Hirdetés
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- COD:MW4 segédlet gyűjtő
- V.Milán: Lányok 2026-ban...
- Luck Dragon: Alza kuponok – aktuális kedvezmények, tippek és tapasztalatok (külön igényre)
- Pajac: Olga
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
207342 - 207201
207342 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2016-08-09 20:41 Téma összefoglaló
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
sherlock82
senior tag
43 éves vagyok.
Rendszeresen fent vagyok már 4 - 5 óra közt, igaz korán fekszem mindig. 20-21 közt általában elalszom.
Ez független attól hogy aznap mennyit sportolok.tchriss
- rel én hasonlóan működok. Nekem nap első fele aktív mindenképpen második fele kevésbé. De lehet ez a vidéki , nagyvárosi léthez eltérő élet miatt is van. Súlyzós edzés is rendszeresen a reggeli órákban van. -
cOxeR
Ármester
Mennyit alszol? Felkelsz es nem tudsz visszaaludni?
Probaltal mas időpontban edzeni? Fel5-kor mindossze ket tojas utan edzeni az azért extrem.Lanyom durva, 5 eves 11 orakat alszik 😆 es almos reggel alig tudom kiszedni az agybol. Viszont most meglett neki a gyurus huzodzkodas. Idaig csak hintazott rajta, nyujtott kezbol nem tudta elinditani, mondtam neki ez nem a ph! hogy partialokat nyomjunk.
elment ketszer rúd sportra, felmaszott a rudra aztan most siman felhuzta magat fullrom
Azért tudok itt még valakit, aki 9 óra előtt nem szokott fent lenni…
-
m3ss
veterán
magamtól kelek fel mindig nem keltem sose órára, edzés meló előtt van délután sokan is vannak és az már nem az én világom, én szeretek mindent reggel korai délutánig letudni azután kezdek leereszteni mint egy lufi este meg szemcsukás után 2p múlva már alvás.
20 kor fekszek 4 kor v előtte már ébren, az etap jó lenne csak este 11 kor wc aztán vagy 10p forgolódás vagy 1,5óra, aztán hajnal 4ig még jó párszor felébredek és nem megy egyből a visszaalvás.
regota igy alszol, 20-4-ig? regebben nem volt gondod? en olvastam errol sokat, sokaknak elojon ez 40 ev utan, hogy ejjel felkelnek es nehezen alszanak vissza.
esetleg nem probaltad, hogy 22-6-ra atszoksz es melo utan edzel? -
K1LLMy53Lf
őstag
lábnap 50g ot viszek be de így se megy jobban az edzés igazából csak ezért szoktam rá a reggeli ch ra, értem amit írsz de mondom amit tapasztalok ha az "ebédre" már nem viszek be direkt ch t nem álmosodom el kaja után, és délután nincs semmi éhség érzetem, az inzulin ugrálása így annyira nem is érdekel mert amiket tapasztalok az számomra pozitívan hat a diétámra.
Most nézegetek ilyen szilikonos éjszakai füldugót, szemmaszk van itthon, elköltözök 1 hónapra egy másik szobába belövöm 18 fokra az éjszakai hőfokot, kíváncsi leszek lesz e valami változás az alvásomba.
Használ valaki szilikonos nem "agyba" dugós fül dugót ami bevált? mindenképp olyan kell ami egy síkban lesz a fülemmel mert én csak oldalt alszok.
ahogy írtam: "persze ez az én egyéni véleményem, ha neked így jó, lelked rajta
" 
-
tchriss
tag
Mennyit alszol? Felkelsz es nem tudsz visszaaludni?
Probaltal mas időpontban edzeni? Fel5-kor mindossze ket tojas utan edzeni az azért extrem.Lanyom durva, 5 eves 11 orakat alszik 😆 es almos reggel alig tudom kiszedni az agybol. Viszont most meglett neki a gyurus huzodzkodas. Idaig csak hintazott rajta, nyujtott kezbol nem tudta elinditani, mondtam neki ez nem a ph! hogy partialokat nyomjunk.
elment ketszer rúd sportra, felmaszott a rudra aztan most siman felhuzta magat fullrom
magamtól kelek fel mindig nem keltem sose órára, edzés meló előtt van délután sokan is vannak és az már nem az én világom, én szeretek mindent reggel korai délutánig letudni azután kezdek leereszteni mint egy lufi este meg szemcsukás után 2p múlva már alvás.
20 kor fekszek 4 kor v előtte már ébren, az etap jó lenne csak este 11 kor wc aztán vagy 10p forgolódás vagy 1,5óra, aztán hajnal 4ig még jó párszor felébredek és nem megy egyből a visszaalvás.
-
m3ss
veterán
lábnap 50g ot viszek be de így se megy jobban az edzés igazából csak ezért szoktam rá a reggeli ch ra, értem amit írsz de mondom amit tapasztalok ha az "ebédre" már nem viszek be direkt ch t nem álmosodom el kaja után, és délután nincs semmi éhség érzetem, az inzulin ugrálása így annyira nem is érdekel mert amiket tapasztalok az számomra pozitívan hat a diétámra.
Most nézegetek ilyen szilikonos éjszakai füldugót, szemmaszk van itthon, elköltözök 1 hónapra egy másik szobába belövöm 18 fokra az éjszakai hőfokot, kíváncsi leszek lesz e valami változás az alvásomba.
Használ valaki szilikonos nem "agyba" dugós fül dugót ami bevált? mindenképp olyan kell ami egy síkban lesz a fülemmel mert én csak oldalt alszok.
Mennyit alszol? Felkelsz es nem tudsz visszaaludni?
Probaltal mas időpontban edzeni? Fel5-kor mindossze ket tojas utan edzeni az azért extrem.Lanyom durva, 5 eves 11 orakat alszik 😆 es almos reggel alig tudom kiszedni az agybol. Viszont most meglett neki a gyurus huzodzkodas. Idaig csak hintazott rajta, nyujtott kezbol nem tudta elinditani, mondtam neki ez nem a ph! hogy partialokat nyomjunk.
elment ketszer rúd sportra, felmaszott a rudra aztan most siman felhuzta magat fullrom
-
tisn
veterán
lábnap 50g ot viszek be de így se megy jobban az edzés igazából csak ezért szoktam rá a reggeli ch ra, értem amit írsz de mondom amit tapasztalok ha az "ebédre" már nem viszek be direkt ch t nem álmosodom el kaja után, és délután nincs semmi éhség érzetem, az inzulin ugrálása így annyira nem is érdekel mert amiket tapasztalok az számomra pozitívan hat a diétámra.
Most nézegetek ilyen szilikonos éjszakai füldugót, szemmaszk van itthon, elköltözök 1 hónapra egy másik szobába belövöm 18 fokra az éjszakai hőfokot, kíváncsi leszek lesz e valami változás az alvásomba.
Használ valaki szilikonos nem "agyba" dugós fül dugót ami bevált? mindenképp olyan kell ami egy síkban lesz a fülemmel mert én csak oldalt alszok.
nem direkt kelsz 4 orakor? (melo vagy edzes miatt?)
-
tchriss
tag
most is kettőbe viszed be a ch túlnyomó részét, mert edzés előtt is viszel be (meg hát ugye a zöldségekben is van azért
) a leírtak alapján, de így, hogy edzés köré építed, ez egész jó, habár én pl többet vinnék be edzés előtt, mivel ezzel az elosztással előző nap dél és reggeli (4órakor) között relatív minimális a ch-bevitel, tehát a szükséges ch-t azt a glikogénraktárakból fogja biztosítani a szervezet (illetve a bevitt fejérjéből nyert aminosavakból), reggelre azért eléggé leürülnek a raktárak így, egy mérsékelt edzéshez meg én kevésnek érzem a ~18-20g ch-t... (mégha ott is van a tojás, ami ad aminosavat izomvédőként, bár fél órával utána van az edzés, a tojásból meg azért elég lassú a hasznosítás). én legalább 50g ch-t tolnék itt, de lehet 70-80at... persze ez az én egyéni véleményem, ha neked így jó, lelked rajta 
inzulinspike-od meg ugyanúgy van, mert a (frissen) főtt rizs kb, mintha szőlőcukrot ennél... (a hűtőtt+visszamelegített is csak minimálisan jobb olyan szempontból, h talán 1-2gvel kevesebb a ch benne)
lábnap 50g ot viszek be de így se megy jobban az edzés igazából csak ezért szoktam rá a reggeli ch ra, értem amit írsz de mondom amit tapasztalok ha az "ebédre" már nem viszek be direkt ch t nem álmosodom el kaja után, és délután nincs semmi éhség érzetem, az inzulin ugrálása így annyira nem is érdekel mert amiket tapasztalok az számomra pozitívan hat a diétámra.
Most nézegetek ilyen szilikonos éjszakai füldugót, szemmaszk van itthon, elköltözök 1 hónapra egy másik szobába belövöm 18 fokra az éjszakai hőfokot, kíváncsi leszek lesz e valami változás az alvásomba.
Használ valaki szilikonos nem "agyba" dugós fül dugót ami bevált? mindenképp olyan kell ami egy síkban lesz a fülemmel mert én csak oldalt alszok.
-
m3ss
veterán
deload fanatix in the house, representing the Bare Minimum Crew™

tolodzkodas 56.3 x 6 (+1.3 kg, +1 rep)
huzodzkodas 46.1 x 5 (+ 0.75 kg)
oldalemeles 30 fokos padon 15 x 12 (nana hogy pr)
testsuly maradt szerencsere, 85.4 kg.fullpump, felso hat kivetelevel. tuti nem fogom tultolni a volument, nekem 2x eve ismukodott ez a heti 1-2 sorozat / izom, most is mukodik. ha meg 10%-kal effektivebb is a sokszor ekkora volumen, tuti nem farasztom magam..
labra nem maradt energiam, remelem holnap...ott mar 12 nap kimaradt. legalabb tesztuzem van, most hogy nem csinaltam semmit 12 napja derekam egesz jo..most nordicot ki fogom hagyni aztan megnezzuk mit mutat masnap.
-
K1LLMy53Lf
őstag
4kor ébredek 2 fott tojas 25g zabpehely 4:30 edzes 7:30 25g zab 30g feherjepor 5g kretarin 9kor 90g fott rizs 200g zoldseg 55g sult hus 100g tofu. ebed meg vacsi ebedre beviszek 70g avokadot is amiket irtam. semmi bajom sincs magas a vernyomasom ami kezeleve van de ennyi. amig ebedre is vittem be ch t mindig elalmoaodtam igy nem kettobe hanem egybe tolom be a ch t
most is kettőbe viszed be a ch túlnyomó részét, mert edzés előtt is viszel be (meg hát ugye a zöldségekben is van azért
) a leírtak alapján, de így, hogy edzés köré építed, ez egész jó, habár én pl többet vinnék be edzés előtt, mivel ezzel az elosztással előző nap dél és reggeli (4órakor) között relatív minimális a ch-bevitel, tehát a szükséges ch-t azt a glikogénraktárakból fogja biztosítani a szervezet (illetve a bevitt fejérjéből nyert aminosavakból), reggelre azért eléggé leürülnek a raktárak így, egy mérsékelt edzéshez meg én kevésnek érzem a ~18-20g ch-t... (mégha ott is van a tojás, ami ad aminosavat izomvédőként, bár fél órával utána van az edzés, a tojásból meg azért elég lassú a hasznosítás). én legalább 50g ch-t tolnék itt, de lehet 70-80at... persze ez az én egyéni véleményem, ha neked így jó, lelked rajta 
inzulinspike-od meg ugyanúgy van, mert a (frissen) főtt rizs kb, mintha szőlőcukrot ennél... (a hűtőtt+visszamelegített is csak minimálisan jobb olyan szempontból, h talán 1-2gvel kevesebb a ch benne)
-
m3ss
veterán
Én is ezen vagyok a közel 50kilóból azért csak lepattant pár kg izom is nekem a reális valahol 80-85 között lenne haskocka körvonalakkal. de ez az álom akkor valósul meg ha most lemegyek 75 re és onnan szépen lassan feljövök tömegeléssel.
m3ss: nyílván általában mindenkinek van valamihez tehetsége ha időben felismerik még lehet belőle valami az élet adott területén, te a testépítést választottad és a genetikád perfect hozzá, nekem ez egészségnek indult de azért bassza a csőröm, hogy valami látszat azért legyen már a "munkámnak" is.
Ijk: én is így eszek svédasztalos kajálásnál általában
háború mindent elpusztítani az asztalról
mostanában szoktam rá arra, hogy megpróbálom sokkal többszőr megrágni az ételt így hamarabb jön a telitettség érzés is.m3ss: nyílván általában mindenkinek van valamihez tehetsége ha időben felismerik még lehet belőle valami az élet adott területén, te a testépítést választottad és a genetikád perfect hozzá, nekem ez egészségnek indult de azért bassza a csőröm, hogy valami látszat azért legyen már a "munkámnak" is.
testepitest valasztottam?
44 eves vagyok par nap mulva, hobbibol sportolok. szarok a kaloriakra is, probalok minel kevesebb befektetett energiaval minel normalisabban kinezni, ennyi. sose erdekelt a bodybuilding kulonosebben, inkabb az erofejlesztes, progresszio motivalt. edzettem tizenevesen 2 evig, meg most amiota itt vagyok szinten csinalom. 2x even at meg neha edzegettem, de nem konzisztensen.
van ott latszata a munkadnak, latszik hogy dolgozol magadon, nincs ott semmi baj. ha akarod meg lentebb adod a testzsir%ot es meg jobban fogsz kinezni. nezz meg egy kepet magadrol mielott edzettel volna..ma viszont ossze kell kapnom magam es legalabb 4 sorozatot le kell nyomni. mert kopogtat az atrofia
-
tchriss
tag
"reggel beviszem az összes ch t"
ebben mi a logika? hogy ütemeződik emellé a mozgás/aktivitás?
"itt az inzulin a lényeg allitólag hog nem ugrik fel"
ezt sem igazán értem hogy valósul meg, ha reggel betolsz 150-200g ch-t...
legjobb tudomásom szerint a szervezeted a ch (ill minimálisan a zsír) függvényében adagolja az inzulin...
de egyébként miért baj, ha "felugrik az inzulin"? van IR-ed/2es cukrod?4kor ébredek 2 fott tojas 25g zabpehely 4:30 edzes 7:30 25g zab 30g feherjepor 5g kretarin 9kor 90g fott rizs 200g zoldseg 55g sult hus 100g tofu. ebed meg vacsi ebedre beviszek 70g avokadot is amiket irtam. semmi bajom sincs magas a vernyomasom ami kezeleve van de ennyi. amig ebedre is vittem be ch t mindig elalmoaodtam igy nem kettobe hanem egybe tolom be a ch t
-
K1LLMy53Lf
őstag
ja nálam is volt ilyen de mostani diétázgatás alatt átálltamarra a gemini véget hogy reggel beviszem az összes ch t ebed mar csak zoldseg tofu hus. vacsi meg 250g turo meg 30g feherje por. es nem vagyok “éhes” itt az inzulin a lényeg allitólag hog nem ugrik fel es nem zuhan be ebed utan álmos se vagyok.
Dorian: nekem szerintem 5% nál lenne bitang😂
én a vastagabb fajtából való vagyok nem az ilyen skiny sportos alkat."reggel beviszem az összes ch t"
ebben mi a logika? hogy ütemeződik emellé a mozgás/aktivitás?
"itt az inzulin a lényeg allitólag hog nem ugrik fel"
ezt sem igazán értem hogy valósul meg, ha reggel betolsz 150-200g ch-t...
legjobb tudomásom szerint a szervezeted a ch (ill minimálisan a zsír) függvényében adagolja az inzulin...
de egyébként miért baj, ha "felugrik az inzulin"? van IR-ed/2es cukrod? -
tchriss
tag
Persze, az marha nagy fogyás. Nálam ugye csak 14kg volt, szóval simán benne van, hogy egyszerűen nem is volt rajtam izom
életemben egy lusta dög voltam, sosem vonzott semmi mozgás, így nem is mozdultam meg. Kaja az nálam is olyan, hogy vagy lassabban jön a telítettség érzet vagy egyszerűen túl gyorsan eszem. Múltkor már kaja közben picit megálltam, mobilt nyomogatni, hogy hátha kevesebbet tudok így enni
meg sajna én egyszerűen szeretem degeszre enni magam, jól esik.
Diéta alatt nálam az van, hogy ebédig elvagyok, aztán ebéd után 1-2 órával éhes vagyok már lefekvésig. Ha nem ez van, akkor fixen hízni fogok.Mondjuk amúgy az elmúlt 1-1,5 hétben meló után (néha közben is) házon toltam erősebb fizikai munkákat. Akkor nem voltam éhes, lefoglalt a feladat. m3ss is írta ezt (azt hiszem ő), hogy szerinte sokan unalmukban esznek. Én inkább azt mondom, hogy ha unatkozom akkor éhes vagyok, szóval nem csak passzióból tömöm magamba a kaját
ja nálam is volt ilyen de mostani diétázgatás alatt átálltamarra a gemini véget hogy reggel beviszem az összes ch t ebed mar csak zoldseg tofu hus. vacsi meg 250g turo meg 30g feherje por. es nem vagyok “éhes” itt az inzulin a lényeg allitólag hog nem ugrik fel es nem zuhan be ebed utan álmos se vagyok.
Dorian: nekem szerintem 5% nál lenne bitang😂
én a vastagabb fajtából való vagyok nem az ilyen skiny sportos alkat. -
tisn
veterán
Van ilyen srac nálunk is, mondjuk o szeret focizni csak annyira nem tud
mellé eléggé kigyúrt, ami elég veszélyes kombó... -
Dorian
félisten
Én mindig is utáltam mindenféle labdajátékot, így nem is játszottam őket, így béna is vagyok bennük. Amikor a suliban focizni kellett mindig "zavaró játékos" voltam, én voltam aki odament ahhoz aki a labdát vitte és össze-vissza rugdosott így fostak hogy lerúgom a bokájukat

-
tisn
veterán
Genetika, vagy beidegzodes, nem tudom. Minden csaladtagom dagadt, zabál mind, anyám a habzsolos fajta, minden baja is van a hatalmas túlsúly miatt.
detto -
tisn
veterán
Majd mondom asszonynak hogy protein fagyit keverjen, minimális cukorral.
Egyébként sokszor leveszi mindennél felére vagy harmadára a cukrot, de nekem van hogy még úgy is túl édes.m3ss: Nekem olyan a házisüti hogy ha kirakják elém tányéron akkor addig eszem amíg el nem fogy előlem. Amikor már azt mondom nem veszek, utána még 3x min mégis odanyúlok érte. Almás linzerből meg tudnék enni egy tepsivel együltőben.
De egyébként mindennel úgy vagyok hogy simán túl tudom magam zabálni ha szabadszedés, jóval később jön meg a jóllakottság érzés. Asszony meg csak csipeget és már jóllakott 5 perc alatt, nálam ahhoz kell akár 20-30 perc.De egyébként mindennel úgy vagyok hogy simán túl tudom magam zabálni ha szabadszedés
like
scdlsc: ja pogit is
vegul is mindegy mi, csak ch es zsir legyen sok, akkor kb. johet
-
tisn
veterán
Karácsonykor voltam 90kg körül most 75. Fejem asszott öregember lesz.
de jo nektek. en siman koveren is nagypapasodom
legalabb fogynek...keddi focin szol az ellenfel1-ellenfel2-nek, hogy "te fogd az oreget"...
-
tisn
veterán
most értelmeztem
nem azért nem fejlődsz mert nem tárolgatni kellene hanem megenni? 
-
Dorian
félisten
10%-nál lesznek kivehető kockáid, tökmindegy mennyit hasazol, az a 2mm plusz izom a hasadon nem fogja áttörni a zsírt felette. Szóval nincs mese, még keményebb diéta és heti 2x50 perc zóna 2 kardio. De tudom ajánlani az influenzát, nekem anno lehozott 5-6 kilót és már egész kockás volt a hasam 4 nap után amikor egy kis zöldséglevest tudtam végre enni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Vannak szerencsés alkatúak vagy genetikájúak, én hasban nem az vagyok. Nekem láthatóság szempontból a diétánál sokkal többet ért amikor heti 3x 100+ kilóval csináltam harangozást. De az utóbbi időben nem fért bele az edzésprogramba, mondjuk úgy ezen spóroltam másra volument.
-
Ijk
félisten
Hát, rohadjon meg akinek vannak egyértelmű haskockái

Egyik meleg ismerősöm folyton pakolgatja ki magáról a felsőtestes képeket, a haskockáiról. Nem végez súlyzós edzést, futni szokott, szóval full vékony, kevés testzsírral és bármilyen átlagos, szórt fényben ott vannak az egyértelmű haskockák.Nekem 13,5-es testzsíron sem igazán látszottak, el kellett kezdenem hardcore módban hasazni, akkor kezdtek egy idő után, de akkor sem úgy. Most is az van, hogyha krv jók a fények akkor kivehető, de sima szórt fényben semmi.
Pedig az van, hogy gyakorlatilag átlag szemlélő számára kb ez az amin lejön az, hogy valaki izmos. A 6 éves lányom be is szólt, hogy apa, nagyon izmos vagy, de a Kung fu pandából a Tai Lung izmosabb mert kockás a hasa.

10%-nál lesznek kivehető kockáid, tökmindegy mennyit hasazol, az a 2mm plusz izom a hasadon nem fogja áttörni a zsírt felette. Szóval nincs mese, még keményebb diéta és heti 2x50 perc zóna 2 kardio. De tudom ajánlani az influenzát, nekem anno lehozott 5-6 kilót és már egész kockás volt a hasam 4 nap után amikor egy kis zöldséglevest tudtam végre enni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
cOxeR
Ármester
Persze, az marha nagy fogyás. Nálam ugye csak 14kg volt, szóval simán benne van, hogy egyszerűen nem is volt rajtam izom
életemben egy lusta dög voltam, sosem vonzott semmi mozgás, így nem is mozdultam meg. Kaja az nálam is olyan, hogy vagy lassabban jön a telítettség érzet vagy egyszerűen túl gyorsan eszem. Múltkor már kaja közben picit megálltam, mobilt nyomogatni, hogy hátha kevesebbet tudok így enni
meg sajna én egyszerűen szeretem degeszre enni magam, jól esik.
Diéta alatt nálam az van, hogy ebédig elvagyok, aztán ebéd után 1-2 órával éhes vagyok már lefekvésig. Ha nem ez van, akkor fixen hízni fogok.Mondjuk amúgy az elmúlt 1-1,5 hétben meló után (néha közben is) házon toltam erősebb fizikai munkákat. Akkor nem voltam éhes, lefoglalt a feladat. m3ss is írta ezt (azt hiszem ő), hogy szerinte sokan unalmukban esznek. Én inkább azt mondom, hogy ha unatkozom akkor éhes vagyok, szóval nem csak passzióból tömöm magamba a kaját
Ez nálam is így van, ha nem tevékenykedek simán tudok enni… voltam pár napig olyan helyzetben, hogy reggeli után nem volt időm enni, egészen délután 4-5 óráig, nem történik semmi, nem ettem rommá magam este emiatt - tudatosan persze, de szerintem az unalom és a kéznél levő kaja az nagy ellenség.
-
Dorian
félisten
Én is ezen vagyok a közel 50kilóból azért csak lepattant pár kg izom is nekem a reális valahol 80-85 között lenne haskocka körvonalakkal. de ez az álom akkor valósul meg ha most lemegyek 75 re és onnan szépen lassan feljövök tömegeléssel.
m3ss: nyílván általában mindenkinek van valamihez tehetsége ha időben felismerik még lehet belőle valami az élet adott területén, te a testépítést választottad és a genetikád perfect hozzá, nekem ez egészségnek indult de azért bassza a csőröm, hogy valami látszat azért legyen már a "munkámnak" is.
Ijk: én is így eszek svédasztalos kajálásnál általában
háború mindent elpusztítani az asztalról
mostanában szoktam rá arra, hogy megpróbálom sokkal többszőr megrágni az ételt így hamarabb jön a telitettség érzés is.Hát, rohadjon meg akinek vannak egyértelmű haskockái

Egyik meleg ismerősöm folyton pakolgatja ki magáról a felsőtestes képeket, a haskockáiról. Nem végez súlyzós edzést, futni szokott, szóval full vékony, kevés testzsírral és bármilyen átlagos, szórt fényben ott vannak az egyértelmű haskockák.Nekem 13,5-es testzsíron sem igazán látszottak, el kellett kezdenem hardcore módban hasazni, akkor kezdtek egy idő után, de akkor sem úgy. Most is az van, hogyha krv jók a fények akkor kivehető, de sima szórt fényben semmi.
Pedig az van, hogy gyakorlatilag átlag szemlélő számára kb ez az amin lejön az, hogy valaki izmos. A 6 éves lányom be is szólt, hogy apa, nagyon izmos vagy, de a Kung fu pandából a Tai Lung izmosabb mert kockás a hasa.

-
Peaceliker
addikt
Én is ezen vagyok a közel 50kilóból azért csak lepattant pár kg izom is nekem a reális valahol 80-85 között lenne haskocka körvonalakkal. de ez az álom akkor valósul meg ha most lemegyek 75 re és onnan szépen lassan feljövök tömegeléssel.
m3ss: nyílván általában mindenkinek van valamihez tehetsége ha időben felismerik még lehet belőle valami az élet adott területén, te a testépítést választottad és a genetikád perfect hozzá, nekem ez egészségnek indult de azért bassza a csőröm, hogy valami látszat azért legyen már a "munkámnak" is.
Ijk: én is így eszek svédasztalos kajálásnál általában
háború mindent elpusztítani az asztalról
mostanában szoktam rá arra, hogy megpróbálom sokkal többszőr megrágni az ételt így hamarabb jön a telitettség érzés is.Persze, az marha nagy fogyás. Nálam ugye csak 14kg volt, szóval simán benne van, hogy egyszerűen nem is volt rajtam izom
életemben egy lusta dög voltam, sosem vonzott semmi mozgás, így nem is mozdultam meg. Kaja az nálam is olyan, hogy vagy lassabban jön a telítettség érzet vagy egyszerűen túl gyorsan eszem. Múltkor már kaja közben picit megálltam, mobilt nyomogatni, hogy hátha kevesebbet tudok így enni
meg sajna én egyszerűen szeretem degeszre enni magam, jól esik.
Diéta alatt nálam az van, hogy ebédig elvagyok, aztán ebéd után 1-2 órával éhes vagyok már lefekvésig. Ha nem ez van, akkor fixen hízni fogok.Mondjuk amúgy az elmúlt 1-1,5 hétben meló után (néha közben is) házon toltam erősebb fizikai munkákat. Akkor nem voltam éhes, lefoglalt a feladat. m3ss is írta ezt (azt hiszem ő), hogy szerinte sokan unalmukban esznek. Én inkább azt mondom, hogy ha unatkozom akkor éhes vagyok, szóval nem csak passzióból tömöm magamba a kaját
-
tchriss
tag
Amúgy ja. Nekem is úgy volt, hogy 3 éve amikor leadtam 13 kg körül, akkor sok izmot vesztettem (mert simán csak nem vagy marha keveset ettem, minden makró nézegetés nélkül).... Vagy inkább csak meglátszott, hogy sosem volt rajtam izom
Akkor gondoltam edzek, hogy ami elveszett meglegyen. Nyilván ezt az elvárást messze túlszárnyaltam, ee hát gyarló az ember és mohó és telhetetlen lesz
De igen. Nem vártam csodákat, csak azt, hogy egy picit több jön majd össze. Egy 10 max 20% al.
De mindegy, ez van, szóval más út nincs, zsírt kell ledobni
Én is ezen vagyok a közel 50kilóból azért csak lepattant pár kg izom is nekem a reális valahol 80-85 között lenne haskocka körvonalakkal. de ez az álom akkor valósul meg ha most lemegyek 75 re és onnan szépen lassan feljövök tömegeléssel.
m3ss: nyílván általában mindenkinek van valamihez tehetsége ha időben felismerik még lehet belőle valami az élet adott területén, te a testépítést választottad és a genetikád perfect hozzá, nekem ez egészségnek indult de azért bassza a csőröm, hogy valami látszat azért legyen már a "munkámnak" is.
Ijk: én is így eszek svédasztalos kajálásnál általában
háború mindent elpusztítani az asztalról
mostanában szoktam rá arra, hogy megpróbálom sokkal többszőr megrágni az ételt így hamarabb jön a telitettség érzés is. -
Ijk
félisten
Tuti hormonok, reta is ilyen hatasmechanizmus.
Erthetetlenul allok ezelott. Lehet a sok tej miatt bem lennek ehes? Nem ertem hogy mukodtok. Imadok deficitben lenni, csinálni ezt-azt ahelyett h kajat foznek, elokeszitenek, vennek, ennek. Csak a baj van vele
Scdlsc Friss pogacsabol en is sokat be tudok tomni. Lehet bármilyen izu csak jofele legyen. Mas kerdes h nem akarok egy marekkal 1000ft ert venni allandoan.
Most pl van itthon, de tegnap egesz nap meloztam, alig aludtam, ma egesz nap gyerek, rohangalas, cseresznyeszedes, takarotas, meg sem alltam. Az airfryerig is lusta vagyok elmenni. Leulok es jojjon a deficit leszarom
Genetika, vagy beidegzodes, nem tudom. Minden csaladtagom dagadt, zabál mind, anyám a habzsolos fajta, minden baja is van a hatalmas túlsúly miatt.
Ha annyit ennék amennyi jolesne én is kövér lennék. A hiusagom elég erős hogy 95%-ban elturom hogy éhes vagyok. -
m3ss
veterán
Majd mondom asszonynak hogy protein fagyit keverjen, minimális cukorral.
Egyébként sokszor leveszi mindennél felére vagy harmadára a cukrot, de nekem van hogy még úgy is túl édes.m3ss: Nekem olyan a házisüti hogy ha kirakják elém tányéron akkor addig eszem amíg el nem fogy előlem. Amikor már azt mondom nem veszek, utána még 3x min mégis odanyúlok érte. Almás linzerből meg tudnék enni egy tepsivel együltőben.
De egyébként mindennel úgy vagyok hogy simán túl tudom magam zabálni ha szabadszedés, jóval később jön meg a jóllakottság érzés. Asszony meg csak csipeget és már jóllakott 5 perc alatt, nálam ahhoz kell akár 20-30 perc.Tuti hormonok, reta is ilyen hatasmechanizmus.
Erthetetlenul allok ezelott. Lehet a sok tej miatt bem lennek ehes? Nem ertem hogy mukodtok. Imadok deficitben lenni, csinálni ezt-azt ahelyett h kajat foznek, elokeszitenek, vennek, ennek. Csak a baj van vele
Scdlsc Friss pogacsabol en is sokat be tudok tomni. Lehet bármilyen izu csak jofele legyen. Mas kerdes h nem akarok egy marekkal 1000ft ert venni allandoan.
Most pl van itthon, de tegnap egesz nap meloztam, alig aludtam, ma egesz nap gyerek, rohangalas, cseresznyeszedes, takarotas, meg sem alltam. Az airfryerig is lusta vagyok elmenni. Leulok es jojjon a deficit leszarom
-
scdlsc
senior tag
En meg barmit csinalok magammal nem kivanom az edeset
Eskuvon is tomi mindenki a fejet sutivel, ra se tudok nezni. Óvodai ballagas detto, en meg eszem a gyumolcsoket meg a pogit
Nem kivanom pedig regen zabaltam. Lehet ez a "sok" protein telitene el? Mondjuk igy melegben vegkepp nincs etvagyam edessegre.Hát én burgonyás meg tepertős pogácsából is végtelen mennyiséget meg tudnék enni. Vagy az Aldis bajor perecből. Sörrel meg végképp kalóriabomba.
-
Ijk
félisten
Majd mondom asszonynak hogy protein fagyit keverjen, minimális cukorral.
Egyébként sokszor leveszi mindennél felére vagy harmadára a cukrot, de nekem van hogy még úgy is túl édes.m3ss: Nekem olyan a házisüti hogy ha kirakják elém tányéron akkor addig eszem amíg el nem fogy előlem. Amikor már azt mondom nem veszek, utána még 3x min mégis odanyúlok érte. Almás linzerből meg tudnék enni egy tepsivel együltőben.
De egyébként mindennel úgy vagyok hogy simán túl tudom magam zabálni ha szabadszedés, jóval később jön meg a jóllakottság érzés. Asszony meg csak csipeget és már jóllakott 5 perc alatt, nálam ahhoz kell akár 20-30 perc. -
m3ss
veterán
Megint ott vagyok hogy ha szálkásabb akarok lenni akkor el kell kezdeni mérni patikamérlegen a kaját, ezzel a becsléses módszerrel már lófaszt nem érek el. Nyilván minőségben és mennyiségben is tartok egy színvonalat, de kisgyermek-meló harapófogóban krva nehéz méregetni és szigorú étrendet felállítani. Főleg amikor egész héten sikerült már kicsit faragni, hétvégén asszony meg elkezd sütit sütni, de most épp fagyigépet kapott mamától névnapjára...
En meg barmit csinalok magammal nem kivanom az edeset
Eskuvon is tomi mindenki a fejet sutivel, ra se tudok nezni. Óvodai ballagas detto, en meg eszem a gyumolcsoket meg a pogit
Nem kivanom pedig regen zabaltam. Lehet ez a "sok" protein telitene el? Mondjuk igy melegben vegkepp nincs etvagyam edessegre. -
Woodslave
félisten
Megint ott vagyok hogy ha szálkásabb akarok lenni akkor el kell kezdeni mérni patikamérlegen a kaját, ezzel a becsléses módszerrel már lófaszt nem érek el. Nyilván minőségben és mennyiségben is tartok egy színvonalat, de kisgyermek-meló harapófogóban krva nehéz méregetni és szigorú étrendet felállítani. Főleg amikor egész héten sikerült már kicsit faragni, hétvégén asszony meg elkezd sütit sütni, de most épp fagyigépet kapott mamától névnapjára...
Ha ninja creami vagy lidl silvercrest után érzés az qrva jó én vettem egy hete Lidl akcióban azóta protein fagyit eszek minden nap
-
Ijk
félisten
Megint ott vagyok hogy ha szálkásabb akarok lenni akkor el kell kezdeni mérni patikamérlegen a kaját, ezzel a becsléses módszerrel már lófaszt nem érek el. Nyilván minőségben és mennyiségben is tartok egy színvonalat, de kisgyermek-meló harapófogóban krva nehéz méregetni és szigorú étrendet felállítani. Főleg amikor egész héten sikerült már kicsit faragni, hétvégén asszony meg elkezd sütit sütni, de most épp fagyigépet kapott mamától névnapjára...
-
m3ss
veterán
nem tudom az én barátnőm pufi de az arca gyönyörű 35 éves lesz de még a személyit elkérik tőle ha olyan helyre megy, nyílván egy sportos test mellé már nem a baba arc dukál de kinek milyen az ízlése.
Peaceliker: Amúgy már az is nagy szám, ha nincs elhízott apuka tested, csak szar hogy valamit csinálsz 10évig azt más magára pakolja 1 év alatt.
Woodslave: de ha most lassan indítod a tömegnövelést csak megduzzadnak a testeden az izmok és ki fogsz tudni kerekedni, csak nekem a diéta vége mindig dec 23ra jön ki és a lassú tömegelés helyett jön a zabálás így rögtön megint zsírpárnákba pakolok mindent.
csak szar hogy valamit csinálsz 10évig azt más magára pakolja 1 év alatt.
Nsgy a szoras emberek kozott, kozossegben azert általában koran szembesul ezzel az ember sportok es tanilmanyok teren is.
En is csodalattal hallgatom joscha bachot vagy egy michael levint.En nem mondtam, hogy kerek arc ne nezne ki jol, csak en pont az ellenkezojet gondoltam, hogy a csontos, kevesbe zsiros arc elonyosebb mindenkinek, de lehet ti mashogy latjatok.
-
Peaceliker
addikt
nem tudom az én barátnőm pufi de az arca gyönyörű 35 éves lesz de még a személyit elkérik tőle ha olyan helyre megy, nyílván egy sportos test mellé már nem a baba arc dukál de kinek milyen az ízlése.
Peaceliker: Amúgy már az is nagy szám, ha nincs elhízott apuka tested, csak szar hogy valamit csinálsz 10évig azt más magára pakolja 1 év alatt.
Woodslave: de ha most lassan indítod a tömegnövelést csak megduzzadnak a testeden az izmok és ki fogsz tudni kerekedni, csak nekem a diéta vége mindig dec 23ra jön ki és a lassú tömegelés helyett jön a zabálás így rögtön megint zsírpárnákba pakolok mindent.
Amúgy ja. Nekem is úgy volt, hogy 3 éve amikor leadtam 13 kg körül, akkor sok izmot vesztettem (mert simán csak nem vagy marha keveset ettem, minden makró nézegetés nélkül).... Vagy inkább csak meglátszott, hogy sosem volt rajtam izom
Akkor gondoltam edzek, hogy ami elveszett meglegyen. Nyilván ezt az elvárást messze túlszárnyaltam, ee hát gyarló az ember és mohó és telhetetlen lesz
De igen. Nem vártam csodákat, csak azt, hogy egy picit több jön majd össze. Egy 10 max 20% al.
De mindegy, ez van, szóval más út nincs, zsírt kell ledobni
-
Woodslave
félisten
nem tudom az én barátnőm pufi de az arca gyönyörű 35 éves lesz de még a személyit elkérik tőle ha olyan helyre megy, nyílván egy sportos test mellé már nem a baba arc dukál de kinek milyen az ízlése.
Peaceliker: Amúgy már az is nagy szám, ha nincs elhízott apuka tested, csak szar hogy valamit csinálsz 10évig azt más magára pakolja 1 év alatt.
Woodslave: de ha most lassan indítod a tömegnövelést csak megduzzadnak a testeden az izmok és ki fogsz tudni kerekedni, csak nekem a diéta vége mindig dec 23ra jön ki és a lassú tömegelés helyett jön a zabálás így rögtön megint zsírpárnákba pakolok mindent.
Remény hal meg utoljára
amúgy tudom ha betoltodik jobb lesz. Mondjuk egy hónapig tolom még minimum -
tchriss
tag
nem tudom az én barátnőm pufi de az arca gyönyörű 35 éves lesz de még a személyit elkérik tőle ha olyan helyre megy, nyílván egy sportos test mellé már nem a baba arc dukál de kinek milyen az ízlése.
Peaceliker: Amúgy már az is nagy szám, ha nincs elhízott apuka tested, csak szar hogy valamit csinálsz 10évig azt más magára pakolja 1 év alatt.
Woodslave: de ha most lassan indítod a tömegnövelést csak megduzzadnak a testeden az izmok és ki fogsz tudni kerekedni, csak nekem a diéta vége mindig dec 23ra jön ki és a lassú tömegelés helyett jön a zabálás így rögtön megint zsírpárnákba pakolok mindent.
-
m3ss
veterán
Ja, ez van. Sok reményt én sem fűzök már ehhez az egészhez, mármint olyan szempontból, hogy görög isten forma sosem lesz belőlem
Nem voltam még laboron sosem (mármint azon kívül amit házi orvos felír 10-15 évente). Lehet kéne majd 1x,de időt és pénzt is sajnálom rá.Ilyen protein szeletet lehet rendelek én is.
m3ss
Lehet csak mert rebellis szellem vagyok, de nekem szépségipar eddig ritkán mutatott olyan ami szerintem is szép. Pl pont ez a pofa zsír leszívás is az, ami 1-2 csinos nőből éjszakai rémet csinált (az én szememben legalábbis).teny, en sem vagyok a rajongoja. altalaban ez a mertektelen beavatkozasok meg a tobb mutet kovetkezmenye. vagy fene tudja, nem is erdekel.
csak furcsallom, hogy sztetek onmagaban az, hogy vkinek az arcan tobb a zsir az jobban mutat.
sztem ez igy nem igaz. bar valszeg a mutet mas, ha fogyozal nem csak innen megy le.. -
Woodslave
félisten
Nekem is ez a bajom. Karácsonykor voltam 90kg körül most 75. Fejem asszott öregember lesz. Testem is már de mindegy
-
Peaceliker
addikt
jah én is lementem 78 ra tavaly de még semmi csak a rajzolat, és faszán ferdi krüger fejem lett
el kell fogadni a genetikát, nekünk ez max hobby lehet. teszto legalább rendben?K1LLMy53Lf: akkor elnézést

mondjuk most én is vettem ebből a szilvás fehérjéből az allegróról 90db ot úgy hogy ilyet ritkán eszek, max ha valami extra kalória felhasználás van 2 évig kb pipa

Ja, ez van. Sok reményt én sem fűzök már ehhez az egészhez, mármint olyan szempontból, hogy görög isten forma sosem lesz belőlem
Nem voltam még laboron sosem (mármint azon kívül amit házi orvos felír 10-15 évente). Lehet kéne majd 1x,de időt és pénzt is sajnálom rá.Ilyen protein szeletet lehet rendelek én is.
m3ss
Lehet csak mert rebellis szellem vagyok, de nekem szépségipar eddig ritkán mutatott olyan ami szerintem is szép. Pl pont ez a pofa zsír leszívás is az, ami 1-2 csinos nőből éjszakai rémet csinált (az én szememben legalábbis). -
m3ss
veterán
sztem csak megszoktatok az arcotokat bizonyos testzsir%on. mert amugy szepsegipar pont ezt a bukkalis zsireltavolitast tolja, kevesebb zsir arcon, ami miatt markansabb az arccsont, allkapocs.
egy nap ok hogy megeszed, de minden nap..
-
tchriss
tag
hát én kb 20 évet öregedek, lehet az lennél de te képtelen vagy rendes mennyiségű kaját megenni
, az a durva így gondolkodtam ha 1x eljön az az idő hogy tömegelnem kéne, ennek a háromszorosát is simán be tudnám tolni de az meg már 6000 kalória lenne és ebben semmi "szemét" nincs. -
m3ss
veterán
Mi a baj a 12%-os fejjel? Lehet 15-20%on jokepu lennek en is?
Na mar meloban is ment a nattyorjuice, tegnap konstantin mellett ultem eskuvon
jo arc amugy. -
tchriss
tag
Csak teszto miatt ugrott be a kérdés, hogy nem kevés-e a zsír. De ennyinek jónak kéne lennie (persze tudom, hogy zsíron belül sem mindegy melyik mennyi, de erre nekem már nincs erőm, hogy ezt is nézzem
).Ja ezzel én is így vagyok, mint te, szintén ilyen magassággal. Voltam 77kg (bár akkor kevés izommal), aztán 78-80 között több izommal... Persze rám sem akarnak izom hegyek szakadni, bárhogy figyelek mindenre
és ekkora szemre 5,de inkább 10kg ra voltam még a kockáktól. Vagyis felsők megjelennek, de néha azt érzem, hogy alsók max majd ha éhhalál szélén vagyok 
De fejem már kezdett szarul kinézni, többen kérdezték már, hogy beteg vagyok-e azért fogytam esetleg![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
jah én is lementem 78 ra tavaly de még semmi csak a rajzolat, és faszán ferdi krüger fejem lett
el kell fogadni a genetikát, nekünk ez max hobby lehet. teszto legalább rendben?K1LLMy53Lf: akkor elnézést

mondjuk most én is vettem ebből a szilvás fehérjéből az allegróról 90db ot úgy hogy ilyet ritkán eszek, max ha valami extra kalória felhasználás van 2 évig kb pipa

-
CriticalHit
addikt
After Training 20 Years, I’d Only Do 3 Things: [link]
1: Mobilitás edzés
2: Erő edzés
3: Gyors gyaloglás -
K1LLMy53Lf
őstag
dehogynem számolom, nincs glp1 adagolóm, nem vagyok superman, hogy 3 hónap alatt +x kg izom meg 50% feletti erőnövekedés, inkább amolyan genetikai hulladék
így drákói szigor alatt: 175g fehérje, 48g rost, 153g ch, 70g zsír,(leginkább tojás, avokádó, turó, tofu) de az elmúlt 6 hónapban átlagosan tuti mindenből többet vittem be. most 90kg a súlyom 181cm hez elvileg az inbody szerint 44kg izommal és 15,1%os tzs vel, de a haskockák az én esetemben lehet 5% alatt fognak majd kirajzolódni
.K1LLMy53Lf: jön a világvége?
nekem is van itthon felhalmozás ebből abból, de ha átlagba 2kg t eszel meg egy hónapba ez a mennyiség egy atomtámatadás után egy bunkerban is évekig elég 
Asszony is eszik, szóval havi 3+kg fogy.
-
Peaceliker
addikt
dehogynem számolom, nincs glp1 adagolóm, nem vagyok superman, hogy 3 hónap alatt +x kg izom meg 50% feletti erőnövekedés, inkább amolyan genetikai hulladék
így drákói szigor alatt: 175g fehérje, 48g rost, 153g ch, 70g zsír,(leginkább tojás, avokádó, turó, tofu) de az elmúlt 6 hónapban átlagosan tuti mindenből többet vittem be. most 90kg a súlyom 181cm hez elvileg az inbody szerint 44kg izommal és 15,1%os tzs vel, de a haskockák az én esetemben lehet 5% alatt fognak majd kirajzolódni
.K1LLMy53Lf: jön a világvége?
nekem is van itthon felhalmozás ebből abból, de ha átlagba 2kg t eszel meg egy hónapba ez a mennyiség egy atomtámatadás után egy bunkerban is évekig elég 
Csak teszto miatt ugrott be a kérdés, hogy nem kevés-e a zsír. De ennyinek jónak kéne lennie (persze tudom, hogy zsíron belül sem mindegy melyik mennyi, de erre nekem már nincs erőm, hogy ezt is nézzem
).Ja ezzel én is így vagyok, mint te, szintén ilyen magassággal. Voltam 77kg (bár akkor kevés izommal), aztán 78-80 között több izommal... Persze rám sem akarnak izom hegyek szakadni, bárhogy figyelek mindenre
és ekkora szemre 5,de inkább 10kg ra voltam még a kockáktól. Vagyis felsők megjelennek, de néha azt érzem, hogy alsók max majd ha éhhalál szélén vagyok 
De fejem már kezdett szarul kinézni, többen kérdezték már, hogy beteg vagyok-e azért fogytam esetleg![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
tchriss
tag
Amúgy zsírból mennyit vittél be /nap. Vagy te nem számolsz?
dehogynem számolom, nincs glp1 adagolóm, nem vagyok superman, hogy 3 hónap alatt +x kg izom meg 50% feletti erőnövekedés, inkább amolyan genetikai hulladék
így drákói szigor alatt: 175g fehérje, 48g rost, 153g ch, 70g zsír,(leginkább tojás, avokádó, turó, tofu) de az elmúlt 6 hónapban átlagosan tuti mindenből többet vittem be. most 90kg a súlyom 181cm hez elvileg az inbody szerint 44kg izommal és 15,1%os tzs vel, de a haskockák az én esetemben lehet 5% alatt fognak majd kirajzolódni
.K1LLMy53Lf: jön a világvége?
nekem is van itthon felhalmozás ebből abból, de ha átlagba 2kg t eszel meg egy hónapba ez a mennyiség egy atomtámatadás után egy bunkerban is évekig elég 
-
K1LLMy53Lf
őstag
Most szólsz? Azt hittem ez olyan, mint a pokemon... Minél többet gyűjtök össze, annál menőbb leszek... Most mit csináljak a 80+kg fehérjével a tárolóban???
-
Peaceliker
addikt
Amúgy zsírból mennyit vittél be /nap. Vagy te nem számolsz?
-
tchriss
tag
"es van itthon 34kg proteinporom, megszamoltam
egy 2,5kg-os van, ami iden jar le."most értelmeztem
nem azért nem fejlődsz mert nem tárolgatni kellene hanem megenni? 
ma benyomtam egy sima lángost hátha ugrik egy egységet a teszto értékem

-
tchriss
tag
-
tisn
veterán
Nagyon fura volt a mai edzés, alvás az ugye semmivel egyenlő, de káoszos napjaim lesznek, gondoltam legalább megpróbálom.
Az első 3-4 gyakorlat mind csúcs volt… nyomtam mellre szűken az új gépen, 100kg-ba 8-at, majd kísérletképpen 110-be 2-őt, harmadik is majdnem kiment. Vélhetően ha nem bentről indítom, hanem ki van ékelve elöl, megy a harmadik is. Pecfly 85kg-ba 8, sose ment ennyi, ott is nyomtam egy 100kg maxot, de csak kettő ment. Bicepsz gépen is 75 kg-ba húztam 7-et, ilyen se volt.
Aztán kipukkadt a lufi… és bezuhantam, nem ment a többi gyakorlatba ami szokott.Ilyen kezdés után nem csoda

-
cOxeR
Ármester
Nagyon fura volt a mai edzés, alvás az ugye semmivel egyenlő, de káoszos napjaim lesznek, gondoltam legalább megpróbálom.
Az első 3-4 gyakorlat mind csúcs volt… nyomtam mellre szűken az új gépen, 100kg-ba 8-at, majd kísérletképpen 110-be 2-őt, harmadik is majdnem kiment. Vélhetően ha nem bentről indítom, hanem ki van ékelve elöl, megy a harmadik is. Pecfly 85kg-ba 8, sose ment ennyi, ott is nyomtam egy 100kg maxot, de csak kettő ment. Bicepsz gépen is 75 kg-ba húztam 7-et, ilyen se volt.
Aztán kipukkadt a lufi… és bezuhantam, nem ment a többi gyakorlatba ami szokott. -
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
-
Dorian
félisten
Nekem kifelé tűnik könnyebbnek, gondolom mert a seggizmaim edzésben vannak.
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
akkor az elso. 240kg az elvart toled ebben is
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
erdekes amugy a ket verzio kozott nekem van 10kg difi, amit nem birok lefaragni. es a kifele irany, ami nehezebbnek tunik (ott a bemelegito sorozatnal mindig faj egy in a jobb comb/agyeki reszen) azt tudom maxxal.
-
Dorian
félisten
Gép amin ha összezárt lábbal indítasz és szétnyitod akkor a segged meg a külső combod használod, ha széttett lábbal ülsz bele és össze nyomod a terded akkor meg belső combra megy. Utóbbi beállítással csináltam, nekem bőven elég volt 60 kiló.
-
tisn
veterán
ez mi volt pontosan?
pinyagep, vagy labdat (gyogytorna jelleggel?)en max a derekammal erzem meg, a gepen pedig nincs tobb suly

-
tisn
veterán
-
Dorian
félisten
Ha már mostanában nem guggolok, gondoltam a combfeszítő mellett csinálom a térdösszenyomós gyakorlatot belső combra. Hát ez jó gci alattomos: a szerdai lábnap után csak pénteken kezdtem érezni addig semmi, de ma is olyan, mintha a belső combon két krv nagy seb lenne

-
tchriss
tag
-
tchriss
tag
Jja elkúrtam mert csak érdemes lett volna még megnézetni az Luteinizáló Hormont (LH) Follikulus Stimuláló Hormont (FSH) is, reménykedtem mivel 2x annyi minőségi zsírt (70g) viszek már be, hogy az dobhatott volna rajta, illetve most amúgy is csak diétázgatás volt. mind1 rá kell feküdnöm erre az alvás témára, talán az hozhatna sokat ha nem átlagba 40perc lenne a mélyalvásom, mondjuk kb az egész alvásom rossz minőségű. kikapcsoltam már minden kütyűt , 0 fény, 19fok , magnézium laktát lefekvés előtt, már inni se iszok elalvás előtt 2 órával, hogy ne kelljen kimenni egyszer se wc re ha nem muszáj mobil is kukázva már előtte egy órával és nagyon nem aggódóm semmin és rohadt gyorsan el is alszok. de eddig semmi javulás nem volt a teljes alvási etapba.
-
Vitee
aktív tag
Koszi az ajanlot, rendeltem egy parat, kivancsi leszek az izere es ez igen jo aron van!
-
tisn
veterán
Ma derek nyujtas kozben meghúztam a derekam az edzés elején, igy nem igazan birtam semmit csinálni

Allegron a szilvas proteline 80g proteinszelet akcios, 375/db, 36%. A 20db-os is 7k, 11 helyett. Nasinak popec.
-
cOxeR
Ármester
-
m3ss
veterán
No pump, no flex, tele has, de legalabb a fenyek jok a lampa alatt
Ez a het ez most nem jott ossze, imadom a deloadot mi tagadas
. 1 set huzodzkodas meg 1 set tolodzkodas azert megvolt. -
Dorian
félisten
Alacsony tesztoszteronnak csak egy lehetséges oka a cinkhiany. Ha nem az miatt alacsony hiába szedés.
-
tchriss
tag
-
Peaceliker
addikt
[link]
Teniszkönyök esetén lehetséges segítség. Szokott itt téma lenni ez a probléma -
cOxeR
Ármester
Lássuk be, te súlyoddal az is brutális amikor letolsz
Nem keveslek semmit.
- van a teremben egy hasonló magasságú srác (pár évvel fiatalabb, meg van lába
) aki keto-val fogyott 13 kg-ot, most van 65kg-on, szóval kb mint én. Ott látom miben vagyok erősebb meg miben ő, ez egészen jó mérce, ő régebb óta jár és pont beszéltük miben esett vissza a súlyvesztés óta. -
Peaceliker
addikt
-
K1LLMy53Lf
őstag
baromi őszinte leszek én is: olykor én is totál felületesen futom át a hsz-eket és így ki szokott maradni pár

-
Fred23
nagyúr
Strenghtshop öv, 3x20kg+1x15kg tárcsa
van amúgy videó is róla mert többen nem hitték el már 
A toló gyakorlatokban erős vagyok valamiért, ez adottság is szerintem.
A fekvenyomás max is 167,50kg (megállítással) márciusból. Ma reggel például nem felkészülős sima edzésen nyomtam fekve 5x5 132,50kg és messze nem a határon volt még.Adnál egy linket a videóhoz? Megnézném, mert iszonyat teljesítmény. Én egy darabot tudok stabil korláton +60 kilóval, mondjuk el is vagyok hízva, de 3x12 annyira elképzelhetetlen valaha is... -tán majd nekem is sikerül az 1 darab a +75 kilóval, mikor befogyok. De a 3x12... no way.
-
m3ss
veterán
m3ss.... 1 bolt kínálata volt a téma... ha másik webshop kínálatában lett volna, akkor nem gondolod, hogy hozzáteszem, hogy az amúgy xy webshopban olcsó?
Megmondom oszinten neha csak atfutom a hozzaszolasokat, feherjekrol naponta mennek az eszmecserek. Lattam hogy just whey olcso, elkezdtem guglizni nem talaltam, rakerdeztem, vartam..

Igy jartam, ket nap mulva ugy is talaltok vmi ujat
meg van talan 1-2 zacskó epresem...bar nem tuti
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
de hat mire vartal? az oke, hogy en tokolok, amikor van meg 30kg itthon, de akinek fogytan az dobalja a kosarba

-
m3ss
veterán
ugy latom megint lemaradtam a feherjekrol, nem olcso mar egyik korabban linkelt se. ha lattok izesitetlent jo aron szoljatok, az sem baj ha emesztoenzimes/laktozmentes.
-
Lipton
őstag
-
tisn
veterán
-
cOxeR
Ármester
Strenghtshop öv, 3x20kg+1x15kg tárcsa
van amúgy videó is róla mert többen nem hitték el már 
A toló gyakorlatokban erős vagyok valamiért, ez adottság is szerintem.
A fekvenyomás max is 167,50kg (megállítással) márciusból. Ma reggel például nem felkészülős sima edzésen nyomtam fekve 5x5 132,50kg és messze nem a határon volt még.Jöhet a videó link is.
- az szép teljesítmény, én 75 kg-ba 1-et tudok és csak 64 kg vagyok, szóval azért ezt tényleg megnézném -
5150head
őstag
-
Lipton
őstag
Strenghtshop öv, 3x20kg+1x15kg tárcsa
van amúgy videó is róla mert többen nem hitték el már 
A toló gyakorlatokban erős vagyok valamiért, ez adottság is szerintem.
A fekvenyomás max is 167,50kg (megállítással) márciusból. Ma reggel például nem felkészülős sima edzésen nyomtam fekve 5x5 132,50kg és messze nem a határon volt még. -
tisn
veterán
-
Peaceliker
addikt
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
Lipton
őstag
-
Peaceliker
addikt
Na, 2x27 vállból nyomásban sikerült még 1 reppel lejjebb csúszni
ötödik sem ment már ki. Vissza veszem 20kg ra aztán rohadjon meg
-
cOxeR
Ármester
Tegnap esti tolodzkas eredménye 50x5 utána 2x 8 ismétlés 40kg-val. Jó volt így ezt be is rakom az új edzéstervbe az egyik fekvenyomas helyet. Nyári verseny most kimarad így szeptemberig van idő kicsit alapozni. Formam is egész jó most az erő gatya, de volt is egy lapocka huzodas ami most kezd jobb lenni így inkább néhány kieg gyaksziban szeretnek fejlődni meg egy kényelmes 82-84 közötti súlyt fent tartani. Ja meg a mobilizáción is lenne mit javítani, de ez a része valahogy sose jön össze
Én nem tudok elmozdulni tolódzkodásban, tegnap is +50kg, 6-6-5 ismétlés megy többnyire, néha az elsőben megy több. Persze mellnap után van tricepszre nálam és előtte hátazok.
-
marked one94
őstag
Tegnap esti tolodzkas eredménye 50x5 utána 2x 8 ismétlés 40kg-val. Jó volt így ezt be is rakom az új edzéstervbe az egyik fekvenyomas helyet. Nyári verseny most kimarad így szeptemberig van idő kicsit alapozni. Formam is egész jó most az erő gatya, de volt is egy lapocka huzodas ami most kezd jobb lenni így inkább néhány kieg gyaksziban szeretnek fejlődni meg egy kényelmes 82-84 közötti súlyt fent tartani. Ja meg a mobilizáción is lenne mit javítani, de ez a része valahogy sose jön össze
-
scdlsc
senior tag
ok, de az is ugye megvan, hogy a (hormonális működéshez szükséges) zsír a 3 makróból az, amit nem tud előállítani a szervezeted saját maga? mert a tárolt zsír az energiaraktár (triglicerid forma), aminsavakra ott az izomzat, ch-ra a glikogén raktárak... szóval, ha hosszabb távon (deficitben) a zsírbalanszod túl alacsony, azzal elég rendesen odavágsz a hormonális rendszerednek... (nem véletlenül írtam le számtalanszor, h ne szivassa senki magát túl alacsonyra vágott zsírral, vagy ha igen, akkor igenis, baromira figyeljen a zsírsavprofiljára (de ez is csak rövidebb távon megoldás), mert csak copatja magát)
@Dorien:
"FB-n rengeteg cég árul whey proteint 13k / kg áron.
Biztos van olyan madár, aki megveszi, különben nem ennyiért adnák..."lehet, elhiszem, ritkán FB-zek... és am gymbeam, saját weboldalán (ami szvsz elég forgalmas hely) adja ennyire baxott drágán, ezért írtam tsin-nek elsőre, h egy túlárazott fosch... még a legnagyobb akcióikkor is általában -5%ot szoktak rárakni ezekre...
viszont 6k-ért teljesen jó vétel, főleg, h van stevia-s is... (ha kiszállítják persze és nem csak egy durva elárazásról van szó, és törlik a rendelést a francba
egy próbát megérhet)Persze, de amikor eszem rántottát, mogyorót, meg szalámit is, akkor azért hamar elfogy a napi kalóriakeret.
-
Peaceliker
addikt
Aztán akkor még le sem írtam, hogy lábnap helyett ma kardio gyanánt egy halom betont hordtam le a felső szintről
-
tisn
veterán
Diszkont kincstárjegyből (én másba nem merek rakni
) olyan 4.8m lehet /év a 200m (nem, nincs ennyim, nem onnan tudom
). Szóval az lofasz. Biztos van jobb befektetés, de én miután deviza hitelen genya sokat buktam, nálam semmi rizikó nem fér már bele anyagilag
tisn
Igaz én csak covid óta tolom a ho-t (azóta kb fixen heti 4 nap), de én élem. Irodába most akarnak vissza rángatni, tűzzel vassal küzdök ellene... Persze marha messze is költöztem irodától, fizikailag döglenék meg heti 3x4-5 órát autóban üléstől
en 2006 ota. irodaba nem mennek vissza. meg amikor ilyen 1 nap volt, az is eleg szenvedos volt.
hat igen, annyi autozas sok, en akkor inkabb vonattal jartam (bp-re kellett) ott lehetett aludni, meg olvasni.
(200m mint irtam fokozatosan a toket is felelnem, minek tartogassam?)
-
cOxeR
Ármester
Azt le se írtam, hogy múltkor zoknim nem volt, rohadt mód beleizzadtam a cipőbe, ma a törölközőm maradt itthon.

Rohadt jó volt ma a hát, tricepsz, még lábazni is lábaztam.
Recepciós lány elmegy, gyógytornász lesz és már rohadtul elunta az életet itt. -
cOxeR
Ármester
-
Peaceliker
addikt
200m-nak akkora kamatja van? akkor mar inkabb 4 lakas ebbol, nem?
amugy nem biztos h hulyeseg lenne, farmon termesztgetni a cuccokat, no stressz, 1-2 allat, termeszet lagy olen csillelni, szalmabalakon dongetni az asszonyt.

gyerek miatt problemas..
en egy lakoautot akarok, napelem, motor, ebike aztan bejarni europat. falat maszni, pancsolni, dongetni...
covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb 
en aztan gyonyoruen at tudok kapcsolni a stagnalasba, semmittevesbe
#207203 mennyei. a bokeh

Diszkont kincstárjegyből (én másba nem merek rakni
) olyan 4.8m lehet /év a 200m (nem, nincs ennyim, nem onnan tudom
). Szóval az lofasz. Biztos van jobb befektetés, de én miután deviza hitelen genya sokat buktam, nálam semmi rizikó nem fér már bele anyagilag
tisn
Igaz én csak covid óta tolom a ho-t (azóta kb fixen heti 4 nap), de én élem. Irodába most akarnak vissza rángatni, tűzzel vassal küzdök ellene... Persze marha messze is költöztem irodától, fizikailag döglenék meg heti 3x4-5 órát autóban üléstől
-
Dorian
félisten
Na, a mai lábnap nagyon jól ment, látszik, hogy kipihenten magam.
Mondjuk a jobbkezes bicepsz továbbra is egy fosch, mostantól megpróbalom egyel kisebb súllyal magasabb ismetlesszámmal. -
K1LLMy53Lf
őstag
ok, de az is ugye megvan, hogy a (hormonális működéshez szükséges) zsír a 3 makróból az, amit nem tud előállítani a szervezeted saját maga? mert a tárolt zsír az energiaraktár (triglicerid forma), aminsavakra ott az izomzat, ch-ra a glikogén raktárak... szóval, ha hosszabb távon (deficitben) a zsírbalanszod túl alacsony, azzal elég rendesen odavágsz a hormonális rendszerednek... (nem véletlenül írtam le számtalanszor, h ne szivassa senki magát túl alacsonyra vágott zsírral, vagy ha igen, akkor igenis, baromira figyeljen a zsírsavprofiljára (de ez is csak rövidebb távon megoldás), mert csak copatja magát)
@Dorien:
"FB-n rengeteg cég árul whey proteint 13k / kg áron.
Biztos van olyan madár, aki megveszi, különben nem ennyiért adnák..."lehet, elhiszem, ritkán FB-zek... és am gymbeam, saját weboldalán (ami szvsz elég forgalmas hely) adja ennyire baxott drágán, ezért írtam tsin-nek elsőre, h egy túlárazott fosch... még a legnagyobb akcióikkor is általában -5%ot szoktak rárakni ezekre...
viszont 6k-ért teljesen jó vétel, főleg, h van stevia-s is... (ha kiszállítják persze és nem csak egy durva elárazásról van szó, és törlik a rendelést a francba
egy próbát megérhet) -
scdlsc
senior tag
sosem fogom megérteni miért ekkora démon (néhány ember esetén) a tejtermékekben található zsiradék, de persze elfogadom, a ti dolgotok

Nálam egyáltalán nem démon, csak mondjuk deficitben könnyebb a zsírból elvenni. Meg ha kevesebb benne a kalória, akkor többet lehet belőle enni.
-
Dorien
veterán
ooohh, megkövetem magam, nem láttam, hogy 2,5kg-os. az viszont tényleg nem rossz ár a mai világban érte... (saját webshopjában asszem 10k/kg körül van és talán 9re vagy nagyon max 8k/kg-ra szokta akciózni emlékeim szerint)

igen, a 4U is ha pl most kuponozod, akkor kuponnal kb 6k/kg körül lehet behúzni
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
FB-n rengeteg cég árul whey proteint 13k / kg áron.
Biztos van olyan madár, aki megveszi, különben nem ennyiért adnák... -
K1LLMy53Lf
őstag
-
scdlsc
senior tag
fancy túróstészta...
Pontosan! Hasonló, mint egy túrós tészta tejföllel, csak kevés benne a zsír és sok a fehérje.
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
scdlsc
senior tag
Nálam tészta cottage cheese-zel és skyrrel. A 200 grammos cottage cheese-ben van 24 gramm fehérje, 100 gramm skyrben meg 11.
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
-
m3ss
veterán
mind a true whey-ban, mind a just whey-ban van ízesítetlen
utóbbit javaslom neked, mivel abban van emésztőenzim is.just wheyt is 13e / kg -ert latok izesitetlent. lehetne kerni pontos feherje elnevezest, boltot ahol latjatok ezeket? esetleg kupon kodot?
-
m3ss
veterán
-
tisn
veterán
aztán megyek O betűt hajlítani az olimpiai rúdra.
igazad van. a rossz alvas mellett voltam ma edzeni.
tul sok minden nem volt (labnap #1), talan csak az, hogy a mucickos* szemelyi edzo csajt ma fotoztak, es kellemesen kivagott ruhaban volt. -
tisn
veterán
-
S e t h
nagyúr
Gyorsan elolvasom ki mennyit aludt, melyik oldalán, mennyit volt mélyalvásban, mennyit büfizett, fingott az akármilyen kajája után, miért nem ment az edzés, hol bibis, mi fáj, aztán megyek O betűt hajlítani az olimpiai rúdra.
-
K1LLMy53Lf
őstag
-
m3ss
veterán
ha lattok naturt jo aron sikitsatok pls. ez az izesitett nekem nem palya, nem tudok mezet rakni melle es elfogyok.
izesitett tul edes mezzel. -
tisn
veterán
ooohh, megkövetem magam, nem láttam, hogy 2,5kg-os. az viszont tényleg nem rossz ár a mai világban érte... (saját webshopjában asszem 10k/kg körül van és talán 9re vagy nagyon max 8k/kg-ra szokta akciózni emlékeim szerint)

igen, a 4U is ha pl most kuponozod, akkor kuponnal kb 6k/kg körül lehet behúzni
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
jaja, annyi. -
tisn
veterán
ooohh, megkövetem magam, nem láttam, hogy 2,5kg-os. az viszont tényleg nem rossz ár a mai világban érte... (saját webshopjában asszem 10k/kg körül van és talán 9re vagy nagyon max 8k/kg-ra szokta akciózni emlékeim szerint)

igen, a 4U is ha pl most kuponozod, akkor kuponnal kb 6k/kg körül lehet behúzni
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
most erosem gondolkodom. kiadjak e ujabb 45k-t, 7.5kg tapert, amikor van itthon meg 4 doboz (nem tudom hany kila, 30?)
de ez natur + stevias lenne, a cuccban meg van szukralozos. es a gymbeam izlett.
-
K1LLMy53Lf
őstag
ooohh, megkövetem magam, nem láttam, hogy 2,5kg-os. az viszont tényleg nem rossz ár a mai világban érte... (saját webshopjában asszem 10k/kg körül van és talán 9re vagy nagyon max 8k/kg-ra szokta akciózni emlékeim szerint)

igen, a 4U is ha pl most kuponozod, akkor kuponnal kb 6k/kg körül lehet behúzni
szerk.: rácsekkoltam most kíváncsiságból... gymbeam, saját webshopban, akció nélkül a 2,5kg-s true whey 30k!!!!! xDDDDDD
-
tisn
veterán
szvsz ár/érték arányban nagyon rossz már a gymbeam fehérje (is)
én amúgy 4U Nutrition-t bontottam 1hete, azt iszom. oldódásra 10/10, ízre sós karamellás elméletben, de gyakorlatban tejkaramella... én szeretem ezt az ízt, így nálam ez így 9/10

miert? 15k a 2.5kg-os, az 6000ft/kg. az miert rossz ar? raadasul van csoki/vanilia sztivias is ennyiert. es ezek raadasul finomak (van ami nem jott be nekem nagyon izre
abbol ami neked tetszett.) ilyen aron semmi nincs mar.az altalad irt 4u nutri 4500-5500/700g
-
K1LLMy53Lf
őstag
szvsz ár/érték arányban nagyon rossz már a gymbeam fehérje (is)
én amúgy 4U Nutrition-t bontottam 1hete, azt iszom. oldódásra 10/10, ízre sós karamellás elméletben, de gyakorlatban tejkaramella... én szeretem ezt az ízt, így nálam ez így 9/10

-
tisn
veterán
-
cOxeR
Ármester
az 500kcal hogy oszlik el makró szintjén? mert ránézésre, kb 340/120/40 ch/zsír/fehérje...

Pont így, ahogy írod.

Ma odaverek a kalóriáknak, mindjárt sütök egy lángost a lányoknak.
(elém szaladt egy Dubi recept, 200g liszt, 400g skyr) -
K1LLMy53Lf
őstag
-
tisn
veterán
-
tisn
veterán
-
Dorien
veterán
-
Ijk
félisten
-
Dorian
félisten
-
tisn
veterán
Sosem volt a munka az életcélom, mindig igyekeztem a lehető legminimálisabbra szorítani. Nem is értem azokat az ismerőseim akik a szabadidőben is a munkáról beszélnek. Azt gondolom akkor is megvan mindenem ha csak 3 milkás 15 éves autóval járok és csak a mediterrán térségbe megyünk nyaralni vagy ha nem vadiúj házban lakom vagy nem veszek meg mindenn fiszfasz kütyüt. El tudnék menni hajtós helyre minimum 1,5x ennyiért dolgozni, de hülye lennék. Gyakorlatilag heti 4 napot dolgozom, napi 3-4 óra effektív munkavégzéssel. Az 1 nap home office csak kb ügyelet.
nekem az a bajom, hogy mar a full ho melobol is elegem van, pedig amugy tok jo kis melo. ecceruen gyulolom, totalisan kiegtem

-
tisn
veterán
200m-nak akkora kamatja van? akkor mar inkabb 4 lakas ebbol, nem?
amugy nem biztos h hulyeseg lenne, farmon termesztgetni a cuccokat, no stressz, 1-2 allat, termeszet lagy olen csillelni, szalmabalakon dongetni az asszonyt.

gyerek miatt problemas..
en egy lakoautot akarok, napelem, motor, ebike aztan bejarni europat. falat maszni, pancsolni, dongetni...
covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb 
en aztan gyonyoruen at tudok kapcsolni a stagnalasba, semmittevesbe
#207203 mennyei. a bokeh

52 vagyok, 13 evem van nyugdijig. es nem zavarna ha felelnem a toket sem. (ffak 40-el csak 6-9. hatha)
-
Dorian
félisten
Hidd el ha nincs annyi munka azon is lehet stresszelni, ha van tartalékod akkor is, mert családi koncepcióban azért nem csak a saját életviteli szinted érvényesül. Plusz ha valaki évekig hajt és keres, félretesz azt is nehéz átkapcsolni a stagnálásba, pláne a felélésbe.
Amúgy Tesla nem luxus 6-8M körül simán veszel.Sosem volt a munka az életcélom, mindig igyekeztem a lehető legminimálisabbra szorítani. Nem is értem azokat az ismerőseim akik a szabadidőben is a munkáról beszélnek. Azt gondolom akkor is megvan mindenem ha csak 3 milkás 15 éves autóval járok és csak a mediterrán térségbe megyünk nyaralni vagy ha nem vadiúj házban lakom vagy nem veszek meg mindenn fiszfasz kütyüt. El tudnék menni hajtós helyre minimum 1,5x ennyiért dolgozni, de hülye lennék. Gyakorlatilag heti 4 napot dolgozom, napi 3-4 óra effektív munkavégzéssel. Az 1 nap home office csak kb ügyelet.
-
m3ss
veterán
csak magambol indultam ki, 20M-as auto, 200M-s vagyon legalabb -> kurvara nem dolgozok tobbe egy percet sem, hanem felelem. nincs munka -> minimalis stressz marad.
de persze kulonbozoek vagyunk, van aki eleldegel bp-n egy csinos hazikoban (ami er 200-300M-t) es all a dugoban, meg keccsol 10 orat, en nem tennem, eladnam, vennek valami szep helyen egy olcsot es elnek a tokebol/kamatokbol vidaman. esetleg valami konnyu melo fociedzo, vagy ilyesmi, hogy legyen kis bevetel meg kis elfoglaltsag...
200m-nak akkora kamatja van? akkor mar inkabb 4 lakas ebbol, nem?
amugy nem biztos h hulyeseg lenne, farmon termesztgetni a cuccokat, no stressz, 1-2 allat, termeszet lagy olen csillelni, szalmabalakon dongetni az asszonyt.

gyerek miatt problemas..
en egy lakoautot akarok, napelem, motor, ebike aztan bejarni europat. falat maszni, pancsolni, dongetni...
covid idejen majdnem vettem egyet, aztan fel hazat vettem inkabb 
en aztan gyonyoruen at tudok kapcsolni a stagnalasba, semmittevesbe
#207203 mennyei. a bokeh

-
tisn
veterán
Hidd el ha nincs annyi munka azon is lehet stresszelni, ha van tartalékod akkor is, mert családi koncepcióban azért nem csak a saját életviteli szinted érvényesül. Plusz ha valaki évekig hajt és keres, félretesz azt is nehéz átkapcsolni a stagnálásba, pláne a felélésbe.
Amúgy Tesla nem luxus 6-8M körül simán veszel.fel eve vettem "uj" autot, 2M-ert
(mert a regit osszetortem
(az 25 eves volt) )nincsenek tul jo idok az ITben es meg ket felnottet is el kell tartanom.
-
cOxeR
Ármester
csak magambol indultam ki, 20M-as auto, 200M-s vagyon legalabb -> kurvara nem dolgozok tobbe egy percet sem, hanem felelem. nincs munka -> minimalis stressz marad.
de persze kulonbozoek vagyunk, van aki eleldegel bp-n egy csinos hazikoban (ami er 200-300M-t) es all a dugoban, meg keccsol 10 orat, en nem tennem, eladnam, vennek valami szep helyen egy olcsot es elnek a tokebol/kamatokbol vidaman. esetleg valami konnyu melo fociedzo, vagy ilyesmi, hogy legyen kis bevetel meg kis elfoglaltsag...
Hidd el ha nincs annyi munka azon is lehet stresszelni, ha van tartalékod akkor is, mert családi koncepcióban azért nem csak a saját életviteli szinted érvényesül. Plusz ha valaki évekig hajt és keres, félretesz azt is nehéz átkapcsolni a stagnálásba, pláne a felélésbe.
Amúgy Tesla nem luxus 6-8M körül simán veszel. -
tisn
veterán
tul kis adagot eszel, ha egy tanyer teszta 500kcal, sajttal, sonkaval.
50dkg teszta, 20dkg tejfol, 20dkg sajt, es maris nem fox folyamatosan fogyni
(de a sajtos tejfolos teszta az gyors es jo tipp. meg lehet sutni meg pluszban sutoben, ugy meg jobb.)most facse bedobott egy jo tippet: epres, kekszes torta, sutes nelkul
(ez tudja, hogy dietazom ezert dobal ilyen vackokat) -
cOxeR
Ármester
-
tisn
veterán
csak magambol indultam ki, 20M-as auto, 200M-s vagyon legalabb -> kurvara nem dolgozok tobbe egy percet sem, hanem felelem. nincs munka -> minimalis stressz marad.
de persze kulonbozoek vagyunk, van aki eleldegel bp-n egy csinos hazikoban (ami er 200-300M-t) es all a dugoban, meg keccsol 10 orat, en nem tennem, eladnam, vennek valami szep helyen egy olcsot es elnek a tokebol/kamatokbol vidaman. esetleg valami konnyu melo fociedzo, vagy ilyesmi, hogy legyen kis bevetel meg kis elfoglaltsag...
-
cOxeR
Ármester
Új hozzászólás Aktív témák
-
207342 - 207201
207342 - 207201 207200 - 207101 207100 - 207001 207000 - 206901 206900 - 206801 206800 - 206701 206700 - 206601 206600 - 206501 206500 - 206401 206400 - 206301 206300 - 206201 206200 - 206101 206100 - 206001 206000 - 204001 204000 - 202001 202000 - 200001 200000 - 198001 198000 - 196001 196000 - 194001 194000 - 192001 192000 - 190001 190000 - 188001 188000 - 186001 186000 - 184001 184000 - 182001 182000 - 180001 180000 - 178001 178000 - 176001 176000 - 174001 174000 - 172001 172000 - 170001 170000 - 168001 168000 - 166001 166000 - 164001 164000 - 162001 162000 - 160001 160000 - 158001 158000 - 156001 156000 - 154001 154000 - 152001 152000 - 150001 150000 - 148001 148000 - 146001 146000 - 144001 144000 - 142001 142000 - 140001 140000 - 138001 138000 - 136001 136000 - 134001 134000 - 132001 132000 - 130001 130000 - 128001 128000 - 126001 126000 - 124001 124000 - 122001 122000 - 120001 120000 - 118001 118000 - 116001 116000 - 114001 114000 - 112001 112000 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Samsung LCD és LED TV-k
- Androidos tablet topic
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Suzuki topik
- iPhone topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- PlayStation 5
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
elment ketszer rúd sportra, felmaszott a rudra aztan most siman felhuzta magat fullrom
" 

44 eves vagyok par nap mulva, hobbibol sportolok. szarok a kaloriakra is, probalok minel kevesebb befektetett energiaval minel normalisabban kinezni, ennyi. sose erdekelt a bodybuilding kulonosebben, inkabb az erofejlesztes, progresszio motivalt. edzettem tizenevesen 2 evig, meg most amiota itt vagyok szinten csinalom. 2x even at meg neha edzegettem, de nem konzisztensen.


és ekkora szemre 5,de inkább 10kg ra voltam még a kockáktól. Vagyis felsők megjelennek, de néha azt érzem, hogy alsók max majd ha éhhalál szélén vagyok


