Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) Woodslave válasza kk831228 (#83999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

annyi változatosság van hogy az asszony főz vacsorát. Ha egyedül lennék simán tudnám minden nap ugyanazt enni. Néha elborul az agyam mondjuk és zabálok amit látok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84002) Zola007 válasza Woodslave (#83986) üzenetére


Zola007
veterán

Én most ettem 30 deka lencsét hús nélkül (éppen nincs készen), 1 natúr joghurttal egy órája, de döglök meg éhen, pedig ma már bement pár dolog.
rozskenyér 150 g
margarin 12 g
paprika 70 g
paradicsom150 g
sült csirkemell 90 g

dinnye 270 g
dió (angol) 20 g
fehérjepor 10 g

főtt barnarizs 200 g
sárgarépa 70 g
brokkoli 100 g
sült csirkemell 70 g
olaj, repce étolaj 5 g

lencsefőzelék 300 g
natúr joghurt 150 g

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84003) aelod válasza Woodslave (#83997) üzenetére


aelod
veterán

Tedd a lábat a hét első edzés napjára, így túl vagy rajta már mikor a többiek javában rinyálnak, hogy jajj fel kell pörgetnem magam a délutáni lábazáshoz ;] :DDD :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84004) fabiandaniel válasza KoVee84 (#83975) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Ma a Sparba 169 Ft -ért adták a félkilóst.

Fabi

(#84005) Woodslave válasza aelod (#84003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

akkor se lenne több kedvem :D Jó lesz majd az első guggolásnál felpörgök. Kár hogy a térdem még mindig nem az igazi, és ez nem is kedvez neki, de három hát múlva legalább 3 hét pihenés (vagy ez már inkább kihagyás :D ) Lábazni biztos nem fogok még akkor se ha találok egy termet ahol edzek egyet-egyet

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84006) Ijk válasza Cassidey (#83989) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi azért jól néznénk ki ha vegán étrendre kellene áttérni. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#84007) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Elértem azt a tömeget, amit célul belőttem magamnak. Most mi jön...? :)

105 kg - - - >> 85 kg

Fitness Pál "személyi edző"-t belőttem heti 0,5 kg mínuszra, 2000kcal dobott ki rá. Szerintetek így rendben lesz? Ezen változtatni érdemes? [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#84008) Woodslave válasza pocokxx (#84007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az attól függ hogy nézel ki :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84009) aelod válasza Woodslave (#84005) üzenetére


aelod
veterán

Hétfőn nekem is sikerült a felpörgés.
140kg-ig meg sem álltam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84010) Cassidey válasza Ijk (#84006) üzenetére


Cassidey
senior tag

Vannak vegan testepito pasik, dr hogy oszinte legyek ha az lennék nem valószínű, hogy probalkoznek vele. Nem mindegy 100g proteint kell megoldani vagy a dupláját.

(#84011) Woodslave válasza aelod (#84009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az szép. :K Én 120-ig megyek fel mindig még mindig múltkor némi restpauseval 10-et raktam bele, akkor emelek ha egy sorozatban menni fog. Valszeg soha :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84012) Ijk válasza Woodslave (#84011) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálam is 120 a max, de én már csak havonta 1-2 alkalommal guggolok.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#84013) aelod válasza Cassidey (#84010) üzenetére


aelod
veterán

Biztos ő az. Ja nem :DDD :P

(#84011) Woodslave

Nem szoktam 100 fölé menni. Általában 60,70,80,90,100 és mindegyikbe 20 ismétlés. Meg lehet sütni egy tojást a combon úgy ég tőle. De most nem csináltam csak 12-ket. 60,80,100-ba ,120ba 8 ment ,140be egy. Aztán vissza 60 és a guggolás alján volt nálam a rest pause, így ment 12 bele.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84014) Woodslave válasza aelod (#84013) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a rest pause amikor csak pihensz egy kicsit (nem megállva az alján) hanem visszarakod és 20-30 mp (vagy kevesebb) múlva belenyomsz megint. kb. úgy nézett ki. 5 ism. leraktam, pár levegő 3- 2- 1... Ezután szoktam még vetkőzőt, de qrvára nem volt kedvem...

A megállított ismétlés is brutál

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84015) aelod válasza Woodslave (#84014) üzenetére


aelod
veterán

Akkor benéztem sorry én azt hittem ez a rest pause. Foud Abiad egyik gyúrós videóján láttam a technikát, ő csinálta így, hogy megállította a mozdulatot az alján majd onnan fel.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84016) pana0017


pana0017
senior tag

Túrót mivel lehet édesíteni cukor helyett?

(#84017) aelod válasza pana0017 (#84016) üzenetére


aelod
veterán

Édesítő? :U
Bár én nem használtam soha, valamiért tartok tőle.

Mazsola pl.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84018) HussarF válasza pana0017 (#84016) üzenetére

Nagyon pici vizet megforralsz a mikróban, bele vagy 5-10 szem édesítő ízlés szerint, aztán rá a túró. A víz az tényleg csak kevéske legyen.

(#84019) tutis válasza pana0017 (#84016) üzenetére


tutis
őstag

én folyékony édesítővel szoktam

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#84020) Zola007 válasza aelod (#84015) üzenetére


Zola007
veterán

Az akkor jó, ha tényleg uralo a súlyt
Nektek mondjuk működhet, de a többségnek veszélyes.
Akkor már inkább a fordított mozgástartomány, mikor alulról indítod a guggolást erőkeretben

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84021) aelod válasza Zola007 (#84020) üzenetére


aelod
veterán

Csak olyan súllyal dolgozom amit tudok uralni.
Igen azt is ki akarom próbálni

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84022) KoVee84 válasza pana0017 (#84016) üzenetére


KoVee84
senior tag

Eritritol, xilit

(#84023) Woodslave válasza Zola007 (#84020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

miért lenne az. Normális sorozatban guggol 120-al vagy 100-al az ilyen alul megállítottal meg 50 vagy 60 kilóval.. Legalábbis én. A másik ember meg ehhez viszonyítva csinálja kevesebbel. De attól még ugyanúgy uralja. (most olyanról beszélve aki nem idióta módon edz persze)

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84024) Zola007 válasza Woodslave (#84023) üzenetére


Zola007
veterán

Én azt hittem szériasúllyal csinálod ezt az alul megállítást
Kis súllyal viszont meg értelmét nem nagyon látom, mert a feneked meg úgyis erősebb mint a combod és az alsó pozícióban főleg az dolgozik, ott már lekerül a terhelés nagy része a combfeszítőről és a feneked is pihen

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84025) Woodslave válasza Zola007 (#84024) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem szoktam csinálni. Szériasúllyal örülök hogy felállok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84026) aelod válasza Zola007 (#84024) üzenetére


aelod
veterán

Pont ez a lényege, hogy végig feszíted a combod, egy pillanatra sem hagyod lazulni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84027) Dani82


Dani82
senior tag

Mi alapján számoljátok ki az IFIYM értékeiteket?

Wood: köszirohadjmeg :D ;]

Ezt a ketot sztem hétfőtől dobom. Állandóan alszom, napközben 2x is, de ilyen masfel orakat siman. Szerintem lassan a macskám féltékeny lesz...

2 hét 0 ch után pontosan 0 dkg fogytam. 86.5 kg voltam 2 hete, majd 86.5kg most szombat reggel.
Elkezdődőtt a ch feltöltés, amit is vasárnap este 90.7kg-val zártam. Azaz másfél nap alatt felrántottam kb. 5kg-t :D
A hangulatom egyszer kurva jó volt, asszem kedden 2 órára nagyon jól éreztem magam és ennyi :D

Ezen felül pedig mérhetetlenül hiányzik az egészséges kaja, a zab, a fehérje, csirkemell, zöldségek...
undorodom a bacontol vajtól, kokuszzsiros tejszines kvtol es a 4cl olivaolaj ivástól vizzel este.

[ Szerkesztve ]

(#84028) Zola007 válasza Dani82 (#84027) üzenetére


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84029) GoTReX válasza pana0017 (#84016) üzenetére


GoTReX
őstag

Kis szőke ,nagy szemekkel! Az megédesíti még a napodat is!

XBOX ID: GoTReX #4839

(#84030) Radnix válasza pocokxx (#84007) üzenetére


Radnix
senior tag

Ha elégedett vagy magaddal akkor pezsgőbontás :D
Egyébként gratulálok, szépen odaálltál, és megcsináltad, ahogy kell! :R

(#84031) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Láb. Alig birtam az öltözőben összekaparni magam.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84032) aelod válasza Woodslave (#84031) üzenetére


aelod
veterán

Helyes. Azt nem is neked kell, hanem vmi bögyös szőkének :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84033) Cassidey válasza Dani82 (#84027) üzenetére


Cassidey
senior tag

IIFYM kalkulátor? :D

Egyébként jól teszed, nekem ez a keto dolog soha nem volt szimpatikus. Én beteg lennék ennyi zsírtól, már egy nehezebb éttermi kaja után sem érzem jól magam. És tuti baromi egészségtelen ennyi zsírt fogyasztani, pláne bacon formában. :D

(#84034) Woodslave válasza Cassidey (#84033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A bacon zöldség :D egészséges

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84035) Zola007 válasza Dani82 (#84027) üzenetére


Zola007
veterán

itt most mennyi zsírról beszélünk /nap ?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#84036) aelod válasza Cassidey (#84033) üzenetére


aelod
veterán

Amúgy igen. Kikészíti a májat szerintem ennyi zsír...

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84037) Dani82 válasza Zola007 (#84035) üzenetére


Dani82
senior tag

elvileg nekem a kalkulatorok szerint boven 200g felett kene, de a rekord 170 volt annal tobbet nem tudtam bevinni, ugy hogy ne legyen magas a feherje es ne kelljen egesz nap kokuszzsirt meg olivat innom magaban. bloah...

(#84038) stickrs válasza Dani82 (#84037) üzenetére


stickrs
senior tag

nekem napi 250g zsirnál is ment le a súlyom most fél kg-t...pedig már tömegelni akarok :D h h nem birsz többet megenni? tojás, majonéz, cheddar sajt, marha, lazac, double cream... meg ugye omega 3 tabi, lenmag olaj, de abból csak ilyen 10g szokott menni...annyira nem rajongok az ízéért. meg feta sajt, az is jó zsiros. bacont meg ilyeneket pl nem eszek, meg kókuszzsirt is csak annyit amennyibe megsütöm a húst.. nekem 1,5kg az eltérés töltés után. 5 az durva :D

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#84039) Dani82 válasza stickrs (#84038) üzenetére


Dani82
senior tag

mert ezek bőven több, mint 2500kcal és ennyivel nem fogytam egy dekat se 2 het alatt. Ennyi ido pont eleg volt, hogy annyira megundorodjak ezektol a kajaktol, az allando negativ ketophan parától, és a hangulatingadozásoktól, hogy nem is tolom tovább.
Hétfőtől megpróbálom az IIFYM-t, 215ch 190 protein es 66 fat, 2200kcal meglátjuk. De ha ez sem működik, legalább edzeni normálisan fogok tudni a ch miatt már akkor megéri váltani

(#84040) Woodslave válasza Dani82 (#84039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ez már jobb tervnek tűnik

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84041) stickrs válasza Dani82 (#84039) üzenetére


stickrs
senior tag

ha nem sikerül növelnem vele a súlyom akk én is kénytelen leszek váltani. egyébként ilyen formát sikerült összehozni vele, nem egy húdeszáraz fazon, de a cél se az volt. Én még 1-2 hetet adok neki, még emelek a zsiron,de 300g fölé nem nagyon szeretnék menni.. ha semmi + változás a súlyon akk váltok ch-s tömegelésre. Mondjuk én ketózisba nem edzek sose, szval elég jól végigbirom csinálni az edzéseket, lassan jön vissza az erőm is. Ketophant meg nem nézem, mert amióta bennfelejtettem a fürdőben (reggel láttam h nem is volt rátekerve rendesen a teteje) azóta mindig negatívat mutatott.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#84042) Woodslave válasza stickrs (#84041) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Fasza a forma.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#84043) Dani82 válasza stickrs (#84041) üzenetére


Dani82
senior tag

Fasza! :R egy szoli és máris +5kg szárazizom :D

(#84044) szőröscica


szőröscica
addikt

Váll-has volt ma, középszar volt, fáradt vagyok és meleg van.

(#84045) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Alig bírtam ma rávenni magam az edzésre, aztán végül úgy szétcsaptam magam, hogy komoly nehézségeim vannak most a mozgással. :D

(#84046) aleister válasza KoVee84 (#83975) üzenetére


aleister
veterán

Nemtom, szerintem meg kéne nézni a spárban vagy a lidliben. :DDD

Nem gondoltam volna, hogy a tesco árának 2/3-áért kapni máshol. Lácccik, hogy nem én szoktam vásárolni. :)
Coopba járok. Ott tudom, hogy drágább.

(#84045) kolosanyi
Detto.
Én meg a szuperszett szerű izéről ma áttértem a piramis edzésre. Kb ugyanannyi időre jön ki, de estére már izomlázam lett.
Mi folyik Gyöngyösön?!

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#84047) madle


madle
őstag

multivitamin mehet tejjel? Vagy hátráltatja a vízben oldódó vitaminok felszívódását?

(#84048) _NCT


_NCT
őstag

Voltak itt régebben akik próbálták a Halodrol-t stb.... Nem úgy van hogy európában betiltották?

Itt mégis találtam egy stack-ben.

(#84049) aelod válasza _NCT (#84048) üzenetére


aelod
veterán

Ez mit tud? :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#84050) madle válasza _NCT (#84048) üzenetére


madle
őstag

Ez valami prohormon volt? Ismerem a nevét régről. De nem használtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.