Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#181001) attiati válasza Speeedfire (#180998) üzenetére


attiati
veterán

legújabb vizsgálatok szerint még egészséges is a kognitív állapot szempontjából a rövid délutáni szunyó

(#181002) python1 válasza attiati (#181001) üzenetére


python1
veterán

Egyetértek a délutáni szundival, bár mostanában, mióta edzek, ez elmarad.
Én 5-6 órát tudok aludni, de olyankor 10-órányit tudok pihenni, annyira lemegyek alfába. :D
Azért fordult már velem elő, hogy 7-órát aludtam egyhuzamban, amikor másnapos voltam.
Tegnap 4-órát aludtam, qrva macska miatt, úgy mentem edzeni, atta.

[ Szerkesztve ]

(#181003) Rivaul válasza attiati (#181001) üzenetére


Rivaul
addikt

Ehhez nem kellenek vizsgálatok. A mediterrán országokban mindig is jelen volt a délutáni szieszta. Biztos az egészségesebb ételek stb mellett ez is hozzájárul a hosszabb életükhöz. Én is ledőlök ha tehetem. 8 óra alatt szintén diszfunkcionális vagyok. De az is csak a minimum.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#181004) python1 válasza Rivaul (#181003) üzenetére


python1
veterán

Nem csak a mediterrán orzszágokban volt ez divat, nálunk is a földművesek (parasztok) ezt tudták, és bizony minimum 20-évvel tovább is éltek, nem is volt annyi elhízott ember.
Hogy tudtok 8-órát átaludni, én annyi alvástól kidőlnék.

[ Szerkesztve ]

(#181005) Rivaul válasza python1 (#181004) üzenetére


Rivaul
addikt

Úgy hogy öregszem. Fiatalon 11-13 órákat aludtam és anélkül hogy felkeltem volna pi..álni mint mostanában :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#181006) fogkefe21 válasza python1 (#181004) üzenetére


fogkefe21
kezdő

Nem értem én sem, hogy van az embereknek ennyi ideje aludni. Sajnos nálam is 6 óra alvás megy már vagy 10 éve, de néha amikor sikerül kialudni magam, akkor ébredés után az olyan érzés mintha egy másik ember lennék.

(#181007) python1 válasza fogkefe21 (#181006) üzenetére


python1
veterán

Eskü, én fáradtabbnak érzem magam, ha 6-óránál többet alszom.

Más
Kész lett az isteni pulykatokány-rizzsel, száraz tömegelős (1,5kg darált pulyka ,40dkg rizs némi borsó, emésztési enzim).

[ Szerkesztve ]

(#181008) attiati válasza Rivaul (#181003) üzenetére


attiati
veterán

Mondjuk náluk a hőség is hozzájárul, hogy siesztáznak.
Cserébe két részletben kell menni dolgozni és az egész nap rámegy.
Mondjuk 10-14-ig és 16-20ig
Az egy külön életritmus.

python1
"nem is volt annyi elhízott ember"
Leginkább a stressznek tulajdonítom egyébként, főleg a hasi hízásnál.
A kortizol bombázza szét.

fogkefe21
"hogy van az embereknek ennyi ideje aludni"
Nekem sincs meg mindig a 7-9 óra.
De fáradtan kevesebbet tudsz elvégezni egy nap, mint pihenten 2 órával kevesebb idő alatt.
Szellemileg, társas kapcsolatokban, edzésen, stb.

[ Szerkesztve ]

(#181009) Qtya123 válasza fogkefe21 (#181006) üzenetére


Qtya123
őstag

Nekem lenne bőven időm aludni. Éjjel is, legtöbbször délután is. De a hajamra kenheten, mert nem vagyok jó alvó.
Fiatal koromban sem értettem a cimborákat, hogy a tökömbe tudtak hétvégén 10-12 órákat aludni. De a feleségem is ilyen volt gimis korában. Ha jött a hétvége délelőtt fél 12-kor kelt fel. És nem azért, mert buli volt.

Sosem tudtam sokat aludni, de ha meg 7 óránál kevesebb, akkor diszkomfortos. 7-nél több meg nem megy. Akkor sem ha hulla fáradtan fekszem le.

Kisgyerekként is a hajan égnek állt, amikor a szüleim, nagyszüleim erőltették ezt a délután le kell feküdni kisfiam dolgot. Hónapokig erőltették, mire belátták, hogy nem fog ez nekem menni.

[ Szerkesztve ]

(#181010) szőröscica válasza python1 (#181007) üzenetére


szőröscica
addikt

Ennek a receptje johetne :)

(#181011) aelod válasza Qtya123 (#181009) üzenetére


aelod
veterán

Hát most fél karom odaadnám a melóhelyen egy delutáni szundiért.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#181012) Woodslave válasza Qtya123 (#181009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ugyanez :K

Aelod +1 komolyan nem tudok szinte ébren maradni :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#181013) python1 válasza szőröscica (#181010) üzenetére


python1
veterán

2 hagyma apróra vágva, üvegesre pirítva (sózva gyorsabb, egyenletesebb), majd hozzá a tetszőleges mennyiségű darált pulyka, kevés ideig, víz hozzáadása nélkül a hagymával tovább pirítjuk.
Ha ezzel megvagyunk, kicsit szürkébbre vált a pulyka színe, akkor jöhet kis víz alá, kb 1-2dl, ilyenkor kell hozzáadni a darált borsot, szemes borsot, tárkonyt, darált majoránnát, én darált köményt is adok hozzá (emésztési enzim), ezt jól összekeverjük, és mikor szépen összedolgoztuk a masszát, felöntjük vízzel, hogy teljesen ellepje, lehet 1-2 cm-rel felette is (én ásványvízzel főzök kizárólag). Fedő alatt főzzük kizárólag.
Főzzük 1,5-órán keresztül, lassú fokozaton, lángon stb, majd mehet bele a tejföl, borsó így még kb 10-15percig főzöm tovább.
A rizst külön szoktam előfőzni, ha az kész szépen összekeverem, kb még 5-percig ilyenkor összerottyantom és kész is van.
A massza szépen összeáll, nincs az embernek késztetése kaja közben inni, könnyen csúszik, és ízletes, ja még szoktam beletenni, cayenne borsot így lesz finom csípős.
Enyhén érződik a tejföl íze, de lehet tovább fokozni néhány citromkarikával is, így még pikánsabb, babérlevelet is szoktam bele tenni 4-5 levelet.

[ Szerkesztve ]

(#181014) python1 válasza python1 (#181013) üzenetére


python1
veterán

Még az arányokhoz.
Általában 1-1,5kg pulykához szoktam szárazon 30-40dkg rizst számolni, 1 doboz nagyobb tejfölt (375gr) 20 szem egész borsot, a fűszerekből 1-1 teáskanálnyit, 1-2 marék borsót.

Télen jövök a legfinomabb forralt bor receptemmel. :D

[ Szerkesztve ]

(#181015) Agyrák666 válasza python1 (#181013) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

A recept lenyege: nincs az embernek kesztetese kaja kozben inni."
Engem ezzel meggyoztel. :K Csak ilyen kajakat fogok mostantol enni, hogy kremes allagu legyen a kakam.

(#181016) python1 válasza Agyrák666 (#181015) üzenetére


python1
veterán

Fordult már keresztbe benned? ;] :D
Mikor kijön végre, akkora vákum keletkezik, hogy aztán meg fölül jön a másik fele. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181017) python1 válasza python1 (#181016) üzenetére


python1
veterán

Pár száz recept a fejben, egyelőre a száraz rizs, bulgur - csirkemell nem prioritás (kifordul a pofámból), jelenleg szárazban max extra hambi marhával csúszik., na meg a főtt tojás, de az meg a mindennapi kedvencem reggelire.
Ha meg a szaftos, krémes kajákat unom, jöhet a száraztakarmány újra. :D

[ Szerkesztve ]

(#181018) python1


python1
veterán

Még az ősszel voltunk 1-hetet olaszban, minden este ilyen kaják- on tengődtünk, na ott volt kcal deficit rendesen, alig vártam a reggelit a szállodában, csak lestek, hogy mennyit zabáltunk. :D
Saját képek.
Asszony vacsorája, halfilè a tóból.

A enyèm.

Vagy 4 kiló mínusszal jóttünk haza, nem is emlèkszem másra, csak hogy kifordult a szemem az èhsègtől. :D

[ Szerkesztve ]

(#181019) Macka válasza aelod (#180964) üzenetére


Macka
veterán

Lvl "Angel" unlocked... :D :D

(#181020) chop válasza python1 (#181004) üzenetére


chop
őstag

Nagyon romantikus a regi korokat idealizalni, de nem eltek 20 evvel tovabb (nyilvan VOLT olyan, aki 20 evvel tovabb elt, de az atlag az nem. Es neked, illetve nekem az atlagbol erdemes kiindulnunk; mert mi is atlagosak vagyunk), raadasul akkoriban 70% a mezogazdasagban es iparban dolgozott, ahol az ulomunka nem annyira produktiv es ha egesz nap fel-ala maszkalsz, akkor bizony maceras elhizni.

Az elhizas is jellemzoen abbol fakad, hogy a tipikus eteleink kaloriatartalma meg a kapalasos idoszakra van kalibralva, a tevekenysegunk viszont a korabbinak a toredeke. A masik osszetevo pedig a modern elelmiszeripar, ami nagyon kis helyre tud nagyon nagy mennyisegu energiat besuriteni, igy a kollektiv ehezest legyoztuk, cserebe jonnek a sziv- es errendszeri a problemak, a cukorbetegseg es hasonlok. A rak is gyakorlatilag egy masolasi hibaja a sejtkepzodesnek es pont ezert van idos korban sok rakos: oreg a test, oreg a "szoftver" es bizony hibazik.

Cs1csó: ez+az alatt tomegeleskor gondoltam.

(#181021) Dare2Live válasza chop (#181020) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Europai középkorban úgy 20-35év körül volt a születéskor várható átlagéletkor. Ebben a brutális gyerekhalálozás is benne van. A leggyakoribb nem természetes halál oka pedig az éhenhalás volt. A populáció nagyságát elsősorban az elérhető/megtermelt élelmiszer mennyisége szabályozta másrészt bizonyos időszakokban a betegségek ld pestis.

Jelenleg europában lényegében nincs éhezés, a gyerekhalandoság közékorhoz képest marginális, a fertöző betegségek nagyját elég hatékonyan gyógyítjuk...

"A masik osszetevo pedig a modern elelmiszeripar, ami nagyon kis helyre tud nagyon nagy mennyisegu energiat besuriteni"

És genetikailag is a nagy kalóriára való mozudlás van bennünk. A kisgyerek meg az átlag 90% nem salátát akar enni ami egészséges hanem jobb esetben édes gyümlcsöt rosszabban only sültkrumplit és csokit. Mert az a gyerek aki a zöldségre volt rákkattanva az sokkal nagyobb eséllyel nem halt éhen mint amelyik az édes gyümölcsöt/sültkrumplit.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#181022) Dare2Live válasza aelod (#181011) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nálunk HO az antikrisztus volt aztán kovidnál mindha fogukat húznák elrendelték. A cég nemhogy nem dőlt össze sok minden még jobban is működött. Aztán felsővezetés rájött, hogy iroda 70%át be lehet zárni evvel havi ~1millió eurt sporolni... 3+éve vagyok HOba. 12kor megkajálok 1230-1300közt pedig ha úgy van szieszta.

Mostanában baromi sok volt a meló de jön a nyár szabadságolások miatt belassul minden lesz napi 1-2-3h üres. Ezért vettem az állítható súlyzókat be fog férni itthon egy-egy edzés sorozat közben. :DDD

k* yó a HO.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#181023) python1


python1
veterán

Most fejeztem be 1-óra kardiót, atta, most pedig indulok úszni. :))
Szerintetek egy mega kardiózás, ami mondjuk 4-5000kcal deficittel jár, látható lenne a testen, mint leégetett zsír?
Tervezek egy 5-6-órás kardiónapot, max 1400kcal bevitellel.

(#181024) stingy2 válasza python1 (#181023) üzenetére


stingy2
senior tag

Sztem semmi gond nincs ezzel a testalkattal ;]

INTJ

(#181025) python1 válasza stingy2 (#181024) üzenetére


python1
veterán

Ok, lebeszéltél róla, ez az ötlet is kilőve.

(#181026) aelod válasza python1 (#181023) üzenetére


aelod
veterán

5e deficit egy cardio?Vagy hogy érted? Minek akarsz ilyen baromságot csinálni?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#181027) marked one94 válasza aelod (#181026) üzenetére


marked one94
őstag

Én már ezen a dolgán mégse lepődök :DDD

You'll Never Walk Alone

(#181028) aelod válasza marked one94 (#181027) üzenetére


aelod
veterán

:C:K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#181029) chop válasza python1 (#181023) üzenetére


chop
őstag

Hat, 4000 kaloriat mondjuk 10 ora intenziv futassal tudsz elegetni, utana valoszinuleg latszodni fog, hogy fogytal; mar ha 1400 kaloriaval tuleled egyaltalan.

Hogy talalsz ki amugy ilyeneket?...

(#181030) python1 válasza chop (#181029) üzenetére


python1
veterán

Sok az időm gondolkodni, megsütött a nap megtudni, hogy hol van a bukás.
Ma 1-óra kardió, 30-perc kemény úszás után, még csak nem is érzem, hogy csináltam valamit, szét b@sz az energia. :D
Lehet még lemegyek 1-órát futni. :D
Volt már, hogy éjfélkor mentem el futni 1-órát, a leghosszabb úszási időm eddig 2-óra egyhuzamban.

marked one94
Várjá, lesz még itt meglepi. :D

aelod
Nem egyszerre, napi szinten szétdobva.

[ Szerkesztve ]

(#181031) aelod válasza python1 (#181030) üzenetére


aelod
veterán

Jó nagy baromság. Ez nem így működik.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#181032) python1 válasza aelod (#181031) üzenetére


python1
veterán

Hogy működik akkor?
Csak elméleti szinten próbáljuk helyretenni.
Most kb :1000 kcalt nyomtam le 1,5-óra alatt, a másik 1000-et a melóhelyen, szinte megterhelés nélkül.
Na most ha csak a kardiót nézzük simán letolom, 4-órát bi

[ Szerkesztve ]

(#181033) aelod válasza python1 (#181032) üzenetére


aelod
veterán

Honnan tudod mennyit égettél el? Okos eszköz? Jó ha a fele érték a valós...

ATP, glikogén, izom+zsír. Ultramaraton futók edzés mennyiségét akarod elvégezni zsírvesztés céllal. Totális tévút abban az értelemben, hogy izmot is megtarts. Ekkora terhelésnél mindent is eléget a szervezet, nem hogy te ezt még deficitben végezd.

Csökkentsd a ch-t, a fehérjét tartsd magasan a zsírt alacsonyan. Ennyi a képlet. Nem kell feltalálni újra azt ami tudományosan bizonyított es működik.

Lehet én vagyok rosszul bekötve de ez a fajta egy óra futás meg cardio meg úszás súlyzós edzés mellett és szétvet az energia megkérdöjelezi nálam, hogy milyen volumenű és intenzitású súlyzós edzést is végzel ha ilyenekre is van energiád még. Nálam egy láb edzés kedden még szombaton is érezhető, nem, hogy még rohangáljak meg úszkáljak. De mondom lehet én vagyok csak így ezzel.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#181034) python1 válasza aelod (#181033) üzenetére


python1
veterán

Fehérjebevitelt kimaxoltam már a ch-t is, tökéletesen hozta amit kell, elértem a 93kg-ot, úgy, hogy még a karom mérete nem esett össze, nálam az az első amin drasztikusan látszik, amennyiben izmot veszítek.
Csípőm, hasam rengeteget vékonyodott, holnap azokat is mérni fogom.
A felvetést, csak elméleti síkon gondoltam, valóságban 1,5- óra kardióból 3-at iktatok be 1 hétre.
Heti 4 napot edzek Hétfő-kedd-csütörtök-péntek, minden izmcsoportot 2x edzek egy héten, egy edzés 2-óra, 40mp pihenőkkel.
Egyelőre még működök.

[ Szerkesztve ]

(#181035) chop válasza python1 (#181034) üzenetére


chop
őstag

Hany eves vagy?

(#181036) aelod válasza python1 (#181034) üzenetére


aelod
veterán

Akkor minek akarsz egész nap cardiozni, zsírégetés céllal? Thrust the process ahogy a kirgiz mondja.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#181037) Cs1csó válasza python1 (#181032) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem kizárt az 1000kcal 1,5 óra alatt. Keress valami táblázatot ami adott alkatra életkorra tevékenységre intenzitásra ad meg értéket de ez is csak közelítő érték lesz.

(#181038) bigmasterg válasza aelod (#181033) üzenetére


bigmasterg
addikt

"Nálam egy láb edzés kedden még szombaton is érezhető, nem, hogy még rohangáljak meg úszkáljak. De mondom lehet én vagyok csak így ezzel."

Nagy superman az emberünk.
Valami nyilván sántít. Vagy Nils Holgersson régi Angel szintű mesemondást látunk, vagy nagyon túlértékeli magát és teljesítményét python1 kollega (pl "bivaly erős vagyok" és társai). Vagy ez mind tényleg igaz, de akkor nem naturálban űzi ezt a sportot.

Egy tisztességesen odarakott, progresszív edzés előbb-utóbb túlterheli az idegrendszert és zombi lesz az ember. Ezért kell okosan használni deload-ot.
Legalábbis poweres tapasztalatok ezt mutatják.
+ Korábban sokat mozogtam poweresek között és ez volt a jellemző. Kivétel akik toltak ezt-azt.

python1:
Korábban már linkelték hogy hogyan milyen egy hosszútáv futó fizikuma.
1 óra futástól még nem fog leesni rólad az izom, de rendszeres, hosszútávó túl nagy kalóriadeficittől már igen.

(#181039) python1 válasza Cs1csó (#181037) üzenetére


python1
veterán

Fèl óra úszás 52 èvesen 180 cm magassághoz, 94 kilóra számolva 340 kcal , 1- óra kerózás 700kcal, így matekoltam ki.
Nem a folyamatos extrèm terhelès a cèl, csak alkalomszerű, odabaszós mozgás.

bigmasterg
Soha nem állítok valótlant, nem az èn pályám, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#181040) python1 válasza python1 (#181039) üzenetére


python1
veterán

Azt hittem, hogy legalább 80%- ban ilyen vitalitással vagytok itt megáldva.
Tegnapi úszás után, vagyis ma reggel teljesen regenerálva èbredtem.
Èrdekes, hogy az utóbbi 10 èvben hanyagoltam az edzèseket, a szezonális úszás első kèt alkalmával, másnap kurvára fáradtan keltem, azzal magyarázható, hogy a szervezet hozzászokott a minimális mozgáshoz, erőkifejtèshez.
Èrdekes módon, az utóbbi 1-2 hónap intenzív terhelèsre, egyre többet ès többet kíván a szervezetem, meglátjuk meddig fog ez fokozódni.

(#181041) Woodslave válasza python1 (#181040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Éves közben iszunk mit vártál? :U

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#181042) python1 válasza Woodslave (#181041) üzenetére


python1
veterán

Mindig mondom. ;] :D
Annyit azèrt tudni kell rólam, hogy egy beteg állat vagyok, mindenből kihajtom a 110%- ot. :D

[ Szerkesztve ]

(#181043) HussarF

Na jól van, úgy látom megint kezd a régi fényében tündökölni a topik. Akkor térjünk rá a fontos kérdésekre: Ki ez a modell csaj? ;]

(#181044) python1 válasza HussarF (#181043) üzenetére


python1
veterán

Nem tom, de tolnám! :D

(#181045) Fred23 válasza Speeedfire (#180948) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szintén. A zsír elveszi az éhségem, ezek szerint másoknál is ez a helyzet. De kitapasztaltam, hogy már úgy is elveszi, ha az utolsó kajában van legalább 30g, szóval elméletben le tudnám szorítani a zsírbevitelem úgy 45-50g környékére, ha akarnám. (Átmeneti böjtöt tolok.)

Nekem most a szigorú diéta mellett 6-7 óra alvás megy, és ezzel végre kipihent vagyok. Előtte nem voltam. Elaludni az éhség miatt nehéz, de sokkal jobbakat alszok, és van sok mélyalvás, ami korábban nem volt jellemző. Szóval ez a leangains diéta tette helyre az alvásom.

Holnapra tippre elérem a 85.0 kilót, és jöhet a centi, szerencsére 90.0 kilón nem felejtettem el mérni, szóval így lehet majd hasonlítgatni.

[ Szerkesztve ]

(#181046) python1 válasza Fred23 (#181045) üzenetére


python1
veterán

Az utolsó szilárd kaját, lefekvès előtt mennyivel tolod?
Nekem a lefekvès előtti ètkezèsem 3- órával törtènik, ès közvetlen alvás előtt, tolok egy protein turmixot, igy nem èhezek.

[ Szerkesztve ]

(#181047) Fred23 válasza python1 (#181046) üzenetére


Fred23
nagyúr

Reggel 9-től 12:30-ig ehetek csak, ez a hónap ilyen szigorú. Ez általában 2 étkezés, de néha csak 1. Whey protein az első kajámba megy, azt mostanában nem iszom, hanem bekeverem például a gyümis-magos zabkásámba. A két kaja között pedig magokat nassolhatok. Második kajámnak pedig tartalmaznia kell legalább 30g zsírt, az érezhetően csökkenti az éhezés negatív hatásait.
Júliustól kerek 4 órásra állítom a kajálós szakaszt, és így napi 20 óra böjtöléssel számolhatunk.

Írtad korábban, hogy 12 órás nemevős szakaszod szokott lenni, az is hasonló, csak ha az ember kitolja legalább 16 órára ezt, sokkal egyszerűbbé válik a fogyás. Az éhezés alatt ég legjobban a zsír, de ha nem tart ez az időszak elég sokáig, nagyon lassú folyamat, mert idő, amíg beesik az izulinszint annyira, hogy a glükagon aktivizálhassa a zsírégetést. Nekem 12 órás nemevős szakasszal tippre nem működne a fogyózás, vagy a mostaninál sokkal-sokkal lassabb lenne.

(#181048) Rivaul válasza python1 (#181040) üzenetére


Rivaul
addikt

"Azt hittem, hogy legalább 80%- ban ilyen vitalitással vagytok itt megáldva."

A hátam közepére nem kívánom sokszor az edzéseket. Főleg így nyáron (ahol edzek 30+ fok az alap). Csak döglenék a francba. Át is álltam heti 2 szinten tartásra. Múlt héten betonoztam kocsi beállót. Úgy leterhelt hogy a hetet ki is hagytam. Amikor túlterhelem magam, utána mindig vissza esek minden téren. Figyelek rá hogy ne legyen sok. Mire észreveszed hogy valami nem stimmel, már sokkal nagyobb a kár. Előre kell gondolkodni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#181049) python1 válasza Fred23 (#181047) üzenetére


python1
veterán

Nálam pot fordítva megy, reggeli 8:00- (5db tojás), 11:00 pulyka- rizs 30 dkg, 14:00 pulyka- rizs (30dkg), edzès után szintèn, ami kb 19:00, lefekvès előtt közvetlen protein.
Na most èn így nem èhezem, ès bikán bírom az edzést, kardiózást.
Nálam a dièta csak kardióval kegèszítve èr a legtöbbet, de ha nèha becsúszik csalás, azt szintèn kardióval tolom le magamról.
Fontos, hogy az erőlèti szintem folyamatosan megmaradjon, ill edzèseken, tudjam növelni folyamatosan a terhelèst.
Èn imádom, ha ömlik rólam a víz, klíma is csak a pátom miatt megy sokszor

[ Szerkesztve ]

(#181050) Woodslave válasza Fred23 (#181047) üzenetére


Woodslave
nagyúr

jó lenne már túllépni ezeken a faxságokon már ne haragudj. Felidézni lelki szemeinkkel az Előd által linkelt piramist és azt mondani, böjtölök, mert így tudom fenntartani a legjobban a kalóriadeficitet, de tudom hogy qrvára mindegy mennyit nem eszek nem ezen múlik a fogyás.

Már eleve annyi ellenpélda van az utolsó bekezdésedre, hogy szót vesztegetni is kár lenne rá.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.