Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71251) FIREBLADE78 válasza Dani82 (#71250) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

A topic bezárt. Viszlát :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71252) gghrtz


gghrtz
őstag

Ma töltöm vissza a CH-t, meg holnap. Véééégre. A mai köredzésen totál offra raktam magam. :U Mostanában nem voltam így elfáradva.

(#71253) HussarF válasza gghrtz (#71252) üzenetére

Azért kíváncsi leszek, hogy Karácsonykor te tényleg 100%-on fogod-e ezt tartani

(#71254) Manitou


Manitou
addikt

Üdv pateszok :)

G4 fitnessben járt már valaki , akl debreceni ? Milyen terem ?

[ Szerkesztve ]

(#71255) Zola007


Zola007
veterán

csak hogy mentsem a topikot:

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71256) tween válasza God Vazzeg (#71246) üzenetére


tween
őstag

"Kissé" lenéző volt a hozzászólásom a Stillmasst illetően. Úgymond nem tartom sokra ...

(#71257) rwin5 válasza Zola007 (#71255) üzenetére


rwin5
őstag

na eccer benézek, és végre nem offolom egyből a topicot :P ;]

(#71258) _Csaba_


_Csaba_
senior tag

Sziasztok,

Kaptam egy Jumbo Professional (6,48 kg) vödörnyi tömegnövelőt. Azonban nekem nincs rá szükségem. Hol tudnám eladni? Természetesen bontatlan a vödör. Nézegettem hogy 23.264 Ft-ért árulják a builderen.

(#71259) -Mike- válasza _Csaba_ (#71258) üzenetére


-Mike-
addikt

Itt átveszik ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#71260) rwin5 válasza _Csaba_ (#71258) üzenetére


rwin5
őstag

Most ez olyan, hogy beírsz a bicikli topicra, hogy hol tudnád eladni a bringád, mert neked nem kell ;] Ha innen nem jelentkezik senki, akkor tedd fel a netre áron alul jóval.

(#71261) mayday00 válasza _Csaba_ (#71258) üzenetére


mayday00
őstag

Apróhirdetéseknél :K

[link]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71262) SchumiBácsi válasza Zola007 (#71255) üzenetére

Beszállok a mentésbe ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71263) shteer válasza -Mike- (#71259) üzenetére


shteer
titán

:K

..szerintem jónak tűnik

(#71264) Dicker válasza SchumiBácsi (#71262) üzenetére


Dicker
őstag

;]

(#71265) Zola007 válasza Dicker (#71264) üzenetére


Zola007
veterán

pfúú
turul :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71266) Drizzt válasza SchumiBácsi (#71262) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mót vá, nemrég.

I am having fun staying poor.

(#71267) Zola007 válasza Drizzt (#71266) üzenetére


Zola007
veterán

ez még tuti nem (szabályzatnak megfelelőre alakítva):

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71268) HussarF válasza Dicker (#71264) üzenetére

Hu bazmeg, ez a csaj izmosabb, mint én, de mégis k.rvára megdugnám :D

(#71269) Ijk válasza HussarF (#71268) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nem tudnád, nincs neki nyílása. ;]

Egyébként elég gáz ha ez a csaj izmosabb nálad. :D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71270) Dani82 válasza Dicker (#71264) üzenetére


Dani82
senior tag

uhh bazd... egy ilyet akarok karira

(#71271) FIREBLADE78 válasza _Csaba_ (#71258) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

13 rugóèrt àtveszem

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71272) rwin5 válasza Dicker (#71264) üzenetére


rwin5
őstag

ezekben a képekben az a cincálnivaló, hogy nem a hájat retusálják, hanem az arcukat, hogy előjöjjön egy kis nőiesség ;] ;] :P

(#71273) xcds válasza Zola007 (#71267) üzenetére


xcds
őstag

Hát így elég hülyén néz ki. Ink rajzoltál volna rá bikinit. :D

(#71274) korcsillio válasza Zola007 (#71255) üzenetére


korcsillio
őstag

:C :DD

(#71275) _Csaba_ válasza mayday00 (#71261) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Köszi, ide fel is töltöm! :)

(#71276) _Csaba_ válasza FIREBLADE78 (#71271) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Kicsit többre gondoltam 19-re.

(#71277) HussarF válasza Ijk (#71269) üzenetére

Sztem meglepődnél, ha élőben látnád, hogy mennyire masszív. Vannak ilyen felépítésű nőismerőseim és általános tapasztalat, hogy a valóságban nagyobbak, masszívabbak, mint amekkorának képen tűnnek. Mondjuk ez nem feltétlenül csak a lányokra igaz.

Ja jut eszembe, nem csak szálkásítani lehet az alkohollal, hanem tömegelni is. Új táplálkozási módszer Wood-nak ;]
Alcohol & weight gain

(#71278) HussarF válasza Ijk (#71269) üzenetére

De ne legyen kétséged, izmosabb nálad is, meg a topic 95%-ánál is :D
Monica Mollica

Ja, és sztem lifetime naturál :D

[ Szerkesztve ]

(#71279) Zola007 válasza xcds (#71273) üzenetére


Zola007
veterán

ahhoz kevés a PS tudásom :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71280) deniro2 válasza HussarF (#71278) üzenetére


deniro2
senior tag

Hú vazzeg, valószínűleg több a tesztó benne, mint az egész topikban... ;] Aki ezt a nőt valamit megdugja, az deklaráltam buzi... ;]

(#71282) Zola007 válasza HussarF (#71281) üzenetére


Zola007
veterán

azért a fekvőtámaszos képen nem nézett ki ilyen tenyészbikának

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71283) HussarF válasza Zola007 (#71282) üzenetére

Ahogy az előbb is írtam, élőben (vagy akkor maradjunk csak annyiban, hogy mozgóképen) jobban átjön, hogy mekkora is valaki valójában. Egy képen nagyon sokat lehet csalni. Sok múlik a perspektíván stb. De ezt mind tudjuk, ki ne élte volna már át, hogy "kéne egy jó izmos képet csinálni" aztán fél óra kattintgatás után jó ha összejött valami. Máskor meg egy tök random kép úgy sikerül, hogy még ha akarnád se néznél ki olyan jól rajta.

(#71284) Zola007 válasza HussarF (#71283) üzenetére


Zola007
veterán

vagy esetleg a Dicker-féle fotó és a videó között a különbség vagy 3 kúra meg 200 kiló csirkemell

a csinicsaj egészben: [link]
tolnám mint paraszt az ekét

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71285) Ijk válasza HussarF (#71277) üzenetére


Ijk
nagyúr

" a valóságban nagyobbak, masszívabbak, mint amekkorának képen tűnnek."

Tudom milyen ez, én is ilyen vagyok. ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71286) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Ti gyúrtok amúgy?! :U

Viccet félretéve, trenből, boldiból melyik most a megbízható gyártó? A decaról már lemondtam, hogy találok...
Jó lesz privibe is. ;)

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71287) BÁ Nutrition válasza AssAssynn (#71286) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Scitec ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#71288) gghrtz


gghrtz
őstag

Már csak 95.5kg vagyok sálálálááá. Júniusban még 106 voltam. :C

(#71289) Zola007 válasza gghrtz (#71288) üzenetére


Zola007
veterán

ahogy anno nagyapám mondta:
ugye milyen nehéz a sz@r? ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71290) gghrtz válasza Zola007 (#71289) üzenetére


gghrtz
őstag

Egyébként Zola, mint gondolsz arról, hogy majd kipróbáljam, hogy csak 2 hetente töltöm vissza a szénhidrátot? :R

(#71291) shteer válasza Zola007 (#71289) üzenetére


shteer
titán

:DDD

..szerintem jónak tűnik

(#71292) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#71289) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezeket a képeket a recska mappából töltöd fel? ;] :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71293) Silverr válasza gghrtz (#71290) üzenetére


Silverr
aktív tag

Zolatol ne kérdezz szénhidrát megvonása ügyben, mert megkapod a választ ;]
Tölts vissza hetente, feleslegesen kínoznád magad, második héten nem bírnál edzeni sem.

(#71294) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#71292) üzenetére


Zola007
veterán

nem
a "napikétszer" mappából

#71290) gghrtz: én nem vagyok ennek a visszatöltögetős dolognak a híve, amíg nem készül az ember is 6 cellával, mint a Li-akku

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71295) gghrtz válasza Silverr (#71293) üzenetére


gghrtz
őstag

Ja én is erre a konklúzióra gondoltam. Amúgy ja, igazad van. Zola nem éppen a ketogén diéta híve. :) De azért egyszer lehet ki fogom próbálni, legalább 1x2 hetet. ;]

(#71296) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mit lehet tölteni ch-n? Ez nem paprika,amit tölteni lehet :D vagy zabálsz vagy nem zabálsz,viszlát ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71297) HussarF válasza Zola007 (#71284) üzenetére

Nem, egyáltalán nem. Az a baj, hogy sokan vagytok úgy, hogy kevésszer láttatok testépítőket élőben is a kép mellett és nincs meg a viszonyítási alap. A csajon a képen is látszott, hogy ekkora "tenyészbika". Legalábbis én láttam. Csak pont ugyanabba a hibába estél bele, mint a hobbigyúrósok, akik azt mondják, hogy "én nem akarok akkora lenni, mint Ronnie Coleman, csak akkora, mint Lazar Angelov". Ja bazdmeg, csak Lazar Angelov-ot, ha élőben látná, akkor dobna egy hátast, hogy milyen vastag is valójában. De nézd már meg még egyszer a képet a csajról. A combját. Te jó ég, mekkora húscsomó! Olyan vaskos, mint másnak a dereka. Meg a háta. Ott nem csak szárazság miatti izomtónusok látszanak. Tisztán látszik, hogy ott tömeg van, azért nézhet csak így ki. Ezért mondtam, hogy dugnám, még ha izmosabb is nálam. És aki azt gondolta itt a topicban, hogy nála nem izmosabb, az (kevés kivételtől eltekintve) tévedett :D

(#71298) God Vazzeg válasza HussarF (#71297) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Ugyanolyan pin@ van alatta mint a többi alatt, tehát dugható :K :D

(#71299) Zola007 válasza HussarF (#71297) üzenetére


Zola007
veterán

persze, van rajta anyag.

Elég gyakran járok a debreceni Cutler közelében, hidd el, látok én is elég kétajtós szekrényt, tudom hová tenni a méreteket. Illetve nálunk is edz 1-2 állat
Ettől függetlenül nem gondolnám, hogy a Dicker féle képen és ezen ugyanaz az állapot van.

Egyébként mint először írtam: turul

Lazar Angelov meg arányos és irigylem a fizikumát, de azért egy 120-125 kilós színpadkész Kai vagy Coleman mellett amatőrnek tűnik a 95 kilójával

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71300) kona005 válasza HussarF (#71278) üzenetére


kona005
senior tag

Jókarjavan :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.