Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) prot-ko válasza FollowTheORI (#55999) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Ezzel a gondolattal kicsit vitatkoznék.

Nézzünk egy példát. A kiszemelt, agyon reklámozott, fehérje doboz 2270g-os. 10.000Ft-ért dobálják. Ez tök jó ár, gondolhatnánk..... hiszen 4.405Ft/kg-ért vettük. Dörzsöljük is a kezünket, és nyugodtan hátradőlünk a székben.
....csak hogy ebből a "jólárasított" fehérjéből 1 adag = 32,4g. Ebben az 1 adagban 22g a fehérje. Tehát ca. 68%-os fehérjét vettünk. Vagy is a 2270g-os dobozban valójában a tiszta fehérjét 6.477Ft-ért vettük. A többi valószínűleg olcsó töltelékanyag, mint (szénhidrát, glicin, taurin, stb......).

(#56002) Dicker válasza FollowTheORI (#55995) üzenetére


Dicker
őstag

Tengerentúlon már létezik komolyabb fehérje is. Pl. a rostok mellett, ugyanennyi gramm zsírral, amiből az összeset halolaj, és más komolyabb zsírok alkotják.

(#56003) FollowTheORI válasza prot-ko (#56001) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Khmm... most cáfolni akarsz vagy mire kilyukadni?? :D

Elolvastad amit írtam? ;]

Számolgathatod te a fehérje tartalmat, az adagért fizetsz akkoris... a fehérje általában egyforma az adagokban kb ... ezért az adagot kell nézni mennyibe kerül. Igen a tölteléket is kifizeted, de kit érdekel az?

Egy 2.2kg doboz lehet 40-50 de akár 70 adag is!!! Kb ugyanolyan áron lehet többet kapsz az utóbbinál.
Jól meg kell nézni mit veszel. Ilyen kg árakkal semmire sem mész a lényeget tekintve... azt hiszed olcsón vettél valamit és átvertek közbe igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56004) prot-ko válasza Casanova* (#56000) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Ezzel a felvetéssel ne mtudok vitatkozni, mert alapból utálom a scitecet. Ismerőseim megviccelnek fél adagos zacskóval, amit kipróbáltam, és innen az undor. De ha ez így lenne, hogy modjuk a 2000g-os termék úgy 2000g- hogy ebben benne van a doboz 30-40-50g súllya is. Hát az kicsit elgondolkodtató lenne.
De ezt már nem tudom elhinni.

(#56005) Casanova*


Casanova*
veterán

ízesített protein összetétele kb. így néz ki: tejsavófehérje koncentrátum, (amely tartalmaz laktoglobulint, laktoferrint, laktalbumint és immunglobulin fehérje frakciókat), tejfehérje koncentrátum, sovány kakaópor, gyümölcscukor, Completa kávékrémpor összetevők: glükóz szirup, hidrogénezett növényi zsír, tejfehérje, stabilizátor: E340 (kálium-foszfát), savanyúságot szabályozó anyag: E525 (kálium-hidroxid), emulgálószer: E471 (zsírsavak mono- és digliceridjei), természetes színezék: béta-karotin, csomósodást gátló anyag E551 (szilícium-dioxid),; maltodextrin, Merigél341 (modosított instant kukorica keményítő), csokoládé poraroma, vanília poraroma, édesítőszer: Sucralose 300mg/kg, Acesulfam K 450mg/kg

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56006) deniro2 válasza FollowTheORI (#55999) üzenetére


deniro2
senior tag

Sose a doboz grammokat és grammonkénti árat!!
Ez faszság, már ne is haragudj... Megnézed, hogy hány adag, aztán megnézed, hogy egy adag hány gramm és máris ott vagy, hogy mennyi van egy dobozban és mennyibe kerül 1g fehérje... Amelyik gyártó a dobozt beleszámolja a termékbe, az elmehet a picsába és értelmes ember nem vesz tőlük semmit...
Ja, hogy átvágjam ez a béna gordiuszi csomót: a tetves fehérjetartalmat kell nézni baszom alássan...

[ Szerkesztve ]

(#56007) prot-ko válasza FollowTheORI (#56003) üzenetére


prot-ko
csendes tag

Igen a tölteléket is kifizeted de kit érdekel az?

Ja ha téged nem érdekel, hogy a 10ft-os taurint megveszed 1.000Ft-ért, akkor nem szóltam.

Az pedig már mellékes, hogy más a fajsúlya egy koncentártumnak, vagy egy izonak? És szerinted miért van egyre több kreált fehérjében meghatározhatatlan hozzáadott glycin?!?!

(#56008) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Hagyjuk... nem értitek. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56009) deniro2 válasza FollowTheORI (#56008) üzenetére


deniro2
senior tag

Nem hát... :) Mert te sem tudod mit vakerálsz... ;]
Veszek 5kg máj fehérjét, ami 82%-os, mégis mi a retkes seggért nézegessem az adagokat, Einstein?

(#56010) Casanova* válasza deniro2 (#56009) üzenetére


Casanova*
veterán

natúr májprotkó + sima szőlőcukor kombó a tuti! edzés után ezt kell inni! :K

freaghill : :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56011) freaghill válasza Casanova* (#56010) üzenetére


freaghill
őstag

Én szőlőcukor helyett CARB-F-et tolok. Nagyon fasza mert edzés végén lenyomom, hazamegyek, lezuhanyozom, leülök géphez olvasni Gyúrós Topikot, hogy Wood most mi a szart próbál már megint ki és már éhes is leszek a 3. link után. :D

[ Szerkesztve ]

(#56012) FollowTheORI válasza deniro2 (#56009) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Azért mert ha van 2.2kg-os termék és az egyik 14000 a másik meg 17000.

És mindkettőben 22g fehérje van per adag, de az előbbiben az adag 40g a utóbbiban meg csak 30g.

Akkor bizony a 17-ezressel jársz jobban... kapis, nem az olcsóbbal... pedig a kilónkénti ár több!! Vágod? :D

14/55 = 255 Ft/adag vs 17/73 = 233 Ft/adag.

És ezt hamarabb kiszámolod mint a fehérje százalákos agymenéseteket... mert ár osztva adag és kész.

De részemről feladtam... lépjünk tovább. :R ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56013) Casanova* válasza FollowTheORI (#56012) üzenetére


Casanova*
veterán

deniro ezt nem tudja kiszámolni,hisz szétkoxolta már az agyát. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56014) Dicker válasza FollowTheORI (#56012) üzenetére


Dicker
őstag

Melyik iskolára kell beiratkozni, hogy megtaníccsák nekem a 2200 grammot beszorozni 0,7-el, vagy 0,8-al, éppen amilyen a fehérje, a kapott számmal meg elosztani az árt, hogy megkapjam azt a 6-7-8 ftos grammonkénit fehérje árat? Ugye nem 5 éves egyetem? :O

Tudok fehérjét 15-20 ezerért grammonként kinek kell? ;]

(#56015) FollowTheORI válasza Dicker (#56014) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mert nem kell azzal vacakolni hogy a doboz benne van e vagy sem a megadott súlyban?
És nem kell fehérje%-okat számolni? :F :DDD

De mindenki úgy és ott számol ahogy akar! :R

Továbblépetem. :DDD

(#56016) Morris

Te valamit félrenéztél, vagy értettél... de igen a fehérje a lényeg, ezt mondom.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56016) Morris válasza FollowTheORI (#56012) üzenetére


Morris
veterán

Ha a 40 grammos adagban is 22gramm fehérje van, akkor miért fizessek többet a ballasztért?
Itt most s fehérje a lényeg, nem?

Szerk.: Várjá, kezdem érteni a logikádat :)

[ Szerkesztve ]

(#56017) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Így késő estefelé inkább beszéljünk róla... :DD

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56018) Casanova*


Casanova*
veterán

Ma reggeli forma, 1-től elődöntő /Bodypower Pro - Anglia/
Shape of this morning , prejudging at 13:00 /Bodypower Pro - England/

(#56019) Dicker : na király! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56019) Dicker válasza FollowTheORI (#56015) üzenetére


Dicker
őstag

Általában nettó súlyt adnak meg. Fehérje %-ot se kell számolni, mert az is ott van, max úgy, hogy 100 grammban mennyi van.

Mi nem lépünk tovább, jövőre se. Buta gyúrós mind. Agresszív állatok.


Casanova:

Már bejutott a döntőbe. Holnap este lesz. :))

[ Szerkesztve ]

(#56020) deniro2 válasza FollowTheORI (#56012) üzenetére


deniro2
senior tag

És melyik hozzászólásom utalt arra, hogy nem szarom telibe az adagokat? Amik ráadásul tipikusan a gyagyásoknak vannak kitalálva, akik nem veszik észre a különbséget adag és adag között, hanem megveszik a "többet"...

(#56021) FollowTheORI válasza Casanova* (#56018) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jó formában van a "bébi"... :D

(#56020) deniro2

Igen aki figyelmes és "észerevesz" dolgokat annak mindegy. Mert rájön remélhetőleg.

De nagyon sok webshop pl grammonkénti árat ad meg... hogy egy doboz ennyi és ennyi forint 1g belőle.
Csakhogy nem ez a lényeg... mert mint a példám is mutatja lehet a drágább grammonkénti árral jársz jobban.
(Nem a fehérje grammokról beszélek...) Én az adagokat nézem, mert az kb mindig ugyanannyi fehérje (ez a 22g kb mindig)... ennyi.
És ez gyorsan fejben számolható. És nem kell tudnom mekkora a doboz, hány gramm az egész doboz stb.
Csak az árat és az adagot. Ez a két adat elég hogy eldöntsem gyorsan melyikkel járok jobban.
Lehet a doboz 1kg, 2kg, 2.2kg, 4kg, 4.4kg... én meg ezt szarom le... meg a grammonkénti árát ami félrevezet.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56022) kolosanyi válasza Casanova* (#56018) üzenetére


kolosanyi
veterán

Most ő tényleg jó nő? Sikítófrász törne rám, ha így nézne ki a barátnőm, nagyon gáz. Tútóta a koxt... :(

[ Szerkesztve ]

(#56023) deniro2 válasza Casanova* (#56018) üzenetére


deniro2
senior tag

Zsuzsinak itt a vége mint nő

(#56024) Casanova* válasza kolosanyi (#56022) üzenetére


Casanova*
veterán

amit a NetTom linkelt,az a tuti csaj,a fekete! :) nekem se jön be Zsuzsi,de drukkolhatok neki. :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56025) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#56022) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szerintem már kloákája van :-D :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56026) Dicker válasza kolosanyi (#56022) üzenetére


Dicker
őstag

Nem sokáig lenne barátnőd, ha ebben a formában lenne mindig, kivéve ha nem Marok Marcsi a neve. ;] ;]
Mi se a versenyformáját szeressük... Egyébként sokkal kisebb, mint tavaly ilyenkor.

Ja, és Nagy Betti a legjobb, de azért Vivi se rossz csaj.

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1.0-9/p403x403/1969177_722309307792380_1740504045_n.jpg

[ Szerkesztve ]

(#56027) Morris válasza FIREBLADE78 (#56025) üzenetére


Morris
veterán

Az mi? :U

(#56028) FollowTheORI válasza Casanova* (#56024) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Jaja... drukkolni kell neki. Ha már ennyi munkája van benne.
Szerintem jók a magyar gyúrós csajok a maguk nemében. Legalábbis sokkal szebbek mint jópár ország indulói. :DDD

Persze vannak más országokból is "szépek"...

És igen... egy ilyen fekete rendel amugy. ;]

(#56026) Dicker

Huh igen... a Betti is jó... még... de ki tudja hol köt ki. Ő is sokat nőtt ám az utóbbi időben... a neten elég sok kép még egy korábbi fázist mutat. Ami még szexi... de már ő is kezd "emberesedni" ám. :)

Ez már azért méret neki is: ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56029) FIREBLADE78 válasza Morris (#56027) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hát a kákás nemi szerve avagy kukija :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56030) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Ez:

Bettiben azt becsülöm hogy innen indult (ami nem semmi), és nem ez az anorexiás csajmodell "példakép" lett belőle:

(#56031) Casanova*

:K ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56031) Casanova* válasza FollowTheORI (#56030) üzenetére


Casanova*
veterán

nekem nagyon tetszik Bettike! :Y sunáznám! :K

(#56032) kolosanyi : de jó kis csaj,.aztamindenit neki! :R

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56032) kolosanyi válasza Casanova* (#56024) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nekem még ez is sok. Nálam mondjuk ő a szép, sportos csaj: link, link

(#56033) Morris válasza FIREBLADE78 (#56029) üzenetére


Morris
veterán

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#56034) FIREBLADE78 válasza Casanova* (#56031) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egy patront megérne, de off szezonban, undorító az ilyen csófadt, száraz testű nő, fúj.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56035) FIREBLADE78 válasza kolosanyi (#56032) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Asziszőm, a szőke, biztosan jól cibálhat :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56036) FollowTheORI válasza FIREBLADE78 (#56035) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A'szondod nem csak a konyhában nyomná a spárgát fehérjével?? ;]

A tornászlányok amugy finom falatok az tuti... :K
Régen énis csorgattam rájuk a nyálam... most már lecsuknának érte. :))

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56037) FIREBLADE78 válasza FollowTheORI (#56036) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Na a vén kecske is megnyalná a sót :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#56038) Dicker válasza kolosanyi (#56032) üzenetére


Dicker
őstag

Ja hát ezek mellé izmos ember is kell. Két lány hogy mutatna már együtt az utcán. ;]

(#56039) deniro2 válasza Dicker (#56038) üzenetére


deniro2
senior tag

Jaja, két csávó tényleg jobban mutat együtt.. ;] ;]

(#56040) Dicker válasza deniro2 (#56039) üzenetére


Dicker
őstag

Csak az egyiknek legyen szakálla. ;]

Amúgy Cassidy még megvan? Nem jöttek képek. :( Elijesztettétek... ;]

Annyit képet tettünk be, aki bejön 100%, hogy megmerevedik...

[ Szerkesztve ]

(#56041) FollowTheORI válasza deniro2 (#56039) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

XXXXXXX

Elnézést előre is... ;]

(#56040) Dicker

Huh... ilyenről már álmodni sem merek.
Be is zárom mindjárt a gépet. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#56042) deniro2 válasza Dicker (#56040) üzenetére


deniro2
senior tag

Ez már nőszerűbb... :)
Cassidyt kiutálta innen az a pár gyökér, aki szerint egy csaj nem publikálhat bugyis képet, mert attól kurva lesz... Remélem azóta a vallási vezetőjük beutalta őket agycserére... ;]

(#56043) deniro2 válasza Casanova* (#56013) üzenetére


deniro2
senior tag

Te meg baszod, döntsd már el, hogy ellenem vagy, vagy velem, mert 2 percenként nem illik ám váltani... ;)

(#56044) Casanova* válasza deniro2 (#56043) üzenetére


Casanova*
veterán

senki ellen nem vagyok,csak vicceltem! :) sorry,ha sértő volt! :)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#56045) BÁ Nutrition válasza Casanova* (#56044) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

áh, 2007 körül sértettük meg úgy hogy 5 évig nem írt többet ;]
pedig annyira nem sértés akart lenni csak áldozat lett :B

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56046) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

kolosanyi új videója[link]
:)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#56047) venge


venge
tag

Halljátok, buta gyúrósok?!
Most akkor Powerbuldogon kívül senki nem jön Szegedre, a Magyar bajnokságra?
Milyen kocagyúrós banda ez? :F

Nemcsak az újságokban (meg a tükörben) látnátok izmos embereket!

[ Szerkesztve ]

(#56048) Morris válasza venge (#56047) üzenetére


Morris
veterán

Én úgy döntöttem, hagyok esélyt a többieknek. :D

(#56049) Morris válasza BÁ Nutrition (#56046) üzenetére


Morris
veterán

Ez a függeszkedő lábemelés nagyon gyilkos. Tegnap előtt csináltam kb 4-et, 5-öt. Volt nem kis izomlázam.

(#56050) BÁ Nutrition válasza Morris (#56049) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

csinálod pár alkalommal és hozzászoksz
nekem 130 kilósan is megy szal nem nagy kunszt

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.