Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91001) Nightmare válasza Ijk (#90988) üzenetére


Nightmare
senior tag

Miért a szálkásság nem a kalórián múlik? :U

Miből? Teszemazt 3000 kcal a tömegelős kalóriád, edzésnapon, szted számít, hogy mennyi csirkemellet eszel, és tökmagot rágcsálsz? Semmit. Megvan a kalória, ami nyilván nem kóla meg kenőmájas, akkor mindegy.

140 gr: 30 deka csmell, 3 tojás, 20 deka sovány sajt. Ebben 30 gramm zsír van, ha nagyon kötekedni akarsz, akkor van lehetőség olajat inni hozzá, és lesz telítetlen zsír(no, nem mintha a 30 grammban nem lenne valamennyi) Ennyi. Ezen mit nem lehet megenni? Tk kenyér közé bebaszod a sajtot, 1-2 tojást. Út közben megeszed. Ne csináljunk már úgy, mintha nem tudnál megenni 140 gr fehérjét?

(#91000) Alpachino és most nem megsérteni akarlak, inkább legyek 63 kg, de szálkás, mint amilyen Te. Voltam én is ilyen formában, és nagyon nem tetszettem magamnak. Ez a kicsit maci figura nekem nem jön be. Most mondhatod, hogy nem látszik, hogy gyúrok...de rajtad sem. :U

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91002) aelod


aelod
veterán

Nem a súly számít hanem, hogy mit mutat a tükör.
85 kiló. Igaz ez kokszos forma.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91003) aleister válasza Silverr (#90996) üzenetére


aleister
veterán

Nem az a baj (az én olvasatomban) NM-rel, hogy 60 kiló, hanem, hogy 6 év edzés után 60 kiló. Ebbe azért belefér pár tömegelés-diéta ciklus, de még egy komplett testkompozíció megváltoztatás is, de láthatóan ő csak valamiért a diétára figyelt. 6 év alatt rendszerint az ember felismeri a hibáit, és változtat.

(No offense Nightmare. Nem személyesen ellened szól. Ez csak a véleményem az ilyen esetekről.)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91004) Alpachino válasza Nightmare (#91001) üzenetére


Alpachino
veterán

Tudod az "öregembernek" ez a forma is jó :P Majd meglátjuk, te mit villantasz 45 évesen, meló és 3 gyerek nevelése mellett :K

De szerintem, ugyan ilyet, mint amilyen most vagy ;] és ez a gond..én pedig még most is azért küzdök, hogy egészségesen, jó kondiban és formában éljek. :K

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#91005) Dicker válasza kolosanyi (#90999) üzenetére


Dicker
őstag

Lányok ide topikot keresem, jó helyen járok?

Én is szeretnék lediétázni 60 kg-ra, mit kell tennem hozzá? Vágjam félbe magam? ;]

(#91006) GoTReX válasza aelod (#91002) üzenetére


GoTReX
őstag

Jó a karok,csak a lábak szarok.Ja nem ,az nincs is a képen. :U :B Csuhai amúgy nem?

XBOX ID: GoTReX #4839

(#91007) Nightmare válasza aleister (#91003) üzenetére


Nightmare
senior tag

Semmi gond, sértés nélkül írtad le mit gondolsz, és nagyon is igaz. :K Lehet kultúráltan is véleményt formálni.
Többek között ez is a baj, hogy a tömegelést sokan(ahogyan én is) összekeverik az testsúlynövekedéssel. Azért vagyok ennyi mindenen túl, mert arra figyeltem, hogy a súlyom nőjjön lassan, az erőre nem. Szépen nőtt a súly, de az alkalmazott súlyokon nem, vagy csak nagyon kis mértékben tudtam növelni. Kicsit változott a hozáállásom a dolgokhoz, mert csak az izomnövekedés a tömegnövelés. Valamennyi zsír akkor is jön fel, de ez más kérdés.

Beleuntam most a mindenféle vadászott edzéstervekbe, hogy majd ettől, meg attól fogok izmosodni. Egyik sem volt jó, most megpróbálok(hétfőn vége a diétámnak, unom is, meg már a forma se tetszik, kéne kis izom is :D ) mást csinálni.

(#91004) Alpachino Te fikázol engem állandóan, ha nem tévedek. Én sohasem becsméreltem volna a formádat. Több pucolás, és jobb lenne, ne elégedj meg még -3 kilóval. :U Most, hogy visszakapod, mindjárt megy a magyarázkodás.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91008) kk831228 válasza Alpachino (#91004) üzenetére


kk831228
addikt

Szerintem meg mindkettőtök tudna jobb formát... ;]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#91009) Silverr válasza Alpachino (#91000) üzenetére


Silverr
aktív tag

A forma az forma, legyen bármilyen. A tiéd is egy forma :DDD Nem irtam olyant, hogy az ővé lenne a "forma"

(#91010) kolosanyi válasza aelod (#91002) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ez a faszi például pont 60 kiló:

[ Szerkesztve ]

(#91011) Dicker válasza kolosanyi (#91010) üzenetére


Dicker
őstag

Meg 1,50 magas ránézésre. ;]

(#91012) Nightmare válasza Silverr (#91009) üzenetére


Nightmare
senior tag

a "formát" itt eddig egyedül Janesz mutatta meg.
Tessék, itt a "forma".

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91013) aleister válasza Nightmare (#91007) üzenetére


aleister
veterán

"mást csinálni"
Ennyi. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91014) kolosanyi válasza Dicker (#91011) üzenetére


kolosanyi
veterán

159 cm. De ez mióta számít? Neki egy 40-es kar nagynak számít, míg neked például a 190-es magasságodhoz picinek. Ettől még elég jó forma szerintem, annak ellenére, hogy "pehelysúlyú".

(#91015) sutyesz96 válasza kolosanyi (#90999) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tegnap lakótársam lecsesztem hogy nehogy kesztyűben jöjjön már le edzeni, mondom abban csak a csajok és/per b#zik edzenek. Mindezt miközben kakaóvajas kézkrémmel kenegettem a kezem. :DDD

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#91016) aleister válasza sutyesz96 (#91015) üzenetére


aleister
veterán

Tudod, hogy van ez...madarat tolláról, embert lakótársáról... :D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#91017) kk831228 válasza kolosanyi (#91014) üzenetére


kk831228
addikt

Há de itt 50 - es kar alatt nincs élet... ;] ;] Az nem is ember, attól lehet zsírdisznó csak legalább 50 legyen az átmérő... ;] :D

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#91018) HussarF válasza Nightmare (#91012) üzenetére

Mármint a te véleményed szerint.

Egyébként volt vagy egy fél év, amíg nem tűntél fel itt. Nem tesz jót a jellemfejlődésnek, ha pont a jó szokásaid hagyod el.

(#91019) Alpachino válasza Nightmare (#91007) üzenetére


Alpachino
veterán

Milyen magyarázkodásról beszélsz ? :( pont te lennél az utolsó ebben a topicban, akinek magyarázkodnék :K

Csak pusztán felvázoltam neked, hogy te már fiatalon sem vagy fejlődőképes, csak szajkózod a sok hülyeségeidet, de téged az sem zavar, hogy senkit nem érdekel.....sajnállak őszintén :(((

Egyébként meg csak lazán, nem kell ezt a topicot annyira komolyan venni :D

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#91020) Silverr válasza kolosanyi (#91014) üzenetére


Silverr
aktív tag

Az a baj, hogy ebben a topikban valamiért számit. Mindig le van nézve az alacson növésű ember, holott egyáltalán nem tehet róla, ezt kapta az élettől. Mindig le vagyunk törpézve. 60-70 kilósan is lehet igen jó az a forma főleg ha a testzsir ott van mondjuk 10 százaléknál. Ettől még férfi a férfi :(((

(#91021) Ijk válasza Nightmare (#91001) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én meg bírok enni 140g fehérjét, most a te kajádról van szó. Nekem a napi bevitel kb. 250g. Ebből 50g-ot "csalok" el egy turmixszal, edzésnapon edzés után is iszom.
Tojást egyébként meg ki nem állhatom.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91022) aelod


aelod
veterán

Ma mindenki besérül? :)

ljk

Csak húsból viszed be?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91023) kolosanyi válasza sutyesz96 (#91015) üzenetére


kolosanyi
veterán

Lol. :DDD

(#91017) kk831228
Mert akiknek nincs 50-es karja és nem nyom 200-al fekve, az buzi, nem tudtad? ;]

(#91020) Silverr
Mert ez nem testépítő témájú, hanem butagyúrós topik. ;]

Ha ez számít, én nem néztem le sose az alacsonyabbakat. Inkább irigylem őket, mert 195-ös magassággal sok dolog nem egyszerű. Pédául most továbbképzésen ülök (ezért fórumozok), és én vagyok itt a legmagasabb. Egyedül én nem férek el a buzi lecsavarozott padokban, fáj is mindenem. Alig várom, hogy szünet legyen és felkelhessek innen. :N

(#91024) HussarF válasza Alpachino (#90985) üzenetére

3 hete? Ne viccelj már, a múltkori képedet több, mint 3 hete raktad be sztem és már akkor is nagyban diétáztál.

Így Wood-hoz viszonyítva azért én sem látom áttörő erejűnek a formát, pedig neki is ott vannak a gyerekek, meg inkább a te korosztályodhoz van közelebb, mint a 20-25-höz.
Mindegy, végülis magadnak kell, hogy megfelelj, nem nekünk.

(#91025) FollowTheORI válasza Woodslave (#90945) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Szerintem azis reális. :)

Az ilyen 12-15% az nagyon jó már.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91026) kk831228 válasza HussarF (#91024) üzenetére


kk831228
addikt

Papolnak itt az elfoglaltságról, közbe meg 10 - 20 percenként hozzászolnak egész nap a topikhoz... ;] Érdekes... ;]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#91027) Nightmare válasza HussarF (#91018) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mutass már még egy embert a topicon belül, aki naturál, és akárcsak megközelíti ezt a formát! :U
Hja, hogy nem olyan régen vagy tagja a topicnak? Akkor miről beszélgetünk?

Több volt, mint egy év...1 év 3 hónap. :U

(#91019) Alpachino , nah, akkor ez oda vissza igaz. Engem sem érdekel senki véleménye itt. :N Fiatalon? Azért én se 20 vagyok, és nem a fejlődőképesség hiányáról van szó, hanem arról, hogy nem jól csinálom/tam az egészet.

(#91021) Ijk Neked sem negyed kiló fehérje. Senkinek sem itt a topicban, de ez megintcsak egy vitatémát szül. :K Erre utaltam a múltkor is, amikor a testsúlyokkal vagdalkoztunk. Ha lecsupszítanád magad, mindjárt rájönnél, hogy elég Neked is a 150 gramm, még sok is. A zsírnak nem kell fehérje. :N

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91028) Alpachino válasza HussarF (#91024) üzenetére


Alpachino
veterán

A "komoly" diétát, mikortól, már a gyümölcsöket is megvontam és a CH 130g-ra tettem, és 2000cal alá mentem, aerobbal ötvözve, az 3 hete :K előtte csak olyan CH csökkenő diétán voltam, igaz ez alatt is lement, egy pár kiló, de mikor megállt, akkor kezdtem el a fent említett módon :K

Egyáltalán nem Wood-hoz kell viszonyítanotok, mivel Ő tudtommal 10 éve edz, én ha 9-10 éves kihagyásom előttit nem számolom 1.5 éve de mint írtam, még pont félúton vagyok, utána leszarom, lesz amilyen lesz a forma, nekem már így is jó, nem hogy még 3kg-al kevesebbel :)

"Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

(#91029) Shingen válasza kolosanyi (#91023) üzenetére


Shingen
addikt

Mert akiknek nincs 50-es karja és nem nyom 200-al fekve, az buzi, nem tudtad? ;]

風林火山

(#91030) Ijk válasza Nightmare (#91027) üzenetére


Ijk
nagyúr

110 kilóra 2g/tskg 220g, +30g biztos ami biztos. Nyilván te tudod mindenkinek a táplálékbevitel igényét, főleg hogy múltkor azon panaszkodtál hogy nem tudsz elszakadni 60 kilóról. ;]

aelod: Nem, mint mondtam mellette egy turmix, és egy mozzarella sajt esténként. De nyilván a fő forrás a hús.

userxy: És te izmos vagy már? Persze a kérdés költői. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91031) userxy válasza Nightmare (#91027) üzenetére


userxy
őstag

Ne fusd a fölösleges köröket. Ezt az egyet megtanulhatnád.

Akkor sem les sose igazad, ha fejen állva pörögsz és a farkadra kötsz 100 kilót.

Itt a zsírt is táplálni kell fehérjével. :DDD

(#91032) Nightmare válasza Ijk (#91030) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ácsi, én nem azt mondtam, hogy nem tudok elszakadni a 60 kilóról. A súlyokon, amit használok nem tudok emelni, ami egyértelműen pihenési probléma volt, hiszen, ha hízok, akkor a kalória megvan. De ezt is leírtam már nem egyszer, bírom amikor valaki write only, vagy elfelejti(leszarja), amit a másik ír.

Fehérje témát hagyjuk, az edzéshez ch kell, és kalória nem +150 gramm fehérje naponta. Ha annyi kéne, akkor 3 hét alatt +10 kiló izmod lenne.

(#91031) userxy :D dehogynem, én igazat adok magamnak. :K A viccet félretéve, valahol mindenkinek igaza van, mert a saját tapasztalatokból táplálkozik mindenki, ugyanakkor "csak mert Ő azt tapasztalta" , ami lehet véletlen egybe esés, nem feltétlen jelenti, azt, hogy úgy is van. Lehet valakinek fáj, ha kalapáccsal csapkodja a f@szát, másnak meg jólesik. :D

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91033) Zola007 válasza userxy (#91031) üzenetére


Zola007
veterán

tévedsz
ha megcsinálja, én igazat adok neki mindenben :)
bár még ezzel sem lenne a világrekord közelében: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91034) Ijk válasza Nightmare (#91032) üzenetére


Ijk
nagyúr

5 év alatt elég sokat változott a fehérjebevitelem. Volt hogy 1-1,5g , 3g, és a mostani 2,2. Nem két hétig kísérleteztem, hanem hónapokig, mire beálltam a mostanira.
Természetesen hogy mekkora súlyokat tudsz mozgatni semmi köze a testsúlyodhoz és izomtömegedhez, csakis azon múlik mennyi üzemanyagot toltál be előző nap.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91035) aelod válasza Ijk (#91030) üzenetére


aelod
veterán

(#91030) Ijk

Mozarella jó én is eszem. Általában csirke? Vagy kiegészíted hallal mondjuk esetleg marhával is?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91036) userxy válasza Zola007 (#91033) üzenetére


userxy
őstag

Csak azt nem értem, hogy a faszba kötik rá, hogy nem csúszik le :D

(#91034) Ijk

Természetesen hogy mekkora súlyokat tudsz mozgatni semmi köze a testsúlyodhoz és izomtömegedhez, csakis azon múlik mennyi üzemanyagot toltál be előző nap.

Ez sem igaz ebben a formában. :)

(#91038) Zola007

Aki ilyennel köti a farkára a 100 kilókat és nem vágja le az igazi keménytökű csávó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#91037) Nightmare válasza Ijk (#91034) üzenetére


Nightmare
senior tag

Na, akkor én mondjam azt, hogy a 4 év alatt az átlag 70 kg-os súlyomhoz képest volt 300 gramm, és 100 gramm is, és mégse lettem izmos? Akkor mitől is függ? Nem a fehérjétől, az biztos. Hanem az egyénre szabott, teljes mértékben kitapasztalt edzésmennyiségtől, és a hozzá tartozó pihenőtől, ami 2 edzés között eltelt napok száma. Minél fejlettebb valaki, annál több nap szükséges. És ez szintén nagyon hosszú idő, mire kitapasztalja az ember.

csakis azon múlik mennyi üzemanyagot toltál be előző nap ez megint egy vitatéma lesz. :K Ha közvetlen edzés után tolod be azt, ami a fejlődéshez szükséges(ch) a többi napon szinten tartasz(amiről nem tudjuk, hogy mennyi, de kevesebb mint az edzésnapon), akkor nem is fogsz fejlődni? mennyi ideig őrzi meg az izom a glikogént? Ha 3 hete nem edzettem, és előző nap bekajálok, akkor jól fog menni? Ha reggel eszem csak, és délután edzek, akkor nem fog jól menni?

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91038) Zola007 válasza Ijk (#91034) üzenetére


Zola007
veterán

izomtömegtől se függ azért annyira
különben nem húzna, guggolna, nyomna többel Radnix 80 kilósan diéta alatt, mint te 100 kilósan diéta nélkül
Én nem vagyok izmos, de egyik barátom a teremben múltkor meglepetésemre megjegyezte, hogy nem érti, hogy kisebb izomtömeggel ő miért dolgozik 2x akkora súllyal szériában mint én. És én sem értem, de én megszakadnék annyi alatt, amennyivel ő az 5x5-öt nyomja. 5 centivel alacsonyabb és 10 kilóval kevesebb.

userxy:

Szerencsére gyártják a topiktagoknak való 20mm-es átmérőben is ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91039) userxy válasza Zola007 (#91038) üzenetére


userxy
őstag

Én magamon azt tapasztaltam akkor tudok elmenni a nagy súlyok fele. Ha hétről hétre folyamatosan erőltetem a mindig egyre többet és többet. Ha csak fél kilóval is emelsz a használt súlyon és már nem megy teljesen szabályosan vagy végig szabályosan akkor is emelni kell. Hétről hétre így több hónapon keresztül azért ellehet érni viszonylag nagyobb súlyokat.

(#91040) Ijk válasza Nightmare (#91037) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ha voltál 70kg és most alig vagy több 60-nál akkor valamit szarul csinálsz. ;]

aelod: Főként csirke, de ha lehet marha és disznó is. Halat nem igazán szeretem, habár mostanában néha betolok egy tonhalkonzervet.

Zola: Radnix régóta erőemelő jellegű edzést csinál, én meg csak néha rakok be ilyeneket az edzésembe.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91041) Nightmare válasza Ijk (#91040) üzenetére


Nightmare
senior tag

Mint említettem voltam 82 is. :U

Neked az egész hsz-ből ennyi volt a legfontosabb? Volt ott pár kérdés is, vagy csak szelektálva olvasol? :F

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91042) aelod válasza userxy (#91039) üzenetére


aelod
veterán

És itt jön a dilemma. Szabályos koncentrált végig kontrollált gyakorlatok vagy nagy súly, sérülés veszély szabálytalan végrehajtás. Tegnap lent volt 3 csávó a teremben. 25 körüliek lehettek, begyógyszerezve alaposan. Az egyiknek olyan vádlija volt mint az én alkarom a másik üvöltött 80kilóval a hoist mell gépen a harmadik meg úgy nézte az összes csajt mintha azonnal meghágná. Láb napból felmentést kapott mindegyik. Most kezdhették a kúrát látszódott. Nem figyeltem volna őket ha nem épp mellettem akartak volna megszülni...Szeretem a változatos vendégkört.... :((

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#91043) FollowTheORI válasza userxy (#91039) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jó neked. :D

Egy darabig elhiszem ez működik, de aztán jön a plafon és a visszaesés.
Úgy hívják csúcsforma, meg formaidőzítés... aztán egyszercsak káros lenne ez a módszer tovább.

Az élsportolók is csak rövid ideig tudják a maxot hozni, utána kell a pihi és a regeneráció... aztán lehet újrakezdeni. Átlagemberről meg aztán ne is beszéljünk. :)

A megfelelő pihenés és regeneráció a fontos, bármit csinálsz. Ha az jól van belőve akkor szépen lehet fejlődni hosszútávon folyamatosan.

Anno (engem is meglepett), de már írtam hogy volt olyan hogy heti 1x mentem el edzeni és jobban fejlődtem mint előtte. Ebből annyi jött le nekem, hogy baromira nem regenerálódtam megfelelően. Szóval néha a kevesebb több. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91044) Ijk válasza Nightmare (#91041) üzenetére


Ijk
nagyúr

Persze, mert a többi nem érdekel. ;]
82 is voltál? Akkor újra kellene gondolni az eddigi elveidet. Bár lehet hogy valaki jól érzi magát 60 kilósan, csak akkor inkább a maratoni futó topikban kellene irkálni, nem a bádisban.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#91045) kolosanyi válasza FollowTheORI (#91043) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ezért kell a periodizáció meg a kikönnyítés.

(#91044) Ijk
Szerintem sem a tömeg a lényeg, inkább a tükör. Egy 160-170 centis ember tök jól nézhet ki 60-65 kilósan. Nem úgy, mint egy IFBB bajnok, de kifejezetten jól. Nézd meg a következő képet:

Ő is egy könnyű, pici street workoutos. Tök mindegy, hogy hogyan edz, nem erre akarom fektetni a hangsúlyt most, hanem a kinézetre. Egy naturál, hobbi céllal edző ember simán elérhet ilyen tömeget, arányokat és szerintem esztétikusnak mondható.

[ Szerkesztve ]

(#91046) Shingen válasza aelod (#91042) üzenetére


Shingen
addikt

Nem figyeltem volna őket ha nem épp mellettem akartak volna megszülni... :DDD

Az egyiknek olyan vádlija volt mint az én alkarom a másik üvöltött 80kilóval a hoist mell gépen a harmadik meg úgy nézte az összes csajt mintha azonnal meghágná.

Lementek egy kicsit rajolni a terembe....... ;]

風林火山

(#91047) Nightmare válasza Ijk (#91044) üzenetére


Nightmare
senior tag

Attól még válaszolhatsz. :K :U

No, akkor hadd jegyezzem meg, és zárom a témát. Megint a kilókkal vagy elfoglalva. :F Akkor legyen az etalon az 1 mázsa, és akkor nincs sértődés. Alatta pedig ne írjon senki se.

(#91045) kolosanyi na...ilyet is ritkán olvasni itt... :Y :R

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#91048) FollowTheORI válasza kolosanyi (#91045) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy a kox... :DDD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#91049) Zola007 válasza userxy (#91039) üzenetére


Zola007
veterán

Nekem az erőltetés nem megy, max pár hétig.
Mivel ugye erőltetni 4-6 ismétlés szintjén van értelme, ott már nehéz meghúzni a bukás/nem bukás határát, illetve nekem mindig bejön olyankor valami sérülés, váll, könyök, csukló, térd.

Nem csinálok belőle kardinális kérdést, én ebbe már belenyugodtam, sérülékeny vagyok.
Ezt leginkább a serdülőkori kövérség és mozgáshiány számlájára írom mintsem az edzésmódszertanéra.

#91045) kolosanyi : csináltam periodizációt is (normál hét ► volumen ► intenzitás ►könnyített), nem jelentett semmit ilyen szempontból

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#91050) Cassidey válasza FollowTheORI (#91043) üzenetére


Cassidey
senior tag

Én amíg bírom tuti tartom ezt a heti fix 5, néha 6 felosztást. :) Szerintem ez nem olyan terhelés amitől megállnék fejlődésben, aztán majd meglátjuk. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.