Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72501) Dicker válasza madle (#72492) üzenetére


Dicker
őstag

Gondolom sok vándám filmet néztél fiatalkorodban, onnan ez a sok póz. ;]

(#72502) Ijk válasza Woodslave (#72499) üzenetére


Ijk
nagyúr

Reménykedtél hogy 150 mi? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72503) madle válasza Dicker (#72501) üzenetére


madle
őstag

A fenét, bohóckodtunk de nincs is más ilyen edzős képem, ez is 2013 nyár. Azóta kicsit formálódtam, főleg mellben, hátban van változás (nem csöcsösödtem mint a tegnapi cigány a hírekből ne arra gondoljatok :DDD )

Kajámat kellene rendbe raknom, de képtelen vagyok arra, hogy terv szerint étkezzek, nincs meg a lehetőségem, mivel eszem a házi kosztot. És amivel lehet kiegészítem, de azért figyelek is arra mit eszek. Mondjuk szerencsémre Édösanyám nagyon szárazon főz, meg szereti a reformkajákat szóval minden oké így, dehát nem zabálhatok napi 6x rizst csirkével... Reform házi koszt + alap dolgok (zabpehely, túró, tejberizs, tojás, tonhal néha, banán illetve néha szalonna becsusszan mikor megkívánom) Nagyjából ezeket kajálom nap mint nap. A házi koszt zöldségben gazdag szokott lenni, szóval a rostok okésak. Gyümölcsöt is azért eszek.
De amióta itt vagyok a fórumon egyre nagyobb késztetést érzek arra, hogy újra vegyek fehérjét, és lehet most meg is rendelem. ;] Pedig hónapok óta nem ment, kibírtam eddig...

(#72504) Zola007 válasza rwin5 (#72477) üzenetére


Zola007
veterán

"azóta a segélyt könnyebb cipelni"

Szerencsére!
Különben nem futná, hogy elküldjem a gyerektartásod ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72505) Woodslave válasza Ijk (#72502) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D

de remélem legalább ronda a feje ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72506) FIREBLADE78 válasza madle (#72503) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Amikor jól kajáltàl akkor mi volt a napi menüd?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72507) madle válasza FIREBLADE78 (#72506) üzenetére


madle
őstag

Akkor sem volt sokkal durvább és precízebb.. Nálam mindig volt csalás, mivel úgy sem versenyzőnek készülök csak magamért edzek így mindig belefért számomra kis zsír-cukor :) Volt, hogy elkapott a gépszíj és tényleg betartottam a napi fehérjebevitelt, de soha nem volt olyan, hogy napi 6x rizs-csirke... nem is bírnám. Volt, disznó, marha, hal, csirke, de mindig volt valamiből kellő mennyiség.

Amikor rajta voltam:
Reggeli: Egy adag fehérje, 150g Zabpehely, 3dl tej
Ebéd előtti kaja: Vagy egy adag fehérje, vagy valami bisz basz, tejberizs fehérjével, vagy tonhal vagy ilyesmi..
Ebéd: Hús rizs, zöldségek, vagy főtt krumpli, vagy köles!
Délutáni kaja: szintén mint az ebéd, +Fehérje
Edzés előtti: Tejberizs, vagy banán, vagy megint mint az ebéd
Edzés után: Fehérje, túró vagy tonhal vagy tojás...

Közben volt, hogy ment edzés előtt-után Aminomax 8000 (legjobb, most is megy)

De azóta sem változott sokat a helyzet, nagyjából így néz ki a napom most is, mint mondtam, annyi hogy fehérjét hónapok óta nem eszek, de miattatok megtörtem és most rendeltem egyet! ;]

(#72508) FIREBLADE78 válasza madle (#72507) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ah faszomat. Valamit nagyon elbaszok. Nekem a fehérje ok,de kevés rizst eszem,most próbálom erőltetni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72509) madle válasza FIREBLADE78 (#72508) üzenetére


madle
őstag

Ez kurva sokáig hiba volt nálam is ám, azt vettem észre, hogy egy héten keresztül ráálltam, hogy tömtem a tejberizst edzés előtt, után, meg napközben mikor jól esett. És baszott jó volt az edzés, volt erő, definiáltabbnak éreztem magam edzésen, jobban ment, és jobban is néztem ki. Szóval lehet nekem is megvan nagyjából a CH, de nem elég.. alapból gyors az anyagcserém is.

(#72510) FIREBLADE78 válasza madle (#72509) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Csak az a bajom,hogy nem vok nagy zabagép és örülök ha megeszem a kimért hús adagot,de már köret alig csúszik valami. Tejberizst kipróbálom

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72511) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#72510) üzenetére


Zola007
veterán

cserélnék ost veled
Most kezdtem újra diétázni, 200 fehárje 300 ch 100 zsíron kopog a szemem
Zöldséget tolom kétpofára 1-2 hétig míg elmúlik az éhségérzet

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72512) madle válasza Zola007 (#72511) üzenetére


madle
őstag

Egyébként én ahogy kiszámolgattam, nekem 170g fehérje lenne 2g/tskg... de ha igazán fejlődni akarnék akkor 200-250-et be kellene toljak nem? körítve 450g CH-val... igaz?

Én meg kurva nagy zabáló gép vagyok, ezért sem tudom sokszor megállni, hogy minden összezabáljak este is pl.. mondom 3 napja minden este, szalonna, kolbász, uborka, rozsos magvas kenyér.. :D

(#72513) Zola007 válasza madle (#72512) üzenetére


Zola007
veterán

kb
Én is 88kg vagyok, csak az izom kevesebb rajtam

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72514) madle válasza Zola007 (#72513) üzenetére


madle
őstag

Nekem az a célom, a végső súly cél, ami még mozgatható lenne szerintem. 86-88 kg ebben a formában, tehát ilyen szárazságban szeretnék annyi lenni.

Most rendeltem egy On Whey Gold-ot, abból menne reggel és edzés után 1-1 adag, régen is így ettem, meg gondolkodom, hogy veszek egy Casein Dymatize-ot kizárólag lefekvés előtte. ez a kettő majd 2 hónapig elég lenne kb. Szerintetek érdemes külön Kazein fehérje lefekvés előttre?

Csak nekem nyáron volt egy rosszullétem a fehérjétől valószínűleg én igazából azért is hagytam akkor abba. Aztán most bennem van még a para, nehogy megint a napi 3 adag fehérjétől az legyen hogy elhullok... Mondjuk akkor tényleg nagyon elszaladt velem a ló, a munka végett igazából, de hülyeséget csináltam és szarul lettem.

(#72515) Ijk válasza madle (#72512) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te amúgy hány kiló is vagy? Hova akarsz te tovább fejlődni naturálban ha még a képeknél is jobb most a forma? Akkor már felállhatnál a koxos versenyzők közé is a színpadra.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72516) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Zabálni én is szeretek,de ezt úgy értettem hogy kg számra nem tudok ételt lenyomni

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72517) madle válasza Ijk (#72515) üzenetére


madle
őstag

85kg vagyok, ez napközben mérve, reggel szerintem 83-84kg.... Saját testsúlyommal rendesen tudok dolgozni, húzódzkodásoknál még pakolok 20kilót magamra, Szóval azért gondoltam, hogy még mehetnék 86-88 kilóig amit még bírnék mozgatni..
Nem szeretnék versenyezni de már mondták, hogy Athleticbe mehetnék ha képes lennék figyelni a diétára...De nem bírok. :D Meg nem is akarok, magamnak edzek, minél erősebb legyek, a forma, meg olyan mellékes de még is fontos dolog. :)

(#72518) ztoldy válasza madle (#72514) üzenetére


ztoldy
senior tag

Inkább idd meg tejjel lefekvés előtt a gold-ot vagy túróval.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72519) Ijk válasza madle (#72517) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az mondjuk még reális cél lehet, de én a kép alapján legalább 88-90-re tippeltelek a 183-as magasságodhoz azzal a szálkás tömeggel.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72520) madle válasza ztoldy (#72518) üzenetére


madle
őstag

Lehet az lesz, mert elég nagy plusz költség külön a kazein.

Ijk: : Jó lenne :) de mondom, jó esetben vagyok 85 napközben mérve, én is úgy gondoltam, hogy a 86-88 közötti tömeg még elérhető natúron számomra, tovább amúgy sem akarnék menni, szóval a genetikai korlátaimat felfogtam és elfogadom. Majd ha lesz alkalmam csinálok friss képet.

(#72521) FIREBLADE78 válasza madle (#72520) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Azt nézem te elég sok protkót ittál . 4-5 kanál naponta

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72522) ztoldy válasza madle (#72520) üzenetére


ztoldy
senior tag

Nem is nyersz vele annyit, mint ha a sima tejsavót iszod tejjel vagy túróval kevered és még olcsóbban is jössz ki.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72523) madle válasza FIREBLADE78 (#72521) üzenetére


madle
őstag

Nem amugy, reggel, napközben, meg edzés után 1-1 adag, azaz 25g Fehérje/adag kb..

De nyáron elszaladt velem a ló, mert a munka miatt volt hogy kimaradt étkezés, és egy tömegnövelővel helyettesítettem, ilyen 4,5kg-os MHP-s Up Your Mass volt. Abból meg pakolni kellett rendesen a matériát. Aztán akkor volt tavasz-nyáron 2-3 hónapon keresztül, hogy napi 2-3 adag sima fehérje, plusz ha kimaradt étkezés akkor 1 adag(4-5 kanál) Up Your Mass..... Na és szépen egyik nap összecsuklottam begörcsölt a vesém, és úgy kapartak fel, ez kb 2-3 órán át tartott, na ott letettem a fenébe. Állítólag lerakódott a vesémben vagy mi.... fene tudja mi volt, azóta nem is ettem, most rendeltem, aztán óvatosan elkezdem enni.

[ Szerkesztve ]

(#72524) ztoldy válasza madle (#72523) üzenetére


ztoldy
senior tag

Szép.
Sokszor túlmisztifikálják a 2-3g/tskg fehérjét. Sok embernél ez feleslegesen sok még diéta/edzés mellett is és csak felesleges többletkalória bevitelt eredményez, ezért érdemesebb a fehérje/ch aránnyal játszani és addig levinni a fehérjét, amíg adott ch mellett nem csökken a testsúly, mert akkor emelni kell.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72525) madle válasza ztoldy (#72524) üzenetére


madle
őstag

Azt vettem észre én is magamon, hogy ha bőven tartanám azt a sima 2g fehérjét és mondjuk normális szénhidrátokból megpakolnék naponta egy 450g-ot lehet jobb eredményeket érnék el, most ki is fogom próbálni, hogy kicsit megemelem a CH-t. Főleg rizsből és kölesből, aztán meglátjuk.

(#72526) Woodslave


Woodslave
nagyúr

venni akartam almaecetet mert milyen jó (lidl 250 ft) megnéztem ammoznizált karamell, kálium mittoménmiszulfit tartósítónak... Na mondom ezt akkor most kihagyom :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72527) brownus válasza Woodslave (#72526) üzenetére


brownus
veterán

biobolt vagy piac! vagy innen

(#72528) mayday00 válasza Zola007 (#72511) üzenetére


mayday00
őstag

Akartam is kérdezni. Zsírt, hogy érdemes bevinni?

Fele legyen telített, másik fele telítetlen? Pl kis szalonna, sajt, de mellette tökmag, manula, lenmagolaj, halolaj stb..

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72529) ztoldy válasza Woodslave (#72526) üzenetére


ztoldy
senior tag

Nevetséges, eleve az ecete az életben nem romlik meg.
Ez olyan, mint a só, amibe beleteszik a csomósodásgátlót, meg a sok sz*rt. Szerencsére a héten az egyik sufniboltban tudtam venni adalékmenteset, aminek az összetétele annyi, hogy SÓ.

vicc

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72530) HussarF

Azért én óva intenék mindenkit attól, hogy azt a rutint kövesse, mint madle, ha jó formát akar magának. Ő rengeteget kajálhat, még kolbászt és szalonnát is, az se vág oda. De ezt elég kevesen mondhatják el magukról, én is egy (ha nagyon szigorú vagyok akkor két) kezemen meg tudom számolni, hogy hány ilyennel találkoztam pályafutásom alatt. Más attól keményen zsírosodni fog, amivel ő még egy jó formát fenntart.

(#72531) brownus válasza mayday00 (#72528) üzenetére


brownus
veterán

így, és öntsél rá hidegen sajtolt olíva olajat!

(#72532) mayday00 válasza HussarF (#72530) üzenetére


mayday00
őstag

Na ebbe igazad van. :K Nekem is mondták anno, hogy 3g/kg CH-t egyek meg egy nap. Barnarizs, zab, stb. Elosztva szépen. Rendesen edzetten , de mégis szépen megnőtt a fejem, a hasam..Ha ezt folytattam volna, már döbrögi lennék..Na egyből lejjebb vittem a dolgokat, és nem hallgattam másokra. Én látom magamon, érzem, hogy mi a jó. Szerintem ezek a kőbe vésett értékek, hogy ennyi ch, meg fehérje, meg zsír kell az baromság. A sok Ch mellett szinte egész nap aludtam, edzeni sem volt kedvem, jött fel a gyomorsav, reflux. Kajak kezdtem depressziós lenni. Visszavettem. Közértet jobb, reflux elmúlt, edzés előtt, alatt nem alszok el, ja és jobban edzek, fittebb vagyok, sorolhatnám. nagyokat sétálok. De amikor telítve voltam CH-val még arra is lusta voltam, hogy kimenjek a nő elé.. :( Feljött volna hozzám..Beszarás..Nem is tudtam volna vele mit kezdeni, elaludtam volna..

Szerintem mindenkinek magának kell belőni a értékeket. De szinte azt hallom, hogy kötelező ennyit, meg annyit ennyi. Valakinek kell a magasabb Ch, valakinek a fele is elég.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72533) Zola007 válasza mayday00 (#72528) üzenetére


Zola007
veterán

nekem pl a tegnapi nap így jött ki a 105g zsír:
40g dió (angol) - 26g
700g köret - 7g
20g repceolaj - 20g
20g lenamgolaj - 20g
50g sajt - 14g
400g csirke - 12g
200g túró - 6

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72534) ztoldy válasza mayday00 (#72528) üzenetére


ztoldy
senior tag

Inkább a lenmag, omega-3 felé billenjen a mérleg, persze nyugodtan eheted a tokaszalonnát és sajtot is.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72535) brownus válasza Zola007 (#72533) üzenetére


brownus
veterán

én:
egy evőkanál hidegen sajtol szűz olíva olaj,
egy kávéskanál kendermag olaj
egy kávéskanál szőlőmagolaj
egy kávéskanál tökmagolaj
+ kaja (az olíva olajat van, hogy salátára löttyintem rá. ha aznap kimaradt a saláta akkor este vacsi előtt vagy után iszom meg)

meg hetente megeszek 1-2 csomag mogyorót, ilyen-olyan magokat. néha kesudiót. amikor eszembe jut

(#72536) madle válasza Zola007 (#72533) üzenetére


madle
őstag

Azért látom, Te szépen odafigyelsz a kajára. Azt amit mondtatok meg igazából most követni is fogom, hogy nem törekszem a 3g/tskg fehérjére, amit a nagy testépítők is mondanak, mert szerintem is felesleges. Megtolom olyan 170-200g/nap-ig, ami a 85 kilómhoz szerintem teljesen elég. És inkább megpróbálok a CH-val játszani, ami kifejezetten jó szénhidrátokból fog felépülni.

HussarF: én nem azért mondom, hogy zabálok szalonnát is, hogy azt kell enni, hogy jól nézzenek ki az emberek :D ilyen adottságokkal rendelkezem szerencsére, nem kell azzal komolyan foglalkoznom, hogy miből mennyi megy be, mert kibírja még a forma a csalásokat. Hétfőtől viszont visszaveszem a csalásokat, mert azért magamon észreveszem, hogy nem olyan minden, mint mikor tiszta kaja megy.

(#72537) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Látom, hogy toljátok a tejberizst. Hogy szoktátok enni, simán vagy kakaóporral?

(#72538) Casanova* válasza zsolt1225 (#72537) üzenetére


Casanova*
veterán

sok-sok kakaóporral. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#72539) HussarF válasza zsolt1225 (#72537) üzenetére

És jól becukrozva, 3,5%-os tejjel :)

[ Szerkesztve ]

(#72540) madle válasza zsolt1225 (#72537) üzenetére


madle
őstag

Én csak álle nátúre :D

(#72541) zsolt1225 válasza HussarF (#72539) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Nyilván nem, de cukrozatlan kakaóporral még talán elmehet, nem? Nem mintha úgy akarnám, csak szerettem volna ha megerősítést kapok, hogy még azzal sem :D
Már több, mint 4 hónapja vagyok édesség nélkül, de ez még talán beleférhet, ki fogom próbálni.

(#72542) ztoldy válasza zsolt1225 (#72541) üzenetére


ztoldy
senior tag

Natúr "holland" kakaópor nyugodtan mehet, arra figyelj, hogy minél nagyobb kakaótartalma legyen (persze az drágább is, de kevés kell belőle). A natúr kakaó + édesítő + rum aroma kombóból jó csokiöntetet lehet rá csinálni.

A tejberizs gyúrós módra, amikor beleteszed a nyers rizst a tejbe és letolod. Kemény vagy nem? Akkor megiszod.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72543) t1 válasza t1 (#69832) üzenetére


t1
addikt

Sziasztok.

Update.

Sikeresen eltelt félév az előző tzs% mérésem óta : [link], ma voltam megint jelenleg ez lenne a mérvadó : [link], ha nem is pontos de megközelítő értéknek tökéletes.

(#72544) madle válasza t1 (#72543) üzenetére


madle
őstag

Az szép eredmény! Gratula! :)

(#72545) Woodslave válasza t1 (#72543) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fél év alatt semmi nem változott, csak a zsírtömeged.. Hát ne haragudj de eléggé szkeptikus vagyok ennek a módszernek a megbízhatóságát illetően. Pláne hogy ezekkel az adatokkal qrvára izmos szálkás formának kéne lenned kockahassal. Lehet az vagy de a múltkori képen nem úgy tűnt.

Persze grat meg minden :K

ja most látom hogy a papír szerint túlzottan izmos vagy, akkor nem szóltam :R

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72546) madle válasza Woodslave (#72545) üzenetére


madle
őstag

Ne viccelj már, nem elég hogy ledobta magáról azt a rengeteg zsírt? Már az is hozzájárul az "izmosabbnak" kinézéshez. És ha volt egy frankó fizikum alatta, az jól mutathat most.

(#72547) brownus


brownus
veterán

(#72548) Woodslave válasza madle (#72546) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem erről van szó, hanem egy pontosnak mondott testösszetétel mérésről, ahol fél év elteltével kottára ugyanaz az izomtömeg. A sejten belüli meg körüli folyadékról nem is beszélve. Egy pontos mérésnek 1 órával később már értéket kéne adnia. (szerintem)

De ennek örülök, mert akkor 20-ról lemehetek én is 12-re izomvesztés nélkül..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72549) Zola007 válasza Woodslave (#72548) üzenetére


Zola007
veterán

nem kell ide más, csak egy nagyfelbontású fotó és

.... corres78 :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72550) Ijk válasza t1 (#72543) üzenetére


Ijk
nagyúr

Kizárt dolog hogy 12% a testzsírod.

/人◕ ‿‿ ◕人\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.