Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) wertigo1984 válasza Mr.RiK (#38999) üzenetére


wertigo1984
őstag

Eddig jol birod az oltast.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39002) Dani82 válasza Ijk (#38968) üzenetére


Dani82
senior tag

:C

(#39003) Ijk válasza Mr.RiK (#38999) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a baj hogy a hátad szerintem kicsit le van maradva a karodhoz képest. Illetve a lábad diplomatikusan kihagytad.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39004) Dicker válasza Mr.RiK (#38999) üzenetére


Dicker
őstag

mocsanisi veled egy súlyban lehet. Aztán nézd meg a különbségeket. Nyugodtan keress rá, ha már ennyire meztelen férfiakat akarsz nézegetni tükörben.

(#39005) Mr.RiK válasza shteer (#39000) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

37es a karom csak úgy megsúgom :D Az egy dolog, hogy ti mit láttok ha ránéztek a bicepszetekre vagy valami, de azért ha otthon nyomattok tükör előtt fotót és utána kiteszitek akkor teljesen másként néztek ki. Még mindig nem kaptam képet tőletek pedig ti nektek 500x jobb a testetek. Olyan képet küldjetek ami otthon készült a tükör előtt.

Ijk: Majd biztos minden testrészemet elküldöm képbe nektek amikor ti még semmit nem küldtetek még privátba se :D
Meg mi az, hogy le van maradva a karomhoz képest? Hisz itt szapultok, hogy nem látszik, hogy gyúrok meg stb. most meg azzal jössz, hogy a hátam van lemaradva? Aki nem izmos annak nem hinném, hogy le van maradva a háta.

shteer: 80kiló vagyok és 182centi magas.

[ Szerkesztve ]

(#39006) shteer válasza Mr.RiK (#39005) üzenetére


shteer
titán

Affrancba, nincs tukrom :)
Milyen magas vagy? Hany kilo?

"Aki nem izmos annak nem hinném, hogy le van maradva a háta."
:DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#39007) _NCT válasza shteer (#39006) üzenetére


_NCT
őstag

Akár mehet is aláírásba :DDD

(#39008) Mr.RiK


Mr.RiK
csendes tag

Remélem most azért nem írtok mert épp csináltok tükör előtt képet és elkülditek vagy ha szégyenlősek vagytok akkor privátba kérném, előre is kösz:D

(#39009) gooool válasza Mr.RiK (#38999) üzenetére


gooool
őstag

Na legyen Neked gyereknap, a többieknek is újabb csemege. :DDD
5 hónap van eddig benne, amit mint már mondtam minőségi munkának merek nevezni. Szintén 19 évesen 177 centi, 77 kiló vagyok jelenleg. Karok 40-esek hidegen és tuti megvan 17-20-as a testzsírom minimum.
[link]

Üdv, Balázs

(#39010) Woodslave válasza Mr.RiK (#39005) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja a tükör csal :K

sokkal jobbnak mutat mint az életben vagy. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39011) Rabbitf_24 válasza Mr.RiK (#39008) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ezekkel a hozzászólásokkal még jobban az itt lakók "szívébe" lopod magad... :D
De folytassad, popcorn bekészítve (szigorúan diétás.) ;]

(#39012) Mr.RiK válasza Woodslave (#39010) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Főleg, hogy nem is láttál még soha.

Amúgy most nagyon elvettétek a kedvem, hogy ennyien le hájasoztak meg mondták, hogy nem is vagyok izmos :D Szóval ne lepődjetek meg ha még keményebben elkezdek edzeni és majd pár hónap múlva küldök megint képet, remélem nem fogtok elfelejteni engem :)

[ Szerkesztve ]

(#39013) Woodslave válasza Mr.RiK (#39012) üzenetére


Woodslave
nagyúr

általános tapasztalat :U :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#39014) kolosanyi válasza Mr.RiK (#38972) üzenetére


kolosanyi
veterán

Akkor mérj egyet újra, de ne ilyen buzi mérlegekkel, meg rámarkolós csodagépekkel, hanem tolómérővel. Reálisabb eredményt tudsz úgy kapni.

(#38986) shteer
Azért nem 30, de biztos, hogy nem 13. :N

(#38992) Mr.RiK
Akkor te nézz utána kicsit. Blogomban találsz képet, akkor épp 17 volt nálam és láthatod, hogy fedett. 15 alatt már szépen szálkásodik az ember, de a kockák teljesen 10 alatt látszanak. És hidd el, nem bántani akar senki, meg gúnyolódni, baszogatni, csak épp nem állja meg a helyét a mondandód.

[ Szerkesztve ]

(#39015) _NCT válasza Mr.RiK (#39012) üzenetére


_NCT
őstag

Nem akartuk elvenni a kedved :(

Amúgy milyen edzésterved van? Illetve mit szoktál enni?

(#39016) Unsign válasza Mr.RiK (#39012) üzenetére


Unsign
tag

Mar el is mesz?

Nem fog senki meglepodni, legfeljebb nem alszunk addig az izgalomtol.

(#39017) Mr.RiK válasza kolosanyi (#39014) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

kolosanyi: fél éve volt kb. 13 most azóta már több, de tuti nem 25-30%-os testzsírszázalékom van.. Amúgy nem találom a képed, linkeld már :)

MMA87: Azt eszek amit épp szeretnék. Nem figyelek oda az étrendre, hobbi szinten gyúrok. Edzéstervem sincsen. Megfogom a 32kilós franciarúdamat és azzal bicepszezek 4sorozatot 15-20as ismétlésszámmal. Melledzésem meg olyan, hogy szintén 32kiló (otthon edzek, nincs segítőm se fekvőpadom így inkább kevéssel edzek mert még magam kell kiemelni meg letenni a földre minden sorozat után) de azt 3részre bontom. Külső mellizom, Alsó mellizom-Felső mellizom, Belső mellizom. Egy nap 6sorozatot csinálok, heti 3x edzek itthon.

[ Szerkesztve ]

(#39018) _NCT válasza Mr.RiK (#39017) üzenetére


_NCT
őstag

:DDD Bazmeg, Te tuti hogy valamelyik szefós letiltott reg reinkarnációja vagy :DDD

You made my day :DDD :C :R

Sírok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39019) Unsign válasza Mr.RiK (#39017) üzenetére


Unsign
tag

Belso mellizomra regota keresek gyakorlatot..

Viccet felreteve, mennyi idos vagy?

(#39020) Mr.RiK válasza Unsign (#39019) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

19.

(#39021) shteer válasza Mr.RiK (#39017) üzenetére


shteer
titán

Headshot! :D

..szerintem jónak tűnik

(#39022) Mr.RiK


Mr.RiK
csendes tag

Most, hogy kiderült hájas vagyok, izmom sincs adjatok tanácsot hogyan izmosodjak úgy, hogy otthon gyúrok és van 1db franciarúdam hozzá pedig 36kiló.
Kondi kilőve, étrend kilőve mert nem fogok rá figyelni. Ezekből kell dolgozni :D Előre is kösz a tanácsot xd
(Francia rúd az 6kiló szóval összesen 42kiló van)

[ Szerkesztve ]

(#39023) kolosanyi válasza Mr.RiK (#39017) üzenetére


kolosanyi
veterán

Tessék.

Épp ez a baj, hogy nincs terved. Ez így inkább bohóckodás, nem edzés. Hogy akarsz fejlődni, ha nincs benne rendszer, semmiféle tudatosság? Azzal tisztában vagy, hogy a mell és bicepsz edzésén kívül létezik más is? A nincs eszközöm meg nem kifogás, ott van akkor a saját súlyos edzés. Ami neked van felszerelés, bőven elég ahhoz, hogy nagyon sokáig tudj fejlődni erőben, tömegben, állóképességben, bármiben. Itt a legtöbben nem kedvelik a saját súlyos edzést, de azt ki merem jelenteni, hogy mindenki igazat ad nekem abban, hogy az még mindig jobb, mint a semmi, vagy az a rendszertelenség, amit te csinálsz. Tűzz ki reális (!) célokat, készíts hozzá tervet, csináld végig, nézd meg, hogy mennyire vált be. Ha nem vagy elégedett, módosíts, majd kezd újra. Kajában se kell semmi extrát csinálnod. A topic nagy része nem követ szigorú versenydiétát, minek is tenné egy hobbista? Az alapok betartása viszont kell, mert anélkül az lesz az eredmény, amit a te eseted is példáz.

Dicker
Az a kép! :C Sirok...

[ Szerkesztve ]

(#39024) Dicker válasza gooool (#39009) üzenetére


Dicker
őstag

Na látod, te nem vagy olyan dagadt, aztán egyeznek az adataitok. Vagy lehet, csak az én szemem rossz. Mi lesz belőled hat év múlva. :DD

Amúgy ma melleztem, be vagyok durranva:


(kezeket a paplan fölé!)

(#39025) Mr.RiK válasza Dicker (#39024) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Hogy egyezne már az adataink amikor én 182 centi 80kiló vagyok ő pedig 177 centi 77kiló valamint neki 40-es karja van nekem 37 vagy 38?

kolosanyi: Azt írtad, hogy itt 17 % volt a testzsírszázalékod, gooolnak is annyi, de neki mégis sokkal jobb a hasa szerintem mint neked ezen a képen.

[ Szerkesztve ]

(#39026) Dexar007 válasza Dicker (#39024) üzenetére


Dexar007
veterán

Errol a keprol beugrott torrente:DDD[link]

Give me your cum,bull!

(#39027) Unsign válasza Dicker (#39024) üzenetére


Unsign
tag

Mintha repedes lenne a karodon. Nezesd meg holnap.

(#39028) Rabbitf_24 válasza Dexar007 (#39026) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

sírok... ;] ;]

(#39029) Tyer válasza Mr.RiK (#39020) üzenetére


Tyer
őstag

Vedd már észre, hogy az itteni arcok ilyen beszólogatósak. Ebból nam jösz ki jól...
Nem az a baj, hogy hogy nézel ki, vagy hogy mit csinálsz, hanem az, hogy nem vagy tisztában alapvetö dolgokkal.
Pl nincs külsö mell, belsö mell, stb...
37es kar az olyan satnya, mint a picsa... Nekem 39-40, de ebböl még van zsir is. 43 a cél. És ez még messze hobbygyúsós kategória.
Kaja... NINCS olyan, hogy azt eszek, amit akarok... hobbi szinten sem. Pinalegyezésnél van az, de akkor inkább vegyél egy doboz sört, és bicepszezz azzal, mert abban nem izzadsz meg. Ha edzel, akkor egyél is ugy, hogy hatása legyen. Vagy legalább csinálj ugy, mintha akarnád.
Attól meg ne legyél nyugodt, hogy emelgetsz valami szart 20x. Szarból nem lehet várat épiteni. Izmot sem...
Jah, és szeretettel vár itt mindenki fél év mulva is:)

Ui. Ha neked tetszik, ahogy kinézel, főleg, ha a csajodnak tetszik, akkor nincs miröl beszélni...
Én nem vagyok elégedett. De azt tudom, hogy mi akarok, és teszek is érte. Olvass, és kérdezz okosakat (ne okosaktól kérdezz, hanem okosan kérdezz ;) )

Jah, és egy testzsir kép:)

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39030) gooool válasza Dicker (#39024) üzenetére


gooool
őstag

Ilyen messzi távlatokban még nem mertem gondolkodni, de TALÁN, ha nagyon keményen edzek és figyelek a kajára, akkor elérhetem ezt az adoniszi formát, amit villantottál nekünk. :R ;]

Mr.Rik:
A 17 nálam egy erős minimum, mint írtam, van az 20 felett is reálisan nézve. És nem jobb a hasam szerintem, csupán behúztam egy kicsit. :B

Üdv, Balázs

(#39031) kolosanyi válasza Mr.RiK (#39025) üzenetére


kolosanyi
veterán

Ő lehet, hogy ráfeszített, én nem. Továbbá lehet, hogy neki nagyobb tömeg van a hasán, ezért jobban látszik. Vagy valamelyikünk mérési hibát követett el. Ez viszont bőven hibahatáron belül van, de a tied nem, ezt mindenki megmondja.

Szerk.: 20-25 közé mondtam... :U

Figyelj. Látod, hogy próbálok segíteni, nem voltam arrogáns, nem szóltalak le, megpróbáltam építő jelleggel megmondani az észrevételeim. Erre az volt a reakciód, hogy hisztizel, meg hajtogatod az igazad. Tényleg nem bántásból mondtamamit. Ha gondolod, megfogadod, amit az edzésről és a kajáról mondtam vagy nem. Ez már a te dolgod. Ha kérdésed van, vár a topic.

[ Szerkesztve ]

(#39032) Mr.RiK válasza kolosanyi (#39031) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Nem is mondtam én, hogy mennyi az én testzsírszázalékom.. Fél évvel ezelőttit mondtam meg azt, hogy enyém tuti nem 30%.. nézd meg azt a oldalt amit küldött a felette lévő és nézd meg az én hasamat, ha nekem is az 25-30% akkor kajak megvizsgáltatom a szemem és fogyózni fogok...

(#39033) _NCT válasza Mr.RiK (#39032) üzenetére


_NCT
őstag

Lehet egy kérdésem? Őszintén válaszolj légyszi!!!

(#39034) Dicker válasza Mr.RiK (#39032) üzenetére


Dicker
őstag

22-23% körül vagy. Kell beutaló a szemészetre, vagy urológushoz?

(#39035) Mr.RiK válasza _NCT (#39033) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Mondd.

Dicker: http://humoros.hu/2012/11/ennyit-szamit-a-testzsir-szazalek-ferfiaknal/
Ha ezen lévő fickó (20%ost nézd) 20% testzsírszázalékkal rendelkezik akkor én annál kevesebbel.

[ Szerkesztve ]

(#39036) _NCT válasza Mr.RiK (#39035) üzenetére


_NCT
őstag

Te gyúrsz??

(#39037) Mr.RiK válasza _NCT (#39036) üzenetére


Mr.RiK
csendes tag

Ja, tésztát.

Unsign: Nem érdekel mit hagynak jóvá de azért ne nézzenek már madárnak, hogy 25-30%os a testzsírszázalékom..

Tyer: Nagyon ügyes vagy, hogy te meg mondod, hogy egy fickónak a zsírja alatt van csomó izma.

[ Szerkesztve ]

(#39038) Unsign válasza Mr.RiK (#39035) üzenetére


Unsign
tag

Azt azert sejted. hogy ha jovagyja neked barki pl. a 18.4%-ot sem lesz jobb vagy rosszabb helyzet.

re:
Nem mindegy? Raktal kepet es akit erdekel lathatja, hogy nem 30%.

[ Szerkesztve ]

(#39039) Tyer válasza Mr.RiK (#39035) üzenetére


Tyer
őstag

Azon az emberen vagy egy csomó izom a zsir alatt. Rajtad alig van izom.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39040) venge válasza Dicker (#39024) üzenetére


venge
tag

Alakul ez, papa, alakul!
Azért látszik, hogy nem ma kezdted! Komolyak a mellizmaid! Itt be van durrantva? :Y

(#39041) Tyer válasza gooool (#39009) üzenetére


Tyer
őstag

:Y Jó, jó...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#39042) shteer válasza Mr.RiK (#39037) üzenetére


shteer
titán

15% és izmos vagy. így megfelel? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#39043) Lipton válasza _NCT (#38917) üzenetére


Lipton
őstag

Normális vesével nem lehetnek magas értékeid. Amennyiben a megadott felső érték felett van akkor "valami baj van". A kreatinin és a karbamid szintekkel tudják aránylag pontosan megmondani a veséd állapotát. (Nagyon sok minden más is van, ionokat szoktak nézni, K nagyon fontos például többek között de a vese termel hormont is, vérszegénységet okozhat, stb.)
A krea fehérje lebomlási termék, arányosságot mutat az ember izomszövetének mennyiségével. Egy gebének általában alacsonyabb egy izmosabb embernek általában magasabb de a megadott határétékeken belül természetesen. Súlyzós edzés azaz nehéz fizikai munka emeli a szintet. Aránylag gyorsabban változik az értéke. gyorsabban "ürül".
A karbamid "lassabban változik", fehérje lebomlás végeredménye.

Sajnos vesetranszplantált vagyok, van némi "tapasztalat".

[ Szerkesztve ]

(#39044) gooool válasza Tyer (#39041) üzenetére


gooool
őstag

Ez még messze nem az...legalábbis én úgy gondolom magamról. :)
De 5 hónap alatt nem is várok semmi extrát, szépen pakolom fel a tömeget és odafigyelek, aztán 1 év múlva már esetleg merek következtetéseket levonni. :D

Üdv, Balázs

(#39045) Dicker válasza Mr.RiK (#39035) üzenetére


Dicker
őstag

Én nem valami humoros oldal alapján állapítottam meg...

Tessék 13%. 1 hete mérve. Neked nincs az akkori 13%-odról képed? Cseréljünk.

(#39046) kolosanyi válasza Mr.RiK (#39035) üzenetére


kolosanyi
veterán

Egyrészt nagyon nem mindegy, hogy mennyi izom van a zsír alatt, másrészt az arányok is kurva sokat számítanak. Én 195 centi magas vagyok, rajtam az izom és a zsír is más képet mutat, mint egy 160 centis emberen. Erről szól a testépítés, arányok, optika. Nem mindegy, hogy egy 40-es kar milyen hosszú, nagyon nem ugyanúgy fog kinézni két eltérő hossznál.

Kérlek olvas el, amit beszerkesztettem az előzőbe, ha még nem tetted meg.

(#39047) venge válasza venge (#39040) üzenetére


venge
tag

Bocsánat! Annyira izgalomba jöttem a fotód láttán, hogy nem olvastam el, hogy túl vagy ma a melledzésen!

(#39048) Mr.RiK


Mr.RiK
csendes tag

Előre hozom a karácsonyt, kaptok még négy új képet és ha megint azt mondjátok, hogy nem látszik, hogy gyúrok meg, hogy 25%nál több a testzsírszázalékom akkor megegyeztem veletek, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre :D

(#39049) xcds válasza Dicker (#39045) üzenetére


xcds
őstag

Ásztákurva. Még egy Tulku. :O :R

(#39050) Rabbitf_24 válasza Mr.RiK (#39048) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

bazzeg nálad dagadtabb vagyok (89 kiló) kb fél éve csinálom (igaz csak "tornázok"), de ekkora kezem nekem is van. Ez kb olyan, mintha én itt kérdezgetném a többieket, hogy már fogpiszkáló vagyok nem? :D

Ijk: pont ennek akarom elejét venni. :D Ha én beírok, akkor nektek nem kell.... :R

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.