Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156001) HussarF

[ Szerkesztve ]

(#156002) Zola007


Zola007
veterán

Én nem vagyok egy személyiségi jogvédő, de azért kicsit zavar, mikor a teremben este 7-kor a csaj gimballal járkál a pasija után és videózza a gyakorlatait.
Az oké, hogy magát videózza valaki gyakorlat végrehajtás miatt, és esetleg fel is rakja valahova meghümmögni, de egyébként nálunk a teremben mindenféle promo célú videó és fotóanyag tiltva van.
Jó hogy nem hoz állványt, vakut, fényterelő ernyőt.
Ha véletlenül kilököm a kezéből és pont olyan szögben pattan meg a padlón, hogy a cipőm talpa alá esik, akkor mi van? :U

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156003) CptAdamica válasza Zola007 (#156002) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ma haverom pont ezt mondta, hogy bazmeg, itt mindenki videózza magát. A csaj meg a pasija amúgy állandóan ezt csinálják, elég megnézni a G4 instáját, nagyot mennek. A slussz poén, hogy ül a faszi a comb tárogató gépen és nézi magát, ahogy bicepszezik. Valami nagyon nincs rendben fejben.

Megyen!

(#156004) marked one94 válasza CptAdamica (#156003) üzenetére


marked one94
őstag

Én is videózom az edzéseimet :B

You'll Never Walk Alone

(#156005) Tamoo válasza marked one94 (#156004) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ráadásul még itt is felvágsz a videóiddal. ;] :DDD

(#156006) CptAdamica válasza marked one94 (#156004) üzenetére


CptAdamica
veterán

De gondolom nem azért, hogy utána a facebook/insta likeok miatt érezd magad fasza embernek. :D

Megyen!

(#156007) Zola007 válasza marked one94 (#156004) üzenetére


Zola007
veterán

Az nem számít, mert senkit nem érdekel ;]

Egyébként ugyanígy vagyok a Youtubera feltöltött gym-fail videókkal.
Ok, poén, de biztosan qrva ideges miatta, aki rajta szerepel

Elvileg az EU bele akarja foglalni a személyiségi jogokba a DVR menetrögzítő kamerákat és a mobilos felvételek feltöltését is.
Magyarul ki kell kockázni/életleníteni minden olyan szereplőt a felvételen, aki nem adta beleegyezését hozzá.
Én helyeslem az indítványt.

____
Tegnapelőtt jött egy fekete srác, kb 80 kiló, hót vékony, "do you even lift" kategória (mint én :) )
Felpakolta 200-ig és felállt vele. :K :R
Na erre mondd, hogy nincs "black genetics"

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156008) patex1983 válasza Zola007 (#156007) üzenetére


patex1983
őstag

Nekem egy 200kg-ostól semmim nem állna fel, az tuti :D

X

(#156009) mayday00 válasza Dani82 (#155995) üzenetére


mayday00
őstag

Jó a kód. :K Másik már nem jó. :N 5% amúgy a kedvezmény?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#156010) marked one94


marked one94
őstag

Erőemelők se meg strongmanek se legyetek ;] [link]

You'll Never Walk Alone

(#156011) HussarF

Sachs kuplung reklám :C

(#156012) Zola007 válasza marked one94 (#156010) üzenetére


Zola007
veterán

de elsősorban ne légy barom!
(míg iszod a dszúzod a gettóban)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156013) Zola007


Zola007
veterán

Megjött az egyvizes kretén
Olyan áron volt, hogy nem mondhattam nemet. :N

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156014) HussarF válasza Zola007 (#156013) üzenetére

Miért, ők fizettek, hogy vidd?

(#156015) Zola007 válasza HussarF (#156014) üzenetére


Zola007
veterán

nem erre a rendelésre lesz büszke a pénzügy, az biztos :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156016) marked one94


marked one94
őstag

4 hét a versenyig egész jól alakúlnak a súlyok,csak sajnos a jobb bicepszem megint nem bírja a fekvenyomást így ott nagyon nem akar menni a fejlődés. Lehet most ott nem fogok úgy PR nyomni de hátha helyre jön.

guggi 157,5kg
fekve 120kg
felhúzás 190kg

húzás meg a guggolás baromi könnyűek még így a decemberi maxomra szerinetm simán lesz 10-15 kg plussz

Egy 560-570es totállal kibékülnék.

You'll Never Walk Alone

(#156017) kicsiogre válasza Zola007 (#156013) üzenetére


kicsiogre
tag

Üdv a kokszosok táborában , ez pont jó négy évszakos kokszkreatin.

(#156018) Woodslave válasza Zola007 (#156013) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Na akkor vége a minőségi izom építésnek.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#156019) CptAdamica válasza Woodslave (#156018) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha felpumpált, vizes izmokat szeretne, akkor lelke rajta. ;]

Megyen!

(#156020) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Így 40 felett érdemes beszerezni valami tesztoszteron fokozó "csoda" terméket? Jókat írnak a TST tartalmú cuccokról, de félek, hogy csak placebo.

(#156021) Zola007 válasza Woodslave (#156018) üzenetére


Zola007
veterán

Don't fos.
Eladom :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156022) HussarF

Akkor most fogyott vagy hízott :F ;]

(#156023) CptAdamica válasza HussarF (#156022) üzenetére


CptAdamica
veterán

Egyszerű, visszaszedte a az előzőleg leadott 6 kilóját, tehát most ugyan ott áll, mint ahonnan indult. ;]

----
Amikor a teremben a kis csaj belehúz 100 kilóban, akkor kicsit megdobban a szívem, jó látni az ilyet.

Megyen!

(#156024) MATEO6600 válasza CptAdamica (#156023) üzenetére


MATEO6600
őstag

Nekem az okos aritmiás zavart, mikor a 130 kilós vasgyúró 100-al guggol, vagyis inkább csak rogyaszt.

(#156025) Shingen válasza Zola007 (#156002) üzenetére


Shingen
addikt

Akkor mi van BOX. ;]

Szóval a gyúrás mellé iktass be egy kis thai box edzést is.
Előbb tudj ütni. :DD

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#156026) Shingen válasza marked one94 (#156010) üzenetére


Shingen
addikt

Huu bazz
Ott vagy a borda tört vagy hasfal repedt. :DDD

風林火山

(#156027) CptAdamica válasza MATEO6600 (#156024) üzenetére


CptAdamica
veterán

Gondolom ő az a típus, aki 400 kilóval és egy kis csajjal lábtolózik. :D

Megyen!

(#156029) HussarF válasza K.Andras.Vfx (#156028) üzenetére

Csecsemőnek minden új.
Ezt időről időre felkapják. Régebben utánajártam, már nem emlékszem pontosan, de az az anyag állagjavítónak van benne, hogy por maradjon és ne álljon össze, mint a g.cis bugyi.
De ez ilyen bulvár f.szság, hogy homok van benne. Más anyagokkal is el szokták ezt játszani. Megnézik a felhasználását, kiderül, hogy élelmiszer iparon kívül még hasznosítják máshol, pl. a műanyag-gyártásban és tele lesz a bulvár iylen cikkekkel, hogy műanyagot etetnek velünk.

[ Szerkesztve ]

(#156031) CptAdamica válasza K.Andras.Vfx (#156028) üzenetére


CptAdamica
veterán

Vajon mi maradt a fel nem használt fehérjékkel és hány adagot nyomott be a néni sunyiban?

Megyen!

(#156032) K.Andras.Vfx válasza HussarF (#156029) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

"bulvár f.szság"

Azért egy akkreditált laboratóriumban készült vizsgálatot nem kis elfogultság bulvár f.szságnak nevezni, tehát itt nem valamiféle celebek mondották ezeket, hanem egy tudományos fokozattal rendelkező kutató egy laboratóriumi vizsgálat után, meg egy szintén tudományos fokozattal rendelkező sportorvos "bulvárkodik" ott a videóban. :U

De ezek szerint kár is volt vizsgálniuk újra ezt a dolgot mert nekik csecsemőknek ugyan lehet hogy ez új, de neked HussarF nevű proh fórumozónak nem, hiszen te aki már amúgy is "régebben utánajártál" ezeknek a dolgoknak, te jobban tudod mint ők. Vagy nem. :DDD

Persze gondolom sokan ezután is fognak venni ilyen terméket, ahogy én is(!), csak nem árt tudni, hogy a jóból is megárt a sok! És igazából nem árt ezekről a dolgokról beszélni, mert egy ilyen prémium árú terméktől azért minimum elvárható volna, hogy a szervezet által emészthetetlen szemetet azért ne tartalmazzon már 5%-ban. Nyilván senki nem vár csodát egy ilyen terméktől, de azt talán jogosan várhatná el mindenki, hogy olyan természetes alapanyagokból készüljenek amelyek a legrosszabb esetben is csak áthaladnak a testen anélkül, hogy bármilyen módon károsítanák azt... ;)

(#156033) K.Andras.Vfx válasza CptAdamica (#156031) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Azt nem tudom, de ha ezek a vizsgálatok hozzájárulnak ahhoz, hogy ezen prémium árú termékek gyártói jobban odafigyeljenek, és egyre tisztább anyagokból állítsanak elő ilyen termékeket, akkor már nem volt hiábavaló a munkájuk. Nem? :F

(#156034) HussarF válasza K.Andras.Vfx (#156032) üzenetére

Nézd, te lehet, hogy nem tudod a bulvárt, meg az áltudományt megkülönböztetni a tudománytól, - lehet, hogy tanulnod kéne vagy nem tudom - de itt a legtöbben meg tudjuk.
Amikor ilyen faszságot beszél a szakértő, hogy:

...van olyan, amiben hidroxi metil cellulóz van.
– Riporter: Ez az, amit nagyon kevesen értenek hétköznap.
– Szakértő: Igen, kevesen értik de, hát annyit mindannyian tudnak talán még általános iskolából ugye, hogy a cellulóz alap az a papírgyártásnak az alapja.

Az pont az, amit már fentebb leírtam. Azért, mert a vegyület nevében van egy olyan szó, amit más iparban is használnak, mond egy ekkora világi ostobaságot.

Egyébként ott linkeltem neked a linket, azt olvasgasd a HírTv-s bulvár helyett, akkor te sem beszélnél ennyi butaságot. Ott le van írva, hogy a szilícium-dioxid, azaz a homok még a BIO élelmiszerekben is megengedett, szóval a természetes alapanyagú bio kajádba is bármikor beletehetik. Egyébként indifferens anyagok, átszalad rajtad, nem kell miatta aggódnod. Nekem már vesesziklám lenne, ha ez vesekövet okozna.

(#156033) K.Andras.Vfx
Nem fogod fel... Ezek nem szennyezőanyagok, hanem direkt van benne... Gondolod, hogy 5%-nyi szemét kerül bele gyártás során? Neked, ne haragudj, de tényleg semmi fogalmad sincs az élelmiszer vagy a tápkieg iparról.

[ Szerkesztve ]

(#156035) MATEO6600 válasza HussarF (#156034) üzenetére


MATEO6600
őstag

Hagyd az ilyen trollt, bemásolt valami böszmeséget, arra várva hogy valaki ugorjon rá, és vitázhasson vele...
Volt már itt ez a figura másik alreggel, ki lett tiltva, most sem lesz másként.

(#156036) Apollyon válasza K.Andras.Vfx (#156033) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mi az, hogy prémium árú termék?
A chips is prémium árú termék ennyi erővel, mert átszámolva több ezer forintért adnak egy kiló krumplit. Ráadásul úgy ahogy van az egész, szemét.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#156037) K.Andras.Vfx válasza HussarF (#156034) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Bocs de te nem velem vitatkozol! :N Egy sportorvos és egy kutató áll szemben veled HussarF nevű felhasználóval, akiről még azt sem lehet tudni, hogy egyáltalán a neved mi nemhogy a szakmád. :U

És félre ne értsd mert nem megbántani akarlak, de hogy a sportorvos meg az akkreditált laboratórium kutatója képviselné itt az áltudományt veled gipsz jakab nevű felhasználóval szemben az kb egy vicc kategória. :DD Ahogy az is, hogy nekem azt kéne felismernem itt, hogy valaki aki egy nicknév mögött írogat egy fórumon bármiféle képesítés nélkül, a valódi tudományt képviseli. Oda ne rohanjak! :DDD

Szóval még egyszer, hátha megérted, nem kiskegyedben vagy a bors magazinban írta ezeket gizike a természetgyógyász, hanem egy akkreditált laboratórium tudományos fokozattal rendelkező kutatókkal, a másik meg doktor, igazi sportorvos egy igazi kórházban.

Ne velem vitatkozzál, mert nem az én hanem az ő állításaikkal kerültél szembe. Dobd be ide a doktori diplomádat meg a Phd-t, és akkor nekünk átlag embereknek lenne szerencsénk szakemberek vitáját élvezni, de bemondásra hadd ne kelljen már elhinni, hogy ők a sarlatánok akik áltudományt képviselnek veled szemben aki a tudományok tudományának jeles képviselője vagy. :F

(#156038) HussarF válasza K.Andras.Vfx (#156037) üzenetére

Hát jó.

Te mit gondolsz arról, amikor egy orvos azt mondja, hogy a túl sok fehérje ártalmas és ne szedj fehérjeporokat, mert tönkreteszi a veséd?

(#156039) CptAdamica válasza K.Andras.Vfx (#156032) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem ezt eddig is tudtuk, hogy a túlzott fogyasztása nem egészséges. De ez rengeteg mindenről elmondható.

Megyen!

(#156040) patex1983 válasza CptAdamica (#156039) üzenetére


patex1983
őstag

Mindenről.
Mindenről is.

X

(#156041) K.Andras.Vfx válasza HussarF (#156038) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

De itt nem arról van szó, hogy önmagában mit okoz a túlzott fehérje vagy fehérjeporok fogyasztása.

Termékekről beszélünk és arról, hogy nekünk fogyasztóknak jó, ha vannak olyan laborok-emberek akik időnként újra meg újra megvizsgálják miket tartalmaznak ezen szerek, vannak e benne káros anyagok, milyen mennyiségben és milyen hatásaik vannak stbstb. Amerikában volt olyan is, hogy nehézfémeket találtak fehérje porokban... Én úgy gondolom, hogy az ilyen vizsgálatok eredményeinek közbeszédben való megjelenése okot adhat a gyártóknak arra vonatkozóan, hogy a termékeikre még jobban odafigyeljenek és vagy bizonyos anyagokat kiváltsanak más jobb anyagokkal amely által a termékek még jobbak lesznek. Ennyi. :U

[ Szerkesztve ]

(#156042) Zola007 válasza Shingen (#156025) üzenetére


Zola007
veterán

Ejnye
Egy úriember nem verekszik.
Mindig a bunyóval jöttök, pedig sokkal civilizáltabb módszerekkel is lehet egy vitát rendezni.
Egy úriember kifizeti a gimbalt, telefont, egy 8 napon túl gyógyuló orvosi szakvéleményt és egy jó ügyvédet, aki a legalább 20db edzőtermi kamera által rögzített pofonért ráhúz a kigyúrt parasztra 2 év letöltendőt súlyos testi sértésért.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156043) HussarF válasza K.Andras.Vfx (#156041) üzenetére

Jogos, amit elvársz egy ilyentől, de vedd észre, hogy onnantól, hogy legit élelmiszer adalékanyagokat kezdenek szenzációhajhász módon kiemelni, hitelét veszti az egész. Az, hogy 5% a hamutartalom, az kb. az utolsó, majdnem irreleváns sor egy ilyen labor teszt jegyzőkönyvében. Mivel nem találtak semmit, ráugrottak erre, hogy legyen valami hír. Ezzel nem információt terjesztenek, hanem növelik a zavart az emberek fejében, akik már mindenfélét hallanak jobbról balról és nem tudnak mit kezdeni az információval, nem tudják melyiknek higgyenek. Ezzel senki nem lesz előrébb és ezek a "szakemberek" a szememben csak médiak.rvák, akik a nevüket adták egy ilyen "hírhez", ahelyett hogy bevállalták volna az igazat és megmondják, hogy "kedves újságírók, mindent rendben találtunk, nincs itt semmi látnivaló".
Amit te mondasz, az teljesen más, hogy káros anyagokat meg nehézfémet találnak az élelmiszerekben. Az tényleg hír lehetne és jogosan ugranának rá. Így ez most semmi más, csak vasárnap délutánra kellett valami hír és ennyire nincs ott színvonal, hogy full alaptalan hazugságot is bármikor megosztanak, hogy meglegyen a kvóta.

(#156044) Zola007 válasza HussarF (#156043) üzenetére


Zola007
veterán

Szerencsére a töltött káposztát nem vizsgálják, úgyhogy megnyugodtam.
Egyébként meg: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#156045) aelod válasza K.Andras.Vfx (#156032) üzenetére


aelod
veterán

Hmm akkor ha homok van benne miért veszed meg? Miért iszod? Just askin'... :U

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156046) K.Andras.Vfx válasza HussarF (#156043) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Szerintem ez az 5% hulladék sem kéne bele, mert ha napi két ilyet iszol akkor egy évben kb 1000 gramm apróra őrölt szemét folyékony formában végighalad a testeden, és ennek egy része lerakodva epe meg vesekövet okozhat... Nyilván ez is egyén függő, hogy kinek mennyi rakodik le mennyi idő alatt, de nem jobb volna ha keresnének és találnának valami anyagot amivel ezt ki lehet váltani?!

Szóval az 5% nem kevés, már annak fényében, hogy egy átlagos user havi másfél kilót elfogyaszt ezen porokból. A pró versenyzők esetében meg még durvább, hiszen ők meg két pofára zabálják, oszt ha összeesik valamelyik mint Rich Piana, akkor a boncolásnál még a gyomorban is találnak fehérje porokból származó nagy mennyiségű ismeretlen lerakodásokat...

(#156047) K.Andras.Vfx válasza aelod (#156045) üzenetére


K.Andras.Vfx
tag

Mondjuk pont nem azért szeretem mert van benne egy csomó homok :DDD , már csak egy kis arzént hiányolok belőle, de nem szabad telhetetlennek lenni. :DD De erősen gondolkodom rajta, hogy mától nem fogom inni, inkább felszippantom a gecibe. :C

(#156048) aelod válasza K.Andras.Vfx (#156046) üzenetére


aelod
veterán

LoL.

A testépítők profi szinten szerinted whey prot isznak? :DDD BS. Nem használnak annyit amennyit gondolsz, hogy használnak. Másból viszont annál többet.
Piana meg örülhetett, hogy eddig is élt. Boncolásánál minden szerve károsodott volt, gyakorlatilag semmi nem működött nála megfelelően...hozzáteszem nem a gyomrában, veséjében talált fehérjeporokból származó homok miatt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#156049) mike1334 válasza K.Andras.Vfx (#156028) üzenetére


mike1334
veterán

– Szakértő: Ezt mi hamutartalomnak hívjuk és gyakorlatilag mindegyikben 4 illetve 5% hamu, tehát az azt jelenti, hogy 600 fokon el nem égő, 560-600 fokon el nem égő anyag van benne. Van olyan amelyikben maltozexin van, van olyan, amiben hidroxi metil cellulóz van.
– Riporter: Ez az, amit nagyon kevesen értenek hétköznap.
– Szakértő: Igen, kevesen értik de, hát annyit mindannyian tudnak talán még általános iskolából ugye, hogy a cellulóz alap az a papírgyártásnak az alapja.

E 464 - Hidroxipropil-metil-cellulóz

Használat
A hidroxipropil-metil-cellulóz az élelmiszerekben mennyiségi korlátozás nélkül, általánosan engedélyezett. Ez alól csupán a kezeletlen és hasonló élelmiszerek a kivételek, amelyek a törvényalkotó szándéka szerint adalékanyagokkal nem módosíthatók.

Egyebek mellett a következő termékekben engedélyezett:
• Majonéz, szószok és ketchup
• Desszert és fagylalt
• Halkészítmények
• Sütemény, kekszek, levelestészta
• Csökkentett energiatartalmú élelmiszer

Biztonság
A hidroxipropil-metil-cellulóz veszélytelennek számít.

Mint oldható ballasztanyagot az emberi szervezet nem tudja hasznosítani. Nagyobb mennyiségben enyhén hashajtó hatású.

Taps a szakértőnek..és ő az élelmiszer-analitikus....

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#156050) HussarF válasza K.Andras.Vfx (#156046) üzenetére

Nem tudom, hogy ittál-e annak idején Sportrobit, abban nem volt. Én úgy gondolom, hogy aki azt ismeri, az egyáltalán nem bánja, hogy benne van az az 5% "hulladék" és kényelmessé teszi a használatát. Ráadásul ez a szilícium-dioxid nem csak a tápkiegekben van, hanem gyakorlatilag mindenben, ami por formájú, instant kávé, fűszerek, de még a sóban is. És olyannyira veszélytelen, hogy még a csecsemőknél sem korlátozzák a bevitelét. Ha ez bármilyen lerakódást okozna, az már nagyon rég kiderült volna, mivel milliárdosra tehető az emberminta, akin "ki van próbálva". De a te döntésed, ha nem akarod használni, akkor keress alternatívát. Csak akkor nézz utána minden ilyen adaléknak. Lehet, hamar kiderülne, hogy semmit sem tudnál jóérzéssel fogyasztani. Mindegy is, én lezártam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.