Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71901) Pearce válasza Zola007 (#71829) üzenetére


Pearce
aktív tag

"egyébként maga az intervall az mehet, de meg kell nézni hogy bírod és csak akkor ha egészséges a keringési rendszered."

Ezt hogy érted?
Csak mert nálam is zsírégetés lenne a cél és az intenzív kardión gondolkodok /hiit, magas intervallumos futás/ csak mivel volt 4-5 éve enyhe szívzörejem /semmi műtét, ilyesmi/, még csak elméleti szinten gondolkodok rajta.
Pár éve normál futást nyomtam azért /4-5 km-ek/, csak ugye a zsírégetéshez inkább az intervalumos kardió kellene...

[ Szerkesztve ]

(#71902) rwin5


rwin5
őstag

Voltam edzeni, csupa újonc volt.. Egyik a fekvōtámaszozó rúdon elkezdett kézenállni és orra esett, tiszta vicc volt :D

(#71903) Zola007 válasza Pearce (#71901) üzenetére


Zola007
veterán

a zsírégetéshez mozgás kell, majdnem mindegy, hogy mi, csak kicsit pörgősebb legyen.
tempós sétával is le lehet nyomni súlyos kilókat.
Nem kell, hogy intervall kardióból álljon az egész, van a testednek diétában anélkül is elég baja.
Mondjuk heti 1-2x fél óra intervall, egyébként meg 2x1 óra valami lazább.
közte meg 3x súlyzós edzés.
Ha ez megvan a saját tartományodban / erőszinteden, akkor nem ezen fog már múlni, hanem a kaján.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71904) Zola007 válasza rwin5 (#71902) üzenetére


Zola007
veterán

én ma megyek másodjára az újévben, szombaton csak csajokból volt sok új, de az nem baj :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71905) mayday00 válasza Zola007 (#71903) üzenetére


mayday00
őstag

én úgy tudtam zsírt nem lehet égetni... :( nem ég el..más folyamat játszódik le a testben. :(

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71906) Zola007 válasza mayday00 (#71905) üzenetére


Zola007
veterán

A sztratoszféra se gyullad meg csak simán ég.
Rossz napod van?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71907) kexksz válasza rwin5 (#71902) üzenetére


kexksz
addikt

Ilyenek komolyan vannak? :DDD

(#71908) kona005


kona005
senior tag

Mondjuk én mindig is utáltam mikor kiröhögték a másikat, szerencsére nálunk nem jellemző, sőt a legizmosabb legtapasztaltabb ember volt velem a legközvetlenebb mikor elkezdtem és sokat segített.

(#71909) kexksz válasza kona005 (#71908) üzenetére


kexksz
addikt

Van különbség a fejlődni akaró kezdő és az arrogáns majom között, akinek fogalma sincs mit csinál és nem is törekszik rá.

(#71910) rwin5 válasza kexksz (#71907) üzenetére


rwin5
őstag

Jaja, bár csak azért lepett meg mert én is kihagytam egy nagyobbat az edzéssel, meg persze tolták az elengedhetetlen fekvenyomást olyan súllyal amit segítōvel alig nyomtak-húztak egyszer is ki..

(#71911) macera2


macera2
aktív tag

Néhány hozzászólással előbb, egy mellékelt linken, a szerző, a felüléses hasizomerősítést nagyon lehúzta. A legkevésbé hatékony, stb. .... .. A TV-ben mostanában reklámozott AB Generátorról, (két ferde csövön, egy görgős térdtámasz, stb. talán beugrik) mi a véleményetek? Nem is a konstrukció, hanem inkább az elv, a módszer hatékonysága érdekelne. Otholi használatra szánnám.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71912) Woodslave válasza littlelion21 (#71900) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Erre nem gondoltam mit kell hazudni? 😁

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71913) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#71896) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én meg Kvará leszarom a tiéd. Ennyi :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71914) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#71913) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:( kicsit meghaltam belül :O

;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71915) kexksz válasza Woodslave (#71912) üzenetére


kexksz
addikt

Ha normális a háziorvosod simán kiírja, ha megmondod neki. Tél, D vitamin hiány, megfázások, láttadahiradóban'! Ha nem, akkor meg csontritkulásra szokták, hát megpróbálhatod beadni neki. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71916) userxy válasza Woodslave (#71912) üzenetére


userxy
őstag

Nem kell hazudni házi orvos mindent felír :D

(#71917) Woodslave válasza kexksz (#71915) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na mindegy most 1 évre legalább megleszek, aztán ha elfogy (már ha megjön) akkor ez lesz :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71918) HussarF

Na megvolt az újév első edzése. Nem volt bitang pusztulatosan fostos, hanem aránylag ergya. Év végén azért szar edzeni, mert nincs motiváció, on-szezonban meg azért, mert kurva nehéz. Mit nem adnék, ha lenne egy hold gomb, amit a forma elérésével meg lehetne nyomni, és nem kéne tovább kínlódni :D

(#71919) rwin5 válasza HussarF (#71918) üzenetére


rwin5
őstag

Van olyan gomb, koxnak hívják ;]

(#71920) m3tr0 válasza macera2 (#71911) üzenetére


m3tr0
senior tag

Szart se ér kb. 25 ezer forintért inkább vegyél kondibérletet.
Annyiból ha csak 3 havit veszel és eljársz sokkal többet érsz mint az ilyen szar WS teleshoppos csodaizmosító gépekkel.

Attól,hogy leszólják a felülést lehet helyette hasprést vagy lábemelést csinálni.
Érdekes nekem nem fáj tőle a gerincem,hátam,derekam,nyakam, ja mert amikor felülök nem a kezemmel akarom felhúzni magam a nyakam mögé kulcsolt kezemmel hanem hasizomból ülök fel. :DDD
Gondolkodni kéne, meg figyelni a helyes végrehajtásra. :U

Ha már gép kell,vegyél egy haskereket. :D

mod:komolyan az emberek mindent elhisznek, családban is most jöttek elő,hogy új év, fogyni kell...méregtelenítés van, nem eszünk semmit..és inni is csak keveset szabad, hát mondom gratulálok, unokatesóm. :W Nem lehet szép szóval elmagyarázni nekik,hogy ez így baromság és max. rövidtávon lehet kilókat veszíteni. :N

[ Szerkesztve ]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#71921) madle válasza m3tr0 (#71920) üzenetére


madle
őstag

Ja, meg nem 6000 felülést kell megcsinálni hanem 5x20-at úgy hogy rákoncentrálsz, teljesen csak a has dolgozzon és legyen megfeszülve sokáig, illetve teljesen lenyújtani. Legjobb gyakorlat, felkapaszkodsz a húzódzkodóra és emeled a lábad, előre oldalra, ahogy tetszik, vannak videók, legjobban hozza a hasat.

(#71922) kona005 válasza madle (#71921) üzenetére


kona005
senior tag

Jaja, ez pontosan így van, én is most kezdtem jobban rámenni a hasra, könyök támasszal is jó amúgy :)

[ Szerkesztve ]

(#71923) Ijk válasza HussarF (#71918) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nálam csak ON szezon van. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71924) HussarF válasza Ijk (#71923) üzenetére

Ami nálad az ON, nálam az az OFF ;]

(#71925) Ijk válasza HussarF (#71924) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szóval nálad csak OFF szezon van. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71926) macera2 válasza m3tr0 (#71920) üzenetére


macera2
aktív tag

Kösz az infókat. Nyilván a konditerem jobb lenne. A kérdéses masinát megnéztem közelről is. Szerintem még a 20-as is tulzás érte. Egyébként, ha kell, ha nem kell, én szeretek barkácsolni. Lapsúlyos hátgépet, lábgépet is csináltam magamnak. Használhatóak. Javasoltad, hogy "Ha már gép kell,vegyél egy haskereket." . De mi az a haskeret. Valami nyomot, v. linket küldhetnél.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71927) Silverr válasza macera2 (#71926) üzenetére


Silverr
aktív tag

(#71928) SchumiBácsi válasza macera2 (#71926) üzenetére

Hali! Érdekelne a lapsúlyos masina valamennyi paramétere - lehet gyártok egyet magamnak én is :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71929) m3tr0 válasza macera2 (#71926) üzenetére


m3tr0
senior tag

[link]

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#71930) macera2 válasza Silverr (#71927) üzenetére


macera2
aktív tag

Helló Silverr!
Lehet, hogy az én gépemmel va baj, vagy nem a megfelelő gombokat nyomtam, és nem a megfelelő sorrendbe, de az üzeneted helyén (71927) egy üres lap van. Ha nem ez volt a szándék, akkor légyszives küld el mégegyszer.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71931) macera2 válasza m3tr0 (#71929) üzenetére


macera2
aktív tag

Köszi, kapcsoltam.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71932) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Ti - ha vesztek - milyen tonhalkonzervet vesztek?

Rio Mare-ben szerintem már valami sunyiság van ára alapján.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71933) macera2 válasza SchumiBácsi (#71928) üzenetére


macera2
aktív tag

A váz 40x20-as zárt szelvény. A lapsulyok a "Jófogáson" vett komplet gépből vanak. 50 kg. 15-ért vettem, a lapsúly nélküli részt 15 ért eladtam, u.ott. A lapsúlyokat vezető 2 db. sín 30-as gömbvas, szépen megcsiszolva, olajozva. A rozsdamentes cső kb. 20-as lett volna. + Drótkötél, csövek, stb. Az egészbe az a poén, hogy a lapsúlyokat vezető sineket a falhoz rögzítettem, a többit pedig használat után a függöny mögé tudom behajlítani. Ha nem világos, akkor kűldhetek holnap fotót is. Jó barkácsolást neked is.

A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71934) -Mike-


-Mike-
addikt

Szabályos guggolás? Így estére szerintem igen... ;]

(#71935) SchumiBácsi válasza macera2 (#71933) üzenetére

Fotó mindenképp kell, már csak a behajlítás miatt is. Van nekem is gép tárcsasúlyos igaz, de súly-súly :D

Az a tervem hogy ezt az egyébként nem olcsó gépet lehetőségekhez mérten minimális, vagy a bolti megoldáshoz képest kevesebb pénzráfordítással, bővítsem a lehetőségeket.

Jelenpillanatban ilyen könnyen cserélhető funkciókat tervezek:
-lábgépet csigás kapcsolattal a mellgép csigarendszeréhez.
-bicepszgép csigás kapcsolattal, szintén a mellgéphez.
-twistergép szintén csigás kapcsolat a mellgéphez.

Aztán lehet az idegosztályon kötök ki mire kitalálom hogyan fog ez működni a gyakorlatban ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71936) rwin5 válasza -Mike- (#71934) üzenetére


rwin5
őstag

pont meglátta asszony, megint jön a duma, hogy miket nézek a neten .. :DDD ;]

(#71937) proof88 válasza Drizzt (#71815) üzenetére


proof88
addikt

(#71938) AssAssynn válasza -Mike- (#71934) üzenetére


AssAssynn
őstag

Köszönjük.

Zola007: Pont erről beszéltünk az előbb! (A gif. amire hivatkozva írom ezt a hsz.-t.) Ő sem megy le teljesen vízszintig, s amikor már a közelébe ér, akkor neki is elkezd behajlani a dereka. Most akkor már ő is szabálytalanul csinálja, vagy van egy megengedett szint, amíg ez belefér?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71939) Zola007 válasza AssAssynn (#71938) üzenetére


Zola007
veterán

Én annyira nem értek hozzá a gyakorlatban, de biomechanikailag kivitelezhető az első hát, csak van akinek több évnyi nyújtás kell hozzá, de ha nagyon rövid a csípőhorpaszod (genetika), akkor a büdös életben nem fog menni.
Valamennyire fog hajlani, de egyébként akinek nagy a segge, annál tűnhet úgy hogy a derék hajlik, pedig csak a farizom felső része laposodik meg.

Ha megnézed, még az alsó holtponton is rendeset belehomorít. Tehát nem igazán görbül az alsó hát, hanem ott lesz kb egyenes, ahogyan végi kellene állnia
Súllyal gáz lenne, mert súly alatt nem tudsz ilyet homorítani és a boka elé kerülnek a tömegközéppontja

Ez szerintem jobb forma (minden tekintetben ;) ):

Ha egyenes hátat akarsz látni, akkor pl Lu Xiaojun 150-es szakításánál elég rendesen látszik, hogyan is kell mélyen beleguggolni, de egyenese hátat tartani:

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71940) Zola007 válasza Zola007 (#71939) üzenetére


Zola007
veterán

első = egyenes
ja, és én is látom a teremben, hogy sokan nekiállnak guggolni, mert látták a "csak a buzik nem lábaznak" videót a sárgán, csak éppen a s.ggük gyenge hozzá.
Véleményem szerint a guggolás inkább farizom gyakorlat mint comb
Csak ezt sokan nem veszik figyelembe, hogy akkor kéne s.ggre is csinálni valamit (szumo squat, bolgár kitörés, stb), ha valaki guggolni akar
Nem pedig 26 sorozat lábtoló meg combfeszítő izoláltan.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71941) Woodslave válasza Zola007 (#71940) üzenetére


Woodslave
nagyúr

pedig ha elolvasnák a velvet-et akkor tudnák, hogy nem szabad guggolni :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71942) madle


madle
őstag

Ezt nézzétek meg, hogy elmegy a dereka meg a háta, egy rossz mozdulattól. Video

(#71943) macera2 válasza SchumiBácsi (#71935) üzenetére


macera2
aktív tag

A behajlítás nekem is lényeges volt. A függöny mögött csak így fér el. Egyébként nem érdemes egy univerzális kombájn csinálni, mert csak elbonyolítod. Persze ezt csak az én házi barkács szemléletem mondatja velem. Így csak a leg alapvetőbb gyakorlatokat céloztam meg.



A fontoskodás és az inteligencia faktor szorzata mindig 1 .

(#71944) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Sziasztok!

A múltkor elfelejtettem megkérdezni, hogy diéta esetében elég arra koncentrálni, hogy nem eszek-iszok szénhidrátot? Vagy azért arra is figyeljek oda, hogy mondjuk hiába van kevés szénhidrát és sok fehérje pl a csirkemellben, de abból sem szabad este egy kilót megenni.

Ebből mondjuk számomra az is következik, hogy lehet enni szénhidrátot (bár jobb kerülni) de jobban kell figyelni a bevitt/ledolgozott kalóriára.

Előre is köszönöm!

(#71945) Zola007 válasza qpakcovboy (#71944) üzenetére


Zola007
veterán

Arra figyelj elsősorban hogy ne kérdezz hülyeségeket.

hány kiló vagy?
hányszor edzel?
hogyan?
mi a cél?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71946) Woodslave válasza Zola007 (#71945) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért az alapelvek szintjén meglepően jó következtetésre jutott ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71947) qpakcovboy válasza Zola007 (#71945) üzenetére


qpakcovboy
őstag

30 éves vagyok 186 cm 116 kg. A célom, hogy 4 hónap alatt 16 kilótól szabaduljak. Hetente 4-5 alkalommal szobabiciklizek 1-1,5 órát/alkalom - inkább 4, mint 5 alkalom.
Ilyenkor arra figyelek, hogy a pulzusom 130-140 között legyen és nem erőből tekerek, hanem próbálom magasan tartani a pedálfordulatot. (a pulzust egy polar h7-el mérem, nem a bringáéval).

Mellette kerülöm a szénhidrátot. Pl. tegnap este tárkonyos ragulevest ettem tészta nélkül. Ebbe szinte alig van szénhidrát, de ha betolok belőle 1-1,5 liter akkor az kalória szempontjából nem túl előnyös. Erre is irányult a kérdésem egyébként.

:R

(#71948) mayday00


mayday00
őstag

[link]

A tészta, nem a szalonna tesz dagivá

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71949) Woodslave válasza mayday00 (#71948) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Sóbert Norbi se mondhatta volna szebben ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71950) madle válasza Woodslave (#71949) üzenetére


madle
őstag

Na ja! Ő azt mondja, mehet a töpörtő, nincs már benne zsír... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.