Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 13:48:44

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39045) aujjobba válasza jackbacsi87 (#39044) üzenetére


aujjobba
addikt

A felteteleket kell megnezni, indulo dijak, THM, stb, ha ezek jok akkor megerheti, a vegigfix kamat is vonzo.
Nekem magaval a ceggel voltak problemaim, ami miatt tobbet biztos nem uzletelek veluk.

Peldaul amikor vegtorlesztettem a hitelem kuldtek egy jelzalogtorlo nyilatkozatot, de a rajta szereplo osszegnek koze se volt a valosaghoz ezert a foldhivatal visszadobta.
Mikor vegre elertem oket telefonon 10 perc 'ugyintezoink foglaltak' utan, kiderult nem tudjak mennyi zalogot jegyeztettek be mert elkeveredtek az irataim. Nekem kellett lekerni a tulajdoni lapot es lediktalni nekik az osszeget.
Vegtorlesztes utan 2 honappal kikuldtek postan 12db postai csekket, hogy azokon tudom tovabb fizetni a torlesztoket, mert ugy latjak a rendszerben hogy csekkes fizetesi modra valtottam :F
Legutobb egy lejaro Fundamenta megtakaritasbol elotorlesztettem a jelenlegi hitelembe, szemelyesen igazoltam a lakascelu felhasznalast. Majd egy honappal kesobb kuldtek egy levelet hogy igazoljam a lakascelu felhasznalast, maskulonben ennyi es annyi allami tamogatast vissza kell fizetnem. Ujabb 10 perc ugyfelszolgalatra telefonalas soran rajottek hogy mar reg igazolva van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.