Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72651) ztoldy válasza zsolt1225 (#72650) üzenetére


ztoldy
senior tag

Próbáld ki azt hogy: kilépsz előre, de nem túlzottan szélesen. És nem az első lábadra koncentrálsz, hanem a támaszkodó lábadnál a térdet engeded le, figyelve, hogy az elöl lévő lábnál a térd ne menjen a boka elé, majd vissza a széles kilépés pozícióba. Ezt 5-ször, majd az ötödiknél lent maradsz 10 másodpercig a hátsó lábbal. Utána csere. Ez egyhelyben kivitelezhető és besz*rsz tőle :D

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72652) zsolt1225 válasza ztoldy (#72651) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Okés, kipróbálom majd, köszi. Rá akarok gyúrni most a lábra, mert decemberbe el lett hanyagolva :(

(#72653) Cassidey válasza zsolt1225 (#72650) üzenetére


Cassidey
senior tag

Aha, lényegében igen, nekem könnyebb így jó helyen tartani a térdem, meg jobban is érzem.

Meg ilyen variációt szoktam, ha szabad a smith keret: [link]

(#72654) -Mike- válasza Cassidey (#72583) üzenetére


-Mike-
addikt

Fűrészelés helyett tudnátok néhány alternatívát mondani

Állva a zuhany alatt, liftben, autóban bár kicsit kényelmetlen, ha haladó vagy akkor egy mozgó tömött bkk járaton. ;]

(#72655) mayday00 válasza -Mike- (#72654) üzenetére


mayday00
őstag

Nem szemtelenkedni. :(

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72656) FIREBLADE78 válasza mayday00 (#72649) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Koxal nekem is lenne :K

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72657) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Mindenki diszkózik? :U

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72658) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#72656) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Persze..😁

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72659) hrvp válasza syl5 (#72603) üzenetére


hrvp
aktív tag

Aki nem tud különbséget tenni fogyás utáni bőrfelesleg és zsír között, ne akarjon már kép alapján tzs-t mérni...

(#72660) gghrtz válasza hrvp (#72659) üzenetére


gghrtz
őstag

+1 Szerintem is inkább bőr.

(#72661) Dazsar válasza mayday00 (#72532) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Ezt én is észre vettem magamon hogy amikor oda figyelek a Ch-mra akkor ritka fáradt vagyok.... tegnap is rá akartam magam venni az edzésre ahelyett, inkább elmentem aludni :DD
másik : mi van akkor ha az ember egésznap alszik? így nem tartja be a napi bevit kötelező mennyiséget?

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#72662) mayday00 válasza Dazsar (#72661) üzenetére


mayday00
őstag

Ha mindig ezzel a ,,kötelező mennyiséggel" foglalkoznék, már lipóton lennék.
Hosszú távon ez kényszerbetegséget okozhat. Bele örül a ember. Ha nincs meg a napi x csirkemell, rizs.
X idő múlva pszichiáter szakorvosnál köt ki a ember.

Olyan, hogy kötelező mennyiség nincs. Én kevesebb CH-tól is szépen zsírosodok, te a többtől nem.

Egyénre szabott mennyiségek vannak.

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72663) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Ha nincs pénzem Glutaminra és BCAA-ra is, csak az egyikre akkor melyiket válasszam?

(#72664) gghrtz válasza Antraxon (#72663) üzenetére


gghrtz
őstag

Egyiket se. De ha már mindenképpen szükségét érzed, akkor BCAA.

(#72665) Dazsar válasza mayday00 (#72662) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Én azért szeretem ki mérni mit mennyit. tapasztalatból mondom, volt olyan hogy majd pukanásig eszem magam és mikor kiszámolom hogy mennyi is az annyi elröhögi magát az érték. :(
De hála istenek látom is a változást így :) max csak annyi ami gáz hogy vannak olyan napok amikor szinte nem eszek semmit, és egésznap alszom

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#72666) mayday00 válasza Dazsar (#72665) üzenetére


mayday00
őstag

Nincs 2 egyforma ember :K Ebben is különbözünk :K Nekem pl vannak olyan dolgaim, ha elmesélném őket furcsán néznél az biztos :K

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72667) Woodslave válasza Dazsar (#72665) üzenetére


Woodslave
nagyúr

és az szerinted normális dolog, hogy az egész napot átalszod? :U :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72668) Dazsar válasza Woodslave (#72667) üzenetére


Dazsar
aktív tag

Hát.. ha az ember egésznap dolgozik, és mellete edz, jól esik a pihenés :DD akár az egésznapos. de ami érdekes hogy ez csak télen van így.... :s nyáron "besefekszem" az ágyba.... :DD

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#72669) Cassidey válasza Dazsar (#72665) üzenetére


Cassidey
senior tag

Jól teszed, ha számolsz/mérsz. De ha punnyadsz a sok ch-tól (nem vagy vele egyedül), akkor vedd lejjebb, és emeld meg a zsírt annyival, hogy ugyanaz legyen a vége. Ha meg nem esik jól a sok kaja, egyél töményebbet (magasabb kcal értékűekből kevesebbet) azokon a napokon.

(#72670) Woodslave


Woodslave
nagyúr

meghalt Greg Plitt... elütötte egy vonat :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72671) Koppanyvezer


Koppanyvezer
tag

Elkezdtem egy pár hete diétázni (karácsonykor kicsit túlzásba vittem az összevisszazabálást és már undorodtam a hozzáállásomtól... mondom ideje egy kicsit "bekeményíteni":D)
Aminek rohadtul örülök, hogy úgy néz ki 3 g/kg chval is tudok fogyni (~270g ch).

Közben az újévi buzgómocsingoktól való cutleres kiakadásom után elkezdtem termet is keresni... A Flex hangulatos, viszonylag kicsi, de legalább kicseszettül zsúfolt, így köszönöm de nem... a következő állomás az újonnan nyílt River fitness volt... és itt le is telepedtem. Hangulatos, nagyon jól felszerelt modern kis terem... kényelmesen elférünk benne jó néhányan és semmivel sem tud kevesebbet, mint a Cutler gold.
Szóval most van bőven motiváció, amiből hiányt szenvedtem az elmúlt 1-2 hónapban... már csak nyomni kell, mert nopéjnógéjn, meg háború és nembuzi. :Y

[ Szerkesztve ]

Steamen: xxxpaulxxx

(#72672) Dazsar válasza Woodslave (#72670) üzenetére


Dazsar
aktív tag

:(

[ Szerkesztve ]

"Akárki lopta el a bankkártyám, kevesebett költ mint a feleségem"

(#72673) syl5 válasza hrvp (#72659) üzenetére


syl5
őstag

Tessék. Jól emlékszem én.
Ezek az értékek kb reálisak. Hat pontos bőrredő mérés szerint szinte ugyanezeket az értékeket kaptam. Kép alapján külső szemlélő lőtt be, mérés előtt!
Jól látszik hogy a 12% már izmos fizikum, sőt a 15% se rossz már.
Nem akarok geci lenni, tényleg óriási respect neked t1, hogy ledobtál 60 kg-ot, de ez nem 12%. Ez most inkább 20, vagy felette. Látszik a mellnél, a has felső részénél is, ott hol van megereszkedett bőrfelesleg?
Más is megmondta, csak ők nem becsültek mellé. Gyanús az is, hogy a száraz izomtömeg dekára ugyanannyi. Ez diétába szerintem lehetetlen egy átlagembernek. Több tízéves edzés, és több szálkásítás tapasztalata után talán egy testépítő meg tudja csinálni.

Amúgy meg kell nézni a novemberi képét, aszerint még zsírosodott is.
A mostani és az akkori képen is látni, hogy a has alatt nem igazán van megereszkedve a bőr, szépen visszahúzódott, és korábban nem volt annyi felesleg a derekan, szóval biztos hogy nem bőrfelesleg.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72674) madle válasza Woodslave (#72670) üzenetére


madle
őstag

Lehet baleset volt, de lehet elgurult a gyógyszer.. Tudom halottakról, jót vagy semmit, nem akarom bántani ezzel, de a Trenbolon acetát nagyon kegyetlen mentális zavarokat tud okozni egyeseknél. És a fitness odellek körében előszeretetten használt szer, a többi vízhajtó és szárító motyi mellett. Mindenesetre nyugodjon békében akármi is volt.

(#72675) nepszter1 válasza Woodslave (#72670) üzenetére


nepszter1
addikt

Sajnos azt írják . RIP
[link]

(#72676) mayday00 válasza nepszter1 (#72675) üzenetére


mayday00
őstag

kox az agyára ment :F

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72677) Ijk válasza syl5 (#72673) üzenetére


Ijk
nagyúr

Egy mozgást korábban nem végzett ember lazán szalkasodhat és izmosodhat egyidoben, főleg ha el volt hizva. Nagy izomtomegnel és alacsony testzsirnal már tényleg szinte lehetetlen hormonális behatas nélkül.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72678) Woodslave válasza Ijk (#72677) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez lehetséges, de itt nekem is az a bajom, hogy grammra ugyanaz :U Azért ehhez kellene precíz számolás ;] De mint mondtam ez csak a mérési módszerrek kapcsolatos kétely, nem t1 munkájával.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72679) Ijk válasza Woodslave (#72678) üzenetére


Ijk
nagyúr

Szerinted rááll egy ilyen okosmérlegre és milligrammra megmondja még a vér kálium koncentrációját is? ;]
Úgy is az számít hogy néz ki az ember, súly, testzsír% a kutyát nem érdekli.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72680) Woodslave válasza Ijk (#72679) üzenetére


Woodslave
nagyúr

úgy hirdetik ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72681) T_Stark


T_Stark
őstag

Üdv!

Lassan egy éve járok terembe, fejlődtem is valamennyit, de a kajára eddig nem igazán figyeltem oda, ettem ami volt előttem. Most vagyok azon a szinten, hogy már kevésbé könnyen jönnek a kilók mint kezdőként, gondoltam akkor megpróbálom rendbe tenni a kaját, legalább egy időre, mert amúgy marha drága minden nap egy mázsa csirkemellet enni, egy kád rizzsel. :DDD

Szerintetek ha 2 hónapig megpróbálok odafigyelni a kajára, az alatt lehet rendesen tömegelni, vagy az kevés, és eleve többre kéne terveznem? 178 cm vagyok, jelenleg épphogy 80 kg.

Másik, hogy ha heti kétszer edzek egy izmot, mondjuk hétfő/péntek is lenne kar, mell, váll... az sok, és legyen inkább heti 1x egy izom, vagy még mehet? Eddig heti 1x edzettem egy izmot, csak most gondoltam kéne valami változás, így a heti 1 "nagy" edzés/izom helyett edzenék mindenre heti 2x, de kevesebb gyakorlatból álló edzést. Van ennek értelme?

(#72682) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Nekem ilyet mutatott egy mérés még júniusba. Azt mondta a csaj, hogy ilyen zsigeri zsír szintről még csak hallott :D
Nem tudom mennyire mér jól ez a gép, de akkor sokat hasaztam. Ilyen mérleg volt aminél meg kellett fogni egy ilyen cuccot még a kezembe mellette.

(#72683) userxy válasza T_Stark (#72681) üzenetére


userxy
őstag

A kajára odafigyelést fogd fel egy életstílusnak. Ha nem így állsz hozzá hanem, hogy 1 -2 hónapig kipróbálod akkor kár elkezdeni. Normáls kajával hosszú évek munkája látszik csak 1-2 hónapba gondolkodva csalódás fog érni.

Ha heti két lightibb edzés megy belefér a kettő. De én az egyszer odabszós híve vagyok. :DDD

Bár most ezt megcáfolva full más edzéseim vannak.

Majdnem minden nap van minden. Napi egy gyakorlat erejéig. 30 perces intenzív edzések azt kalap.

[ Szerkesztve ]

(#72684) Zola007 válasza zsolt1225 (#72682) üzenetére


Zola007
veterán

ha neked 72,5 kg a vázizom tömeged a 84,7 kg testtömegből, akkor valamit igen jól csinálsz :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72685) T_Stark válasza userxy (#72683) üzenetére


T_Stark
őstag

Persze, ezt én értem, csak egyszerűen anyagilag nem fér bele, hogy ezt így hosszú távon csináljam.
Gyakorlatilag arra keresnék hogy egyek.

Most két hónapra kb belőném hogy tényleg menjen rendesen a csirkemell-rizs, edzés után Jumbo prof, reggel/este zabpehely + designer protein, meg persze multivitamin. Ez is marha sokban van így, ha csak két hónapig csinálom, csak nem tudom hogy ennyi időre van-e értelme, vagy pénzkidobás lesz csak.

Erre a sporta tényleg igaz ez: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72686) Dani82 válasza madle (#72674) üzenetére


Dani82
senior tag

Hogy tud elutni embert egy vonat, komolyan...

kb ez jut rola eszembe [link]

de azert rip :F :U :U

(#72687) -Mike- válasza T_Stark (#72685) üzenetére


-Mike-
addikt

Miért mit eszel most és az mennyibe kerül?

(#72688) kona005 válasza madle (#72500) üzenetére


kona005
senior tag

Az jó, én 193cm magas vagyok és 74kg. Van még hova fejlődni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72689) Woodslave válasza Dani82 (#72686) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elmondhatjuk, hogy a proteinpor tényleg halálos, mert azt olvastam, hogy valami reklámot forgatott kézikamerával.. Valszeg nem vette észre a vonatot

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72690) T_Stark válasza -Mike- (#72687) üzenetére


T_Stark
őstag

Ami van itthon, átlagos házi menü. Meg edzések után megy tömegnövelő.

(#72691) Woodslave válasza zsolt1225 (#72682) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ha ezt elhiszed tényleg stimmel a biológiai korod ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72692) kexksz válasza T_Stark (#72685) üzenetére


kexksz
addikt

Ha elmondásod szerint kajára sincs pénzed lehet nem a tömegelés hatásásossága kéne hogy prioritást élvezzen.

(#72693) -Mike- válasza T_Stark (#72690) üzenetére


-Mike-
addikt

Számold össze egy hónapban mennyit költesz az "átlagos házi menüdre"(amúgy az mi?) és hasonlítsd össze a csirkerizseddel és zabpelyheddel.

[ Szerkesztve ]

(#72694) Woodslave válasza -Mike- (#72693) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gondolom azt nem ő veszi...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72695) t1 válasza syl5 (#72673) üzenetére


t1
addikt

Betett a karàcsony :B
Amúgy lényegében teljesen mindegy mit mutat most a dolog, lényeg, hogy ennél csak jobb leszek idővel :R

(#72696) kona005 válasza Woodslave (#72694) üzenetére


kona005
senior tag

De amúgy tök mindegy, muter reggel adott egy ezrest kajára meg üccsire, mondtam neki hogy vegyen 1kg csirkemell fillét (1400ft átlagban mikor mennyi meg hol), meg 40dkg rizs jobb fajtából is kb 180ft de lehet még annyi se, plusz a csapvíz és ugyan ott vagyok kb :DDD Mondjuk most már szopás mert dolgozok és nekem kell venni, nyáron is csak addig vette amíg nem kaptam meg az első fizetésem :DD

Én már ezzel a tömegeléssel is úgy vagyok hogy iszom a kis whey proteinemet + meg tolom a csirke rizst oszt majd jön amennyi jön meg amikor jön, mondjuk 2 hete eszek 40dkg rizst és nem híztam egy grammot sem, pedig nekem elvileg 240g elég lenne tömegeléshez, na annyit ettem és fogytam is :DDD Mondjuk fizikai munkát végzek...

[ Szerkesztve ]

(#72697) T_Stark válasza Woodslave (#72694) üzenetére


T_Stark
őstag

Így van, én csak beszállok némi pénzmaggal a családi konyhába, ami anyagilag nagyon nem ugyanaz, mintha minden napra magamnak venném a csirkemellet rizzsel. Plusz még a tömegnövelő, fehérje vagy ami kell...

(#72698) -Mike- válasza T_Stark (#72697) üzenetére


-Mike-
addikt

Ja ha nem te főzöl, ha kivagy szolgál(tat)va akkor hogy akarod rendbe tenni a kaját? Egyed ami van oszt cső úccse leszel izmos ;]

[ Szerkesztve ]

(#72699) FIREBLADE78 válasza Woodslave (#72670) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

ez ki :F

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#72700) userxy válasza Dani82 (#72686) üzenetére


userxy
őstag

Tedd össze a két kezed és mormolj el egy imát, hogy még nem kellett senkit se elveszíts vonatbalesetben.
Sajnos előfordul. Akár az ember önhibáján kívül is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.