Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72151) Ijk válasza sutyesz96 (#72150) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mennyi a napi fehérjebevitel? Mennyi vizet iszol? Mennyi zöldséget eszel?
Zöldségnek legalább annyinak kell lennie mint húsnak az étrendben, a víz pedig 4-5L.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72152) mayday00 válasza Ijk (#72151) üzenetére


mayday00
őstag

Igazság szerint minden testépítőnek a belső szervei egy időzített bomba :( Vese, szív, gyomor minden. Refluxos leszel, tönkremegy a veséd, szíved, gyomrod. Magas lesz a cukrod, koleszterin stb. :(

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72153) FollowTheORI válasza sutyesz96 (#72150) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Igyál több vizet... és lehet hogy van egy kis túledzésed (túl erős a bomlási folyamat). :)

"Mitől lehet magasabb, és mit tegyünk, hogy csökkentsük?
A vérszint a vese vizeletszűrő képességének csökkenése (veseelégtelenség, kiszáradás, húgyúti elzáródás), illetve fokozott aminosav-lebontás (magas fehérje-tartalmú étrend, gyomorvérzés) esetén emelkedik. A fenti állapotok közötti különbségtételben segít a karbamid nitrogén és a kreatinin szintjének egymáshoz viszonyított arányának vizsgálata."

Ugye ebből látszik hogy normál esetben ez egy normál folyamat, akkor térhet el ha a vese romlik, vagy nincs elég folyadék ezért nem tud hatékonyan távozni (nő a koncentráció).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72154) sutyesz96 válasza Ijk (#72151) üzenetére


sutyesz96
őstag

Napi 2-2,5g x tskg.

Zöldségen emelek, meg próbálok akkor még több vizet magamba tuszkolni.

mayday00: ;]

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72155) Woodslave válasza Ijk (#72151) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és ettől szerinted alacsonyabb lesz a karbamid szint? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72156) bigmasterg


bigmasterg
addikt

Mindig is tudtam, hogy jó dolog, ez a crossfit. :D

(#72157) Dani82 válasza sutyesz96 (#72150) üzenetére


Dani82
senior tag

Szerintem a karbamid és a kreatinin szint mindenkinek magasabb mint a sztenderd, aki rendszeresen edz.

(#72158) HussarF válasza sutyesz96 (#72150) üzenetére

A magas fehérjebevitel miatt egyértelműen. Tesóm állatorvos ő véleményét szoktam kikérni, mert nekem is mindig magas a karbamid meg a kreatinin vagy mi.. Ő azt mondja, hogy szerinte felesleges túl sok fehérjét bevinni, mert <szakszó> -ciklus során csak lebontja a szervezet, szénhidráttá alakul vagy mi. Szerinte inkább kicsit több szénhidrátot egyek és kevesebb fehérjét, mert ugyanaz a végeredmény, csak nem terhelem a fehérjelebontás során többlet-ammóniával a szervezetem. Hát nem tudom, lehet majd teszek egy próbát, de ez azért nem igazán vág egybe a testépítő dogmákkal, meg a tapasztalataimmal sem. Igaz sosem próbáltam alacsony fehérjével és aránylag magasabb ch-val szálkázni.

(#72159) Woodslave


Woodslave
nagyúr

guggoltam.. a harmadik sorozat után be kellett mennem az öltözőbe a törölközőmért, hát ha hazamentem volna nem lett volna hiányérzetem :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72160) Woodslave válasza HussarF (#72158) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor már tudjuk honnan szerzed a "kieget" ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72161) Ijk válasza HussarF (#72158) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nekem tavaly az állatorvos lány akivel pár hétig kavartam ki akarta önteni a fehérjét mert hogy az nagyon káros.
2g/tskg-ról elég nehezen képzelem el hogy káros. 1-1,5g elég az izomtömeg megőrzéshez, de az izomnövekedést azt el is lehet felejteni.
Azt azért tudni kell hogy az egészséges életmódhoz elég heti 2 alkalom sportolás és valami diéta 1-1,5g/tskg fehérjével. Feltételezem itt legtöbbünknek valami forma illetve átlagon felüli teljesítmény a célunk, tehát számolni kell azzal hogy a vérképben is egyes értékek eltérnek az átlag 175/70kg/20tzs%-os ideális, stresszmentes egyedétől.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72162) Woodslave válasza Ijk (#72161) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D

szerintem is :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72163) sutyesz96 válasza Ijk (#72161) üzenetére


sutyesz96
őstag

Esetleg nektek van mostani (vagy nem mostani) vérképetek összehasonlítás végett?

Azért az egészséges életmód elég relatív! :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72164) FIREBLADE78 válasza sutyesz96 (#72163) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Most ez a legnagyobb bajod? Ugyan mennyi az értéke? 5x annyi? Komolyan mondom sok ember életéért küzd,más meg sír egy kis 10-20%-os növekedéstől :( Másik kérdésem,neked jobb lesz ha az adott határ alatt vagy? 10 évvel tovább élsz? Ne ragadjunk le ilyen faszságokon.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72165) Ijk válasza sutyesz96 (#72163) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem csináltattam vérképet évek óta, tehát nincs semmi bajom. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72166) mayday00 válasza sutyesz96 (#72163) üzenetére


mayday00
őstag

Ismerek 1-2 alkoholistát, aki vedel mint az állat. Mellé elszív naponta 1-2 doboz cigit. És köszöni jól van.

És nem 30 évesek..Ha ők így bírják, akkor mi miért ne bírnánk? Attól a napi 2-3 turmixtól fogunk meghalni?

És utoljára 25 éve csináltak vérképet..

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72167) Woodslave válasza sutyesz96 (#72163) üzenetére


Woodslave
nagyúr

1 éves, bocs ennél élesebb képet nem tudtam csinálni scanner meg nincs.. [link]

itt jobban látszik az alja [link]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72168) Ijk válasza mayday00 (#72166) üzenetére


Ijk
nagyúr

Általában 50-60 között jönnek ki a problémák, és azok igen kellemetlenek.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72169) Zola007 válasza Woodslave (#72167) üzenetére


Zola007
veterán

éhgyomri reggeli vérkép?
idegeskedtél előtte vagy sokat kellett várni felkeléstől számítva a levételre?

nekem pl. húgysav mindig magas volt vagy felső határnál.
Akkor is mikor nem edzettem, akkor is mikor levés fehérjét ettem (kolis koszt gimiben), és akkor is mikor diétáztam.
És mindig rva sokat ittam, 4-6 liter/nap

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72170) Woodslave válasza Zola007 (#72169) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az. Miből gondolod hogy idegeskedtem? Reggel 8 körül vették le, de akkoriban nem nagyon reggeliztem amúgy se. Nem voltam ideges se, max ami ezzel jár, de nem félek a vérvételtől :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72171) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Amikor legutoljára levették a vérem,kint lekellett ülnöm a váróban,mert éreztem,hogy össze esek. A vénám bedurrant,mint a szar. Nem bírom valamiért. Vértől nem fosok,sőt szeretem ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72172) Zola007 válasza Woodslave (#72170) üzenetére


Zola007
veterán

az 5,7-es vércukorból
attól függ mikor keltél előtte, legközelebb kérjetek bele egy HgA1C-t is

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72173) sutyesz96 válasza FIREBLADE78 (#72164) üzenetére


sutyesz96
őstag

11.2, és elvileg 8.3-ig egészséges.

Látom neked nem a vesédre hanem az idegeidre ment rá a sok turmix. :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72174) Woodslave válasza Zola007 (#72172) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Emelkedett éhomi vércukor szint állapotáról akkor beszélhetünk, ha az ismételt éhgyomri vércukor mérések során a vénás vérben mért vércukor 6.1-6.9 mmol/l között van. Ez az állapot általában panaszmentes, azonban felismerése fontos, egyrészt mert cukorbetegség kialakulásához vezethet, illetve azért is, mert már ez az állapot is fokozhatja a szív– és érrendszeri betegségek kockázatát. Felismerése csak rendszeresen elvégzett vércukorszint ellenőrzéssel lehetséges.

Részletek: http://www.webbeteg.hu/cikkek/cukorbetegseg/4021/inzulinrezisztencia-a-szenhidrat-haztartas-zavarai

milyen jeleket kellene amúgy észrevenni a mindennapi életben? Most akarok menni nemsokára, akkor mondom a dokinak hogy ezt is írja rá :R

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72175) FIREBLADE78 válasza sutyesz96 (#72173) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Sosem bírtam a vérvételt valamiért,ez van. Az nem sok,no para

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72176) Zola007 válasza Woodslave (#72174) üzenetére


Zola007
veterán

ez az alapkoncepció, ami gyakran hibás

Tudni sok olyan tablettás cukorbetegről, akinek sose volt a reggeli vércukra 6 felett
Ellenben a kaja után 2 órával (posztprandiális) meg sokszor az egekben. Mire a reggeli éhgyomri vércukor 6,2-6,5 fölé megy, addigra áltaában a szigetsejtek felének már annyi.
Erre jó a Hg1ac (glikohemoglobin). Jóval jobb indikátor mint a glukózszint.
Háziorvosok nem szeretik felírni, mert egy alap vérkép 9000 ft az OEPnek, egy hga1c meg magában 4000 ft körül van.
Sajnos sok rendszeresen edző, nem kövér, normál életmódot folytató emberről derült ki 40-50 évesen, hogy tulajdonképpen cukorbeteg. Ez a genetika meg a modern életmód, stressz, stb hatása nem feltétlenül a kétpofára zabálásé.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72177) HussarF válasza Ijk (#72161) üzenetére

A magas karbamid és kreatinin szint azt jelzi, hogy feleslegben van a fehérje és a vesének kell lebontania, a köztes lépésekben ammóniává alakul. Ez nem olyan dolog, hogy én gyúrok és nekem belefér. Ez semmi esetre sem szerencsés, kérdés, hogy egy egészséges szervezetnek ez mekkora megterhelés, vagy mennyivel előbb teszi tönkre. Dohányosok közül is van, aki 90 évesen hal meg, ez se fog mindenkinek beütni, de plusz kockázati tényező

(#72178) Woodslave válasza Zola007 (#72176) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja akkor gondolom az lesz a válasz, hogy tök normális és felesleges egyéb vizsgálat :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72179) Zola007 válasza Woodslave (#72178) üzenetére


Zola007
veterán

lehet, de kérjed akkor is.
Jogod van hozzá évente 1x nem cukorbetegnek is finanszírozott.
Ha meg nem akarja felírni az orvos, akkor keress másikat.
Évi 150-200 ezret fizetsz TB-t, nehogy ne férjen már bele, bsaszák meg

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72180) HussarF

(#72181) BÁ Nutrition válasza HussarF (#72180) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

pedig nem :N

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#72182) HussarF válasza BÁ Nutrition (#72181) üzenetére

Amúgy amíg valaki úgy használja a dolgokat, hogy azzal nem károsítja őket, én leszarom, hogy mit bénázik.

(#72183) nepszter1


nepszter1
addikt

Macikos meg Jojo5 hova tüntek ? :Y

(#72184) FIREBLADE78 válasza HussarF (#72182) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem az éves bérlet volt 30000

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72185) madle válasza FIREBLADE78 (#72184) üzenetére


madle
őstag

Az kurva jó ár... én havi 5 rugóba vagyok. Ami a felszereltséghez képest nagyon sok.

(#72186) kexksz válasza madle (#72185) üzenetére


kexksz
addikt

Én is három hónapra fizetek 15-öt, úgy, hogy az egész teremben van egy darab guggoló keret, meg egy darab keresztcsiga. :U

(#72187) Woodslave


Woodslave
nagyúr

nálunk is megjelentek az újévi fogadalmasok, hál istennek középkorú elhízott nők képében, szóval túl sokat nem zavarnak :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72188) sutyesz96 válasza kexksz (#72186) üzenetére


sutyesz96
őstag

Én ingyen járok. :B

Van fekvepad, Hack-gép, guggolókeret, lábgép, tolodzkodó állvány, szinte minden. :B

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#72189) mayday00 válasza Woodslave (#72187) üzenetére


mayday00
őstag

Ezek gondolok hamar el is tűnnek:? :D Általában úgy szokott lenni

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72190) Woodslave válasza mayday00 (#72189) üzenetére


Woodslave
nagyúr

felőlem maradhatnak, legfeljebb a csigás hátgép ahol összefutok velük :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72191) Zola007 válasza Woodslave (#72190) üzenetére


Zola007
veterán

nálunk elég sok gondot okoznak.

A személyi edzők egyszerre 3-4 embert edzenek és lefoglalnak 4 gépet hozzá, aztán rotálnak.
Ha meg megjegyzed, hogy te is ugyanannyit fizetsz a bérletért és engedjenek már oda, akkor jön a pofázás hogy "hát ők most személyiedzenek". Szerencsére ez nem mindre jellemző.
Van 12 személyi edző, 16-20 óra között szinte mind dolgozik, szerinted hány gép van, ahol épp nem személyi edzés folyik?
Ha viszont épp akkor jön oda mikor elkezdem a bemelegítő sorozatokat és mondom hogy még van hátra vagy 7, akkor neki áll feljebb, hogy hát ők jönnének most ide edzésterv szerint.
Osz' ki nem rja le? Szerinte én mit csinálok, dísznek álltam a gép mellé?

Múlthéten egyik nap hagytam a pcsába az egészet, lementem inkább aerobozni, annyit kellett várni,.
Tervezik, hogy építenek mellé még egy termet, jó lenne ha elszeparálnák az egyedül edzőktől a nyájat

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72192) rwin5 válasza Zola007 (#72191) üzenetére


rwin5
őstag

Ezzel teljesen egyetértek én is... Nálunk is ugyanilyenek mennek

(#72193) madle válasza Zola007 (#72191) üzenetére


madle
őstag

Jogos, ennél már csak az idegesítőbb, mikor lejönnek a terembe az 1-2 hetes csirkék akik fitnessmodellek akarnak lenni, és elpofáznak 30 percet egy gépen a barátnőkkel, ráadásul még ocsmányak is. Volt hogy elküldtem párat gond nélkül, pedig türelmes vagyok. De ne oda járjanak már le beszélgetni. Mondjuk, minden teremben megvannak a "tipikus" emberek.

Ez a személyi edzős téma nálam tuti kiverné a biztosítékot, még jó hogy a mi termünk nem áll ilyen szinten. Ott a tulaj a személyi edző a csajoknak, minden újonnan érkezőnek már 15 éve mindig ugyan azt a gyakorlat sort mutatja be, ráadásul szarok is. :D

(#72194) kona005 válasza Zola007 (#72191) üzenetére


kona005
senior tag

Ettől a személyi edzéstől is kivagyok amúgy, menjen a picsába a sok milliomos farok, attól hogy megmondják neki mi a jó meg hogyan csinálja a gyakorlatokat, még lehet hogy egy rakás szar és szarul csinálja mert egyszerűen gyökér szvsz...

madle megelőzött...

Nekem meg kevés a CH szerintem, 500g csirke , 250g rizs , ezen kívül este túró meg tükörtojás (5 általában), és majdnem 2 hét alatt 74-ről , 73,5 lettem egy rohadt profi vagyok az az igazság :C :O

[ Szerkesztve ]

(#72195) Zola007 válasza madle (#72193) üzenetére


Zola007
veterán

szerintem nálunk aránytalanul sok a személyiedző.
Legalábbis láttam már pár terem honlapját, de mindenhol 3-5 fős a társaság, nem 12.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72196) mayday00 válasza Zola007 (#72191) üzenetére


mayday00
őstag

Gondolom panelba laksz. :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72197) Zola007 válasza mayday00 (#72196) üzenetére


Zola007
veterán

igen, és nem tudok otthon edzeni, max váll-has

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72198) Woodslave válasza Zola007 (#72195) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Miért nem keresel vmi normális termet. Mondjuk ma ketten voltunk ilyen személyi edző nincs is

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72199) Zola007 válasza Woodslave (#72198) üzenetére


Zola007
veterán

mert ami közlekedésileg jó helyen van, ott mindenhol ez megy
Ami nekem útba esik az a Cutler, New York, Energym
Cutler iszonyat felkapott, New York most nyílt, Energymet pedig eléggé lelakták

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72200) kona005


kona005
senior tag

Szerintem tök felesleges a fullos konditerem, úgyis a szabad súlyok és az azokkal végzett gyakorlatok a legjobbak vagyis ezt hallom a "nagyoktól".... Persze legyen pár alap gép, hátra, lábra, meg keresztcsiga oszt jónapot leedzel mindenre rendesen szvsz... Némelyik majom tárogatógép nélkül nem is bírna tárogatni a nyakamat rá...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.