Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-17 12:04:01

LOGOUT.hu

Mibe tegyem a megtakarításaimat? Összefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) #32577792 válasza Dalai Láma (#1000) üzenetére


#32577792
törölt tag

én nem ismerem, tehát ezért nem szóltam eddig hozzá
biztosan vannak nagyobb guruk is itten ilyen témában
én ezeket a sávos kamatozású dolgokat soha nem szerettem, de ez teljesen szubjektív

1000-ik :C

[Szerkesztve]

(#1002) Kicker


Kicker
senior tag

üdv, hol érdemes most bankkártyát ''venni''? nem diák átlag embernek... pályakezdő talán, de nem hiszem ,hogy ez számít... eddig a K&H, ill Raiffeisen van képbe, de ott milyen konstrukciot érdemes, ha kártyást akarsz, amit csak a pénztárcát helyetsíti, illetve ha lekötni akarja, azaz csak fizet be, de 1évig tuti nem veszi ki..

valamint a tőzsde az hogy müxik? névvel belépsz, befizetsz és rakod neten kersztül a zsetont ide-oda... milyen rizikós ez??

tudom sok a kérdés, de ez most aktuális... és itt sok tájékozott ember van.. :DDD

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1003) Slax válasza Moddingfan (#988) üzenetére


Slax
senior tag

Köszi. :R Tervezik az ősök az apeh látogatást.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#1004) Kicker


Kicker
senior tag

cUP

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#1005) tildy


tildy
nagyúr

''Az óriási zuhanások ellenére nincs vége a feltörekvő piacoknak. A brazil, az orosz, a kínai és indiai tőzsde is növekedésre van ítélve'' forrás: index.
;]
Azt hiszem most ellejtek egy boldogságtáncot:)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1006) Agyzuzo válasza tildy (#1005) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ha nem így lenne, nem ajánlottam volna. ;)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1007) zjuhasz válasza Dalai Láma (#993) üzenetére


zjuhasz
aktív tag

Én ebben tartok némi pénzt... a fele ugye 10%, 3 hónapig, garantált. 3 hónap múlva azt csinálsz vele, amit akarsz... A másik fele HVB Lépéselőny alap, ami változó kamatozású, a CAIB [link]értékpapírkezelőnél láthatod, hogyan teljesít. (elég stabil, szinte kockázatmentes, de cserébe keveset hoz) Itt egy évig van lekötve a pénz, ha előbb kell, bármikor kiveheted, eladhatod, cserélheted, de 2% kezelési ktsg mellett. Ha lejár az egy év, akkor ingyen.
A HVB úgymond akciósan csinálja ezt a konstrukciót és ezért (vagy nem ezért) csak külső forrásból fogad el pénzt. Azért valóban nincs értelme, mert ugye ki lehet ezzel az elutalom-visszautalom módszerrel játszani.
A BB is csak asszem 3-4 hónapra adja ezt a kamatot és ők is csak külső forrásból jövő pénzt fogadnak...

[Szerkesztve]

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#1008) [HUN]Tyson


[HUN]Tyson
senior tag

Hali!

Van 1-2százezrem, amihez havi 10-30 ezret hozzá tudnék csapni! Mit kezdjek vele?

Valami olyasmire gondoltam, amihez viszonylag azért fájdalommentesen hozzá lehet férni, ha szükségem van rá, vagy egy részéhez.

Várom az ötleteket!

(#1009) Agyzuzo válasza [HUN]Tyson (#1008) üzenetére


Agyzuzo
addikt

''Valami olyasmire gondoltam, amihez viszonylag azért fájdalommentesen hozzá lehet férni, ha szükségem van rá, vagy egy részéhez.''

Akkor viszont csak sima banki lekötések játszanak... De a hozamot akkor jobb, ha elfelejted.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1010) lesaux válasza Kicker (#1002) üzenetére


lesaux
veterán

Tőzsde: bemész, nyitsz egy számlát. Befizeted a pénzt, persze lehet átutalni is.
Ha interneten akarsz kereskedni, az jó, mert két másodperc alatt bent van az ajánlatod a könyvben. De szerintem inkább kérdezz, mert így lehet, hogy hosszú lesz.
Mennyire kockázatos? Az elmúlt pár évben megsokszorozhattad a pénzed, de ugyanúgy el is bukhattad minden vagyonodat. Mondjuk ez utóbbi gyakoribb. :) Azt mondják, a konyhapénzzel nem érdemes játszani. Csak annyi pénzt tegyél be, amennyit hosszabb ideig tudsz nélkülözni.

(#1011) [HUN]Tyson válasza Agyzuzo (#1009) üzenetére


[HUN]Tyson
senior tag

És ha az idézett részt figyelmen kívül hagyjuk?

(#1012) concret_hp


concret_hp
addikt

vajon meddig fog tartani a tőzsdén jelenleg jellemző gyengülő tendencia?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1013) Monya78


Monya78
veterán

Én ingatlanba fektettem a főlös pénzemet...

A lakásom alatt (magasföldszint) eladó volt a garázs, bár nincs kocsim, de szerintem jó befektetés volt...így a lakás ára is többet ér, plusz olcsóbban biztos nem adom el, mint ahogy vettem...

(#1014) Flashcash válasza concret_hp (#1012) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Azt mondják hogy egy nagy bukta, zuhanás után átlagosan 6-7 hónap mire visszaáll egy európai tőzsde a bukást megelőző szintre. De nálunk még az igazán nagy bukta sem volt meg. :)

(#1015) Flashcash válasza [HUN]Tyson (#1008) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ahogy írták előttem is akkor csak a sima banki betétek játszanak:

-MKB kivételes folyószámla, vannak feltételei viszont lekötés nélkül 5%-os kamatot kínál a számlán levő összegekre. [link]

-Bankbetéteknél talán a Cibnél vannak most a legjobb kamatok, a megtakarítási betétszámla ingyenes, nincs számlavezetési díj, ingyenes netbankár jár hozzá [link] kamatok: [link] hátrány hogy ha lejár a lekötésed a kpfelvétet vagy utalást kezelési költség terheli: [link]

-Ha ennyit se akarsz foglalkozni a témával akkor a legegyszerűbb a Kincstárjegy, ez kb. évi 5%-os kamatot ad, bármelyik postán megveheted, nincs semmilyen kezelési költség, ezt is bármikor feltörheted ha szükséged van a pénzre.

(#1016) lenox válasza Moddingfan (#988) üzenetére


lenox
veterán

Ez nem pont igy van. Ha eladsz, a nyereseged utan fizetsz. Vagyis az eladasi arbol levonod a veteli arat, illetve a rakoltott lovet (felujitas, festes, stb.), es a kulonbseg az adofizetes alapja.
Ha nem tudod a bekerulesi arat igazolni, akkor majd apeh bacsi saccol, illetve ha 15 evnel tovabb volt a tulajdonodban, akkor nem is kell fizetni adot.

(#1017) concret_hp válasza Flashcash (#1014) üzenetére


concret_hp
addikt

tehát ezek alapján meddig várható vajon, hogy csökkenő tendencia lesz? :U azaz mikor fog fordulni a trend vajon kb.? 2-3 hónap mondjuk?

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1018) Flashcash válasza concret_hp (#1017) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Nem tudom. Nézz körül biztosan vannak tözsdei elemzések a neten, bár érdemes ezeket óvatosan kezelni.

(#1019) zjuhasz


zjuhasz
aktív tag

[link]
A HVB most a Triatlon tőkegarantált alappal kampányol. Szerintetek megéri, reális?

Az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség. Gyakorlatilag van.

(#1020) Agyzuzo válasza zjuhasz (#1019) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekik mindenképpen megéri. :DDD

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1021) Kiskokó


Kiskokó
veterán

nemtudod hova tegyed a megtakaritásod ?
Hát a párnád alá...
Bocsi ezt nemtudtam kihagyni

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#1022) attilam válasza concret_hp (#1017) üzenetére


attilam
őstag

Az esés lassan végetér, már ami a magyar részvénypiacot illeti, de trendforduló még nincs. Sajnos nagyban függ az egész a globális hangulattól.

Ami most szerintem jó befektetésnek tűnik: OTP-t venni. RSI-ben igen erős túladottság van (napi szinten nézve 21!!!), bár mondjuk a tegnapelőtti trendfordulóra (doji star) nem jött megerőstés, de előbb-utóbb ez szinte biztos haszonnak tűnik.

(#1023) Ra3


Ra3
őstag

a hozzáértőket kérdezném hogy erről mi a vélemény:
Erste garantált alap 4.
[link]
ha jól értelmeztem akkor 3 év alatt hozza az igért kamatot, van ennek valami hátulütője ezen kívül?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1024) attilam válasza Ra3 (#1023) üzenetére


attilam
őstag

Az ígért hozamot mindenképpen meg kell adniuk tehát a befektetett pénze garantált a 12% kamat a 3 év alatt.
A tőkegarancia jó dolog, de azt tudnod kell, hogy sok hátránya is van egy zártvégű alapnak:
1. Az elérhető maximális hozam nagyon korlátolt. Ha a piac igen jól teljesít, akkor sok haszontól maradhatsz le.
2. Megtekintési időpontok. Ez nem jellemző a legtöbb alapra, de itt úgy néz ki, nem láthatod napról-napra, hogy mennyi a befektetési jegyeid eszközértéke. Ez persze előnyt is jelent, mert nem kapsz szívrohamot ha túl alacsony lenne az árfolyam a két megtekintési időszak között. Bár ez a tőkegarancia miatt amúgy sem állna fenn.
3. Pont a megtekintési időpontok miatt, nem tudod, hogy mennyit érnek a bef. jegyek pontosan. A likviditásuk pedig szinte egyenlő a nullával, még akkor is ha pontosan tudnák az emberek mennyit érnek. A zárt végű alapokat a tőzsdén eladhatod, esetleg újat vehetsz hozzájuk, ha találsz vevőt, vagy eladót rá, de ez az alacsony likviditás miatt időben nagyon elhúzódó lehet. Ráadásul nagyon valószínűtlen, hogy olyan áron tudnád eladni, mint amennyit ér.

Ezek figyelembe vételével én azt ajánlom, hogy ha van olyan pénzed ami 3 évig biztosan nem kell, és a banki lekötéseknél jobb hozamot szeretnél elérni, viszonylag alacsony kockázattal, akkor nyugodtan vágj bele. Ha előreláthatólag 3 éven belül kellhet a befektetett pénz, akkor keress más megoldást.

Még egy biztonsági dolog: Mivel az Erste alapkezelője BEVA tag, így a befektetett pénzed biztosítva van, ha jól emlékszem 2 millió forintig.

(#1025) Ra3 válasza attilam (#1024) üzenetére


Ra3
őstag

köszi az infókat, ennek fényében átgondolom mégegyszer a dolgot, de valószínű hogy nem minden pénzemet fektetem ebbe.
más téma: sokat hallani mostanában a hamarosan bevezetésre kerülő kamatadóról. ezt hogyan fogják beszedni, már levonja a bank, vagy nekem kell befizetni? és ellenőrizni hogyan akarják? azt azért csak nem fogják az apech-nél nyilvántartani hogy kinek mennyi pénze van számlán vagy befektetve.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1026) anjani182 válasza Ra3 (#1025) üzenetére


anjani182
őstag

Én is ezt az Erste izét néztem, nem tudom belevágjak-e.... :F

Forever and ever, let's make this last forever.

(#1027) attilam válasza Ra3 (#1025) üzenetére


attilam
őstag

Ezt olvasd el: [link]

(#1028) Ra3 válasza attilam (#1027) üzenetére


Ra3
őstag

kösz az infókat, jövő héten még körbelátogatok pár bankot, aztán meglátjuk mi lesz...

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1029) attilam válasza Ra3 (#1028) üzenetére


attilam
őstag

Állítólag vitáztak más sokat róla, és lehet hogy EHO nem lesz rajta, és akkor marad a 20%.

(#1030) Hörmann


Hörmann
tag

Ezt jósoltam én:

''Megítélésem szerint a választás eredményétől függetlenül 280-290 forint körüli forint/euro árfolyam várható április végére-május elejére. Én nem csodálkoznék, ha magasabb is lenne.''

Tévedtem egy kicsit, mert júniusig tartott a türelem... :)

Ezek voltak akkor reakciók:

''#762) fokukac válasza Hörmann (#735) üzenetére

vészmadárkodj már itt... (is)

nem tűnt fel még, hogy évek óta ezt jelzik, hogy komoly forintgyengülés várható,
aztán gyakorlatilag 4 éve a 204-260-as sávban mozog a forint...

pedig a sáv 240-től 321-ig terjed, ha jól emlékszem.

Amíg a folyó fizetési mérleg hiányát nagyjából finanszírozza a nem adóssággeneráló tőkebeáramlás, addig nincs baj.''

#753) concret_hp válasza Hörmann (#735) üzenetére
Új Válasz Privát Email 2006-01-25 16:49:08

''Azért igencsak meglepődnék már azon is ha tartósan 270huf fölé menne az euro, nemhogy 280-290. gondoljuk csak meg mi történne, ha hirtelen 10-15%-ot gyengülne a valutánk? egyszercsak igensokan jönnének ide befektetni, meg pénztkölteni, elkezdenék venni a forintot, az mneg szépen visszaerősödne secc perc alatt

igaz, a dollár ami egy sokkal keményebb valuta is el tudott elgyengülni tartósan, de annak azért komoly okai voltak''

Emlékeztetőül, hogy ki vészmadárkodott, felírtuk ezt is.

El lehet gondolkodni. :(

''Ezer új útról álmodtam... Felébredtem, és a régin találtam magam.''

(#1031) Razor1 válasza Hörmann (#1030) üzenetére


Razor1
aktív tag

lottószámokat nem látod véletlenül előre? :DDD

(#1032) lorcsi


lorcsi
veterán

Jó lett volna euróba váltani mikor 240 felé volt most meg kivenni...sajna már mindegy

(#1033) BosXx válasza Hörmann (#1030) üzenetére


BosXx
aktív tag

ehh ez büntet :))

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#1034) Agyzuzo válasza lorcsi (#1032) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Ezt sokmindenre lehet mondani... ''Ha''... Menteni kell, ami menthető, vannak már remek euró alapú megtakarítások, ott meg nincs árfolyamkockázat. Én még 1,5 hónapja be is toltam a zsugám egybe. :))

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1035) lúzer válasza Hörmann (#1030) üzenetére


lúzer
veterán

Én még akkor váltottam minden megtakarításom euróra, mikor 255 volt.
És ajánlottam mindenkinek, igaz sokan kiröhögtek.
Most én röhögök rajtuk.

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#1036) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ezt is érdemes elolvasni:
[link]

Aki szeretné elkerülni ezt a fincsi kis 20%-os árfolyamnyereség- és kamatadót, az forduljon hozzám bizalommal - ráadásul most duplán érdemes lépni, mivel a legtöbb árfolyam a béka segge alatt tanyázik, most érdemes vásárolni.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1037) Agyzuzo válasza lúzer (#1035) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Akkor nem is vagy te akkora lúzer. ;)

[Szerkesztve]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#1038) lao ce válasza Agyzuzo (#1037) üzenetére


lao ce
aktív tag

van egy kerdesem, tanacs kellene barkitol aki okosnak erzi magat:

azon gondolkodom hogy befektetnek K&H NAVIGÁTOR ALAP nevezetu cuccba (ha legalisan tehetem), kb 2%-nyit az osszes befektetesemnek.
azert gondolom hogy ez jo lenne mert
- 6-8 evben gondolkodok (esetleg picit tobb ha meg kell varni kicsit az eurora)
- a forint most szarul van -nekem meg valtanom kell dollarbol- de majd a megszoritasok utan erosodni fog, szoval eljen a cuclizmus.
- a market szarakodik, szoval innentol csak felfele megy majd a sztok.

viszont nem tudom hogy ez a navigator egy rakas kakkantyu vagy igazan dogosnek szamit-e otthon. mit gondoltok? vannak jobb alapok ennel amik azert hasonloak ehhez jellegeben?
(oszinten azt sem tudom hogy az euros bevezetes milyen hatassal lesz az egesz otthoni piacra, vagyis azt talan senki sem tudja de nekem arrol sincs fingom hogy leginkabb mi a varakozas ezzel kapcsolatban?)

igazibol eleg lelkes vagyok ahhoz hogy akar 2-2%-ot ket kulonbozo alapba tegyek :)

[Szerkesztve]

nicht kompot

(#1039) concret_hp válasza Hörmann (#1030) üzenetére


concret_hp
addikt

eh :( :O

mondjuk sztem most július eleje van és június legvégén gyengült el a huf, május végén még 260 magasságában volt :U (nem azt mondtam, hogy soha nem fog elgyengülni, hanem, hogy ápr-májusban nem.) de elismerem igazad lett :R

megjegyzem, meg is lepődtem amikor megláttam h 280-on áll a kurzus :Y

és persze 10 év után most megyek külföldre ilyen gyenge huf mellett :(

(hozzáteszem most is azt mondom, hogy szép lassan visszaerősödik a huf, de legalábbis nme gyengül tovább szvsz, bár a 240-es euro árfolyam nagyon messze van, de szerintem 265-270-re vissza fog erősödni.)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1040) Hörmann válasza concret_hp (#1039) üzenetére


Hörmann
tag

Ez korrekt. :R

Szvsz az, hogy a forint visszaerősödik-e, két tényező függvénye. Egyrészt szükség van egy megfelelőintézkedéseket tartalmazó, takarékossági csomagra, majd hiteles kormányzati kommunikációra, ami meggyőzi a befektetőket. Ha ez megvan ÉS a befektetők ennek valóban hisznek,majd az eredmények középtávon megfelelőek, akkor lassú visszazárkózás, normalizálódás elképzelhető. Ennek azonban az ára, amit hazai gazdaság és a lakosság megfizet, magas lesz... :(

.
Azonban ha ez nem következik be és marad a tökölés, esetleg komolyabb spekulációs hullám ér el minket....akkor Argentina... :(( P

ersze ennek nincs sok esélye, de elvileg a 280 Ft-os euronak se volt, ugye....

''Ezer új útról álmodtam... Felébredtem, és a régin találtam magam.''

(#1041) concret_hp válasza Agyzuzo (#1036) üzenetére


concret_hp
addikt

dobtam 1 privit
és UP a totyiknak.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#1042) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Egy kérdés a kamatadóval kapcsolatban:

Kamatadó
Hatály: 2006. szeptember 1.

Már a személyi jövedelemadóról szóló törvény korábbi módosítása alapján is a kamatjövedelmeket
2007. január 1-jétől kezdődően 10 százalékos mértékű adó terhelte volna. A most elfogadott törvénymódosítás azonban előre hozza 2006. szeptember 1-jére az adó bevezetésének időpontját, annak mértékét pedig 20 százalékra emeli. A kamat fogalma továbbá olymódon változik, hogy az kiterjed – többek között a bankszámla-, illetve a betétiszámla követelés után jóváírt kamatra, valamint a befektetési jegy és a hitelviszonyt megtestesítő értékpapír hozamára is.

Átmeneti mentességként a 2006. szeptember 1-jét megelőzően kötött ügyletekből származó kamatjövedelmet nem terheli adó (pl. a 2006. szeptember 1-jét megelőzően megszerzett hitelviszonyt megtestesítő értékpapír kamata). Nem adóköteles továbbá az EU Megtakarítási irányelvét elfogadott államban illetőséggel bíró magánszemély kamatjövedelme, amelyről a kifizető adatot szolgáltat (pl. EU befektetési alapok, magyar államkötvények és egyéb magyar állampapírok esetén).

A postákon és máshol vásárolható kincstárjegyeket/állampapírt terheli kamatadó?

(#1043) Calogero


Calogero
addikt

A kérdés adott.

Mibe tegyem amit eddig összegyűjtöttem?
Nem akarom 1 évre lekötni mert tél vége tavasz, elején új autót akarok venni.
Az igazság szerint most akartam kocsit venni, de amit kéneztem olyat most nem raknak össze, csak ősz végére kerülne hozzám, de télire nem akarok új kocsit venni.

Valami havi lekötést ajánlottak, meg kamatos kamatot magyaráztak, de tök hüje vagyok ehez.
Gondoltam hátha van itt egy szakember aki jó tanáccsal tudna ellátni.
Előre is köszönöm.

(#1044) Flashcash válasza Calogero (#1043) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

A kamatadó miatt szerintem nem jó ötlet egy kamatos kamatra alapozó havonta megújuló betét.

Én a helyedben még szeptember 1 elött lekötném a pénzemet tavaszig. Pl. a Cib kínál most 6,5% éves kamatot 6 hónapos lekötésre összegtől függetlenül.

(#1045) tildy


tildy
nagyúr

A raiffeisen hozamfokozó mire jó?:F MEgéri azt a plusz 300-400Ftot havonta?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1046) Flashcash válasza tildy (#1045) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Itt vannak a részletei: [link]
Akkor jó ha van akkora összeg elfekvőben a számládon ami után akkora hozamot kapsz hogy megérje.

(#1047) tildy válasza Flashcash (#1046) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezeka részletek:F Kösz de ezt már én is megtaláltam, ezek midnen, csak nem részletek. Semmi nem derül ki belőle.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1048) Flashcash válasza tildy (#1047) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Mi nem derül ki belőle?

1, Írják hogy látraszólóan a napi egyenelegedet Raiffeisen Likviditási Alapba fektetik.
2, Innen kb. 2 kattintás hogy megnézd mit takar a likviditási alap: [link]
3, Innen +2 kattintás megnézni a likviditási alap napi árfolyamát és az elmúlt évek adatait.

(#1049) Flashcash válasza Flashcash (#1048) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

A napi árfolyamot elfelejtettem belinkelni: [link]

(#1050) fokukac válasza tildy (#1045) üzenetére


fokukac
nagyúr

399 Ft havonta,
ezért kb. 5% kamatot kapsz a pénzedre, lekötetlenül.
ha huzamosan 100.000 Ft feletti összeg van a számládon, akkor megéri.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.