Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) dragonfx válasza szika87 (#11996) üzenetére


dragonfx
veterán

én folyadékokra nem alapoznék.
a jumbo teljesen jo.ha most kezded ujra kár a hot blood csak ha már 95%on pörögsz és majd 110%on akarsz.
a multi pro szétreklámolt cucc van nála jobb és sokkal olcsobb is.hát széttömöd a szervezeted 20x annyi vitaminnal az se jo.
mellsleg itt a tavasz vitamin ehlyet ehetsz gyümölcsöket.de ahogy a kolléga irta a kaját rakd rendbe ugy simán és gyorsna visszahozod a pár kilot.
a rizs, krumpli tészta sok legyen az étkezésedben.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12002) siti válasza dragonfx (#12000) üzenetére


siti
senior tag

mióta vagyunk szakmai topik?

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#12003) dragonfx válasza siti (#12002) üzenetére


dragonfx
veterán

gyurosok ergo aki a testépitéssel foglalkozik.szerintme egyszerűbb ha átiratjátoka topikcímet gyurosok offolos topikja.és vele práhuzamba megszületika Testépítés és mindne velejárója című topik.ugy gondolom aki normálisan kérdést választ tapasztalatokat vár így korrekt velük szemben nem gondolod? :U :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12004) Nightmare válasza Woodslave (#11993) üzenetére


Nightmare
senior tag

ha figyeltél volna, akkor tudhatnád, hogy a mondatot úgy fejeztem be, hogy lehet beszélgetni. én felhoztam egy témát, így jártam. semmi saját igaz állítás meg az igazam hajhászása nem volt ebben. de mindjárt jött itt a sok okos, hogy egy kutya is többet iszik. mindegy. ezért nem szeretek ide járni, nem is szerettem.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#12005) meroly válasza szika87 (#11996) üzenetére


meroly
veterán

Tömegnövelőkről annyit, hogy akkor se fejlődtem jobban mikor szedtem, meg most sem fejlődök rosszabbul hogy nem szedem. Edzés utáni proteinbe én szőlőcukrot rakok, szar tudom, de olcsó. Ezen kívül szinte nulla cukrot viszek be, úgyhogy annyit megérdemlek, hogy legalább akkor legyen valami édes a számban :)

1. hsz-ben lévő sárga kapszulát fusd át, vannak benne jó tippek étkezés és edzés terén is. Nem kell úgy követni mintha szentírás lenne, kiindulásnak nem rossz mondjuk. Nálam sokat jelentett 1 éve mikor átálltam az ott leírtak szerint kajálni, számolni és edzeni. :K

(#12003) dragonfx: ezen gondolkoztam már én is :U

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12006) kNG válasza dragonfx (#12003) üzenetére


kNG
senior tag

:R tamogatnam... de vigyazz, mert jonnek a keselyuk :D

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#12007) dragonfx


dragonfx
veterán

ok akkor valamelyiktek szoljon a moderátornak a tervről. ha én szolok nekem ugysem lesz igazam. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12008) Boxer001


Boxer001
veterán

Évek óta megy így a topic.
De mindig jön egy-két kibebaxott kemény vagyok ember, aki jól megmondja a frankót.
Szerintem a többség így szereti. Akinek nem tetszik, az húzzon a ...ba, ennyi. :R
Nem értem, hogy mit kell ezen ennyire görcsölni.

[ Szerkesztve ]

(#12009) kNG válasza Boxer001 (#12008) üzenetére


kNG
senior tag

:U Visszaneztem, es evekkel ezelott nem ilyennek lattam

Azert gorcsolnek ra, mert lehet nekik nem fekszik a stilus...

[ Szerkesztve ]

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#12010) Radnix


Radnix
senior tag

status quo :D

(#12011) spammer


spammer
veterán

A "szakmai" és hozzá kapcsolódó offok is nagyon jól megférnek egy topikban évek óta, felesleges kitalálni, hogy most pár ember átmegy kiokosodni egy új topikba :)

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12012) Tamoo válasza kNG (#12009) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor te olvasgasd az archívumot! ;] :DDD

(#12013) dragonfx válasza Boxer001 (#12008) üzenetére


dragonfx
veterán

ez aranyos csak más ezer tagot ilyen topikbeli viselekdésért 1x figyelmeztetnek és utána repül.és/vagy más ilyen stilusu topikot bezárnak. itt nem tudom méár van kivétel valszeg valaki ismer valakit szokásos.
alapelvekkel ütközik a topik hozzászolásainak kb 80%a.
nema stilussal van baj hanem azzal benyomnak 10 hsz.t de egy normál kérdésre sneki nem képes válaszolnim, tanácsot adni tapasztalatot megosztani..

de tudjátok mit erre nekem ninc sidőm én a sulyokkal edzek, megyke is mint itt körmöljek. :P :P

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12014) GiP23


GiP23
csendes tag

Melyikőtök nyom úgy mint egy lány?!

(#12015) deniro2 válasza kNG (#12006) üzenetére


deniro2
senior tag

Mehettek, senki nem tart vissza... Biztos nagyon komoly szakmai topikot fogtok csinálni így hárman, hiszen igazán profik vagytok már... ;] Annyi lenne a kérés, hogy vissza már ne gyertek semmiképpen... :R ;]

(#12016) Boxer001 válasza kNG (#12009) üzenetére


Boxer001
veterán

Nem ilyennek láttad?
Akkor nyisd ki a szemed.
Akkor mi van, ha nem fekszik? El lehet menni nyugodtan.
dragonfx
Menjél írjál a modiknak. Ide jössz te is egy évben kétszer és vergődsz.
Lazuljál el egy kicsit.

(#12017) Radnix válasza dragonfx (#12013) üzenetére


Radnix
senior tag

mi volt a kérdésed?

visszakeresni nincs kedvem, de segítek, ha tudok.

(#12018) spammer válasza dragonfx (#12013) üzenetére


spammer
veterán

Mégis mi ütközik az alapelvekkel? A víz témája, a vese? A "csak a szkájtek"? Mi nem tartozik az edzés és táplálkozás témaköreihez? Néhány csajos kép, tesztó fokozónak? ;] Vagy a zenék, amire edzeni szoktunk? Persze előfordul off is (pl: régebben gangnam style), de az offba is van rakva.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12019) Tamoo válasza GiP23 (#12014) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én sem tudnék most többet kinyomni. :DDD ez van.

(#12021) shteer válasza GiP23 (#12014) üzenetére


shteer
titán

108kg uff :) szerdan kiprobalom

..szerintem jónak tűnik

(#12023) Gabe123 válasza szika87 (#11996) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Hi. Ha elfogadsz egy tanácsot :

Fehérje+ ( szőlőcukor)
Hot Blood helyet meg BCAA pl ez.

Hot blood-ot én nem használnék minden edzés előtt mert egyrészt egy idő után hozzászoksz másrészt meg akkor használd ha hiperbrutáledzést akarsz(szvsz az első pár hónapban felesleges)
Vitamin meg pl ezt de ettől is van olcsóbb.
Én ezeket használom.

Szerk: persze no cukor meg próbálok jól kajálni.

[ Szerkesztve ]

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#12027) spammer


spammer
veterán

Izmoztok itt megint, eh....

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12028) meroly válasza GiP23 (#12014) üzenetére


meroly
veterán

Ez így szabályos ennyire behomorítva? :F

A sok személyeskedést tényleg be lehetne fejezni, meg lehet mondani a frankót a másiknak ha úgy látja az ember, vitázni is lehet, érvelni is nyilván, de a személyeskedésnek nem sok értelme van szerintem. :U

(#12027) spammer: ez a gif hatalmas jó :))

Radnix: ez volt a kérdése.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12030) dragonfx válasza spammer (#12027) üzenetére


dragonfx
veterán

na már kezdem érteni a sok kokszos palánta.
:C :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12031) Radnix válasza meroly (#12028) üzenetére


Radnix
senior tag

Hát ehhez nem tudok hozzászólni, csak annyit, hogy CSAK A SCITEC MYPROTEIN :)

szabályos, mivel hozzáér a testhez, és nem áll meg a rúd és segítség sem kell. testépítő szempontból persze szart sem ér, de nyilván nem esztétikai okból csinálja a kislány, hanem erősportként

[ Szerkesztve ]

(#12032) Tamoo válasza meroly (#12028) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szabályos. De javaslom otthon ne így csináld, ránézésre nem kifejezetten a power vonalhoz tartozol! ;] :D

(#12033) meroly


meroly
veterán

Ja és még egy, ez egy nyilvános topik, nincs olyan hogy nekünk vagy nekik, ide az ír aki akar, attól hogy van pár arc aki már régebb óta itt van, még az újak is írhatnak és szólhatnak hozzá olyan kérdésekhez, amit a régebbiek esetleg már unnak. Mindenkinek egyenlő joga van írni, tanácsot adni, kérdezni és OFF-olni is. Egyébként annak is megvan a varázsa ha van pár poénos hsz, én némelyikőtök stílusán nagyokat röhögök, ezért is olvasom még.
Nem tudom a sok OFF között valaki észrevette-e az egyetlen ON kérdést [szika87] (tisztelet a kivétel) és válaszolt-e neki rá, akár saját tapasztalatból, akár más forrásból.
Nem. Ugye?
Na ez itt a baj.... :U

(#12031) Radnix és (#12032) Tamoo: csak azért kérdeztem, mert van hogy a legvégén én is homorítok kicsit, amikor az utolsókat rúgom (na nem úgy) ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12034) Nightmare


Nightmare
senior tag

ez már kezd hasonlítani bányhoz. érdekes módon a tesztoszteron.hu egész más vonalat képvisel. itt is ez megy. edző válaszol.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#12035) Tamoo válasza meroly (#12033) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Én ezért nyomok padra feltett, esetenként felemelt lábbal.

(#12036) spammer válasza meroly (#12033) üzenetére


spammer
veterán

Megszoksz, vagy megszöksz. :) Aki nem érti/bírja, az lelép (mint asuspc), aki bírja, az marad. Olyan ez, mint egy klub, amihez nem csak az izmos emberek tartozhatnak. Különben akkor itt senki sem lenne klubtag ;] Egyébként is páran túl sértődékenyek, nem bírják a piszkálódást, nem értik az iróniát, nincs humorérzékük. :U

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12037) #11527168


#11527168
törölt tag

Befejeztem a bemelegítést hátlehúzáshoz, haver/edzőtárs kezdi az első sorozatot és ELSZAKAD A KÁBEL, keményen mellenbaszta magát :Y Rohadtul fáj a válla, szerencsére más baja nem lett. 10 perces edzés megvolt. Atta :DDD

(#12038) Tamoo válasza #11527168 (#12037) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

USA-ban ezért beperelnék az egész kócerájt! :DDD

(#12040) meroly válasza spammer (#12036) üzenetére


meroly
veterán

Tévedés. Szerintem mindenki érti a humort. Azzal nekem sincs bajom. A személyeskedéssel annál inkább. Asuspc-vel való bánásotokat meg inkább nem kommentálom, legyél rá büszke. :U

Tamoo: én is felrakom a lábam (tudom leszarod hogy hogyan csinálom). ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12042) Polacheck válasza kNG (#12041) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hagyjátok abba itt és most.

less qq more pewpew!

(#12043) spammer válasza meroly (#12040) üzenetére


spammer
veterán

Te még itt sem voltál, mikor asus már ide irkált. Egyébként nekem semmi bajom nem volt vele, pár kérdésétől eltekintve, de ezt leírtam itt is, meg privátban is neki ;) Ő egyébként is fegyenckedik, aminek van saját topikja, sőt van egy funkcionális edzés topik is.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#12044) siti válasza spammer (#12043) üzenetére


siti
senior tag

a fegyencek nem a börtönben edzenek? mondjuk mindig játszóteres mászókán bohóckodnak...

[ Szerkesztve ]

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#12045) #11527168 válasza Tamoo (#12038) üzenetére


#11527168
törölt tag

Áhh itt rajta van midnenhol a belépőkártyán hogy "tudomásul veszem hogy saját felelősségemre látogatom a termet" ;]

Látom keményen megy a cicaharc a topikban. Nem veszitek észre hogy már nem véletlenül nem ír ide a 90% aki múlt évben ilyenkor még igen? Engem is zavar a sok hittérítő meg fegyenc de azért egy színvonalat tartani kéne.

(#12046) meroly válasza spammer (#12043) üzenetére


meroly
veterán

És mondjuk te azt honnan tudod hogy mióta olvasom a topikot, itt ülsz mellettem? :U Az asuspc-s sztorit visszaolvastam, amikor elkezdtetek hozzá hasonlítani engem.
Ha figyelt volna rá valaki egyáltalán, akkor észrevette volna, hogy súlyzós edzést és fegyencet is csinál egyszerre, de gondolom ez senkit nem érdekelt, csak mert 16 éves és voltak hülye kérdései, el kellett zavarni (nem pont rád gondolok, de asszem utoljára veled kapott össze).

Látom nem tetszik a régieknek, hogy van pár "újonc" aki kiáll magáért..... ;] :D

Nekem még mindig tetszik a topik, azért is írok és olvasok, csak a személyeskedést nem tűröm el, nemhogy magamon, de máson se.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#12047) God Vazzeg


God Vazzeg
veterán

Úgy különben kár kislánykodni, akinek nem tetszik a topik, ne írjon ide ;) Nem kötelező itt lenni, aki normálisan kérdez, pár oltás után úgyis kap választ, aki meg csak kötsögölni jár ide, mit vár? :U Szembe lehet hugyozni a széllel, csak olyan lesz a nadrág...

(#12048) Woodslave válasza #11527168 (#12045) üzenetére


Woodslave
nagyúr

azért nem ír ide, mert kigyúrta magát, mi meg csak okoskodunk. :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#12049) #11527168 válasza Woodslave (#12048) üzenetére


#11527168
törölt tag

Erre nem gondoltam de erről lehet szó :C Na mindegy, megyek iszok egy kis vizet (remélem nem áll le a vesém, majd beszámolok a pisimennyiségről :DD )

(#12050) deniro2 válasza #11527168 (#12045) üzenetére


deniro2
senior tag

Azért nem ír ide a többség, mert a szakmai kérdésekkel már tisztában vannak, a társaságot meg elcseszi, hogy naponta jönnek a 2 nap edzés után mindent jobban tudó, érzékeny lelkű topikreformerek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.