Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71851) mayday00 válasza KisDoc (#71849) üzenetére


mayday00
őstag

Scitec-en is lengyel cimke van? :)

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#71852) -Mike- válasza Rabbitf_24 (#71850) üzenetére


-Mike-
addikt

Visszahíztál? ;]

(#71853) KisDoc válasza mayday00 (#71851) üzenetére


KisDoc
csendes tag

A Scitec-en van lengyel címke, a többi gyártó dobozáról nem tudok nyilatkozni.
Kb. 8 éve fogyasztok Scitec Whey Proteint, van összehasonlítási alapom, ezért merem állítani hogy eredeti Scitec termékeket forgalmaznak.

(#71854) -Mike- válasza KisDoc (#71853) üzenetére


-Mike-
addikt

8éve scitec, akkor te izmos vagy.

(#71855) KisDoc válasza -Mike- (#71854) üzenetére


KisDoc
csendes tag

Izmos a rendes kajától és edzéstől lehet lenni. Nálam inkább kényelmi szerepet tölt be a protein por. Azért Scitec Whey, mert legalább finom, ha nem is ér sok mindent. Egyébként tápkieget nem csak azért lehet fogyasztani, hogy "izmos" legyél.

[ Szerkesztve ]

(#71856) Zola007 válasza KisDoc (#71855) üzenetére


Zola007
veterán

ezt meg tudom erősíteni! Én is fogyasztom, mégse vagyok izmos ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71857) proof88 válasza KisDoc (#71855) üzenetére


proof88
addikt

ezek szerint nem vagy izmos?

(#71858) Drizzt válasza proof88 (#71857) üzenetére


Drizzt
nagyúr

És veled mi a helyzet? ;]

I am having fun staying poor.

(#71859) Rabbitf_24 válasza -Mike- (#71852) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Nem, csak már meguntam a tekerést, futni meg szeretek, csak jobb arra felkelni, amit szeretsz csinálni. :)

(#71860) proof88 válasza Drizzt (#71858) üzenetére


proof88
addikt

és veled? ;] hol van az a kép amit a jó múltkor beígértél? :C

(#71861) Drizzt válasza proof88 (#71860) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Hát a teló sajna nem tudom beltéren értelmes képet készíteni, úgyhogy egyelőre elmarad. ;] De a tiédet is megnéznénk szívesen.

I am having fun staying poor.

(#71862) kona005


kona005
senior tag

Tojás rántottát nem tudom mivel kellene enni (jó tudom villával haha)... Este már nem akarok kenyeret magamba nyomni, "üresen" meg olyan snassz... Valakinek valami tipp?

(#71863) FIREBLADE78 válasza kona005 (#71862) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Szerintem nem fog megártani egy szelet kenyér. Kivéve ha zsírdisznó vagy :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71864) Zola007 válasza kona005 (#71862) üzenetére


Zola007
veterán

pritaminpaprikával és vajon párolt gombával príma!

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71865) El Gringo válasza kona005 (#71862) üzenetére


El Gringo
senior tag

főzd meg, azt kapd be egészben.

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#71866) troller válasza kona005 (#71862) üzenetére


troller
senior tag

Én általában belenyomok egy kiskanál erős pityut termogenikus zsírégetőnek + pár szelet trappista sajtot eszek mellé.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#71867) kona005


kona005
senior tag

Köszi a tippeket, anyám barna kenyeréből csórtam egy szeletet és azzal küldtem le :)

Sajttal? Azt nem szabad enni egy igazi bádíííbíldernek nem?

Zola amúgy holnaptól Coop -os mexikói saláta mixxel fogom nyomni, full király amúgy és kemény 250 pénz fél kiló :K

[ Szerkesztve ]

(#71868) kona005


kona005
senior tag

Rosszul fogalmaztam bocsi, nem saláta mix hanem fagyasztott zöldség mix :)

(#71869) Silverr válasza kona005 (#71867) üzenetére


Silverr
aktív tag

Miért, ugyan mi baja van a sajtnak, hogy szerinted nem lehet? Semmi. Ellenben a saláta mixel ami tele lesz kukoricával.

(#71870) madle


madle
őstag

Alapbol a Scitec az nem valami Nemet-magyar termek? Marmint Nemet ceg es van gyartosoruk itthon is azt tudom. De akkor sem eskudnek ra. akkor hogy gyarthatjak angliaban? Mondjuk en nem bantanam. Ha veszek akkor csak amcsi termeket.

(#71871) Drizzt válasza madle (#71870) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Sajnos picit nehezen olvasható(3 irreleváns cikk egyben). Magyar alapítója volt, ma már nem magyar többségi tulajdonban van.

I am having fun staying poor.

(#71872) Drizzt válasza Drizzt (#71871) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Ilyet is találtam:

"Private equity: Enterprise Investors acquires Scitec
PEF VII, a private equity fund managed by Enterprise Investors, together with its minority co–investor, Morgan Stanley Alternative Investment Partners, has acquired a majority stake in international sports nutrition company Scitec Holding BV. The value of the transaction reportedly reached €100 million. Scitec’s founder Zsolt Bengyel remains a minority shareholder following the transaction. Originally founded in the United States, Scitec has a significant market presence in Europe and extensive international sales reach, with its products available in more than 70 countries."

[link]

I am having fun staying poor.

(#71873) Ketoiz


Ketoiz
csendes tag

Sziasztok! Erről a termékről mi a véleményetek? Esetleg helyette tudnátok jobbat ajánlani? http://shop.builder.hu/fat-burners-cholin-inositol/biotech-usa-super-fat-burner-120-tab-p3625

Mindenféleképpen metabolikus zsírégető kellene mivel magas a vérnyomásom, termogenikus semmiféleképpen.

(#71874) kona005 válasza Silverr (#71869) üzenetére


kona005
senior tag

Azon kívül hogy tiszta zsír, semmi... Kukorica? Van adagonként benne kemény 20 szem... Felfúj? Vagy miért nem jó?

(#71875) madle válasza Drizzt (#71871) üzenetére


madle
őstag

Ez egy elég rendes kis összefoglaló, akkor értem. Nem nagyon kereste a fényeket a csóró. Jobb is így, villogás nélkül milliárdos.

(#71876) sutyesz96


sutyesz96
őstag

KisDoc: Neked melyik a kedvenc ízed Scitec-től? :)

mayday00: Köszi, ez lesz. [link]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#71877) rwin5


rwin5
őstag

NA - ellepték már a termeket az újoncok? illetve a topikot? idei első edzésem sikertörténete: végre lejutottam tegnap, és a hótaposó bakancsomon kívül nem vittem edzőcipőt.. szóval idén még nem volt edzés :(((

(#71878) t1 válasza rwin5 (#71877) üzenetére


t1
addikt

Szombat reggel voltam, amúgy nem nagyon szoktak nyitáskor lenni, de most 15 perc alatt majd félig volt a terem... bezzeg decemberben ha volt induláskor 3-4 ember az már nagy szó volt :))

(#71879) madle válasza rwin5 (#71877) üzenetére


madle
őstag

Mezitláb, zokniban még nem próbáltad? Legstabilabb úgy edzeni, Persze nem súlyt emelni meg guggolni :D Nekem is volt már, hogy elmaradt a cipő ilyenkor mezitlábas megoldás.

(#71880) madle


madle
őstag

Tegnap lementem edzeni este egész napos tunyulás/tanulás után. Azért kicsit elbosszankodtam a dolgokon, mert a napi kosztom: reggeli: bundáskenyér teával, ebéd: hurka kolbász tört krumplival, uzsonna hurka kolbász tört krumplival ismét. Ezek utána később lementem edzeni és igaz, hogy fájt a vállam fekvenyomásnál, abba is hagytam a picsába, jöttek az egykezesek, DE szerintem 2014 évem legjobb formájában voltam, így pár nappal az óév után.
Lehet ennyire kívánta a szervezetem az ilyen kaját és meghálálta egy versenyformával :DD
Viccet félretéve, hihetetlen, hogy mennyit számít ha egész nap fekszik az ember és utána megy le edzeni kipihenten, vagy egész napos meló/hajtás után megy a terembe, akár szellemileg, akár fizikailag elfáradva.
Mindenesetre jó érzés volt, hogy tetszett a forma végre, másrészt rossz érzés volt hogy ennyire zsírosan kajáltam. Nem szoktam le"szemetezni" a zsíros kajákat, mert más meg éhezik.
183/85-el nyitom az új évet 10-12%-os testzsírral. Remélem megy lentebb majd a testzsír, most azért a szokásosnál fedettebb vagyok.

(#71881) F34R


F34R
nagyúr

Sziasztok volna kedves valaki valaszolni a kerdesemre?

Izuletre szedtem eddig Shark Cartilage-t, valamennyire bevalt, de kiprobalnek valami mast is.

Scitec-tol a Normal Bones+ hasznalta mar valaki?

A masik kerdesem, valami tejlesitmenyfokozot szeretnek, de inkabb mentalisan szeretnek ott lenni, a coffein tartalmuakat melloznem. A GInseng nem teljesen ilyen keszitmeny, de ha hasonlo hatast tudnek vele elerni mar akkor jo volna.

(#71882) madle válasza F34R (#71881) üzenetére


madle
őstag

Vagy próbáld ki a ZMA-t. Teljesítményfokozásra, nekem bejött. Porcokra nem tudom mi lenne a jó, mert nekem semmi nem vált be rá sjnos.

(#71883) Woodslave válasza madle (#71879) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én a guggolást meg a felhúzást is mezítláb (zokniban) csinálom :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71884) madle válasza Woodslave (#71883) üzenetére


madle
őstag

Ááááhh, persze attól függően mekkora súlyokkal dolgozol. Nekem -» Guggolás, felhúzás szigorúan puha talpú cipőben. Van egy Lifter súlyemelő cipőm, abban szoktam, mert bokasüllyedésem is van, egyszerűen kell, hogy legyen valami a talpam alatt-bokám körül, mert úgy érzem a nagy súly összeroppantaná magában.

(#71885) t1 válasza madle (#71879) üzenetére


t1
addikt

Nálunk például nem lehet mezítláb edzeni, minimum zokni szükséges.

(#71886) Woodslave válasza madle (#71884) üzenetére


Woodslave
nagyúr

elég puha a padló (gumiszerű) Mondjuk nem valami sokkal az is igaz. 87,5 kg 5*10 guggolás, 160kg 4x + négy single felhúzás..

mondjuk én nyáron szoktam fűben mezítláb futni, az qrva jó érzés :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71887) Koppanyvezer válasza Woodslave (#71883) üzenetére


Koppanyvezer
tag

A felhúzás még oké, egy időben én is csapattam zokniban, de a guggolást el nem tudnám képzelni "meztéláb" :Y

Steamen: xxxpaulxxx

(#71888) madle válasza Woodslave (#71886) üzenetére


madle
őstag

Azok azért már súlyok ne viccelj. :) Én biztonság kedvéért mindig cipőben csinálom ezeket.

(#71889) Woodslave válasza Koppanyvezer (#71887) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az alternatívája egy szétnyűtt kínai dorkó (ha a nem magas szárút annak nevezhetjük) :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71890) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vettem D vitamint. Körülnéztem a hazai piacon, csakascitec. 2500NE 100 darabos 2.490 Ft. Volt egy angol webshop ahonnan már rendeltem, Doctor's Best 5000NE 360 darabosat akartam, 22 font. Mondom anyátok. Rákerestem egy amerikai webshopra, 11 dollár... :U Legolcsóbb szállítással 4300 forint... Meglátjuk ideér-e :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71891) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Majd egyszer úgy pofára esel, hogy menni nem fogsz csak bottal vagy tolókocsival aztán megtanulsz normálisan felöltözni. Nem is engedném, hogy papucsban vagy zokniban edzen valaki. Magát is veszélyezteti meg a terem tulajdonosát is. Ez mindenkire érvényes, nem csak rád

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71892) userxy válasza FIREBLADE78 (#71891) üzenetére


userxy
őstag

Tapasztalatom szerint, ha csak zokniban guggolok vagy felhúzok sokkal stabilabban állok mintha bármilyen cipőben lennék.
Erre a két gyakorlatra kibírja mindenki ha nincs rajtam cipő :)

(#71893) FIREBLADE78 válasza userxy (#71892) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Arra befizetek, hogy izzadt talppal biztonságosabban állsz e, mint egy rendes cipőben. Tőlem mindenki abban edz amiben akar. Csak vélemény. Ha. Meztelen picsával akkor azzal. Ti egészségetek, ti életetek

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#71894) KoVee84 válasza FIREBLADE78 (#71891) üzenetére


KoVee84
senior tag

Guggolásnál én sem értem, hogy miért nem cipőben, viszont a deadliftet sokan -nagy emberek is- cipő nélkül csinálják, ami ugye tök logikus, mert egy cipőtalpnyival is alacsonyabbra kell emelni.

(#71895) _NCT


_NCT
őstag

Alapgyakorlatokat nehogy végezz!!!! Új Velvet agymenés a "hogyan adjuk le a karácsonyi túlsúlyt" c. cikkből.

Mert igen b@zmeg, a testünk tudja hogy mennyit szedtünk fel karácsonykor, és azt rögtön le is lehet dolgozni és lehet zabálni 0-24-ben utána. Remélem a teremben nem lesznek többen, már így is este 9kor járok hogy elkerüljem a tömeget...

(#71896) Woodslave válasza FIREBLADE78 (#71891) üzenetére


Woodslave
nagyúr

qrvára érdekel a véleményed azért írtam :K

amúgy meg bedobom az testépítés ultimate érvét: :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#71897) KoVee84 válasza _NCT (#71895) üzenetére


KoVee84
senior tag

ez kemény :DDD :C

(#71898) userxy válasza FIREBLADE78 (#71893) üzenetére


userxy
őstag

Felőlem maga Mr Olimpia is mondhatná, hogy nem jó, ha nekem úgy sokkal kényelmesebb.
Zokniba szőnyegen nem értem mi lehet a baj az izzadt talppal. :)

(#71896) Woodslave

Ezzel a mérleg eldőlt felénk :D

[ Szerkesztve ]

(#71899) Zola007 válasza userxy (#71898) üzenetére


Zola007
veterán

mondjuk szerintem egy rendes tornacsuka vagy teremcipő nem ad alád sok fölösleges réteget, de segíthet.
Persze ha a mesztilláb az egyéni preferencia, akkor csináld úgy, engem nem zavar ha valaki mezítláb sétál a teremben, elvégre én meg cipőt hordok.

Nekem pl az Adidas Trainer cipőm annyira rugalmas, hogy még lábtolózni is veszélyes benne, ahhoz felveszem a Wink tornacipőt, sokkal jobban érzem hogy sarokból tolom.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#71900) littlelion21 válasza Woodslave (#71890) üzenetére


littlelion21
addikt

Írasd ki háziorvossal: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.