Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) brownus válasza Eagl3 (#19997) üzenetére


brownus
veterán

;] degeci vagy, de jogosan:D

(#20002) meroly válasza Eagl3 (#19997) üzenetére


meroly
veterán

Jóvanna, hang nélkül néztem. A 12,5kg-ot meg keveselltem az izomzatához képest.

Mindenki:
Kérdés.
Ma lábazok először teremben. Otthon 60kg-val ment 15-12-10, mert ennyit tudtam magamra emelni. Szerintem kb 80-al tudnék értelmes ismétlést (3x6-7) ha van keret ahonnan leveszem.
Bemelegítés után egyből essek neki a 80-nak vagy fokozatosan emeljem? Az a bajom a piramissal, hogy elfogy az erőm az elején.
Majd guggolás után gondoltam kipróbálom a lábtolót. Ott mekkora arányban kell a súlyokat nézni a "csigák könnyítése" miatt. Hülye megfogalmazás, de úgyis értitek mire gondolok.

Impossible is nothing

(#20003) Shadowbull válasza meroly (#20002) üzenetére


Shadowbull
addikt

a sulyok emelesenek sorozatrol-sorozatra az az ertelme, hogy a tested alkalmazkodni tud a nagyobb terheleshez, az izmok, az izuletek es az idegrendszered is.

Egybol 80-nal kezdeni nem erdemes, mert fokozott a serulesveszely. Ha kifaradsz addigra, mire elersz odaig, akkor sok neked a suly.

Labtolo gepet mindig is utaltam, nekem nagyon megterheli a derekam, nem is csinaltam, ertelmet sem igazan latom a guggolassal szemben.

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#20004) Casanova* válasza meroly (#20002) üzenetére


Casanova*
veterán

shadowbull jól mondja. :K nem fog elfogyni az erőd az elején. Meglátod! Agyban legyél ott! :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#20005) Nightmare válasza meroly (#20002) üzenetére


Nightmare
senior tag

Lábolónak adhatod. :D Pakold a 20 kilókat, aztán meglátod. :)Egy kis érdekesség. Próbáld ki. :K

Casanova*: el fog neki, ázott kenyér, pudingpicsa :DDD

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#20006) drogery válasza meroly (#20002) üzenetére


drogery
tag

Okosan kell melegíteni és akkor nem fogy el ;)

A guggolás ilyen szempontból geci gyakorlat, mert a 80 kg is nehéz a 100 is meg a 120 is meg a 140 is. Nekem legalábbis 80-nál nincs olyan érzésem, hogy ez de könnyű. :O

(#20007) Woodslave válasza meroly (#20002) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mit jelent a bemelegítés neked?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20008) deniro2 válasza Casanova* (#19982) üzenetére


deniro2
senior tag

Esküszöm, a reklámokat neked találták ki... ;] Elmondom hogy trükköznek a gyártók az összetevőkkel. A nedves és száraz összetevők a hozzáadás százalékában vannak megadva, a víz mennyisége pedig soha nincs konkrétizálva, amiből az lesz, hogy beleteszik a nagyon jól hangzó +60% baromfihúst (kétlem, hogy tiszta combot, de, ha neked ezt mondták, akkor legyen az), majd hozzáadnak 40% száraz szóját/lisztet/kiskutyafaszát, ami felveszi a saját súlyának az 5x-ösét vízből és máris csak 20% hús van a végtermékben...

(#20009) meroly


meroly
veterán

Kösz mindenkinek a tippeket, meg a cikket is, igaz nem Hack guggolás lesz, hanem sima, de akkor a lábtolóra rádobok kicsivel többet, meglátom.

Wood: itthon láb napon futottam egy 5 percet, meg gyors gyalogoltam 10-et, aztán guggoltam üresen 20-at szabályosan, plusz a szokásos karkörzések, stb. Teremben valószínű csak üres guggolás lesz, meg max a rúddal pár (mondjuk útálok súllyal bemelegíteni).

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20010) Woodslave válasza deniro2 (#20008) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:)) ja ez olyan mint a 100% narancslé, meg a 800forintos fagyasztott panírozott elősütött pulykamellfilé :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20011) Woodslave válasza meroly (#20009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én szoktam guggolni simán (felugrással) aztán rúd, majd két bemelegítő sorozat, sajnos több nem fér bele a munkasorozat előtt, de a "bemelegítő" sorozatból nem halálig, csak érezd hogy nő a súly, tehát ha 80-al karsz guggolni mehet rúd 10x, 40kg 5-6x, 60kg 3-4x, aztán mehet a 80.. Nem az a lényeg, hogy ha könnyű a súly akkor mindenáron sokat kell beleguggolni

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20012) Casanova* válasza deniro2 (#20008) üzenetére


Casanova*
veterán

ez hihetőbb amit írtál,igazad van :K köszi az infót.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#20013) spammer válasza meroly (#20002) üzenetére


spammer
veterán

Hát ha ilyen csigás, egyenesben ülős, lapsúlyos lábtoló, akkor az lófasz, anno 190 kg volt a max asszem rajta, simán kitoltam vele a 12-ket, pedig pálcika lábaim vannak :D Gyanítom, hogy ez rendes tárcsasúlyos lábtolón nem menne :D

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20014) meroly válasza Woodslave (#20011) üzenetére


meroly
veterán

Ha ennyit bemelegítenék, tuti nem maradna erőm a munkasorozatra.
Bemelegítő sorozat otthon sem volt, hanem egyből a 60 kiló aztán kész.

Nem tudom, nekem valahogy ez a fajta bemelegítés nem jött be, mármint a súlyokkal. Megpróbáltam pl fekvenyomásnál. Vetkőzőben ment így:
70kg x 10
60kg x 12
50kg x 15

De ha a súlyt emeltem (vagyis a fenti fordítva) akkor a végén a 70-esből nem ment már 10, csak 5-6, úgyhogy felb@sztam magam és hagytam ezt a fajta bemelegítést.

Ja és nem röhögni a picsa súlyokon ;]

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20015) Nightmare válasza Casanova* (#20012) üzenetére


Nightmare
senior tag

Hány éves is vagy? ;] Ami csomagolva van, és hús, az inkább csak víz meg ami moslék maradt. :(

meroly: dehogynem, kis mini radiátor. :DDD

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#20016) Woodslave válasza meroly (#20014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vagy én vagyok hülye, vagy neked nincs fogalmad a bemelegítésről :K

akkor fekvenyomás előtt pár karkörzés aztán 70 kg-ra egyből rárepülsz? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20017) meroly válasza Woodslave (#20016) üzenetére


meroly
veterán

Lehet én csinálom rosszul, nem azt mondtam hogy jó.
5-10 perc karkörzés, átmozgatás, csukló, váll stb, meg 20 fekvőtámasz, ez van fekvenyomás előtt otthon.
A teremben karkörzések ugyanaz, aztán üres rúd, aztán kis súly, majd a normál súly (60, mert edzőtársnak annyi volt), de persze ott a 70 kilóig el se jutottam és idegesített is.

Impossible is nothing

(#20018) Nightmare válasza Woodslave (#20016) üzenetére


Nightmare
senior tag

Na, valami hasonló miatt ment szét a bal vállam. :O
Mondjuk az izületvédő rendbe tette már. :U

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#20019) drogery válasza meroly (#20017) üzenetére


drogery
tag

de a teremben már kijavítanád az embereket. :(

[ Szerkesztve ]

(#20020) Shadowbull válasza meroly (#20014) üzenetére


Shadowbull
addikt

"akkor a végén a 70-esből nem ment már 10, csak 5-6,"

Igen, erre mondjuk hogy sok neked a 70 :)

amit te csinalsz annak nem sok ertelmet latom azon kivul hogy faszaul kinyirod az izuleteidet, meg elmondhatod hogy 70 kiloval nyomsz fekve...

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#20021) Tamoo válasza drogery (#20019) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Ja mint amikor épp 100kg fölött nyomogattam fekve aztán rámszólt egy nem éppen sportos fizikumú tag, hogy rosszul veszem közben a levegőt. Ha igaza is volt leszar@m. ;]

(#20022) Woodslave válasza Tamoo (#20021) üzenetére


Woodslave
nagyúr

lehet ha jól vetted volna 110-el nyomtál volna ;]

látod ez a baj, a külsőségek...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20023) drogery válasza Tamoo (#20021) üzenetére


drogery
tag

:C

Nekem felhúzás szeánsz közben, 2 ismétlés között(!) mondta vki, hogy nem kéne a földre letenni. :Y
Viszont visszautasította a demonstráció lehetőségét, pedig még csak bemelegítő súlynál jártam ;]

(#20024) meroly válasza Shadowbull (#20020) üzenetére


meroly
veterán

Lehet sok tényleg :B
Szerencsére (kopp-kopp-kopp) nem sérültem le, de akkor maradok a 60-nál, viszont már jó ideje 60-65 volt, azért gondoltam hogy emelek....

(#20019) drogery: eszembe se jutott kijavítani senkit, csak észrevettem hogy pár olyan gyakorlatot csináltak, amit itt átbeszéltünk, hogy nem javasolt. Biztos nem olvassák a sárga oldalt ;]

Impossible is nothing

(#20025) Shadowbull válasza meroly (#20024) üzenetére


Shadowbull
addikt

meg ne ezt a "vetkozo" sorozatot csinald alapbol, hanem emeld a sulyokat. en annak sem latom ertelmet hogy az ismetlesek szama csokkenjen a sulyok emelesevel, csak az utolso sorozatban, amikor bukasig mesz.

A gond az fekvenyomasnal, hogy egyedul nem tudsz elmenni bukasig, igy nem tudod a maximumot kihozni a gyakorlatbol, 1-2 ismetles mindig benne marad, de ez nem olyan nagy problema szerintem.

az utolso sorozatban a sulyt raersz akkor emelni, amikor az adott sullyal mar kimegy a 12, vagy amennyi ismetlest csinalsz.

Ezert is erdemes edzesnaplot vezetni...

[ Szerkesztve ]

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#20026) hrvp válasza meroly (#20024) üzenetére


hrvp
aktív tag

Nekem a vállam tönkretétele nem egy egyszeri sérüléssel sikerült, hanem a fiatalkori szarul edzés eredménye. Nem kívánom senkinek sem, hosszú évek óta szar, most, hogy már normálisan, odafigyelve edzek, csak nagyon ritkán jön elő a fájdalom, de még mindig nem múlt el. Ez sajnos nem olyan, mint a térdem, hogy elkezdtem mélyre guggolni és nagyon hamar megerősödött, vállnál hosszú évek babasúlyos gyógytornája kell, hogy rendbe jöjjön valamennyire.
Amit Wood leírt bemelegítési metódus tényleg nagyon jó, gimnasztika után nem kell a kis súllyal rengeteg ismétlést végezni és akkor nem fáradsz ki. Elég a terhelés fokozatosan növelni és akkor nem lesz gond.

(#20027) deniro2 válasza meroly (#20014) üzenetére


deniro2
senior tag

Hát nem tudom, nem túl logikus, hogy visszafelé nem megy ugyanúgy a sorozat... Érted, ez olyan mintha azt mondanád, hogy nem megy 100 kilóba 4-5-6 csak 6-5-4... (persze a bemelegedést nem számolva, de ez a te esetedben pont nem játszik, mert a legnagyobb súllyal kezdesz)

[ Szerkesztve ]

(#20028) Tamoo válasza meroly (#20024) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Szerintem az a probléma, hogy túl kevés sorozathoz vagy hozzászokva... Fogadjunk 90%-ban mindig csak 4 munkasorozatokat nyomtál.

(#20029) Ijk


Ijk
nagyúr

Bemelegítés?
5 perc kardiógép, első gyakorlatnál 2 nagyismétlésű bemelegítő sorozat, többinél már az első sorozat is a max súly 80%-ával.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#20030) meroly


meroly
veterán

Köszi a tanácsokat srácok, megfogadom őket.

Shadow: igen otthon volt napló, el is vittem magammal de mikor láttam hogy senki nem írógat én sem írtam. Egyébként meg azt hittem nem tudom megjegyezni, de simán megy.

Tamoo: igen, max 4-5 sorozat megy.

Impossible is nothing

(#20031) drogery válasza Ijk (#20029) üzenetére


drogery
tag

Különben nincs olyan kis tárcsa/egykezes amivel emelhetnél. :U

(#20032) Tamoo válasza meroly (#20030) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

ezért fogy el hamar a power

(#20033) meroly válasza Tamoo (#20032) üzenetére


meroly
veterán

Mert kevés a sorozat? Ezt nem értem.

Impossible is nothing

(#20034) Nightmare válasza Tamoo (#20032) üzenetére


Nightmare
senior tag

Vagy kevés benne a szénhidrát. Ilyen is van, nem tud annyit felvenni, vagy nem eszik annyi ch-t, ezért fárad el hamarabb.

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#20035) Tamoo válasza meroly (#20033) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Igen azért. nincs "kitartás". Én alapgyakorlatokból több sorozatot nyomnék a helyedben.

Nightmare: Szerintem nem kell túlgondolni, gyenge. :D

[ Szerkesztve ]

(#20036) venge


venge
tag

Halló pajeszosok pateszok!
Hallottátok ugye, hogy a bigyoteknél pénteken outlet day lesz? 15%-os ákcijó! (Vagy, csak a szkájtek?)

(#20037) brownus


brownus
veterán

birkapörköltet eszem főtt krumplival, ettől izmosabb leszek? :)
aki szereti, és a közelben dolgozik:) innét: Aradi faloda
Ildikó istenien főz!

(#20038) Nightmare válasza Tamoo (#20035) üzenetére


Nightmare
senior tag

Csak jót akartam. :DDD Hogy ne higgyük azt, hogy az. Pedig az, vagy nem? ;]

Miért basztatjuk folyton? Rendes gyerek. :K De olyan jól esik. :DDD

venge: -15%, ha kapsz amit akarsz. Oda kell menned már nyitásra.

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#20039) meroly válasza Tamoo (#20035) üzenetére


meroly
veterán

Hm... okés, kösz, megpróbálok többet akkor. :R
A CH is viszonylag alacsony (egy ekto tömegeléséhez képest tuti) mert 250-300-at viszek be egy nap és így is zsírosodom, úgyhogy emelni nem nagyon szeretném.

(#20040) Woodslave: nem gondolkozom, megpróbálom így ahogy írtátok :K

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#20040) Woodslave válasza meroly (#20030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:D ja a bemelegítést gondold át azért, de ne gondold túl

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#20041) spammer válasza venge (#20036) üzenetére


spammer
veterán

Csak a bigyótek! :K

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#20042) brownus válasza spammer (#20041) üzenetére


brownus
veterán

istenem, az meg senkit se érdekel, hogy én ma finomat ebédelek? :D az igazi hús már smafu? még ha birka is?:) ez a lambtech :D

amúgy nyílt egy ilyen biotech izé bolt a corvin mozi mellett

[ Szerkesztve ]

(#20043) Casanova* válasza spammer (#20041) üzenetére


Casanova*
veterán

Te bigyótek kém vagy? :D hívom az MM ügynököt! :D wertigóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! :D

(#20044) wertigo1984: MM kémek tudják mi a jó ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#20044) wertigo1984 válasza Casanova* (#20043) üzenetére


wertigo1984
őstag

Van itt scitec kem, stillmass kem, 2 kocsog MM kem... ;]

Venge: kolegina mondta hogy holnap 20% kedvezmeny a biotech-nel. :F

(#20045) meroly: :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#20045) meroly válasza wertigo1984 (#20044) üzenetére


meroly
veterán

Meg vannak akik csak simán kötsögök ;]

Impossible is nothing

(#20046) Nightmare válasza brownus (#20042) üzenetére


Nightmare
senior tag

istenem, az meg senkit se érdekel, hogy én ma finomat ebédelek? Téged! :DDD

Meroly: Te meg vagy a fordított buzi. :D

Tudod mi az amreh? Herma-fordítva. :DD

Casanova*: ezek szerint pont leszarod. :DDD

[ Szerkesztve ]

-Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

(#20047) Casanova* válasza Nightmare (#20046) üzenetére


Casanova*
veterán

kérdezd már meg,hogy érdekel-e?? :D

magasról,öcskös :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#20048) Polacheck válasza venge (#20036) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Eddig is rajtam volt a "venni kéne valami koxot" pörgés, most tuti nem bírom majd ki. Csak azt nem tudom, hogy zsírégetőt vagy tesztófokozót vegyek így a diéta közepén, lassan én is bedőlök casanova testomarketingjének :)

[ Szerkesztve ]

less qq more pewpew!

(#20049) xcds válasza Radnix (#19985) üzenetére


xcds
őstag

Speciel nem magamra gondoltam, én kis súlyokkal edzek és kicsi is vagyok. :D De csomó embert ismerek akik 6-os ismétléstől fejlődtek erőre és tömegre. Én is csinálnám, csak fáj itt-ott és nem akarom szétbaszni magam.

(#20050) Casanova* válasza Polacheck (#20048) üzenetére


Casanova*
veterán

természetesen tesztófokozót! Mass FX napi 4 kapszula. próbáld ki! :)

[link]

(#20051) wertigo1984: még nem,de kifogom próbálni! :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.