Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72601) madle válasza mayday00 (#72595) üzenetére


madle
őstag

Nekem is ez jön be a legjobban amit mayday koma mutatott.

(#72602) gghrtz válasza Cassidey (#72592) üzenetére


gghrtz
őstag

Én ma evezőpadon csináltam egykezes fogantyúval egykezes pados evezést. Nagyon jó volt. Fűrész helyett jó lehet.

(#72603) syl5 válasza t1 (#72556) üzenetére


syl5
őstag

A jobb alsó kép 12,5 %?
Kizárt! Az minimum egy 20-as. Rengeteg zsír van ott a derekan, és a seggen is, azt nehéz lesz ledobni. Rudival nem fog menni.

Wood te se vagy 30, messze nem, az egy jó 15 %.

Tessék új corres. :DDD

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#72604) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Én úgy evezek mostanában, hogy alsó csigáról széles rúddal, fordított fogással. Nagyon adja.

[ Szerkesztve ]

(#72605) t1 válasza syl5 (#72603) üzenetére


t1
addikt

Rengeteg :D :R
Az összes 12.5 lenne, a felső volt 20 :) de nem oszt nem szoroz :K

(#72606) Cassidey válasza madle (#72601) üzenetére


Cassidey
senior tag

Most vettem lejjebb a kcal-t, meglátjuk mi lesz nyárra. :) De őszintén nem várok sokat, nagy gondjaim vannak az eleget evéssel (még diétában is, nem még egyébként), a semmiből pedig nem lesz izom. :) Na meg néha elbizonytalanodtam akarok e izmos lenni egyáltalán, akkor bepunnyadtam. ;] Hála az égnek, hogy nem vagyok pasi, nem néznék ki sehogy.

(#72607) Ijk válasza Cassidey (#72606) üzenetére


Ijk
nagyúr

Férfiaknak más a hozzáállásuk.
Habár... ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72608) HussarF válasza Cassidey (#72606) üzenetére

Nem kell feltétlenül olyan sokat enni az izmosodáshoz. De toljad a nagy dózisú multivitaminokat, tele vannak B-vitaminnal, ami hozza az étvágyat

(#72609) Cassidey válasza Ijk (#72607) üzenetére


Cassidey
senior tag

Peersze, én eltökörészek, h kell e nekem olyan kar mint egy fitnesszmodellnek, és néha ránézek, aztán francokat.. :D Ti max a módszeren bizonytalanodtok el. :))

(#72610) Ijk válasza Cassidey (#72609) üzenetére


Ijk
nagyúr

Nektek nem kell túlpörögni ezt a témát. Legyen meg a heti 2-3 alkalom mozgás, meg egy rendes kaja, minél kevesebb cukros vacakkal. Egy kis izom hogy legyen forma és 20% tzs a nőiességért és már csak fent kell tartani a rendszert.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72611) madle válasza Cassidey (#72609) üzenetére


madle
őstag

Pont, ahogy Ijk kolléga mondja, teljesen elég ha fitt vagy, nem kell átesni a ló túloldalára. Viszont ha sulyzózól akkor mindenképp, guggolás guggolás guggolás, ne maradjon el, mert a segget hozzá ám felfele rendesen :)
Evés problémára kis B-vitamin, vagy Béres csepp megoldja, meg veszel egy fehérjét és ha már abból bemegy napi 2 adag, reggel, este/ezés után 25-25 gramm, plusz kis kaja, minden menni fog!

(#72612) Woodslave válasza syl5 (#72603) üzenetére


Woodslave
nagyúr

egy hét múlva 37 hogy pontosak legyünk :O ;] :D

csináltam egy qrva zabkását, alig bírom megállni hogy ne egyem meg az egészet :o

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72613) Dicker válasza Cassidey (#72589) üzenetére


Dicker
őstag

Az evezés nem igazán a fűrészelés 100%-os alternatívája. Inkább a csigás letolás. Ő lenne az.
De kell evezni is, és ha evezés, akkor neked inkább melltámaszos, abból is az a lenne a legjobb, amivel karonként is lehet játszani.

Woodslave:

Volt nekem olyan régen +25 kg. :))

(#72614) Ijk válasza Dicker (#72613) üzenetére


Ijk
nagyúr

Jobb termekben van ehhez hasonló hátgép, azon is nagyszerűen lehet fűrészelni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72615) Cassidey


Cassidey
senior tag

Jókat mutattok/mondtok, köszi tényleg. Seggre/lábra van bőven gyakim, de a felsőtest nyilvánvalóan elég homály, csak pár konkrétat csinálok, hogy azért legyen egy kis formám, nem mélyedtem bele igazán.

(#72616) Dicker válasza Ijk (#72614) üzenetére


Dicker
őstag

Igen ez egy melltámaszos gép. :))
Ez pont egy gyengébb megoldás, sokkal jobb, ha a karokat fentről kell lehúzni, így nem kell a tartása miatt pluszban erőlködni, hogy emelve tartsd a súlyt, mert a felső karoknál visszafele húz, és nem lefele, így pont arra amerre nekünk szükségünk van gyakorlat közben.

Tessék ábrázolva, amire én gondoltam, hasonló ruházatban. ;]

(#72617) brownus válasza Zola007 (#72581) üzenetére


brownus
veterán

Hehe:D

Wood, tok jo a forma!

(#72618) Zola007 válasza Ijk (#72562) üzenetére


Zola007
veterán

mi számít széles csípőnek?
én a csípőcsontom tetejénél 32 centi széles vagyok (még vagy egy kis úszógumi, tehát ideális esetben)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#72619) joe69


joe69
senior tag

sziasztok,

inspiracio utan keresgelek, uj tiszta kajak utan amiket be tudnek illeszteni az etrendembe. aki erez affinitast leirhatna omlesztve miket szokott enni, aztan mindenki mazsolazhatna. a mibol mennyit mikor temakorbe nem mennek bele, ez erosen egyen- es alkatfuggo

kezdem is:
csirkemell, tonhalkonzerv (lidl 150gr netto dobozos), tojas: rantotta 6feherje 1 sargaja kombinacioban, zab (turmixszal), teljes kiorlesu pekaruk, rizs, gyumolcsok: evszakfuggo ami epp olcso, zsirszegeny turo (lidl fel kilos), pufirizs, feherjeszelet, zoldsegek, tesztak

(#72620) brownus válasza joe69 (#72619) üzenetére


brownus
veterán

reggeli:
- este lefőzök két adagnyi zabot (asszonynak, és magamnak), ízesíteni csipetnyi sóval szoktam, néha szórok bele kókusz reszeléket is. vagy öntök rá egy kis házi lekvárt.
- köles, szintén ízesítve valamivel
- joghurt egy banánnal, almával. a joghurtba keverek útifűmaghéjat
- vagy élesztő nélküli teljeskiörlésű lisztből készült kenyérrel egy szendvics (vaj, sült csirkemell szeletek, mozzarella sajttal, paradicsommal, paprikával, retekkel, stb.. mikor mivel)

ebéd:
- sült hús (csirke/hal/malac) rizzsel vagy steak burgonyával vagy krumplipürével, és salátával
- valamilyen rákos bizbaz, amit wokban összesütöttünk (brokkolival, cukkinival, sárgarépával. köretnek rizstészta, ja, és jó fűszeresen!)
- mivel leveses vagyok, szoktam levest is néha, pl újabban rákattantam a törökös lencselevesre, isteni!
vagy egy kiadós bableves :)

délután:
- tonhal konzerv, magvak, az ebédem maradéka

vacsora:
- tojás sütve vagy főve
- túró
- hummus
- grillezett zöldségek sajttal

hirtelen ennyi...

(meg a szokásos olajak, bogyók)

[ Szerkesztve ]

(#72621) Woodslave


Woodslave
nagyúr

vótam.. szerintem ezeket az edzés előtti xarokat azért találták ki, hogy az elbaxott táplálkozási tanácsok hatását enyhítsék :D

az edzés körüli kajálás és kiegészítés "fontosságát" figyelembe véve ezen faszi tanácsai alapján jártam ma el (mégis izmos meg dr. - mondjuk ebből egy rám is igaz..annyira csak nem hülye :D )

1. edzés előtti kaja kb két és fél órával edzés előtt 140 gramm csmell és 100 gramm barnarizs némi spenót
2. edzés előtt 30 perccel 20 gram WPC (ez a bruttó súlya)
3. 15 perccel edzés előtt 1 adag rocked
4. edzés alattra 40 gramm WPC és 80 gramm ch lötty ezt folyamatosan kortyolgattam, majd edzés után fejeztem be
5. edzés után 40 perccel kb. 150 gramm csmell és 150 gramm fehér rizs, némi cékla
- ez előtt 10 perccel egy kanál almaecet (találtam olcsó bionak mondottat a tecsóban, erre legalább nincs ráírva semmi szulfit :D és ez már elég hogy ne legyek rákos tőle..

a felvezető után talán mondanom se kell, hogy annyira nem atta :( hányinger alap, durranás elhanyagolható, erő csökkenő. Egyetlen előny talál, hogy jobban bírtam a végét, bár elég lassú voltam..

arra kíváncsi vagyok mikor növök már fel :C :W

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72622) Silverr válasza Woodslave (#72621) üzenetére


Silverr
aktív tag

Csoda, hogy csak hányiger. Nőj már fel :DDD ;]

(#72623) ztoldy válasza Woodslave (#72621) üzenetére


ztoldy
senior tag

edzés alatt wpc meg ch meg feketeerdő torta? Végülis edzés alatt emésztésre kell késztetni a szervezetet. Miért nem mindjárt gyros-t kell majszolni két sorozat között?

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72624) mayday00 válasza Woodslave (#72621) üzenetére


mayday00
őstag

Ez baromság. Ezt azoknak találták ki akik milliomosok, és van külön bejárónőjük főzni.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72625) Woodslave válasza ztoldy (#72623) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Lex Griffin esztetik kru tag valami zselés cukorkát eszik edzés közben...

mayday: mert?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72626) mayday00 válasza Woodslave (#72625) üzenetére


mayday00
őstag

Az egész havi fizetését ki tudja kajára költeni? A tehetősebbek...

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72627) ztoldy válasza mayday00 (#72626) üzenetére


ztoldy
senior tag

amit Woodslave itt leírt az nem egy drága összeállítás

Woodslave: amit Lex Griffin rágcsál edzés alatt az nem valami sportolóknak készült energiagél vagy hasonló?

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#72628) Woodslave válasza mayday00 (#72626) üzenetére


Woodslave
nagyúr

itt mindig arról van szó hogy ez egy drága hobbi.. ;] Mondjuk ebben amit leírtam pont nincs semmi extra. A két kaja alap (jó ennyi rizst nem ennék) A cukor nem drága, fehérje meg van éppen

ztoldy: ja van aki szerint amúgy fontos az edzés közbeni előtti, de ez pont egy olyan primitív megoldás ami inkább árt.. T-nation Thibadau edző jobban tud, na az a drága :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72629) Cassidey válasza Woodslave (#72621) üzenetére


Cassidey
senior tag

Hat ettől en tenyleg hanynek.:D tuti nem esne jól az édes feherje edzés közben. Mondjuk szoktam BCAA-t, de azt is ugy, ha szomjas vagyok víz helyett, mégse olyan tömény.

(#72630) Woodslave válasza ztoldy (#72627) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem. valami zselés cukorka (olyan mint nálunk húsvétkor az a tojás)

Cassy: nem volt édes. Nem cukor igazából, hanem valami ízetlen ch. Több mint egy literben oldottam fel, semmi íze nem volt gyakorlatilag. Bár sokan gondolták, hogy ez a hülye tejet iszik edzést közben :D

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72631) Cassidey válasza Woodslave (#72630) üzenetére


Cassidey
senior tag

Lehet divatot teremtesz es egyszer csak megjelenik a Riska az öltözőben. ;] :D

(#72632) madle válasza Cassidey (#72629) üzenetére


madle
őstag

Edzés közben nagyon a BSN Amino X, kicsit drága, viszont perfekt, kicsit savanykás ízt választasz és mehet is.

Amugy a kaja témához meg: szirszar csokika, kekszike, kakaócska meg ez az is elviszi a pénzt, ha azt nézed. Simán lehet tiszta kaját összerakni KEVESEBB pénzből mint az összevisszaság. De nem azt mondom, hogy ez olcsó. Az étel egy drága dolog, bármilyen oldalról nézzük. Főleg a hús..

Én amugy meg lusta vagyok főzőcskézni, mikor elkap a gépszíj csinálok ezt azt, amugy nem érdekel, inkább elcseszem mással a szabadidőmet, már ha van :D

(#72633) Ijk válasza Woodslave (#72621) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te aztán minden baromságot bevállalsz a tudomány oltárán.
Két guggolás között pár korty WPC? Legalább nőtt közben a combod (a bedurranáson kívül)? ;]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72634) madle válasza Ijk (#72633) üzenetére


madle
őstag

Figyelj, állítólag ha helyre szúrod a tesztót attól is nő az adott testrész.....Szóval guggolás között ha jól bedurran a comb, akkor mehet bele az izomba, had szokja! :DDD

Csak viccelek.. ;) :W

(#72635) Woodslave válasza Ijk (#72633) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem nagyon.. De biztos van valami szoktató periódus :( :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72636) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Vót má? :D
Így kell helyesen csinálni a gyakorlatokat...

(#72637) Antraxon


Antraxon
csendes tag

Sziasztok ismét :D
Most olvastam egy cikket, miszerint reggeli kardió azért jó, mert hajlamos a testünk arra, hogy reggel éhgyomorra zsírból fogyjunk, ne izomból.
Ha az én agyammal gondolkodok, akkor az úgy is működik, hogy alapjáraton tömegelek, csak reggelente éhgyomorra kardiózok 40 percet, a nap további szakaszában meg tömegelek :D
Ha nem is olyan mértékbe mint rendes diétánál de lehet így is testzsírszázalékot csökkenteni?

(#72638) Ijk válasza Antraxon (#72637) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a lényeg hogy 6:58-ig meglegyen a kardio, mert utána már izomból éget.
Jól értelmezem hogy tömegelés alatt szálkásodni szeretnél? Ha bedobsz egy képet megmondom sikerülhet-e. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#72639) Cassidey válasza Antraxon (#72637) üzenetére


Cassidey
senior tag

broscience

(#72640) Woodslave válasza Cassidey (#72639) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Egy 20 dodós ebooknak jó lenne 😁

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72641) Silverr válasza zsolt1225 (#72636) üzenetére


Silverr
aktív tag

Ezt az emberkét ismerem :DDD [link]

(#72642) mayday00


mayday00
őstag

[link]

itt kb 20 éves lehetett?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72643) Woodslave válasza mayday00 (#72642) üzenetére


Woodslave
nagyúr

baxa meg :K :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72644) mayday00 válasza Woodslave (#72643) üzenetére


mayday00
őstag

rohadtul le vagyok maradva akkor :DDD

[ Szerkesztve ]

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72645) zsolt1225


zsolt1225
aktív tag

Egy kérdés. Elkezdtem kitörést csinálni. Milyen messze kell kilépni, illetve amikor lépek vissza akkor melyik lábammal kellene feszíteni? Amelyikkel kiléptem azzal jobban tolni vissza magam, vagy amelyik hátul maradt azzal húzni jobban vissza, vagy egyszerre?

(#72646) Cassidey válasza zsolt1225 (#72645) üzenetére


Cassidey
senior tag

Olyan messze, hogy ne menjen a térded a lábfejed elé, a lábszárad és a combod zárjon be derékszöget.
Én egyébként a sétálót szeretem, vagy a hátra kilépést, sima előrelépek egy helyben dolgot soha nem csinálok.

[ Szerkesztve ]

(#72647) Woodslave válasza mayday00 (#72644) üzenetére


Woodslave
nagyúr

az a páros bicepsz póz :Y

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72648) Woodslave


Woodslave
nagyúr

megettem még a maradék zabkását a vacsora meg pizza volt.. Nagyjából belőttem a kalóriát 2250 :Y Ennek kicsit kevesebb mint felét ettem meg.. mai nap termése így lassan 4.000 kcal

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#72649) mayday00 válasza Woodslave (#72647) üzenetére


mayday00
őstag

Olyanunk sosem lesz az biztos. De itt a topikba szerintem senkinek sincs olyan :D

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#72650) zsolt1225 válasza Cassidey (#72646) üzenetére


zsolt1225
aktív tag

Tehát ugyanúgy mintha előre lépegetnél csak hátrafele lépegetsz egy helybe? Kipróbálom majd, köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.