Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72351) Zola007 válasza FollowTheORI (#72350) üzenetére


Zola007
veterán

nem baj
1-2 párna a térde alá és probléma megoldva ;)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72352) proof88 válasza Zola007 (#72351) üzenetére


proof88
addikt

nem muszáj térdelnie

(#72353) Dicker válasza FollowTheORI (#72350) üzenetére


Dicker
őstag

Jobban lehet őket dobálni.

(#72354) AssAssynn válasza Ijk (#72347) üzenetére


AssAssynn
őstag

Tisztában vagyok vele. :P
Majd ha vége a vizsgaidősucknak és lesz idő rá, akkor lehet összedobok valamit.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#72355) brownus válasza headhunter (#72317) üzenetére


brownus
veterán

Ezek kozul mely markak vasarolhatoak meg itthon?

A gaspari, dymatize, un biztos ahogy vegig porgettem a listat.

[ Szerkesztve ]

(#72356) ztoldy válasza brownus (#72355) üzenetére


ztoldy
senior tag

Dymatize elite whey jó minőségű, régebben többször vettem belőle 4,5kg dobozt. Viszont a 4,5kg papírdobozban van, azon belül pedig csak egy műanyag patentos zacskóban van a fehérje.

Szabályzat alapján a bolt nevét ki lehet írni vagy csak linkelni lehet?
Musclepharm, ON stb. a listából talán 1-2 van, amit nem biztos, hogy itthon meg tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72357) madle


madle
őstag

Nincs baj ezzel a második csajjal, természetes szemöldöke van, legalább nem az a tettovált g.ci. Na az valami nagyon undorító. Meg a magasság sem érdekes ha patent a forma! :K

Egyébként jó, hogy idejárok olvasgatni, mert most elcsábulást érzek és lehet rendelek egy fehérjét, hosszú hónapok után először. Valahogy azt érzem szükségem van legalább az edzések utána kortyolgatásra. :B ;]
Választottam mindenképp, ON Whey Gold, de semmiféleképpen nem trópusi gyümölcsösben!

(#72358) brownus válasza ztoldy (#72356) üzenetére


brownus
veterán

ha nem a Tiéd a bolt, vagy nincs benne érdekeltséged sztem igen. vagy dobd át privátban, és köszi!

(#72359) NORBl válasza Woodslave (#72252) üzenetére


NORBl
aktív tag

Lefáradtam rendesen, de jól esett, és sorozatok között se haltam meg majdnem, meg hányinger se volt. Kevesebb gyakorlat/ismétlés szám ~ kevesebb edzés idő ~ nem kellett kapkodni = sokkal jobban tudtam koncentrálni az adott izomra. Simán durrantam úgy, meg megvolt a kemény izomláz, mintha több gyakorlatot, több ismétléssel nyomtam volna le. Fasza volt.

(#72360) HussarF válasza ztoldy (#72356) üzenetére

Én a dymatize elite wheyben az ízét szerettem a legjobban. A csokisnak volt egy olyan mézes aromája is, nagyon finom jellegzetes illata volt.

(#72361) brownus


brownus
veterán

(#72362) ztoldy válasza brownus (#72361) üzenetére


ztoldy
senior tag

az megvan, hogy a 12-es az ATV-n volt nálunk :D
14-es, ha arc lett volna, akkor gyorsan fekvőtámaszba vágja magát, mint egy másik hasonlón, mikor a csajt nézi a csábó a futópadon állva aztán leesik róla.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72363) Zola007 válasza brownus (#72361) üzenetére


Zola007
veterán

a legjobb az “Immediate Pullback”, “Professional Diver”, “Mom, Here’s Your Phone” “Wheeler” :DDD
de ez akár itthon is lehetne :DDD :

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72364) ztoldy


ztoldy
senior tag

na, az okosság:

[link]

utolsó bekezdés:
A daganatok valószínűleg a korábban szedett izomtömeg-növelő táplálékkiegészítőknek köszönhető.

Köszönjük emese.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72365) nepszter1 válasza ztoldy (#72364) üzenetére


nepszter1
addikt

:C :C

(#72366) KoVee84 válasza ztoldy (#72364) üzenetére


KoVee84
senior tag

gyno :DDD

(#72367) Woodslave válasza ztoldy (#72364) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ahogy kinéz biztos valami hamisítvány volt ;] :D

nem baj a plasztikai sebész keres rajta nem kevés lóvét, nem kell neki mindenhez értenie :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72368) ztoldy válasza KoVee84 (#72366) üzenetére


ztoldy
senior tag

azok már csöcsök (voltak) :D

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72369) madle


madle
őstag

Izomtömegnövelő szerektől.... Gratulálok a Dokinak :)
Ha többlettesztoszteron van a szervezetben (ami ilyen életkorban már csak kivülről adagolva lehetséges) és nem tud vele mit kezdeni, akkor aromatizálódik és ez lesz a vége. Biztos elkezdett edzegetni és a helyi okos ajánlott neki valamit, ő pedig mint az emberek 90% türelmetlen volt és persze, hogy belevágott a "jóba"... nagyon sok ilyen hülye van. Meg is érdemli a szutyok indián.

:C

(#72370) Rabbitf_24 válasza ztoldy (#72364) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

inkább az ösztrogén szuriktól nőtt meg a melle nem? ;]

(#72371) rwin5


rwin5
őstag

Van pár strongbodys ismerősöm, na azok nem azt csinálják, hogy kiírják facera, hogy irány edzeni, hanem a komplett edzést egy kb 200 fotóval egy albumba feltöltik. Egyiknek mondtam is, hogy tudtok-e anélkül élni, hogy ne villogjatok mindenhol, hogy ti mekkora edzésekbe vagytok.. erre megsértődött ;] ;]

aki nem értené ilyen crossfites faxság, csak új néven fut

[ Szerkesztve ]

(#72372) madle válasza Rabbitf_24 (#72370) üzenetére


madle
őstag

Ki szurkálna magába szerinted ösztrogént? :D :D

(#72373) rwin5 válasza madle (#72372) üzenetére


rwin5
őstag

krva sokan olyat szúrnak magukba amiről fingjuk sincs, csak jóska azt mondta, hogy ez nagyot üt :))

leesett a poén nekem is, de attól még igaz a mondandóm :o

[ Szerkesztve ]

(#72374) Rabbitf_24 válasza rwin5 (#72373) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

+1 :K

(#72375) madle válasza rwin5 (#72373) üzenetére


madle
őstag

Tudom, csak ebben az a legfájóbb, mikor jót akar az ember és lefossák a véleményét arra alapozva, hogy "neeem, ez biztos nem igaz, mert a dealer azt mondta tuti jó, meg tuti tiszta" Csak ilyenkor meg szoktam kérdezni, hogy a dealer részt vesz Kínában a fejlesztésben a kis zug laboratóriumban a többi kis bukott gyógyszerész hallgatóval? Ahol mellesleg zéró sterilitás van...

Egyik haverom már megjárta 5mg-os stanzol nevű stanozolol-al... tapasztalataiból merítve megpróbáltam lebeszélni egy másik hülyét, hogy felejtse el, mivel nagyon nem az van benne amit vett. Jött az oltás, hogy DE Mert a dealer azt mondta.... ott rá is hagytam. Persze, megevett belőle egy raklappal. Feljött rá 10-12 kiló, vízfeje lett, meg kétszer vastagabb bokája. Ugye.....Biztos szerintem is a stanozolol képes ilyenre, na persze.. hetekre rá meg minden jó meg minden szép szerinte, csak épp élethez sincs kedve meg csomós a melle. Megoldás, műtét meg az idő.... De ha hallgatna az emberre, mindjárt könnyebb lett volna a dolga.
Egyébként ebben az SB Labs-os stanzolban már 8 éve köztudottan metil volt. Akkor tudta mindenki, ez a hülye meg arra is lusta volt, hogy utána olvasson legalább underground fórumokon, hogy mit tudnak róla.

(#72376) troller


troller
senior tag

Féloff: ;]
Molnár Anikó teste alkoholt termel és ezért nem tud lefogyni.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#72377) Zola007 válasza troller (#72376) üzenetére


Zola007
veterán

önsörfőző !
Van még lejjebb?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72378) rwin5 válasza Zola007 (#72377) üzenetére


rwin5
őstag

azért itt a velveten elég magas szintű cikkek adódnak ki :D

(#72379) brownus válasza Zola007 (#72377) üzenetére


brownus
veterán

na, ne legyünk már álszentek! ne mond, hogy ne lógnál a csöcsein ha sör folyna belőlük :D

(#72380) Zola007 válasza brownus (#72379) üzenetére


Zola007
veterán

inkább ledugóznám, nehogy máshol elszökjön a sör ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72381) KoVee84 válasza troller (#72376) üzenetére


KoVee84
senior tag

felhagyott a cukorral és máris fogy 14 kilót... Hát mi a tökömnek eszik diétában egyáltalán cukrot. Amúgy be is rúgott tőle? Ha igen, akkor én is akarok ilyet :DDD

(#72382) Woodslave válasza Zola007 (#72377) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ez az anikó is hízott már mindentől. Amerikában a génkezelt csirke és saláta okozta az elhízást, most kiderül ez... Kegyetlen... Miért nem lehet egyszer leírni, hogy nincs önuralma aztán zabál mint az állat.. (illetve nőként még ez se, mert nem kell azért annyira sokat enni, hogy elhízzon..)

Vannak ilyen érdekes műsorok TLC, meg egyéb csatornákon, a múltkor egy dagadt nő elhatározta hogy lefogy, ennek első lépéseként gyomorszűkítő műtétet végeztetett magán.. :W Nem az hogy normálisan kajálok, nem... :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72383) ztoldy válasza Woodslave (#72382) üzenetére


ztoldy
senior tag

Persze, mert ott az ilyen műtétet már a sarki kisboltban is elvégzik. Utána meg jön a plasztikai műtét, mert a megnyúlt bőrt el kell távolítani. Így megy ez.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72384) brownus válasza Woodslave (#72382) üzenetére


brownus
veterán

(#72385) Zola007


Zola007
veterán

Most értesültem róla, hogy Debrecenben megint nyílt egy új nagyméretű fitness center.
Van VIP bérlet is
Még jó hogy lehet kapni!:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72386) zsolt1225 válasza Zola007 (#72385) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Még jó, hogy ilyen olcsó, 2-t kérek!

(#72387) Woodslave válasza brownus (#72384) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:C jó kis topic az ilyen fogyós, élvezem ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72388) Rabbitf_24 válasza Woodslave (#72387) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

popcornt (lenne, ha ennék... ;] ) elő. :DDD

(#72389) FollowTheORI válasza brownus (#72384) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bezzeg a pizza/tészta zabáló olaszok... ;]

Ebből is látszik mit kell enni... :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72390) ztoldy válasza FollowTheORI (#72389) üzenetére


ztoldy
senior tag

A friss tészta kevésbé rossz, mint a szárított, főleg, ha még utána le is van hűtve és újra megmelegítve.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72391) Woodslave válasza Rabbitf_24 (#72388) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nagyon irigylem aki ennyire meg tudja győzni magát valamiről :K :D (mint a blogíró)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72392) Rabbitf_24 válasza Woodslave (#72391) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Agyára ment a diéta.... ;] Majd meglátjuk meddig jut vele, ha egyáltalán elkezdi... :U

(#72393) Woodslave válasza Rabbitf_24 (#72392) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk nem lenne már rossz ha valaki megmondaná miafaxt kell csinálni, hogy izmosan, alacsony tzs-al hosszú egészséges életet éljen az ember :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72394) FollowTheORI válasza Woodslave (#72393) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ilyen nincs... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72395) Woodslave válasza FollowTheORI (#72394) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja 4-ből kettőt választhatsz ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72396) HussarF válasza madle (#72375) üzenetére

Ja ez így van, azzal én is csináltam egy kúrát sok évvel ezelőtt. Még akkor nem sok fogalmam volt a diétáról inkább csak belevágtam, ahogy gondoltam. Sok csirkemell, 0 g zsír, 50 g ch. Teljesen nyilvánvaló, hogy ilyen étrend mellett naturban fogytam volna, mint állat, izomból is. De még a stanozolol se olyan erős, hogy tul sok erőt hozzon. Amíg pedig ezt szedtem, a diéta kezdetén 12-t tudtam belenyomni fekve a 100-ba, 8 hét múlva a végén meg 17-et. Tele volt baszva metil-tesztoval. Utána azt mondtam, hogy csak szuris. (Más kérdés, hogy sokkal jobban azzal sem jártam :D )

(#72397) FIREBLADE78 válasza HussarF (#72360) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Csak 22 rugó két kg dynamit

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72398) kexksz


kexksz
addikt

Isotretinoin-nal van valakinek valami tapasztalata? Az érdekelne, hogy mennyi izületvédőt toljak hozzá, hogy ne dögöljek meg, nyilván a dermatológusnak fogalma sincs róla.

(#72399) ztoldy válasza kexksz (#72398) üzenetére


ztoldy
senior tag

BB-n van egy kérdés megválaszolva:
[link]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72400) madle válasza HussarF (#72396) üzenetére


madle
őstag

Jaja, meg ezt ltja magán az ember azért ha benne van vagy volt ezekben előtte. Metilt, azt durván lehet látni, és az a vicc már ha valaki ezt nem veszi észre magán, főleg ha mondjuk is neki, hogy haver, vigyázz kicsit a mennyiségekkel, mert szitává lukasztja a májadat.
Itt nagyon magas a hamis, veszélyes/hatóanyag nélküli motyók aránya, meg ha azt is kapsz amit akarsz, de nem értesz hozzá mit csinálj utána, akkor baszhatja az ember az egészet. Nem a kúra a lényeg, hanem a PCT. :)Mellesleg hallottam olyan történeteket is, hogy gázolaj volt az ampullában! Az sem rossz igaz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.