Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86001) xxSanchez válasza cyberkind (#85998) üzenetére


xxSanchez
őstag

Én minden nap eszek 6 után, mert késő este járok kondiba és előtte 1-2 órával bedobok egy kis kaját, hogy ne haljak éhen, szerintem ki sem bírnám nélküle. :DDD

Heyho.

(#86002) szőröscica


szőröscica
addikt

Mell-tricepsz volt, az egykezes fekvenyomás után azt hittem, hogy nem fog menni, de végül sikerült megcsinálni egész jól az edzést. Azért ez a 100 gramm alatti ch nem mindig egy egyszerű történet. De elindult lefelé a súlyom, a tükörben is látszódik a javulás, szóval gyilkolom magam tovább.

Jövő nyáron talán már nem fogok szégyenkezve strandolni, addig meg kibírom nő nélkül is. Igazából, hogy 3 hónapja szakítottunk az asszonnyal, jót tett a dolgaimnak, mert nem kell fennmaradnom sokáig, hogy skypeolni tudjak (kiment angliába egy évre dolgozni), marad időm edzeni munka után, és még kaját is tudok gyártani.

Most be fogok újítani egy kontaktgrillt, mert elegem van már az indukciós lap minden este történő sikálásából, és a raclette grill is inkább a teraszon működik jól, mert bent összespriccel mindent.

(#86003) szőröscica


szőröscica
addikt

Nabakker, bekapcsoltam a tv-t, hogy vacsora közben megnézzem a Cobra11-et. :DDD
Erre jön a csodás tényfeltáró, hiteles Fókusz c. műsor ajánlója, amiben a testképzavaros testépítőkkel foglalkoznak, akik túl sokat esznek, túl sokat edzenek és nem látják magukat elég izmosnak.

Nem lehet, hogy inkább a kibaszott dagadt emberekkel kellene foglalkozni, akik talán kevésbé egészségesek, és többen vannak?

(#86004) tutis


tutis
őstag

kávé témához

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#86005) -Mike-


-Mike-
addikt

Mindannyiunk kedvence, egy kis natúr csirke

(#86006) .: JuSzT :. válasza -Mike- (#86005) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

(#86007) tybsen válasza cyberkind (#85995) üzenetére


tybsen
addikt

Csináld meg este / néhány napra előre a kaját - összehozni egy natúr csirkét brokkolival és rizzsel nem sok idő. Megmosol két-három nagy csontos csirkemellet , be egy római tálba és megsütöd, rá se kell nézni. Mikró, mélyhűtött brokkoli - szintén semmi meló, 15 perc... Rizsfőzés rizsfőzőben szintén nulla munka (de fazékban is egyszerű).

Ezt gyorsabb megcsinálni előre három napra, mint minden nap boltba menni és nézelődni, hogy milyen rossz minőségű cuccal hízlald tovább magad...

[ Szerkesztve ]

(#86008) kona005 válasza .: JuSzT :. (#86006) üzenetére


kona005
senior tag

:Y Ott van rendesen a csaj :C

(#86009) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Jó ilyen protein kávé meg stb marketingmaszlaggal nem foglalkozom. Azért kérdeztem hogy valaki provalta e már ezt a kaveba feherje verziot. De lehet kipróbálom a shakebe kávét, nem tudom melyikőtök írta az ötletet, már elfelejtettem mire végigolvastam az elmaradásom. :)
Mennyi kávét szoktál beleönteni és milyen fehérjéhez?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#86010) kolosanyi válasza sutyesz96 (#86009) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ha nem ízre mész, akkor vegyél instant kávét, feloldasz 10-15 g-ot a fehérje turmixban és kész is. Elég kesernyés íze van, de szerintem tűrhető.

(#86011) Alpachino válasza sutyesz96 (#86009) üzenetére


Alpachino
veterán

Kávé+5g kreatin (tejpor helyett) :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#86012) Dicker válasza .: JuSzT :. (#85993) üzenetére


Dicker
őstag

Rántott hús, meg a sága virsli nem fogja levinni rólad a kilókat. Nincs itt akkora rejtély, hogy mitől nem fogysz.

(#86013) .: JuSzT :. válasza Dicker (#86012) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Ismét egy látnok megmondó kapitány. :C :R

(#86014) -Mike- válasza Dicker (#86012) üzenetére


-Mike-
addikt

Én a rántott húst mindig becsukott szemmel eszem, akkor nem hízok tőle. Persze utána lightkóla. Nem úgy, mint Gáspárék kisebbik virágszála.

[ Szerkesztve ]

(#86015) HussarF válasza -Mike- (#86014) üzenetére

Malackodnál te azzal a röfivel, amennyi adót csalt az apja, annyit kaphatnál a jó szolgálatért, mint a dubaiozásért

(#86016) kolosanyi válasza -Mike- (#86014) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lassan eléri a vágósúlyt. ;]

(#86017) Dicker válasza .: JuSzT :. (#86013) üzenetére


Dicker
őstag

84474

Tudom elég penge a memóriám, már sokan mondták, valahogy megjegyzem még a szar étrendeket is.

(#86018) Zola007 válasza kolosanyi (#86016) üzenetére


Zola007
veterán

felülről közelítve?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#86019) aelod válasza sutyesz96 (#86009) üzenetére


aelod
veterán

Én írtam neked.
Instant kávét ne rakj bele mert mindegyik egy hányás szerintem. Ha kávé akkor rendes főtt kávé amit reggel lefőzöl magadnak otthon. Ami marad a reggeli adag után azt meg bekevered a fehérje shakedbe. Valami csokis vagy vanília ízt válassz mert az ilyen eper meg banánba a kávé annyira nem megy. De ez egyéni szájíz kérdése.

(#86004) tutis

Attól a sok zsírtól lesz zsírégető a kávé? Fertelmes íze lehet btw...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86020) userxy válasza Dicker (#86017) üzenetére


userxy
őstag

Tusé :DD

(#86021) sutyesz96 válasza aelod (#86019) üzenetére


sutyesz96
őstag

Instant kávé messze áll tőlem. Vagy a kotyogós kolesz verzió játszik, vagy itthon a frissen őrölt szemes kávé. Ki fogom próbálni vaníliással is, csokissal is, és mellé egy házi tojásos-zabpelyhes omlett szerintem tökéletes lesz reggeli étkezésnek. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#86022) rwin5


rwin5
őstag

Mi annak az orosz testépítő faszinak a neve - huszonéves asszem, mikor Kiss Jenő visszatért, akkor vele volt egy színpadon és sokkal vizesebb volt de ígyis jobb helyezése volt.. több infó nem jut róla eszembe. 1 napja agyalok rajta, hogy mi lehet a neve de nem ugrik be :D :R

(#86023) Silverr válasza rwin5 (#86022) üzenetére


Silverr
aktív tag

Alexei Lessukow

(#86024) rwin5 válasza Silverr (#86023) üzenetére


rwin5
őstag

azzzz, kösz. Él még? :DDD

re: semmi hírét nem hallottam mostanában, azért is agyaltam rajta, hogy mi van vele. Csak a neve nem ugrott be, de pont ezért mert nem láttam sehol, de a FB oldalán se volt már él éve post.

[ Szerkesztve ]

(#86025) Silverr válasza rwin5 (#86024) üzenetére


Silverr
aktív tag

Miért ne élne? :DDD

(#86026) aelod válasza rwin5 (#86024) üzenetére


aelod
veterán

Megszűntette volna vele a kapcsolatot a Peak? Nem igazán hozta az eredményeket az utóbbi időkben sajnos...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86027) tutis válasza aelod (#86019) üzenetére


tutis
őstag

kókuszzsír nem vészes, inkább a vaj, de amúgy szerintem attól zsírégető hogy ennyi kávétól szétfosod az agyad is :D

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#86028) aelod válasza tutis (#86027) üzenetére


aelod
veterán

Értelmetlen ...ság szerintem. Ennyi erővel ihatnál étolajat is. Az is kijön :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86029) mayday00 válasza -Mike- (#86014) üzenetére


mayday00
őstag

Nekem a combom vékonyabb, mint virágnak a vádlija :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#86030) aelod válasza mayday00 (#86029) üzenetére


aelod
veterán

Do u even lift bro' ?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86031) Alpachino válasza mayday00 (#86029) üzenetére


Alpachino
veterán

Azért én ezzel nem dicsekednék.... :( ;]

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#86032) paye válasza aelod (#86026) üzenetére


paye
tag

A PEAK sem hozza azokat az eredményeket amit a termékeivel ígér / főleg azon az árakon.... / :F :W

(#86033) aelod válasza paye (#86032) üzenetére


aelod
veterán

Nem tudom sosem próbáltam egy terméküket sem. Nem nekem való :)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86034) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok! Igazából a véleményetekre lennék kíváncsi. :) A minap a srácoknál beszélgetés közben felvetődött, hogy mi lenne, ha áttérnénk arra, hogy egy héten csak egy izomcsoportot mozgatunk meg. Mondjuk egy héten keresztül csak váll, bicepsz-tricepsz , utána mondjuk mell, hát és így tovább. Szerintetek ez működhet? Jó, ha az izomcsoport egy hétig pihen? Köszönöm válaszotok előre is! :R

Sic Parvis Magna

(#86035) aelod válasza 30z.Samu (#86034) üzenetére


aelod
veterán

Heti hány edzés nap lenne?
Szerintem nem működne. Mármint értelme nem sok lenne. Nem is tudom, hogy jutott ez eszetekbe? Ennyire unatkoztok? :DDD

Normálisan egy izomcsoportot -úgy hogy fejlődjön és ne essen át katabolizmusba- egy héten max 2x érdemes edzeni. Feltéve ha nem vagy profi és többször is tudod mivel megvan a megfelelő pihenő idő és tápanyag+kiegészítő kombó mellé.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86036) Silverr válasza 30z.Samu (#86034) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ha beilleszted a lábat is akkor már nem egy hetet fog pihenni az izom hanem minimum kettőt. Véleményem szerint az meg már sok. :K

(#86037) Ijk válasza 30z.Samu (#86034) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hülyeség az egész. Inkább menjetek el akkor futni, akkor is egy izomcsoportot mozgattok meg.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#86038) 30z.Samu válasza Silverr (#86036) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ebben mondjuk van valami. Igazából nem akartam egyből véleményt alkotni erről, mivel még sose próbáltam. Gondoltam megkérdezek tapasztaltabb embereket is. :) Akkor részemről marad minden a régiben, a többiek pedig ha akarják, kipróbálják. Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#86039) aelod


aelod
veterán

Ma adtak kóstolásra egy adag szitek bíf fehérjét. Annyira tömény, édes és gejl, hogy nem bírtam meginni egy adagot belőle...
Shame of me, pedig ettől izmos lehettem volna :) ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86040) rwin5 válasza -Mike- (#86014) üzenetére


rwin5
őstag

brutál a lába :DDD tegnap nem is vettem észre ezt a képet

(#86041) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kerékpározás közben dolgozó izmok (szerintem érdekes):

(#86042) HussarF válasza aelod (#86039) üzenetére

Már ki lett itt beszélve, hogy a marhafehérje tápkieg az szemét. Majd ha lesz aminosav-profil írva a címkére, akkor érdemes lehet megvenni

(#86043) Dicker válasza HussarF (#86042) üzenetére


Dicker
őstag

A szeméttől távol áll, mert a kollagén is hasznos tápanyag. Jó az ízületeknek.
Meg szép lesz tőle a bőröd. ;]

Amúgy már van egy-két éve aminoprofilja. Leragadtál még a múltban, amikor ezen lovagoltak. :D

Sokkal nem rosszabb, mint a tejsavó, csak a valin, ami jelentősen alacsonyabb.

Hozok róla majd angol cikket is, hiába nincs Wood, kell a helyettesítés. Csak el ne vigyék a görög menekültek magukkal. ;]

(#86044) dunc válasza 30z.Samu (#86034) üzenetére


dunc
nagyúr

Baromság, álljatok le a tudatmódosító szerekkel........... ;]

(#86045) aelod válasza Dicker (#86043) üzenetére


aelod
veterán

:R
Köszi a kiigazítást. Így már nekem nem kell :P
Attól független az íze fertelmes volt. Kóstoló volt csak szerencsére nem vettem :)
Maradok a hazainál.

Más.
Van köztetek hivatásos edző?
Most van egy olyan lehetőségem, hogy beiratkoznék egy alap személyi edző, fitness instruktor képzésre. Eddig autodidakta voltam, most szeretném összegezni az ismereteimet és papírt is róla.
Nézem a sulikat. Esetleg tudtok ajánlani is kimondottan?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86046) kennystyle válasza aelod (#86045) üzenetére


kennystyle
tag

[link]

Fogalmam sincs hogy mennyi értelme van, de voltak a KÖKI-ben párszor gyakorlati órán vagy valamin és brutál jó csajok voltak köztük, erősen ajánlott kategória. ;]

(#86047) aelod válasza kennystyle (#86046) üzenetére


aelod
veterán

Igen ez lenne az egyik amit kinéztem. Ez ugye OKJ-s képzés.
Viszont van Magyarországon akkreditált képzése az IFBB-nek is. (Nem utolsó sorban 50.000-el olcsóbb is mint az IWI) És mégiscsak az IFBB.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#86048) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Kipróbálnék valami edzés előtti cuccot. Tudtok ajánlani valami olyat, ami nem csak annyiból áll, hogy tele van koffeinnel? A mai erőedzést gondoltam feldobni, tehát nagy izomfeszülést előidéző, sok pihenőidős edzés lesz, vérnyomást nem kéne nagyon felpiszkálni. Ma már ittam 3 kávét, ennek figyelembe vételével kérek ajánlást.

(#86049) kennystyle válasza aelod (#86047) üzenetére


kennystyle
tag

na jó de ott nem tudjuk hogy milyen csajok vannak, nem éri meg kockáztatni

(#86050) tutis válasza aelod (#86045) üzenetére


tutis
őstag

itt mindenki hivatásos edző, sőt, ha lemész egy terembe, 10 emberből 8 annak fogja vallani magát :D :DDD

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.