat!

Hivatkozva a 2018. július 6-án érkezett elektronikus levelére, ezúton küldjük válaszunkat.
Szeretnénk tájékoztatni, hogy az ügyfelek adatait – az elektronikus hírközlésről szóló 2003. évi C. törvény 158.§-ának megfelelően – a három távközlési szolgáltató bármelyike továbbíthatja a közös adatállományba, amennyiben az ügyfél folyószámláján lejárt számlatartozás mutatkozik.
Amennyiben a számlatartozást az előfizető kiegyenlíti és megfelelően igazolja a szolgáltató felé, úgy adatait a fenti törvényben meghatározottak szerint a távközlési szolgáltatók közös adatállományából a hátralék rendezésétől számított 12 hónap után törlik. Az adatbázisban szereplő ügyfelek levélben kapnak értesítést arról, hogy adataikat továbbították az adatbázisba, illetve arról is, amennyiben adatait az adatbázisból törölték.
Az adatbázisba azon ügyfelek kerülhetnek, akiknek az előfizetését az adott napon legalább bruttó 5.000 forint számla, vagy egyéb tartozás miatt megszüntettük, vagy „tartozott” megjelöléssel azon ügyfelek, akik korábban a fenti módon tartoztak, de tartozásukat az adatbázisba kerülést megelőző 12 hónapon belül rendezték.

Szíves megértését köszönjük!

Bízunk abban, hogy válaszunkkal a segítségére lehettünk!

Tisztelettel:

Hajdók Daniel
Vodafone Magyarország zrt.
levelezési csoport"

Na most én akkor sem kaptam levelet, amikor bekerültem az adatbázisba. Gondolom akkor sem kapok majd, ha kikerülök belőle..

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.