Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72301) Woodslave


Woodslave
nagyúr

na megjött a Rocked. Alig várom már a holnapot :C Ráadásul a lejárati időnél 03 15 van. Ami tuti nem január 31 :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72302) ztoldy válasza Woodslave (#72301) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ez nem tűnik rossznak, citrullin-malate még mehetett volna bele. Egyébként ez az 1,3 Dimethylamylamine nem az, amit betiltottak 1-2 éve, mert olyan káros? Ez volt a jack3d-ben is.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72303) madle válasza Ribi (#72282) üzenetére


madle
őstag

Ahan, honnan tudod? :B

(#72304) Woodslave válasza ztoldy (#72302) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez a v2. Gondolom ezért "fejlesztették" :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72305) zsolt1225 válasza Woodslave (#72301) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Majd írd a tapasztalatot, hogy milyen. Annyiféle edzés előtti formulát próbáltam már, de egyik sem hozta a várt hatást. Még mindig keresem az igazit.

(#72306) mayday00 válasza ztoldy (#72292) üzenetére


mayday00
őstag

Anno azt írták, hogy teljes értékű fehérje, hozzájárul az izomtömeg növeléséhez és fenntartásához... :U

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72307) ztoldy válasza mayday00 (#72306) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ezért írtam, hogy a bb-n megjelenő cikkekre nem lehet alapozni, mert saját magukat cáfolják meg hetente, főleg, hogy még a hivatkozott forrásokban is teljesen más van, mint amit leírnak.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72308) wertigo1984 válasza shteer (#71213) üzenetére


wertigo1984
őstag

A 4 kg Aminostar tomegnovelotol lett akkora??? ;] :R Almat hozol meg?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#72309) KoVee84


KoVee84
senior tag

most kaptam emailben, kaja rendelős cégtől:

5 fura szokás, amitől fogyhatsz

Gondoltad volna, hogy vannak olyan szokásaid, melyek megakadályoznak abban, hogy minél több kalóriát égess el vagy minél kevesebb kalóriát vigyél be?

Minden nap újabb ás újabb őrült diétákról, fogyókúrákról olvashatunk. Vannak, amik nálad is működhetnek, vannak, amik nem. Akadnak azonban olyan furcsának tűnő szokások, melyek segíthetnek abban, hogy még 1-2 kiló leugorjon rólad.

1. Igyál meleg vizet
A vízivás köztudottan remek fogyókúrás módszer. Egyrészt, mert a víz kalóriamentes, másrészt eltelít és gyorsítja az emésztést. Ám a megfigyelések azt mutatják, hogy a melegebb, langyosabb víztől előbb érzel telítettséget, így még kevesebbet eszel utána.

2. Nézz kevesebb tévét
Az sem újdonság, hogy az emberek többsége hajlamos tévénézés vagy számítógépezés közben többet enni, plusz még nassolni is. Mi erre a megoldás? Nézz kevesebb tévét, tudatosan kapcsold ki a számítógépet. Ez nem csak a családi, párkapcsolati és szociális életednek tesz jót, hanem kevesebbet is fogsz enni és nassolni.

3. Ne egyél pizsamában vagy otthoni cuccban
Kényelmetlennek tűnhet, de sajnos igaz: az ember kényelmes, bő ruhákban hajlamos többet enni, mert nem érzi olyan hamar a telítettséget, mint a szorosabb utcai öltözékében. Tipp: otthon szorosabb, de kényelmes leggingsben és feszülő pólóban, topban legyél, hogy étkezésnél is figyelj a mértékre.

4. Több fűszert az ételeidbe
Kutatások bizonyítják, hogy a fűszeresebb ételek felgyorsítják az anyagcserét. Fűszerezd meg ételeidet, használj például sok cayenne-i borsot!

5. Igyál bort
Bármennyire is fura, több kutatás is kimutatta, hogy a nők kevesebbet esznek, ha (kis) mennyiségű bort isznak minden nap. A borban is van kalória, viszont valamilyen okból kifolyólag az eredmények azt mutatják, hogy a borivók kevesebb kalóriát visznek be más módon. Persze 2 decinél többet ne igyál, mert az már hízlal!

A 3-as a kedvencem, de mostantól mindet be fogom tartani :DD

[ Szerkesztve ]

(#72310) Ijk válasza KoVee84 (#72309) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én meg az 5-öst.;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72311) kexksz válasza KoVee84 (#72309) üzenetére


kexksz
addikt

Aztak'va.

(#72312) Woodslave válasza KoVee84 (#72309) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az 1-es megvan. A reggeli italom kb 5-7 deci langyos citromos víz. Hidegen nem tudnám meginni ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72313) KoVee84 válasza Woodslave (#72312) üzenetére


KoVee84
senior tag

'oszt nem f0$0l be? :DDD

(#72314) Woodslave válasza KoVee84 (#72313) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem jellemző ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72315) brownus válasza KoVee84 (#72309) üzenetére


brownus
veterán

okké :DDD

jaja, 3. pont veri lipid! :D

(#72316) AssAssynn válasza Woodslave (#72277) üzenetére


AssAssynn
őstag

Ez olyan kérdés, mint a "mekkora a kezed?" :DDD

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#72317) headhunter válasza Woodslave (#72244) üzenetére


headhunter
addikt

(#72318) mayday00 válasza headhunter (#72317) üzenetére


mayday00
őstag

szájtek mé nincs a listán?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72319) madle válasza mayday00 (#72318) üzenetére


madle
őstag

mert egy értékelhetetlen európai szemét :DDD
gondolhatod ha az ON a 11. helyen áll, milyenek lehetnek az itthoni kiegek..

(#72320) Woodslave válasza AssAssynn (#72316) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K ha valaki hülyeséget csinál, legalább legyen izmos ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72321) Woodslave


Woodslave
nagyúr

ja kénytelen voltam ma edzeni, 6 után. Benyomtam egy adag Rocked-et, hát eléggé tolt, nem mondanám hogy bőrrepesztő durranás volt, mondjuk 10gramm alatti ch-n voltam szóval nem is várhattam túl sokat ;] Izzadtam viszont mint egy ló

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72322) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Sziasztok!
Protein express +fél csomag puffasztott rizs jó diétában "1 étkezésnek" amikor nem tudok rendes kaját enni?

(#72323) mayday00 válasza Antraxon (#72322) üzenetére


mayday00
őstag

Hány kg vagy? Mennyi rajtad a felesleg? Mennyit szeretnél leadni?
Puhi rízs. Magas a CH tartalma, szerintem nem ajánlott diétában.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72324) BÁ Nutrition válasza Woodslave (#72280) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

amikor rezisztenciaedzest csinal odabaxos helyett.
mostonaban en is ilyeneket szoktam, heti1 vagy 2 rezisztencia edzes van vasarnap este es hetfo delelott.
arra talan eleg h nem esek ossze hatvan kilora, bar azert besegitek par pizzaval is hetente ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#72325) Antraxon válasza mayday00 (#72323) üzenetére


Antraxon
csendes tag

80kg vagyok, kb. 20% os testzsír %-al, még nem kezdtem bele a diétába csak szeretném előbb kigondolni. 196cm magas vagyok. Cél 12-15 testzsír %, ha szükséges a napi 2 óra kardiót megtudom oldani, konkrétan kaját nem tudom kiszámolni, de azért figyelek rá, diétába kerülöm a zsíros, cukros dolgokat, és próbálok rámenni a fehérjeforrásokra...

Fehérje, BCAA, Glutamin, L carnitin, Thermo Drine, és vitaminok---ezeket használnám diétában, és olvastam hogy ennek a fehérjének amit előbb említettem aránylag magas az aminosav tartalma, szóval gondoltam diétára meghagyom

[ Szerkesztve ]

(#72326) ztoldy válasza Antraxon (#72322) üzenetére


ztoldy
senior tag

Magas a ch tartalma (adagonként 2g cukor). Miért nem nitro pure whey gold, ha Biotech?

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72327) Woodslave válasza Antraxon (#72325) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ne szórakozz már, hogy közel 2 méteres létedre 70 kg körülire akarsz lediétázni. 70 kilósan még én is etiópnak látnám magam a 174 cm-el :U

a kaját miért nem tudom kiszámolni? Amikor egy csomó felesleges kieget meg használsz? :F

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72328) ztoldy válasza Woodslave (#72327) üzenetére


ztoldy
senior tag

szerintem titkon arra gondolt, hogy nem fog nekiállni kiszámolgatni, méricskélni...
csak nem merte leírni :C

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72329) Antraxon válasza ztoldy (#72328) üzenetére


Antraxon
csendes tag

A helyzet ennél bonyolultabb :)

(#72330) Zola007 válasza Antraxon (#72329) üzenetére


Zola007
veterán

Nyugi, felnőtt emberek vagyunk, nem kell szégyellni, itt a megoldás rá: [link]

;] :D

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72331) AssAssynn válasza Woodslave (#72320) üzenetére


AssAssynn
őstag

Attól, hogy valaki az adottságai miatt máshogy kényszerül edzeni, az nem csinál hülyeséget. :N
Fekvenyomást sem azért csinálják sokan sokféleképpen, mert mindenki balek. Hanem mert máshogy érzik benne az mellüket.

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#72332) Ijk válasza Antraxon (#72325) üzenetére


Ijk
nagyúr

Olyan fehérjét ne is vegyél aminek alacsony az aminosav tartalma.

;]

Imádom ezt a topikot és a "lelkes újoncokat". :DDD

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72333) Woodslave válasza AssAssynn (#72331) üzenetére


Woodslave
nagyúr

;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72334) FIREBLADE78 válasza BÁ Nutrition (#72324) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Mi az a rezisztencia edzés :F

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72335) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Pont venni akarok 5kg-os fehérjét,de ugye szkájtök egy hokker,akkor mit vegyek amit lehet itthon kapni?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72336) Antraxon válasza FIREBLADE78 (#72335) üzenetére


Antraxon
csendes tag

Ismerőseim és én is ezzel nagyon megvagyunk elégedve :)

(#72337) Ijk válasza FIREBLADE78 (#72335) üzenetére


Ijk
nagyúr

Amelyiknek nagy az aminosav tartalma ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72338) Woodslave válasza Ijk (#72337) üzenetére


Woodslave
nagyúr

De protein ne legyen benne mert árt a vesének...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72339) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Gecik :K ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72340) FIREBLADE78 válasza Antraxon (#72336) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Lényegesen olcsóbb,mint egy szkájtök 100% whey,és izmos lettél tőle? :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72341) FollowTheORI válasza FIREBLADE78 (#72335) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72342) Zola007 válasza FollowTheORI (#72341) üzenetére


Zola007
veterán

belőle éppen hogy hiányzik egy kis fehérje ;) :B

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72343) FIREBLADE78 válasza Zola007 (#72342) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

apatej formájában :))

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72344) littlelion21 válasza Woodslave (#72321) üzenetére


littlelion21
addikt

Pénteken jön nekem is :))
egy helyi shopból, szintén közeli lejáratú...ezek találtak egy elfeledett raktárat?

(#72345) Zola007 válasza FIREBLADE78 (#72343) üzenetére


Zola007
veterán

egyébként az ő arca sem szimpi, mi a fene van ezekkel a gyúrós csajokkal, hogy olyan fura ábrázata van mindegyiknek? :F

(#72344) littlelion21: elfeledett raktár, mi? esetleg a kamionos elfeledte leplombázni a ponyvát :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72346) AssAssynn válasza Woodslave (#72333) üzenetére


AssAssynn
őstag

Szerintem félreértesz. Ezt nem azért hoztam fel, hogy menőzzek. Sőt, ez inkább rossz, mert többet kell a teremben töltenem, mint másnak. De azt azért hadd tudjam jobban, hogy mi használ nekem és mi nem. :))
Egyébként is ismeretes, hogy egyéntől és izomcsoporttól eltérő, hogy kinek-kinek a kis súly, magas ismétlésszám, vagy a nagy súly, alacsony ismétlésszám válik-e a hasznára. :K

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#72347) Ijk válasza Zola007 (#72345) üzenetére


Ijk
nagyúr

Le vannak szálkásítva 10% alá a nyomorultak + barnító. Azért van soknak műcsöcse mert a mellszövetből is elmegy a zsír és csak két csoffadt zokni maradna.
Mondjuk még mindig fényévekkel jobb mint a színpadon pózoló testépítő "nyanyák" agyonbarnítva, agyonsminkelve, akiknek 30 évesen olyan ábrázatuk van mint egy agyonsminkelt bagós cigány asszonynak.

AssAssynn: Dobj be képet és megmondjuk mennyire használ. Tudod hogy itt bármikor számíthatsz a jótanácsunkra, érted vagyunk, a sikered a mi kudarcunk sikerünk is. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72348) FollowTheORI válasza Zola007 (#72345) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Biztos a sok fehérje... ;]

Azért Betti nem rossz annyira arcban se... de kit érdekel? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#72349) Zola007 válasza Ijk (#72347) üzenetére


Zola007
veterán

Szerintem ez a csaj, akit NetTom rakott be inkább 16-18% mint 10
se a combja, se a vádlija nem utal rá
az egyik csak tavaly versenyre készült a teremben, ehhez képest sokkal kisebb testzsírral volt

(#72348) NetTom: tudom már mi fura rajta. Az a centi vastag szemöldök

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72350) FollowTheORI válasza Zola007 (#72349) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

:D

Nekem inkább az a bajom hogy az ilyen fittceleb csajok többsége csak 160 centi magas. :(

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.