Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66001) N.Ferry válasza Tenken (#65999) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Én mondjuk csirkét főzve számolom, inkább több legyen mint kevesebb :D

Walking Dead

(#66002) Zola007 válasza S e t h (#65998) üzenetére


Zola007
veterán

egy szóval nem kérdeztem hogy véleményezd az ízlésemet, a többieknek meg a képről alkotott véleményére voltam kíváncsi
ha megy az olvasás is, nem csak az írás, akkor láthatod hogy nem vetettem össze senkiével, az általam preferált felépítésről meg teljesen külön írtam

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66003) _NCT válasza Zola007 (#66002) üzenetére


_NCT
őstag

(#66004) Zola007 válasza _NCT (#66003) üzenetére


Zola007
veterán

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66005) N.Ferry


N.Ferry
senior tag

ez a sok teszto gyerekek :U :DDD ;]

Walking Dead

(#66006) Zola007 válasza N.Ferry (#66005) üzenetére


Zola007
veterán

az, csak úgy folyik ki a billentyűzetből....
megyek is flabélosozni egyet

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66007) nuke7 válasza cibere11 (#65948) üzenetére


nuke7
veterán

szerintem túl sok a ch és a kép alapján inkább 18% tzs mint 15%...
de ment egy pü :K

ha reggel nem vagy éhes, ne egyél többet. (vagy ne is egyél, és szerintem a jóreggelt az egy hulladék... néha-néha belefér, de egyáltalán nem igényes vagy egészséges kaja)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#66008) N.Ferry válasza nuke7 (#66007) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Ne is egyen reggel :F

Na ez nekem új

Walking Dead

(#66009) nuke7 válasza Zola007 (#65961) üzenetére


nuke7
veterán

gebe :K

(#66008) N.Ferry: ha nem vagy éhes, ne egyél. minek? :F (akkor egyél, ha éhes vagy)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#66010) nuke7 válasza d3tox1c (#65983) üzenetére


nuke7
veterán

:K tarkóhoz nagy súllyal sérülés veszélyes, nem egy jó gyakorlat.
(annyira mondjuk nem rossz, mint a tarkóról nyomás, de nem ajánlom)

(#65985) Zola007 : ez szép! :K (csak kicsit túl kockás a hasa, azon végezni pl. ambivalens érzéseket kelt bennem :DDD )

tökély (nekem :D )

(#66011) Zola007: igen - habár én úgy tudom, hogy az epehólyag megfelelő ritmusú ürülése és telitődése szabályozza az egészséges éhség-érzetet.
A fontos emésztő enzim miatt anélkül nem is igazán hasznosul a kaja szerintem.
A gyomor meg vagy jól működik és nem ficánkol magától rosszkor, vagy helyre kell tenni :)

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#66011) Zola007 válasza nuke7 (#66009) üzenetére


Zola007
veterán

ezt lehetne ragozni, de alapvetően megkülönböztetünk gyomorkontrakció okozta és a vér alacsony tápanyagtartalma (szöveti éhezés) okozta éhséget

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66012) hunoxo válasza S e t h (#65998) üzenetére


hunoxo
csendes tag

:K

(#66013) S e t h válasza Zola007 (#66002) üzenetére


S e t h
nagyúr

Oké, akkor mivel véleményt kértél, a csaj nem gebe.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#66014) Zola007 válasza S e t h (#66013) üzenetére


Zola007
veterán

Respect :) hajolgatós smiley (mobilról nem megy)
Egyébként tényleg azért kérdeztem, hogy tudjam hová tenni az én véleményem, nem azért hogy védjem a "mundért" vagy megerősítsenek.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66015) mayday00


mayday00
őstag

Sziasztok. Valami jobbfajta edzőkesztyűt vásárolnék. Tudnátok ajánlani valami jót?

Ami lehetőleg tartós, nem megy szét pár hónap alatt a edzéstől.

Köszönöm :R

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#66016) N.Ferry válasza mayday00 (#66015) üzenetére


N.Ferry
senior tag

te lemaradtál may :F

nem tudtad... hogy.. aki.. kesztyűben... ;] :DDD

Walking Dead

(#66017) Zola007 válasza mayday00 (#66015) üzenetére


Zola007
veterán

mint a napokban megállapítást nyert: a kesztyű booziknak való, ezért a booziruházati boltban lenne érdemes körülnézni :)
Egyébként meg vegyél 2500ért egy párnázott munkavédelmi kesztyűt (pl Guide) és vágd le az ujjait
Ennél erősebbet gyúrós kesztyűben 5e felett kapsz csak

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66018) mayday00 válasza Zola007 (#66017) üzenetére


mayday00
őstag

Köszi :C

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#66019) cibere11 válasza Tenken (#65999) üzenetére


cibere11
tag

Huh akkor több rizs kell.Elsőnek kimérek 300g rizsát szárazon aztán meglátom mennyi.Gondolom nyáron több kaja ment mellé ezért jött a tömeg. Köszi

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#66020) Ijk válasza cibere11 (#66019) üzenetére


Ijk
nagyúr

300g rizst akkor egyél ha abszolút ektomorf vagy, ráadásul krónikusan hiperaktív ha nem akarsz elhízni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66021) Zola007 válasza Ijk (#66020) üzenetére


Zola007
veterán

akkor én krónikusan ektomorf lennék hiperaktivitással fűszerezve, mert 1 éve 300 gramm rizst eszek naponta (főve 1 kiló) + kenyér + gyümölcs + zabpehely?

230 gramm CH van benne, az azért nem olyan sok egy aktív felnőtt embernek

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66022) Ijk válasza Zola007 (#66021) üzenetére


Ijk
nagyúr

Igen, az vagy. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#66023) mayday00 válasza Zola007 (#66021) üzenetére


mayday00
őstag

Napi 1 kg rizs nem sok? Meg tudsz mozdulni a sok kajától? Nem fekszel egész nap? Biztos van rajtad 30 kg zsír. :(

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#66024) FIREBLADE78 válasza KoVee84 (#65991) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

tényleg,kár,pedig egyik kedvencem volt :D féregje

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66025) Tenken válasza mayday00 (#66023) üzenetére


Tenken
őstag

Én csak kicsivel vagyok több, mint 80, de nekem is simán lecsúszik 250g naponta + a többi... 1 hónap alatt szerintem, jó ha feljött fél kiló...

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#66026) FIREBLADE78 válasza mayday00 (#66023) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

1 kg nyersen az sok,de ő főzve értette,habár kétlem,h 30 deka rizs 1 kgra szívná meg magát

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#66027) Zola007 válasza mayday00 (#66023) üzenetére


Zola007
veterán

Napi 5x eszem, teljesen jól vagyok a mostani kajámon.

Én sem gondoltam anno, hogy ennyit kell majd zabálni :(
Megenni meg bírom, az zavar inkább hogy sokba kerül és sok idő megfőzni.

Az előző, biciklis baleset okán rövidre (2 hónapos) sikerült "tömegelés(ecske)" ciklusban nem nagyon akart jönni semmi, ezért kellene rajta emelni.
Májusban 160g prot, 400+g CH, 100g zsír mellett nem nőttem 2 hónap alatt, csak 1,5 kiló vizet, amit a borulás után 1 hét alatt le is adtam.

Nekem 4x étkezés lenne a legkényelmesebb
Jelenleg a terv az előzőhöz képest ~10% emelés lenne mindenből, de ma se jött össze a terv, még csak most fogok tudni harmadszorra kajálni, mert 2 órával később értem haza.

(#66026) FIREBLADE78 : a barnarizs 1h óra főzés során 3,2-3,4x tömegre dagad. 500g rizsből lesz nekem 1650-1700g, minimum 1550, de akkor azért vannak benn rágósabb szemek.
Teljeskiőrlésű tészta 2,8 - 3x-ra dagad.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66028) rwin5


rwin5
őstag

Nem tom mi a faksz volt ma edzésen, amit inni szoktam edzés előttit, régen is volt kisebb érzés, hogy viszketett tőle a bőröm, de már egy jóideje nem ittam, és úgy csípett-vakaróztam miatta mint az állat.. főleg a homlokomon meg a fejemen mondom wtf.. :DDD

On: valakinek bevált tömegnövelője van? Jumbo nálam kilőve, bár egyre kevésbé hiszem már a tápkiegekben.. Illetve még annyi, hogy van olyan tömegnövelő amely nem tartalmaz kreatint?

(#66029) N.Ferry válasza rwin5 (#66028) üzenetére


N.Ferry
senior tag

lehet hogy inkább a kondi utáni tusolás a bűnös :F :DDD

Walking Dead

(#66030) Zola007 válasza rwin5 (#66028) üzenetére


Zola007
veterán

viccet félretéve szerintem a krumplipüré natúrba a legolcsóbb tömegelő.
500 ft-ért 1000g szénhidrát, szétfőzve, összetörve meg a glikémiás indexe 90 körül van és 40-50 dekától (100 CH) nem fogsz émelyegni úgy mint 80-100 gramm dextróztól.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66031) rwin5 válasza Zola007 (#66030) üzenetére


rwin5
őstag

Megpróbálom, egyébként sokkal jobban hajlok a natúr forrásokra

(#66032) Zola007 válasza rwin5 (#66031) üzenetére


Zola007
veterán

meg azért a 80-100 grammos dextróz adagok odavágnak a hasnyálmirigynek is rendesen, én nagyon nem szeretnék pl. 2 naponta lenyomni egy házi cukorterhelést (75g dextrózzal csinálják)

tudom, tudom, azzal jön mindenki a különböző fórumokon huszonX évesen, hogy "hát, de én nem vagyok cukorbeteg, nekem semmi bajom jumbótól"
nem baj, majd leszel.... 50 évesen, mikor már 20 éves abbahagytad a gyúrást

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#66033) Takuun


Takuun
aktív tag

Mellre otthon az alábbi gyakorlatok mennek:
- pull-over
- tárogatás
- mellről nyomás
- fekvenyomás
Ezeken kívül van még valami amivel otthon meg tudom dolgozni koncentráltam a mellizmokat vagy ez elég?

Szerk:

Ja és otthoni tolódzkodásra tipp?

[ Szerkesztve ]

(#66034) kilinked válasza nuke7 (#66007) üzenetére


kilinked
csendes tag

Szerintem is szar, én az Oreót preferálom.

(#66035) N.Ferry válasza Takuun (#66033) üzenetére


N.Ferry
senior tag

én tudok még pár otthoni mell gyakorlatot... :DDD

Walking Dead

(#66036) Takuun válasza Takuun (#66033) üzenetére


Takuun
aktív tag

Na még lemaradt, hogy lapsúlyos kondigéppel pull-over-t hogyan lehet csinálni, ha nincsen elég kézi súlyzó?
Mert teremben nem gond, ott vannak nagyobb kézi súlyzók, de az otthoni már kevés.
Böngészem már egy ideje a netet, de semmit nem találok.

Ez a gyakorlat mellre egyáltalán nem is megy?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#66037) Silverr válasza Takuun (#66036) üzenetére


Silverr
aktív tag

Nem megy mert a mellizomnak nem ez a szerepe.

(#66038) venge


venge
tag

Debrecenben "wellnesselünk" és ma beugrottunk a Cutlerbe! Nem edzettem, csak kívülről bekukucskáltam.
Elég jó gépek vannak, úgy néztem! Zolát nem láttam, csak kigyúrt fiúk voltak a teremben! :P

(#66039) corres78 válasza Takuun (#66033) üzenetére


corres78
tag

Ötletadó videó:

[link]

(#66040) pajinka


pajinka
tag

Üdv mindenkinek' tanácsot szeretnék kérni. A cél erőnövelés testsúlycsökkentés mellett. Két hónapja kezdtem 89kg ról az 5x5 edzéstervet, jelenlegi tömeg 86 kg. Mivel voltak kihagyások, november végéig még ezt folytatom, a kérdés, hogy milyen tervre álljak át utána?

Eddig guggolás 60 ról 95re, cél nyárig kb 120,
Fekvenyomás 60 ról 77,5 re cél 100,
Evezés 40 ről 60ra, cél 80
Mellről nyomás 25 ről 52,5 re cél 60-65
Deadlift 100ról117,5re cél kb 130

Heti 2x6 km futás, napi 150-200 g ch és ugyanannyi fehérje, (csirke+proteinkogsz),32 éves vagyok, testsúlycél 79 kg.

Ezek a célok reálisan elérhetőek? Milyen edzéstervet javasoltok?

[ Szerkesztve ]

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#66041) -Mike- válasza pajinka (#66040) üzenetére


-Mike-
addikt

Kicsit több kardió és kevesebb ch, 86ról 79-re 2hónap alatt megvagy ha betartasz mindent és ha szívós vagy. :)

(#66042) pajinka válasza -Mike- (#66041) üzenetére


pajinka
tag

Először is köszönöm. A cél nem 2 hanem kb 6 hónap. Fogyással magában nem is lenne gond, de az erőnöveléssel együtt kicsit problémásabb, mindig éhes vagyok és heti 3 guggolás mellett több futás nem megy, nem tudom kipihenni (aludni kellene tudom, de néha 7 óra sincs meg). Arra gondoltam még, hogy visszaállok a gyaloglásra, munkába kb napi 5km az is. Edzés en csináljak simán ugyanezt?

[ Szerkesztve ]

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

(#66043) syl5 válasza Takuun (#66033) üzenetére


syl5
őstag

Áthúzást én hát napba tenném, nem kifejezetten target-eli a mellet, a mellről nyomás meg inkább vállra megy szerintem.
Fekve, fekve ferde padon, tolódzkodás, tárogatás.
Tolódzkodás két székkel kivitelezhető, csak tegyél mindkettőre minimum vagy 20 kg súlyt.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#66044) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

Oláh Vivi abszolút győztes a madridi Arnoldon :C

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#66045) deniro2 válasza syl5 (#66043) üzenetére


deniro2
senior tag

Áthúzást hát napra? Te valamit nagyon elcseszel :U

(#66046) -Mike- válasza pajinka (#66042) üzenetére


-Mike-
addikt

Pedig valamennyi ch-t akkor is csökkentened kell vagy valami mozgást emelni, anélkül nehéz lesz. Bár ha 6hónap alatt akarod lefaragni magad akkor minimális változás is elég lesz. Heti egy izzasztó sátor pl.

(#66047) syl5 válasza deniro2 (#66045) üzenetére


syl5
őstag

Nem hiszen. Nagyon összetett gyakorlat, az egész felsőtestet szépen kinyújtja. Nekem tökéletes hát bemelegítésre, vagy éppen levezetésre.
Mell napon felesleges elhúzni vele az időt és elvenni egy nagyon fontos nyomástól.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#66048) nuke7 válasza pajinka (#66042) üzenetére


nuke7
veterán

a kardiót szerintem hagyd ki, gyaloglás nem rossz ötlet!
Még az edzés struktúrát változtatnám meg - és ch-ból kevesebb, mondjuk fontos lenne tudni, hogy mi a forrás... :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

(#66049) deniro2 válasza syl5 (#66047) üzenetére


deniro2
senior tag

Hátat húzó gyakorlatokkal edzünk, az áthúzás meg a neve ellenére nem az. Ha nagyon homorítasz, esetleg kaphat valami minimális másodlagos terhelést a hát is, de ez az elcseszés kategória... ;]

(#66050) pajinka válasza nuke7 (#66048) üzenetére


pajinka
tag

Ch forrás reggel 50 zab ebéd+vacsora 150-200 rizs (főzve ennyi)50-60 bab vagy egyéb hüvelyes, 2-3 db alma. Gyümölcsöt nem szeretném elhagyni. Edzés struktúrát hogy?

[ Szerkesztve ]

♫ Trying hard now, it's so hard now, getting strong now, won't be long now... B.É.R.CS.A.R.O-V.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.