Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72551) Woodslave válasza Zola007 (#72549) üzenetére


Woodslave
nagyúr

te jobban értesz ehhez mint én szerinted ez reális? :U

/tényleg most ezt ne vegye senki kötekedésnek

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72552) madle válasza Woodslave (#72551) üzenetére


madle
őstag

Abban igazad van, hogy nem valami pontos ezek szerint a mérés, ha azok teljesen megegyeznek fél év után is, amúgy soha nem láttam még ilyet, de az szép eredmény amennyi zsír lement a papír szerint.

(#72553) HussarF válasza Ijk (#72550) üzenetére

Miért lenne kizárt? Volt egy 15% körüli formája 2 hónapja, azóta lemehetett 12%-ra is.

(#72554) brownus válasza Woodslave (#72551) üzenetére


brownus
veterán

nem vesszük annak :DDD :K :N

[ Szerkesztve ]

(#72555) mayday00 válasza Zola007 (#72511) üzenetére


mayday00
őstag

300 ch mellett, hogy lehet fogyni? :D

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72556) t1 válasza Ijk (#72550) üzenetére


t1
addikt

Nyilván nem ez a legpontosabb mérés, csak egy kis támpont a levegőbe bemondott tzs% mellé, mindenesetre nekem jól esik látni ezen a papíron is a változást illetve a tükörben is. Én arra számítottam, hogy kevesebb lesz az izomtömeg, mert múltkor arról volt még szó itt, hogy a fogyásnál jelentős izomtömeg csökkenés is van, majd 9kg leadtam és az érték "változatlan" nekem ez bőven elég arra, hogy igazolja, amit csinálok az jól csinálom.
Képem most nincs rendes 1-2 napja készült van :

96.6kg - 20.5 tzs% vs 86.7kg 12.5 tzs%
[link]

[ Szerkesztve ]

(#72557) ztoldy válasza mayday00 (#72555) üzenetére


ztoldy
senior tag

Miért ne lehetne? Lehet, hogy olyanok az adottságai, hogy neki ennyivel is megy.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72558) Woodslave válasza t1 (#72556) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hogyan diétázol?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72559) Ijk válasza t1 (#72556) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én inkább 15%-ot mondanék még úgy is hogy még bezavar a valószínűleg nem egészen visszahúzódott bőröd. Mondjuk az arányaid valahogy finoman szólva sem szerencsések, ha valaki genetikázhat a topikban az te vagy.
Pár évnyi kemény munkával és belőtt kajával azért még sokat alakulhatsz.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72560) t1 válasza Woodslave (#72558) üzenetére


t1
addikt

Semmi extra kevés ch több fehérje, nem számolgattam semmit most se számolgatok nagyjából ez a napi étkezésem.

6-30: 15dkg zsírszegény túró + 2 kanál zab + teáskanál méz + 3-4 evőkanál natúr yoghurt
9: edzés utáni fehérje turmix jelenleg ez : [link]
10-30: 15dkg csirkemell + saláta keverék ( jégsali, répa, lilahagyma, uborka ) + 1dl yoghurtos öntet + 10dkg kenyér
14-30: 15-20dkg csirkemell + salátakeverék + 20dkg rizs vagy barnarizs ahogy éppen kívánom + öntet
18-30: ugyanez nagyjából , néha szénhidrát csökkentett kenyér, főtt tojás zöldségek.
20:00: fehérje

Heti 4 nap edzés + futàs ha időm engedi.
Pihenőnapokon nincs turmix. Néha nassolok is , akkor túróspali vagy túró rudi van terítéken.

[ Szerkesztve ]

(#72561) t1 válasza Ijk (#72559) üzenetére


t1
addikt

Mire gondolsz genetika téren? Nem vagyok sértődékeny azért vagyok itt, hogy infót szerezzek. :)

[ Szerkesztve ]

(#72562) Ijk válasza t1 (#72561) üzenetére


Ijk
nagyúr

Széles csípő, keskeny mellkas. De legalább a vállöved jó.
Mellkasra én sok mellúszást, vagy áthúzásokat javasolnék, a csípőddel viszont nem fogsz tudni semmit csinálni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72563) Woodslave válasza t1 (#72560) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja tök reális hogy ezzel a diétával meg futással kottára ugyanaz az izomtömeged mint fél éve. Ráadásul még nem is 50%-40%-ra hanem a köztudatban atletikus szintre csökkent testzsír%-al.

biztos csak irigy vagyok, mert az én mérlegem szerint 28%-a a testzsírom [link] :(( Igaz 30-ról indultam január elején, de nekem még így is sikerült némi sovány tömeget veszítenem.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72564) madle válasza Woodslave (#72563) üzenetére


madle
őstag

Ez 28% lenne? Hagyjál már, tök jó a forma!

(#72565) FIREBLADE78 válasza Ijk (#72562) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem rohadt vékony izuleteim vannak,csak izom kéne rá :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72566) Zola007 válasza Woodslave (#72551) üzenetére


Zola007
veterán

Amennyire ezek igaziak:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72567) Zola007 válasza t1 (#72556) üzenetére


Zola007
veterán

Az eredményedből a számok nem vonnak le
A lényeg hogy te jobban érzed magad

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72568) HussarF válasza Woodslave (#72563) üzenetére

Akin nincs nagy izomtömeg, az nem fog izomtömeget veszteni, ezért az a része nem meglepő. Ha a mérlegednek hiszel, akkor meg gyere hozzám, mert szerintem rontás van rajtad, de jó pénzért leveszem rólad, nyugi ;]

(#72569) Silverr válasza Woodslave (#72563) üzenetére


Silverr
aktív tag

Dobd el te azt a mérleget ez nincs még 18 sem nem 28 :DDD

(#72570) FIREBLADE78 válasza HussarF (#72568) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Küldöm a pénz energiát !!!!

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72571) Zola007 válasza Woodslave (#72563) üzenetére


Zola007
veterán

rakd már be nagyban, mit szégyellsz rajta?: [link]

szerintem 16-18% körül vagy, bár nem látszol rendesen

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72572) Silverr válasza Zola007 (#72571) üzenetére


Silverr
aktív tag

Igy is nagy csoda, hogy nem bélyegképet rakott :D

(#72573) Woodslave válasza Zola007 (#72571) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a fény jó volt csak fényképezéshez nem ;] :D

na mindegy azért csak nem 28% még ha nem is corres approved az eredmény :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72574) Zola007 válasza Woodslave (#72573) üzenetére


Zola007
veterán

milyen magas vagy?

#72555) mayday00: úgy, hogy nem vagyok hajlandó bizonyos kajamennyiség (250 ch, 80g zsír) alá menni, mert szellemi melót végzek és nem akarok zombi lenni.
Szóval inkább aerobozok többet, hogy ehessek 4-5 rendes kaját naponta.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72575) Woodslave válasza Zola007 (#72574) üzenetére


Woodslave
nagyúr

174 cm.

ami mondjuk érdekes volt, hogy asszonynak is 31%-ot írt.. amikor nekem 30-at. Egy 30 év feletti nem sportoló nőnél még azt mondanám hogy annyira nem is durva. De akkor valami xar van a palacsintában.. Vagy a fények... ;]

de az hogy 174 cm 83 kiló testsúllyal 5 év edzés után 30% legyen a tzs az kicsit azért kiakasztott, még akkor is ha tudom mennyit érnek ezek a xarok.. De haverom 180 cm körüli 100 kiló edz de nem az igazi azért és valami 15%-ot mondott amit az ő mérlegük adott ki... :O :o

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72576) Zola007 válasza Woodslave (#72575) üzenetére


Zola007
veterán

jaja, azok a fények!
már Duchovny is megmondta az X-aktákban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72577) t1 válasza Woodslave (#72575) üzenetére


t1
addikt

Lehet az én mérésem se pontos sőt, de a tied.... :K
Jó a formád, a mérleget meg dobd ki :R

(#72578) Woodslave válasza t1 (#72577) üzenetére


Woodslave
nagyúr

tényleg félre ne értsd mert le a kalappal szuper munkát végzel. :R

/én meg híresen kamus képeket tudok magamról csinálni ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72579) t1 válasza Woodslave (#72578) üzenetére


t1
addikt

Köszönöm nem értettem :)

(#72580) Dicker válasza Woodslave (#72578) üzenetére


Dicker
őstag

Az a mérleg véletlen nem valami bmi alapján számol? Gondolom megadod a magasságod aztán az átlagtestsúlyt veszi jónak, vagy sejt szinten elemez, akkor egyet kérek én is. Álltam ilyenen én is, ~30%-ot mutatott.

(#72581) Zola007 válasza Dicker (#72580) üzenetére


Zola007
veterán

sejtszinten csak ő képes rá :) : [link]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72582) Silverr válasza Zola007 (#72581) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ez nagyon jó :DDD :C

(#72583) Cassidey


Cassidey
senior tag

Fűrészelés helyett tudnátok néhány alternatívát mondani esetleg? Köszi. ;)

(#72584) rwin5 válasza mayday00 (#72555) üzenetére


rwin5
őstag

vastagbélrákkal ;]

(#72585) ztoldy válasza Cassidey (#72583) üzenetére


ztoldy
senior tag

Balta, szekerce :C

Miért nem evezel kétkezes rúddal?

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72586) mayday00


mayday00
őstag

Lee Priest 16 évesen. :Y [link] :Y

13 éves kora óta kb nyomatta a cuccot? Vagy már cuccal együtt született.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72587) ztoldy válasza mayday00 (#72586) üzenetére


ztoldy
senior tag

Amikor még nem ment el az esze :)
Amúgy Priest-ről ez a classic kép ugrik be mindig Tom apánkkal a háttérben: [link]

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72588) mayday00 válasza ztoldy (#72587) üzenetére


mayday00
őstag

Az a tricepsz nem semmi :D képről se látni ilyet sűrűn, nem hogy élőben

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72589) Cassidey válasza ztoldy (#72585) üzenetére


Cassidey
senior tag

Mert nem ismertem, de ez jó is lesz nekem, éljen. :) Szegény újévben megjelent kisfiúk edzését megzavarja a fűrészelés.

(#72590) ztoldy válasza Cassidey (#72589) üzenetére


ztoldy
senior tag

Arra figyelj, hogy ne karból húzd, hanem a lapockák közelítésével indítsd a mozdulatot és a köldököd magasságába húzd be a rudat. Megtartod, aztán szépen lassan visszaengeded és a felsőtest végig mozdulatlan. Nem rángatni kell, mint ahogy szokták. A felsőtested dőlésszögével tudod szabályozni, hogy a hátad alsóbb vagy felsőbb részére menjen jobban az izomösszehúzódás.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72591) mayday00 válasza Cassidey (#72589) üzenetére


mayday00
őstag

Ha rúddal evezel ott is pucsítani kell :D Csak nehogy így evezz [link] ez a bunny féle módszer :D Mindig is tudtam, hogy semmihez nem ért a csávó, de e videó megnézése után már biztos..Amit csinál inkább felhúzás :DDD A hát majdnem vízszintes a talajjal, és így húzzuk fel a súlyt..De nem mozog a hát semerre, se fel, se le, az stabil. bunny féle módszernél 180 fokba mozog a hát :D Mert ha kisebb súllyal, de szabályosan végezné, az ciki lenne :) És ő ad kezdőknek tanácsot :D

főleg 4.35 nél érdekes :))

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72592) Cassidey válasza ztoldy (#72590) üzenetére


Cassidey
senior tag

Úgy lesz. :R

mayday háh, ez tényleg nem néz ki jól. ;] Egyébként ok persze, de a padon térdelve azért kicsit vicces/kínos, gondolom nem véletlen, hogy egy rakás fitnesspicsa videó ezzel van tele. Van ott mell, segg, ami kell. :D A törzsgárdával semmi gond nincs egyébként, de a kissrácoknak ez baromi érdekes gyakorlat, és ma eldöntöttem, hogy ez volt az utolsó show részemről. :D

(#72593) Cseri0058 válasza kexksz (#72461) üzenetére


Cseri0058
őstag

tudnál adni pár linket hogy te melyikre gondoltál?

(#72594) ztoldy válasza Cassidey (#72592) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ha lent vagy a teremben, sz*rd le, hogy vannak olyan idióták, akik bámulni járnak le. Legyen meg a boldogsága. A sima evezés szabályosan kivitelezve egy alap gyakorlat, fűrészelés helyett teljesen jó.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72595) mayday00 válasza Cassidey (#72592) üzenetére


mayday00
őstag

majdnem vízszintes a hát a talajjal, és a mozdulat alatt nem mozog semerre, stabil :)

de bunny egy profi edző gondolom ő jobban ért hozzá :))

egyszer a szűknyomást mutatta meg, hogyan kell helyesen csinálni, kb olyan volt mint az evezése olyan szabályos :))

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72596) Woodslave válasza Dicker (#72580) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja de ilyen fémlapos azt hittem legalább egy kis áramot átküld az emberen. Mondjuk szerinte az ideális 68kg lenne.
Mondjuk úgy néznék ki mint te lehetne akár 30 is...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72597) HussarF válasza mayday00 (#72591) üzenetére

Ez mi a faszt csinál??? Egy kurva nagy tockost lehúzhatott volna neki ott valaki

(#72598) ztoldy válasza HussarF (#72597) üzenetére


ztoldy
senior tag

A korábban linkelt 17 és feledik bbtv-ben bemutatott felhúzásnál a végén hogy dobálja a súlyt. Mi edzettünk a bbgym-ben, ahol hasonlóan jártunk el mi is. Az volt a legszebb mikor odajött és elkezdett üvölteni velünk, hogy mit csinálunk, miért tesszük le, nem kell letenni, lehet halkan is. :C

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72599) gghrtz válasza mayday00 (#72591) üzenetére


gghrtz
őstag

Ha jobban megfigyeled a dereka nem mozdul bele a gyakorlatba, csak a hátát görbíti a nyúlás miatt, bár kérdéses, hogy van e értelme ennek is.

(#72600) paye válasza Cassidey (#72592) üzenetére


paye
tag

Apropó, hogy áll a metamorfózisod? :F Mostanában keveset hallani felőled... :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.