Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#128001) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Hungarian Hammer challenge - jelentkezik vki? ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128002) aelod válasza Woodslave (#128001) üzenetére


aelod
veterán

Én gondolkodom. Kimennék Vegasba szívesen.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128003) Jim-X válasza aelod (#128000) üzenetére


Jim-X
őstag

Igen, meg nagyon fiatal! Ahol a novi, ott a beles is, ne feledd ;]

Amugy nekem a bicepsze nem tetszik, de ez egyeni szoc. problem ;]

A játék az nem játék!

(#128004) aelod válasza Jim-X (#128003) üzenetére


aelod
veterán

Eredés-tapadáson nem javít semmilyen goggsz.
Legutóbb csóri összeesett a színpadon. Nem tudom mennyire lehetett köze ehhez az, hogy betegen készült fel az utolsó hetekben vagy a már benne lévő kemikáliák adták neki az érzést. Esetleg a kettő együtt.

Fitbalance-on is összeesett egy men's phisique-es srác a színpadon. Úgy kellett levinni....Junior kategóriában már tele vannak, nem tudom mi lesz ezekkel később 30-40 évesen. Lehet majd mennek Dr. Pajzsmirigyhez :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128006) Woodslave válasza aelod (#128002) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ja neked szoktak sikerülni ezek a "tesztek" ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128007) SchumiBácsi válasza kk831228 (#127999) üzenetére

Bazmeg :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128008) Shingen válasza kk831228 (#127999) üzenetére


Shingen
addikt

Ez csúnya volt bazzzzzzzzz

風林火山

(#128009) aelod válasza SchumiBácsi (#128007) üzenetére


aelod
veterán

Utálom az ilyeneket nézni. De a legdurvább eddig a srác aki lábtolózott.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128010) kk831228 válasza aelod (#128009) üzenetére


kk831228
addikt

Arra nagyon felszisszentem èn is... :K

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#128011) GoTReX válasza aelod (#128000) üzenetére


GoTReX
őstag

Egy formatlan tömb, de lehet fos kèpeket csíptem el.Egy Molnár Peti vagy Golden age Arnold szebbnek hat.Bár baszottömeg Kai Greene is tetszik.Fene tudja, egyéni hülyeség...

XBOX ID: GoTReX #4839

(#128012) aelod válasza GoTReX (#128011) üzenetére


aelod
veterán

Hát most minden bántás nélkül de ez a te egyéni hülyeséged. Dallas minden csak épp nem egy formátlan tömb.
Mindenki visszanyúl Arnoldhoz és azt sírja vissza. El kell fogadni, hogy most más az elvárás. BTW én sem szeretem a kidülledő nagy beleket és a mass monstereket (Winklaar, Ramy) sokkal jobban preferálom Cedric vagy Flexatron formáját.

De inkább ez a forma ami mozgat :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128013) GoTReX válasza aelod (#128012) üzenetére


GoTReX
őstag

Winklaart bírom, állat😎 Persze kár siratni a múltat... Amúgy szerinted mi lesz a jövő? Ez?

Csaj szupi, bár szőke kék szemű típus inkább.Gondolom most jól összetörtem a szívét :DDD

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839

(#128014) Kari1 válasza Woodslave (#128001) üzenetére


Kari1
aktív tag

Valahogy az az érzésem hogy 20k-t nem fog megérni. Nem tudom mennyivel adna többet mint az ha valaki utána néz a dolgoknak és rendesen kajál. Milyen olyan "secret" van naturalban ami eszméletlen módon dobna vkin és ami már nincs fent a neten.

Mert az hogy összedobnak egy étrendet / edzést az szerintem 20k-t nem ér meg. Főleg hogy itt edző sem lesz melletted aki esetleg motiválna, segítene ha éppen erőltetett ismétlés van.

(#128015) aelod válasza Kari1 (#128014) üzenetére


aelod
veterán

z szerintem 20k-t nem ér meg

Akkor nézz körbe az árak terén mi mennyi. Pl. egy személyre szabott étrend és edzésterv...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128016) szuszinho válasza aelod (#128015) üzenetére


szuszinho
őstag

Jaja, nem rég néztem, hogy írnak 10 napos étrendet, 10k-ért cserébe.

(#128017) Kari1 válasza aelod (#128015) üzenetére


Kari1
aktív tag

Tudom hogy a személyi edzés nem olcsó, de attól még hogy azok drágák nem jelenti azt hogy ez olyan hú de jó ajánlat lenne.
(Persze ha jönnek majd beszámolók és mindenki elégedett lesz akkor nem szóltam, de egyelőre az az érzésem mint mikor egy egy YT sztár kiad egy online könyvet /pdf-et/ a titkáról jól drágán és kb semmire nem jó)

(#128018) aelod válasza Kari1 (#128017) üzenetére


aelod
veterán

Értem amit mondasz. De szerintem lesz rá kereslet. Hammertime!
Bár nem tudom mi újat fog mutatni nekik. Max a kúrákról ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128019) Zola007 válasza aelod (#128018) üzenetére


Zola007
veterán

amíg sz.r van, veréb is van

Amúgy boldog anyák napját! :R

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128020) aelod válasza Zola007 (#128019) üzenetére


aelod
veterán

Na ez igaz, bármit el lehet adni ha van rá kereslet.

Thx :R

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#128021) Woodslave válasza Kari1 (#128014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja így gondolom én is. Mondjuk nekem már eleve az jött le abból amit olvastam, hogy az edzésterve a heti egyszer megküldjük az izmot max volumennel, szuperszettezve (ugyanazon testrészt) intenzitás fokozó technikákkal aztán hagy szóljon. 8 hét alatt megfelelő kajával még el is tudom képzelni, hogy lesz némi pumpálódás aztán mindenki boldog.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128022) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na megjött a stillmass whey 80 instant. Ma próbát teszek a citromos sajttorta ízesítéssel.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128023) Woodslave válasza Woodslave (#128022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na ez a fehérje teljesen rendben van. Simán oldódik semmi habzás (vagy nagyon gyorsan ülepszik) Mondjuk ebből a citromos sajttortából nem biztos hogy 5 kilósan rendelnék, de még az íze is rendben van, lágy és főképp semmi édesítőszer és vagy gyógyszeres kellemetlen mellék/utóíze nincs. Oldódásban simán veri az MP-t, de állagban is. Még megkóstolom a többi ízt de valszeg ebből lesz a következő fehérje ha elfogy mindenem. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128024) God Vazzeg válasza Woodslave (#128023) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem hisztek nekem, az epres sajttorta is baszós nagyon :K Tökéletes a fehérjéjük, egyáltalán nem puffaszt szemben sok más gyártóéval.

(#128025) Shingen


Shingen
addikt

Tegnapi mellezés után ma fáj a könyököm.
Nem tudom eldönteni az izület-e vagy inszalag.

Egykezes súlyzókkal nyomtam egyenes illetve ferde padon.
Elég fáradt voltam, nem úgy ment a súly mint előző héten, így erőltettem, sokszor alig bírtam kinyomni de vhogy sikerült, addig erőltettem majdnem rajtam is maradtak a súlyok.
erre ma érzem a könyököm odabaszott neki.

Valószínű jövőben nem erőltetem a nyomásokat inkább a tárogatás minden fajtája bejátszik majd.

Amúgy mellnél miért erőltetek a nyomásokat, volt már szó róla itt is fekve nyomás sem épp mell gyakorlat.

風林火山

(#128026) Fandango válasza Shingen (#128025) üzenetére


Fandango
veterán

Attól még nem a gyakorlat rossz, ha te szarul csinálod. :P

(#128027) Zola007 válasza Shingen (#128025) üzenetére


Zola007
veterán

Az alkalmazott terhelést az aznapi erőszinthez /idegrendszer aktuális állapotához idomítjuk, nem a múlthetihez.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128028) Woodslave válasza God Vazzeg (#128024) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Dehogynem :D

Olyat lehet nem rendeltem mert nem volt az 5kilósból most meg olyanokat rendeltem aztán lehet benéztem. Tényleg qrva jó az mhn egy hányadék ehhez képest de még az mp se nyűgözött le de ez nagyon kellemes csalódás.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128029) SchumiBácsi válasza aelod (#128009) üzenetére

Jah, de legalább lehet olyat tanulni tőlük, hogy ezt így ne... :D

Itt gondolom az a baj hogy a végén egyre jobban ráterhelt az a guminyavalya az egyébként is súlyos (becsléseim szerint 100-120kilónyi) rúdra. Legfelül olyan 160-200kilónyi is lehet a terhelés amit normál esetbe nem tudna lentről kinyomni.

Kérdés ez a jelenség előjöhet normál esetben is moderált súlyokkal? Ha igen mi a megelőzés módja?

Nem sok van hátra a vég-célom eléréséhez, a felsőtest súlyai 10-20%-ot fognak már csak emelkedni a mostanihoz képest, pl. a mell esetében 70kg lesz a tipikus nyomás kezdetben 6ismétléssel és ameddig jut majd az ismétlésszám a továbbiakban.

A láb az kakukktojás, mivel ott új gyakorlatok lesznek ha meglesz a gép hozzá, így nem tudni az meddig megy majd, mindazonáltal a lábtolón a kiakasztásnál visszatörő térd ellen van hatásos védelem amit be fogok építeni.

Ez a váll ami para mert ezt sehogy nem lehet kivédeni, max smith gép, ott is csak akkor ha biztonságos/fájdalommentes pályát találok meg.

Ez jó mottó lehet az összes gyakorlatnál? Ha az ízületben fájdogál/kattog cseréljem másikra és akkor tuti nincs baj? Az időnként kattogós oldalemelésem már kivezetés alatt van, csak az általam elért legnagyobb súlyból van még egy 3×10-es széria a mellről nyomás után de érdekes ily módon már nem kattog bár szeretne - nagyon ügyelek arra hogy mindig olyan szögben álljon hogy ne tegye, még ha nem is hatásos annyira a gyakorlat emiatt.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128030) Zola007 válasza SchumiBácsi (#128029) üzenetére


Zola007
veterán

Ami fáj azt ne csináld.
A fájdalom nem a keménység mércéje, hanem egy nagyon hasznos evolúciós védelmi mechanizmus.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128031) SchumiBácsi válasza Zola007 (#128030) üzenetére

Most az oldalsó vállizom fáj "kint", úgy tűnik az volt a leghatásosabban edzve tegnap - izom az fájhat gondolom :D

Ízület meg ín ne fájjon se közben se utána semmiképp semeddig gondolom ez a lényeg. Így biztosan elkerülhető a videón is látható probléma, ha nem fáj/kattog hosszútávon az adott gyakorlat?

Aztán lehet még egy hülye kérdés, van előjele hogy valami szakadni/törni fog? Vagy ez inkább az egyismétléses maximum keresésénél fordulhat elő, és olyan szériában nem ahol pl. 6-12 szabályos ismétlésre vagyok képes?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128032) macera2


macera2
aktív tag

Hi Woodslave!
Én is a stillmass whey 80 instant pusztítom. A prospektusa szerint, napi 1 adagnál ne fogyasszon többet. De hát ez nem gyógyszer. Te ezt figyelmeztetést komolyan veszed? Mert én a napi fehérjebevitelnek legalább a felét ebből fedezem.

[ Szerkesztve ]

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#128033) Woodslave válasza macera2 (#128032) üzenetére


Woodslave
nagyúr

á dehogy. Ez a szokásos mindenfélére figyelmeztetés. Olyan mint a 2 grammos bcaa adag, meg ha megnézed az instant oatshoz oda van írva hogy gyerekek meg terhes nők nem fogyaszthatják :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128034) Zola007 válasza SchumiBácsi (#128031) üzenetére


Zola007
veterán

Elője jellemzően nincs
Ha igen, akkor instabilitás és észrevehetően kezd aszimmetrikus lenni a mozdulat a két végtag között.
Ilyenkor kell inkább eldobni vagy a spotternek közbelépni.
A sérülések nagy része aszimmetrikus erőkifejtés vagy a stabilizáló izmok gyengeségének következménye.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128035) SchumiBácsi válasza Zola007 (#128034) üzenetére

Értem akkor nekem marad a segédvilla eldobásnál. A szimmetriát megfelelőnek tartom, persze nem mondom hogy vízben van a rúd kinyomáskor de például ilyen szóba se jöhet.

A stabilizáló izmokra hobbigyúrósként nem látok jobb módot mint edzeni úgy mint eddig és minél később szintet lépni - így van ideje mindennek erősödni. 82kilósan most a fekvenyomás 6ismétléses maximuma 52kiló körül adódik, leghamarabb év vége körül várható a 70kiló de csak 4ismétléssel - ez elég lassú folyamat sztem :D

További fél év kell hogy ebből 10-12őt tudjon majd és tényleg ez lesz a csúcs mert a bélnyavalyára is ügyelnem kell. Számomra a fekvenyomás a legmegterhelőbb, felhúzni vagy guggolni sokkal jobban szeretek, bár ott még ettől is kezdőbb súlyok vannak :D.

Azért egy kétkedőnek 1szeriben húztam egy 80kilót, de edzéskörülményben 50kiló megy 10es szériában. Nyárra várható egy 60kilóra emelés - az se fog döngetni hosszútávon, nagyon maximum 100kiló ha elég erősnek érzem a hátországot hozzá... Guggolásra gép nélkül 60-70kiló, géppel 100kiló várható valamikor jövőre.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#128036) Woodslave válasza SchumiBácsi (#128035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Azért egy kétkedőnek 1szeriben húztam egy 80kilót, nem hitte el hogy ennyivel csinálod? ;]

de most komolyan ez a betegség miatt ennyire legyengültél? Vagy nem tudsz keményen edzeni? Mert a súlyod egyáltalán nem tűnik betegesnek, hacsak nem 220 cm vagy..

mondjuk deadlift 10-es ismétléssel már kardió :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128037) troller válasza Woodslave (#128036) üzenetére


troller
senior tag

Az átlagemberek kb. 80%-ának már az 50 kilo megemelése (bárhogy) is a kibaxott erős kategória...

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#128038) Woodslave válasza troller (#128037) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van egy nő ismerősöm. Edzővel edz, aki nem meri felvállalni annyira hogy nagy súlyokkal dolgozzon, nehogy vele sérüljön le. Múltkor együtt lábaztunk illetve egy időben az pontosabb :D Merev lábas felhúzás után mondtam neki húzza fel a 60 kilót klasszik deadliftben. Erre nem mert nem tudja meg milyen sok stb. De aztán simán felhúzta...

Nem akarok itt bunkó lenni távol álljon tőlem mert én is gyenge fos vagyok, de 50 kilós deadlift 10-es ismétléssel azért egy 82 kilós (vagy akárhány kilós) férfinak semmi. Én elhiszem hogy lehet gyakorlatokat úgy csinálni, hogy a 2 kiló is 200-nak tűnjön, csak a klasszikus felhúzás pont nem az. Persze merevlábas változatban végig feszítve lassan koncentráltan ilyen magas ismétléssel még ok..

azért kérdeztem hogy ez a betegség ennyire legyengíti

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128039) BÁ Nutrition válasza troller (#128037) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az átlagemberek kb. 80%-a nem edz
szal meg johogy...
500 métert se tudna lefutni europaban az emberek tobbsege elfogadhato sebességgel. vagy tul satnya vagy dagatt vagy nyomorek. mi a meglepo. az emberek felenek 100 alatt van az iq-ja, pedig az mar milyen durva baszki :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128040) Zola007 válasza SchumiBácsi (#128035) üzenetére


Zola007
veterán

Stabilizáló izmokat a fekvenyomás, lábnyújtás, stb nem fog neked fejleszteni, mert túl egysíkú a mozdulat.
Azért stabilizáló izmok mint a nevük is mutatja, mert 3 dimenziós erőhatásoknál tartják a stabil pozíciót.
A fekvenyomásban oldalra és a testtel párhuzamosan minimális az elmozdulás.
Ezért mozog úgy a legtöbb hobbigyúrós könyöke egykezessel nyomásnál mint aki be van rúgva.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128041) Zola007 válasza BÁ Nutrition (#128039) üzenetére


Zola007
veterán

és egyre csökken az átlag IQ, ahogy nő a népesség.
Komoly gondok lesznek itt 2025-2030 körül, addigra nő fel a deklaráltan eddigi legbutább generáció a modern világban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128042) Aventador91 válasza BÁ Nutrition (#128039) üzenetére


Aventador91
őstag

én pl. elviszek 3 zsák cementet egyszerre, vagy bedobom talicskástól a sittet a konténerbe, de húzódzkodni 3szor ha fel tudom magam húzni.

(#128043) Woodslave válasza Aventador91 (#128042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez a lényeg nem a semmirevaló felpumpált izmok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128044) patex1983


patex1983
őstag

Szerintetek mennyire jó ötlet láb és has edzést tartani egy napon?

X

(#128045) Woodslave válasza patex1983 (#128044) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát ne láb előtt hasazz.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#128046) BÁ Nutrition válasza Zola007 (#128041) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

foleg europaban fog csokkenni az iq. lassan milliószámra hozzak be evente az egyetemi tanarokat, mernokoket, orvosokat a foldkozi tengeren keresztul hajokkal. ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#128047) Zola007 válasza patex1983 (#128044) üzenetére


Zola007
veterán

ha nincs benne guggolás nagy súllyal, akkor mehet a has a végén

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128048) patex1983 válasza Woodslave (#128045) üzenetére


patex1983
őstag

Ja, a hast gondoltam a végére én is.

X

(#128049) Zola007 válasza Woodslave (#128045) üzenetére


Zola007
veterán

most akkor hát, láb vagy has? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#128050) Woodslave válasza Zola007 (#128049) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez ilyen dodonai cucc ;] (amit szívok :D)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.