Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71551) Lajkó válasza kona005 (#71549) üzenetére


Lajkó
őstag

Ebben nincs semmi szintetikus, még a színezék is természetes! Vagy legalább is azt írják!
De felőlem ihatod a Kaólát mokkacukorral is! ;] Mi WC-t tisztítani használtuk el az utcsót vagy fél éve... :U

HussarF: AMEN! :R

[ Szerkesztve ]

(#71552) Zola007 válasza kona005 (#71545) üzenetére


Zola007
veterán

tea

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71553) kona005 válasza Lajkó (#71551) üzenetére


kona005
senior tag

Viccnek szántam, de akkor nem jött át... Úgy értettem hogy cukor mentes dolgokat kéne inni, csak ott meg aszpartám vagy mi amitől meg nem áll fel a kukker vagy micsodát hallottam hogyha sokat iszol... Gondolom nem 2l kóla miatt...

(#71554) madle


madle
őstag

Ha valaki komolyan veszi az egészet, akkor meg nem is gondolkodik ízesített dolgokban, meg üdítőkben, csakis színtiszta vízben!

(#71555) Silverr válasza madle (#71554) üzenetére


Silverr
aktív tag

Jóvan, tudjuk. Itt mindenki hardcore meg komolyan veszi és csak akkor leszel izmos ha csak vizet iszol másképp nem nől. :U Egyébként te ki vagy? :DDD

(#71556) Dicker válasza Silverr (#71555) üzenetére


Dicker
őstag

Azért a víz ivása nem hárdkór dolog, max normál emberi tevékenység.
Tudom általában a csapvíz szar, de van mindenféle vízfajta. Kútvíz, forrásvíz ezek a legdrágábbak, mert ingyen van, aztán van lúgos víz, oxigén+ víz, sima tisztított víz, uránnal dúsított hűtővíz.
Egyik se kerül drágábba, mint egy üdítő. 20 liter lúgos víz ~ 8 liter kóla ára.

(#71557) Zola007 válasza Silverr (#71555) üzenetére


Zola007
veterán

azt mesélje már el nekem valaki, mert nem igazán tiszta, hogy amíg nem volt Coca-cola, diabetikus szörp, meg Jana ízesített lowhudj, meg úgy ámblokk üdítőipar úgy az 1900-as évekig:
Addig mi a lowfast ittak az emberek?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71558) Ijk válasza Zola007 (#71557) üzenetére


Ijk
nagyúr

Bort.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71559) Zola007 válasza Ijk (#71558) üzenetére


Zola007
veterán

anyatejről átszoktatás borra hány hét?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71560) proof88 válasza kona005 (#71545) üzenetére


proof88
addikt

Jumbo, napi 2-3 liter!

(#71561) Ijk válasza Zola007 (#71559) üzenetére


Ijk
nagyúr

7 év fröccs.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71562) Silverr válasza Zola007 (#71557) üzenetére


Silverr
aktív tag

Én nem élek ezekkel mert csak vizet iszom, nem is erről van szó. De ne legyünk már ennyire bezártak vagy hogyan fejezzem ki magam. Ugyan miért ne ihatna meg valaki egy üditőt ha ezt kivánja, vagy miért nem ehetne mást a csirke rizsen kivül? Ha nem igy teszel nem nő az izom? Vagy 10 ével tovább élsz? Ugyan már...

(#71563) Zola007 válasza Silverr (#71562) üzenetére


Zola007
veterán

szó sincs róla, én is ittam ma is teát, tejet, alkoholmentes sörtés még élek
Csak én sem értem miért nem lehet kóla, üdítő nélkül meglenni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71564) kona005 válasza madle (#71554) üzenetére


kona005
senior tag

Már ne is haragudj, de attól s 16-30kcal ig ami a Jana idézem "lowhudj"-ba van nem leszel se zsíros meg szerintem semmi komoly bajom sem lesz tőle, lehet hogy még fejlődésben sem fogna vissza. Komolyan próbálom venni, de azért ennyi még belefér szerintem... Ismerek olyat, aki 3-4 kv-t meg egy doboz cigit elszív egy nap és mégis elég jól néz ki, sőt még komolyan is veszi ezek mellett/ellenére ;)

(#71560) proof88: Kicsit nekem ez most olyan, mintha a saját kezedbe haraptál volna mivel te védted legjobban a Jumbo.

(#71557) Zola007: Coca Cola 1884 óta létezik... Ennyi erővel miért nem lehet megérteni hogy valakinek a víz hosszútávon sok? :F Ha már egy kis citromlevet vagy valamit beleküldök jó, csak legyen neki valamilyen halovány íze... Ilyen vagyok, ez van...

[ Szerkesztve ]

(#71565) Ijk válasza kona005 (#71564) üzenetére


Ijk
nagyúr

Számold ki mennyibe kerül a napi 4-6L folyadékot csapvízből és mennyibe ízesített Janából bevinni egy hónapban.
Szívj el egy doboz cigit naponta, lehet hogy jobban fogsz kinézni. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71566) HussarF válasza Ijk (#71558) üzenetére

(#71567) kona005 válasza Ijk (#71565) üzenetére


kona005
senior tag

Mostmár tényleg nem értem azért nem jó mert drága vagy mi a szösz? :F

Napi 4-6 liter folyadékot te sem gondoltad komolyan, nyáron kaszálás közben maximum :U

[ Szerkesztve ]

(#71568) SchumiBácsi válasza kona005 (#71545) üzenetére

Nyestlé szénsavmentest iszok már egy ideje, előtte a Teadóra kékkúti volt... hát ég és föld a különbség a kettő között, nekem a nyestlé jött be.

Ami meg előtte volt szóra se érdemes, de a bulvársajtóban tuti címlapsztori lenne: napi 2-2,5liternyi kóla, de minden nap, vagy 5éven át. Semmi más folyadék csak kóla ;] Utána jött egy ötlet hogy ezt az egészet úgy ahogy van kivonjuk a forgalomból és víz mellett tejjel is helyettesítem. Ez volt a kékkúti korszak, majd a nyestlé. Most az a terv hogy a tej is megy, és némi vízzel helyettesítődik, +1 boxkiállás a konyhában :DDD

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71569) Ijk válasza kona005 (#71567) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mit nem értesz? 220Ft asszem egy m3 csapvíz. 190Ft/1,5L ízesített Jana ásványvíz.
Havi fogyasztás=30x6L=180L
Janából ez mondjuk 20k, csapvízből meg 50Ft. Ráadásul az egyikért el kell menni, haza kell cipelni, és utána kidobni a flakont. Nem is tudom melyik logikusabb.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71570) SchumiBácsi válasza Ijk (#71569) üzenetére

Attól függ milyen a csapvíz, nálunk van amikor itatja magát máskor meg ihatatlan. Volt idő mikor palackba hordtam magam mellé, most meg más idők járnak :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#71571) kona005 válasza Ijk (#71569) üzenetére


kona005
senior tag

Értem, egészségtelen mert drága :R

(#71572) Ijk válasza SchumiBácsi (#71570) üzenetére


Ijk
nagyúr

Víztisztító készülék. Mondjuk tapasztalatom nincs benne, itt még nem volt rá szükség.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#71573) madle válasza Silverr (#71555) üzenetére


madle
őstag

Sportoló vagyok. Most találtam meg ezt a fórumot, egyébként a folyadék témához pedig, annyi, hogy ezek az ízesített ásványvizek is teljesen felesleges mesterséges anyagok+cukor bevitelére jók. Még a szomjat sem oltják rendesen.
Nem arról van szó, hogy mennyire hardcorenak kell lenni, meg fanatikusnak. De szerintem, ha már sportolsz és törekedsz a jó étrendre, akkor alap, hogy elhagyd az üdítőket ill. az ízesített folyadékokat.

(#71574) Lajkó válasza kona005 (#71567) üzenetére


Lajkó
őstag

Nekem már meg van ma! Igaz SöRből! :B

(#71575) Dicker válasza kona005 (#71571) üzenetére


Dicker
őstag

Nem tudom miért nem értitek meg, hogy víz és víz között is van különbség. Próbálj ki egy hűtött ballonos megoldást. Garantálom már délelőtt meglesz a 4 liter, neked több nem kell.
Veszel egy normális méretű poharat, mondjuk fél liter alatt ilyen nincs, aztán mindig megiszol kettőt, amikor szomjas vagy, amikor eszel, reggel, ezenkívül lefekvés előtt egyet. Semmi bonyolult nincs ebben.
Ízesített víz, azért rossz, mert biztos, hogy van benne cukor, az meg már rontja az anyagcserét.

(#71576) soldierboy


soldierboy
tag

Sziasztok!

Erről a szénhidrátról szeretném kikérni a véleményeteket. A Bunny által egyik leginkább dícsért táplálékkiegészítő vagy konkrétan szénhidrátforrás az a Vitargo. Ebben a terméknek a 87%-a Vitargo, a Scitec VitarGO! 98%-ával szemben. Azonban az utóbb említett termékben egy gramm Vitargo 7Ft-re, míg az előbbiben 5Ft-ra.Tudom, hogy nem lényegi kérdés, olcsóbb szénhidrát is megfelelő, de érdekelne a véleményetek!

Köszönöm!

(#71577) FIREBLADE78 válasza soldierboy (#71576) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Egyszer vettem vitargo-t,de semmi nagy durranást nem tapasztaltam. Olyan,mint egy nyálkás szirup csak nem édes annyira. Igazából fingom sincs miből lehet,de biztosan van köze a cukorhoz. passz :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71578) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#71577) üzenetére


Zola007
veterán

szintetikus lájtvéjtbádi polimerizált szupermátrix egyenesen dzséjkátler véréből kivonva termikusan csatolt hibrid nagynyomású fordított fázisos kétoszlopos hidrorendszerben

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71579) AssAssynn válasza soldierboy (#71576) üzenetére


AssAssynn
őstag

Miért grammal számolsz, amikor oda van írva a Ft/kg mindenhová? :D
Amúgy meg, a Sciteces VitarGO!-nak 6 850 Ft/kg-ja, s ez még nem is a CRX 2.0! Annak 8-9ezer...(shop.builder árak)
Ezzel szemben az FA terméke 4 300,- Ft/kg-ra jön ki.
Szerintem nem kérdéses.... Bár azt is vedd bele, hogy amit linkeltél, az jelenleg nem kapható. Kitudja mikor lesz újra.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#71580) HussarF

Nagyon sok pénzben mernék fogadni, hogy a vitargo semmi más, mint maltodextrin. Esetleg hozzáadtak valami kis adalékot, hogy azt tudják mondani, hogy szabadalmaztottt meg-giga vegyület. Egyél fehérrizst csokisfehérjével bekeverve edzés után. Csak ne sóval főzd ki a rizst. Ugyanolyan jó.

(#71581) soldierboy válasza AssAssynn (#71579) üzenetére


soldierboy
tag

Köszönöm szépen a válaszokat!

Azért számoltam grammal, mint ez ki is derül a leírásomból, mert más a Vitargo tartalma a két terméknek.

(#71582) madle


madle
őstag

Szerintem is felesleges pénzkidobás, vedd meg az egyszerű szőlőcukrot, ha ektomorf alkat vagy és edzés után mehet a turmixba. De ha fedettebb vagy, akkor meg teljesen hagyd ki az ilyen jellegű kiegészítőket, inkább minimalizáld(célodhoz mérten) és kajából vidd be a kellő CH-t.

Én is használtam már zöldfülű koromban, egyszerűen lehetetlen feloldani, 5000 gigawattos turmixgép kell hozzá, hogy szétmenyjenek azok a nagy takony golyók amibe összeáll.

(#71583) syl5 válasza kona005 (#71564) üzenetére


syl5
őstag

Ööö..te mióta is edzel?

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#71584) mayday00 válasza FIREBLADE78 (#71577) üzenetére


mayday00
őstag

izmosabb lettél tőle? :U

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71585) soldierboy válasza madle (#71582) üzenetére


soldierboy
tag

Hát nem tudom hogy hogyan próbáltad feloldani, de eleinte nekem sem igazán oldódott fel (bár azért turmixgépre nem volt szükség, csak 1-1,5 perc rázásra), de aztán rájöttem, hogy, ha a fehérjét és a Vitargo-t előre összerázom egymással, akkor valamiért hihetetlen módon oldódik kevesebb vízzel is.

(#71586) kona005 válasza syl5 (#71583) üzenetére


kona005
senior tag

Január elején lesz fél éve. Mert?

(#71587) Woodslave


Woodslave
nagyúr

voltam eléggé adta..
pwo kaja:
ilyen bizalomgerjesztő: [link]

mondjuk kicsit várhattam volna többet a kettő között ;] :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71588) Zola007 válasza Woodslave (#71587) üzenetére


Zola007
veterán

180 gram ch 1 órán belül?
gondolom pörögsz mint Atomanti?

vércukor, tesztó az egekben. Nem lennék az asszony helyében ma este ;]

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71589) madle válasza Woodslave (#71587) üzenetére


madle
őstag

A pótvacsorából kihagynám a glükózt, de egyébként szépen meg van csinalva az a napod vége :D

(#71590) Woodslave válasza madle (#71589) üzenetére


Woodslave
nagyúr

fordítva volt. Edzés után ment a pótvacsi, csak nem volt már kedvem szerkeszteni :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71591) madle válasza Woodslave (#71590) üzenetére


madle
őstag

Értem, ezek szerint Te is későn edzős vagy. Mondjuk akkor, ha már késői vacsora van, lehet nem kellene az esti rizs, bár én pl. ektomorf alkat vagyok, és este sem marad ki.

(#71592) Woodslave válasza madle (#71591) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ennyit kell magyarázkodni... Négykor végeztem nem hiszem túl késő lenne aztán turmix meg két kaja

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71593) madle válasza Woodslave (#71592) üzenetére


madle
őstag

Ja, nálam a vacsora kifejezés már 8-9 fele értendő. :K

(#71594) Woodslave válasza madle (#71593) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ki kellett volna fotosoppolni a szöveget..😁

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71595) FIREBLADE78 válasza mayday00 (#71584) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Álmomban lehet 😃😄☺

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71596) syl5


syl5
őstag

Fehérje ízjelentés.
Csoki-mogyorós myprotein whey-t ne vegyetek, mert semmi íze, a csoki mogyoróból csak az utolóbbi érezhető halványan.
A csoki banán az fasza.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#71597) soldierboy válasza syl5 (#71596) üzenetére


soldierboy
tag

És a vaniliás BSN TrueMass pedig a legjobb amit valaha ittam, pedig végigittam már pár fehérjét (jó tudom, ez tömegnövelő, de akkor is finom).

Én MP-től "rocky road" ízűt rendeltem, mert az nagyon akciós volt, remélem jó lesz!

[ Szerkesztve ]

(#71598) madle válasza soldierboy (#71597) üzenetére


madle
őstag

A BSN fehérjéknek van a legjobb ízvilága ez nem kérdéses. Az Optimum Nutrition - Whey Gold pedig szerintem a legjobb minőségű amit valaha használtam. Igaz rendesen meg van az ára.
Mondjuk én már lassan 1 éve nem használok fehérjét, mert azt az alap 2g/tskg-ot nagyjából tudom tartani kajából. Meg az elsődleges okom, hogy egyszerűen nem fér bele anyagilag sajnos.

(#71599) soldierboy válasza madle (#71598) üzenetére


soldierboy
tag

Én régen BSN Syntha-6-ot használtam, sütikrémeset, elég jó volt, de szörnyen oldódott.

ON-t is használtam, talán duplacsokisat, finom is volt, jól is oldódott, de ahogy mondod az ára igencsak borsos.

Amúgy ha már ízekről beszélünk, ugyan ez nagyon egyéni, de meghallgatnék másokat is, hogy kinek mi volt a kedvenc vagy a legszörnyűbb. Bodybuilding.com-on lehet látni, hogy több ezer ember, hogy értékelt ezt azt, de az amerikaiak ízlése és az amerikai termékek mások ugye.

(#71600) madle válasza soldierboy (#71599) üzenetére


madle
őstag

Pont ez a baj egyébként az EU-s palettával, hogy mások a termékek, azaz nem csak ízre, hanem összetevőkből is, sokat EU szabályozások miatt kivesznek, és ez miatt, pont a lényeget veszik ki a termékből. Jó példa erre azon Anti ösztrogének/Tesztoszteron fokozók, amik hihetetlenül működtek régen, és az Eu szabályozás után kivettek egyes hatóanyagokat belőle. Pl.: AX - PCT-ből a 6-bromoandrostenedione-t, ez a cucc olyannyira működött, hogy nagyon.

Bocsi eltértem a témától, nekem a BSN - Syntha6-ból a mogyoróvaj-csokis volt a kedvencem, de a sütikrém is brutális, viszont azt nem értem, hogy nem volt jó az oldódása, mert gyakorlatilag 10mp alatt iható volt mindig. A sütikrémesben alapból voltak ilyen keksz meg csoki darabok, nem azokra gondolsz véletlenül?

Persze mindenkinek más az ízlése, de szerintem amik jók:
Gaspari - Myofusion Elit és Probiotic csokis ízben
BSN összes terméke brmilyen ízben
Dymatize - proteinjeinek többsége csokis ízben
ON Whey Gold, csoki, rocky road

Nagyjából ezeket használtam mindig, meg ezek is a kedvenc ízeim, én inkább csoki vagy vanília párti vagyok, mint egyéb gyümölcs. Viszont soha ne rendelj ON Whey Goldot trópusi gyümölcsösben!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.