Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) margithid válasza -Mike- (#74998) üzenetére


margithid
veterán

Múltkor beleolvastam norbi facebook oldalába, valami félelem milyen követői vannak, mintha Isten lenne a csávó. Nem azt mondom, nem drogot árul, jobb mint a többi kurválkodó, böfögő, fingó celebmajom, legalább segíteni próbál, de azért igencsak túl van értékelve a Norbi.

(#75002) szuszinho válasza margithid (#74997) üzenetére


szuszinho
őstag

Nesze neked blikk. Lehet inni a kv-t is vaj nélkül :C

[ Szerkesztve ]

(#75003) Ijk válasza Woodslave (#74999) üzenetére


Ijk
nagyúr

Blikk tudományos rovat.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#75004) bogil99 válasza Radnix (#74887) üzenetére


bogil99
aktív tag

Ez egy igencsak érdekes téma. "Szeretem" ezeket az uniformis diétákat, mert ugye minden ember egyforma...
Persze, lehet nagyvonalakban, általánosságokban beszélni, de ami igaz egyik embernél az a másiknál nem biztos hogy bejön.

#75001) margithid
Hát nem is tudom. Nekem az a bajom vele, hogy Norbi szereti nagyon az adalékokat. A szervezetünk meg nem biztos... Aztán mi van ha a bicepszem helyett kinő mégegy fülem?

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#75005) margithid válasza bogil99 (#75004) üzenetére


margithid
veterán

Az adalékokat ma már nagyon nehéz elkerülni szerintem.
Pennyben például olyan tej van amitől virág nő a homlokára az embernek...:(
Én nem idegesítem magam, édesítőből is a nátrium-ciklamát és nátrium-szacharinát alapúakat használom, mert olcsó és jó. Steviából csak az édesítőadag több ezer Forint lenne havonta, nem beszélve eritriolról. Ennyiből aki pesti annak a szmog is éppoly ártalmas mint egy adalékanyag vagy egészségtelennek kikiáltott élelmiszer.

(#75006) -Mike- válasza margithid (#75005) üzenetére


-Mike-
addikt

Sikeres ember nem vásárol Pennyben, sőt a közelébe sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#75007) HussarF válasza -Mike- (#75006) üzenetére

Akkor hol vásárolnak a sikeres emberek? Tescoban? :U

[ Szerkesztve ]

(#75008) margithid válasza -Mike- (#75006) üzenetére


margithid
veterán

Sajnos van hely ahol csak az van. Szerencsére itt ahol lakom van lidl és spar is. Sajnos a pennyben tényleg kevés dolog éri meg, iszonyat gyenge minőségű szinte minden.

(#75009) bogil99 válasza margithid (#75005) üzenetére


bogil99
aktív tag

Onnan erednek az előítéleteim, hogy amikor elolvastam anno a Norbi könyvet, akkor még nem volt divat a cukormentes kaja, és még nem is ismertek olyat hogy Xillit, Eritrit, Stevia. Ő már akkor olyan mesterséges édesítőket preferált amik a fentiek hiányában erősen szintetikus cuccok voltak. A többit asszem nem kell magyarázzam.
Mondjuk mivel húson és zöldségféléken kívül mást csak ritkán eszek így ez a kérdés nem igazán érint. Persze azért anyósom xillites túrós rétesét én sem viszem át a szomszédnak kóstolóba... :D

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#75010) Zola007 válasza szuszinho (#74991) üzenetére


Zola007
veterán

áá, szeplő :O
Nem általánosításként mondom, de engem kiráz a hideg a szeplős lányoktól.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75011) Zola007 válasza margithid (#75001) üzenetére


Zola007
veterán

Ő üzletember, nem biokémikus
Cserébe neki van 4 milliárdos vagyona, nem nekem :(((

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75012) _NCT válasza Zola007 (#75010) üzenetére


_NCT
őstag

Ha a két combja között van a fejed, nem látod :C

(#75013) HussarF válasza Zola007 (#75010) üzenetére

Mutat egy kb. tökéletes csajt, akinek annyi hibája van, hogy a mellkasa picit szeplős. Kiráz tőle a hideg, míg a férfi izomzatú nőket linkelgeted, hogy arra gerjedsz.

Már ne haragudjál meg, de ez már nem csak látens homoszexualitás :DDD ;]

(#75014) Zola007 válasza HussarF (#75013) üzenetére


Zola007
veterán

Nem, ezt úgy hívják szubjektív preferencia.
Ízlésen meg kár vitatkozni
Maradjunk annyiban, hogy jó testű a linkelt hölgyemény, azonban lehet millió más hátrányos tulajdonsága ami egy fotóról nem látszik

Az egyenlet egyébként kő egyszerű:

1, szeplős
2, nekem a szeplő ilyen mennyiségben nem tetszik

Σ: nem teszik

Attól még neked tetszhet, nem tiltja semmi.

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75015) _NCT válasza Zola007 (#75014) üzenetére


_NCT
őstag

Ennek a leányzónak egy testi fogyatékossága van..... ;]

(#75016) HussarF válasza _NCT (#75015) üzenetére

Én inkább úgy mondanám, hogy egy valami hiányzik belőle ;]

(#75014) Zola007
Értem, szóval még a tagadó fázisban vagy ;]

(#75017) Zola007 válasza HussarF (#75016) üzenetére


Zola007
veterán

nincs szükség tagadó fázisra, mivel esélyem nincs Michelle Lewin-nél :)

A másik ilyen dolog egyébként nekem egy nőn a köldökpiercing.
A legutóbbi leányzóval is kiszedettem, mert egyszerűen zavart. Attól még nagyon sok mindenkinek tetszik.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75018) God Vazzeg válasza Zola007 (#75017) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Válogatós faxnak kutyában a helye!! :DDD ;]

(#75019) Woodslave válasza Zola007 (#75014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát igen ez már sok valóban. Ez az egyetlen hibája.. mondjuk pont lexarnám ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75020) szuszinho válasza God Vazzeg (#75018) üzenetére


szuszinho
őstag

:DDD :DD

(#75021) HussarF válasza Woodslave (#75019) üzenetére

És még a magasságűra is 162-165 cm közötti értékeket írnak...

Azt hiszem este megint sírni fogok a párnámba :O

(#75022) Woodslave válasza HussarF (#75021) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:Y tökéletes. kár volt ránéznem az instájára :O

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75023) bogil99 válasza Zola007 (#75014) üzenetére


bogil99
aktív tag

Lósz@rt. Nem szeplős, csak lecsöpögtette magát forró csokival.
Ki szereti a forró csokit?!

Egyébként meg kellene nézni más fotókon is, mert az igencsak kis valószínűségű, hogy csak két tenyérnyi helyen szeplős...

Szerk: Megnéztem, tényleg az.
Zola! Egyetértek, kéne a faxomnak... :)

[ Szerkesztve ]

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#75024) sutyesz96 válasza Zola007 (#75014) üzenetére


sutyesz96
őstag

Éljenek a szeplős csajok! :U

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#75025) Ijk


Ijk
nagyúr

Elkapott valami torokfájás és hétfő óta nem akar eltakarodni. Ráadásul tegnap meló közben amikor levettem valamit a polcról becsípődött a lapockám alatt, és ez a két dolog egyszerűen kicsinál. Az basz fel hogy szedem itt a vitaminokat, sportolok, megeszek napi 1 kiló zöldség+gyümölcsöt, étrendben szinte perfekt és talán még jobban le vagyok most robbanva mint egy átlag pókhasú, szalámis zsemlén élő, bagós munkás.
Mondjuk magamhoz képest még így is jó vagyok, 6 éve még az ágyban fetrengtem volna lázzal és kihányok mindent amit megeszek. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#75026) syl5 válasza Ijk (#75025) üzenetére


syl5
őstag

Nyomjál be vagy 6-7 g C-vitamint naponta szépen elosztva nap közben.
Meg nyomassad egész nap a kamilla, meg menta teákat natúrba, ízesítés nélkül (bár az ízesítést gondolom nem kell neked mondani).
Sokat segít!

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#75027) Dazsar


Dazsar
aktív tag

mikor érdemes diétázni? hány % test zsírnál?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#75028) -Mike- válasza Dazsar (#75027) üzenetére


-Mike-
addikt

23.4

(#75029) Woodslave válasza Dazsar (#75027) üzenetére


Woodslave
nagyúr

amikot dagadt vagy ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75030) Cassidey


Cassidey
senior tag

Ijk keress valakit aki ápolgat. :)

Edzéstechnikai kérdésem van. ;]
Elővettem egy régebbi edzéstervem, az alapján edzem most kb. (módosítottam jó pár dolgot, de annak most nincs jelentősége), a sorozatok és ismétlések száma ugyanaz, 4x10-12. Ha új gyakorlatot teszek bele, azzal is ezt lövöm be, és pörgősek az edzések, fél perc pihenőt tartok szettek között kb. Lábazásnál előfordul, hogy szuszogok 1 percig is például guggolás után, de pörgetem azt is. A régi edzőm adta meg a pihenőidőt is, nincs lazsálás nála edzés közben. De látom azt is, hogy sokan hosszabb pihenőt tartanak, ti mit gondoltok, érdemes lenne növelnem, vagy jó ez így?

A másik, hogy merre tovább? Azt tudom, hogy minden jó igazából, és fő a változatosság meg a többi, de vagy olyat csinálok, hogy akár megduplázom az ismétlések számát ugye, és tolok például 3x20-25-öt.. vagy csökkenthetem, nem sokkal, de esetleg 6-8-ra. Viszont akkor illene a szettek számát növelnem nem?
Néztem még a Layne féle PHAT-ot, de igazából nem tudom. Ti mit választanátok a helyemben?

(#75031) Dazsar válasza Woodslave (#75029) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Mindenki dagadt, vagy vékony. Ezt a tükör is meg mondta :D

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#75032) Ijk válasza syl5 (#75026) üzenetére


Ijk
nagyúr

És a torokfájásra mit ajánlasz?

Cassidey: Azzal nincs gond általában.
Vagy érted hogy a betegség miatt?

Mennyivel guggolsz és hányat 1 perces pihenőkkel?
Én már nehezebb gyakorlatoknál rég letettem erről az egyperc pihenős pörgetésekről. Első sorozat 30-40 ismétlés 45s pihenő, második sorozat 16 ismétlés 1-1,5p pihenő, harmadik 10-12 ismétlés 1,5-2p pihenő, negyedik 8-10 ismétlés 2p pihenő, ötödik 6-8 ismétlés 2-3p pihenő. Guggolásnál akár 4 perc is.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#75033) Cassidey válasza Ijk (#75032) üzenetére


Cassidey
senior tag

Aha, amiatt.:)

Harminccal vagy negyvennel, a csillagok állásától függ ;], és borzasztó nehezen lépegetek felfelé. Ilyen piramis jellegűt én is csináltam egyszer pár hétig, pont csak guggolásnál, de nem kezdtem ilyen magas ismétlésszámról. 30-40.. te jó ég.
A nehezebb gyakorlatoknál lényeges ez igen, egy lábhajlítógépen még kifújom magam, de ha bolgár guggolást csinálok, akkor 2 szettet még le is tudok nyomni egymás után alig pihenővel (úgyis váltakoznak a lábak :) ) de utána kell legalább 1 perc a következő 2 előtt.
Ps.: na meg az is lehet, hogy emelhetnék súlyt, ha többet pihenek, ami hosszútávon jó nekem gondolom.. de akkor oda a pörgős edzés előnye.

[ Szerkesztve ]

(#75034) syl5 válasza Ijk (#75032) üzenetére


syl5
őstag

Ha ez nem segít akkor doki. :(
A kamilla gyulladáscsökkentő, szerintem segítenie kellene. Én szeretem, ultimate gyógynövény, mindenre jó, még a teknősnek is azt adjuk, ha valami baja van. :DDD

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#75035) kennystyle válasza Cassidey (#75033) üzenetére


kennystyle
tag

Szerintem nem jó konkrét pihenőidőt belőni mert a gyakorlat összetettségétől és az azon belüli terheléstől függően nagyon más igénye van a szervezetnek.
Ami nekem leginkább bejött az, hogy figyelem a légzésemet, amikor már majdnem helyreállt kezdem a következő sorozatot. Ez mondjuk egy koncentrált bicepsznél amit ugye ráadásul váltott kézzel csinál az ember szinte nulla, mondjuk egy felhúzásnál vagy guggolásnál sokkal több. De ott is a bemelegítő sorozat után ami kisebb súllyal van hiába csinálok 15-20-at elég fél-1 perc pihenő, a 3.-4. sorozat közt meg van az talán 2 perc is.

De mivel én nem vagyok izmos, csak azért írtam le hogy így ne csináld. :D

(#75036) Radnix válasza Cassidey (#75030) üzenetére


Radnix
senior tag

A phat nagyon jó, de 12 hétnél tovább nem ajánlom mert kiégsz teljesen :K
1 perces pihenőidő guggolásnál meg vicc, még arra is kevés hogy szívrohamot kapjak két sorozat között. :D

(#75037) Zola007 válasza Cassidey (#75033) üzenetére


Zola007
veterán

Én azért nem javaslom neked a súly emelését guggolásnál, mert arról a képről amit a múltkor betettél, nem tűnik túl erősnek a törzsed.

Nagyobb súlynál inkább hátból fogsz guggolni mint fenékből és ha szerencséd van akkor erős alsó hátad lesz tőle, ha meg nincs, akkor porckorongsérved.

Hídtartás meddig megy?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#75038) Woodslave válasza Cassidey (#75033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75039) Cassidey


Cassidey
senior tag

kennystyle: én sem mérem stopperrel, vannak ilyen speciális esetek, amikor kevesebb mint fél perc, de az egészen biztos, hogy 2 perc semmittevés/üldögélés/séta mittudomén soha nincs. Szerintem a felek mennek, kivéve tényleg ezeket a megterhelő lábgyakikat, ahol kicsit megnyúlik.

Radnix: akkor abba ne kezdjek bele amíg diétázom? ;]

Zola: őszintén szólva fogalmam sincs, de holnap kipróbálom és lemérem, most kb. a végkimerültség határában érzem magam. :) Nem pont azért guggolnék "jobban" fenékből, mert a fenekem erősebb?
Az a baj, hogy olyan 22-es csapdájának érzem ezt, mert valószínűleg igazad van, és nem vagyok erős, alapból kicsi vagyok, de nem pont attól lennék erősebb, ha emelnék amennyire csak tudok? Akár pihenőidő/ismétlésszám/bármi :D árán?

Wood: na, végre egy tanulmányszerűség, lehet rád számítani :K

[ Szerkesztve ]

(#75040) Ijk válasza Cassidey (#75033) üzenetére


Ijk
nagyúr

Amikor elkezdtem heti 2 HIIT kardiót nyomni a legkevésbé sem vágytam pörgős edzésekre. Nekem most bejött ez a "lassú" edzés, nagyobb súlyokkal és mellette HIIT kardió.
Átfutottam amit Wood linkelt, ezek szerint érdemes megmaradnod a fitnessz edzéseknél.
Mondjuk hogy elolvastam miben jobbak a nők még az edzéseket is tekintve lassan elutazom Thaiföldre átszabatni magam. ;]
Mondjuk most egy női immunrendszernek örülnék a legjobban.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#75041) szőröscica


szőröscica
addikt

Na, holnaptól indul a diéta.
Cél -5-6kg erővesztés nélkül.

(#75042) Cassidey válasza Ijk (#75040) üzenetére


Cassidey
senior tag

Ja, ebben a cikkben az a király, hogy elvileg az edzésen majdnem mindenben jobban teljesítünk - bár ez látszott abból is, hogy ti mennyit pihiztek guggolás után ;] - csak az valahogy kimaradt, hogy a pasik mégis sokkal könnyebben építenek izmot más fiziológiai okok miatt. :DDD
Szóval annyira ne siess, nem megyünk semmire vele. :D

(#75043) Woodslave válasza Radnix (#75036) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én a 5*10-eket mért pihenővel csináltam. Igaz az 1 perc annyival több volt amíg odamentem az órához elindítottam, láttam hogy letelt és visszamentem. Szóval lehet volt másfél is. Vicces hogy alkalmazkodik a szervezet, először 60 kilóval csináltam, tényleg szívinfarktus, 1 hét lábizomláz, aztán pár hét és 80 kilóval ugyanez úgy hogy meg se éreztem... (jó még ez is röhej súly csak mondom) :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#75044) Dani82 válasza Ijk (#75025) üzenetére


Dani82
senior tag

Szerintem kurvara mindegy az eletmod, mennyi vitamint tolsz, milyen egeszsegesen etkezel, mennyit edzel. Ha nem egy oxigensatorban fekszel ugy is elkapod, tok mind1. Az egyetlen dolog, talan a megelozes. Kocsiba nekem mar van ilyen kozfertotlenito, probalok nem nyulkalni az arcomhoz, ha kezet fogok valakivel utana ( amikor mar nem lat ;] ) rogton kezfertotleniteni, illetve ha valamelyik egysejtu kollegam betegen jon be dolgozni, akkor en eljovok a faszba :D

(#75045) madle


madle
őstag

Kíváncsiságból összeállítottam a napi kajámat, amit általában szoktam enni, tehát nem mindig ezt, de nagyjából fedi a valóságot. A főétkezéseknél szokott lenni eltérés, sertéscomb van túlnyomórészt, de sokszor van csirke is, zöldésgek is váltakoznak, de amit legtöbbször eszek azt tettem be.
És az a vicces, hogy ahogy nézem elég szépen összejöttek a tápanyagok, meg nem is kevés az egyes makrokból és a tapasztalatom alapján még ez nem is sok kaja, amit most leírtam, régebben volt hogy sokkal többet ettem. 3500-4000kcal között van a napi az tuti, mert erre azért rájön még a kávé, meg ha éppen többet eszek rizsből vagy ilyesmi...

És az nem világos, hogy miért nem akar feljönni rám egy kurva kilós sem? Vagy leglább egy deka? Emeljem mégjobban meg a szénhidrátot? A fehérjét már nem akarom, mert rámegy a vesémre megint... azzal volt problémám régebben.

84kg-hoz meg az alacsony testzsíromhoz nem elég ennyi kakaó? Több kell? :(

Remélem látjátok, itt: LINK

(#75046) Ijk válasza Cassidey (#75042) üzenetére


Ijk
nagyúr

Aztán a való életben sokkal több gyakorlati haszna van az állóképességnek mint az erőnek, izomtömegnek. És a jobb immunrendszer sem épp hátrány vagy hogy egy nő ha még komolyabb is a baja 1 napig agonizál utána meg egész jól elvan mi pedig ha még sikerül is leplezni a szenvedést, este bedőlünk az ágyba és meg sem mozdulunk egy óráig.
Még nem is vagyok nagyon nehéz a 96 kilómmal, de bizony sokszor szinte tervezem hogy mikor miért mozdulok meg, amíg egy 60 kilós ember vígan pattog fel-alá egész nap. Vagy amikor több órás álldogálás után le akarnak szakadni a lábaim. Már pár perc után is azt veszem észre hogy keresem mit lehet megtámasztani. ;]
Szóval baromi jó hogy erősek vagyunk, meg izmosak aztán a gyakorlatban az életünk 99%-ban semmi haszna, néha még meg is nehezíti azt. Nem beszélve az őrült kajaadagokról, szerintem alaphangon dupla összeg egy férfi kajálása és nem mindegy hogy 40 vagy 80k megy el havonta tápolásra.

Dani82: Mindent megteszek ésszerű határok között, de nem lehet mindig megúszni. Én meg tipikusan az a fajta vagyok hogy nem panaszkodom, mert arra sincs energiám. :D (Azt mondják nem az a beteg aki hangosan jajjgat, hanem aki csendben van). Ezen is túlesek, csak a fax kivan hogy hétfő óta nem edzettem, hiányzik, de nincs erőm hozzá.

madle: Óvatosan csak az emelgetéssel. Kicsit pufferel a szervezet, hetekig egy deka sem megy fel, sőt még lehet hogy 1 kiló lemegy, aztán egyszer csak azt veszed észre hogy feljött 2 kiló 3 nap alatt.
Nem azért híznak el sokan mert 2-3 sütizés, pizzázás meglátszik, hanem mert kurvára nem.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#75047) FollowTheORI válasza Cassidey (#75030) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem kardió edzést csinálsz (pl HIIT) akkor kell több pihenő.
Álltalában addig kell pihenni amíg a pulzus "csillapodik" és a légvétel is alaphelyzetbe kerül.
Nem idő hanem állapot kérdése... van akinek kevesebb is elég (edzett és jó a karidója is) van akinek meg több kell.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#75048) userxy válasza Cassidey (#75030) üzenetére


userxy
őstag

Én a helyedben az alap 4x 10-12 ismétléses gyakszik mellé beveztném a Myo-reps edzésmódszert
Pörgősebb.

Vegyítsd a 2 fajtát :)

(#75049) madle válasza Ijk (#75046) üzenetére


madle
őstag

Okés akkor várok még és csinálom ezt tovább, igazából fizikai munkát végzek mondhatni, meg sokat mozgok nap mint nap, de azért 3500-4000kcal nem kevés szerintem, meg sulyzós edzés is este.. Nagyjából egy hónapja megy ez a verzió kajában. Remélem lesz eredménye. :))

(#75050) BÁ Nutrition válasza Ijk (#75046) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

en mar egy fel eve jelentosen visszvettem az edzesbol. inkabb a melora koncentralok.
bar most elterveztem hogy kicsit osszekapom magam de ez lehet abbol all majd foleg hogy kevesebb pizzat eszek :) vasarnap ota nem ettem csalo kajat. csak rizs, zoccseg, gyumolcs, hus, hal es neha egy kis feherjeshake (protein :Y )
heti 2 max 3 edzes fer bele az is ugy hogy hetvegere eseik, szal nem lesz idealis. meglatjuk mire jutok vele.
gondolom nem sokra ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.