Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#184001) TomDeNemm válasza szőröscica (#183999) üzenetére


TomDeNemm
csendes tag

neked nem felel meg a topik atmoszférája, téged bírált itt bárki? pont erről megy itt a témázás, bárhogy próbálom oldani a feszkót ,poénnal is, de jön a pokómonozás meg mazsolázás

(#184002) S e t h


S e t h
nagyúr

Éppen tricepszem.
Nem tudom ti mi a phaxt csináltok.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#184003) Viktor77 válasza S e t h (#184002) üzenetére


Viktor77
titán

Én épp most végeztem, fürödtem, fehérjét kortyolgatok. :)

Amúgy pont ez a hatalmas baj a testépítés világával. Ahány ember, annyi hit.
Kezdő vagyok, millió videót nézek.
Mit csinál az egyszeri kezdő? Választ magának egy szimpatikus valakit és jobb híján elhiszi amit mond.
Kinézetre mind oké, így akár igaz is lehet amiket mondanak (-marketing).
Csak épp sokan sokfélét mondanak.

És én még szerencsés vagyok. Van egy kedves barátom (főnököm), aki szintén méretes (35 éve tolja), segít nekem.
Edzéstervet állított össze, tudja mennyi időm van, tudja, hogy 25 évig punnyadtam, ebből próbáljuk meg kihozni a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#184004) Rivaul válasza szőröscica (#183999) üzenetére


Rivaul
addikt

Mondjuk nekem nem hiányzik. Az erőltetett "akkorisszóljunkbe" közeg. Ha kérdeztél, hülye voltál. Ha nem kérdeztél csak megszólaltál, akkor is. Nem rég olvastam vissza a hozzászólásaim egy részét. Már 10 évvel ezelőttiket is a "darabolt és lezárt" topicból is amikor nem volt ilyen folytatólagos. Kellemetlenül éreztem magam miatta. És leginkább a beilleszkedés miatt tettem. Most legalább meg lehet vitatni a dolgokat. Még ha nagyrésze baromság is.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#184005) Vitee válasza Viktor77 (#184003) üzenetére


Vitee
aktív tag

Ha mar ez a tema, mit gondoltok, kit erdemes kovetni pl. YT-on? Ti kiket kovettek, kitol tanultok?

"Life before death, strength before weakness, journey before destination."

(#184006) Viktor77 válasza Vitee (#184005) üzenetére


Viktor77
titán

Na, erre kiváncsi leszek.
Én nem tudok sokat hozzátenni, nyílván Király Laci, Bereczki Krisztián. Bár náluk azért bőven van marketing.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#184007) Oppenheimer válasza Vitee (#184005) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Athlean X, Coach Greg (bár ez inkább félig szórakoztató, félig hasznos tartalom), Will Tennyson (kb abszolút csak szórakoztatás csipetnyi információval)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#184008) OPiiPO válasza Pocee (#183995) üzenetére


OPiiPO
addikt

Az ioncserélt vízről kiderül hogy egészséges a fogyasztása rendszeresen :F Mesélj még légyszives ;]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#184009) Janaboy válasza OPiiPO (#184008) üzenetére


Janaboy
veterán

De az ioncserélt vizet ők nem írtak, csak a deszt meg a tisztított vizet.
Az ioncserélt víz az azért eléggé más.

Janaboy

(#184010) Pocee válasza OPiiPO (#184008) üzenetére


Pocee
senior tag

Majd ha tudsz szöveget értelmezni és valamennyire megy a kémia gyere vissza...

Mr.Brightside

(#184011) Pocee válasza Pocee (#184010) üzenetére


Pocee
senior tag

Mint mondtam elengedtem,a kóla meg a növi sokkal jobb... nyilván akinek nem inge... :U

Mr.Brightside

(#184012) hadam98 válasza Oppenheimer (#184007) üzenetére


hadam98
senior tag

Jeff Nippard :)

(#184013) benfolds


benfolds
őstag

Sok állatság volt már ebben a topikban, de most nem jut eszembe nagyobb ennél a desztillált víznél. Ez már tényleg ilyen vízbű veszi ki a zoxigént szint. :U

(#184014) OPiiPO válasza benfolds (#184013) üzenetére


OPiiPO
addikt

Ja, én sem értem Pocee miért köti az ebet a karóhoz, de mindegyis, elengedtem a témát :R Hol marad perempe videója a villamoson húzodzkodásról? :DDD

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#184015) Lajmund válasza benfolds (#184013) üzenetére


Lajmund
senior tag

Gondolom te biztos honapokat tanulmányoztad a témát hogy ennyire képbe vagy :DDD Ez jellemző itthon mi mindenhez is értünk és elég ehez az hogy régen olvastunk egy cikket ismeretlen forrásból. Igen kimossa az ásványokat fél éve mosom magam kollégáim meg évek óta. Már nincs bennem csont se... Tiszta víz? Az meg mi? Valami hülyeség biztos. :D Annyira hülyeség hogy több generációnyi eszkimó amikor ezt olvasta elkezde nehézfémekkel meg sárral szennyezni a tiszta hó lét vagy olvasztott gleccsert mert féltek hogy meghallnak... Arra is vigyázzatok hogy nehogy visszacsepegjen a fedőröl a párlat a kajába főzéskor.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184016) HussarF

A deszt.víz az új bicepszcsúcs-felpuhulás? ;]
Aki szerint a deszt.vizet jó inni, az alaposan olvasson utána az ozmózisnyomásnak meg az izotóniás sóoldatnak. :U

#184009 Janaboy
Te miről beszélsz? Az ioncserélt víz = deszt.víz

#184015 Lajmund
Ja, mert ha a víz nem desztillált, akkor már csak nehézfémsókkal meg higannyal szennyezett lehet. Sose told fullba a kretént ;]

[ Szerkesztve ]

(#184017) m3tr0 válasza benfolds (#184013) üzenetére


m3tr0
senior tag

Mondjuk,hogyha utánaolvasnátok kicsit,akkor lehet nem tűnne "állatságnak".
Én sem iszom desztillált vizet,de egyáltalán nem hülyeség a fogyasztása.

Desztillált víz mint ivóvíz:
Egyre elterjedtebbek a kisteljesítményű otthoni elektromos desztilláló készülékek, melyek a csapvízből, kútvízből állítanak elő tökéletesen tiszta desztillált vizet. Az eljárás egyaránt alkalmas a kommunális vízben lévő kellemetlen illatok, esetlegesen előforduló fertőtlenítő szer (klór, fluor) maradványok és egyéb szennyeződések hatékony eltávolítására. A desztilláció a rétegvizekben, kutakban előforduló mérgező ásványi anyagokat (nitrát, arzén), de a biológiai bakteriális, virális szennyeződéseket is tökéletesen eltávolítja. Gyakran a kommunális ivóvíz is tartalmaz alumínium vagy fluorid szennyeződéseket, mely a tisztítási folyamat során kerül a vízbe. A desztilláció minden szennyet eltávolít.[4] Számos országban palackozott formában is árulják szupermarketekben. Egy különleges formája a sarkvidéki jégből felolvasztott palackozott ivóvíz, melynek iontartalma közel van a desztillált vízhez. Tengerparti országokban, ahol nem áll rendelkezésre megfelelő tisztaságú és mennyiségű ivóvíz, tengervíz lepárlásából nyerik az ivóvizet.
Élettani szempontól a desztillált víz fogyasztásnak semmilyen káros következménye nincs, mivel a megfelelően vegyes táplálék bőven elegendő mennyiségben tartalmaz ásványi anyagokat (nátrium, kálium, klorid, kalcium, magnézium, vas stb.). Ahol nem áll rendelkezésre biztonságos tiszta ivóvíz, ott a desztillált víz fogyasztása mindenképpen ajánlott. Ugyanakkor meg kell jegyeznünk, hogy a jó minőségű ásványvizekben előforduló sokféle ásványi anyag hozzájárul a napi ásványi anyag szükséglet pótlásához.[5]
:U

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#184018) Woodslave válasza HussarF (#184016) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az is hülye aki nem azt issza, de mint láttuk se ettől se a wheyprotein.hu-s whey izolátumtól nem leszünk exrtém izmosak szóval a topic témája szempontjából elengedhetjük a kérdést ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184019) bigmasterg válasza m3tr0 (#184017) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ez wikipédia?
Nem tudom, én inkább hinnék az antsz-nek és orvosoknak, vagy gyógyszerészeknek (édesanyám, nővérem), vagy atomfizikusnak :D .

De alapból köztudott, hogy nem iszunk desztillált vizet.
Persze mindenre és ellene is lehet találni cikkeket, de érdemes szűrni a forrást.

(#184020) hadam98


hadam98
senior tag

Visszatérve erre wheyprotein.hu fehérjére. Igen, lehet jobban megéri, de ízesítetlen. Azért főleg egy komoly diéta közben én az édességeket kerülöm és akár hiszitek akár nem én ezt a fehérjével és gyümölcsökkel pótolom. Mi az istennek vennék ízesítetlent? Örülök ha van olyan étel amit élvezhetek, nem veszem el azt a maradékot is. Meg aztán biztos sokat hozzá dob az adagonkénti három g amennyivel több van benne. Sokszor van akció is így meg nem jövök ki jóval drágábban. Az Applied Nutrition fehérjék ilyen téren eddig nálam a legjobbak. Nagyon jó az összetétel, rengeteg íz és olyan édesen krémesek élmény inni. Most MyProteint vettem, de legközelebb nem spórolom ki azt a pár ezer forintot mert az Appliedhez képest ez nagyon mű íz. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#184021) Woodslave válasza hadam98 (#184020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

utóbbi időben mindig megbántam ha nem puregoldot vettem. Mondjuk én a "felütött" compactot veszem. Tudom hogy kevesebb benne a fehérje de lexarom. Mint ahogy az se érdekel, hogy a joghurtban, vagy a csirkecombban milyen a fehérje. Nekem egyrészt kaja, másrészt "élvezet" ahogy írod nem fogok szopatni magam, hogy 4 grammal több fehérje legyen benne. Inni amúgy soha nem iszok fehérjét. (mármint úgy soha hogy az utóbbi években egy kezemen meg tudom számolni hányszor -szóval nem soha túloztam)

Zabbal egyik fehérje se volt olyan finom és olyan állagú mint a belga csoki purewhey. Most vaniliás stillmass van, de nem az igazi...

A minőségről meg még mindig csak annyit tudunk, hogy a köcsög puregold biztos xart ad mert csak.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184022) Janaboy válasza HussarF (#184016) üzenetére


Janaboy
veterán

A desztillált víz minden iont kivon, az ioncserélésnél pedig a víz keménységért felelős ionokt szűrik/változtatják meg, de marad benne más cucc.

De mind1, nem akarok ennyire belemenni, értelmetlen is :)
Én maradok a szentkirályi ásványvíznél, bár Január 1-től az 50 Ftos palack felár nem lesz valami jó :(

Janaboy

(#184023) perempe válasza Vitee (#184005) üzenetére


perempe
addikt

Renaissance Periodization (Dr. Mike Israetel), K boges, Dan John diszkoszvető, könyvek szerzője (pl. Easy Strength, The Hardstyle Kettlebell Challenge).

* Brahms: 4. szimfónia *

(#184024) hadam98 válasza Woodslave (#184021) üzenetére


hadam98
senior tag

Itt igazából a tápanyag táblázatot elég megnézni. Ha nincs rendesen feltüntetve minden az alapból kilőve. Bőven elég ha egy 30g adagban van 20g fehérje. Lehet több ez az érték, de tapasztalatból mondom az íz szörnyű lesz. A Puregold aránya teljesen jó. Nekem eddig az Applied vált be a legjobban, hatalmas elvezet inni. Próbáld majd ki.

(#184025) Lajmund válasza HussarF (#184016) üzenetére


Lajmund
senior tag

A csapviz nálunk nem a legjobb. Ezt desztilálom sima lepárloval. Inkább iszom a tiszta vizet mint az ezeréves csőhálozaton végig tolt szar levet. Ozmozisos témához meg annyit hogy desztilált vízből 10.5 litert kéne meginnod hogy gáz legyen csapvizbol meg 11 litert. Ja és ugy hogy közben nem eszel semmit csak iszol. Ha első nap nem válik be akkor lehet kell egy harmadik negyedik nap hogy teljesen kiüritse a szervezetedből a nátrium és kálium ionokat leginkább meg hogy rendesen felhiguljon a véred. De ha elég lelkes vagy sima csap víz is jó ehez nem kell desztilált viz. Amúgy onnantol hogy a deszt viz érintkezik a nyáladdal már nem az arrol nem is beszélve hogy végig csorog a nyelőcsöeden a gyomorba is mindig van valami nem csont üres. Hogy az legyen ahoz nagyon sok viz kell.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184026) Lajmund válasza Woodslave (#184018) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nem azt mondtam hogy nem leszel izmos hanem hogy árértékben jobb mint a b.u. meg lure amit nyomattok.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184027) Lajmund válasza bigmasterg (#184019) üzenetére


Lajmund
senior tag

Persze köztudott itthon nálunk. Sok fejlett országban nem.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184028) Lajmund


Lajmund
senior tag

Probálom elengedni a témát de nehéz nem reagálni ezekre a hallottam olvastam dolgokra. Emberek fél éve csak deszt vizet iszom egy csipet fekete himolája vagy parajdi soval vissza keményitve kb 20 ppm-re :D Ezt is csak azért mert sok horror szotrit olvastam én is biztos ami biztos attol semmi baja nem lesz és legalább tudom mi van benne. Többször elfelejtettem nem történt semmi. Nálunk a csapviz 180-200 kb. Nagyon jól vagyok sőt lehet jobban is de ez sok dologtól függ. Most álltam rá heti 3 edzésre egy 1-2 honapja még heti 6 napot toltam deszt viz mellett. 35 vagyok sokan 25-re saccolnak ha meg vagyok borotválkozva. Nekem nem kell elmagyarázni hogy káros :D Még az ételek ize is jobb vele amúgy és rengeteg jó tulajdonsága van. Ha nem jön degradálo irás ezzel kapcsolatban nem fogom újra felhozni a témát. Ja amugy ahogy Janaboy is irta lehet venni rohadt drágán gleccser vizet aminek a keménysége 5 ppm.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184029) bigmasterg válasza Lajmund (#184028) üzenetére


bigmasterg
addikt

Azt eddig hol írtad hogy vissza sózod a vizet?
plusz szedsz gondolom mellé tabiban is ezt-azt, vitaminokat, nyomelemeket stb...

[ Szerkesztve ]

(#184030) HussarF válasza Lajmund (#184028) üzenetére

Szóval desztillálod a vizet, majd visszasózod. Tehát nem deszt.vizet iszol. Ezért kár volt ennyit pörögni :C

#184018 Woodslave
A bedobott kép után én is azt gondoltam, hogy off-topic a téma ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#184031) Lajmund válasza bigmasterg (#184029) üzenetére


Lajmund
senior tag

Fentebb már irtam egyszer. De amúgy ez a vissza sozás annyira minimál hogy a 4 literbe tett pár mg-rol beszélünk nem lehet érezni hogy sós. Leginkább ion potlás de ez se indokolt rendes étrend mellett csak mivel sok csunyaságot olvastam így jobban érzem magam. De kb el lehetne engedni 30 litert már tutira megittam úgy hogy nullás volt mert elfelejtettem a sót.

HussarF; Ezt már írtam meg azt is hogy az egyszerűség kedvéért hívom igy. De megértem ha valaki egész hétvégés agymenést egyszerre pörgette végig akkor nem figyelt a részletekre nem is lehet ha több fő topik van. Minimálra sozom nem ettől lesz "jó" .Ja és én nem gyúrok kondiba azért ilyen csak az alakom. Ettől függetlenül a megdolgozott pénzemért a legjobbat akarom akkor is ha nem a steroidos medve vaddiszno forma a cél.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#184032) Woodslave válasza Lajmund (#184028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja és a desztillált víz meg is fiatalított. De arra figyelj, hogy kajálás előtt meg után ne igyál :K ;]

na egyébként viccet félretéve alapjában amit kaja/kieg, egyebek leírtál az nekem abszolút tetszik ez a vizes dolog se érdekel mindenki az eszik, iszik amit akar /tud. Csak cinkellek (ha már a vizedbű kivontad mint az oxigént) :B :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184033) aelod válasza hadam98 (#184024) üzenetére


aelod
veterán

PG ízre teljesen jó. Scitec ízvilág. Biotechnek nekem nagyon mű íze van sosem vettem. Applied kiváló volt szerencsém hozzá szponzorációban. Íz/oldódás zseni. Csak ugye drágább is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#184034) hadam98 válasza aelod (#184033) üzenetére


hadam98
senior tag

14-18 ezer körül mozog mindig az Applied több ízben le árazva. Így szerintem sokkal jobban megéri. Soha többet nem veszek mást, nekem ennyit nem ér. Az a Bueno íz nagyon jól hangzik, majd legközelebb :D

[ Szerkesztve ]

(#184035) Rivaul válasza hadam98 (#184020) üzenetére


Rivaul
addikt

Ízesítetlen. És? Egy, hogy magában is kellemes az íze. Hisz a tejnek is van. Kettő, hogy te is tehetsz bele cukrot, kakaót, nutellát vagy bundáskenyeret. Én ha kiadom a pénzem akkor jobban szeretem ha többet kapok érte, mint sem kevesebbet. Ha finonat akarok, eszek egy csokit utána. El tudom fogadni hogy neked ez így kompaktabb. De ahányan vagyunk, annyi a prioritás.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#184036) Hangfalképű


Hangfalképű
tag

Hol van python brofesszor, hogy megtudjuk, tőle veszik a desztillállt vizet a gyúrósok, hogy a napi negyven tojás meg kiló hús mellett Arnold méreteit érjék el? :DD

(#184038) m3tr0 válasza bigmasterg (#184019) üzenetére


m3tr0
senior tag

Igen az volt...azért túl sok időt nem fektettem bele én sem. :DD
Az antsz-is azt írja,hogy úgy fogyasszuk,hogy az ásványi anyagokat megfelelő étkezéssel pótoljuk.
Én sem iszom de attól még nem ördögtől való cselekedet. :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#184039) Woodslave válasza m3tr0 (#184038) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak megint az van hogy örök élet és energia... Ok a másik oldal is túlzás hogy ozmózis meg kivonja a szervezetből amit lehet.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#184040) neophyte79 válasza Lajmund (#184028) üzenetére


neophyte79
tag

Sz@rd már le ki és mit gondol itt. :O
Kár személyes nézőpontot kifejteni, megvan mindenkinek a maga narratívája mindenről.

Több más közt ezért nem érdemes topicban/fórumban diskurzust folytatni.

(#184041) Pocee válasza bigmasterg (#184019) üzenetére


Pocee
senior tag

Ez nem jó érvnek...ha visszaolvasol,vagy keresel,könnyen találsz olyan hozzászolást hogy itteni olyan emberek akik most lehülyéznek minket(ezzel semmi baj nincs,szívük joga ezt gondolni,bár én nem biztattam senkit a desztvíz ivásra) lehülyézik az orvost aki a magas fehérje bevitelt vesekárosítónak tartja, tehát felmerül a kérdés ,az orvosnak és a tudománynak akkor kell csak hinni ha számunkra kényelmes és igazoló, egyéb esetben hülye az orvos is...
Cannabis, máshol gyógyítanak vele, máshol ördögtől való,de csak a példa kedvéért hoztam fel,hogy kinek van igaza,és a dogmákat meddig vagy honnantól kell validnak kezelni,de biztos jó csak egyszerűen nagyképűen lehülyézni a másikat...
Egyébként az feltételezni hogy aki desztvizet fogyaszt semmi mást nem visz be amivel visszapótolna,mekkora beszűkültségre mutat rá?
Nyilván ha lezuhansz egy repülővel és nem jutsz kajához és csak desztvized van belehalsz...

Mr.Brightside

(#184042) aelod válasza Pocee (#184041) üzenetére


aelod
veterán

Rossz és buta a példád. A magas fehérjebevitel nem okoz vesekárosodást egészséges embernél és az az orvos aki mást állít valóban hülye. Sőt aki magasabb zsírbevitelen van és alacsonyabb feherjén annal kifejezetten előnyös veseműködés szempontjából az arányok a fehérje irányába eltolása mivel a fokozott zsírbevitel ront a veseműködésen.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#184043) Pocee válasza aelod (#184042) üzenetére


Pocee
senior tag

Rossz és buta az érvelésed,a desztvíztől sem lesz hosszú távon bajod,bizonyos esetben profitálhatsz is belőle.
A kérdés az,mikortól lehet egy orvost kétségbe vonni,és aki nem orvos milyen tudás birtokában hozza meg az orvos cafolatát?
Kétségtelen,hogy vannak alkalmatlan hülye orvosok,nem ezzel vitatkozok,félre ne értsd.

Szerk: nem tudom Te orvos vagy e,de miért kellene Neked hinnem ezzel a fehérjés dologgal kapcsolatban ha nem vagy az,hogy ha ő ezt tanulta évekig egyetemen,merítve valahonnan a tudást.
És hozzáteszem lehet Neked van igazad.
Csak értsd az analógiát...

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#184044) aelod válasza Pocee (#184043) üzenetére


aelod
veterán

Értem. Nem nekem kell hinni hanem a tanulmányoknak.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#184045) Pocee válasza aelod (#184044) üzenetére


Pocee
senior tag

Ez ilyen "neszesemmifogdmegjól" :D
Engedjük...

Mr.Brightside

(#184046) aelod válasza Pocee (#184045) üzenetére


aelod
veterán

link
Jó fogdosást.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#184047) Oppenheimer válasza Pocee (#184045) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ja, ha eljut odáig a diskurzus hogy tudományos munkát kéne értelmezni, akkor már inkább kiszállsz? Pffff

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#184048) Qtya123 válasza Lajmund (#184028) üzenetére


Qtya123
őstag

"35 vagyok sokan 25-re saccolnak ha meg vagyok borotválkozva. Nekem nem kell elmagyarázni hogy káros :D Még az ételek ize is jobb vele amúgy és rengeteg jó tulajdonsága van."

Én nem akarok a desztvíz mellett, sem ellene kampányolni, mert kvázi lesz@rom, se mellette, se ellene nem vagyok.
De annyit azért megjegyeznék, hogy nem feltétlenül kell kijelenteni az összefüggést 1-1 élelmiszer (vagy ugye most adott esetben víz) tekintetében, hogy húú ez is közrejátszik, hogy hány évesnek nézek ki, stb. Ez kicsit ez a kipróbáltam valamit és megváltoztatta az életemet szintű eltúlzott irány.

Persze, lehet bizonyos szinten tenni az ellen, hogy mennyire gyorsan öregszel, vagy épp rombolni, de valljuk be, ez nagyrészt genetika.
Egy csomó esetben van olyan, hogy egy kimaxolt egészségmumus mondjuk hamarabb őszül, vagy kopaszodik, mint az, aki teljesen átlagos életet él. Nekem pl kifejezetten azért van körszakállam ezer éve, mert anélkül egy málészájú kisfiú fejem van még így 37 évesen is. Nem kopaszodok és ősz hajszálat is úgy kell vadászni rajtam. Mégsem elsődlegesen a táplálkozás az oka ennek esetemben, mert a full egészségestől távol vagyok, sok zsír megy be olajos halakból, házikolbászból, stb... Nem véletlenül van rajtam egy rakat zsír.

Szerintem felesleges összemosni a desztvizet meg a ki hány évesnek néz ki dolgot.

(#184049) bigmasterg válasza Pocee (#184043) üzenetére


bigmasterg
addikt

Rossz és buta az érvelésed, a sima csapvíztől sem lesz hosszú távon bajod, bizonyos esetben profitálhatsz is belőle.:)

szerk.:
Nyilván mindenki azt iszik amit akar, de a sima csapvíztől való félelem sem épp reális.

Amúgy meg megint megy itt a fingreszelés, közben az esetek nagy%ában az alapokat kellene rendbetenni.

[ Szerkesztve ]

(#184050) Pocee válasza Oppenheimer (#184047) üzenetére


Pocee
senior tag

Dehogy,de én nem is vitattam,de látszik,hogy nem is célod értelmesen beleszólni,kicsit beleböfögsz... értem, vagány.
Arra se jött válasz,hogy mikortól vitatható egy orvos,aki egyébként a tudományt képviseli?
Mert ez több soron megtörtént a fórumban,vagy feltételezzük hogy a tudomány is tévedhet olykor? :)
Értelmetlen vita ezért hagytam abba.

Mr.Brightside

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.