Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71751) Zola007 válasza madle (#71750) üzenetére


Zola007
veterán

A passattal is csak szívtál volna, annyira ne sajnáld :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71752) AssAssynn válasza Ijk (#71743) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ha már guggolás...

Ti mennyire tudtok bepucsítani közben? Szabályosan ugye eléggé kellene, s látom videón, hogy Kai Green-nek megy is szépen. Amikor pedig én csinálom alapjáraton megy is, de amikor elkezdek guggolni és lentebb érek, akkor egy idő után a derekam elkezd így vissza, lefelé hajlani, s akkor már nem pucsítok úgy.
Ez nektek is így van, vagy csak velem van a baj? :U
Remélem érthetően magyaráztam el...

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71753) Zola007 válasza AssAssynn (#71752) üzenetére


Zola007
veterán

akkora segged lenne és olyan b.zi lennél, lehet neked is menne :)

Komolyra fordítva azért van ez, mert nem elég mobilis a csípőd és meg van rövidülve a combhajlítód. Emiatt elkezdi behúzni a farizmon keresztül az alsó hátat.

Ha súly nélkül sem megy a leguggolás tök egyenes háttal,, az inkább hagyja a guggolást, csináljon kitörést

Nekem is ez a problémám, korábbi baleset miatt iszonyatosan meg van rövidülve a combhajlítóm és a vádlim, nyújtok minden edzés után és rendszeresen, de max ennyi tudok egyenes háttal, nyújtott lábbal előredőlni:

Próbáld ki, hogy megállsz háttal a falnak, úgy hogy oldalt lásd magad tükörben és nyújtott lábbal próbálj előre dőlni, valószínűleg nem fog menni vízszintesig, alá meg semmiképp.

A másik jellegzetes dolog, mikor valakinek elég mobilis a csípője, tehát üresen, súly nélkül jó formában guggol, de súllyal nem. Ez esetben pedig a törzs gyenge és előrehúzza a súly. Ekkor törzserősítésre van szükség pár hónapig, guggolásra utána visszatérni

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71754) kona005 válasza Zola007 (#71753) üzenetére


kona005
senior tag

Zola egyik hsz-edben olvastam valamit a sok vitaminról meg a pisi csípésről... Hogy is van ez? Sok valamelyik vitamin? Egy nagyon nagyon kicsit néha nekem is szokott, mega daily one szedek, 1100-as c vitamin, meg D3 Fortét mind Scitec-es... ja meg néha egy két kapszulás bcaa... Sok lenne szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#71755) Zola007 válasza kona005 (#71754) üzenetére


Zola007
veterán

akkor csíp a pisi, ha sok a B vitamin egyeseknél, illetve savas, tehát ritkán iszol.
Ekkor nem mindig sötét, mert a kémhatás nincs mindig párhuzamban a színnel. Általában délelőtt szokott csípni a népeknek, mert reggel nagyobb a szervezet vízfelvétele, gyomorsav, emelkedő vérnyomás, stb
Reggel kicsit többet kell inni, estefelé már visszább lehet vinni.
Felkeléskor egy pohár víz, reggeli előtt, reggeli közben, reggeli után. Jó eséllyel jobban indul majd a napod.

megadailyone-t már korábban kitárgyaltuk, szerintem lórúgás az a B-vitamin mennyiség. Szerintem egy napi 2 szem Biotech oneaday vagy 3-4 szem Peak A-Z tökéletesen elég, nem utolsó sorban jobban is beosztható, egyenletesebb a bevitel.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71756) kexksz válasza kona005 (#71754) üzenetére


kexksz
addikt

Nem akarok hülyeséget mondani, de iszol eleget?

mindegy, elkéstem

[ Szerkesztve ]

(#71757) AssAssynn válasza Zola007 (#71753) üzenetére


AssAssynn
őstag

:Y
Gyaaaa. Jobb, mint ha orvoshoz fordultam volna. :C
Köszönöm a választ! :K Végre fény derült erre is.

Ugyanaz a helyzet nálam, mint nálad is (csak velem nem történt baleset). Annyira tudok előrehajolni egyenes háttal, mint a képen az ember. Meg érzem is, hogy a combhajlítóm feszül közben. Bár reménykedem abban, hogy nyújtással javítható a dolog, csak sokat kell vele foglalkozni...
Még annyi, hogy úgy vettem észre, hogy guggolásnál valamennyire kiküszöbölhető ez a dolog, ha teszek valamit a sarkam alá, plusz előre veszem a súlyt, nem a hátamra, mert akkor máshogy guggolok, s tovább egyenes marad a hátam. Bár igazad lehet, hogy a kitörésben kellene keresni a megoldást.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71758) kona005 válasza Zola007 (#71755) üzenetére


kona005
senior tag

Hétköznap napi 3 liter folyadékot iszok meg most télen is, szerintem van olyan aki nálam kevesebbet iszik...
Igaz napközben kb 1,5 litert meg este felé edzésen még egyszer 1,5 l kb... A B-vitamin akkor tényleg sok lesz mondjuk ahogy nézem most van benne rendesen szó ami szó... nem vészesen fájdalmasan csíp amúgy de néha a kezdetnél érzem hogy mintha egy kicsit megcsípne..

Köszi az infót amúgy, szerintem az lesz a vége hogy ráállok a multi-pro ra és csak azt eszem vitamin terén mást nem...

(#71759) Zola007 válasza kona005 (#71758) üzenetére


Zola007
veterán

a 3 lityó nem olyan sok, főleg ha tömör kajákat eszel és nincs gyümölcs, leves, stb
egyél néha krumplit, karfiolt, 2-3 almát. tele vannak vízzel, de mégse csapvíz
Fél kiló karfiolt úgy le lehet küldeni hogy észre se veszed

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71760) macera2 válasza FIREBLADE78 (#71749) üzenetére


macera2
aktív tag

A Myprotein impact whey ízesítetlen tejsavó fehérjét -5 kg.-os kiszerelésben- pusztítom. A legutóbbi csomagoláson a Whey&Soy feliratot vettem észre, nagyon apró betükkel írva. Van valami infótok arról, hogy végül is mi ennek az anyagnak az összetétele?

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71761) FIREBLADE78 válasza macera2 (#71760) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Soy? Talán szója? Fordító szerint szójabab. Tehát szar

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71762) kexksz válasza FIREBLADE78 (#71761) üzenetére


kexksz
addikt

Szerintem a kérdés nem arra irányult, hogy a szója az szója-e, hanem hogy milyen koncentrációban van jelen.

(#71763) birooo


birooo
tag

Allergén információk: Szóját és tejet tartalmaz. Tejet, szóját, tojást, glutént és rákféléket feldolgozó üzemben készült.

(#71764) kona005 válasza Zola007 (#71759) üzenetére


kona005
senior tag

Tudom, nem olyan sok, de azért el lehet vele lenni...

Karfiolt azt szeretem, almát is, krumplit annyira nem csipázom de megeszem...

Köszi a tippeket!

(#71765) Lajkó


Lajkó
őstag

Valakit érdekel a Barnarízs fehérje!
Fogok rendelni. Ha csak 1 jelentkező is akad akkor már bevállalom a három dobozos pakkot! :R

(#71766) mayday00 válasza Lajkó (#71765) üzenetére


mayday00
őstag

drága nem éri meg :(

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71767) Lajkó válasza mayday00 (#71766) üzenetére


Lajkó
őstag

Jajj, haggyál már ezzel! :D
De most komolyan!

(#71768) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Sziasztok!

Ennek a zenének nem tudja valaki a címét? [link]

Nem tudom a dal címét topicban valaki úgy emlékszik rá, hogy egy motivációs videóban is benne volt.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#71769) SchumiBácsi válasza JetiRulez (#71768) üzenetére

Kívánok az ilyen oldal üzemeltetőjének 1000wattos hangfalat, amikor az egyébként normál hangerőszinten megnyitja. Nem igaz hogy lehet ilyen nem is tudom hogy jellemezzem megoldást elkövetni.

Ja és sajnos nem tudom a dal címét, amíg kiderül próbáld ki ezt a kollekciót... -nem hangos ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71770) macera2 válasza kexksz (#71762) üzenetére


macera2
aktív tag

Igy van! A százalékos megoszlás lényeges. A teljes szöveg meg: Contains: Milk&Soy, a hírdetett 100% whey prot. helyett.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71771) FIREBLADE78 válasza JetiRulez (#71768) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

shaazam

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71772) HussarF válasza Lajkó (#71767) üzenetére

De most komolyan. A barnarizs fehérje az egyik legértelmetlenebb lehúzós termék, aki iylet vesz kb. a homlokára írhatná, hogy fogyatékos. Nagyon alacsony biológiai értékessége van, cserébe rohadt drága is. Egyedül arra jó, hogy ha valaki nagyon vegán, annak is el tudjanak adni valamit, mert pénzt mindenkiből ki kell húzni

(#71773) Woodslave válasza macera2 (#71770) üzenetére


Woodslave
nagyúr

biztos hogy az allergén info, vagy legfeljebb a szója lecitin tartalom ami valami emulgálószer... Kizárt hogy a whey szóját tartalmazzon olyan mennyiségben ami számítana...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71774) HussarF válasza macera2 (#71770) üzenetére

Ez hol van leírva? Sztem abban max szója-lecitin van.

(#71775) Lajkó válasza HussarF (#71772) üzenetére


Lajkó
őstag

De most komolyan...
Most is 8000-ért veszem kilóját, a Bio-s Zero-nak, és kajálok rendesen! Mindemellett allergiás vagyok sokmindenre. A tej, és tejtermékek lehet az egyik kiváltó oka! Meg szeretnék ettől a kereszttől szabadulni?
Akkor most meg fogok halni ha nem tejből készül a proteinem? :U Hagyjad már...

(#71776) HussarF válasza Lajkó (#71775) üzenetére

Ja, hát persze, hogy az izolátum annyiba kerül. Persze ha laktózérzékeny vagy, akkor nincs más választásod, max. szója vagy tojásfehérje. De ha bírod, akkor inkább koncentrátumot vegyél. Ha nem vagy versenyző akkor nem kell ennyire tiszta fehérje.
Nem azért nem ajánlom a rizsfehérjét, mert bajod lesz tőle, hanem mert nem optimális az emberi szervezetnek. Alacsony a biológiai értékessége (BV). Hiányoznak belőle fontos aminosavak. Ami van, az sem olyan jó arányban van. Sokba kerül, cserébe nem igazán alkalmas arra, amire használni akarod.

(#71777) macera2 válasza HussarF (#71774) üzenetére


macera2
aktív tag

A zacskón van egy műanyag cédula, levakarhatatlan, és arra van ráírva. Van egy két szakkifejezés, amit a JGL szótáram nem ismer. Pl. Ingredients : Whey protein concentrate (Milk) (100%), Emulfier (SOY lecithin). Ezt úgy ferdítettem, hogy tarozékok: tejprotein 100%, Emulfier (???) szójalecitin.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71778) AssAssynn válasza macera2 (#71777) üzenetére


AssAssynn
őstag

Csomósodásgátlóként van benne egy minimális szója-lecitin. Don't fos, ez még ugyanúgy 100% WPC.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71779) macera2 válasza AssAssynn (#71778) üzenetére


macera2
aktív tag

Kösz az infót, kezdek megnyugodni.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71780) kona005 válasza HussarF (#71776) üzenetére


kona005
senior tag

Vagy marha fehérje ha laktóz érzékeny vagy...

Valaki tapasztalt pattanásosodást a whey-től? Azt hallottam hogy előfordul, nekem amúgy van azért, így nem mertem bevállalni...

(#71781) proof88 válasza kona005 (#71780) üzenetére


proof88
addikt

Sokan tapasztaltak már. Nem is biztos hogy a tejsavótól, lehet magától az emelt fehérjebeviteltől is. Attól mert neked van 1-2 pattanásod, nem biztos hogy több lesz tejsavó fehérjétől.

(#71782) soldierboy válasza madle (#71746) üzenetére


soldierboy
tag

Én általában Profigym, Nutritionplanet és néha ShopBuilder (ha éppen akció van vagy csak ott van valami). :)

Angliában Dolphin Fitness és MyProtein.

(#71783) Zola007 válasza kona005 (#71780) üzenetére


Zola007
veterán

zuhanyozz 2x egy nap
háton jön elő leggyakrabban, főleg aki ülőmunkát végez. Hátkefe jól tisztít

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71784) madle válasza soldierboy (#71782) üzenetére


madle
őstag

Nekem eddig a nutritiondiscount.eu volt a kedvenc, az a régi sportika.eu. Meg amikor bejött a bodybuildingbolt.hu jó árak voltak, de mostanság semmi különbség.

(#71785) HussarF válasza macera2 (#71777) üzenetére

Ha esetleg rendesen írtad volna be, lehet, hogy lefordította volna a translate :D emulsifier
És ja ez emulgeálószer, azaz csomósodás-gátló, ahogy a fórumtárs már mondta.

(#71786) macera2 válasza HussarF (#71785) üzenetére


macera2
aktív tag

A lényegen nem változtat, és csak a teljesség kedvéért szaporítom a szót. Emulfier - nincs a szótárba (jól másoltam), - helyett Csak az emulsify szó van. Jelentése emulgeál. Ezek alapján az emulsifier - emulgeáló jelentésre tippelek.
Ennek lenne értelme, mert a Wikipédia szerint: különböző élelmiszerek, mosószerek és testápolók emulgált alakban kerülnek forgalomba, hogy hosszú ideig stabil állagúak legyenek.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71787) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#71783) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szoli is. Nekem is mostanában eléggé kezdett a hátam. Annyira nem volt durva kb 10 vagy annyi sem. De én is sikálom heti 2x kb, van ilyen öv szerű cucc.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71788) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#71787) üzenetére


Zola007
veterán

melanin, D-vitamin kihozza első körben ,aztán letisztul.
Nyáron én is kirügyezek, főleg ha izzad is hozzá az ember

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71789) madle


madle
őstag

Nekem jóval régebben volt ebből problémám, körülbelül, mikor az első táplálékkiegészítőket ettem. Akkor nagy sláger volt a Myomass, Volumass 35 meg ezek és volt mellette egy olyan hogy Cellmass, ez is Sciteces termék volt, előtte ettem a másik kettőből is, és semmi bajom nem volt. Ahogy megettem a Cellmass-t rá pár hétre, olyan pattanások jöttek ki rajtam, hogy egyszerűen a kozmetikus sem tudott vele mit tenni. Ezt úgy képzeljétel, hogy hónapokat szenvedtem a pattanásokkal míg eljutottunk a megoldáshoz.

El kellett mennem bőrgyógyászhoz. Legkeményebb megoldás lett, Gyógyszer. Fél évig ettem at a mérget, szenvedés volt mert fél éven keresztül folyamat hámlott a képem, meg száraz volt. Meg a hátam is. De fél év után olyan szinten megszűnt a problémám, hogy szerintem azóta egy kezemen meg tudom számolni, hány sárga pattanás volt rajtam... Jó ersze miteszerek meg ezek a kis szarok vannak, de azt kozmetikus elintézi. De azok a kráterek már nem. Durva korszak volt.

Állítólag a Cellmass-ban volt valami ami aktiválta a hormonjaimat. Franc tudja..

(#71790) Zola007 válasza madle (#71789) üzenetére


Zola007
veterán

egy két srácon szoktam látni azokat az 5 forintos nagyságú bsztt nagy pattanásokat, nem tudom hogy fehérje vagy kox miatt, de most is van pár ember, aki hirtelen kirügyezett egyik hónapról a másikra
A legdurvább hogy képesek akkor is lejönni ilyen spagettipántos trikóban, hadd kerülgesse a hányinger az embert.
Te kézzel-lábbal tettél érte, de úgy látszik őket nem zavarja.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71791) madle válasza Zola007 (#71790) üzenetére


madle
őstag

Én elég rendesen magam alatt is voltam emiatt, pont a nagy csajozós korszakomban jött a dolog, persze mikor máskor. De akkor abba is hagytam azt a szart nem mertem sokáig venni táplálékkiegészítőt, aztán kiderült hogy a gyógyszer annyira hatásos volt, hogy mondom azóta semmi akármit eszek. De azért volt ennek vonzata is, mert járnom kellett vérvételre, mert rendesen odavágott az a szar, annyira erős volt.

Igen, van akinek a tesztoszteron erős androgén hatása miatt kráterek meg ilyen kelések lesznek a bőrén mindenhol.(egyén függő) Lehet kiküszöbölni de ezzel jár. Egyik haveromnak a nandrolone használat után 1 évvel a semmiből jelentkeztek olyan szintű kráterek a hátán, hogy műtétre is sor került. Mondjuk a nandrolone szemét egy dolog amiket tudok róla. De nem is értem ebbe, hogy mer valaki egyáltalán belekezdeni.

(#71792) kona005


kona005
senior tag

Köszi a válaszokat srácok! :R Hát az a helyzet én is így 20 meg a halál között vagyok, így ergó mondhatni a nagy csajozós korszakban ahogy madle is mondja... Hát igen, sok ismerősöm mondja hogy szard le meg ilyenek, nem foglakozik vele senki, de az a baj ezt csak az tudja átérezni aki saját bőrén tapasztalta :(

Bőrgyógyászhoz el fogok menni én is, egy-két éve kezdett el jobban zavarni amúgy, strandra se nagyon mentem ez miatt... Kentem ezzel meg azzal, de nem igazán jött a változás, vagy csak időszakos volt...

(#71793) kona005 válasza madle (#71791) üzenetére


kona005
senior tag

Teljes mértékben együtt tudok veled érzeni, én most pont ugyan ebben a cipőben járok :(

Egy jó b@szás is jót tenne már lehet, olyankor mintha kisimulna az ember...

(#71794) madle válasza kona005 (#71793) üzenetére


madle
őstag

Ha ennyire zavar akkor vállald be, nekem ez az időszak már jó régen volt, azóta lehet változtak a gyógyszerek is, mindenesetre biztos nem egy Aspirin kaliberű lesz akkor sem, de az tuti hogy hatásos, fél évig ment nekem a kezelés, az szar volt, lehetőleg még most tervezd be, mert a gyógyszer végett érzékeny leszel a fényre, és nyáron nagyon szar, én így jártam, foltos volt a fejem mint valami tarka tehénnek. Meg a szád állandóan száraz.

De megérte :D

EZT szedtem fél éven keresztül, azthiszem a 3. hónap után már 20mg-osat írtak fel.

[ Szerkesztve ]

(#71795) kona005 válasza madle (#71794) üzenetére


kona005
senior tag

Rohadtul zavar már, semmi önbizalmam, de gondolom ismerős az érzés... be fogom vállalni ha most januárban megkapom a fizetésem elmegyek, kerül amibe kerül...

(#71796) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#71790) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az alap, hogy kox. Anno tini koromban iszinyat aknés volt a képem, de roacutan meggyógyított. Én szerintem több mint egy évig szedtem. Iszonyat rossz volt, hogy állandóan szárította bőröm de megérte. Lefekvés előtt még ilyen tejföl szerű szart is magamra kellett kenni. Pár százezerbe belekerült, bőröm sem lett heges pedig lehetett volna. Még jó hogy anyám fizette. Hál istennek

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71797) kexksz válasza kona005 (#71792) üzenetére


kexksz
addikt

Iszol eleget? Kaja rendben van? (Én gyakorlatilag ha szökőévente egyszer eszek a McDonald's-ban utána 1 hétig olyan pattanásos vagyok, hogy csak na.) Van, akinél a kávé is kihozhatja, próbáld meg, hogy nem iszol ~1 hónapig. Amikor a hajadból kimosod a balzsamot utána mosd meg tusfürdővel a testedet és ne előtte. Ha van arcszőrzeted vagy borotváld le, vagy vegyél rá ápolót, mert az az olajokat a bőrödtől vonja el és kiszárítja.

Tudom/gondolom, hogy sok mindent próbáltál, de hátha mondtam valami újat.

(#71798) kona005 válasza kexksz (#71797) üzenetére


kona005
senior tag

Vidéki suttyó vagyok, nem eszek gyors kajákat... Kaját most tettem rendbe, bár nem tudom amúgy mi számít rendesnek, csirke, pulyka , meg rizst tolom, most akarok marhát venni majd meg úgy ezeket variálni... kb 2 hete eszem a csirke+riszt de mintha már amúgy lenne egy kis javulás, de szerintem azért van mert elhagytam a Jumbo-t... A fürdésére vonatkozó részét még nem próbáltam, de meg fogom :R Arcszőrzet? :D Nincsen "sajnos"...

(#71799) Zola007 válasza kona005 (#71798) üzenetére


Zola007
veterán

pedig a fürdés csodákra képes! ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71800) bigmasterg válasza Zola007 (#71753) üzenetére


bigmasterg
addikt

Törzs erősítésre mit?
Felhúzás, plank, hiperhajlítás?
Vagy van valami "ajánlott"?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.