Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68001) Woodslave válasza Nightmare (#67999) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lássuk :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68002) deniro2 válasza syl5 (#67998) üzenetére


deniro2
senior tag

Akad egy, de mit akarsz vele, annyira azért nem nézek ki nőnek... ;] :D
[link]

(#68003) Woodslave válasza deniro2 (#68002) üzenetére


Woodslave
nagyúr

a szakáll sokat segít ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68004) Nightmare


Nightmare
senior tag

[link]
[link]
[link]
:B

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68005) Woodslave válasza Nightmare (#68004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:K jó ez. Mondjuk fej nélkül csalóka ;] de szálkás lettél, betöltve meg még faxább lesz

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68006) hunoxo válasza Nightmare (#68004) üzenetére


hunoxo
csendes tag

..ha nem veszem figyelembe,hogy 61kg,( ;] ),akkor ez jó. :K

(#68007) gghrtz válasza deniro2 (#68002) üzenetére


gghrtz
őstag

Nem tudom miért picsogsz. Bigorexiád van? ;]

@Nightmare
Te kib_szott keszeg! :D

[ Szerkesztve ]

(#68008) Nightmare válasza Woodslave (#68005) üzenetére


Nightmare
senior tag

Kösz. :B Kicsit kevesebb tzs-t akartam, de már nincs kedvem. Elég volt. Majd jövőre, addigra remélem lesz pár kiló izom pluszba. :U Ma csinálok egy fasza glikogén ürítéses edzést, aztán töltés. :P

hunoxo: csalóka a kép. :) Azért mondtam magamnak, inkább szálkás mint fedett. :U

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68009) shteer válasza Nightmare (#68008) üzenetére


shteer
titán

Igy is kicsit megcsusztal a strandszezonnal..
Jovore talan lesz tomeg is ;]

..szerintem jónak tűnik

(#68010) Nightmare válasza shteer (#68009) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ha magamat, és a magasságom nézem max 5-6 kiló izom lesz. Több biztos nem. :U
De az karácsonyi ajándéknak meglesz. ;] :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68011) Nightmare válasza Woodslave (#68001) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ja, jöhet corres testzsírt saccolni, mert nem mértem meg. :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68012) N.Ferry válasza Nightmare (#68004) üzenetére


N.Ferry
senior tag

Mondjuk nem értem hogy 60+ kgnál minek tartasz ilyen diétát, de amúgy nem rossz.

Szedjél fel még vagy 15kg izmot és faja leszel. :)

Walking Dead

(#68013) Nightmare válasza N.Ferry (#68012) üzenetére


Nightmare
senior tag

A párom mondta nyáron, hogy hiába gyúrok, nem látszik. :F Ennyi. Úgy döntöttem, ha nagydarab egyelőre nem lehetek (hozzáteszem nem is akarok...najó ez így hülyeség :D , inkább úgyfogalmazok, hogy egy bizonyos szint felett már nem éri meg), akkor legalább legyek szikár, szálkás. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68014) Tulku


Tulku
veterán

Fogyás este: igen este fogyunk...ennyi. Az éjszakáim rettenetesek voltak cutting up-kor...csak forgolódtam, hugyoztam, dobáltam magam, dobogott a szívem..éreztem hogy ekkor megy le.

Guggolás, lábtoló: valamelyik kell lábhoz elvtársak. Vagy-vagy de kell. Ha nem tudsz guggolni (mint pl én a térdem miatt) akkor kellő bemelegítéssel a lábtoló hozza a comb felső tömegét, ettől nyit a comb nem lesz kétdimenziós, lapos. Ezt hack géppel, lábnyujtással, kitöréssel nem lehet elérni (viszont amit ezekkel teszünk azt nem pótolja a guggolás-lábtoló, tehát fordítva is igaz) ezért mindenképp kell a fent említett gyakorlat.

Nem megkerülhető...

Esti csövelés: normális többlet folyadék bevitelkor...én napi 6-900 gr ch-t tolok mégis 2x kimegyek...mert iszok 7-10 liter folyadékot. Ha kevés a ch akkor főleg jár az emberfia...azt jelenti hogy egészséges a vese, és dolgozik...

(#68015) Drizzt válasza Nightmare (#67999) üzenetére


Drizzt
nagyúr

12 kg az tényleg nagy szám, ha te is ilyen kicsi tömegű voltál alapból is. A végére hogyan alakult az erőd? Kiváncsi lennék az alábbi dolgokat milyen formában, milyen súlyokkal végzed: fekvenyomás, egykezes bicepsz, vagy kalapálás, vagy befordítással.

I am having fun staying poor.

(#68016) Zola007 válasza Tulku (#68014) üzenetére


Zola007
veterán

én nem tudok guggolni :)
pontosabban úgy recseg a térdem guggoláskor mintha hóban sétálnék

Ez a fajta gép viszont nekem bevált: [link]

Van egy ilyesmi, de Men'S fitness gyártmányú lábtoló a teremben, aminek a tolólapja meg van törve a közepén egy szögben. Na az szerintem úgy sz.r ahogy van, nem lehet igazán jó pozícióban rárakni a talpad sehova se. Erről mi a véleményed?

CH-hoz annyit, hogy 400-500g fölött meg azért jár ki az ember fia, mert a szénhidrátos kaják marha sok vizet megkötnek a bélrendszerben, egyrészt általában rostosak is, másrészt ha mégis lazább formát fogyasztunk (gyümölcs, mikrózott zab, péksütemény), akkor az ozmotikus egyensúly miatt ~8%-os-ra kell híguljon a CH mire a vékonybélbe ér az ideális felszívódáshoz.
Töményebb oldatból rosszul vagy éppen a szervezetből vízelvonással kísérve szívódik fel
Tehát egy 100g CH-s kajához illik durván egy liter folyadékot meginni vele együtt és a következő 1-2 órában
Aki sokat eszik az legalább 2,5-3 kilóval nehezebb este mint reggel.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#68017) d3tox1c válasza Tulku (#68014) üzenetére


d3tox1c
senior tag

En sem tudok gugolni, egyszeruen szetbaxxa a terdem,+semmi egyensuly erzekem nincs.
Smith keretes gugolas szinten;terd :(
Tolopad;a mi termunkben egy rakas xar,nem a sulyt, hanem magadat tolod....nem tudom elmagyarazni milyen, de nagyon nem ok.
En smith keretben labazok, padon fekve, es a sulyt tolva,a keretbe kapaszkodva :D
Erdekesen szoktak ram nezni, de legalabb a terdem nem faj,es durranok is tole mint az allat.
Mondjuk kicsit baleset veszelyes, de hat na :)
(vasarnap lesz 4 hete hogy nem edzettem, ilyen-olyan okok miatt,hetfotol viszont vegre kezdodik megint ;))

(#68018) Woodslave


Woodslave
nagyúr

én tudok guggolni ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68019) Casanova* válasza Tulku (#68014) üzenetére


Casanova*
veterán

fölösleges ilyen sok folyadékot inni. napi 4 liter víz bőven elég. este 6 órától már alig iszok vizet. így néha végig alszom az északákat,nem kelek fel pisilni. na ilyenkor kurvára ki pihenem magam. sokat számít. :K

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#68020) Nightmare válasza Drizzt (#68015) üzenetére


Nightmare
senior tag

Az erő az elején januártól nőtt, zsír csökkent. Aztán ez lassult, majd stagnált, az utóbbi időben meg esett. Érdekes, hogy a fekvenyomásban gyengültem a legtöbbet. 5x5 edzésben ez azt jelenti, hogy 95-be ment az 5 március körül. Mostanra ez 88 kg. :( Felhúzásban erősödött a derekam, 140-ről 154 kg...de az sem ment a múlt héten. Mostanra minden gyengült, hála a rossz alvásnak és a sok visszavett kalóriának. :(

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68021) hunoxo válasza Casanova* (#68019) üzenetére


hunoxo
csendes tag

Ilyen nincs,hogy "x"liter víz bőven elég.Számtalan tényező befolyásolhatja,még a minimálisan megkövetelt mennyiséget is.

(#68022) Koppanyvezer válasza Casanova* (#68019) üzenetére


Koppanyvezer
tag

Ezzel én is így vagyok, elalváshoz közeledvén már csak max ilyen 2 deci megy be, az is kazeinnel és azt is megvárom, hogy "távozzon":D
Csak néha rám jön a vedelhetnék, ilyenkor becsúszik még 21 körül egy 6 deci, aztán éjszaka meg megiszom a levét. :O

Steamen: xxxpaulxxx

(#68023) barisj


barisj
aktív tag

Myprotein rendelésre készülünk máma,vkinek kő valami? :D

◄► [Megbízhatóságom: http://goo.gl/LlJdlL] ◄►

(#68024) corres78 válasza Nightmare (#68004) üzenetére


corres78
tag

Ez bizony 8, esetleg alsó 9%. Grat! :K
Arányos alkatod van és úgy tűnik, hogy a súlyod ellenére tömeged is. Azért írom, hogy csak úgy tűnik, mert lehet csalóka a kép, főleg fej nélkül.

(#68025) Drizzt válasza Nightmare (#68020) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És mióta megy az edzés mindent egybevéve? Gondolom nem január óta. Egyébként az a 88 kg 61 kilosan nagyon szép szám. Nekem még a 70 az ami nagyjából stabilan hozható, 4*6-os leosztásban.

I am having fun staying poor.

(#68026) Nightmare válasza corres78 (#68024) üzenetére


Nightmare
senior tag

Köszönöm. Szerettem volna 7-et, de már nem éri meg. :U Egy rekomp-al indítok most, aztán meglátjuk. Szeretném tartani a tzs-t és úgy kúszni felfelé a súlyokkal. :B

Drizzt: asszem 3 éve. De volt kihagyás, betegség, 82 kg-os testsúly lediétázása 68-ra. :D Tehát minden. :(((
Most diszkrét tömegnövelés jön, remélem. :B Bár karácsonyra + 6 kiló izmot akarok. ;]

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68027) shteer válasza Casanova* (#68019) üzenetére


shteer
titán

Remelem meggyozod Tulkut, hogy rosszul csinalja.

..szerintem jónak tűnik

(#68028) Casanova* válasza shteer (#68027) üzenetére


Casanova*
veterán

nem csinálja rosszul,de kurva sok vizet iszik. ez már erőltetett szerintem. :D na de ,ha ő 130 kilós,akkor nem szóltam. :N

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#68029) Nightmare válasza Casanova* (#68028) üzenetére


Nightmare
senior tag

Előbb utóbb mindenkinek benő a feje lágya, igaz Mr tesztoszteron növelő, kreatin főkúrás. :D ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68030) #65313280 válasza Casanova* (#68028) üzenetére


#65313280
törölt tag

Közel 1kg szénhidráthoz lehet könnyebben csúszik ennyi víz. :D

(#68031) Woodslave válasza Casanova* (#68028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ugyan nem sok emberről mondhatjuk el a topicban, de izmosabb nálad :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68032) nuke7 válasza N.Ferry (#67994) üzenetére


nuke7
veterán

Meg ha nem hánysz lábazás utan, nem is edzettel :P ;]

https://youtube.com/user/nuke7

(#68033) nuke7 válasza Woodslave (#67992) üzenetére


nuke7
veterán

Congruent exercise.
Keress rá 21 convention.

Hirtelen nem jut eszembe a csávó neve, de ugyanezt mondja McGuff es Drew Baye is...

Nem az alsó hat, vagy a térd miatt, hanem a fenti csigolyák es izmok a kis súly megtartására vannak "tervezve", meg hogy mozgékonyak legyenek. Ha arra rarakod a testsúlyod - vagy esetleg meg tobbet is -
az annyira szerintem nem nyerő hosszu tavon, mar csak ha logikusan nezzuk a dolgokat.

Természetesen felhuzas, evezés - akar meg az elől guggolas is jobb alternatíva.
De a lábtolo ha jol csinalod teljesen jo gyak.

https://youtube.com/user/nuke7

(#68034) Woodslave válasza nuke7 (#68033) üzenetére


Woodslave
nagyúr

olvastam már őket :K aztán ki nem xarja le, hogy Mcdoff meg Baye mi a faxt gondol? Ugyanolyan vélemény mint a trainwithbraines akárkié...

Baye elmegy a qrva anyjába aúgy is mert 3 évet vártam a könyvére amit meg se írt (egyetlen e-book volt amiért fizettem (volna) amíg rá nem jöttem hogy a HIT egy fasság (ha már tudományosan közelítjük meg a dolgot ;] )

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68035) gghrtz


gghrtz
őstag

Nincs kedvem főzni....

(#68036) Silverr válasza gghrtz (#68035) üzenetére


Silverr
aktív tag

Jó, hát akkor nem főzöl :D

(#68037) gghrtz válasza Silverr (#68036) üzenetére


gghrtz
őstag

Lehet benyomom a csirket meg a rizst nyersen. :D

(#68038) Woodslave válasza gghrtz (#68035) üzenetére


Woodslave
nagyúr

örülj hogy nem vagy a feleségem :(( ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68039) gghrtz válasza Woodslave (#68038) üzenetére


gghrtz
őstag

Asszem csinalok valami toltott grillezett csirket. :D

(#68040) syl5 válasza deniro2 (#68002) üzenetére


syl5
őstag

Bolond vagy teljesen rendben vagy.
Egyébként semmit, csak kíváncsi voltam mi az elkeresedettség oka, mert most én is hasonló cipőben járok. Próbálgattam én is már sok mindent, most ott tartok, hogy le kell nyugodni a faszba, nem kell állandóan ugrálni, lépcsőzni, mindenféle kiegészítő sportot nyomni, mert sose fogok tudni izmot építeni. Most fel is ugrott 3 kg másfél hónap alatt. Na de megint mi van? Bélre, combra, seggre jött szépen, és csak maximum a legszarabb vállamat látom nagyobbnak. Most még dec max jan végéig vad tömegelés lesz, pizzát egyéb szemetet is fogok enni, mert csirkerisztől egyszerűen nem növök. jött 2,5 kg tömegnövelő is. 80 kg a cél már most 78 vagyok, a súly tuti meg lesz. Aztán szálkásítás. Nagyon kíváncsi leszek mi lesz május júniusra. Ha ugyanolyan izomtalan leszek, mint amikor elkezdtem 1,5 éve ezt a ciklust, akkor abba hagyom a faszba az egészet, mert értelme így nincs.

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#68041) shteer válasza gghrtz (#68039) üzenetére


shteer
titán

Veszel grillcsirket, megtoltod sultkolbasszal.

..szerintem jónak tűnik

(#68042) Woodslave válasza syl5 (#68040) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most azt mondom minden edzés után és közben, hogy ez a legjobb dolog a világon, szóval biztos nem hagyom abba. Most láttam hogy egy 75 éves angol nyugger is kigyúrta magát, szóval előttem a világ ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68043) Nightmare válasza Woodslave (#68042) üzenetére


Nightmare
senior tag

Addigra meg úgyse érdekel más. ;] Max a sex és a karácsony, de az utóbbi többször lesz. :D

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68044) brownus válasza Woodslave (#68042) üzenetére


brownus
veterán

én szálkásítva tömegelek vagy tömegelve szálkásítok, már nem is tudom...

:D

(#68043) Nightmare, mire mi nyuggerek leszünk már mindenki számára elérhető virtuális valóságok lesznek! olyan nagyokat fogunk kefélni 100 évesen is, hogy csak ihaj!!! vagy ha ez nem lesz szimpi mert retrok leszünk akkor ott lesznek a drogok...

[ Szerkesztve ]

(#68045) Nightmare válasza brownus (#68044) üzenetére


Nightmare
senior tag

Ha leszünk, és nem tesz a sírba a gyúrás. :DDD Leáll a vesénk a sok fehérjétől, kiszáradunk a sok ivástól, tönkremennek az izületek, csökken a tesztoszteron, sorvad a herénk...lehetne sorolni. ;]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#68046) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

használt már itt valaki pvl mutant whey-t, vanília ízesítésben? van egy bizonyos utóíze, amúgy iható, csak nem tudom, hogy ez a jellegzetes íze a terméknek, vagy beleszart egy egér a gyárba...

(#68047) nuke7 válasza Woodslave (#68034) üzenetére


nuke7
veterán

:DDD azért... hogyismondjam. érzem az iróniát :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#68048) Woodslave válasza nuke7 (#68047) üzenetére


Woodslave
nagyúr

kár. pedig komolyan mondom. A doki még hagyján, de Baye... Hagyjuk már. Az hogy 18 évesen izmos volt egy versenyre (vagy inkább szálkás).

Rövid távon nem hiszem hogy az általad írtak (vagy általuk) nagyobb sérülési aránnyal járnának mint egy xarul csináld leg press. Az hogy x idő távlatából a gerincedre milyen hatással van a nagy súlyos back squat az már más kérdés. Na mindegy ilyen vitába se megyek bele, mert nem tudjuk. Hosszú távon minden gyaki tuti káros valamelyik izületedre, izmodra, csontodra mittomén :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68049) Woodslave válasza Woodslave (#68048) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk az is igaz, hogy pár ilyen témájú cikk után mindig sikerül meggyőznöm magam, hogy hagyjam a p*csában a guggolást (más lábedzést nem amúgy se csinálok mert nem érdekel) :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#68050) nuke7 válasza Woodslave (#68048) üzenetére


nuke7
veterán

[link]

Bill DeSimone

(#68049) Woodslave: lehet, hogy felhúzás, kitörés és lábtolás jobb lenne :U

[ Szerkesztve ]

https://youtube.com/user/nuke7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.